Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev přípravek

Kladno (13. 5. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš KneblTobiáš Knebl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 09.66
2 1000 Josef DašekJosef Dašek 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 10.24
3 1000 Jakub MistolerJakub Mistoler 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 10.47
4 1000 Václav PeremskýVáclav Peremský 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.48
5 1000 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.01
6 1000 Štěpán JiroušekŠtěpán Jiroušek 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 11.14
7 1000 Ondřej PohnánOndřej Pohnán 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.51
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 10.05
2 1000 Metod FikesMetod Fikes 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.41
3 1000 Ondřej PodanýOndřej Podaný 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.58
4 1000 Jakub ElčknerJakub Elčkner 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 10.78
5 1000 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.92
6 1000 Lukáš JiroušekLukáš Jiroušek 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 11.51
7 1000 Matyáš SamecMatyáš Samec 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 12.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.48
2 1000 Petr MrázekPetr Mrázek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.86
3 1000 Jan MoslerJan Mosler 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 10.01
4 1000 Petr OstašPetr Ostaš 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 10.20
5 1000 Matěj NovákMatěj Novák 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.97
2 1000 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 10.13
3 1000 Šimon DoubekŠimon Doubek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.48
4 1000 Eduard ParisEduard Paris 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 10.58
5 1000 Jakub TotušekJakub Totušek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.14
6 1000 Jakub BroscheJakub Brosche 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 11.95
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.50
2 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 09.60
3 1000 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 09.65
4 1000 Damián FraněkDamián Franěk 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.69
5 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 10.06
6 1000 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.76
7 1000 Maxim ŠiftancMaxim Šiftanc 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.90
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.21
2 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 10.41
3 1000 Jakub BurianJakub Burian 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.42
4 1000 Dominik KindlDominik Kindl 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.46
5 1000 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 8 10.60
6 1000 Tomáš KedroňTomáš Kedroň 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 11.54
7 1000 Marek HadrávekMarek Hadrávek 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.70
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.95
2 1000 Jaroslav KolářJaroslav Kolář 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.76
3 1000 Alexander ZávoraAlexander Závora 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 10.94
4 1000 Josef ŠtěpánJosef Štěpán 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 7 11.39
5 1000 Martin NechybaMartin Nechyba 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.50
6 1000 Marek BudinskýMarek Budinský 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 11.76
7 1000 Marek VlášekMarek Vlášek 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 12.53
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 8 09.29
2 1000 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.50
3 1000 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.17
4 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 10.21
5 1000 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.22
6 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 10.93
7 1000 Jakub HejkalJakub Hejkal 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 11.35
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.46
2 1000 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.07
3 1000 Jan DivišJan Diviš 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.09
4 1000 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.17
5 1000 Adam SchlesingerAdam Schlesinger 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.06
6 1000 Martin ZelinkaMartin Zelinka 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.65
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.24
2 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.79
3 1000 Tomáš DařílekTomáš Dařílek 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.84
4 1000 Jan KrotkýJan Krotký 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.03
5 1000 Lukáš RytinaLukáš Rytina 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.10
6 1000 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 11.27
7 1000 Vilém HašekVilém Hašek 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 12.75
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tomáš PintířTomáš Pintíř 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.55
2 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.68
3 1000 Petr DlabolaPetr Dlabola 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.67
4 1000 Jonáš LepičJonáš Lepič 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.70
5 1000 Vítek MayerVítek Mayer 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.99
6 1000 Richard LevRichard Lev 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.83
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.78
2 1000 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.04
3 1000 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.31
4 1000 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 10.36
5 1000 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.49
6 1000 Filip KostečkaFilip Kostečka 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.67
7 1000 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.73
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.24
2 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 8 09.29
3 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.46
4 1000 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.48
5 1000 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.50
5 1000 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.50
7 1000 Tomáš PintířTomáš Pintíř 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.55
8 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 09.60
9 1000 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 09.65
10 Tobiáš KneblTobiáš Knebl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 09.66
11 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.68
12 1000 Damián FraněkDamián Franěk 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.69
13 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.78
14 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.79
15 1000 Petr MrázekPetr Mrázek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.86
16 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.95
17 1000 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.97
18 1000 Jan MoslerJan Mosler 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 10.01
19 1000 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.04
20 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 10.05
21 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 10.06
22 1000 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.07
23 1000 Jan DivišJan Diviš 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.09
24 1000 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 10.13
25 1000 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.17
25 1000 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.17
27 1000 Petr OstašPetr Ostaš 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 10.20
28 1000 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.21
28 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 10.21
30 1000 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.22
31 1000 Josef DašekJosef Dašek 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 10.24
32 1000 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.31
33 1000 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 10.36
34 1000 Metod FikesMetod Fikes 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.41
34 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 10.41
36 1000 Jakub BurianJakub Burian 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.42
37 1000 Dominik KindlDominik Kindl 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.46
38 1000 Jakub MistolerJakub Mistoler 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 10.47
39 1000 Václav PeremskýVáclav Peremský 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.48
39 1000 Šimon DoubekŠimon Doubek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.48
41 1000 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.49
42 1000 Ondřej PodanýOndřej Podaný 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.58
42 1000 Eduard ParisEduard Paris 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 10.58
44 1000 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 8 10.60
45 1000 Petr DlabolaPetr Dlabola 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.67
45 1000 Filip KostečkaFilip Kostečka 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.67
47 1000 Jonáš LepičJonáš Lepič 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.70
48 1000 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.73
49 1000 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.76
49 1000 Jaroslav KolářJaroslav Kolář 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.76
51 1000 Jakub ElčknerJakub Elčkner 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 10.78
52 1000 Matěj NovákMatěj Novák 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.80
53 1000 Tomáš DařílekTomáš Dařílek 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.84
54 1000 Maxim ŠiftancMaxim Šiftanc 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.90
55 1000 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.92
56 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 10.93
57 1000 Alexander ZávoraAlexander Závora 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 10.94
58 1000 Vítek MayerVítek Mayer 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.99
59 1000 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.01
60 1000 Jan KrotkýJan Krotký 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.03
61 1000 Adam SchlesingerAdam Schlesinger 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.06
62 1000 Lukáš RytinaLukáš Rytina 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.10
63 1000 Štěpán JiroušekŠtěpán Jiroušek 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 11.14
63 1000 Jakub TotušekJakub Totušek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.14
65 1000 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 11.27
66 1000 Jakub HejkalJakub Hejkal 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 11.35
67 1000 Josef ŠtěpánJosef Štěpán 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 7 11.39
68 1000 Martin NechybaMartin Nechyba 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.50
69 1000 Ondřej PohnánOndřej Pohnán 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.51
69 1000 Lukáš JiroušekLukáš Jiroušek 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 11.51
71 1000 Tomáš KedroňTomáš Kedroň 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 11.54
72 1000 Marek HadrávekMarek Hadrávek 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.70
73 1000 Marek BudinskýMarek Budinský 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 11.76
74 1000 Richard LevRichard Lev 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.83
75 1000 Jakub BroscheJakub Brosche 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 11.95
76 1000 Marek VlášekMarek Vlášek 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 12.53
77 1000 Matyáš SamecMatyáš Samec 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 12.56
78 1000 Martin ZelinkaMartin Zelinka 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.65
79 1000 Vilém HašekVilém Hašek 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 12.75

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.80
2 1000 Anna HorkáAnna Horká 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.25
3 1000 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.60
4 1000 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 10.70
5 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 10.89
6 1000 Eliška HaváčkováEliška Haváčková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.16
7 1000 Dorota DvořákováDorota Dvořáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.62
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Amálie PrančlováAmálie Prančlová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 10.11
2 1000 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.30
3 1000 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.41
4 1000 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.47
5 1000 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.51
6 1000 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 10.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 09.80
2 1000 Anna RybářováAnna Rybářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.11
3 1000 Emma VyskočilováEmma Vyskočilová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.10
4 1000 Veronika GörnerováVeronika Görnerová 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 11.13
5 1000 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.16
6 1000 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 11.34
MS Sofie LoveckáSofie Lovecká 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 11.64
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 09.49
2 1000 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 09.85
3 1000 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.10
4 1000 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.17
5 1000 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.40
6= Viktorka BláhováViktorka Bláhová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.46
6= Natálie ČechováNatálie Čechová 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 10.46
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 1 10.33
2 1000 Viktorie AdamkovičováViktorie Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.39
3 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.44
4 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.84
5 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.94
6 1000 Aneta PaškováAneta Pašková 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 2 11.84
7 1000 Tereza PrajzlerováTereza Prajzlerová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 12.39
8 1000 Tina ChodurováTina Chodurová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.99
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 09.98
2 1000 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.21
3 1000 Ella StecivováElla Stecivová 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 3 10.59
4 1000 Nela KotelenskáNela Kotelenská 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.70
5 1000 Ema ŠafářováEma Šafářová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.78
6 1000 Kristýna EibnerováKristýna Eibnerová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.63
7 1000 Amálie StránskáAmálie Stránská 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 11.67
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 1 09.85
2 1000 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.99
3 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 11 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 4 10.63
4 1000 Daniela SkůrováDaniela Skůrová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.25
5 1000 Rozárie SejpalováRozárie Sejpalová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.90
6 1000 Barbora VíchováBarbora Víchová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 11.95
7 1000 Tereza LuftnerováTereza Luftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 12.02
8 1000 Tereza TeleckáTereza Telecká 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 12.47
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.39
2 1000 Eliška MandováEliška Mandová 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 3 10.71
3 1000 Barbora ŠulcováBarbora Šulcová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 11.03
4 1000 Justýnka ChládkováJustýnka Chládková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 11.19
5 1000 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.75
6 1000 Edita MetzováEdita Metzová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 11.84
7 1000 Markéta DočekalováMarkéta Dočekalová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.86
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.94
2 1000 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 7 10.31
3 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.79
4 1000 Linda FabešováLinda Fabešová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.99
5 1000 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.30
6 1000 Adriana SkleničkováAdriana Skleničková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 11.58
7 1000 Sarah BaskiniSarah Baskini 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.38
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.07
2 1000 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.80
3 1000 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.96
4 1000 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.02
5 1000 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.64
6 1000 Tereza ŠindelováTereza Šindelová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.86
7 1000 Dominika PavlíkováDominika Pavlíková 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 12.54
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Nikola De RuiterNikola De Ruiter 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.73
2 1000 Elena ŠtevováElena Števová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 10.17
3 1000 Barbora ProuzováBarbora Prouzová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 10.44
4 1000 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.76
5 1000 Sofie LamerováSofie Lamerová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.87
6 1000 Alice LoukotováAlice Loukotová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.16
7 1000 Dominika HodačováDominika Hodačová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.68
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.62
2 1000 Olivie KlementováOlivie Klementová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.33
3 1000 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.37
4 1000 Janina JarošováJanina Jarošová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.50
5 1000 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 10.59
6 1000 Anežka VeseláAnežka Veselá 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 11.28
7 1000 Magdaléna MaláMagdaléna Malá 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 11.43
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.41
2 1000 Barbora LisáBarbora Lisá 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.16
3 1000 Annemarie KrausAnnemarie Kraus 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.59
4 1000 Veronika KeprtováVeronika Keprtová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.98
5= 1000 Lucie RusňákováLucie Rusňáková 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 11.03
5= 1000 Dominika RusováDominika Rusová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 11.03
7 1000 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.09
Celkem 7 závodníků
Běh 14 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Zuzana KubešováZuzana Kubešová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.90
2 1000 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 10.00
3 1000 Alena RakováAlena Raková 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.13
4 1000 Aneta PlotováAneta Plotová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.34
5 1000 Julie HrdličkováJulie Hrdličková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.42
6 1000 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 10.52
7 1000 Hana ŠubrtováHana Šubrtová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 11.72
Celkem 7 závodníků
Běh 15 (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.39
2 1000 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.28
3 1000 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.33
4 1000 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.55
5 1000 Ema TurčiačíkováEma Turčiačíková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 10.69
6 1000 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.77
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.07
2 1000 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.39
3 1000 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.41
4 1000 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 09.49
5 1000 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.62
6 1000 Nikola De RuiterNikola De Ruiter 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.73
7 1000 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.80
7 1000 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 09.80
7 1000 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.80
10 1000 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 09.85
10 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 1 09.85
12 1000 Zuzana KubešováZuzana Kubešová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.90
13 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.94
14 1000 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.96
15 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 09.98
16 1000 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.99
17 1000 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 10.00
18 1000 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.02
19 1000 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.10
20 1000 Amálie PrančlováAmálie Prančlová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 10.11
20 1000 Anna RybářováAnna Rybářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.11
22 1000 Alena RakováAlena Raková 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.13
23 1000 Barbora LisáBarbora Lisá 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.16
24 1000 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.17
24 1000 Elena ŠtevováElena Števová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 10.17
26 1000 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.21
27 1000 Anna HorkáAnna Horká 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.25
28 1000 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.28
29 1000 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.30
30 1000 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 7 10.31
31 1000 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 1 10.33
31 1000 Olivie KlementováOlivie Klementová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.33
31 1000 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.33
34 1000 Aneta PlotováAneta Plotová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.34
35 1000 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.37
36 1000 Viktorie AdamkovičováViktorie Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.39
36 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.39
38 1000 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.40
39 1000 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.41
40 1000 Julie HrdličkováJulie Hrdličková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.42
41 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.44
41 1000 Barbora ProuzováBarbora Prouzová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 10.44
43 Viktorka BláhováViktorka Bláhová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.46
43 Natálie ČechováNatálie Čechová 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 10.46
45 1000 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.47
46 1000 Janina JarošováJanina Jarošová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.50
47 1000 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.51
48 1000 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 10.52
49 1000 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.55
50 1000 Ella StecivováElla Stecivová 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 3 10.59
50 1000 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 10.59
50 1000 Annemarie KrausAnnemarie Kraus 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.59
53 1000 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.60
54 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 11 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 4 10.63
55 1000 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.64
56 1000 Ema TurčiačíkováEma Turčiačíková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 10.69
57 1000 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 10.70
57 1000 Nela KotelenskáNela Kotelenská 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.70
59 1000 Eliška MandováEliška Mandová 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 3 10.71
60 1000 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.76
61 1000 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.77
62 1000 Ema ŠafářováEma Šafářová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.78
63 1000 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 10.79
63 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.79
65 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.84
66 1000 Tereza ŠindelováTereza Šindelová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.86
67 1000 Sofie LamerováSofie Lamerová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.87
68 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 10.89
69 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.94
70 1000 Veronika KeprtováVeronika Keprtová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.98
71 1000 Linda FabešováLinda Fabešová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.99
72 1000 Barbora ŠulcováBarbora Šulcová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 11.03
72 1000 Lucie RusňákováLucie Rusňáková 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 11.03
72 1000 Dominika RusováDominika Rusová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 11.03
75 1000 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.09
76 1000 Emma VyskočilováEmma Vyskočilová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.10
77 1000 Veronika GörnerováVeronika Görnerová 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 11.13
78 1000 Eliška HaváčkováEliška Haváčková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.16
78 1000 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.16
78 1000 Alice LoukotováAlice Loukotová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.16
81 1000 Justýnka ChládkováJustýnka Chládková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 11.19
82 1000 Daniela SkůrováDaniela Skůrová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.25
83 1000 Anežka VeseláAnežka Veselá 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 11.28
84 1000 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.30
85 1000 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 11.34
86 1000 Magdaléna MaláMagdaléna Malá 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 11.43
87 1000 Adriana SkleničkováAdriana Skleničková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 11.58
88 1000 Dorota DvořákováDorota Dvořáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.62
89 1000 Kristýna EibnerováKristýna Eibnerová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.63
90 Sofie LoveckáSofie Lovecká 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 11.64
91 1000 Amálie StránskáAmálie Stránská 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 11.67
92 1000 Dominika HodačováDominika Hodačová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.68
93 1000 Hana ŠubrtováHana Šubrtová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 11.72
94 1000 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.75
95 1000 Aneta PaškováAneta Pašková 12 SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 2 11.84
95 1000 Edita MetzováEdita Metzová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 11.84
97 1000 Markéta DočekalováMarkéta Dočekalová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.86
98 1000 Rozárie SejpalováRozárie Sejpalová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.90
99 1000 Barbora VíchováBarbora Víchová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 11.95
100 1000 Tereza LuftnerováTereza Luftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 12.02
101 1000 Sarah BaskiniSarah Baskini 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.38
102 1000 Tereza PrajzlerováTereza Prajzlerová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 12.39
103 1000 Tereza TeleckáTereza Telecká 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 12.47
104 1000 Dominika PavlíkováDominika Pavlíková 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 12.54
105 1000 Tina ChodurováTina Chodurová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.99

8 x 100 m - Mix (Běh)

Běh A (pá, 13.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Rosenreiterová, Franěk, Ostaš, Sochorová, Vaidiš, Dašek, Knebl, Špáňa Rosenreiterová, Franěk, Ostaš, Sochorová, Vaidiš, Dašek, Knebl, Špáňa TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 2:08.93
2 1000 Prančlová, Hrdlička, Karpíšek, Kratochvílová, Mistoler, Mosler, Macho, Ledvina Prančlová, Hrdlička, Karpíšek, Kratochvílová, Mistoler, Mosler, Macho, Ledvina SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 2:09.09
3 1000 Pohnán, Hall, Stejná, Rybářová, Svoboda, Horká, Škvárová, Hotová Pohnán, Hall, Stejná, Rybářová, Svoboda, Horká, Škvárová, Hotová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:23.33
4 1000 Šiftanc, Černá, Haváčková, Šubrtová, Mrázek, Fikes, Totušek, Peremský Šiftanc, Černá, Haváčková, Šubrtová, Mrázek, Fikes, Totušek, Peremský A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:23.59
5 1000 Doubek, Záruba, Novák, Hájek, Tomáš, Cabáková, Podaný, Lajbnerová Doubek, Záruba, Novák, Hájek, Tomáš, Cabáková, Podaný, Lajbnerová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:27.49
6 1000 Havlíčková, Samec, Jiroušek, Jiroušek, Havlíčková, Brosche, Görnerová, Brosche Havlíčková, Samec, Jiroušek, Jiroušek, Havlíčková, Brosche, Görnerová, Brosche SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 2:28.78
Celkem 6 závodníků
Běh B (pá, 13.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Štiková, Vojtěchová, Mandová, Křenková, Novotná, Vojtěch, Smrž, Stecivová Štiková, Vojtěchová, Mandová, Křenková, Novotná, Vojtěch, Smrž, Stecivová SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 1 2:14.11
2 1000 Hlavsa, Schneiderová, Dragounová, Vaňková, Sedláčková, Kindl, Bejenaru, Grunt Hlavsa, Schneiderová, Dragounová, Vaňková, Sedláčková, Kindl, Bejenaru, Grunt Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:16.04
3 1000 Lukeš, Rusňák, Budinský, Vágnerová, Durkaj, Reichel, Slavík, Šafářová Lukeš, Rusňák, Budinský, Vágnerová, Durkaj, Reichel, Slavík, Šafářová Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 2:17.44
4 1000 Hejkal, Luftnerová, Šulcová, Jahelková, Skleničková, Závora, Budinský, Chládková Hejkal, Luftnerová, Šulcová, Jahelková, Skleničková, Závora, Budinský, Chládková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 2:34.69
5 1000 Adamkovičová, Hadrávková, Sejpalová, Fabešová, Víchová, Skůrová, Kytková, Kotelenská Adamkovičová, Hadrávková, Sejpalová, Fabešová, Víchová, Skůrová, Kytková, Kotelenská Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:36.45
6 1000 Nechyba, Chodurová, Baskini, Telecká, Prajzlerová, Stránská, Eibnerová, Burian Nechyba, Chodurová, Baskini, Telecká, Prajzlerová, Stránská, Eibnerová, Burian Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 2:40.50
Celkem 6 závodníků
Běh C (pá, 13.5.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Nademlejnský, Diviš, Diviš, Jarošová, Prouza, Rybníček, Bubníková, Pergl Nademlejnský, Diviš, Diviš, Jarošová, Prouza, Rybníček, Bubníková, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:05.29
2 1000 Činka, Merunová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková, Žirovnický Činka, Merunová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková, Žirovnický TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:07.62
3 1000 Vágnerová, Rusňáková, Rusňáková, Mottl, Charouzková, Studničková, Kubešová, Hruška Vágnerová, Rusňáková, Rusňáková, Mottl, Charouzková, Studničková, Kubešová, Hruška Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 2:11.90
4 1000 Černá, De Ruiter, Krotký, Liehne, Raková, Rytina, Špetová, Vašáková Černá, De Ruiter, Krotký, Liehne, Raková, Rytina, Špetová, Vašáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:16.31
5 1000 Hodačová, Kadeřábková, Klementová, Lepič, Plotová, Schlesinger, Šedivý, Šindelová Hodačová, Kadeřábková, Klementová, Lepič, Plotová, Schlesinger, Šedivý, Šindelová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:21.82
6 1000 Rusová, Lamerová, Dlabola, Kubešová, Kraydlová, Malá, Pavlíková, Dařílek Rusová, Lamerová, Dlabola, Kubešová, Kraydlová, Malá, Pavlíková, Dařílek Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:23.34
7 1000 Šebesta, Turčiačíková, Jarošová, Hrdličková, Prouzová, Kostečka, Kraus, Veselá Šebesta, Turčiačíková, Jarošová, Hrdličková, Prouzová, Kostečka, Kraus, Veselá Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:25.30
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Nademlejnský, Diviš, Diviš, Jarošová, Prouza, Rybníček, Bubníková, Pergl Nademlejnský, Diviš, Diviš, Jarošová, Prouza, Rybníček, Bubníková, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:05.29
2 1000 Činka, Merunová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková, Žirovnický Činka, Merunová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková, Žirovnický TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:07.62
3 1000 Rosenreiterová, Franěk, Ostaš, Sochorová, Vaidiš, Dašek, Knebl, Špáňa Rosenreiterová, Franěk, Ostaš, Sochorová, Vaidiš, Dašek, Knebl, Špáňa TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 2:08.93
4 1000 Prančlová, Hrdlička, Karpíšek, Kratochvílová, Mistoler, Mosler, Macho, Ledvina Prančlová, Hrdlička, Karpíšek, Kratochvílová, Mistoler, Mosler, Macho, Ledvina SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 2:09.09
5 1000 Vágnerová, Rusňáková, Rusňáková, Mottl, Charouzková, Studničková, Kubešová, Hruška Vágnerová, Rusňáková, Rusňáková, Mottl, Charouzková, Studničková, Kubešová, Hruška Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 2:11.90
6 1000 Štiková, Vojtěchová, Mandová, Křenková, Novotná, Vojtěch, Smrž, Stecivová Štiková, Vojtěchová, Mandová, Křenková, Novotná, Vojtěch, Smrž, Stecivová SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy 1 2:14.11
7 1000 Hlavsa, Schneiderová, Dragounová, Vaňková, Sedláčková, Kindl, Bejenaru, Grunt Hlavsa, Schneiderová, Dragounová, Vaňková, Sedláčková, Kindl, Bejenaru, Grunt Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:16.04
8 1000 Černá, De Ruiter, Krotký, Liehne, Raková, Rytina, Špetová, Vašáková Černá, De Ruiter, Krotký, Liehne, Raková, Rytina, Špetová, Vašáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:16.31
9 1000 Lukeš, Rusňák, Budinský, Vágnerová, Durkaj, Reichel, Slavík, Šafářová Lukeš, Rusňák, Budinský, Vágnerová, Durkaj, Reichel, Slavík, Šafářová Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 2:17.44
10 1000 Hodačová, Kadeřábková, Klementová, Lepič, Plotová, Schlesinger, Šedivý, Šindelová Hodačová, Kadeřábková, Klementová, Lepič, Plotová, Schlesinger, Šedivý, Šindelová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:21.82
11 1000 Pohnán, Hall, Stejná, Rybářová, Svoboda, Horká, Škvárová, Hotová Pohnán, Hall, Stejná, Rybářová, Svoboda, Horká, Škvárová, Hotová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:23.33
12 1000 Rusová, Lamerová, Dlabola, Kubešová, Kraydlová, Malá, Pavlíková, Dařílek Rusová, Lamerová, Dlabola, Kubešová, Kraydlová, Malá, Pavlíková, Dařílek Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:23.34
13 1000 Šiftanc, Černá, Haváčková, Šubrtová, Mrázek, Fikes, Totušek, Peremský Šiftanc, Černá, Haváčková, Šubrtová, Mrázek, Fikes, Totušek, Peremský A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:23.59
14 1000 Šebesta, Turčiačíková, Jarošová, Hrdličková, Prouzová, Kostečka, Kraus, Veselá Šebesta, Turčiačíková, Jarošová, Hrdličková, Prouzová, Kostečka, Kraus, Veselá Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:25.30
15 1000 Doubek, Záruba, Novák, Hájek, Tomáš, Cabáková, Podaný, Lajbnerová Doubek, Záruba, Novák, Hájek, Tomáš, Cabáková, Podaný, Lajbnerová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:27.49
16 1000 Havlíčková, Samec, Jiroušek, Jiroušek, Havlíčková, Brosche, Görnerová, Brosche Havlíčková, Samec, Jiroušek, Jiroušek, Havlíčková, Brosche, Görnerová, Brosche SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 2:28.78
17 1000 Hejkal, Luftnerová, Šulcová, Jahelková, Skleničková, Závora, Budinský, Chládková Hejkal, Luftnerová, Šulcová, Jahelková, Skleničková, Závora, Budinský, Chládková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 2:34.69
18 1000 Adamkovičová, Hadrávková, Sejpalová, Fabešová, Víchová, Skůrová, Kytková, Kotelenská Adamkovičová, Hadrávková, Sejpalová, Fabešová, Víchová, Skůrová, Kytková, Kotelenská Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:36.45
19 1000 Nechyba, Chodurová, Baskini, Telecká, Prajzlerová, Stránská, Eibnerová, Burian Nechyba, Chodurová, Baskini, Telecká, Prajzlerová, Stránská, Eibnerová, Burian Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 2:40.50

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Damián FraněkDamián Franěk
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 34 4.10 4.00 3.84 4.10 4.10
2 1000 Maxim ŠiftancMaxim Šiftanc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 12 3.71 2.96 3.71 3.10 3.71
3 1000 Jan MoslerJan Mosler
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 21 3.70 3.38 3.38 3.70 3.70
4 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
13 17 3.68 3.61 3.68 3.68 3.68
5 1000 Petr MrázekPetr Mrázek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 13 3.67 3.67 3.40 3.40 3.67
6 1000 Petr OstašPetr Ostaš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 32 3.64 3.50 3.28 3.64 3.64
7 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 30 3.64 3.64 3.00 3.25 3.64
8 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 29 3.62 3.56 3.43 3.62 3.62
9 1000 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 2 3.60 3.60 3.18 3.40 3.60
10 1000 Josef DašekJosef Dašek
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 31 3.59 - 3.35 3.59 3.59
11 1000 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 22 3.51 3.51 3.49 3.49 3.51
12 Tobiáš KneblTobiáš Knebl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 28 3.51 2.66 3.48 3.51 3.51
13 1000 Jan SvobodaJan Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3 3.41 3.30 x 3.41 3.41
14 1000 Jakub ElčknerJakub Elčkner
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 19 3.41 3.18 3.20 3.41 3.41
15 1000 Václav PeremskýVáclav Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 16 3.40 3.40 3.00 3.06 3.40
16 1000 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 18 3.38 3.09 3.38 3.21 3.38
17 1000 Jakub MistolerJakub Mistoler
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 20 3.34 3.34 3.07 2.87 3.34
18 1000 Eduard ParisEduard Paris
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 33 3.31 3.00 3.18 3.31 3.31
19 1000 Jakub TotušekJakub Totušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 15 3.30 3.30 3.00 3.00 3.30
20 1000 Ondřej PodanýOndřej Podaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 10 3.30 3.30 2.71 3.00 3.30
21 1000 Václav TomášVáclav Tomáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 9 3.30 3.30 2.60 2.95 3.30
22 1000 Štěpán JiroušekŠtěpán Jiroušek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 25 3.25 3.03 3.00 3.25 3.25
23 1000 Tadeáš HájekTadeáš Hájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 8 3.20 3.20 3.10 2.83 3.20
24 1000 Lukáš JiroušekLukáš Jiroušek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 24 3.20 3.20 3.09 2.93 3.20
25 1000 Michal ZárubaMichal Záruba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 6 3.05 2.60 3.05 2.70 3.05
26 1000 Metod FikesMetod Fikes
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 14 3.01 x 3.01 2.81 3.01
27 1000 Karel PřikrylKarel Přikryl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 11 3.00 2.80 3.00 2.68 3.00
28 1000 Matěj NovákMatěj Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 7 2.86 2.86 2.47 2.20 2.86
29 1000 Ondřej PohnánOndřej Pohnán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 1 2.82 2.82 2.36 2.69 2.82
30 1000 Jakub BroscheJakub Brosche
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 27 2.72 2.61 2.72 2.44 2.72
31 1000 Matyáš SamecMatyáš Samec
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 23 2.49 2.44 2.49 2.45 2.49
32 1000 Šimon DoubekŠimon Doubek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 5 2.40 2.40 2.30 x 2.40
Celkem 32 závodníků
Skupina B (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
11 15 3.88 3.88 3.82 3.76 3.88
2 1000 Tadeáš GruntTadeáš Grunt
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 17 3.64 3.45 3.64 3.59 3.64
3 1000 Dominik KindlDominik Kindl
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 20 3.56 3.41 3.52 3.56 3.56
4 1000 Michal SlavíkMichal Slavík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 7 3.50 3.16 3.50 3.32 3.50
5 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 6 3.43 3.43 3.40 3.38 3.43
6 1000 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 19 3.35 3.19 3.33 3.35 3.35
7 1000 Nasím SmržNasím Smrž
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
11 14 3.35 3.35 3.31 x 3.35
8 1000 Jakub BurianJakub Burian
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 24 3.29 3.29 3.11 3.10 3.29
9 1000 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 1 3.20 2.94 3.15 3.20 3.20
10 1000 Jaroslav KolářJaroslav Kolář
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 25 3.16 3.09 2.81 3.16 3.16
11 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 5 3.15 3.15 3.00 2.90 3.15
12 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 2 3.10 3.10 2.91 3.03 3.10
13 1000 Jakub HejkalJakub Hejkal
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 9 2.93 2.93 2.88 2.70 2.93
14 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 3 2.92 2.71 2.92 2.83 2.92
15 1000 Martin NechybaMartin Nechyba
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 23 2.86 2.65 2.86 2.70 2.86
16 1000 Josef ŠtěpánJosef Štěpán
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
12 16 2.82 2.30 2.82 2.82 2.82
17 1000 Tomáš KedroňTomáš Kedroň
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 11 2.71 2.71 2.57 2.60 2.71
18 1000 Alexander ZávoraAlexander Závora
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
14 10 2.59 2.42 2.59 2.53 2.59
19 1000 Marek HadrávekMarek Hadrávek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 22 2.58 2.39 2.58 1.89 2.58
20 1000 Marek BudinskýMarek Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
14 4 2.41 2.23 2.31 2.41 2.41
21 1000 Marek VlášekMarek Vlášek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 13 2.23 2.01 2.23 2.02 2.23
Celkem 21 závodníků
Skupina C (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 13 4.69 4.69 4.39 4.35 4.69
2 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 17 4.26 3.41 4.26 3.48 4.26
3 1000 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 12 4.14 4.14 3.90 3.94 4.14
4 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 22 4.09 4.02 4.01 4.09 4.09
5 1000 Jan DivišJan Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 18 3.82 3.44 3.58 3.82 3.82
6 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 16 3.72 3.72 3.49 3.53 3.72
7 1000 Jan ČinkaJan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 1 3.70 3.70 3.30 3.14 3.70
8 1000 Tomáš PintířTomáš Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 2 3.67 3.62 3.67 3.25 3.67
9 1000 Jan HruškaJan Hruška
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 23 3.63 2.15 3.63 3.50 3.63
10 1000 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 15 3.44 3.37 3.39 3.44 3.44
11 1000 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 14 3.39 3.39 3.10 3.23 3.39
12 1000 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 3 3.36 3.04 3.10 3.36 3.36
13 1000 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 10 3.35 3.20 3.22 3.35 3.35
14 1000 Tomáš DařílekTomáš Dařílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 26 3.16 2.90 3.02 3.16 3.16
15 1000 Petr DlabolaPetr Dlabola
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 24 3.12 3.12 2.94 2.91 3.12
16 1000 Lukáš RytinaLukáš Rytina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 7 3.08 3.06 2.97 3.08 3.08
17 1000 Vítek MayerVítek Mayer
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 6 3.00 3.00 2.75 2.83 3.00
18 1000 Adam SchlesingerAdam Schlesinger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 9 2.97 2.97 2.70 2.85 2.97
19 1000 Richard LevRichard Lev
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 19 2.92 2.92 2.61 2.92 2.92
20 1000 Jan KrotkýJan Krotký
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 4 2.87 2.78 2.87 2.59 2.87
21 1000 Jakub ŠebestaJakub Šebesta
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 20 2.87 2.87 2.78 2.02 2.87
22 1000 Vilém HašekVilém Hašek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 25 2.83 2.83 2.48 2.81 2.83
23 1000 Jonáš LepičJonáš Lepič
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 8 2.81 2.68 2.63 2.81 2.81
24 1000 František LiehneFrantišek Liehne
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 5 2.78 2.70 2.78 2.66 2.78
25 1000 Filip KostečkaFilip Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 21 2.71 2.63 2.71 2.12 2.71
26 1000 Martin ZelinkaMartin Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 11 2.36 2.32 2.36 2.08 2.36
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 18 4.07 3.74 3.99 4.07 4.07
2 1000 Eliška NovákováEliška Nováková
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 16 3.85 3.49 3.85 3.59 3.85
3 1000 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 25 3.69 3.27 3.61 3.69 3.69
4 1000 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 11 3.50 3.50 3.41 3.49 3.50
5 Viktorka BláhováViktorka Bláhová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 3.50 3.40 3.40 3.50 3.50
6 1000 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 9 3.50 3.02 3.29 3.50 3.50
7 1000 Barbora CabákováBarbora Cabáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 8 3.50 2.21 2.95 3.50 3.50
8 1000 Ella SochorováElla Sochorová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 24 3.47 3.10 3.47 3.25 3.47
9 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 17 3.42 3.41 3.42 3.34 3.42
10 1000 Amálie PrančlováAmálie Prančlová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 15 3.41 3.41 2.22 3.17 3.41
11 1000 Sára HotováSára Hotová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 3 3.40 3.40 3.10 3.29 3.40
12 1000 Anna HorkáAnna Horká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 4 3.35 3.35 2.80 3.33 3.35
13 Natálie ČechováNatálie Čechová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
13 14 3.35 3.04 3.35 3.25 3.35
14 1000 Anna RybářováAnna Rybářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2 3.29 3.29 3.22 3.29 3.29
15 1000 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 3.25 3.25 3.20 3.20 3.25
16 1000 Eliška BroscheEliška Brosche
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 21 3.23 3.23 3.12 3.02 3.23
17 1000 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 6 3.20 3.04 3.20 2.98 3.20
18 1000 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
13 19 3.18 2.80 3.18 2.60 3.18
19 1000 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 20 3.17 3.17 3.11 3.12 3.17
20 1000 Klára FiřtováKlára Fiřtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 10 3.10 3.10 2.81 2.86 3.10
21 1000 Veronika GörnerováVeronika Görnerová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 22 3.09 3.06 2.84 3.09 3.09
22 1000 Lucie ČernáLucie Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 12 3.01 2.90 2.89 3.01 3.01
MS Sofie LoveckáSofie Lovecká
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
13 27 3.01 2.80 3.01 2.73 3.01
24 1000 Nela StejnáNela Stejná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 1 3.00 2.96 3.00 2.70 3.00
25 1000 Emma VyskočilováEmma Vyskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 5 2.83 2.63 2.83 2.68 2.83
26 1000 Dorota DvořákováDorota Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 7 2.60 2.60 2.14 2.00 2.60
27 1000 Eliška HaváčkováEliška Haváčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 13 2.45 1.90 2.45 2.40 2.45
Celkem 27 závodníků
Skupina B (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
12 14 3.54 3.54 3.47 3.50 3.54
2 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 20 3.48 3.40 3.44 3.48 3.48
3 1000 Klára VaňkováKlára Vaňková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 22 3.41 3.26 3.40 3.41 3.41
4 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 1 3.40 3.40 3.25 3.38 3.40
5 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 19 3.40 3.19 3.27 3.40 3.40
6 1000 Ema SedláčkováEma Sedláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 21 3.39 3.09 3.38 3.39 3.39
7 1000 Ema ŠafářováEma Šafářová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 8 3.32 3.32 3.07 2.88 3.32
8 1000 Viktorie AdamkovičováViktorie Adamkovičová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 26 3.29 2.93 2.23 3.29 3.29
9 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 39 3.26 3.02 3.26 3.18 3.26
10 1000 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
12 13 3.24 3.24 3.02 3.07 3.24
11 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
11 12 3.20 2.46 3.15 3.20 3.20
12 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 28 3.14 3.03 3.14 3.11 3.14
13 1000 Nela KotelenskáNela Kotelenská
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 27 3.14 3.11 3.14 3.02 3.14
14 1000 Julie KřenkováJulie Křenková
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
11 11 3.11 3.11 3.01 2.66 3.11
15 1000 Eliška MandováEliška Mandová
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
12 16 3.08 3.08 2.97 2.94 3.08
16 1000 Ella StecivováElla Stecivová
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
12 15 3.06 3.06 2.98 2.83 3.06
17 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 2 3.00 3.00 3.00 2.64 3.00
18 1000 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 24 2.99 2.99 2.75 2.98 2.99
19 1000 Marie RozenskáMarie Rozenská
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 23 2.94 2.94 2.77 2.69 2.94
20 1000 Tereza PrajzlerováTereza Prajzlerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 37 2.89 2.88 2.73 2.89 2.89
21 1000 Markéta DočekalováMarkéta Dočekalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 35 2.86 2.67 2.83 2.86 2.86
22 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 5 2.81 2.80 2.78 2.81 2.81
23 1000 Linda FabešováLinda Fabešová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 30 2.81 2.78 2.64 2.81 2.81
24 1000 Barbora ŠulcováBarbora Šulcová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 4 2.80 2.80 2.78 2.74 2.80
25 1000 Amálie StránskáAmálie Stránská
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 33 2.80 2.74 2.80 2.67 2.80
26 1000 Tina ChodurováTina Chodurová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 34 2.79 2.55 2.52 2.79 2.79
27 1000 Adriana SkleničkováAdriana Skleničková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 6 2.73 2.65 2.68 2.73 2.73
28 1000 Daniela SkůrováDaniela Skůrová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 31 2.72 2.49 2.54 2.72 2.72
29 1000 Kristýna EibnerováKristýna Eibnerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 36 2.71 2.71 2.48 2.45 2.71
30 1000 Rozárie SejpalováRozárie Sejpalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 25 2.50 2.40 2.19 2.50 2.50
31 1000 Aneta PaškováAneta Pašková
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
12 17 2.50 2.38 2.50 2.37 2.50
32 1000 Tereza LuftnerováTereza Luftnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 3 2.49 2.49 2.41 2.41 2.49
33 1000 Justýnka ChládkováJustýnka Chládková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 9 2.46 2.41 2.32 2.46 2.46
34 1000 Tereza TeleckáTereza Telecká
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 38 2.46 2.36 2.46 2.19 2.46
35 1000 Edita MetzováEdita Metzová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 7 2.45 2.08 2.45 2.23 2.45
36 1000 Sarah BaskiniSarah Baskini
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 32 2.44 2.21 2.44 2.00 2.44
37 1000 Barbora VíchováBarbora Víchová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 29 2.27 2.27 1.91 2.08 2.27
Celkem 37 závodníků
Skupina C (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 33 4.61 4.28 4.45 4.61 4.61
2 1000 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 7 3.96 3.65 3.86 3.96 3.96
3 1000 Alena RakováAlena Raková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 10 3.87 3.12 3.87 3.11 3.87
4 1000 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 5 3.86 3.45 3.62 3.86 3.86
5 1000 Karla VágnerováKarla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 27 3.82 3.77 3.72 3.82 3.82
6 1000 Eliška ViktorováEliška Viktorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 6 3.66 3.48 3.66 3.43 3.66
7 1000 Johana JarošováJohana Jarošová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 19 3.66 3.29 3.66 3.21 3.66
8 1000 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 39 3.59 3.54 3.41 3.59 3.59
9 1000 Eliška StudničkováEliška Studničková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 32 3.58 3.58 3.28 3.19 3.58
10 1000 Šárka BubníkováŠárka Bubníková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 18 3.56 2.60 3.53 3.56 3.56
11 1000 Nela CharouzkováNela Charouzková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 31 3.52 3.33 3.52 3.39 3.52
12 1000 Zuzana KubešováZuzana Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 38 3.47 3.47 3.35 3.34 3.47
13 1000 Karolína JungováKarolína Jungová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 1 3.41 3.26 3.33 3.41 3.41
14 1000 Elena ŠtevováElena Števová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 4 3.35 2.97 2.96 3.35 3.35
15 1000 Janina JarošováJanina Jarošová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 26 3.31 3.13 3.31 2.96 3.31
16 1000 Thea KrečováThea Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 30 3.30 2.27 3.13 3.30 3.30
17 1000 Annemarie KrausAnnemarie Kraus
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 21 3.30 3.30 3.05 3.07 3.30
18 1000 Dominika RusováDominika Rusová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 36 3.29 3.29 3.19 2.22 3.29
19 1000 Aneta PlotováAneta Plotová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 16 3.28 3.11 2.94 3.28 3.28
20 1000 Julie HrdličkováJulie Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 24 3.27 3.09 3.27 2.89 3.27
21 1000 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 3 3.23 3.23 3.21 3.11 3.23
22 1000 Ema TurčiačíkováEma Turčiačíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 25 3.22 2.88 3.22 3.10 3.22
23 1000 Barbora LisáBarbora Lisá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 20 3.21 3.15 3.21 3.08 3.21
24 1000 Vendula VašákováVendula Vašáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 12 3.19 3.19 3.10 3.18 3.19
25 1000 Barbora ProuzováBarbora Prouzová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 23 3.17 2.69 2.62 3.17 3.17
26 1000 Lucie RusňákováLucie Rusňáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 29 3.16 3.14 2.59 3.16 3.16
27 1000 Olivie KlementováOlivie Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 15 3.15 3.15 3.13 3.06 3.15
28 1000 Nela ČernáNela Černá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 8 3.14 3.14 3.12 3.02 3.14
29 1000 Anežka VeseláAnežka Veselá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 22 3.09 3.01 2.89 3.09 3.09
30 1000 Petra ŠpetováPetra Špetová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 11 3.06 2.95 2.97 3.06 3.06
31 1000 Sofie LamerováSofie Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 37 3.05 2.95 2.98 3.05 3.05
32 1000 Kamila RusňákováKamila Rusňáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 28 3.04 3.00 2.87 3.04 3.04
33 1000 Alice LoukotováAlice Loukotová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 34 3.03 2.89 2.68 3.03 3.03
34 1000 Veronika KeprtováVeronika Keprtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 2 2.93 2.74 2.73 2.93 2.93
35 1000 Nikola De RuiterNikola De Ruiter
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 9 2.81 2.64 x 2.81 2.81
36 1000 Hana ŠubrtováHana Šubrtová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 35 2.80 2.80 2.79 2.40 2.80
37 1000 Tereza ŠindelováTereza Šindelová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 17 2.76 2.70 2.76 2.61 2.76
38 1000 Magdaléna MaláMagdaléna Malá
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 40 2.71 2.29 2.66 2.71 2.71
39 1000 Dominika PavlíkováDominika Pavlíková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 41 2.60 2.60 2.58 2.58 2.60
40 1000 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 14 2.59 2.59 2.55 2.04 2.59
41 1000 Dominika HodačováDominika Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 13 2.18 2.06 2.18 2.03 2.18
Celkem 41 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (pá, 13.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Jakub TotušekJakub Totušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 15 36.67 36.67 36.67
2 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
13 17 35.65 35.65 35.65
3 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 29 34.26 34.26 34.26
4 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 30 32.79 32.79 32.79
5 1000 Metod FikesMetod Fikes
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 14 32.52 32.52 32.52
6 1000 Jakub MistolerJakub Mistoler
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 20 30.27 30.27 30.27
7 1000 Ondřej PodanýOndřej Podaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 10 29.80 29.80 29.80
8 1000 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 18 28.65 28.65 28.65
9 1000 Petr OstašPetr Ostaš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 32 28.17 28.17 28.17
10 1000 Michal ZárubaMichal Záruba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 6 28.06 28.06 28.06
11 1000 Ondřej PohnánOndřej Pohnán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 1 27.36 27.36 27.36
12 1000 Václav PeremskýVáclav Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 16 27.30 27.30 27.30
13 1000 Jakub ElčknerJakub Elčkner
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 19 26.81 26.81 26.81
14 1000 Josef DašekJosef Dašek
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 31 26.13 26.13 26.13
15 1000 Václav TomášVáclav Tomáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 9 25.96 25.96 25.96
16 1000 Karel PřikrylKarel Přikryl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 11 25.10 25.10 25.10
17 1000 Damián FraněkDamián Franěk
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 34 25.00 25.00 25.00
18 1000 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 2 24.93 24.93 24.93
19 1000 Šimon DoubekŠimon Doubek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 5 24.90 24.90 24.90
20 1000 Eduard ParisEduard Paris
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 33 24.35 24.35 24.35
21 1000 Matěj NovákMatěj Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 7 23.72 23.72 23.72
22 1000 Petr MrázekPetr Mrázek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 13 23.65 23.65 23.65
23 1000 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 22 23.18 23.18 23.18
24 1000 Štěpán JiroušekŠtěpán Jiroušek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 25 21.52 21.52 21.52
25 Tobiáš KneblTobiáš Knebl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 28 20.84 20.84 20.84
26 1000 Matyáš SamecMatyáš Samec
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 23 19.52 19.52 19.52
27 1000 Jan SvobodaJan Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3 18.65 18.65 18.65
28 1000 Tadeáš HájekTadeáš Hájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 8 18.40 18.40 18.40
29 1000 Maxim ŠiftancMaxim Šiftanc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 12 18.25 18.25 18.25
30 1000 Lukáš JiroušekLukáš Jiroušek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 24 17.94 17.94 17.94
31 1000 Jan MoslerJan Mosler
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 21 17.53 17.53 17.53
32 1000 Jakub BroscheJakub Brosche
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 27 17.08 17.08 17.08
Celkem 32 závodníků
Skupina B (pá, 13.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
11 15 43.80 43.80 43.80
2 1000 Michal SlavíkMichal Slavík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 7 34.65 34.65 34.65
3 1000 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 1 30.01 30.01 30.01
4 1000 Jakub HejkalJakub Hejkal
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 9 25.83 25.83 25.83
5 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 2 23.90 23.90 23.90
6 1000 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 19 23.84 23.84 23.84
7 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 3 23.02 23.02 23.02
8 1000 Marek BudinskýMarek Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
14 4 22.02 22.02 22.02
9 1000 Nasím SmržNasím Smrž
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
11 14 21.82 21.82 21.82
10 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 5 20.06 20.06 20.06
11 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 6 20.04 20.04 20.04
12 1000 Dominik KindlDominik Kindl
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 20 19.74 19.74 19.74
13 1000 Tadeáš GruntTadeáš Grunt
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 17 19.44 19.44 19.44
14 1000 Tomáš KedroňTomáš Kedroň
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 11 18.70 18.70 18.70
15 1000 Alexander ZávoraAlexander Závora
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
14 10 17.91 17.91 17.91
16 1000 Marek VlášekMarek Vlášek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 13 17.48 17.48 17.48
17 1000 Josef ŠtěpánJosef Štěpán
SK Kazín - Dolní MokropsySK Kazín - Dolní Mokropsy
12 16 17.34 17.34 17.34
18 1000 Martin NechybaMartin Nechyba
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 23 16.87 16.87 16.87
19 1000 Jakub BurianJakub Burian
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 24 16.47 16.47 16.47
20 1000 Marek HadrávekMarek Hadrávek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 22 10.80 10.80 10.80
21 1000 Jaroslav KolářJaroslav Kolář
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 25 07.46 07.46 7.46
Celkem 21 závodníků
Skupina C (pá, 13.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 13 43.62 43.62 43.62
2 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 22 34.22 34.22 34.22
3 1000 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 15 32.14 32.14 32.14
4 1000 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 12 31.63 31.63 31.63
5 1000 Jan DivišJan Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 18 31.36 31.36 31.36
6 1000 Lukáš RytinaLukáš Rytina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 7 27.80 27.80 27.80
7 1000 Petr DlabolaPetr Dlabola
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 24 26.78 26.78 26.78
8 1000 Tomáš PintířTomáš Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 2 25.28 25.28 25.28
9 1000 František LiehneFrantišek Liehne
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 5 24.23 24.23 24.23
10 1000 Vítek MayerVítek Mayer
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 6 23.90 23.90 23.90
11 1000 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 14 22.74 22.74 22.74
12 1000 Jan HruškaJan Hruška
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 23 22.33 22.33 22.33
13 1000 Tomáš DařílekTomáš Dařílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 26 21.41 21.41 21.41
14 1000 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 3 20.65 20.65 20.65
15 1000 Jan ČinkaJan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 1 20.64 20.64 20.64
16 1000 Jakub ŠebestaJakub Šebesta
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 20 20.43 20.43 20.43
17 1000 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 10 20.08 20.08 20.08
18 1000 Jan KrotkýJan Krotký
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 4 19.75 19.75 19.75
19 1000 Adam SchlesingerAdam Schlesinger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 9 19.03 19.03 19.03
20 1000 Vilém HašekVilém Hašek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 25 16.42 16.42 16.42
21 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 17 16.08 16.08 16.08
22 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 16 15.79 15.79 15.79
23 1000 Richard LevRichard Lev
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 19 15.35 15.35 15.35
24 1000 Filip KostečkaFilip Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 21 14.79 14.79 14.79
25 1000 Martin ZelinkaMartin Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 11 14.31 14.31