Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek

Veselí nad Lužnicí (17. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 12:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 PB 08.00 560.00
2 90 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 08.18 509.00
3 68 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 08.58 403.00
4 83 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2 08.97 311.00
5 26 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.02 300.00
MS 18 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 07.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 12:50) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.70 374.00
2 1 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 08.77 357.00
3 95 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 09.09 285.00
4 75 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.11 280.00
5 29 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.25 251.00
6 33 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 09.28 245.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.96 313.00
2 59 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.41 220.00
3 34 Šimon BrůžekŠimon Brůžek 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 09.61 183.00
4 3 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 09.88 138.00
MS 58 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 11.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 17.9.2022 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 09.29 243.00
2 57 Daniel ŠandlDaniel Šandl 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 SB 09.47 208.00
3 51 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 09.54 196.00
4 72 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.58 188.00
5 89 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.94 129.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.9.2022 - 12:50) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 PB 09.17 268.00
2 96 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 09.36 229.00
3 82 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 09.50 203.00
4 32 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 09.79 153.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 17.9.2022 - 12:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 David BeníšekDavid Beníšek 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 PB 08.88 331.00
2 92 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.88 138.00
3 94 Jan Marcus ŠuplerJan Marcus Šupler 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 6 09.93 131.00
4 86 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 3 10.18 95.00
5 35 Matěj FraněkMatěj Franěk 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 10.41 67.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 07.86
2 87 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 PB 08.00 560.00
3 90 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 08.18 509.00
4 68 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 08.58 403.00
5 97 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.70 374.00
6 1 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 08.77 357.00
7 88 David BeníšekDavid Beníšek 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 PB 08.88 331.00
8 10 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.96 313.00
9 83 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2 08.97 311.00
10 26 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.02 300.00
11 95 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 09.09 285.00
12 75 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.11 280.00
13 56 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 PB 09.17 268.00
14 29 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.25 251.00
15 33 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 09.28 245.00
16 76 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 09.29 243.00
17 96 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 09.36 229.00
18 59 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.41 220.00
19 57 Daniel ŠandlDaniel Šandl 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 SB 09.47 208.00
20 82 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 09.50 203.00
21 51 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 09.54 196.00
22 72 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.58 188.00
23 34 Šimon BrůžekŠimon Brůžek 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 09.61 183.00
24 32 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 09.79 153.00
25 3 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 09.88 138.00
25 92 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.88 138.00
27 94 Jan Marcus ŠuplerJan Marcus Šupler 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 6 09.93 131.00
28 89 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.94 129.00
29 86 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 3 10.18 95.00
30 35 Matěj FraněkMatěj Franěk 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 10.41 67.00
31 58 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 11.54

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 12:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.51 698.00
2 5 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 08.82 613.00
3 98 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 08.86 603.00
4 82 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.94 582.00
5 1 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 09.00 566.00
6 77 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 09.08 546.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 12:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 08.97 574.00
2 31 Valerie MatějkováValerie Matějková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.99 569.00
3 81 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 09.12 536.00
4 7 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 09.14 531.00
5 13 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 1 09.39 470.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 17.9.2022 - 12:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 08.80 618.00
2 21 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 09.09 543.00
3 17 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 09.25 504.00
4 100 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 09.65 411.00
5 86 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 09.97 342.00
10 Tereza VaškůTereza Vašků 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.9.2022 - 12:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 09.44 458.00
2 47 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 3 PB 09.67 406.00
3 35 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 09.91 355.00
4 84 Veronika NovákováVeronika Nováková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 09.93 350.00
5 96 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2 10.23 291.00
6 39 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.36 267.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 09.11 538.00
2 57 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 09.52 440.00
3 19 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.72 395.00
4 66 Aneta KopečnáAneta Kopečná 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.86 365.00
5 76 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 3 10.46 249.00
6 93 Matylda VackováMatylda Vacková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 11.09 148.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.51 698.00
2 85 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 08.80 618.00
3 5 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 08.82 613.00
4 98 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 08.86 603.00
5 82 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.94 582.00
6 33 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 08.97 574.00
7 31 Valerie MatějkováValerie Matějková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.99 569.00
8 1 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 09.00 566.00
9 77 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 09.08 546.00
10 21 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 09.09 543.00
11 80 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 09.11 538.00
12 81 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 09.12 536.00
13 7 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 09.14 531.00
14 17 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 09.25 504.00
15 13 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 1 09.39 470.00
16 3 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 09.44 458.00
17 57 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 09.52 440.00
18 100 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 09.65 411.00
19 47 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 3 PB 09.67 406.00
20 19 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.72 395.00
21 66 Aneta KopečnáAneta Kopečná 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.86 365.00
22 35 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 09.91 355.00
23 84 Veronika NovákováVeronika Nováková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 09.93 350.00
24 86 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 09.97 342.00
25 96 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2 10.23 291.00
26 39 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.36 267.00
27 76 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 3 10.46 249.00
28 93 Matylda VackováMatylda Vacková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 11.09 148.00
10 Tereza VaškůTereza Vašků 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Adam ŠafránekAdam Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 09.09 285.00
2 26 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 PB 09.12 278.00
3 33 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 09.40 222.00
4 14 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 6 PB 09.44 214.00
5 34 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 09.57 190.00
6 15 Viktor ŠafránekViktor Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 10.02 117.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 PB 09.67 173.00
2 32 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 5 PB 09.82 148.00
3 58 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.07 110.00
4 94 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.22 90.00
5 89 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 1 10.33 77.00
6 92 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.38 71.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 PB 10.17 97.00
2 3 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 10.29 81.00
3 95 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.40 68.00
4 59 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 PB 10.43 65.00
5 97 Michal BlažekMichal Blažek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 10.54 53.00
6 56 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 10.67 41.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 10.54 53.00
2 35 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 4 PB 10.54 53.00
3 90 Tomáš BlechaTomáš Blecha 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10.71 37.00
4 10 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 10.92 21.00
5 29 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 10.96 19.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 10.13 102.00
2 57 Roman VotavaRoman Votava 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 10.28 83.00
3 86 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 10.40 68.00
4 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 10.70 38.00
5 87 Richard MarešRichard Mareš 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 12.29 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Adam ŠafránekAdam Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 09.09 285.00
2 26 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 PB 09.12 278.00
3 33 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 09.40 222.00
4 14 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 6 PB 09.44 214.00
5 34 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 09.57 190.00
6 96 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 PB 09.67 173.00
7 32 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 5 PB 09.82 148.00
8 15 Viktor ŠafránekViktor Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 10.02 117.00
9 58 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.07 110.00
10 84 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 10.13 102.00
11 91 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 PB 10.17 97.00
12 94 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.22 90.00
13 57 Roman VotavaRoman Votava 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 10.28 83.00
14 3 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 10.29 81.00
15 89 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 1 10.33 77.00
16 92 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.38 71.00
17 95 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.40 68.00
17 86 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 10.40 68.00
19 59 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 PB 10.43 65.00
20 97 Michal BlažekMichal Blažek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 10.54 53.00
20 68 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 10.54 53.00
20 35 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 4 PB 10.54 53.00
23 56 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 10.67 41.00
24 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 10.70 38.00
25 90 Tomáš BlechaTomáš Blecha 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10.71 37.00
26 10 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 10.92 21.00
27 29 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 10.96 19.00
28 87 Richard MarešRichard Mareš 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 12.29 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 11:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 09.00 566.00
2 9 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 6 PB 09.26 501.00
3 27 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 09.61 419.00
4 2 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 09.65 411.00
5 36 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 09.68 404.00
6 97 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 09.99 338.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 11:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 09.56 431.00
2 42 Isabela NovákováIsabela Nováková 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 09.89 359.00
3 37 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 09.90 357.00
4 94 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 10.15 306.00
5 68 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.29 280.00
6 65 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.55 233.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.9.2022 - 11:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 09.59 424.00
2 95 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 4 PB 09.87 363.00
3 24 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 10.07 322.00
4 12 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 10.31 276.00
5 51 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.49 243.00
6 28 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.79 193.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.9.2022 - 11:25) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 5 PB 10.42 256.00
2 52 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 PB 10.57 229.00
3 54 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.84 185.00
4 14 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.93 171.00
5 41 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 11.00 161.00
6 55 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 11.73 71.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.9.2022 - 11:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 09.11 538.00
2 30 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 09.71 397.00
3 61 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.90 357.00
4 26 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 10.01 334.00
5 50 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 11.35 114.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 17.9.2022 - 11:25) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Eliška JílkováEliška Jílková 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 09.93 350.00
2 74 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 10.03 330.00
3 70 Linda PlonerováLinda Plonerová 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 10.10 316.00
4 87 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 5 10.38 263.00
5 64 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 10.59 226.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 17.9.2022 - 11:25) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 09.10 541.00
2 32 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 09.64 413.00
3 88 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 10.05 326.00
4 16 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 4 10.71 206.00
5 44 Anna KeilováAnna Keilová 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 11.05 154.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 17.9.2022 - 11:25) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 09.58 426.00
2 18 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2 10.33 272.00
3 60 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 10.49 243.00
4 25 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 10.76 198.00
5 75 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 5 11.57 88.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 09.00 566.00
2 20 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 09.10 541.00
3 91 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 09.11 538.00
4 9 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 6 PB 09.26 501.00
5 46 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 09.56 431.00
6 78 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 09.58 426.00
7 45 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 09.59 424.00
8 27 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 09.61 419.00
9 32 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 09.64 413.00
10 2 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 09.65 411.00
11 36 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 09.68 404.00
12 30 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 09.71 397.00
13 95 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 4 PB 09.87 363.00
14 42 Isabela NovákováIsabela Nováková 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 09.89 359.00
15 37 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 09.90 357.00
15 61 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.90 357.00
17 38 Eliška JílkováEliška Jílková 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 09.93 350.00
18 97 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 09.99 338.00
19 26 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 10.01 334.00
20 74 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 10.03 330.00
21 88 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 10.05 326.00
22 24 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 10.07 322.00
23 70 Linda PlonerováLinda Plonerová 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 10.10 316.00
24 94 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 10.15 306.00
25 68 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.29 280.00
26 12 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 10.31 276.00
27 18 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2 10.33 272.00
28 87 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 5 10.38 263.00
29 15 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 5 PB 10.42 256.00
30 51 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.49 243.00
30 60 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 10.49 243.00
32 65 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.55 233.00
33 52 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 PB 10.57 229.00
34 64 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 10.59 226.00
35 16 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 4 10.71 206.00
36 25 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 10.76 198.00
37 28 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.79 193.00
38 54 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.84 185.00
39 14 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.93 171.00
40 41 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 11.00 161.00
41 44 Anna KeilováAnna Keilová 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 11.05 154.00
42 50 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 11.35 114.00
43 75 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 5 11.57 88.00
44 55 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 11.73 71.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 86 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 2:05.88 426.00
2 94 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:05.93 425.00
3 10 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 2:11.75 350.00
4 95 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:14.42 317.00
5 35 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 9 PB 2:20.44 250.00
6 29 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 2:20.59 248.00
7 92 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:22.63 227.00
8 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 2:25.64 198.00
9 68 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 10 2:27.15 184.00
10 97 Michal BlažekMichal Blažek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:28.12 175.00
11 59 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:32.64 137.00
12 90 Tomáš BlechaTomáš Blecha 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 13 PB 2:33.59 129.00
13 56 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 PB 2:36.84 105.00
14 87 Richard MarešRichard Mareš 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 14 2:50.84 29.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 18 Adam ŠafránekAdam Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.58 471.00
2 26 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 2:02.76 469.00
3 15 Viktor ŠafránekViktor Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 2:03.75 455.00
4 84 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 PB 2:08.43 392.00
5 33 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 2:09.45 378.00
6 34 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:09.55 377.00
7 14 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 6 2:14.29 319.00
8 57 Roman VotavaRoman Votava 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 13 PB 2:14.52 316.00
9 96 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 9 2:17.47 282.00
10 91 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 12 PB 2:18.18 274.00
11 32 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 10 PB 2:19.33 262.00
12 89 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 11 PB 2:19.46 260.00
13 58 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 14 PB 2:19.81 257.00
14 3 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:21.88 235.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Adam ŠafránekAdam Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.58 471.00
2 26 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 2:02.76 469.00
3 15 Viktor ŠafránekViktor Šafránek 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 2:03.75 455.00
4 86 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 2:05.88 426.00
5 94 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:05.93 425.00
6 84 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 PB 2:08.43 392.00
7 33 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 2:09.45 378.00
8 34 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:09.55 377.00
9 10 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 2:11.75 350.00
10 14 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 6 2:14.29 319.00
11 95 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:14.42 317.00
12 57 Roman VotavaRoman Votava 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 13 PB 2:14.52 316.00
13 96 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 9 2:17.47 282.00
14 91 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 12 PB 2:18.18 274.00
15 32 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 10 PB 2:19.33 262.00
16 89 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 11 PB 2:19.46 260.00
17 58 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 14 PB 2:19.81 257.00
18 35 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 9 PB 2:20.44 250.00
19 29 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 2:20.59 248.00
20 3 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:21.88 235.00
21 92 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:22.63 227.00
22 1 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 2:25.64 198.00
23 68 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 10 2:27.15 184.00
24 97 Michal BlažekMichal Blažek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:28.12 175.00
25 59 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:32.64 137.00
26 90 Tomáš BlechaTomáš Blecha 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 13 PB 2:33.59 129.00
27 56 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 PB 2:36.84 105.00
28 87 Richard MarešRichard Mareš 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 14 2:50.84 29.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 24 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:18.24 274.00
2 25 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 2:20.19 253.00
3 52 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 8 PB 2:22.19 232.00
4 14 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:25.99 194.00
5 41 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 2:29.29 165.00
6 54 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 11 PB 2:32.33 139.00
7 28 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:33.75 128.00
8 44 Anna KeilováAnna Keilová 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 7 2:34.34 123.00
9 16 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 2:35.26 117.00
10 60 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 9 2:38.41 94.00
11 55 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 10 2:48.55 38.00
12 51 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:51.22 27.00
13 50 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 13 3:02.93 0.00
75 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 14 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 88 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 2:02.78 469.00
2 97 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 2:04.06 451.00
3 87 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 3 PB 2:06.28 420.00
4 74 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:07.22 408.00
5 42 Isabela NovákováIsabela Nováková 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 PB 2:08.16 395.00
6 68 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 SB 2:10.19 369.00
7 95 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 6 PB 2:14.83 312.00
8 78 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 2:17.39 283.00
9 61 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 15 2:18.62 269.00
10 65 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 9 PB 2:22.07 233.00
11 94 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 7 2:22.84 225.00
12 18 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 10 PB 2:22.95 224.00
13 64 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 14 2:26.74 188.00
14 15 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 13 PB 2:32.14 141.00
12 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 11 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (so, 17.9.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 1:59.21 520.00
2 45 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 2:03.90 453.00
3 20 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 2:08.30 393.00
4 48 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:10.18 369.00
5 91 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 14 2:10.52 365.00
6 26 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 13 2:10.82 361.00
7 46 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:13.45 329.00
8 27 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:13.86 324.00
9 37 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 9 2:15.70 302.00
10 38 Eliška JílkováEliška Jílková 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 2:18.01 276.00
11 9 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 6 2:19.02 265.00
12 36 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 10 2:19.16 264.00
13 70 Linda PlonerováLinda Plonerová 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 15 2:22.23 231.00
14 32 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 11 2:29.61 162.00
15 30 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 12 2:33.85 127.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 1:59.21 520.00
2 88 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 2:02.78 469.00
3 45 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 2:03.90 453.00
4 97 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 2:04.06 451.00
5 87 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 3 PB 2:06.28 420.00
6 74 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:07.22 408.00
7 42 Isabela NovákováIsabela Nováková 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 PB 2:08.16 395.00
8 20 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 2:08.30 393.00
9 48 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:10.18 369.00
10 68 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 SB 2:10.19 369.00
11 91 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 14 2:10.52 365.00
12 26 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 13 2:10.82 361.00
13 46 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:13.45 329.00
14 27 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:13.86 324.00
15 95 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 6 PB 2:14.83 312.00
16 37 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 9 2:15.70 302.00
17 78 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 2:17.39 283.00
18 38 Eliška JílkováEliška Jílková 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 2:18.01 276.00
19 24 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:18.24 274.00
20 61 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 15 2:18.62 269.00
21 9 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 6 2:19.02 265.00
22 36 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 10 2:19.16 264.00
23 25 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 2:20.19 253.00
24 65 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 9 PB 2:22.07 233.00
25 52 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 8 PB 2:22.19 232.00
26 70 Linda PlonerováLinda Plonerová 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 15 2:22.23 231.00
27 94 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 7 2:22.84 225.00
28 18 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 10 PB 2:22.95 224.00
29 14 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:25.99 194.00
30 64 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 14 2:26.74 188.00
31 41 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 2:29.29 165.00
32 32 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 11 2:29.61 162.00
33 15 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 13 PB 2:32.14 141.00
34 54 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 11 PB 2:32.33 139.00
35 28 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:33.75 128.00
36 30 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 12 2:33.85 127.00
37 44 Anna KeilováAnna Keilová 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 7 2:34.34 123.00
38 16 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 2:35.26 117.00
39 60 Adéla VoržáčkováAdéla Voržáčková 11 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 9 2:38.41 94.00
40 55 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 10 2:48.55 38.00
41 51 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:51.22 27.00
42 50 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 13 3:02.93 0.00
75 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 14 DNF
12 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 11 DNF

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 26 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:39.99 390.00
2 96 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 2:41.12 380.00
3 34 Šimon BrůžekŠimon Brůžek 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:51.34 288.00
4 51 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:53.49 270.00
5 32 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 2:54.52 262.00
6 3 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 7 2:58.92 228.00
7 94 Jan Marcus ŠuplerJan Marcus Šupler 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 17 3:00.23 218.00
8 86 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 15 3:02.23 203.00
9 92 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 12 PB 3:04.21 190.00
10 33 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 11 3:07.58 167.00
11 95 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 16 3:08.10 163.00
12 57 Daniel ŠandlDaniel Šandl 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 9 3:08.26 162.00
13 29 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 13 PB 3:08.43 161.00
14 35 Matěj FraněkMatěj Franěk 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 14 PB 3:14.91 122.00
MS 18 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 2:38.82
MS 58 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 10 PB 2:52.42
89 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:34.62 444.00
2 87 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 1 2:40.98 381.00
3 97 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:41.97 372.00
4 10 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 2:44.12 352.00
5 68 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 2:44.38 349.00
6 90 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 PB 2:54.69 261.00
7 75 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:56.54 246.00
8 83 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 10 3:00.35 217.00
9 88 David BeníšekDavid Beníšek 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 9 3:01.11 212.00
10 59 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 PB 3:03.82 192.00
11 56 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 8 PB 3:05.06 184.00
12 76 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 14 3:05.73 179.00
13 72 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 13 3:08.82 159.00
14 82 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 3:15.11 121.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:34.62 444.00
2 18 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 2:38.82
3 26 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:39.99 390.00
4 87 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 1 2:40.98 381.00
5 96 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 2:41.12 380.00
6 97 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:41.97 372.00
7 10 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 2:44.12 352.00
8 68 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 2:44.38 349.00
9 34 Šimon BrůžekŠimon Brůžek 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:51.34 288.00
10 58 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 10 PB 2:52.42
11 51 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:53.49 270.00
12 32 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 2:54.52 262.00
13 90 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 PB 2:54.69 261.00
14 75 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:56.54 246.00
15 3 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 7 2:58.92 228.00
16 94 Jan Marcus ŠuplerJan Marcus Šupler 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 17 3:00.23 218.00
17 83 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 10 3:00.35 217.00
18 88 David BeníšekDavid Beníšek 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 9 3:01.11 212.00
19 86 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 15 3:02.23 203.00
20 59 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 PB 3:03.82 192.00
21 92 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 12 PB 3:04.21 190.00
22 56 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 8 PB 3:05.06 184.00
23 76 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 14 3:05.73 179.00
24 33 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 11 3:07.58 167.00
25 95 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 16 3:08.10 163.00
26 57 Daniel ŠandlDaniel Šandl 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 9 3:08.26 162.00
27 29 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 13 PB 3:08.43 161.00
28 72 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 13 3:08.82 159.00
29 35 Matěj FraněkMatěj Franěk 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 14 PB 3:14.91 122.00
30 82 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 3:15.11 121.00
89 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 35 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 2:44.89 518.00
2 84 Veronika NovákováVeronika Nováková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 2:57.85 385.00
3 57 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 2:59.65 368.00
4 98 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 PB 3:04.46 325.00
5 39 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 11 3:06.55 307.00
6 7 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 15 3:07.82 296.00
7 86 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 3:08.50 290.00
8 47 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 9 3:11.05 269.00
9 13 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 13 3:11.66 264.00
10 17 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 10 3:17.16 222.00
11 96 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 12 3:17.56 219.00
12 76 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 7 3:34.12 114.00
13 66 Aneta KopečnáAneta Kopečná 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 8 3:34.50 112.00
14 93 Matylda VackováMatylda Vacková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 3:46.26 57.00
10 Tereza VaškůTereza Vašků 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 14 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 85 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 2:48.50 479.00
2 3 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:49.61 468.00
3 73 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:49.62 468.00
4 77 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 2:52.69 436.00
5 33 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:53.73 426.00
6 21 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 3:03.33 335.00
7 5 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 13 3:03.44 334.00
8 81 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 8 3:10.25 276.00
9 1 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 14 3:10.97 270.00
10 31 Valerie MatějkováValerie Matějková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 10 PB 3:11.92 262.00
11 82 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 9 3:20.68 197.00
100 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 DNS
19 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 DNS
80 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 2:44.89 518.00
2 85 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 2:48.50 479.00
3 3 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:49.61 468.00
4 73 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:49.62 468.00
5 77 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 2:52.69 436.00
6 33 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:53.73 426.00
7 84 Veronika NovákováVeronika Nováková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 2:57.85 385.00
8 57 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 2:59.65 368.00
9 21 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 3:03.33 335.00
10 5 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 13 3:03.44 334.00
11 98 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 5 PB 3:04.46 325.00
12 39 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 11 3:06.55 307.00
13 7 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 15 3:07.82 296.00
14 86 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 3:08.50 290.00
15 81 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 8 3:10.25 276.00
16 1 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 14 3:10.97 270.00
17 47 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 9 3:11.05 269.00
18 13 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 13 3:11.66 264.00
19 31 Valerie MatějkováValerie Matějková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 10 PB 3:11.92 262.00
20 17 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 10 3:17.16 222.00
21 96 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 12 3:17.56 219.00
22 82 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 9 3:20.68 197.00
23 76 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 7 3:34.12 114.00
24 66 Aneta KopečnáAneta Kopečná 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 8 3:34.50 112.00
25 93 Matylda VackováMatylda Vacková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 3:46.26 57.00
10 Tereza VaškůTereza Vašků 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 14 DNS
100 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 DNS
19 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 DNS
80 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 DNF

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 10:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 1 PB 10.23 498.00
2 68 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 10.39 470.00
3 10 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 10.50 450.00
MS 58 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 10.53
MS 18 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 10.98
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 10:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 10.97 373.00
2 76 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 11.64 274.00
3 29 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 12.05 221.00
4 3 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 12.29 192.00
5 96 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 12.76 142.00
6 83 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 5 13.23 99.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.9.2022 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 12.03 223.00
2 97 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 12.10 215.00
3 51 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 13.05 114.00
4 57 Daniel ŠandlDaniel Šandl 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 13.06 113.00
5 92 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.35 89.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 17.9.2022 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 12.14 210.00
2 33 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 12.87 131.00
3 34 Šimon BrůžekŠimon Brůžek 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 13.76 59.00
4 89 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.99 45.00
5 35 Matěj FraněkMatěj Franěk 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 14.05 41.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.9.2022 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2 10.27 491.00
2 72 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 12.17 206.00
3 88 David BeníšekDavid Beníšek 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 4 12.28 193.00
4 95 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 13.20 101.00
94 Jan Marcus ŠuplerJan Marcus Šupler 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 17.9.2022 - 10:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2 11.70 266.00
2 75 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 12.18 205.00
3 26 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 12.52 166.00
4 86 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 4 13.50 77.00
5 32 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 13.52 76.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 1 PB 10.23 498.00
2 87 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2 10.27 491.00
3 68 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 10.39 470.00
4 10 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 10.50 450.00
5 58 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 10.53
6 1 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 10.97 373.00
7 18 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 10.98
8 76 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 11.64 274.00
9 56 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2 11.70 266.00
10 59 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 12.03 223.00
11 29 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 12.05 221.00
12 97 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 12.10 215.00
13 82 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 12.14 210.00
14 72 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 12.17 206.00
15 75 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 12.18 205.00
16 88 David BeníšekDavid Beníšek 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 4 12.28 193.00
17 3 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 12.29 192.00
18 26 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 12.52 166.00
19 96 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 12.76 142.00
20 33 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 12.87 131.00
21 51 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 13.05 114.00
22 57 Daniel ŠandlDaniel Šandl 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 13.06 113.00
23 95 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 13.20 101.00
24 83 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 5 13.23 99.00
25 92 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.35 89.00
26 86 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 4 13.50 77.00
27 32 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 13.52 76.00
28 34 Šimon BrůžekŠimon Brůžek 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 13.76 59.00
29 89 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.99 45.00
30 35 Matěj FraněkMatěj Franěk 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 14.05 41.00
94 Jan Marcus ŠuplerJan Marcus Šupler 10 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 6 DNF

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 4 10.48 625.00
2 3 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 10.98 540.00
3 33 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 3 11.23 499.00
4 100 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 11.44 466.00
5 82 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.04 378.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 4 11.57 447.00
2 21 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.55 310.00
3 85 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 PB 12.81 277.00
4 47 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 5 12.98 257.00
5 57 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 13.02 252.00
6 76 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2 13.71 178.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.9.2022 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 10.78 573.00
2 84 Veronika NovákováVeronika Nováková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.57 307.00
3 31 Valerie MatějkováValerie Matějková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 12.74 286.00
4 19 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 13.33 217.00
5 98 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 4 PB 14.17 135.00
6 93 Matylda VackováMatylda Vacková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 15.61 36.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.15 512.00
2 5 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 12.42 327.00
3 17 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.55 310.00
4 10 Tereza VaškůTereza Vašků 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.22 230.00
5 66 Aneta KopečnáAneta Kopečná 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 14.47 110.00
6 96 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 14.91 77.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.9.2022 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.23 499.00
2 35 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 13.24 227.00
3 13 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 14.07 144.00
4 39 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 14.33 121.00
5 7 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 1 14.35 119.00
6 86 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 14.73 90.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 4 10.48 625.00
2 80 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 10.78 573.00
3 3 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 10.98 540.00
4 73 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.15 512.00
5 33 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 3 11.23 499.00
5 1 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.23 499.00
7 100 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 11.44 466.00
8 81 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 4 11.57 447.00
9 82 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.04 378.00
10 5 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 3 12.42 327.00
11 21 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.55 310.00
11 17 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.55 310.00
13 84 Veronika NovákováVeronika Nováková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.57 307.00
14 31 Valerie MatějkováValerie Matějková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 12.74 286.00
15 85 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 PB 12.81 277.00
16 47 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 5 12.98 257.00
17 57 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 13.02 252.00
18 10 Tereza VaškůTereza Vašků 10 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.22 230.00
19 35 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 13.24 227.00
20 19 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 13.33 217.00
21 76 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2 13.71 178.00
22 13 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 14.07 144.00
23 98 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 4 PB 14.17 135.00
24 39 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 5 14.33 121.00
25 7 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 1 14.35 119.00
26 66 Aneta KopečnáAneta Kopečná 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 14.47 110.00
27 86 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 14.73 90.00
28 96 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 6 14.91 77.00
29 93 Matylda VackováMatylda Vacková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 15.61 36.00

skok daleký - Ml. žáci

(so, 17.9.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Tony VotavaTony Votava
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
09 31 4.87 -1.5 m/s 4.19  -0,60 4.07  -3,80 4.87  -1,50 4.87 358.00
2 87 Jakub KunzmanJakub Kunzman
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
09 29 4.47 -1.0 m/s x 4.22  -1,60 4.47  -1,00 4.47 285.00
3 97 Jan BenedaJan Beneda
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
09 28 4.39 -0.5 m/s 4.26  -2,00 4.39  -0,50 4.30  -3,00 4.39 271.00
4 95 Tomáš BrozmanTomáš Brozman
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
10 25 4.05 -0.9 m/s 4.05  -0,90 3.85  -2,20 3.90  -2,40 4.05 214.00
5 1 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 30 4.05 -0.9 m/s 3.81  -1,40 3.83  -1,90 4.05  -0,90 4.05 214.00
6 68 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
10 23 4.03 -0.9 m/s 4.03  -0,90 3.96  -1,60 3.82  -2,00 4.03 211.00
7 10 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
09 22 4.03 -4.5 m/s 3.95  -0,70 3.64  -3,20 4.03  -4,50 4.03 211.00
8 72 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 26 4.01 -2.5 m/s 3.94  -0,80 4.01  -2,50 3.31  -1,50 4.01 207.00
9 56 David LorencDavid Lorenc
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
09 17 PB 3.93 -2.3 m/s 3.93  -2,30 3.59  -2,70 x 3.93 195.00
10 29 Lukáš BlechaLukáš Blecha
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 27 3.88 -1.4 m/s 3.88  -1,40 3.78  -1,50 3.46  -2,40 3.88 187.00
11 76 Štěpán WegerŠtěpán Weger
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
10 13 PB 3.88 -0.2 m/s x 3.60  -2,10 3.88  -0,20 3.88 187.00
12 88 David BeníšekDavid Beníšek
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
10 1 PB 3.86 +0.3 m/s 3.65  -2,50 3.55  -2,50 3.86  0,30 3.86 184.00
13 57 Daniel ŠandlDaniel Šandl
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 10 PB 3.75 -2.2 m/s 3.75  -2,20 3.74  -3,00 3.71  -1,90 3.75 167.00
14 96 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
10 6 PB 3.73 -3.1 m/s 3.64  -1,00 3.55  -4,90 3.73  -3,10 3.73 164.00
15 33 Pavel KleinPavel Klein
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 21 3.68 -2.4 m/s 3.53  -1,30 3.64  -1,70 3.68  -2,40 3.68 156.00
16 94 Jan Marcus ŠuplerJan Marcus Šupler
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
10 2 PB 3.66 -1.1 m/s 3.47  -1,40 3.24  -3,30 3.66  -1,10 3.66 153.00
17 26 Josef KašpárekJosef Kašpárek
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
09 9 PB 3.66 -1.7 m/s x 3.66  -1,70 x 3.66 153.00
18 59 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 18 3.62 -3.3 m/s 3.04  -2,50 3.62  -3,30 3.50  -2,10 3.62 147.00
19 82 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
10 14 3.60 -3.7 m/s 3.41  -2,50 3.60  -3,70 3.41  -2,70 3.60 145.00
20 75 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
10 20 3.59 -2.1 m/s 3.38  -3,20 3.20  -2,60 3.59  -2,10 3.59 143.00
21 32 Radim ŠpetaRadim Špeta
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
10 11 3.57 -0.1 m/s 3.38  -2,30 3.52  -1,20 3.57  -0,10 3.57 140.00
22 51 Tomáš SedlákTomáš Sedlák
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 12 3.52 -4.3 m/s 3.42  -2,70 3.52  -4,30 3.52  -2,00 3.52 133.00
23 92 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
09 8 3.47 -1.7 m/s 3.41  -2,00 3.47  -1,70 3.43  -2,00 3.47 126.00
24 86 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
10 4 PB 3.46 -1.1 m/s x x 3.46  -1,10 3.46 125.00
25 83 Jan HazukaJan Hazuka
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
10 16 3.36 -2.2 m/s 3.36  -2,20 3.02 3.34 3.36 111.00
26 34 Šimon BrůžekŠimon Brůžek
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 5 PB 3.33 -2.7 m/s 3.01  -0,70 3.07  -3,00 3.33  -2,70 3.33 107.00
27 3 Jan HojdarJan Hojdar
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
09 15 2.86 -2.5 m/s 2.67  -2,80 2.69  -3,00 2.86  -2,50 2.86 50.00
28 35 Matěj FraněkMatěj Franěk
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 3 PB 2.64 -4.2 m/s x x 2.64  -4,20 2.64 28.00
MS 18 Pavel SvobodaPavel Svoboda
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 32 4.91 -3.3 m/s 4.52  -1,70 4.83  -0,80 4.91  -3,30 4.91
MS 58 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 24 3.79 -2.4 m/s 3.79  -2,40 3.72  -1,20 3.54  -4,00 3.79
89 Jan PlátenkaJan Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 7 DNS - - -
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 17.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
09 29 4.47 -2.2 m/s 4.18  -1,70 4.47  -2,20 4.38  0,00 4.47 421.00
2 73 Šimona PiskačováŠimona Piskačová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
09 30 4.39 -1.2 m/s 4.39  -1,20 4.37  -2,00 4.39  -2,50 4.39 401.00
3 77 Jolana PrixováJolana Prixová
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
10 28 4.22 -2.2 m/s 4.18  -1,70 4.22  -2,20 4.20  -1,30 4.22 359.00
4 21 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 26 4.21 -2.3 m/s 4.08  -4,60 4.13  -3,10 4.21  -2,30 4.21 357.00
5 82 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 27 4.18 -1.7 m/s x 4.18  -1,70 4.02  -0,10 4.18 350.00
6 85 Barbora PlonerováBarbora Plonerová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
09 24 4.10 -2.3 m/s 4.10  -2,30 3.50  -3,00 3.27  -3,40 4.10 331.00
7 31 Valerie MatějkováValerie Matějková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
09 22 3.98 -2.3 m/s 3.59  -1,00 3.98  -2,30 3.98  -1,40 3.98 303.00
8 100 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 23 3.98 -3.1 m/s 3.87  -3,40 3.95  -2,80 3.98  -3,10 3.98 303.00
9 33 Valentýna MachartováValentýna Machartová
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
10 25 3.94 -2.0 m/s 3.68  -2,30 3.91  -2,20 3.94  -2,00 3.94 294.00
10 3 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
09 15 SB 3.90 -2.4 m/s 3.90  -2,40 3.71  -0,40 3.74  -1,80 3.90 285.00
11 86 Kristýna HolubováKristýna Holubová
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
10 3 PB 3.85 -0.7 m/s 3.37  -0,20 3.85  -0,70 x 3.85 274.00
12 80 Elen AlbrechtováElen Albrechtová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
10 1 PB 3.80 -2.7 m/s 3.80  -2,70 3.41  -1,30 3.41  -2,70 3.80 263.00
13 47 Sára MaříkováSára Maříková
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
10 13 PB 3.77 +1.0 m/s x 3.77  1,00 3.45  0,20 3.77 257.00
14 84 Veronika NovákováVeronika Nováková
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 16 3.69 -2.2 m/s 3.22  -4,00 x 3.69  -2,20 3.69 239.00
15 7 Beáta ZelenáBeáta Zelená
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
10 18 3.68 -0.8 m/s 2.92  -3,00 1.74  -1,30 3.68  -0,80 3.68 237.00
16 5 Karolína NovákováKarolína Nováková
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
09 19 3.60 -2.2 m/s 3.60  -2,20 3.43  -2,80 3.33  -1,60 3.60 220.00
17 81 Tereza VozábalováTereza Vozábalová
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
10 17 3.58 -0.8 m/s 3.42  -1,00 3.58  -0,80 3.37  -2,30 3.58 216.00
18 98 Adléta JirsováAdléta Jirsová
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
09 6 SB 3.50 -1.4 m/s 3.47  -2,50 3.50  -1,40 3.49  -1,90 3.50 200.00
19 13 Linda ŠulákováLinda Šuláková
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
10 14 3.50 -3.0 m/s 3.50  -3,00 3.23  -1,00 3.37  -0,40 3.50 200.00
20 17 Valerie PilchováValerie Pilchová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
10 20 3.50 -1.4 m/s x x 3.50  -1,40 3.50 200.00
21 76 Ema DolinováEma Dolinová
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
09 12 PB 3.44 -0.9 m/s 3.44  -0,90 3.29  -0,70 3.27  -0,60 3.44 188.00
22 19 Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 2 PB 3.42 -3.3 m/s 3.29  -2,90 3.39  -0,90 3.42  -3,30 3.42 184.00
23 96 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
10 10 PB 3.42 -2.8 m/s 3.42  -2,80 2.96  -1,00 x 3.42 184.00
24 35 Karolína BicanováKarolína Bicanová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
10 8 3.24 -1.3 m/s x 3.21  -0,80 3.24  -1,30 3.24 150.00
25 66 Aneta KopečnáAneta Kopečná
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 7 PB 3.16 -1.4 m/s 2.70  -4,80 3.08  -2,80 3.16  -1,40 3.16 135.00
26 39 Klára PlucarováKlára Plucarová
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
09 11 3.07 -0.9 m/s 2.98  -3,70 3.07  -0,90 2.98  1,00 3.07 119.00
27 57 Veronika KopačkováVeronika Kopačková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
09 5 2.95 -1.6 m/s 2.95  -1,60 2.83  -0,20 2.79  -3,90 2.95 99.00
28 93 Matylda VackováMatylda Vacková
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 9 2.90 -2.8 m/s x 2.90  -2,80 2.67  -0,70 2.90 91.00
10 Tereza VaškůTereza Vašků
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
10 4 DNS - - -
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 17.9.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Nathaniel WeisNathaniel Weis
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
11 26 PB 4.13 4.13 3.89 4.02 4.13 227.00
2 18 Adam ŠafránekAdam Šafránek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
11 24 PB 4.10 3.93 4.10 3.93 4.10 222.00
3 96 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
11 27 3.89 3.72 x 3.89 3.89 188.00
4 26 Tomáš VolfTomáš Volf
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
11 28 3.81 3.59 3.81 3.67 3.81 176.00
5 15 Viktor ŠafránekViktor Šafránek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
11 21 PB 3.77 3.05 3.77 3.42 3.77 170.00
6 14 Tobiáš VansaTobiáš Vansa
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
12 22 PB 3.66 3.64 3.66 3.59 3.66 153.00
7 91 Martin KalamárMartin Kalamár
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
11 2 PB 3.57 3.50 3.36 3.57 3.57 140.00
8 34 Marek MlezivaMarek Mleziva
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
11 25 3.57 3.36 3.27 3.57 3.57 140.00
9 90 Tomáš BlechaTomáš Blecha
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1