Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP družstev přípravek - 2. kolo /sk. A/

Prachatice (10. 6. 2022)

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 18:10) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NěmejcováLucie Němejcová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 07.91 28.00
2 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 08.11 21.00
3 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 08.24 17.00
4 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 08.47 7.00
5 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 08.55 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 17:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 08.10 22.00
2 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.17 20.00
3 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 PB 08.25 16.00
4 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.46 8.50
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 17:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie KubatováAmelie Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 07.59 31.00
2 19 Ema RadováEma Radová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 07.95 26.00
3 Stela HlaváčováStela Hlaváčová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 07.98 25.00
4 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 08.36 13.00
5 46 Isabela TůmováIsabela Tůmová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 08.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 10.6.2022 - 17:25) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JílkováEliška Jílková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 08.19 19.00
2 Juliána PiskačováJuliána Piskačová 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 08.46 8.50
3 Lenka KovačíkováLenka Kovačíková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 08.48 6.00
4 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 08.69
5 Aneta ChromáAneta Chromá 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 09.03
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 10.6.2022 - 17:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČermákováEliška Čermáková 11 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 07.92 27.00
2 Vanesa NázlerováVanesa Názlerová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.27 14.50
3 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 08.53 5.00
4 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 08.64
5 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 08.84
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 10.6.2022 - 17:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 08.37 11.50
2 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 08.82
3 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 08.88
4 Anna BendováAnna Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 09.38
5 Rozálie BendováRozálie Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 10.78
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 10.6.2022 - 17:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 08.45 10.00
2 13 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.56 3.00
3 45 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 08.61 0.50
4 Viktorie LustigováViktorie Lustigová 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 08.86
5 Lucie SucháLucie Suchá 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.38
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 10.6.2022 - 17:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.37 11.50
2 6 Laura ZáhorkováLaura Záhorková 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 08.72
3 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 09.08
4 41 Ella VitkovičováElla Vitkovičová 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 10.01
5 Poliana DoroshenkoPoliana Doroshenko 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 5 10.02
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 10.6.2022 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 08.91
2 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.97
3 Anežka ŠloskováAnežka Šlosková 14 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 10.01
4 Markéta JiříkováMarkéta Jiříková 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 5 10.27
5 Markéta KlímováMarkéta Klímová 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 10.32
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 10.6.2022 - 17:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa GálováSoňa Gálová 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 10.00
2 33 Klára SeberováKlára Seberová 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 6 10.52
3 Štěpánka HerclíkováŠtěpánka Herclíková 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 3 11.00
4 Tereza NěmečkováTereza Němečková 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 11.39
MS Kristýna MaderákováKristýna Maderáková 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.97
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (pá, 10.6.2022 - 18:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 08.20 18.00
2 34 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.27 14.50
3 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.59 2.00
4 44 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.61 0.50
5 Laura DomínováLaura Domínová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.71
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (pá, 10.6.2022 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 07.86 29.00
2 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.94
3 Aneta ČejkováAneta Čejková 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.98
4 Anna KeilováAnna Keilová 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.25
5 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 09.70
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (pá, 10.6.2022 - 18:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.96
2 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.12
3 Eliška PeltanováEliška Peltanová 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.21
4 Sofie FormánkováSofie Formánková 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 09.33
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 10.6.2022 - 17:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 08.00 24.00
2 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.07 23.00
3 Nikola BumbováNikola Bumbová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 09.29
4 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 09.37
5 Nela HaňurováNela Haňurová 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie KubatováAmelie Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 07.59 31.00
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 07.86 29.00
3 Lucie NěmejcováLucie Němejcová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 07.91 28.00
4 Eliška ČermákováEliška Čermáková 11 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 07.92 27.00
5 19 Ema RadováEma Radová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 07.95 26.00
6 Stela HlaváčováStela Hlaváčová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 07.98 25.00
7 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 08.00 24.00
8 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.07 23.00
9 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 08.10 22.00
10 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 08.11 21.00
11 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.17 20.00
12 Eliška JílkováEliška Jílková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 08.19 19.00
13 12 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 08.20 18.00
14 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 08.24 17.00
15 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 PB 08.25 16.00
16 Vanesa NázlerováVanesa Názlerová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.27 14.50
16 34 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.27 14.50
18 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 08.36 13.00
19 3 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 08.37 11.50
19 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.37 11.50
21 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 08.45 10.00
22 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.46 8.50
22 Juliána PiskačováJuliána Piskačová 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 08.46 8.50
24 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 08.47 7.00
25 Lenka KovačíkováLenka Kovačíková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 08.48 6.00
26 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 08.53 5.00
27 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 08.55 4.00
28 13 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.56 3.00
29 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.59 2.00
30 45 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 08.61 0.50
30 44 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.61 0.50
32 46 Isabela TůmováIsabela Tůmová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 08.62
33 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 08.64
34 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 08.69
35 Laura DomínováLaura Domínová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.71
36 6 Laura ZáhorkováLaura Záhorková 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 08.72
37 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 08.82
38 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 08.84
39 Viktorie LustigováViktorie Lustigová 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 08.86
40 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 08.88
41 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 08.91
42 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.94
43 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.96
44 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.97
44 Kristýna MaderákováKristýna Maderáková 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.97
46 Aneta ČejkováAneta Čejková 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.98
47 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.00
48 Aneta ChromáAneta Chromá 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 09.03
49 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 09.08
50 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.12
51 Eliška PeltanováEliška Peltanová 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.21
52 Anna KeilováAnna Keilová 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.25
53 Nikola BumbováNikola Bumbová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 09.29
54 Sofie FormánkováSofie Formánková 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 09.33
55 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 09.37
56 Anna BendováAnna Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 09.38
56 Lucie SucháLucie Suchá 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.38
58 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 09.70
59 Nela HaňurováNela Haňurová 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.74
60 Soňa GálováSoňa Gálová 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 10.00
61 41 Ella VitkovičováElla Vitkovičová 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 10.01
61 Anežka ŠloskováAnežka Šlosková 14 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 10.01
63 Poliana DoroshenkoPoliana Doroshenko 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 5 10.02
64 Markéta JiříkováMarkéta Jiříková 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 5 10.27
65 Markéta KlímováMarkéta Klímová 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 10.32
66 33 Klára SeberováKlára Seberová 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 6 10.52
67 Rozálie BendováRozálie Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 10.78
68 Štěpánka HerclíkováŠtěpánka Herclíková 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 3 11.00
69 Tereza NěmečkováTereza Němečková 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 11.39

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 31 Martin PozniakMartin Pozniak 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 1 PB 2:10.58 27.00
2 43 Eduard VasilishenkoEduard Vasilishenko 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 2:17.98 17.00
3 32 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 PB 2:19.11 13.00
4 34 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:19.76 11.00
5 45 Jan KopeckýJan Kopecký 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 2:24.32 5.00
6 33 Martin VaněkMartin Vaněk 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 PB 2:36.24
7 41 Jakub KarvánekJakub Karvánek 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 5 2:36.82
8 44 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 12 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 7 2:37.39
9 46 Miroslav JiříkMiroslav Jiřík 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 8 2:42.38
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 28 Adam ŠafránekAdam Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 2:08.47 31.00
2 24 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 2:10.57 28.00
3 23 David KopačkaDavid Kopačka 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 PB 2:11.53 25.00
4 27 Viktor ŠafránekViktor Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 2:12.35 24.00
5 11 Václav JelínekVáclav Jelínek 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 2:14.19 23.00
6 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 2:16.46 20.00
7 22 Filip MinaříkFilip Minařík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 2:18.70 14.00
8 2 Roman VotavaRoman Votava 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:21.29 9.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 2:16.03 21.50
2 16 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:18.61 15.00
3 29 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 2:21.84 8.00
4 48 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 2:24.54 3.00
5 49 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 2:24.83 2.00
6 50 Jakub CsókaJakub Csóka 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:38.11
7 31 Jan PauerJan Pauer 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 2:38.41
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:17.32 19.00
2 3 Petr JirušPetr Jiruš 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 2:32.60
3 8 Timur YakusaTimur Yakusa 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 7 2:36.12
4 7 Ondra ŠtolkaOndra Štolka 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 6 2:36.15
5 5 Jan PěstaJan Pěsta 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 2:51.16
6 4 Yehor KoloshukYehor Koloshuk 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 2:52.14
7 6 Josef PěstaJosef Pěsta 16 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 5 3:10.94
47 Šimon BušekŠimon Bušek 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 10.6.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 2:10.61 26.00
2 15 Martin PavlíčekMartin Pavlíček 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 2:17.88 18.00
3 16 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 2:18.26 16.00
4 18 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 7 2:22.97 7.00
5 17 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:24.38 4.00
6 14 Michal JirsaMichal Jirsa 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 2:27.04 1.00
7 13 Jan BeníšekJan Beníšek 14 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 2:30.73
8 12 Viktor AppelViktor Appel 13 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 2:32.05
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 10.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Karel VlásekKarel Vlásek 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:09.58 29.00
2 37 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 2:16.03 21.50
3 42 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 2:19.66 12.00
4 26 Jan KalinaJan Kalina 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:20.39 10.00
5 35 Antonín TurekAntonín Turek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:23.10 6.00
6 10 Vítek ŠandlVítek Šandl 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:31.95
7 43 Dominik KlímaDominik Klíma 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 2:53.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 28 Adam ŠafránekAdam Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 2:08.47 31.00
2 36 Karel VlásekKarel Vlásek 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:09.58 29.00
3 24 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 2:10.57 28.00
4 31 Martin PozniakMartin Pozniak 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 1 PB 2:10.58 27.00
5 19 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 2:10.61 26.00
6 23 David KopačkaDavid Kopačka 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 PB 2:11.53 25.00
7 27 Viktor ŠafránekViktor Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 2:12.35 24.00
8 11 Václav JelínekVáclav Jelínek 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 2:14.19 23.00
9 21 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 2:16.03 21.50
9 37 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 2:16.03 21.50
11 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 2:16.46 20.00
12 9 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:17.32 19.00
13 15 Martin PavlíčekMartin Pavlíček 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 2:17.88 18.00
14 43 Eduard VasilishenkoEduard Vasilishenko 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 2:17.98 17.00
15 16 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 2:18.26 16.00
16 16 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:18.61 15.00
17 22 Filip MinaříkFilip Minařík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 2:18.70 14.00
18 32 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 PB 2:19.11 13.00
19 42 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 2:19.66 12.00
20 34 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:19.76 11.00
21 26 Jan KalinaJan Kalina 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:20.39 10.00
22 2 Roman VotavaRoman Votava 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:21.29 9.00
23 29 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 2:21.84 8.00
24 18 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 7 2:22.97 7.00
25 35 Antonín TurekAntonín Turek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:23.10 6.00
26 45 Jan KopeckýJan Kopecký 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 2:24.32 5.00
27 17 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:24.38 4.00
28 48 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 2:24.54 3.00
29 49 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 2:24.83 2.00
30 14 Michal JirsaMichal Jirsa 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 2:27.04 1.00
31 13 Jan BeníšekJan Beníšek 14 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 2:30.73
32 10 Vítek ŠandlVítek Šandl 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:31.95
33 12 Viktor AppelViktor Appel 13 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 2:32.05
34 3 Petr JirušPetr Jiruš 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 2:32.60
35 8 Timur YakusaTimur Yakusa 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 7 2:36.12
36 7 Ondra ŠtolkaOndra Štolka 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 6 2:36.15
37 33 Martin VaněkMartin Vaněk 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 PB 2:36.24
38 41 Jakub KarvánekJakub Karvánek 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 5 2:36.82
39 44 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 12 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 7 2:37.39
40 50 Jakub CsókaJakub Csóka 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:38.11
41 31 Jan PauerJan Pauer 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 2:38.41
42 46 Miroslav JiříkMiroslav Jiřík 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 8 2:42.38
43 5 Jan PěstaJan Pěsta 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 2:51.16
44 4 Yehor KoloshukYehor Koloshuk 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 2:52.14
45 43 Dominik KlímaDominik Klíma 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 2:53.48
46 6 Josef PěstaJosef Pěsta 16 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 5 3:10.94
47 Šimon BušekŠimon Bušek 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 1 DNS

8 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kulovaná, Anderlová, Piskačová, Chromá, Jílková, Škůrková, Dvořáková, Tůmová Kulovaná, Anderlová, Piskačová, Chromá, Jílková, Škůrková, Dvořáková, Tůmová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:42.55 25.00
2 Ježková, Haňurová, Doležalová, Plátenka, Názlerová, Nováková, Keilová, Voržáčková Ježková, Haňurová, Doležalová, Plátenka, Názlerová, Nováková, Keilová, Voržáčková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 5:03.19 23.00
3 34 Kalamár, Lopatová, Kernerová, Kopecký, Paterová, Beníšek, Appel, Stará Kalamár, Lopatová, Kernerová, Kopecký, Paterová, Beníšek, Appel, Stará Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 5:10.09 20.00
4 50 Csóka, Peltanová, Salamánek, Salamánek, Šandl, Turek, Bumbová, Pauer Csóka, Peltanová, Salamánek, Salamánek, Šandl, Turek, Bumbová, Pauer SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 5:34.83 19.00
5 Doroshenko, Yakusa, Herclíková, Němečková, Koloshuk, Vaněk, Pěsta, Seberová Doroshenko, Yakusa, Herclíková, Němečková, Koloshuk, Vaněk, Pěsta, Seberová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 6:06.14 17.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Minařík, Šefčík, Votava, Domínová, Němejcová, Nováková, Hodánková, Vojáková Minařík, Šefčík, Votava, Domínová, Němejcová, Nováková, Hodánková, Vojáková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 4:37.97 27.00
2 15 Pavlíček, Pavlíček, Jelínek, Šustek, Texl, Kolínská, Kovačíková, Němcová Pavlíček, Pavlíček, Jelínek, Šustek, Texl, Kolínská, Kovačíková, Němcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:39.05 26.00
3 Anderlová, Čejková, Formánková, Kalina, Koutecký, Nerudová, Vlásek, Šíla Anderlová, Čejková, Formánková, Kalina, Koutecký, Nerudová, Vlásek, Šíla SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 4:59.24 24.00
4 Bendíková, Bendová, Bendová, Petráš, Petrášová, Čermáková, Lesniak, Klíma Bendíková, Bendová, Bendová, Petráš, Petrášová, Čermáková, Lesniak, Klíma SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 5:05.49 21.00
5 Gálová, Jiříková, Jiřík, Klímová, Zámečník, Štolka, Jiruš, Vitkovičová Gálová, Jiříková, Jiřík, Klímová, Zámečník, Štolka, Jiruš, Vitkovičová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 5:55.74 18.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Kopačka, Weis, Šafránek, Šafránek, Kubatová, Janowiaková, Radová Hlaváčová, Kopačka, Weis, Šafránek, Šafránek, Kubatová, Janowiaková, Radová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:16.68 31.00
2 Blažková, Fraňková, Michnová, Michnová, Volemanová, Mleziva, Zíka, Kosová Blažková, Fraňková, Michnová, Michnová, Volemanová, Mleziva, Zíka, Kosová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 4:32.51 29.00
3 Chylíková, Paterová, Hemalová, Kadeřábková, Trachtová, Chvalová, Zdražil, Krejčová Chylíková, Paterová, Hemalová, Kadeřábková, Trachtová, Chvalová, Zdražil, Krejčová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 4:33.97 28.00
4 43 Vasilishenko, Karvánek, Novák, Pozniak, Suchá, Šlosková, Turková, Záhorková Vasilishenko, Karvánek, Novák, Pozniak, Suchá, Šlosková, Turková, Záhorková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 5:05.30 22.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Kopačka, Weis, Šafránek, Šafránek, Kubatová, Janowiaková, Radová Hlaváčová, Kopačka, Weis, Šafránek, Šafránek, Kubatová, Janowiaková, Radová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:16.68 31.00
2 Blažková, Fraňková, Michnová, Michnová, Volemanová, Mleziva, Zíka, Kosová Blažková, Fraňková, Michnová, Michnová, Volemanová, Mleziva, Zíka, Kosová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 4:32.51 29.00
3 Chylíková, Paterová, Hemalová, Kadeřábková, Trachtová, Chvalová, Zdražil, Krejčová Chylíková, Paterová, Hemalová, Kadeřábková, Trachtová, Chvalová, Zdražil, Krejčová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 4:33.97 28.00
4 22 Minařík, Šefčík, Votava, Domínová, Němejcová, Nováková, Hodánková, Vojáková Minařík, Šefčík, Votava, Domínová, Němejcová, Nováková, Hodánková, Vojáková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 4:37.97 27.00
5 15 Pavlíček, Pavlíček, Jelínek, Šustek, Texl, Kolínská, Kovačíková, Němcová Pavlíček, Pavlíček, Jelínek, Šustek, Texl, Kolínská, Kovačíková, Němcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:39.05 26.00
6 Kulovaná, Anderlová, Piskačová, Chromá, Jílková, Škůrková, Dvořáková, Tůmová Kulovaná, Anderlová, Piskačová, Chromá, Jílková, Škůrková, Dvořáková, Tůmová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:42.55 25.00
7 Anderlová, Čejková, Formánková, Kalina, Koutecký, Nerudová, Vlásek, Šíla Anderlová, Čejková, Formánková, Kalina, Koutecký, Nerudová, Vlásek, Šíla SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 4:59.24 24.00
8 Ježková, Haňurová, Doležalová, Plátenka, Názlerová, Nováková, Keilová, Voržáčková Ježková, Haňurová, Doležalová, Plátenka, Názlerová, Nováková, Keilová, Voržáčková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 5:03.19 23.00
9 43 Vasilishenko, Karvánek, Novák, Pozniak, Suchá, Šlosková, Turková, Záhorková Vasilishenko, Karvánek, Novák, Pozniak, Suchá, Šlosková, Turková, Záhorková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 5:05.30 22.00
10 Bendíková, Bendová, Bendová, Petráš, Petrášová, Čermáková, Lesniak, Klíma Bendíková, Bendová, Bendová, Petráš, Petrášová, Čermáková, Lesniak, Klíma SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 5:05.49 21.00
11 34 Kalamár, Lopatová, Kernerová, Kopecký, Paterová, Beníšek, Appel, Stará Kalamár, Lopatová, Kernerová, Kopecký, Paterová, Beníšek, Appel, Stará Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 5:10.09 20.00
12 50 Csóka, Peltanová, Salamánek, Salamánek, Šandl, Turek, Bumbová, Pauer Csóka, Peltanová, Salamánek, Salamánek, Šandl, Turek, Bumbová, Pauer SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 5:34.83 19.00
13 Gálová, Jiříková, Jiřík, Klímová, Zámečník, Štolka, Jiruš, Vitkovičová Gálová, Jiříková, Jiřík, Klímová, Zámečník, Štolka, Jiruš, Vitkovičová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 5:55.74 18.00
14 Doroshenko, Yakusa, Herclíková, Němečková, Koloshuk, Vaněk, Pěsta, Seberová Doroshenko, Yakusa, Herclíková, Němečková, Koloshuk, Vaněk, Pěsta, Seberová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 6:06.14 17.00

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 7 PB 4.14 3.94 4.14 4.12 4.14 29.00
2 Lucie NěmejcováLucie Němejcová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 6 PB 3.92 3.69 3.67 3.92 3.92 27.00
3 12 Martina KosováMartina Kosová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 5 PB 3.88 3.64 3.88 3.46 3.88 25.00
4 34 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 12 PB 3.71 3.24 3.19 3.71 3.71 22.00
5 Veronika BlažkováVeronika Blažková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 19 PB 3.66 3.66 x 3.46 3.66 18.00
6 Jana MichnováJana Michnová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 17 PB 3.56 3.41 3.49 3.56 3.56 15.00
7 Anežka FraňkováAnežka Fraňková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 18 PB 3.52 3.29 3.52 3.39 3.52 9.50
8 44 Barbora VojákováBarbora Vojáková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 10 PB 3.48 3.43 3.44 3.48 3.48 7.00
9 Laura DomínováLaura Domínová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 1 PB 3.36 3.36 3.33 3.31 3.36
10 Aneta HodánkováAneta Hodánková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 3 PB 3.30 3.02 2.94 3.30 3.30
11 Anna VolemanováAnna Volemanová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
14 11 PB 3.29 2.76 2.96 3.29 3.29
12 Anna KeilováAnna Keilová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 4 PB 3.22 2.72 3.16 3.22 3.22
13 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 16 PB 3.17 3.17 3.04 3.13 3.17
14 Aneta ČejkováAneta Čejková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 13 PB 3.13 3.08 2.53 3.13 3.13
15 Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 15 PB 3.13 3.13 3.04 x 3.13
16 Alena NerudováAlena Nerudová
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 14 PB 2.93 2.93 2.85 2.86 2.93
17 Nela NovákováNela Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 8 PB 2.85 2.50 2.85 2.74 2.85
18 Sofie FormánkováSofie Formánková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 2 PB 2.76 2.76 x 2.67 2.76
19 Eliška PeltanováEliška Peltanová
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 9 PB 2.69 2.69 2.56 2.67 2.69
Celkem 19 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (pá, 10.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 25 3.68 3.49 3.68 3.54 3.68 20.50
2 Lucie ChylíkováLucie Chylíková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 23 PB 3.55 3.51 3.55 3.52 3.55 14.00
3 Nela ChvalováNela Chvalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 24 3.52 3.37 3.32 3.52 3.52 9.50
4 Anna PaterováAnna Paterová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 16 PB 3.47 3.47 3.45 3.38 3.47 6.00
5 Aisha HemalováAisha Hemalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 10 PB 3.41 3.41 3.41 3.15 3.41 2.00
6 45 Hedvika StaráHedvika Stará
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 17 PB 3.41 3.41 2.51 3.30 3.41 2.00
7 6 Laura ZáhorkováLaura Záhorková
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
13 21 PB 3.41 3.15 3.27 3.41 3.41 2.00
8 Viktorie LustigováViktorie Lustigová
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
11 14 PB 3.20 2.89 3.08 3.20 3.20
9 Ella LopatováElla Lopatová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 13 PB 3.12 3.12 2.87 2.77 3.12
10 Linda KernerováLinda Kernerová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 11 PB 3.10 3.06 3.06 3.10 3.10
11 Kateřina TurkováKateřina Turková
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
11 19 PB 3.10 2.88 2.79 3.10 3.10
12 Sofie TrachtováSofie Trachtová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 22 PB 3.04 2.98 x 3.04 3.04
13 13 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 12 PB 3.04 2.94 x 3.04 3.04
14 Alžběta PaterováAlžběta Paterová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 15 PB 2.99 2.99 2.76 2.70 2.99
15 Lucie SucháLucie Suchá
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
12 18 PB 2.96 2.66 2.96 2.87 2.96
16 Poliana DoroshenkoPoliana Doroshenko
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
13 1 PB 2.70 2.43 2.62 2.70 2.70
17 Soňa GálováSoňa Gálová
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
15 2 PB 2.43 2.34 2.43 2.41 2.43
18 41 Ella VitkovičováElla Vitkovičová
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
13 20 PB 2.41 2.40 2.41 2.40 2.41
19 Anežka ŠloskováAnežka Šlosková
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
14 9 PB 2.36 2.36 2.08 2.24 2.36
20 Markéta KlímováMarkéta Klímová
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
14 5 PB 2.35 2.35 2.17 2.11 2.35
21 Markéta JiříkováMarkéta Jiříková
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
14 4 PB 2.10 2.10 2.02 1.64 2.10
22 33 Klára SeberováKlára Seberová
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
15 8 PB 2.07 1.69 1.92 2.07 2.07
23 Štěpánka HerclíkováŠtěpánka Herclíková
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
15 3 PB 2.03 1.93 1.72 2.03 2.03
24 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
15 7 PB 1.88 1.88 1.65 1.56 1.88
MS Kristýna MaderákováKristýna Maderáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 6 PB 2.94 2.94 2.69 2.82 2.94
Celkem 25 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (pá, 10.6.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amelie KubatováAmelie Kubatová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 25 PB 4.35 4.21 4.35 4.23 4.35 31.00
2 19 Ema RadováEma Radová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 20 PB 4.09 3.83 3.86 4.09 4.09 28.00
3 Eliška ČermákováEliška Čermáková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
11 24 PB 3.90 3.90 3.78 3.86 3.90 26.00
4 Stela HlaváčováStela Hlaváčová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 22 PB 3.81 3.73 3.60 3.81 3.81 24.00
5 Ella KolínskáElla Kolínská
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 2 PB 3.75 3.50 3.68 3.75 3.75 23.00
6 Eliška JílkováEliška Jílková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 10 PB 3.68 3.50 3.59 3.68 3.68 20.50
7 3 Linda NěmcováLinda Němcová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 13 PB 3.67 3.67 3.47 3.34 3.67 19.00
8 Ina BendíkováIna Bendíková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 23 3.60 3.39 3.59 3.60 3.60 16.50
9 Lenka KovačíkováLenka Kovačíková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
11 11 PB 3.60 3.60 3.39 3.46 3.60 16.50
10 Juliána PiskačováJuliána Piskačová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
11 3 PB 3.54 3.54 3.47 3.36 3.54 13.00
11 Vanesa NázlerováVanesa Názlerová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
12 21 PB 3.53 3.53 3.35 3.36 3.53 12.00
12 Karin JanowiakováKarin Janowiaková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 9 PB 3.52 3.50 x 3.52 3.52 9.50
13 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
11 14 PB 3.52 3.52 3.44 3.35 3.52 9.50
14 46 Isabela TůmováIsabela Tůmová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 18 PB 3.45 3.39 3.23 3.45 3.45 5.00
15 Dominika DoležalováDominika Doležalová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 19 PB 3.42 3.36 3.24 3.42 3.42 4.00
16 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 7 PB 3.36 3.36 3.35 3.26 3.36
17 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
11 12 PB 3.32 3.30 2.47 3.32 3.32
18 Anna PetrášováAnna Petrášová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 17 PB 3.23 2.90 3.23 3.07 3.23
19 Anna AnderlováAnna Anderlová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 4 PB 3.23 x 3.07 3.23 3.23
20 Nikola BumbováNikola Bumbová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 1 PB 3.18 3.14 3.18 3.03 3.18
21 Aneta ChromáAneta Chromá
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
11 8 PB 3.15 3.15 3.04 2.80 3.15
22 Anna BendováAnna Bendová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 5 PB 2.91 2.83 2.91 2.46 2.91
23 Karolína JežkováKarolína Ježková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 16 PB 2.88 2.88 2.64 2.76 2.88
24 Rozálie BendováRozálie Bendová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 6 PB 2.75 2.75 2.61 2.14 2.75
25 Nela HaňurováNela Haňurová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
14 15 PB 2.60 2.60 2.40 2.32 2.60
Celkem 25 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (pá, 10.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
11 14 PB 07.41 05.58 06.38 07.41 7.41 25.00
2 31 Martin PozniakMartin Pozniak
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
11 17 PB 07.15 06.89 07.15 06.47 7.15 23.00
3 43 Eduard VasilishenkoEduard Vasilishenko
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
12 9 PB 06.80 x 02.43 06.80 6.80 18.00
4 34 Martin KalamárMartin Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 16 PB 06.66 06.63 06.30 06.66 6.66 16.00
5 41 Jakub KarvánekJakub Karvánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
12 4 PB 05.60 05.38 05.08 05.60 5.60 5.00
6 9 Jan ZdražilJan Zdražil
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 12 PB 05.24 05.24 x 04.78 5.24 2.00
7 33 Martin VaněkMartin Vaněk
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
11 15 PB 04.80 04.57 04.80 04.42 4.80
8 4 Yehor KoloshukYehor Koloshuk
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
13 5 PB 04.67 04.44 04.67 04.07 4.67
9 46 Miroslav JiříkMiroslav Jiřík
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
13 3 PB 04.60 04.51 04.15 04.60 4.60
10 44 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
12 11 PB 04.27 03.31 03.30 04.27 4.27
11 45 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 13 PB 03.97 03.97 03.55 03.52 3.97
12 5 Jan PěstaJan Pěsta
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
14 6 PB 03.95 03.95 03.85 03.82 3.95
13 7 Ondra ŠtolkaOndra Štolka
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
14 8 PB 03.54 03.27 03.54 x 3.54
14 3 Petr JirušPetr Jiruš
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
14 2 PB 03.37 03.20 03.37 03.34 3.37
15 8 Timur YakusaTimur Yakusa
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
12 10 PB 03.10 x x 03.10 3.10
16 6 Josef PěstaJosef Pěsta
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
16 7 PB 02.53 02.50 02.30 02.53 2.53
47 Šimon BušekŠimon Bušek
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
13 1 DNS
Celkem 17 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (pá, 10.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Adam ŠafránekAdam Šafránek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 11 PB 08.92 08.25 06.73 08.92 8.92 31.00
2 15 Martin PavlíčekMartin Pavlíček
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 9 PB 07.94 07.94 07.73 06.56 7.94 28.00
3 27 Viktor ŠafránekViktor Šafránek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 12 PB 07.79 07.79 07.14 04.13 7.79 27.00
4 24 Nathaniel WeisNathaniel Weis
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 15 PB 07.44 07.42 07.13 07.44 7.44 26.00
5 2 Roman VotavaRoman Votava
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 6 PB 07.13 06.98 07.13 06.89 7.13 22.00
6 23 David KopačkaDavid Kopačka
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 8 PB 06.88 06.75 06.88 06.27 6.88 20.00
7 19 Petr TexlPetr Texl
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 14 PB 06.86 06.25 06.24 06.86 6.86 19.00
8 16 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 10 PB 06.74 06.74 06.30 05.84 6.74 17.00
9 22 Filip MinaříkFilip Minařík
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 4 PB 06.38 06.31 06.01 06.38 6.38 13.00
10 11 Václav JelínekVáclav Jelínek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 7 PB 06.00 05.24 06.00 05.43 6.00 9.00
11 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 5 PB 05.80 05.55 05.80 05.27 5.80 7.00
12 18 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 13 PB 05.59 04.02 05.59 05.21 5.59 4.00
13 12 Viktor AppelViktor Appel
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
13 1 PB 05.16 04.59 04.95 05.16 5.16 1.00
14 17 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 16 PB 05.04 05.03 04.98 05.04 5.04
15 14 Michal JirsaMichal Jirsa
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 3 PB 04.40 04.40 03.57 03.97 4.40
16 13 Jan BeníšekJan Beníšek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
14 2 PB 03.98 03.93 03.98 03.97 3.98
Celkem 16 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Marek MlezivaMarek Mleziva
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 14 07.96 07.71 07.14 07.96 7.96 29.00
2 29 Matěj PetrášMatěj Petráš
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 11 PB 07.16 06.29 07.16 07.16 7.16 24.00
3 37 Tomáš ZíkaTomáš Zíka
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 15 07.05 07.05 07.00 06.62 7.05 21.00
4 43 Dominik KlímaDominik Klíma
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 2 PB 06.58 06.58 06.27 06.11 6.58 15.00
5 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 12 06.46 05.87 05.11 06.46 6.46 14.00
6 36 Karel VlásekKarel Vlásek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 4 PB 06.34 05.39 06.32 06.34 6.34 12.00
7 42 Šimon LesniakŠimon Lesniak
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 9 PB 06.29 04.86 04.91 06.29 6.29 11.00
8 48 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 13 06.04 05.97 05.32 06.04 6.04 10.00
9 26 Jan KalinaJan Kalina
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 1 PB 05.97 05.17 05.10 05.97 5.97 8.00
10 16 Jakub ŠílaJakub Šíla
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 5 PB 05.61 05.11 04.71 05.61 5.61 6.00
11 50 Jakub CsókaJakub Csóka
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 10 05.36 05.36 04.82 04.81 5.36 3.00
12 31 Jan PauerJan Pauer
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 3 PB 04.83 03.51 04.83 04.06 4.83
13 10 Vítek ŠandlVítek Šandl
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 8 04.54 04.54 04.12 04.50 4.54
14 49 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 6 04.53 04.53 04.35 04.42 4.53
15 35 Antonín TurekAntonín Turek
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 7 04.42 04.42 03.69 03.65 4.42
Celkem 15 závodníků

prekážková dráha - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 0:16.10 29.00
2 31 Martin PozniakMartin Pozniak 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 16 0:19.20 26.00
3 32 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 15 0:21.80 19.00
4 41 Jakub KarvánekJakub Karvánek 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 0:22.50 16.00
5 43 Eduard VasilishenkoEduard Vasilishenko 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 10 0:23.30 12.50
6 33 Martin VaněkMartin Vaněk 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 17 0:23.50 8.50
7 44 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 12 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 11 0:25.10 2.00
8 3 Petr JirušPetr Jiruš 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 0:25.90
9 4 Yehor KoloshukYehor Koloshuk 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 5 0:26.20
10 9 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 0:26.80
11 45 Jan KopeckýJan Kopecký 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14 0:26.90
12 46 Miroslav JiříkMiroslav Jiřík 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 3 0:27.00
13 8 Timur YakusaTimur Yakusa 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 0:27.10
14 5 Jan PěstaJan Pěsta 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 7 0:31.60
15 7 Ondra ŠtolkaOndra Štolka 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 9 0:32.90
16 6 Josef PěstaJosef Pěsta 16 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 8 0:36.30
47 Šimon BušekŠimon Bušek 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 1 DNS
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Adam ŠafránekAdam Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 12 0:13.90 31.00
2 27 Viktor ŠafránekViktor Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 13 0:17.70 28.00
3 19 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 15 0:18.20 27.00
4 24 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 16 0:20.20 22.00
5 11 Václav JelínekVáclav Jelínek 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 0:20.90 20.00
6 23 David KopačkaDavid Kopačka 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 0:22.30 17.00
7 16 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 10 0:23.50 8.50
8 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 0:24.20 7.00
9 14 Michal JirsaMichal Jirsa 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 0:24.30 6.00
10 18 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 14 0:24.60 5.00
11 15 Martin PavlíčekMartin Pavlíček 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 9 0:24.90 4.00
12 22 Filip MinaříkFilip Minařík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 0:25.60 1.00
13 17 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11 0:25.80
14 13 Jan BeníšekJan Beníšek 14 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 0:27.00
15 2 Roman VotavaRoman Votava 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 0:28.00
16 12 Viktor AppelViktor Appel 13 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 0:29.30
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 16 závodníků
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 35 Antonín TurekAntonín Turek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 13 0:20.10 24.50
1= 48 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 10 0:20.10 24.50
3= Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 0:20.20 22.00
3= 26 Jan KalinaJan Kalina 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 0:20.20 22.00
5 21 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 0:21.90 18.00
6 29 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 9 0:22.80 15.00
7 37 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 15 0:23.00 14.00
8 36 Karel VlásekKarel Vlásek 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 14 0:23.30 12.50
9= 49 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 11 0:23.40 10.50
9= 43 Dominik KlímaDominik Klíma 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 0:23.40 10.50
11 42 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 0:25.00 3.00
12 31 Jan PauerJan Pauer 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 0:26.30
13 16 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 0:26.60
14 50 Jakub CsókaJakub Csóka 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 0:27.10
15 10 Vítek ŠandlVítek Šandl 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 0:27.90
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Adam ŠafránekAdam Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 12 0:13.90 31.00
2 34 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 0:16.10 29.00
3 27 Viktor ŠafránekViktor Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 13 0:17.70 28.00
4 19 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 15 0:18.20 27.00
5 31 Martin PozniakMartin Pozniak 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 16 0:19.20 26.00
6 35 Antonín TurekAntonín Turek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 13 0:20.10 24.50
6 48 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 10 0:20.10 24.50
8 24 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 16 0:20.20 22.00
8 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 0:20.20 22.00
8 26 Jan KalinaJan Kalina 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 1 0:20.20 22.00
11 11 Václav JelínekVáclav Jelínek 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 0:20.90 20.00
12 32 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 15 0:21.80 19.00
13 21 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 0:21.90 18.00
14 23 David KopačkaDavid Kopačka 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 0:22.30 17.00
15 41 Jakub KarvánekJakub Karvánek 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 0:22.50 16.00
16 29 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 9 0:22.80 15.00
17 37 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 15 0:23.00 14.00
18 43 Eduard VasilishenkoEduard Vasilishenko 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 10 0:23.30 12.50
18 36 Karel VlásekKarel Vlásek 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 14 0:23.30 12.50
20 49 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 11 0:23.40 10.50
20 43 Dominik KlímaDominik Klíma 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 0:23.40 10.50
22 33 Martin VaněkMartin Vaněk 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 17 0:23.50 8.50
22 16 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 10 0:23.50 8.50
24 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 0:24.20 7.00
25 14 Michal JirsaMichal Jirsa 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 0:24.30 6.00
26 18 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 14 0:24.60 5.00
27 15 Martin PavlíčekMartin Pavlíček 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 9 0:24.90 4.00
28 42 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 0:25.00 3.00
29 44 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 12 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 11 0:25.10 2.00
30 22 Filip MinaříkFilip Minařík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 0:25.60 1.00
31 17 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11 0:25.80
32 3 Petr JirušPetr Jiruš 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 0:25.90
33 4 Yehor KoloshukYehor Koloshuk 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 5 0:26.20
34 31 Jan PauerJan Pauer 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 0:26.30
35 16 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 0:26.60
36 9 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 0:26.80
37 45 Jan KopeckýJan Kopecký 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14 0:26.90
38 46 Miroslav JiříkMiroslav Jiřík 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 3 0:27.00
38 13 Jan BeníšekJan Beníšek 14 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 0:27.00
40 8 Timur YakusaTimur Yakusa 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 0:27.10
40 50 Jakub CsókaJakub Csóka 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 0:27.10
42 10 Vítek ŠandlVítek Šandl 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 0:27.90
43 2 Roman VotavaRoman Votava 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 0:28.00
44 12 Viktor AppelViktor Appel 13 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 0:29.30
45 5 Jan PěstaJan Pěsta 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 7 0:31.60
46 7 Ondra ŠtolkaOndra Štolka 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 9 0:32.90
47 6 Josef PěstaJosef Pěsta 16 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 8 0:36.30
47 Šimon BušekŠimon Bušek 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 1 DNS

prekážková dráha - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 0:20.20 28.00
2 12 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 0:21.00 27.00
3 44 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 0:21.80 25.00
4 Lucie NěmejcováLucie Němejcová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 0:22.20 23.00
5 Laura DomínováLaura Domínová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 0:23.00 18.00
6= Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 17 0:24.40 5.50
6= Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 14 0:24.40 5.50
8 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 19 0:25.10
9 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 13 0:25.50
10 34 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12 0:25.60
11= Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 0:25.90
11= Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 0:25.90
13= Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 16 0:26.10
13= Sofie FormánkováSofie Formánková 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 0:26.10
15 Anna KeilováAnna Keilová 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 0:26.20
16 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 18 0:26.30
17 Aneta ČejkováAneta Čejková 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 15 0:26.40
18 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 11 0:26.60
19 Eliška PeltanováEliška Peltanová 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 0:27.50
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 19 závodníků
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 19 0:19.60 29.00
2 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 0:22.00 24.00
3 Viktorie LustigováViktorie Lustigová 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 17 0:22.30 22.00
4 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 22 0:22.80 20.00
5 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 18 0:22.90 19.00
6 Poliana DoroshenkoPoliana Doroshenko 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 1 0:23.40 17.00
7 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 0:24.00 14.50
8 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 0:24.30 9.00
9 13 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 15 0:24.40 5.50
10 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 16 0:24.90 0.33
11 45 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20 0:25.30
12 6 Laura ZáhorkováLaura Záhorková 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 25 0:26.30
13 Soňa GálováSoňa Gálová 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 0:26.40
14 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 23 0:27.50
15 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 0:27.70
16 33 Klára SeberováKlára Seberová 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 8 0:28.30
17= Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14 0:28.60
17= Lucie SucháLucie Suchá 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 21 0:28.60
17= Markéta KlímováMarkéta Klímová 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 5 0:28.60
20 Markéta JiříkováMarkéta Jiříková 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 0:32.70
21 Tereza NěmečkováTereza Němečková 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 7 0:34.50
22 Štěpánka HerclíkováŠtěpánka Herclíková 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 3 0:39.40
41 Ella VitkovičováElla Vitkovičová 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 24 DNS
Anežka ŠloskováAnežka Šlosková 14 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 9 DNS
MS Kristýna MaderákováKristýna Maderáková 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 0:24.30
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 25 závodníků
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10 0:18.10 31.00
2 46 Isabela TůmováIsabela Tůmová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 25 0:21.60 26.00
3 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 22 0:22.40 21.00
4 Juliána PiskačováJuliána Piskačová 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 0:23.50 16.00
5 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 19 0:24.00 14.50
6= 19 Ema RadováEma Radová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 23 0:24.10 12.00
6= Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 9 0:24.10 12.00
6= Anna BendováAnna Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 0:24.10 12.00
9= Eliška JílkováEliška Jílková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 16 0:24.30 9.00
9= Aneta ChromáAneta Chromá 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 13 0:24.30 9.00
11 Amelie KubatováAmelie Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 18 0:24.40 5.50
12 Lenka KovačíkováLenka Kovačíková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 17 0:24.70 3.00
13 3 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 21 0:24.80 2.00
14= Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 14 0:24.90 0.33
14= Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 24 0:24.90 0.33
16 Eliška ČermákováEliška Čermáková 11 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 0:25.00
17 Vanesa NázlerováVanesa Názlerová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 20 0:25.50
18 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 0:25.90
19 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 0:26.40
20 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 0:26.50
21= Stela HlaváčováStela Hlaváčová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 12 0:26.90
21= Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 15 0:26.90
23 Rozálie BendováRozálie Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 0:27.70
24 Nela HaňurováNela Haňurová 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11 0:29.50
25 Nikola BumbováNikola Bumbová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 0:30.10
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 25 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10 0:18.10 31.00
2 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 19 0:19.60 29.00
3 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 0:20.20 28.00
4 12 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 0:21.00 27.00
5 46 Isabela TůmováIsabela Tůmová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 25 0:21.60 26.00
6 44 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 0:21.80 25.00
7 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 0:22.00 24.00
8 Lucie NěmejcováLucie Němejcová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 0:22.20 23.00
9 Viktorie LustigováViktorie Lustigová 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 17 0:22.30 22.00
10 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 22 0:22.40 21.00
11 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 22 0:22.80 20.00
12 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 18 0:22.90 19.00
13 Laura DomínováLaura Domínová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 0:23.00 18.00
14 Poliana DoroshenkoPoliana Doroshenko 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 1 0:23.40 17.00
15 Juliána PiskačováJuliána Piskačová 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 0:23.50 16.00
16 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 0:24.00 14.50
16 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 19 0:24.00 14.50
18 19 Ema RadováEma Radová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 23 0:24.10 12.00
18 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 9 0:24.10 12.00
18 Anna BendováAnna Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 0:24.10 12.00
21 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 0:24.30 9.00
21 Kristýna MaderákováKristýna Maderáková 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 0:24.30
21 Eliška JílkováEliška Jílková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 16 0:24.30 9.00
21 Aneta ChromáAneta Chromá 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 13 0:24.30 9.00
25 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 17 0:24.40 5.50
25 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 14 0:24.40 5.50
25 13 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 15 0:24.40 5.50
25 Amelie KubatováAmelie Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 18 0:24.40 5.50
29 Lenka KovačíkováLenka Kovačíková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 17 0:24.70 3.00
30 3 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 21 0:24.80 2.00
31 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 16 0:24.90 0.33
31 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 14 0:24.90 0.33
31 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 24 0:24.90 0.33
34 Eliška ČermákováEliška Čermáková 11 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 0:25.00
35 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 19 0:25.10
36 45 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20 0:25.30
37 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 13 0:25.50
37 Vanesa NázlerováVanesa Názlerová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 20 0:25.50
39 34 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12 0:25.60
40 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 0:25.90
40 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 0:25.90
40 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 0:25.90
43 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 16 0:26.10
43 Sofie FormánkováSofie Formánková 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 0:26.10
45 Anna KeilováAnna Keilová 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 0:26.20
46 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 18 0:26.30
46 6 Laura ZáhorkováLaura Záhorková 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 25 0:26.30
48 Aneta ČejkováAneta Čejková 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 15 0:26.40
48 Soňa GálováSoňa Gálová 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 0:26.40
48 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 0:26.40
51 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 0:26.50
52 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 11 0:26.60
53 Stela HlaváčováStela Hlaváčová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 12 0:26.90
53 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 15 0:26.90
55 Eliška PeltanováEliška Peltanová 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 0:27.50
55 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 23 0:27.50
57 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 0:27.70
57 Rozálie BendováRozálie Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 0:27.70
59 33 Klára SeberováKlára Seberová 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 8 0:28.30
60 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14 0:28.60
60 Lucie SucháLucie Suchá 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 21 0:28.60
60 Markéta KlímováMarkéta Klímová 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 5 0:28.60
63 Nela HaňurováNela Haňurová 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11 0:29.50
64 Nikola BumbováNikola Bumbová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 0:30.10
65 Markéta JiříkováMarkéta Jiříková 14 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 0:32.70
66 Tereza NěmečkováTereza Němečková 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 7 0:34.50
67 Štěpánka HerclíkováŠtěpánka Herclíková 15 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 3 0:39.40
41 Ella VitkovičováElla Vitkovičová 13 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 24 DNS
Anežka ŠloskováAnežka Šlosková 14 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 9 DNS