Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva

Kladno (8. 5. 2022)

skok daleký - Žáci

(ne, 8.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 19 PB 6.58 +0.4 m/s 6.09  0,50 x 6.07  -0,30 6.09 6.22  0,30 6.58  0,40 6.50  1,60
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 18 PB 6.03 +1.0 m/s 6.03  1,00 5.66  0,40 5.42  -0,10 6.03 - 5.92  1,60 5.92  1,50
3 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 16 PB 5.84 +1.3 m/s 5.52  1,50 5.51  0,00 x 5.52 5.84  1,30 - x
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 17 PB 5.80 +0.6 m/s 5.54  1,80 5.66  0,40 5.38  0,30 5.66 x 1.76  -0,40 5.80  0,60
5 Rajmund PokornýRajmund Pokorný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 10 PB 5.47 +1.4 m/s 2.82  0,80 5.01  -0,40 5.47  1,40 5.47 5.08  0,50 5.02  0,40 x
6 Filip VomastekFilip Vomastek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 12 PB 5.46 +0.9 m/s 5.33  0,80 5.38  1,30 x 5.38 5.46  0,90 x 5.20  0,10
7 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 13 5.13 +0.9 m/s 4.92  1,00 5.01  0,50 4.86  -0,50 5.01 4.85  0,80 4.89  0,90 5.13  0,90
8 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 11 5.12 +0.7 m/s 4.93  0,40 5.08  0,60 5.06  0,20 5.08 5.05  1,20 5.00  0,30 5.12  0,70
9 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 PB 4.97 -0.6 m/s 4.87  -0,40 4.97  -0,60 x 4.97
10 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 15 4.96 +0.9 m/s x 4.96  0,90 x 4.96
11 Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 7 PB 4.86 +1.2 m/s x 4.79  0,50 4.86  1,20 4.86
12 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 5 PB 4.84 +1.5 m/s 4.79  0,60 x 4.84  1,50 4.84
13 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 4 SB 4.82 +0.1 m/s 4.82  0,10 4.63  -0,30 4.57  0,90 4.82
14 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 14 4.77 +1.7 m/s 3.32  0,30 1.48  -0,30 4.77  1,70 4.77
15 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 9 4.72 +0.1 m/s 4.47  0,40 4.52  -0,40 4.72  0,10 4.72
16 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 4.66 +0.2 m/s 4.66  0,20 4.57  0,50 4.59  0,30 4.66
17 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 6 4.56 +1.1 m/s 4.54  0,10 4.56  1,10 4.46  0,60 4.56
18 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 2 PB 4.32 +0.5 m/s 4.32  0,50 4.20  -0,20 4.32  1,50 4.32
19 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 1 PB 4.30 +0.9 m/s 4.30  0,90 3.97  0,50 3.95  1,80 4.30
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 8.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 22 5.53 -0.2 m/s 5.33  -0,90 5.53  -0,20 5.47  0,40 5.53 5.44  0,80 5.48  -0,20 x
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 14 PB 5.24 +1.1 m/s 5.01  0,20 4.97  0,80 4.95  0,20 5.01 4.94  1,10 x 5.24  1,10
3 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 21 SB 5.22 -0.2 m/s 4.97  -0,80 4.96  -0,60 5.03  0,80 5.03 4.93  -0,10 5.22  -0,20 3.17  1,20
4 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 20 PB 5.05 +1.4 m/s 4.47  -0,60 4.84  0,60 5.04  0,80 5.04 - 4.96  1,10 5.05  1,40
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 17 SB 4.98 +1.0 m/s 4.76  0,90 x 4.87  0,50 4.87 - 4.98  1,00 x
6 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 PB 4.88 +0.5 m/s 4.29  0,70 4.84  0,60 4.82  -0,80 4.84 4.88  0,50 4.60  -0,50 4.87  -0,10
7 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 18 PB 4.87 +1.5 m/s 4.66  -0,40 4.86  0,90 4.86  0,60 4.86 4.45  0,80 4.67  0,00 4.87  1,50
8 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 PB 4.83 +1.1 m/s 4.77  1,40 4.83  1,10 4.81  -0,20 4.83 4.71  0,40 4.59  0,50 x
9 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 19 4.82 +0.9 m/s 4.72  0,80 - 4.82  0,90 4.82 - - -
10 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 13 4.79 +0.8 m/s 4.60  0,50 4.75  0,70 4.79  0,80 4.79 - - -
11 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 15 4.71 +0.5 m/s 3.68  0,50 x 4.71  0,50 4.71 - - -
12 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 1 PB 4.69 +1.1 m/s 4.69  1,10 x 4.65  -0,30 4.69 - - -
13 Josefína DudkováJosefína Dudková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 8 PB 4.65 +0.6 m/s 4.65  0,60 4.63  -0,40 4.44  -0,90 4.65 - - -
14 Daniela TurňováDaniela Turňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 4.60 +1.4 m/s 3.26  0,40 4.57  1,20 4.60  1,40 4.60 - - -
15 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 16 4.58 +0.7 m/s 4.46  0,10 4.58  0,70 4.49  -0,30 4.58 - - -
16 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 9 4.57 -1.1 m/s 4.17  -0,70 4.43  -0,10 4.57  -1,10 4.57 - - -
17 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 11 4.45 -0.8 m/s x 4.45  -0,80 x 4.45 - - -
18 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 10 4.34 -0.8 m/s 4.34  -0,80 3.95  1,30 4.09  -1,60 4.34 - - -
19 93 Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 SB 4.29 -0.6 m/s 4.24  -0,60 4.29  -0,60 x 4.29 - - -
20 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 7 4.28 +1.1 m/s 4.20  1,40 4.28  1,10 4.25  -0,40 4.28 - - -
21 100 Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 4.18 -0.6 m/s 4.18  -0,60 4.10  -0,60 4.02  -0,20 4.18 - - -
22 Rozálie StekláRozálie Steklá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 4 4.08 +0.6 m/s x 4.08  0,60 x 4.08 - - -
Celkem 22 závodníků