Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva

Kladno (29. 4. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 29.4.2022 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 07.66
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 07.88
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 PB 08.13
4 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.14
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.17
6 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 08.35
7 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 08.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 29.4.2022 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 07.62
2 10 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 08.51
MS David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 08.67
4 Jaroslav FlachsJaroslav Flachs 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.83
5 42 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.22
MS Ondřej BuďaOndřej Buďa 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.23
7 5 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 29.4.2022 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 08.01
2 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 08.05
MS Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 08.35
MS Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 08.57
5 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 08.82
MS Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 08.86
7 51 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 08.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 29.4.2022 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 07.84
2 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 07.89
3 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.07
4 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.08
5 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 08.69
6 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.91
MS Matěj HlaváčekMatěj Hlaváček 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 07.62
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 07.66
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 07.84
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 07.88
5 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 07.89
6 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 08.01
7 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 08.05
8 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.07
9 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.08
10 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 PB 08.13
11 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.14
12 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.17
13 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 08.35
13 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 08.35
15 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 08.44
16 10 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 08.51
17 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 08.57
18 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 08.67
19 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 08.69
20 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 08.82
21 Jaroslav FlachsJaroslav Flachs 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.83
22 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 08.86
23 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.91
24 51 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 08.94
25 42 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.22
26 Ondřej BuďaOndřej Buďa 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.23
27 5 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.52
28 Matěj HlaváčekMatěj Hlaváček 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.99

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 29.4.2022 - 16:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.68 11.00
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.78 9.00
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.96 8.00
4 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 07.98 7.00
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.02 6.00
6 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.03 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 29.4.2022 - 16:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 07.84 4.00
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 07.87 3.00
3 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 08.00 2.00
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 08.08 1.00
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.27
Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 29.4.2022 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.96 qA
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.27 qA
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 08.58 qA
4 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 08.84
5 Nikol SemarádováNikol Semarádová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 PB 09.03
6 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.06
7 Kateřina BenešováKateřina Benešová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 29.4.2022 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.10 qA
2 57 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.96
3 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 09.14
4 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.28
5 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.66
6 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.97
7 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 10.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 29.4.2022 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.55 qA
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.63 qB
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 08.83 qB
4 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.18
5 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 09.33
6 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.43
MS Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 29.4.2022 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 08.43 qA
2 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 08.65 qB
3 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.85
4 Anna RaušováAnna Raušová 07 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 09.02
MS Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.36
6 Nela KrausováNela Krausová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.52
7 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 29.4.2022 - 16:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 08.74 qB
2 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.77 qB
3 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 PB 08.83 qB
4 Nela FišerováNela Fišerová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.91
MS Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.45
MS Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.96 qA
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.10 qA
3 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.27 qA
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 08.43 qA
5 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.55 qA
6 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 08.58 qA
7 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.63 qB
8 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 08.65 qB
9 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 08.74 qB
10 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.77 qB
11 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 08.83 qB
11 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 PB 08.83 qB
13 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 08.84
14 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.85
15 Nela FišerováNela Fišerová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.91
16 57 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.96
17 Anna RaušováAnna Raušová 07 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 09.02
18 Nikol SemarádováNikol Semarádová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 PB 09.03
19 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.06
20 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 09.14
21 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.18
22 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.28
23 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 09.33
24 Kateřina BenešováKateřina Benešová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.36
24 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.36
26 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.43
27 Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.45
27 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.45
29 Nela KrausováNela Krausová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.52
30 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.66
30 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.66
32 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.97
33 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 10.34
34 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.02

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 29.4.2022 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.01 11.00
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.11 9.00
3 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.27 8.00
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.45 7.00
5 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.61 6.00
6 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 29.4.2022 - 17:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 SB 08.56 4.00
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.65 3.00
3 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.77 2.00
4 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.88 1.00
5 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.89
6 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.90
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 29.4.2022 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 18.63 11.00
2 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 18.68 9.00
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 19.05 8.00
4 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 19.10 7.00
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.19 6.00
6 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 19.21 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 29.4.2022 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 19.32 4.00
2 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 19.34 3.00
3 11 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 19.77 2.00
4 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.82 1.00
5 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 20.41
Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 29.4.2022 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 19.77
2 6 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.31
3 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 20.78
4 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 20.79
František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 29.4.2022 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Prokop OndřejkaProkop Ondřejka 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.00
2 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 20.35
MS Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 20.89
4 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 21.07
5 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 21.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 29.4.2022 - 18:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 21.34
MS David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.71
3 Jan VlachJan Vlach 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 22.82
4 41 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 23.56
5 Jan MatějkaJan Matějka 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 23.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 18.63 11.00
2 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 18.68 9.00
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 19.05 8.00
4 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 19.10 7.00
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.19 6.00
6 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 19.21 5.00
7 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 19.32 4.00
8 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 19.34 3.00
9 11 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 19.77 2.00
9 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 19.77
11 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.82 1.00
12 52 Prokop OndřejkaProkop Ondřejka 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.00
13 6 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.31
14 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 20.35
15 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 20.41
16 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 20.78
17 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 20.79
18 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 20.89
19 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 21.07
20 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 21.34
21 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 21.69
22 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.71
23 Jan VlachJan Vlach 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 22.82
24 41 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 23.56
25 Jan MatějkaJan Matějka 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 23.64
Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 29.4.2022 - 18:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 19.49 11.00
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 20.05 9.00
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.21 8.00
4 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.23 7.00
5 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 20.42 6.00
6 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.04 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 29.4.2022 - 18:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 20.98 4.00
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 21.60 1.00
3 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 PB 21.96
4 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.33
5 28 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.63
6 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 29.4.2022 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 20.62 5.00
2 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 21.71
3 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 21.89
4 13 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 21.95
5 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 22.97
6 73 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.66
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 29.4.2022 - 18:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FišerováNela Fišerová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.01
2 29 Sára TrnkováSára Trnková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.76
3 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.81
4 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 23.08
MS Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.97
6 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 24.20
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 29.4.2022 - 18:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.39 2.00
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.12
MS Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 23.45
MS Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.45
5 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 25.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 19.49 11.00
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 20.05 9.00
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.21 8.00
4 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.23 7.00
5 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 20.42 6.00
6 54 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 20.62 5.00
7 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 20.98 4.00
8 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.04 3.00
9 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.39 2.00
10 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 21.60 1.00
11 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 21.71
12 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 21.89
13 13 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 21.95
14 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 PB 21.96
15 Nela FišerováNela Fišerová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.01
16 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.33
17 28 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.63
18 29 Sára TrnkováSára Trnková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.76
19 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.81
20 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.92
21 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 22.97
22 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 23.08
23 Kateřina BenešováKateřina Benešová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.12
24 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 23.45
24 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.45
26 73 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.66
27 Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.97
28 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 24.20
29 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 25.50

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 29.4.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 38.59 11.00
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 39.05 9.00
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 39.62 8.00
4 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 40.60 7.00
5 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 42.76 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 29.4.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 43.28 5.00
2 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 44.33 4.00
MS Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 46.72
4 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 48.38 3.00
MS Ondřej BuďaOndřej Buďa 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 51.10
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 38.59 11.00
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 39.05 9.00
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 39.62 8.00
4 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 40.60 7.00
5 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 42.76 6.00
6 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 43.28 5.00
7 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 44.33 4.00
8 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 46.72
9 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 48.38 3.00
10 Ondřej BuďaOndřej Buďa 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 51.10

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 29.4.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 41.99 11.00
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 44.40 9.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 45.47 7.00
4 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 47.55 4.00
5 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 48.58 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 29.4.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 45.08 8.00
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 45.61 6.00
MS Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 46.08
4 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 50.38 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 29.4.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 47.47 5.00
2 Kristýna KunzováKristýna Kunzová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.77 1.00
3 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 52.61
4 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 53.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 41.99 11.00
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 44.40 9.00
3 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 45.08 8.00
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 45.47 7.00
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 45.61 6.00
6 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 46.08
7 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 47.47 5.00
8 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 47.55 4.00
9 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 48.58 3.00
10 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 50.38 2.00
11 Kristýna KunzováKristýna Kunzová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.77 1.00
12 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 52.61
13 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 53.51

800 m - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 7 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 2:18.88 11.00
2 1 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 2:23.49 9.00
3 6 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 2:29.29 8.00
4 11 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:29.33 7.00
5 8 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:29.69 6.00
6 10 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 PB 2:33.79 5.00
7 3 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 2:36.94 4.00
8 9 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 2:44.04 3.00
9 5 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 2:47.80 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 14 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 2:31.78 11.00
2 27 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 2:33.62 9.00
3 13 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 2:38.20 8.00
4 30 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 PB 2:39.07 7.00
5 29 Sára TrnkováSára Trnková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:42.12 6.00
6 12 Amélie McSweeneyAmélie McSweeney 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 2:42.29 5.00
7 19 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 2:42.40 4.00
8 28 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:47.28 3.00
9 26 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 2:56.48 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 36 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 5:00.97 11.00
2 48 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:03.08 9.00
3 52 Prokop OndřejkaProkop Ondřejka 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:06.43 8.00
4 51 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 5:14.99 7.00
5 42 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:29.47 6.00
6 41 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 6:25.88 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 54 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 5:45.41 11.00
2 57 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:46.48 9.00
3 72 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:50.68 8.00
4 73 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 5:58.28 7.00
5 67 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 6:33.40 6.00
71 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 15.97 11.00
2 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 17.77 9.00
3 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 18.40 8.00
4 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 18.44 7.00
5 9 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 18.56 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 29.4.2022 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 15.42 11.00
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 16.64 9.00
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 16.69 8.00
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 16.85 7.00
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 PB 17.46 5.00
6 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 18.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 29.4.2022 - 15:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 16.94 6.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 18.00 4.00
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 18.12 3.00
4 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 18.35 2.00
5 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 19.78
6 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 21.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 29.4.2022 - 15:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.41 1.00
2 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 19.03
3 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 19.39
4 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 19.70
5 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 20.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 15.42 11.00
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 16.64 9.00
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 16.69 8.00
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 16.85 7.00
5 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 16.94 6.00
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 PB 17.46 5.00
7 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 18.00 4.00
8 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 18.12 3.00
9 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 18.35 2.00
10 67 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.41 1.00
11 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 18.43
12 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 19.03
13 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 19.39
14 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 19.70
15 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 19.78
16 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 20.63
17 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 21.39

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 17:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.62 11.00
2 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 33.25 9.00
MS Matěj HlaváčekMatěj Hlaváček 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 41.68
Jiří HruštičkaJiří Hruštička 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 29.4.2022 - 17:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 30.74 11.00
2 72 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 31.73 9.00
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 33.08 8.00
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 33.29 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 29.4.2022 - 17:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.83 6.00
2 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 34.91 5.00
3 Nela KrausováNela Krausová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 44.77 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 30.74 11.00
2 72 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 31.73 9.00
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 33.08 8.00
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 33.29 7.00
5 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.83 6.00
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 34.91 5.00
7 Nela KrausováNela Krausová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 44.77 4.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 29.4.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šidík, Šašek, Mařík, Junek Šidík, Šašek, Mařík, Junek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 30.20 11.00
2 Pavlíček, Delín, Bacílek, Hurych Pavlíček, Delín, Bacílek, Hurych A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 31.85 7.00
3 Šimek, Štohanzl, Zápotocký, Vocílka Šimek, Štohanzl, Zápotocký, Vocílka SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 31.90 6.00
4 Škvára, Lachman, Nežerný, Laurich Škvára, Lachman, Nežerný, Laurich A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 32.31 4.00
5 Flachs, Novák, Pergelt, Volf Flachs, Novák, Pergelt, Volf SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.29 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 29.4.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fořt, Pacner, Piš, Mikula Fořt, Pacner, Piš, Mikula TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 31.30 9.00
2 Holas, Mrůzek, Pospíšil, Urban Holas, Mrůzek, Pospíšil, Urban Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 31.81 8.00
3 Pokorný, Rambousek, Reichl, Störzer Pokorný, Rambousek, Reichl, Störzer A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 32.02 5.00
4 Kvapil, Guzdek, Prokeš, Záruba Kvapil, Guzdek, Prokeš, Záruba A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 34.98 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šidík, Šašek, Mařík, Junek Šidík, Šašek, Mařík, Junek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 30.20 11.00
2 Fořt, Pacner, Piš, Mikula Fořt, Pacner, Piš, Mikula TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 31.30 9.00
3 Holas, Mrůzek, Pospíšil, Urban Holas, Mrůzek, Pospíšil, Urban Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 31.81 8.00
4 Pavlíček, Delín, Bacílek, Hurych Pavlíček, Delín, Bacílek, Hurych A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 31.85 7.00
5 Šimek, Štohanzl, Zápotocký, Vocílka Šimek, Štohanzl, Zápotocký, Vocílka SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 31.90 6.00
6 Pokorný, Rambousek, Reichl, Störzer Pokorný, Rambousek, Reichl, Störzer A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 32.02 5.00
7 Škvára, Lachman, Nežerný, Laurich Škvára, Lachman, Nežerný, Laurich A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 32.31 4.00
8 Kvapil, Guzdek, Prokeš, Záruba Kvapil, Guzdek, Prokeš, Záruba A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 34.98 3.00
9 Flachs, Novák, Pergelt, Volf Flachs, Novák, Pergelt, Volf SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.29 2.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 29.4.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubová, Kadlíková, Krejčí, Reichlová Holubová, Kadlíková, Krejčí, Reichlová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.35 11.00
2 Veselá, Tichá, Řeháčková, Fialová Veselá, Tichá, Řeháčková, Fialová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 32.44 9.00
3 Vintrová, Staňková, Hamerníková, Čurdová Vintrová, Staňková, Hamerníková, Čurdová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 33.24 8.00
4 Benešová, Hanousková, Aulická, McSweeney Benešová, Hanousková, Aulická, McSweeney Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 33.83 6.00
5 Fišerová, Plochová, Turňová, Vosyková Fišerová, Plochová, Turňová, Vosyková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.93 5.00
6 13 Duníková, Jeníková, Pavlíková, Falcníková Duníková, Jeníková, Pavlíková, Falcníková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 34.55 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 29.4.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čadková, Korbelová, Majtaníková, Ševčíková Čadková, Korbelová, Majtaníková, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.63 7.00
2 Rojíková, Nademlejnská, Konopáčová, Vykysalá Rojíková, Nademlejnská, Konopáčová, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 34.31 4.00
3 28 Nejedlá, Pokorná, Trnková, Kunzová Nejedlá, Pokorná, Trnková, Kunzová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 35.05 2.00
4 Blažkovcová, Hyklová, Krpatová, Marková Blažkovcová, Hyklová, Krpatová, Marková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 35.65 1.00
Krausová, Valdmanová, Dvořáková, Křížková Krausová, Valdmanová, Dvořáková, Křížková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubová, Kadlíková, Krejčí, Reichlová Holubová, Kadlíková, Krejčí, Reichlová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.35 11.00
2 Veselá, Tichá, Řeháčková, Fialová Veselá, Tichá, Řeháčková, Fialová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 32.44 9.00
3 Vintrová, Staňková, Hamerníková, Čurdová Vintrová, Staňková, Hamerníková, Čurdová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 33.24 8.00
4 Čadková, Korbelová, Majtaníková, Ševčíková Čadková, Korbelová, Majtaníková, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.63 7.00
5 Benešová, Hanousková, Aulická, McSweeney Benešová, Hanousková, Aulická, McSweeney Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 33.83 6.00
6 Fišerová, Plochová, Turňová, Vosyková Fišerová, Plochová, Turňová, Vosyková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.93 5.00
7 Rojíková, Nademlejnská, Konopáčová, Vykysalá Rojíková, Nademlejnská, Konopáčová, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 34.31 4.00
8 13 Duníková, Jeníková, Pavlíková, Falcníková Duníková, Jeníková, Pavlíková, Falcníková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 34.55 3.00
9 28 Nejedlá, Pokorná, Trnková, Kunzová Nejedlá, Pokorná, Trnková, Kunzová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 35.05 2.00
10 Blažkovcová, Hyklová, Krpatová, Marková Blažkovcová, Hyklová, Krpatová, Marková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 35.65 1.00
Krausová, Valdmanová, Dvořáková, Křížková Krausová, Valdmanová, Dvořáková, Křížková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS

skok vysoký - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 2 PB 1.67 - - o o o o o o o o xxo xxx 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 SB 1.61 - - - - - o o o xxo xxx 9.00
3 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 5 PB 1.58 - - o o o o o xo xxx 8.00
4 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 9 PB 1.55 - - - o o xo xo xxx 7.00
5 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 PB 1.50 - o o xo xo o xxx 6.00
6 Richard HolasRichard Holas
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 3 PB 1.50 - o o o xo xxo xxx 5.00
7 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 SB 1.45 - o o o o xxx 4.00
8 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 4 PB 1.45 - o xo xo o xxx 3.00
9 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 12 SB 1.45 - o o o xxo xxx 2.00
10 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 7 PB 1.40 xo o o o xxx 1.00
11 Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 8 SB 1.35 o xo xo xxx
12 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 1 PB 1.35 o xxo xxo xxx
Tomáš VajglTomáš Vajgl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 11 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 15 1.53 - - o o o o o o o xo o xxx 11.00
2 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 7 SB 1.50 - - - o o o o o - o xxx 9.00
3 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 14 PB 1.41 - o o o xo xo xo xxx 8.00
4 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 6 SB 1.38 - xo o o xxo o xxx 7.00
5 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 5 SB 1.38 - o o o o xo xxx 6.00
6 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 9 PB 1.35 - o o o o xxx 5.00
7 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 PB 1.35 - o xo o o xxx 4.00
8 Iveta VeličkováIveta Veličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 13 PB 1.35 o o o o xxo xxx 3.00
9 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 12 PB 1.30 - o o o xxx 2.00
10 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 PB 1.30 o o o xo xxx 1.00
11 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 1.25 o o o xxx
12 19 Julie HejdukováJulie Hejduková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 SB 1.25 o o xxo xr
13 Anna RaušováAnna Raušová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
07 10 PB 1.20 - xo xxx
14 Nikol SemarádováNikol Semarádová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
08 11 SB 1.20 xo xo xxx
15 Sára HolbováSára Holbová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
08 4 PB 1.15 o xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,15 Body
1 Antonín MálekAntonín Málek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 4 PB 3.10 - - - - - o - o o o o o xo xxx 11.00
2 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 2 PB 3.00 o - - - - o - o - o xo o xxx 9.00
3 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 5 PB 3.00 - - - - - o - o - o xxo o xxx 8.00
4 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 PB 2.60 o - o o o o o o xxx 7.00
5 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3 PB 2.60 o o o o xo o xo o xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,87 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 Body
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1 SB 2.00 o o r
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 21 5.55 +0.8 m/s 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 20 SB 5.41 +0.4 m/s 9.00
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 11 PB 5.30 +0.4 m/s 8.00
4 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 1 PB 5.28 +0.4 m/s 7.00
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 17 PB 5.19 +0.1 m/s 6.00
6 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 PB 5.00 +0.4 m/s 5.00
7 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 6 PB 4.92 +0.2 m/s 4.00
8 Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 PB 4.71 +0.5 m/s 3.00
9 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 7 PB 4.63 +0.4 m/s 2.00
10 Tomáš VajglTomáš Vajgl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 15 PB 4.59 -0.6 m/s 1.00
11= František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 18 4.46 +0.6 m/s
11= Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 19 4.46 +0.3 m/s
13 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 4 SB 4.37 +0.4 m/s
14= Teodor DanišTeodor Daniš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 2 SB 4.36 +0.5 m/s
14= Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 8 PB 4.36 +0.5 m/s
16 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 13 PB 4.24 +0.3 m/s
17 Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 14 PB 3.92 +0.4 m/s
18 Jan VlachJan Vlach
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 16 PB 3.54 -0.5 m/s
19 Jan MatějkaJan Matějka
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 9 PB 3.43 +0.4 m/s
Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 DNS
Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 DNS
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 26 5.32 -0.2 m/s 11.00
2 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 9 PB 5.04 +0.5 m/s 9.00
3 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 PB 4.98 +0.3 m/s 8.00
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 19 PB 4.88 +0.5 m/s 7.00
5 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 13 SB 4.87 +0.7 m/s 6.00
6 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 11 PB 4.83 +0.1 m/s 5.00
7 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 25 4.78 -0.1 m/s 4.00
8 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 22 PB 4.73 +0.6 m/s 3.00
9 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 5 SB 4.55 +0.6 m/s 2.00
10 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 SB 4.54 +0.8 m/s 1.00
11 Daniela TurňováDaniela Turňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 21 PB 4.45 -0.1 m/s
MS Karla PecháňováKarla Pecháňová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 PB 4.42 -0.5 m/s
13 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 15 PB 4.31 +0.8 m/s
14 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3 PB 4.24 +1.3 m/s
15 19 Julie HejdukováJulie Hejduková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 6 PB 4.11 +0.6 m/s
16 Julie StaníkováJulie Staníková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 24 PB 4.04 +1.2 m/s
17 Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 8 PB 3.94 +0.9 m/s
18 Kristýna KunzováKristýna Kunzová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 12 PB 3.80 +0.4 m/s
19 12 Amélie McSweeneyAmélie McSweeney
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 14 SB 3.77 +0.2 m/s
20 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 23 3.76 +1.0 m/s
21 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 16 SB 3.71 +0.2 m/s
22 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 20 PB 3.60 +0.4 m/s
MS Erika VosmíkováErika Vosmíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 PB 3.56 +0.1 m/s
24 Eliška BrůnováEliška Brůnová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 4 PB 3.46 +0.3 m/s
25 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 17 SB 3.10 +0.0 m/s
Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 18 NM
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 17 PB 09.27 11.00
2 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 1 SB 08.92 9.00
3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 6 PB 08.30 8.00
4 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 12 SB 08.29 7.00
5 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 2 PB 08.23 6.00
6 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 10 PB 08.18 5.00
7 Klára DoušováKlára Doušová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 3 PB 07.99 4.00
8 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 4 PB 07.98 3.00
9 Sandra HlízováSandra Hlízová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 5 PB 07.42 2.00
10 Svatoslava JefimovaSvatoslava Jefimova
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 7 PB 07.41 1.00
11 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 11 PB 07.28
12 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 8 PB 07.08
13 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 14 PB 06.80
14 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 19 PB 06.69
15 Julie StaníkováJulie Staníková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 15 PB 06.51
16 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 9 PB 06.49
17 Tereza ZelenkováTereza Zelenková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 20 PB 06.07
18 Nikola LevencováNikola Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 13 SB 05.99
19 Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 18 PB 05.06
20 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 16 PB 04.75
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 14 PB 11.10 - 11.00
2 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 PB 10.35 - 9.00
3 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 4 PB 10.25 - 8.00
4 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 7 PB 10.01 - 7.00
5 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 12 PB 09.76 - 6.00
6 Jakub ŠašekJakub Šašek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 15 PB 09.75 - 5.00
7 Marek TesařMarek Tesař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 17 SB 09.73 - 4.00
8 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 11 PB 09.52 - 3.00
9 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 20 08.89 - 2.00
10 36 Matouš ReichlMatouš Reichl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 13 PB 08.04 - 1.00
11 Teodor DanišTeodor Daniš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3 SB 08.03 -
12 Jan MatějkaJan Matějka
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 10 PB 07.71 -
13 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 1 PB 07.62 -
14 Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 18 PB 07.61 -
15 Jaroslav FlachsJaroslav Flachs
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 6 PB 07.55 -
16 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 8 PB 07.33 -
17 Tomáš DandaTomáš Danda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 PB 06.87 -
18 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 9 PB 06.74 -
19 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 16 PB 06.64 -
20 Tadeáš NetřebaTadeáš Netřeba
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 19 04.09 -
Celkem 20 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 2 SB 26.51 11.00
2 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 PB 23.13 9.00
3 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 7 21.47 8.00
4 Eleanor BarabášováEleanor Barabášová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 PB 21.20 7.00
5 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 5 PB 19.91 6.00
6 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 PB 18.69 5.00
7 Tereza ZelenkováTereza Zelenková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 6 SB 17.48 4.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 1 PB 33.28 11.00
2 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 5 PB 24.87 9.00
3 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 9 PB 22.74 8.00
4 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3 PB 21.01 7.00
5 Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 10 PB 20.48 6.00
6 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 8 PB 18.21 5.00
7 Tomáš DandaTomáš Danda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 4 PB 16.85 4.00
8 3 František BeranFrantišek Beran
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 SB 14.85 3.00
9 Tadeáš NetřebaTadeáš Netřeba
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 7 PB 13.23 2.00
Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 6 NM
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 PB 43.32 - 11.00
2 Tereza ZelenkováTereza Zelenková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 3 PB 34.49 - 9.00
3 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 PB 22.87 - 8.00
4 Eleanor BarabášováEleanor Barabášová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 PB 20.32 - 7.00
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 5 PB 26.71 11.00
2 Tomáš DandaTomáš Danda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 4 PB 22.70 9.00
3 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 2 PB 21.56 8.00
4 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 1 PB 17.20 7.00
5 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3 PB 16.22 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 29.4.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 7 PB 32.79 - 11.00
2 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 9 PB 27.80 - 9.00
3 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 5 PB 27.57 - 8.00
4 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13 PB 27.55 - 7.00
5 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 16 PB 25.04 - 6.00
6 30 Anna VykysaláAnna Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 18 PB 24.07 - 5.00
7 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 8 PB 24.01 - 4.00
8 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 6 PB 20.80 - 3.00
9 Berenika FialováBerenika Fialová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4 PB 20.34 - 2.00
10 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 17 SB 19.31 - 1.00
11 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 15 PB 19.15 -
12 Noemi LexováNoemi Lexová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 11 PB 18.64 -
13 Dominika RampasováDominika Rampasová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 14 PB 18.08 -
14 73 Valerie NěmcováValerie Němcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 12 SB 17.67 -
15 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 10 PB 17.57 -
MS Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 PB 14.96 -
Eleanor BarabášováEleanor Barabášová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 DNS
Nikol KottováNikol Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 DNS
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 29.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 18 PB 44.77 11.00
2 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 6 PB 39.43 9.00
3 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 7 PB 36.75 8.00
4 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 PB 33.79 7.00
5 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 11 PB 31.83 6.00
6 Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 16 PB 30.94 5.00
7 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 PB 27.93 4.00
8 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 SB 27.14 3.00
9 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 17 25.67 2.00
10 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 14 PB 24.94 1.00
11 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 12 PB 24.45
12 Max HrachMax Hrach
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 4 PB 22.58
13 Marek PergeltMarek Pergelt
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 8 PB 22.10
14 Jiří HruštičkaJiří Hruštička
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 5 PB 21.72
15 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 9 PB 18.69
16 Jan VlachJan Vlach
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 13 PB 18.26
17 Tadeáš NetřebaTadeáš Netřeba
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 15 PB 14.91
18 Jaroslav FlachsJaroslav Flachs
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 2 PB 14.44
Celkem 18 závodníků