Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Kladno

Kladno (3. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 10:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 SB 08.27 484.00
2 Petr HlízaPetr Hlíza 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 08.66 383.00
3 Jakub WeissJakub Weiss 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 08.73 366.00
MS 82 Richard KubíkRichard Kubík 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 8 SB 08.91
5 Lukáš MehesLukáš Mehes 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 08.98 309.00
MS Patrik MašlPatrik Mašl 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 09.01
7 Jakub PešekJakub Pešek 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 7 09.45 212.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 10:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 SB 08.90 327.00
2 Filip ŘehákFilip Řehák 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 8 09.18 266.00
3 Matyáš JelenMatyáš Jelen 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 6 09.25 251.00
MS Ondřej PolákOndřej Polák 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 09.48
5 Jan MartínekJan Martínek 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov 7 09.68 171.00
6 Jan SvobodaJan Svoboda 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 09.84 145.00
7 Marek KvasničkaMarek Kvasnička 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 09.89 137.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 10:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 5 08.70 374.00
2 99 Alex MariňákAlex Mariňák 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.73 366.00
3 94 Denis DavidDenis David 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 08.88 331.00
4 Jakub WittnerJakub Wittner 08 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 8 08.93 320.00
MS Kristián ŠádaKristián Šáda 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 09.14
6 Lukáš MašekLukáš Mašek 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 6 09.32 237.00
7 105 Martin ŠumnýMartin Šumný 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 7 09.33 235.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 3.5.2022 - 10:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KalíkLukáš Kalík 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.60 398.00
2 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 09.03 298.00
MS 98 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 09.35
MS Lukáš NajmanLukáš Najman 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 09.38
5 128 Tadeáš BrejchaTadeáš Brejcha 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 4 09.40 222.00
6 132 Matyáš HovorkaMatyáš Hovorka 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 09.61 183.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 3.5.2022 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 08.67 381.00
2 Richard HaugeRichard Hauge 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 4 09.11 280.00
3 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 09.21 259.00
4 Adam ChaloupkaAdam Chaloupka 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov 5 09.41 220.00
5 Tomáš PeroutkaTomáš Peroutka 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 2 09.66 174.00
6 Dominik KutílekDominik Kutílek 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 6 11.29 3.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 SB 08.27 484.00
2 Lukáš KalíkLukáš Kalík 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.60 398.00
3 Petr HlízaPetr Hlíza 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 08.66 383.00
4 111 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 08.67 381.00
5 David LéblDavid Lébl 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 5 08.70 374.00
6 Jakub WeissJakub Weiss 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 08.73 366.00
6 99 Alex MariňákAlex Mariňák 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.73 366.00
8 94 Denis DavidDenis David 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 08.88 331.00
9 Jakub LipertJakub Lipert 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 SB 08.90 327.00
10 82 Richard KubíkRichard Kubík 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 8 SB 08.91
11 Jakub WittnerJakub Wittner 08 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 8 08.93 320.00
12 Lukáš MehesLukáš Mehes 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 08.98 309.00
13 Patrik MašlPatrik Mašl 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 09.01
14 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 09.03 298.00
15 Richard HaugeRichard Hauge 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 4 09.11 280.00
16 Kristián ŠádaKristián Šáda 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 09.14
17 Filip ŘehákFilip Řehák 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 8 09.18 266.00
18 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 09.21 259.00
19 Matyáš JelenMatyáš Jelen 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 6 09.25 251.00
20 Lukáš MašekLukáš Mašek 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 6 09.32 237.00
21 105 Martin ŠumnýMartin Šumný 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 7 09.33 235.00
22 98 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 09.35
23 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 09.38
24 128 Tadeáš BrejchaTadeáš Brejcha 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 4 09.40 222.00
25 Adam ChaloupkaAdam Chaloupka 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov 5 09.41 220.00
26 Jakub PešekJakub Pešek 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 7 09.45 212.00
27 Ondřej PolákOndřej Polák 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 09.48
28 132 Matyáš HovorkaMatyáš Hovorka 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 09.61 183.00
29 Tomáš PeroutkaTomáš Peroutka 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 2 09.66 174.00
30 Jan MartínekJan Martínek 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov 7 09.68 171.00
31 Jan SvobodaJan Svoboda 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 09.84 145.00
32 Marek KvasničkaMarek Kvasnička 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 09.89 137.00
33 Dominik KutílekDominik Kutílek 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 6 11.29 3.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 08.73 637.00
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 SB 08.99 569.00
3 Alice KrásováAlice Krásová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 09.06 551.00
4 Eliška RemešováEliška Remešová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 09.09 543.00
5 52 Karolína PlacháKarolína Plachá 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 09.40 468.00
6 1 Šárka DudáčkováŠárka Dudáčková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 09.47 451.00
7 Michaela KohoutováMichaela Kohoutová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 2 09.60 422.00
8 Kateřina JeskinováKateřina Jeskinová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 8 09.99 338.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 1 08.67 654.00
2 Karolína GrimmováKarolína Grimmová 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 SB 09.15 528.00
3 63 Nela ChýlováNela Chýlová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 2 09.40 468.00
4 Sára UrbanováSára Urbanová 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 8 09.53 438.00
MS Lenka GrešlováLenka Grešlová 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 09.62
MS 16 Eliška CihelkováEliška Cihelková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 09.88
7 E MaškováE Mašková 08 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 7 09.98 340.00
MS Tereza KlovrzováTereza Klovrzová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 10.19
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 8 09.05 553.00
2 3 Helena CharvátováHelena Charvátová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 5 09.30 492.00
3 Tereza MišíkováTereza Mišíková 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 09.32 487.00
4 Viktorie VítkováViktorie Vítková 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 09.34 482.00
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 09.52 440.00
6 Amélie DraxlerováAmélie Draxlerová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 09.82 374.00
7 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 09.90 357.00
8 Lea KrupičkováLea Krupičková 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 6 10.45 250.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Emma MráčkováEmma Mráčková 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 08.98
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 2 09.39 470.00
3 Vanesa FilkováVanesa Filková 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 5 10.35 268.00
4 Adéla PařilováAdéla Pařilová 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov 6 10.43 254.00
5 Klára ValentováKlára Valentová 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov 8 10.98 164.00
Ema RigociEma Rigoci 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 DNS
Nela DlouháNela Dlouhá 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov 4 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ p16.8
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 1 08.67 654.00
2 12 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 08.73 637.00
3 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 08.98
4 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 SB 08.99 569.00
5 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 8 09.05 553.00
6 Alice KrásováAlice Krásová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 09.06 551.00
7 Eliška RemešováEliška Remešová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 09.09 543.00
8 Karolína GrimmováKarolína Grimmová 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 SB 09.15 528.00
9 3 Helena CharvátováHelena Charvátová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 5 09.30 492.00
10 Tereza MišíkováTereza Mišíková 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 09.32 487.00
11 Viktorie VítkováViktorie Vítková 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 09.34 482.00
12 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 2 09.39 470.00
13 52 Karolína PlacháKarolína Plachá 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 09.40 468.00
13 63 Nela ChýlováNela Chýlová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 2 09.40 468.00
15 1 Šárka DudáčkováŠárka Dudáčková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 09.47 451.00
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 09.52 440.00
17 Sára UrbanováSára Urbanová 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 8 09.53 438.00
18 Michaela KohoutováMichaela Kohoutová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 2 09.60 422.00
19 Lenka GrešlováLenka Grešlová 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 09.62
20 Amélie DraxlerováAmélie Draxlerová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 09.82 374.00
21 16 Eliška CihelkováEliška Cihelková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 09.88
22 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 09.90 357.00
23 E MaškováE Mašková 08 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 7 09.98 340.00
24 Kateřina JeskinováKateřina Jeskinová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 8 09.99 338.00
25 Tereza KlovrzováTereza Klovrzová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 10.19
26 Vanesa FilkováVanesa Filková 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 5 10.35 268.00
27 Adéla PařilováAdéla Pařilová 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov 6 10.43 254.00
28 Lea KrupičkováLea Krupičková 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 6 10.45 250.00
29 Klára ValentováKlára Valentová 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov 8 10.98 164.00
Ema RigociEma Rigoci 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 DNS
Nela DlouháNela Dlouhá 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov 4 DQ

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Patrície JílkováPatrície Jílková 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 1:49.49 674.00
2 12 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 8 1:50.42 659.00
3 7 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 6 1:59.87 511.00
4 3 Helena CharvátováHelena Charvátová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 3 2:05.22 435.00
5 14 Ema SvobodováEma Svobodová 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 9 2:05.69 428.00
6 2 Barbora GortováBarbora Gortová 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 2:09.75 375.00
7 8 Eliška LomogováEliška Lomogová 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 7 2:18.75 268.00
8 4 Linda ChládkováLinda Chládková 10 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 2:19.84 256.00
1 Šárka DudáčkováŠárka Dudáčková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 1 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 26 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 1:54.54 592.00
2 48 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 1:58.04 538.00
MS 44 Martina KottováMartina Kottová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 1:59.00
4 18 Barbora HäcklováBarbora Häcklová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 2:05.10 436.00
5 55 Tereza PufrováTereza Pufrová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 9 2:11.85 348.00
6 16 Eliška CihelkováEliška Cihelková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 2:12.65 338.00
7 52 Karolína PlacháKarolína Plachá 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 8 2:12.92 335.00
8 15 Adéla AmbrozováAdéla Ambrozová 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1 2:13.87 324.00
9 28 Tereza HerinkováTereza Herinková 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 2:15.31 307.00
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 71 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 1:55.27
2 63 Nela ChýlováNela Chýlová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 2 2:02.80 468.00
3 67 Anna MottlováAnna Mottlová 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov 4 2:04.95 438.00
4 56 Dorothea HuříkováDorothea Huříková 09 ZŠ SvárovZŠ Svárov 1 2:08.82 387.00
5 78 Aneta ZronkováAneta Zronková 10 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 9 2:12.04 346.00
6 66 Adéla KlimovičováAdéla Klimovičová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 3 2:14.38 318.00
MS 73 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 7 2:14.96
8 74 Michaela VřešťálováMichaela Vřešťálová 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 8 2:25.69 197.00
9 72 Leona ŠpačkováLeona Špačková 22 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 6 2:39.65 86.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Patrície JílkováPatrície Jílková 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 1:49.49 674.00
2 12 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 8 1:50.42 659.00
3 26 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 1:54.54 592.00
4 71 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 1:55.27
5 48 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 1:58.04 538.00
6 44 Martina KottováMartina Kottová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 1:59.00
7 7 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 6 1:59.87 511.00
8 63 Nela ChýlováNela Chýlová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 2 2:02.80 468.00
9 67 Anna MottlováAnna Mottlová 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov 4 2:04.95 438.00
10 18 Barbora HäcklováBarbora Häcklová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 2:05.10 436.00
11 3 Helena CharvátováHelena Charvátová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 3 2:05.22 435.00
12 14 Ema SvobodováEma Svobodová 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 9 2:05.69 428.00
13 56 Dorothea HuříkováDorothea Huříková 09 ZŠ SvárovZŠ Svárov 1 2:08.82 387.00
14 2 Barbora GortováBarbora Gortová 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 2:09.75 375.00
15 55 Tereza PufrováTereza Pufrová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 9 2:11.85 348.00
16 78 Aneta ZronkováAneta Zronková 10 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 9 2:12.04 346.00
17 16 Eliška CihelkováEliška Cihelková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 2:12.65 338.00
18 52 Karolína PlacháKarolína Plachá 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 8 2:12.92 335.00
19 15 Adéla AmbrozováAdéla Ambrozová 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1 2:13.87 324.00
20 66 Adéla KlimovičováAdéla Klimovičová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 3 2:14.38 318.00
21 73 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 7 2:14.96
22 28 Tereza HerinkováTereza Herinková 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 2:15.31 307.00
23 8 Eliška LomogováEliška Lomogová 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 7 2:18.75 268.00
24 4 Linda ChládkováLinda Chládková 10 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 2:19.84 256.00
25 74 Michaela VřešťálováMichaela Vřešťálová 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 8 2:25.69 197.00
26 72 Leona ŠpačkováLeona Špačková 22 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 6 2:39.65 86.00
1 Šárka DudáčkováŠárka Dudáčková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 1 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 82 Richard KubíkRichard Kubík 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 1 3:12.97 543.00
2 90 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 3:16.21 514.00
3 91 David SikoraDavid Sikora 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 3:20.93 474.00
4 93 Matěj ŠmolíkMatěj Šmolík 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 9 3:26.26 430.00
5 86 Alexandr FediaievAlexandr Fediaiev 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 3 3:27.34 421.00
6 83 Denis AntonovDenis Antonov 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 3:30.73 395.00
7 84 Šimon KalivodaŠimon Kalivoda 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 5 4:16.06 118.00
8 92 Vladislav ŠkarbanVladislav Škarban 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 8 4:33.40 53.00
85 František HrubýFrantišek Hrubý 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 99 Alex MariňákAlex Mariňák 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 3:11.10 560.00
2 98 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 3:12.59 546.00
MS 111 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 10 3:13.79
4 97 Adrien KrupičkaAdrien Krupička 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 3:15.80 518.00
5 101 Radim ProkešRadim Prokeš 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 8 3:23.17 455.00
6 96 Jakub KlempířJakub Klempíř 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 3:28.11 415.00
7 100 Jan MartinovskýJan Martinovský 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 3:30.33 398.00
8 94 Denis DavidDenis David 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 3:30.44 397.00
9 105 Martin ŠumnýMartin Šumný 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 9 3:31.00 393.00
95 Martin DobrýMartin Dobrý 09 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 131 Šimon HolečekŠimon Holeček 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 6 3:18.46 495.00
2 128 Tadeáš BrejchaTadeáš Brejcha 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 3:19.50 486.00
3 126 Kristian RambousekKristian Rambousek 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 1 3:22.17 463.00
4 134 Martin PikoraMartin Pikora 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov 9 3:28.83 410.00
5 133 Jan MüllerJan Müller 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 8 3:41.01 319.00
6 127 Jakub AngrJakub Angr 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 3:41.68 315.00
7 132 Matyáš HovorkaMatyáš Hovorka 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 3:42.35 310.00
8 130 Samuel FrintaSamuel Frinta 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov 5 3:54.62 231.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 99 Alex MariňákAlex Mariňák 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 3:11.10 560.00
2 98 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 3:12.59 546.00
3 82 Richard KubíkRichard Kubík 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 1 3:12.97 543.00
4 111 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 10 3:13.79
5 97 Adrien KrupičkaAdrien Krupička 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 3:15.80 518.00
6 90 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 3:16.21 514.00
7 131 Šimon HolečekŠimon Holeček 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 6 3:18.46 495.00
8 128 Tadeáš BrejchaTadeáš Brejcha 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 3:19.50 486.00
9 91 David SikoraDavid Sikora 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 3:20.93 474.00
10 126 Kristian RambousekKristian Rambousek 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 1 3:22.17 463.00
11 101 Radim ProkešRadim Prokeš 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 8 3:23.17 455.00
12 93 Matěj ŠmolíkMatěj Šmolík 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 9 3:26.26 430.00
13 86 Alexandr FediaievAlexandr Fediaiev 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 3 3:27.34 421.00
14 96 Jakub KlempířJakub Klempíř 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 3:28.11 415.00
15 134 Martin PikoraMartin Pikora 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov 9 3:28.83 410.00
16 100 Jan MartinovskýJan Martinovský 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 3:30.33 398.00
17 94 Denis DavidDenis David 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 3:30.44 397.00
18 83 Denis AntonovDenis Antonov 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 3:30.73 395.00
19 105 Martin ŠumnýMartin Šumný 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 9 3:31.00 393.00
20 133 Jan MüllerJan Müller 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 8 3:41.01 319.00
21 127 Jakub AngrJakub Angr 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 3:41.68 315.00
22 132 Matyáš HovorkaMatyáš Hovorka 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 3:42.35 310.00
23 130 Samuel FrintaSamuel Frinta 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov 5 3:54.62 231.00
24 84 Šimon KalivodaŠimon Kalivoda 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 5 4:16.06 118.00
25 92 Vladislav ŠkarbanVladislav Škarban 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 8 4:33.40 53.00
85 František HrubýFrantišek Hrubý 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 DNS
95 Martin DobrýMartin Dobrý 09 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 2 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holas, Řehák, Holeček, Novák Holas, Řehák, Holeček, Novák 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 34.13 320.00
2 Weiss, Mehes, Hrubý, Sikora Weiss, Mehes, Hrubý, Sikora ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 2 35.11 266.00
3 Tymar, Svoboda, Fiřt, Martinovský Tymar, Svoboda, Fiřt, Martinovský ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 36.79 184.00
4 84 Kalivoda, Fediaiev, Škarban, Jelen Kalivoda, Fediaiev, Škarban, Jelen 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 3 37.54 152.00
5 128 Brejcha, Hovorka, Angr, Kos Brejcha, Hovorka, Angr, Kos 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 4 38.15 127.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hradský, Guzdek, Kvapil, Záruba Hradský, Guzdek, Kvapil, Záruba 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 32.63 411.00
2 Najman, Lachman, Pour, Košař Najman, Lachman, Pour, Košař 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 33.68 346.00
3 97 Krupička, Mašek, Wittner, Lébl Krupička, Mašek, Wittner, Lébl ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 5 34.55 296.00
4 105 Šumný, Hebelka, Hauge, Kiml Šumný, Hebelka, Hauge, Kiml ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 6 36.36 204.00
5 Vláčil, Váša, Kuchválek, Vereš Vláčil, Váša, Kuchválek, Vereš Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 41.02 40.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lipert, Rambousek, Kubík, Hlíza Lipert, Rambousek, Kubík, Hlíza ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 33.24 373.00
2 96 Klempíř, Kohout, Mariňák, Kalík Klempíř, Kohout, Mariňák, Kalík Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 33.87 335.00
3 Pešek, Chvalník, Dandar, Polák Pešek, Chvalník, Dandar, Polák ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 34.23 314.00
4 Chaloupka, Martínek, Odlas, Pikora Chaloupka, Martínek, Odlas, Pikora ZŠ SvárovZŠ Svárov 4 36.29 207.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hradský, Guzdek, Kvapil, Záruba Hradský, Guzdek, Kvapil, Záruba 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 32.63 411.00
2 Lipert, Rambousek, Kubík, Hlíza Lipert, Rambousek, Kubík, Hlíza ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 33.24 373.00
3 Najman, Lachman, Pour, Košař Najman, Lachman, Pour, Košař 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 33.68 346.00
4 96 Klempíř, Kohout, Mariňák, Kalík Klempíř, Kohout, Mariňák, Kalík Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 33.87 335.00
5 Holas, Řehák, Holeček, Novák Holas, Řehák, Holeček, Novák 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 34.13 320.00
6 Pešek, Chvalník, Dandar, Polák Pešek, Chvalník, Dandar, Polák ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 34.23 314.00
7 97 Krupička, Mašek, Wittner, Lébl Krupička, Mašek, Wittner, Lébl ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 5 34.55 296.00
8 Weiss, Mehes, Hrubý, Sikora Weiss, Mehes, Hrubý, Sikora ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 2 35.11 266.00
9 Chaloupka, Martínek, Odlas, Pikora Chaloupka, Martínek, Odlas, Pikora ZŠ SvárovZŠ Svárov 4 36.29 207.00
10 105 Šumný, Hebelka, Hauge, Kiml Šumný, Hebelka, Hauge, Kiml ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 6 36.36 204.00
11 Tymar, Svoboda, Fiřt, Martinovský Tymar, Svoboda, Fiřt, Martinovský ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 36.79 184.00
12 84 Kalivoda, Fediaiev, Škarban, Jelen Kalivoda, Fediaiev, Škarban, Jelen 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 3 37.54 152.00
13 128 Brejcha, Hovorka, Angr, Kos Brejcha, Hovorka, Angr, Kos 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 4 38.15 127.00
14 Vláčil, Váša, Kuchválek, Vereš Vláčil, Váša, Kuchválek, Vereš Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 41.02 40.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sachlová, Hermannová, Mišíková, Urbanová Sachlová, Hermannová, Mišíková, Urbanová 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 36.00 470.00
2 Krupičková, Trojáková, Draxlerová, Charvátová Krupičková, Trojáková, Draxlerová, Charvátová ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 3 37.93 361.00
3 Rigoci, Pospíšilová, Bernardová, Ambrozová Rigoci, Pospíšilová, Bernardová, Ambrozová 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 6 38.15 349.00
4 Kadounová, Häcklová, Burgrová, Pufrová Kadounová, Häcklová, Burgrová, Pufrová ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 38.23 345.00
5 66 Klimovičová, Šulcová, Chýlová, Vacková Klimovičová, Šulcová, Chýlová, Vacková 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 5 39.09 302.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Plachá, Linhartová, Maulisová, Krásová Plachá, Linhartová, Maulisová, Krásová 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 34.11 589.00
2 Gärtnerová, Staňková, Quadrátová, Fišerová Gärtnerová, Staňková, Quadrátová, Fišerová 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 34.62 556.00
3 52 Plachá, Kohoutová, Blažkovcová, Grimmová Plachá, Kohoutová, Blažkovcová, Grimmová ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 35.96 472.00
4 Dlouhá, Huříková, Vlková, Mottlová Dlouhá, Huříková, Vlková, Mottlová ZŠ SvárovZŠ Svárov 4 38.62 325.00
5 7 Kaufmanová, Lomogová, Pokorná, Urbanová Kaufmanová, Lomogová, Pokorná, Urbanová ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 3 39.99 259.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Remešová, Dudáčková, Chlumská, Jeskinová Remešová, Dudáčková, Chlumská, Jeskinová ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 35.68 489.00
2 14 Svobodová, Jelínková, Hniličková, Slívová Svobodová, Jelínková, Hniličková, Slívová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 36.85 420.00
3 Jedelská, Gortová, Vítková, Jílková Jedelská, Gortová, Vítková, Jílková Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 37.12 405.00
4 16 Cihelková, Grešlová, Klovrzová, Krauszová Cihelková, Grešlová, Klovrzová, Krauszová ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 37.48 385.00
5 Mašková, Jiříkovská, Císařová, Jiříkovská Mašková, Jiříkovská, Císařová, Jiříkovská 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 3 38.01 357.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Plachá, Linhartová, Maulisová, Krásová Plachá, Linhartová, Maulisová, Krásová 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 34.11 589.00
2 Gärtnerová, Staňková, Quadrátová, Fišerová Gärtnerová, Staňková, Quadrátová, Fišerová 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 34.62 556.00
3 Remešová, Dudáčková, Chlumská, Jeskinová Remešová, Dudáčková, Chlumská, Jeskinová ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 6 35.68 489.00
4 52 Plachá, Kohoutová, Blažkovcová, Grimmová Plachá, Kohoutová, Blažkovcová, Grimmová ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 35.96 472.00
5 Sachlová, Hermannová, Mišíková, Urbanová Sachlová, Hermannová, Mišíková, Urbanová 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 36.00 470.00
6 14 Svobodová, Jelínková, Hniličková, Slívová Svobodová, Jelínková, Hniličková, Slívová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 36.85 420.00
7 Jedelská, Gortová, Vítková, Jílková Jedelská, Gortová, Vítková, Jílková Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 37.12 405.00
8 16 Cihelková, Grešlová, Klovrzová, Krauszová Cihelková, Grešlová, Klovrzová, Krauszová ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 37.48 385.00
9 Krupičková, Trojáková, Draxlerová, Charvátová Krupičková, Trojáková, Draxlerová, Charvátová ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 3 37.93 361.00
10 Mašková, Jiříkovská, Císařová, Jiříkovská Mašková, Jiříkovská, Císařová, Jiříkovská 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 3 38.01 357.00
11 Rigoci, Pospíšilová, Bernardová, Ambrozová Rigoci, Pospíšilová, Bernardová, Ambrozová 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 6 38.15 349.00
12 Kadounová, Häcklová, Burgrová, Pufrová Kadounová, Häcklová, Burgrová, Pufrová ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 38.23 345.00
13 Dlouhá, Huříková, Vlková, Mottlová Dlouhá, Huříková, Vlková, Mottlová ZŠ SvárovZŠ Svárov 4 38.62 325.00
14 66 Klimovičová, Šulcová, Chýlová, Vacková Klimovičová, Šulcová, Chýlová, Vacková 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 5 39.09 302.00
15 7 Kaufmanová, Lomogová, Pokorná, Urbanová Kaufmanová, Lomogová, Pokorná, Urbanová ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad 3 39.99 259.00

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 3.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 23 PB 1.50 - - o o o o o o o o xxx 389.00
2 Richard HolasRichard Holas
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
08 4 PB 1.42 o o o o o xxo o xxo xxx 331.00
3 Borys TymarBorys Tymar
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 17 PB 1.38 o o o o o o o xxx 303.00
4 Jan KohoutJan Kohout
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
08 8 PB 1.34 o o o o o o xxx 276.00
MS Václav LepičVáclav Lepič
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 19 PB 1.34 o o o o o o xxx
6 Antonín KošařAntonín Košař
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 9 PB 1.34 - o o xo o o xxx 276.00
7= 96 Jakub KlempířJakub Klempíř
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
10 6 PB 1.34 o o o o xxo o - xxx 276.00
7= Richard HaugeRichard Hauge
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
10 3 PB 1.34 o o o xxo o o xxx 276.00
9 Martin ChvalníkMartin Chvalník
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 21 PB 1.34 o o o o xxo xxo xxx 276.00
10 100 Jan MartinovskýJan Martinovský
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 20 PB 1.30 o o o o o xx- - xxx 250.00
11 František KimlFrantišek Kiml
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
08 5 PB 1.30 o xxo xo xo o xxx 250.00
12 Tomáš KrenkTomáš Krenk
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 10 PB 1.30 o o o xo xo xxx 250.00
13= Jakub PešekJakub Pešek
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 22 PB 1.30 o o o xo xxo xxx 250.00
13= Daniel LachmanDaniel Lachman
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
10 11 PB 1.30 o o o xo xxo xx 250.00
15 Filip VerešFilip Vereš
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 18 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
16 Tomáš NovákTomáš Novák
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 13 PB 1.26 o o o xo xxx 225.00
17 134 Martin PikoraMartin Pikora
ZŠ SvárovZŠ Svárov
08 15 PB 1.22 o xxo o x- xx- 200.00
18 Martin FiřtMartin Fiřt
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
10 2 PB 1.22 xo xxo o xxx 200.00
19 David LéblDavid Lébl
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 12 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
20 Daniel BratičákDaniel Bratičák
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 1 PB 1.18 o xo xxx 176.00
21 Matěj OdlasMatěj Odlas
ZŠ SvárovZŠ Svárov
08 14 PB 1.14 o xxx 153.00
Vojtěch KöglerVojtěch Kögler
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
08 7 NM xxx
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 Body
1 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 7 PB 1.36 o o o o o o o xo o xr 470.00
MS Klára FišerováKlára Fišerová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 4 PB 1.32 o o o o o xo xxo o xxx
3 Magdaléna StaňkováMagdaléna Staňková
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 20 PB 1.32 - - o xo o o xo xo xxx 429.00
4 28 Tereza HerinkováTereza Herinková
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
08 5 PB 1.28 o o o o o xxo o xxx 389.00
5 48 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 11 PB 1.28 - - xxo xo o o o xxx 389.00
6 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 2 PB 1.28 o xxo xxo o o o o x- 389.00
7 Mariana SlabováMariana Slabová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 19 PB 1.28 o o o o o xo xo xxx 389.00
8 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
10 10 PB 1.28 o o o xxo o o xo xxx 389.00
9 Ela HollmannováEla Hollmannová
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 8 PB 1.24 o o o o xo o xxx 350.00
10 Natálie ChlumskáNatálie Chlumská
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 25 PB 1.24 o o o o o xo xxx 350.00
11 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 6 PB 1.24 o xo o o xxo xo xxx 350.00
12 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
10 13 PB 1.24 o o o o o xxo xxx 350.00
13 Eliška RemešováEliška Remešová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
08 27 PB 1.24 o o o xo o xxo xxx 350.00
14 Viktorie VítkováViktorie Vítková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
08 23 PB 1.24 o o o o xxo xxo xxx 350.00
15 8 Eliška LomogováEliška Lomogová
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
10 12 PB 1.20 o o o o xxo xxx 312.00
16 Aneta KrauszováAneta Krauszová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 26 PB 1.16 o o xo xo xxx 275.00
17= Kristýna BernardováKristýna Bernardová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 1 PB 1.12 o xxo o xxx 239.00
17= 55 Tereza PufrováTereza Pufrová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 16 PB 1.12 xo xo o xxx 239.00
19 Gabriela ProcházkováGabriela Procházková
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 15 PB 1.12 xo xxo o xxx 239.00
20 Karolína SachlováKarolína Sachlová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 17 PB 1.12 xxo xxo o xxx 239.00
21= Nela DlouháNela Dlouhá
ZŠ SvárovZŠ Svárov
08 3 PB 1.12 o xo xo xxx 239.00
21= Darina VlkováDarina Vlková
ZŠ SvárovZŠ Svárov
09 24 PB 1.12 o xo xo xxx 239.00
23 Miriam ShamekhMiriam Shamekh
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
08 18 PB 1.12 o o xxo xxx 239.00
24= Pavlína TrojákováPavlína Trojáková
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
10 21 PB 1.08 o o xxx 205.00
24= Klára JiříkovskáKlára Jiříkovská
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
08 9 PB 1.08 o o xxx 205.00
26 Anna MračkováAnna Mračková
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 14 PB 1.08 xo xo xxx 205.00
Adéla UrbanováAdéla Urbanová
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
10 22 NM xxx
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 29 PB 4.99 380.00
2 126 Kristian RambousekKristian Rambousek
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
08 25 PB 4.64 315.00
3 Richard HolasRichard Holas
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
08 7 PB 4.61 310.00
4 Jan KohoutJan Kohout
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
08 12 PB 4.57 303.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 16 PB 4.57 303.00
6 Filip VerešFilip Vereš
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 21 PB 4.37 267.00
7 Borys TymarBorys Tymar
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 20 PB 4.36 266.00
MS Václav LepičVáclav Lepič
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 23 PB 4.34
9 Antonín KošařAntonín Košař
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 27 PB 4.21 240.00
10 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 28 PB 4.14 229.00
11 František KimlFrantišek Kiml
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
08 10 PB 4.09 220.00
12 Matyáš JelenMatyáš Jelen
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
09 9 PB 4.08 219.00
13 97 Adrien KrupičkaAdrien Krupička
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 14 PB 4.06 215.00
14 Jakub LipertJakub Lipert
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 24 PB 3.97 201.00
15 Vojtěch DandarVojtěch Dandar
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
08 26 PB 3.93 195.00
16 Filip ŘehákFilip Řehák
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 19 PB 3.92 193.00
17 Jan VláčilJan Vláčil
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 22 PB 3.91 191.00
18 Tomáš BrůhaTomáš Brůha
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 3 PB 3.85 182.00
19 Tobiáš KosTobiáš Kos
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 13 PB 3.78 171.00
20 Matěj OdlasMatěj Odlas
ZŠ SvárovZŠ Svárov
08 17 PB 3.77 170.00
21 Martin FiřtMartin Fiřt
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
10 4 PB 3.62 147.00
22 Daniel BratičákDaniel Bratičák
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 2 PB 3.56 139.00
23 127 Jakub AngrJakub Angr
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
10 1 PB 3.53 135.00
24 Jáchym HebelkaJáchym Hebelka
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
08 6 PB 3.51 132.00
25 130 Samuel FrintaSamuel Frinta
ZŠ SvárovZŠ Svárov
10 5 PB 3.51 132.00
26 Tomáš PeroutkaTomáš Peroutka
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
10 18 PB 3.30 103.00
27 Dominik KutílekDominik Kutílek
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
09 15 PB 2.98 63.00
28 85 František HrubýFrantišek Hrubý
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 8 PB 2.97 62.00
29 Vojtěch KöglerVojtěch Kögler
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
08 11 PB 1.74 0.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 3.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
10 PB 4.22 +1.0 m/s 3.94  1,30 4.06  0,30 4.22  1,00 4.22 x  0,00 359.00
2 26 Julie HejdukováJulie Hejduková
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 PB 4.18 +1.0 m/s 3.99  1,00 4.15  0,60 4.18  1,00 4.18 4.06  0,40 350.00
3 Alice KrásováAlice Krásová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
10 PB 4.10 +0.3 m/s 3.59  1,20 3.85  0,80 3.81  0,80 3.85 4.10  0,30 331.00
4 Sára UrbanováSára Urbanová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 PB 4.08 -0.5 m/s 3.43  0,60 3.78  -0,80 4.08  -0,50 4.08 3.78  1,50 326.00
5 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 PB 4.06 +0.8 m/s x 3.90  0,60 4.06  0,80 4.06 3.83  0,20 322.00
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 PB 4.02 +0.8 m/s 3.77  0,00 3.70  1,70 4.02  0,80 4.02 3.75  0,40 312.00
7 Kateřina SlívováKateřina Slívová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
10 PB 4.01 +0.2 m/s 4.01  0,20 3.83  0,70 3.80  0,00 4.01 3.77  0,30 310.00
8 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 PB 3.88 +0.5 m/s 3.88  0,50 3.02  -0,30 3.74  1,20 3.88 3.79  0,20 281.00
9 7 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
09 PB 3.85 +0.2 m/s 3.85  0,20 3.74  0,30 3.55  0,70 3.85 3.85  1,30 274.00
10 Ema KrečováEma Krečová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 PB 3.85 +0.3 m/s 3.83  1,50 3.62  0,80 3.68  0,80 3.83 3.85  0,30 274.00
11 Aneta KrauszováAneta Krauszová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 PB 3.61 +1.5 m/s 3.35  0,60 3.50  1,60 3.56  0,70 3.56 3.61  1,50 223.00
12 Lenka GrešlováLenka Grešlová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 PB 3.61 +0.0 m/s 3.15  0,70 2.74  0,90 3.61  0,00 3.61 x  0,00 223.00
13 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
10 PB 3.56 +0.5 m/s 3.56  0,50 3.44  0,70 3.23  1,00 3.56 3.08  0,30 212.00
14 Eva KadounováEva Kadounová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 PB 3.56 +1.3 m/s x 3.42  0,10 x 3.42 3.56  1,30 212.00
15 Klára ValentováKlára Valentová
ZŠ SvárovZŠ Svárov
10 PB 3.52 +0.6 m/s 3.03  0,60 3.16  -0,60 3.52  0,60 3.52 3.38  1,20 204.00
16 Michaela KohoutováMichaela Kohoutová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 PB 3.52 +1.1 m/s 3.25  1,40 3.33  0,80 3.16  0,30 3.33 3.52  1,10 204.00
17 Tereza MišíkováTereza Mišíková
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
08 PB 3.50 +1.0 m/s 3.50  1,00 3.19  1,10 3.36  0,50 3.50 3.46  1,20 200.00
18 Natálie ChlumskáNatálie Chlumská
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 PB 3.48 +1.6 m/s x 3.27  0,70 3.01  0,70 3.27 3.48  1,60 196.00
19 Darina VlkováDarina Vlková
ZŠ SvárovZŠ Svárov
09 PB 3.43 +1.6 m/s 3.43  1,60 3.10  -0,20 3.02  0,20 3.43 2.90  1,30 186.00
20 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
10 PB 3.42 +0.3 m/s 3.42  0,30 2.85  0,50 2.94  -0,30 3.42 3.23  0,30 184.00
21 Anna MračkováAnna Mračková
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 PB 3.39 +0.7 m/s 3.31  0,40 3.18  1,50 3.39  0,70 3.39 x  0,00 178.00
22 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
10 PB 3.38 +0.2 m/s 2.86  1,00 2.66  0,60 2.91  0,80 2.91 3.38  0,20 176.00
23 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
10 PB 3.32 +0.0 m/s 2.58  1,30 3.26  1,10 3.13  0,60 3.26 3.32  0,00 165.00
24 Adéla PařilováAdéla Pařilová
ZŠ SvárovZŠ Svárov
10 PB 3.31 +0.7 m/s 3.06  0,50 3.22  0,70 3.23  0,60 3.23 3.31  0,70 163.00
25 15 Adéla AmbrozováAdéla Ambrozová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
08 PB 3.28 -0.3 m/s x 3.00  0,80 x 3.00 3.28  -0,30 157.00
26 Pavlína TrojákováPavlína Trojáková
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
10 PB 3.18 +1.1 m/s 3.18  1,10 3.17  1,80 2.98  -0,30 3.18 3.01  0,90 139.00
27 Adéla JiříkovskáAdéla Jiříkovská
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
08 PB 3.10 +0.0 m/s 3.10  0,00 x x 3.10 x  0,00 124.00
28 Klára JiříkovskáKlára Jiříkovská
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
08 PB 2.52 +0.6 m/s 2.36  0,20 2.52  0,60 x 2.52 2.08  1,70 36.00
12 Nikola PlacháNikola Plachá
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 DNS
Celkem 29 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 1180
2 Adrien KrupičkaAdrien Krupička 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 1029
3 Jakub KlempířJakub Klempíř 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 1026
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0998
5 Richard HolasRichard Holas 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0961
6 Alex MariňákAlex Mariňák 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0926
7 Jakub LipertJakub Lipert 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0901
8 Šimon HolečekŠimon Holeček 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0888
9 Martin ŠumnýMartin Šumný 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0832
10 Kristian RambousekKristian Rambousek 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0778
11 Petr HlízaPetr Hlíza 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0681
12 Lukáš MehesLukáš Mehes 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0665
13 Jakub WittnerJakub Wittner 08 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0651
14 Jan MartinovskýJan Martinovský 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0648
15 Jakub WeissJakub Weiss 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0632
16 Martin PikoraMartin Pikora 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0610
17 Jan KohoutJan Kohout 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0579
18 David LéblDavid Lébl 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0574
19 Borys TymarBorys Tymar 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0569
20 Martin ChvalníkMartin Chvalník 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0561
21 Richard HaugeRichard Hauge 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0556
22 Tomáš KrenkTomáš Krenk 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0555
23 Adam ChaloupkaAdam Chaloupka 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0547
MS Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0546
MS Richard KubíkRichard Kubík 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0543
26 Tomáš NovákTomáš Novák 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0528
27 Antonín KošařAntonín Košař 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0516
28 Tadeáš BrejchaTadeáš Brejcha 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0486
29 David SikoraDavid Sikora 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0474
30= František KimlFrantišek Kiml 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0470
30= Matyáš JelenMatyáš Jelen 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0470
32 Matěj ŠmolíkMatěj Šmolík 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0430
33= Alexandr FediaievAlexandr Fediaiev 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0421
33= Jan MartínekJan Martínek 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0421
35 Dominik KuchválekDominik Kuchválek 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0405
36 Lukáš KalíkLukáš Kalík 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0398
37 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0381
38 Samuel FrintaSamuel Frinta 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0363
39= Jáchym HebelkaJáchym Hebelka 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0356
39= Daniel LachmanDaniel Lachman 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0356
41 Jan SvobodaJan Svoboda 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0329
42 Matěj OdlasMatěj Odlas 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0323
43 Antonín KolajtaAntonín Kolajta 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0299
44 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0285
45= Šimon KalivodaŠimon Kalivoda 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0270
45= Filip ŠámalFilip Šámal 08 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0270
47 Filip VerešFilip Vereš 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0267
48 Filip ŘehákFilip Řehák 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0266
49 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0259
50 Jakub PešekJakub Pešek 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0250
51 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0229
52= Martin DobrýMartin Dobrý 09 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0206
52= Vladislav ŠkarbanVladislav Škarban 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0206
54 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0182
55 Martin FiřtMartin Fiřt 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0147
56 Dominik KutílekDominik Kutílek 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0066
57= Jan MüllerJan Müller 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0000
57= Radim ProkešRadim Prokeš 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0000
57= František HrubýFrantišek Hrubý 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0000
57= Vojtěch DandarVojtěch Dandar 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0000
57= Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0000
57= Jakub AngrJakub Angr 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0000
57= Denis AntonovDenis Antonov 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0000
57= Jan VláčilJan Vláčil 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0000
57= Václav LepičVáclav Lepič 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0000
57= Vojtěch KöglerVojtěch Kögler 08 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0000
57= Daniel BratičákDaniel Bratičák 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0000
57= Lukáš MašekLukáš Mašek 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0000
57= Tomáš PeroutkaTomáš Peroutka 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0000
57= Denis DavidDenis David 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0000
57= Patrik MašlPatrik Mašl 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0000
57= Ondřej PolákOndřej Polák 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0000
57= Kristián ŠádaKristián Šáda 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0000
57= Vítek VášaVítek Váša 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0000
57= Lukáš NajmanLukáš Najman 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0000
57= Marek KvasničkaMarek Kvasnička 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0000
57= Matyáš HovorkaMatyáš Hovorka 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0000
Celkem 77 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 3.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KuchválekDominik Kuchválek
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 11 PB 61.33 405.00
2 131 Šimon HolečekŠimon Holeček
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
08 7 PB 59.97 393.00
3 Daniel LachmanDaniel Lachman
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
10 13 PB 55.67 356.00
4 Lukáš MehesLukáš Mehes
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 28 PB 55.62 356.00
5 Jakub WittnerJakub Wittner
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
08 23 PB 52.67 331.00
6 Jan SvobodaJan Svoboda
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
10 19 PB 52.52 329.00
7 Tomáš KrenkTomáš Krenk
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 10 PB 49.71 305.00
8 Antonín KolajtaAntonín Kolajta
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
10 9 PB 48.97 299.00
9 Petr HlízaPetr Hlíza
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 29 PB 48.87 298.00
10 Martin ChvalníkMartin Chvalník
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 24 PB 47.28 285.00
11 Maxmilián PourMaxmilián Pour
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 16 PB 47.26 285.00
12 Vítek VášaVítek Váša
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 22 PB 47.25 285.00
13 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 5 PB 45.60 271.00
14 Filip ŠámalFilip Šámal
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
08 20 PB 45.48 270.00
15 Ondřej PolákOndřej Polák
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
08 27 PB 44.41 261.00
16 Jan MartínekJan Martínek
ZŠ SvárovZŠ Svárov
10 14 PB 43.14 250.00
MS Lukáš NajmanLukáš Najman
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 15 PB 42.27
MS Vojtěch DandarVojtěch Dandar
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
08 25 PB 41.25
MS Patrik MašlPatrik Mašl
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
08 26 PB 40.63
20 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 17 PB 40.56 229.00
21 Jáchym HebelkaJáchym Hebelka
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
08 6 PB 40.00 224.00
22 Tomáš BrůhaTomáš Brůha
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 1 PB 39.53 220.00
23 91 David SikoraDavid Sikora
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 18 PB 39.04 216.00
24 92 Vladislav ŠkarbanVladislav Škarban
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
09 21 PB 37.81 206.00
25 95 Martin DobrýMartin Dobrý
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
09 2 PB 37.73 206.00
26 Marek KvasničkaMarek Kvasnička
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
08 12 PB 35.95 191.00
27 86 Alexandr FediaievAlexandr Fediaiev
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
09 4 PB 35.22 185.00
28 Adam ChaloupkaAdam Chaloupka
ZŠ SvárovZŠ Svárov
08 8 PB 27.05 120.00
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára JedelskáBára Jedelská
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 9 PB 50.95 491.00
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 14 PB 50.81 489.00
3 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 7 PB 45.61 424.00
4 Magdaléna StaňkováMagdaléna Staňková
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 17 PB 43.99 404.00
5 Karolína RadostováKarolína Radostová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
09 23 PB 39.25 346.00
6 Karolína GrimmováKarolína Grimmová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 20 PB 39.07 344.00
7 Kristýna BernardováKristýna Bernardová
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
09 1 PB 38.16 333.00
8 Ema VackováEma Vacková
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
10 18 PB 35.75 304.00
9 Gabriela ProcházkováGabriela Procházková
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 13 PB 35.49 300.00
10 Nela BurgrováNela Burgrová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 2 PB 35.18 297.00
11 Lea KrupičkováLea Krupičková
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 11 PB 35.04 295.00
12 Amélie DraxlerováAmélie Draxlerová
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
09 4 PB 34.51 289.00
13 Kateřina JeskinováKateřina Jeskinová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
08 22 PB 33.18 273.00
14 Ema KrečováEma Krečová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 10 PB 30.85 245.00
15 Miriam ShamekhMiriam Shamekh
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
08 15 PB 30.30 239.00
16 Klára FišerováKlára Fišerová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 6 PB 29.37 228.00
17 Tereza KlovrzováTereza Klovrzová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
08 21 PB 28.73 220.00
18 56 Dorothea HuříkováDorothea Huříková
ZŠ SvárovZŠ Svárov
09 8 PB 27.67 208.00
19 Vanesa CísařováVanesa Císařová
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
08 3 PB 26.74 197.00
20 Mariana SlabováMariana Slabová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
09 16 PB 26.50 194.00
21 Vanesa FilkováVanesa Filková
ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad
08 5 PB 25.35 181.00
22 67 Anna MottlováAnna Mottlová
ZŠ SvárovZŠ Svárov
08 12 PB 25.00 177.00
23 78 Aneta ZronkováAneta Zronková
6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno
10 19 PB 24.24 168.00
Celkem 23 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 1885
2 Eliška RemešováEliška Remešová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 1382
3 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 1044
4 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0959
5 Ema VackováEma Vacková 10 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0958
6 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0942
7 Karolína PlacháKarolína Plachá 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0940
8 Nela ChýlováNela Chýlová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0936
9= Helena CharvátováHelena Charvátová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0927
9= Leona ŠpačkováLeona Špačková 22 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno 0000
10 Karolína GrimmováKarolína Grimmová 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0872
11 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0863
12 Ema SvobodováEma Svobodová 10 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0848
13 Magdaléna StaňkováMagdaléna Staňková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0833
14 Sára UrbanováSára Urbanová 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0764
15 Tereza HerinkováTereza Herinková 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0696
16 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0682
17 Patrície JílkováPatrície Jílková 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0674
18 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0672
19 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0670
20 Amélie DraxlerováAmélie Draxlerová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0663
21 Lea KrupičkováLea Krupičková 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0656
22 Anna MottlováAnna Mottlová 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0615
23 Dorothea HuříkováDorothea Huříková 09 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0595
24 Tereza PufrováTereza Pufrová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0587
25 Eliška LomogováEliška Lomogová 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0580
26 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0569
27 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0565
28 Nela DlouháNela Dlouhá 08 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0564
29 Bára JedelskáBára Jedelská 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0491
30 Tereza MišíkováTereza Mišíková 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0487
31 Viktorie VítkováViktorie Vítková 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0482
32 Miriam ShamekhMiriam Shamekh 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0478
33 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0470
34 Šárka DudáčkováŠárka Dudáčková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0451
35 Vanesa FilkováVanesa Filková 08 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0449
36 Barbora HäcklováBarbora Häcklová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0436
37 Darina VlkováDarina Vlková 09 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0425
38 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0424
39= Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0389
39= Mariana SlabováMariana Slabová 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0389
41 Anna MračkováAnna Mračková 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0383
42 Klára ValentováKlára Valentová 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0368
MS Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0359
44 E MaškováE Mašková 08 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0357
45= Ela HollmannováEla Hollmannová 09 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0350
45= Natálie ChlumskáNatálie Chlumská 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0350
47= Karolína RadostováKarolína Radostová 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0346
47= Aneta ZronkováAneta Zronková 10 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0346
MS Eliška CihelkováEliška Cihelková 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0338
50 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0333
51 Adéla AmbrozováAdéla Ambrozová 08 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0324
52 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0312
53 Gabriela ProcházkováGabriela Procházková 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0300
54 Kateřina JeskinováKateřina Jeskinová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0273
55 Linda ChládkováLinda Chládková 10 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0256
56 Adéla PařilováAdéla Pařilová 10 ZŠ SvárovZŠ Svárov PB 0254
57 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0245
MS Lenka GrešlováLenka Grešlová 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0223
58 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0223
60 Eva KadounováEva Kadounová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0212
61 Klára JiříkovskáKlára Jiříkovská 08 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0205
62= Michaela VřešťálováMichaela Vřešťálová 09 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0197
62= Vanesa CísařováVanesa Císařová 08 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0197
64 Pavlína TrojákováPavlína Trojáková 10 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská PB 0139
65 Adéla JiříkovskáAdéla Jiříkovská 08 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0124
66 Michaela KohoutováMichaela Kohoutová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0000
67= Adéla UrbanováAdéla Urbanová 10 ZŠ a MŠ BuštěhradZŠ a MŠ Buštěhrad PB 0000
67= Adéla KlimovičováAdéla Klimovičová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0000
67= Martina KottováMartina Kottová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0000
67= Patricie JílkováPatricie Jílková 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0000
67= Mariana SlabováMariana Slabová 08 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0000
67= Barbora GortováBarbora Gortová 09 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno PB 0000
67= Emma MráčkováEmma Mráčková 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0000
67= Ema RigociEma Rigoci 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0000
67= Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 6.ZŠ Kladno6.ZŠ Kladno PB 0000
67= Alice KrásováAlice Krásová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0000
67= Klára FišerováKlára Fišerová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno PB 0000
67= Nela BurgrováNela Burgrová 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... PB 0000
67= Tereza KlovrzováTereza Klovrzová 08 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A PB 0000
67= Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova PB 0000
Celkem 81 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 5. ZŠ Kladno{8} 1180
2 ZŠ Kladno Amálská{8} 1029
3 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1026
4 5. ZŠ Kladno{8} 998
5 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 961
6 Sportovní gymnázium Kladno{8} 926
7 ZŠ Norská Kladno A{8} 901
8 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 888
9 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 832
10 ZŠ Norská Kladno A{8} 778
11 ZŠ Norská Kladno A{8} 681
12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 665
13 ZŠ Kladno Amálská{8} 651
14 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 648
15 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 632
16 ZŠ Svárov{8} 610
17 Sportovní gymnázium Kladno{8} 579
18 ZŠ Kladno Amálská{8} 574
19 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 569
20 ZŠ Norská Kladno A{8} 561
21 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 556
22 ZŠ Kladno Amálská{8} 555
23 ZŠ Svárov{8} 547
24 5. ZŠ Kladno{8} 546
25 ZŠ Norská Kladno A{8} 543
26 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 528
27 5. ZŠ Kladno{8} 516
28 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 486
29 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 474
30 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 470
30 6.ZŠ Kladno{8} 470
32 ZŠ Kladno Amálská{8} 430
33 6.ZŠ Kladno{8} 421
33 ZŠ Svárov{8} 421
35 Sportovní gymnázium Kladno{8} 405
36 Sportovní gymnázium Kladno{8} 398
37 5. ZŠ Kladno{8} 381
38 ZŠ Svárov{8} 363
39 5. ZŠ Kladno{8} 356
39 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 356
41 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 329
42 ZŠ Svárov{8} 323
43 Sportovní gymnázium Kladno{8} 299
44 5. ZŠ Kladno{8} 285
45 6.ZŠ Kladno{8} 270
45 6.ZŠ Kladno{8} 270
47 Sportovní gymnázium Kladno{8} 267
48 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 266
49 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 259
50 ZŠ Norská Kladno A{8} 250
51 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 229
52 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 206
52 6.ZŠ Kladno{8} 206
54 ZŠ Kladno Amálská{8} 182
55 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 147
56 6.ZŠ Kladno{8} 66
57 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
57 ZŠ Norská Kladno A{8} 0
57 ZŠ Norská Kladno A{8} 0
57 ZŠ Kladno Amálská{8} 0
57 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 0
57 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
57 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
57 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 0
57 5. ZŠ Kladno{8} 0
57 ZŠ Norská Kladno A{8} 0
57 6.ZŠ Kladno{8} 0
57 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
57 ZŠ Kladno Amálská{8} 0
57 ZŠ Norská Kladno A{8} 0
57 ZŠ Kladno Amálská{8} 0
57 5. ZŠ Kladno{8} 0
57 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 0
57 5. ZŠ Kladno{8} 0
57 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 0
57 ZŠ Norská Kladno A{8} 0
57 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 0
Celkem 77 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 5. ZŠ Kladno{8} 1885
2 ZŠ Norská Kladno A{8} 1382
3 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 1044
4 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 959
5 6.ZŠ Kladno{8} 958
6 5. ZŠ Kladno{8} 942
7 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 940
8 6.ZŠ Kladno{8} 936
9 ZŠ Kladno Amálská{8} 927
10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 872
11 Sportovní gymnázium Kladno{8} 863
12 Sportovní gymnázium Kladno{8} 848
13 5. ZŠ Kladno{8} 833
14 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 764
15 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 696
16 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 682
17 Sportovní gymnázium Kladno{8} 674
18 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 672
19 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 670
20 ZŠ Kladno Amálská{8} 663
21 ZŠ Kladno Amálská{8} 656
22 ZŠ Svárov{8} 615
23 ZŠ Svárov{8} 595
24 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 587
25 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 580
26 5. ZŠ Kladno{8} 569
27 6.ZŠ Kladno{8} 565
28 ZŠ Svárov{8} 564
29 Sportovní gymnázium Kladno{8} 491
30 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 487
31 Sportovní gymnázium Kladno{8} 482
32 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 478
33 Sportovní gymnázium Kladno{8} 470
34 ZŠ Norská Kladno A{8} 451
35 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 449
36 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 436
37 ZŠ Svárov{8} 425
38 5. ZŠ Kladno{8} 424
39 Sportovní gymnázium Kladno{8} 389
39 5. ZŠ Kladno{8} 389
41 ZŠ Kladno Amálská{8} 383
42 ZŠ Svárov{8} 368
43 5. ZŠ Kladno{8} 359
44 6.ZŠ Kladno{8} 357
45 ZŠ Norská Kladno A{8} 350
45 ZŠ Kladno Amálská{8} 350
47 ZŠ Norská Kladno A{8} 346
47 6.ZŠ Kladno{8} 346
49 ZŠ Norská Kladno A{8} 338
50 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 333
51 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 324
52 Sportovní gymnázium Kladno{8} 312
53 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 300
54 ZŠ Norská Kladno A{8} 273
55 ZŠ Kladno Amálská{8} 256
56 ZŠ Svárov{8} 254
57 Sportovní gymnázium Kladno{8} 245
58 ZŠ Norská Kladno A{8} 223
58 ZŠ Norská Kladno A{8} 223
60 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 212
61 6.ZŠ Kladno{8} 205
62 ZŠ Norská Kladno A{8} 197
62 6.ZŠ Kladno{8} 197
64 ZŠ Kladno Amálská{8} 139
65 6.ZŠ Kladno{8} 124
66 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
66 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
66 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
66 6.ZŠ Kladno{8} 0
66 5. ZŠ Kladno{8} 0
66 ZŠ a MŠ Buštěhrad{8} 0
66 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 0
66 6.ZŠ Kladno{8} 0
66 5. ZŠ Kladno{8} 0
66 5. ZŠ Kladno{8} 0
66 5. ZŠ Kladno{8} 0
66 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 0
66 ZŠ Norská Kladno A{8} 0
66 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 0
66 6.ZŠ Kladno{8} 0
66 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 0
Celkem 81 závodníků