Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva
Kladno (8. 5. 2022)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 120 | Matěj ŠašekMatěj Šašek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 17.86 | |||||||||||||
2 | Štěpán VeselýŠtěpán Veselý | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 18.10 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MusilOndřej Musil | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 18.61 | ||||||||||||||
4 | Kristián ŠkváraKristián Škvára | 08 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 18.89 | ||||||||||||||
5 | Michal NocarMichal Nocar | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | PB 18.93 | ||||||||||||||
6 | Lukáš LaurichLukáš Laurich | 07 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 19.04 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DupákMartin Dupák | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 18.54 | ||||||||||||||
2 | Štěpán SitekŠtěpán Sitek | 07 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | PB 18.86 | ||||||||||||||
3 | Rajmund PokornýRajmund Pokorný | 07 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 19.01 | ||||||||||||||
4 | Adam ZápotockýAdam Zápotocký | 08 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | PB 19.10 | ||||||||||||||
5 | Filip MaříkFilip Mařík | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 19.39 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 6 | PB 18.05 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka | 08 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | PB 18.49 | ||||||||||||||
3 | Adam PodolákAdam Podolák | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | PB 18.71 | ||||||||||||||
4 | Richard StředaRichard Středa | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | PB 19.20 | ||||||||||||||
5 | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | PB 19.21 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PišŠtěpán Piš | 08 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 19.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MelounLukáš Meloun | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 19.52 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch BlechaVojtěch Blecha | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 19.71 | ||||||||||||||
3 | 57 | Václav MrázVáclav Mráz | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | PB 19.88 | |||||||||||||
4 | Václav KvapilVáclav Kvapil | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 20.21 | ||||||||||||||
5 | Lukáš ErbanLukáš Erban | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 20.36 | ||||||||||||||
6 | Teodor DanišTeodor Daniš | 07 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 2 | PB 20.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HolečekŠtěpán Holeček | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 19.28 | ||||||||||||||
2 | Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | PB 20.40 | ||||||||||||||
3 | Daniel ŠustrDaniel Šustr | 08 | TJ Neratovice | 4 | PB 20.85 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PetráčekLukáš Petráček | 08 | Sportovní Centrum Nové Stra... | 3 | PB 21.41 | ||||||||||||||
5 | Vincent PopVincent Pop | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 21.42 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav BenešVáclav Beneš | 07 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 17.58 | ||||||||||||||
2 | Štěpán MikulaŠtěpán Mikula | 08 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 18.50 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch LerchVojtěch Lerch | 07 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 5 | 20.63 | ||||||||||||||
4 | Jakub ZezulaJakub Zezula | 08 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 6 | 21.06 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav BenešVáclav Beneš | 07 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 17.58 | |||
2 | 120 | Matěj ŠašekMatěj Šašek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 17.86 | ||
3 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 6 | PB 18.05 | |||
4 | Štěpán VeselýŠtěpán Veselý | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 18.10 | |||
5 | Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka | 08 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | PB 18.49 | |||
6 | Štěpán MikulaŠtěpán Mikula | 08 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 18.50 | |||
7 | Martin DupákMartin Dupák | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 18.54 | |||
8 | Ondřej MusilOndřej Musil | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 18.61 | |||
9 | Adam PodolákAdam Podolák | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | PB 18.71 | |||
10 | Štěpán SitekŠtěpán Sitek | 07 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | PB 18.86 | |||
11 | Kristián ŠkváraKristián Škvára | 08 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 18.89 | |||
12 | Michal NocarMichal Nocar | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | PB 18.93 | |||
13 | Rajmund PokornýRajmund Pokorný | 07 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 19.01 | |||
14 | Lukáš LaurichLukáš Laurich | 07 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 19.04 | |||
15 | Adam ZápotockýAdam Zápotocký | 08 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | PB 19.10 | |||
16 | Richard StředaRichard Středa | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | PB 19.20 | |||
17 | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | PB 19.21 | |||
18 | Štěpán HolečekŠtěpán Holeček | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 19.28 | |||
19 | Štěpán PišŠtěpán Piš | 08 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 19.34 | |||
20 | Filip MaříkFilip Mařík | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 19.39 | |||
21 | Lukáš MelounLukáš Meloun | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 19.52 | |||
22 | Vojtěch BlechaVojtěch Blecha | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 19.71 | |||
23 | 57 | Václav MrázVáclav Mráz | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | PB 19.88 | ||
24 | Václav KvapilVáclav Kvapil | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 20.21 | |||
25 | Lukáš ErbanLukáš Erban | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 20.36 | |||
26 | Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | PB 20.40 | |||
27 | Vojtěch LerchVojtěch Lerch | 07 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 5 | 20.63 | |||
28 | Teodor DanišTeodor Daniš | 07 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 2 | PB 20.74 | |||
29 | Daniel ŠustrDaniel Šustr | 08 | TJ Neratovice | 4 | PB 20.85 | |||
30 | Jakub ZezulaJakub Zezula | 08 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 6 | 21.06 | |||
31 | Lukáš PetráčekLukáš Petráček | 08 | Sportovní Centrum Nové Stra... | 3 | PB 21.41 | |||
32 | Vincent PopVincent Pop | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 21.42 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | PB 18.89 | ||||||||||||||
2 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 19.24 | ||||||||||||||
3 | Lea BradováLea Bradová | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 19.36 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ČeskáViktorie Česká | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | PB 19.90 | ||||||||||||||
5 | Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 19.95 | ||||||||||||||
6 | Aneta HanouskováAneta Hanousková | 08 | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | PB 20.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KyjankováTereza Kyjanková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 19.55 | ||||||||||||||
2 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 20.25 | ||||||||||||||
3 | Anna KadlíkováAnna Kadlíková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 20.39 | ||||||||||||||
4 | Kristýna PajkováKristýna Pajková | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | PB 20.45 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | PB 20.61 | ||||||||||||||
2 | Martina MarešováMartina Marešová | 08 | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | PB 20.67 | ||||||||||||||
3 | Julie BeránkováJulie Beránková | 07 | Atletika Benešov | 5 | PB 20.75 | ||||||||||||||
4 | Venuše ReichlováVenuše Reichlová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 20.80 | ||||||||||||||
5 | 93 | Anežka MarcováAnežka Marcová | 07 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 21.25 | |||||||||||||
6 | Josefína HejnicováJosefína Hejnicová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 24.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda RojíkováLinda Rojíková | 08 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 21.43 | ||||||||||||||
2 | 134 | Monika ČadkováMonika Čadková | 08 | Školní atletický klub Slaný | 4 | 21.67 | |||||||||||||
3 | 124 | Adéla DuníkováAdéla Duníková | 08 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 3 | PB 21.72 | |||||||||||||
4 | Alice ZambojováAlice Zambojová | 07 | TJ Neratovice | 1 | PB 21.79 | ||||||||||||||
5 | Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká | 08 | AC Čáslav z.s. | 5 | 21.97 | ||||||||||||||
6 | Berenika FialováBerenika Fialová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 22.51 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela FišerováNela Fišerová | 07 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 21.45 | ||||||||||||||
2 | 95 | Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská | 08 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | PB 21.49 | |||||||||||||
3 | Jana NěmcováJana Němcová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 21.55 | ||||||||||||||
4 | Adéla BednářováAdéla Bednářová | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 21.72 | ||||||||||||||
5 | Nikola PodhradskáNikola Podhradská | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 1 | PB 21.80 | ||||||||||||||
6 | Nikola BlechováNikola Blechová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 22.31 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika SvinčákováDominika Svinčáková | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 21.55 | ||||||||||||||
2 | Gabriela PeleškováGabriela Pelešková | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | PB 22.21 | ||||||||||||||
3 | Rozálie StekláRozálie Steklá | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 22.24 | ||||||||||||||
4 | Anna KrpatováAnna Krpatová | 07 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 22.57 | ||||||||||||||
5 | Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler | 08 | AC Čáslav z.s. | 2 | 23.45 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | PB 18.89 | |||
2 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 19.24 | |||
3 | Lea BradováLea Bradová | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 19.36 | |||
4 | Tereza KyjankováTereza Kyjanková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 19.55 | |||
5 | Viktorie ČeskáViktorie Česká | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | PB 19.90 | |||
6 | Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 19.95 | |||
7 | Aneta HanouskováAneta Hanousková | 08 | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | PB 20.03 | |||
8 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 20.25 | |||
9 | Anna KadlíkováAnna Kadlíková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 20.39 | |||
10 | Kristýna PajkováKristýna Pajková | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | PB 20.45 | |||
11 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | PB 20.61 | |||
12 | Martina MarešováMartina Marešová | 08 | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | PB 20.67 | |||
13 | Julie BeránkováJulie Beránková | 07 | Atletika Benešov | 5 | PB 20.75 | |||
14 | Venuše ReichlováVenuše Reichlová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 20.80 | |||
15 | 93 | Anežka MarcováAnežka Marcová | 07 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 21.25 | ||
16 | Linda RojíkováLinda Rojíková | 08 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 21.43 | |||
17 | Nela FišerováNela Fišerová | 07 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 21.45 | |||
18 | 95 | Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská | 08 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | PB 21.49 | ||
19 | Jana NěmcováJana Němcová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 21.55 | |||
19 | Dominika SvinčákováDominika Svinčáková | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 21.55 | |||
21 | 134 | Monika ČadkováMonika Čadková | 08 | Školní atletický klub Slaný | 4 | 21.67 | ||
22 | 124 | Adéla DuníkováAdéla Duníková | 08 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 3 | PB 21.72 | ||
22 | Adéla BednářováAdéla Bednářová | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 21.72 | |||
24 | Alice ZambojováAlice Zambojová | 07 | TJ Neratovice | 1 | PB 21.79 | |||
25 | Nikola PodhradskáNikola Podhradská | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 1 | PB 21.80 | |||
26 | Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká | 08 | AC Čáslav z.s. | 5 | 21.97 | |||
27 | Gabriela PeleškováGabriela Pelešková | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | PB 22.21 | |||
28 | Rozálie StekláRozálie Steklá | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 22.24 | |||
29 | Nikola BlechováNikola Blechová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 22.31 | |||
30 | Berenika FialováBerenika Fialová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 22.51 | |||
31 | Anna KrpatováAnna Krpatová | 07 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 22.57 | |||
32 | Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler | 08 | AC Čáslav z.s. | 2 | 23.45 | |||
33 | Josefína HejnicováJosefína Hejnicová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 24.61 |