Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (20. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil HrdličkaVlastimil Hrdlička 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.55 697.00
2 Vít KlučkaVít Klučka 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 07.80 619.00
3 Matěj VávraMatěj Vávra 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 07.81 616.00
4 Lukáš MaléřLukáš Maléř 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 3 07.90 589.00
5 David ŠulákDavid Šulák 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 8 08.07 540.00
6 Jakub ProcházkaJakub Procházka 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 08.27 484.00
7 Karel ČermákKarel Čermák 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 08.32 470.00
Daniel SommerDaniel Sommer 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 07.85 604.00
2 Samuel NiesnerSamuel Niesner 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 07.92 583.00
3 Šimon ŠťastnýŠimon Šťastný 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 8 08.25 489.00
4 Tomáš MotošickýTomáš Motošický 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 08.26 487.00
5 Filip FuksFilip Fuks 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 08.31 473.00
6 Jakub HrdýJakub Hrdý 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 08.40 449.00
7 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 08.64 388.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ChmelaMartin Chmela 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 07.80 619.00
2 David ZichalaDavid Zichala 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 07.81 616.00
3 Maxim KalabusMaxim Kalabus 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 5 07.86 601.00
4 Jakub ŠčukaJakub Ščuka 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 07.88 595.00
5 Petr LukášPetr Lukáš 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 08.11 528.00
6 Marek ŠafaříkMarek Šafařík 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6 08.36 460.00
7 Jan ZubíkJan Zubík 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 8 08.41 447.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GregušPetr Greguš 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 5 07.44 732.00
2 Dalibor TomanDalibor Toman 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 07.98 565.00
3 Kryštof TlašekKryštof Tlašek 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 2 07.99 563.00
4 Lukáš WinklerLukáš Winkler 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 8 07.99 563.00
5 Vojtěch HasalíkVojtěch Hasalík 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 08.18 509.00
6 Adam DořičákAdam Dořičák 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.33 468.00
7 Jan RománekJan Románek 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 08.51 421.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GregušPetr Greguš 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 5 07.44 732.00
2 Vlastimil HrdličkaVlastimil Hrdlička 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.55 697.00
3 Vít KlučkaVít Klučka 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 07.80 619.00
3 Martin ChmelaMartin Chmela 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 07.80 619.00
5 Matěj VávraMatěj Vávra 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 07.81 616.00
5 David ZichalaDavid Zichala 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 07.81 616.00
7 Ondřej NovákOndřej Novák 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 07.85 604.00
8 Maxim KalabusMaxim Kalabus 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 5 07.86 601.00
9 Jakub ŠčukaJakub Ščuka 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 07.88 595.00
10 Lukáš MaléřLukáš Maléř 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 3 07.90 589.00
11 Samuel NiesnerSamuel Niesner 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 07.92 583.00
12 Dalibor TomanDalibor Toman 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 07.98 565.00
13 Kryštof TlašekKryštof Tlašek 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 2 07.99 563.00
13 Lukáš WinklerLukáš Winkler 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 8 07.99 563.00
15 David ŠulákDavid Šulák 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 8 08.07 540.00
16 Petr LukášPetr Lukáš 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 08.11 528.00
17 Vojtěch HasalíkVojtěch Hasalík 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 08.18 509.00
18 Šimon ŠťastnýŠimon Šťastný 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 8 08.25 489.00
19 Tomáš MotošickýTomáš Motošický 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 08.26 487.00
20 Jakub ProcházkaJakub Procházka 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 08.27 484.00
21 Filip FuksFilip Fuks 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 08.31 473.00
22 Karel ČermákKarel Čermák 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 08.32 470.00
23 Adam DořičákAdam Dořičák 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.33 468.00
24 Marek ŠafaříkMarek Šafařík 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6 08.36 460.00
25 Jakub HrdýJakub Hrdý 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 08.40 449.00
26 Jan ZubíkJan Zubík 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 8 08.41 447.00
27 Jan RománekJan Románek 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 08.51 421.00
28 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 08.64 388.00
Daniel SommerDaniel Sommer 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.88 595.00
2 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.96 571.00
3 Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.22 498.00
4 Vojtěch PozziVojtěch Pozzi 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 08.54 413.00
5 Max ŠrotířMax Šrotíř 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 08.63 391.00
6 Miroslav MynářMiroslav Mynář 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 8 08.63 391.00
7 Marek KunčarMarek Kunčar 10 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 08.71 371.00
Lukáš StavinohaLukáš Stavinoha 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SlováčekRichard Slováček 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 08.40 449.00
2 Jaromír ObdržálekJaromír Obdržálek 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 08.48 428.00
3 Karel MlčúchKarel Mlčúch 09 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 08.70 374.00
4 Dominik SpáčilDominik Spáčil 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 8 08.70 374.00
5 Martin OndroušekMartin Ondroušek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 08.94 318.00
6 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 09.34 233.00
7 Tomáš ChudárekTomáš Chudárek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 09.60 185.00
8 Jiří KorábečnýJiří Korábečný 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 10.39 70.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop MačekProkop Maček 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 08.57 406.00
2 Adam KopeckýAdam Kopecký 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 6 08.72 369.00
3 Simon BarošSimon Baroš 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 08.73 366.00
4 Matyáš FrajtMatyáš Frajt 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 08.83 343.00
5 Marek MajerMarek Majer 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 7 09.09 285.00
MS Miroslav KodadaMiroslav Kodada 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 09.27
Martin ŠvestkaMartin Švestka 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.88 595.00
2 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.96 571.00
3 Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.22 498.00
4 Richard SlováčekRichard Slováček 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 08.40 449.00
5 Jaromír ObdržálekJaromír Obdržálek 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 08.48 428.00
6 Vojtěch PozziVojtěch Pozzi 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 08.54 413.00
7 Prokop MačekProkop Maček 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 08.57 406.00
8 Max ŠrotířMax Šrotíř 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 08.63 391.00
8 Miroslav MynářMiroslav Mynář 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 8 08.63 391.00
10 Karel MlčúchKarel Mlčúch 09 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 08.70 374.00
10 Dominik SpáčilDominik Spáčil 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 8 08.70 374.00
12 Marek KunčarMarek Kunčar 10 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 08.71 371.00
13 Adam KopeckýAdam Kopecký 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 6 08.72 369.00
14 Simon BarošSimon Baroš 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 08.73 366.00
15 Matyáš FrajtMatyáš Frajt 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 08.83 343.00
16 Martin OndroušekMartin Ondroušek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 08.94 318.00
17 Marek MajerMarek Majer 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 7 09.09 285.00
18 Miroslav KodadaMiroslav Kodada 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 09.27
19 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 09.34 233.00
20 Tomáš ChudárekTomáš Chudárek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 09.60 185.00
21 Jiří KorábečnýJiří Korábečný 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 10.39 70.00
Lukáš StavinohaLukáš Stavinoha 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1 DNS
Martin ŠvestkaMartin Švestka 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 8 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 08.20 788.00
2 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 08.21 785.00
3 Lucie SotákováLucie Sotáková 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4 SB 08.66 656.00
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 SB 08.93 584.00
5 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 09.35 480.00
6 Michaela JanošíkováMichaela Janošíková 08 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 7 09.47 451.00
7 Irena VaňkováIrena Vaňková 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 8 09.74 391.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KřivákováTereza Křiváková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 08.75 632.00
2 Michaela KusákováMichaela Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 09.01 564.00
3 Amálie JanoškováAmálie Janošková 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 09.13 533.00
4 Nikola MarvanováNikola Marvanová 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 09.16 526.00
5 Marie RajnochováMarie Rajnochová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 09.27 499.00
6 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 09.40 468.00
7 Viktorie PoláchováViktorie Poláchová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 09.48 449.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 08.81 616.00
2 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 08.86 603.00
3 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 08.93 584.00
4 Denisa KundratováDenisa Kundratová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 08.93 584.00
5 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 08.99 569.00
6 Karolína PetrekováKarolína Petreková 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 09.01 564.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BenováNatálie Benová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.59 676.00
2 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.73 637.00
3 Julie VečerkováJulie Večerková 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 09.05 553.00
4 Klára VrbováKlára Vrbová 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 09.14 531.00
5 Nela ZerzáňováNela Zerzáňová 07 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 7 09.20 516.00
6 Michaela RadováMichaela Radová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 09.40 468.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 08.20 788.00
2 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 08.21 785.00
3 Natálie BenováNatálie Benová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.59 676.00
4 Lucie SotákováLucie Sotáková 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4 SB 08.66 656.00
5 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.73 637.00
6 Tereza KřivákováTereza Křiváková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 08.75 632.00
7 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 08.81 616.00
8 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 08.86 603.00
9 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 SB 08.93 584.00
9 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 08.93 584.00
9 Denisa KundratováDenisa Kundratová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 08.93 584.00
12 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 08.99 569.00
13 Michaela KusákováMichaela Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 09.01 564.00
13 Karolína PetrekováKarolína Petreková 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 09.01 564.00
15 Julie VečerkováJulie Večerková 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 09.05 553.00
16 Amálie JanoškováAmálie Janošková 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 09.13 533.00
17 Klára VrbováKlára Vrbová 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 09.14 531.00
18 Nikola MarvanováNikola Marvanová 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 09.16 526.00
19 Nela ZerzáňováNela Zerzáňová 07 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 7 09.20 516.00
20 Marie RajnochováMarie Rajnochová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 09.27 499.00
21 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 09.35 480.00
22 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 09.40 468.00
22 Michaela RadováMichaela Radová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 09.40 468.00
24 Michaela JanošíkováMichaela Janošíková 08 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 7 09.47 451.00
25 Viktorie PoláchováViktorie Poláchová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 09.48 449.00
26 Irena VaňkováIrena Vaňková 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 8 09.74 391.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.61 670.00
2 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 2 08.89 595.00
3 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 09.05 553.00
4 Adéla BromováAdéla Bromová 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 09.16 526.00
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 3 SB 09.19 518.00
6 Nikola RůčkováNikola Růčková 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 6 09.51 442.00
7 Ema TrčkováEma Trčková 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 8 09.56 431.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.48 706.00
2 Lucie SrnováLucie Srnová 10 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 08.78 624.00
3 Adriana ŠtanglováAdriana Štanglová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 09.12 536.00
4 Darja MáčalováDarja Máčalová 09 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 09.14 531.00
5 Michaela BerkováMichaela Berková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 09.36 477.00
6 Klára SilnáKlára Silná 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 09.43 461.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darina HuťkováDarina Huťková 10 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 08.75 632.00
2 Dominika DrábkováDominika Drábková 08 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 5 08.91 589.00
3 Beáta MičolováBeáta Mičolová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 08.99 569.00
4 Julie KlabalováJulie Klabalová 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 09.09 543.00
5 Kateřina BrázdilováKateřina Brázdilová 10 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4 09.35 480.00
6 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 7 09.44 458.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.75 632.00
2 Vendula RománkováVendula Románková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 08.85 605.00
3 Karolína NěmečkováKarolína Němečková 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 09.13 533.00
4 Dominika VojkůvkováDominika Vojkůvková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 7 09.82 374.00
5 Daniela KramlováDaniela Kramlová 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 10.19 299.00
6 Elen DobiášováElen Dobiášová 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 10.88 179.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.48 706.00
2 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.61 670.00
3 Darina HuťkováDarina Huťková 10 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 08.75 632.00
3 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.75 632.00
5 Lucie SrnováLucie Srnová 10 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 08.78 624.00
6 Vendula RománkováVendula Románková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 08.85 605.00
7 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 2 08.89 595.00
8 Dominika DrábkováDominika Drábková 08 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 5 08.91 589.00
9 Beáta MičolováBeáta Mičolová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 08.99 569.00
10 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 09.05 553.00
11 Julie KlabalováJulie Klabalová 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 09.09 543.00
12 Adriana ŠtanglováAdriana Štanglová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 09.12 536.00
13 Karolína NěmečkováKarolína Němečková 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 09.13 533.00
14 Darja MáčalováDarja Máčalová 09 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 09.14 531.00
15 Adéla BromováAdéla Bromová 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 09.16 526.00
16 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 3 SB 09.19 518.00
17 Kateřina BrázdilováKateřina Brázdilová 10 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4 09.35 480.00
18 Michaela BerkováMichaela Berková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 09.36 477.00
19 Klára SilnáKlára Silná 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 09.43 461.00
20 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 7 09.44 458.00
21 Nikola RůčkováNikola Růčková 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 6 09.51 442.00
22 Ema TrčkováEma Trčková 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 8 09.56 431.00
23 Dominika VojkůvkováDominika Vojkůvková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 7 09.82 374.00
24 Daniela KramlováDaniela Kramlová 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 10.19 299.00
25 Elen DobiášováElen Dobiášová 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 10.88 179.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 1:39.84 846.00
2 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 9 1:49.29 678.00
3 Darja MáčalováDarja Máčalová 09 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 8 1:53.85 603.00
4 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 SB 1:54.12 599.00
5 Darina HuťkováDarina Huťková 10 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 1:56.60 560.00
6 Tamara VagáčováTamara Vagáčová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 1:58.33 534.00
7 Karolína RůčkováKarolína Růčková 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 3 SB 1:58.42 532.00
8 Adéla DosedělováAdéla Dosedělová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 2:09.26 381.00
9 Anežka DivínováAnežka Divínová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 2:09.90 373.00
10 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 SB 2:12.02 346.00
11 Vědunka PospíšilováVědunka Pospíšilová 10 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 10 2:15.50 305.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 8 1:46.52 725.00
2 Michaela MaršálkováMichaela Maršálková 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 1:53.63 607.00
3 Dominika VojkůvkováDominika Vojkůvková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 10 1:58.73 528.00
4 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 1:58.80 527.00
5 Karolína NěmečkováKarolína Němečková 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 2:02.31 475.00
6 Kateřina BrázdilováKateřina Brázdilová 10 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 2:03.69 456.00
7 Barbora DanielováBarbora Danielová 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 2:05.81 427.00
8 Elena OrságováElena Orságová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 SB 2:09.02 384.00
9 Anna FerdováAnna Ferdová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 2:17.43 283.00
10 Jolana SadílkováJolana Sadílková 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 9 2:27.75 178.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 1:39.84 846.00
2 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 8 1:46.52 725.00
3 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 9 1:49.29 678.00
4 Michaela MaršálkováMichaela Maršálková 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 1:53.63 607.00
5 Darja MáčalováDarja Máčalová 09 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 8 1:53.85 603.00
6 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 SB 1:54.12 599.00
7 Darina HuťkováDarina Huťková 10 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 1:56.60 560.00
8 Tamara VagáčováTamara Vagáčová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 1:58.33 534.00
9 Karolína RůčkováKarolína Růčková 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 3 SB 1:58.42 532.00
10 Dominika VojkůvkováDominika Vojkůvková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 10 1:58.73 528.00
11 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 1:58.80 527.00
12 Karolína NěmečkováKarolína Němečková 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 2:02.31 475.00
13 Kateřina BrázdilováKateřina Brázdilová 10 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 2:03.69 456.00
14 Barbora DanielováBarbora Danielová 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 2:05.81 427.00
15 Elena OrságováElena Orságová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 SB 2:09.02 384.00
16 Adéla DosedělováAdéla Dosedělová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 2:09.26 381.00
17 Anežka DivínováAnežka Divínová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 2:09.90 373.00
18 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 SB 2:12.02 346.00
19 Vědunka PospíšilováVědunka Pospíšilová 10 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 10 2:15.50 305.00
20 Anna FerdováAnna Ferdová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 2:17.43 283.00
21 Jolana SadílkováJolana Sadílková 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 9 2:27.75 178.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 2:30.96 681.00
2 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 14 2:31.32 676.00
3 Alžběta VaněčkováAlžběta Vaněčková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 2:37.60 601.00
4 Anna KaclerováAnna Kaclerová 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 6 2:38.35 592.00
5 Karolína DanielováKarolína Danielová 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 2:40.95 562.00
6 Eliška MichalčíkováEliška Michalčíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 9 2:41.07 561.00
7 Nikola MackováNikola Macková 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 8 2:45.60 510.00
8 Michaela KusákováMichaela Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 SB 2:48.21 482.00
9 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 09 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 12 2:52.62 437.00
10 Natálie ŠvecováNatálie Švecová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 13 2:54.39 419.00
11 Ivana DivínováIvana Divínová 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 2:56.71 396.00
12 Martina MichalčíkováMartina Michalčíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 10 2:57.31 391.00
13 Amálie JanoškováAmálie Janošková 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 2:57.38 390.00
14 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 11 3:03.10 337.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 2:29.13 704.00
2 Diana ValentováDiana Valentová 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 10 2:36.02 619.00
3 Aneta HolubováAneta Holubová 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 2:38.19 594.00
4 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 4 2:40.25 570.00
5 Linda BurešováLinda Burešová 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1 2:40.59 566.00
6 Anna ŠošolováAnna Šošolová 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 9 2:48.24 482.00
7 Eliška HladíkováEliška Hladíková 07 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 2:48.29 481.00
8 Lucie MacečkováLucie Macečková 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 2:50.08 463.00
9 Barbora WijováBarbora Wijová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 11 2:55.19 411.00
10 Nela PokornáNela Pokorná 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 2:59.97 365.00
11 Tereza KřivákováTereza Křiváková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 3:07.77 296.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 2:29.13 704.00
2 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 2:30.96 681.00
3 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 14 2:31.32 676.00
4 Diana ValentováDiana Valentová 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 10 2:36.02 619.00
5 Alžběta VaněčkováAlžběta Vaněčková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 2:37.60 601.00
6 Aneta HolubováAneta Holubová 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 2:38.19 594.00
7 Anna KaclerováAnna Kaclerová 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 6 2:38.35 592.00
8 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 4 2:40.25 570.00
9 Linda BurešováLinda Burešová 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1 2:40.59 566.00
10 Karolína DanielováKarolína Danielová 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 2:40.95 562.00
11 Eliška MichalčíkováEliška Michalčíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 9 2:41.07 561.00
12 Nikola MackováNikola Macková 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 8 2:45.60 510.00
13 Michaela KusákováMichaela Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 SB 2:48.21 482.00
14 Anna ŠošolováAnna Šošolová 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 9 2:48.24 482.00
15 Eliška HladíkováEliška Hladíková 07 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 2:48.29 481.00
16 Lucie MacečkováLucie Macečková 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 2:50.08 463.00
17 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 09 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 12 2:52.62 437.00
18 Natálie ŠvecováNatálie Švecová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 13 2:54.39 419.00
19 Barbora WijováBarbora Wijová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 11 2:55.19 411.00
20 Ivana DivínováIvana Divínová 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 2:56.71 396.00
21 Martina MichalčíkováMartina Michalčíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 10 2:57.31 391.00
22 Amálie JanoškováAmálie Janošková 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 2:57.38 390.00
23 Nela PokornáNela Pokorná 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 2:59.97 365.00
24 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 11 3:03.10 337.00
25 Tereza KřivákováTereza Křiváková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 3:07.77 296.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PozziVojtěch Pozzi 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 9 3:11.75 554.00
2 Štěpán GergelaŠtěpán Gergela 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 SB 3:11.75 554.00
3 Mikuláš PochylýMikuláš Pochylý 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1 3:15.98 516.00
4 Filip HruškaFilip Hruška 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 SB 3:16.23 514.00
5 Vratislav ŠvejcarVratislav Švejcar 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 10 3:18.30 496.00
6 Tomáš HuťkaTomáš Huťka 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 3:19.33 487.00
7 David JanošekDavid Janošek 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 3:20.49 478.00
8 Jiří KlabalJiří Klabal 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 3:23.63 451.00
9 David LiškaDavid Liška 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 3:28.96 409.00
10 Michal FrydrychMichal Frydrych 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 5 3:37.38 345.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam MikulaAdam Mikula 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1 SB 3:11.00 560.00
2 Zbyněk DoleželZbyněk Doležel 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 3:11.38 557.00
3 Patrik MatoušekPatrik Matoušek 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 3:13.47 538.00
4 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 9 3:20.48 478.00
5 Michal HuňkaMichal Huňka 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 3:22.82 458.00
6 Adam KorvasAdam Korvas 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 SB 3:24.96 441.00
7 Viktor PelcViktor Pelc 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 7 3:26.18 431.00
8 Jan OtáhalJan Otáhal 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 3:39.07 333.00
9 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 10 3:48.64 268.00
10 Ondřej PoláchOndřej Polách 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 4:04.99 172.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam MikulaAdam Mikula 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1 SB 3:11.00 560.00
2 Zbyněk DoleželZbyněk Doležel 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 3:11.38 557.00
3 Vojtěch PozziVojtěch Pozzi 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 9 3:11.75 554.00
3 Štěpán GergelaŠtěpán Gergela 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 SB 3:11.75 554.00
5 Patrik MatoušekPatrik Matoušek 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 3:13.47 538.00
6 Mikuláš PochylýMikuláš Pochylý 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1 3:15.98 516.00
7 Filip HruškaFilip Hruška 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 SB 3:16.23 514.00
8 Vratislav ŠvejcarVratislav Švejcar 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 10 3:18.30 496.00
9 Tomáš HuťkaTomáš Huťka 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 3:19.33 487.00
10 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 9 3:20.48 478.00
11 David JanošekDavid Janošek 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 3:20.49 478.00
12 Michal HuňkaMichal Huňka 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 3:22.82 458.00
13 Jiří KlabalJiří Klabal 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 3:23.63 451.00
14 Adam KorvasAdam Korvas 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 SB 3:24.96 441.00
15 Viktor PelcViktor Pelc 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 7 3:26.18 431.00
16 David LiškaDavid Liška 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 3:28.96 409.00
17 Michal FrydrychMichal Frydrych 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 5 3:37.38 345.00
18 Jan OtáhalJan Otáhal 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 3:39.07 333.00
19 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 10 3:48.64 268.00
20 Ondřej PoláchOndřej Polách 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 4:04.99 172.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis KocmanDenis Kocman 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 4:47.80 632.00
2 Michal TabaraMichal Tabara 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 4:48.93 625.00
3 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 4:51.24 611.00
4 Vítek JanáčVítek Janáč 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 7 4:56.28 581.00
5 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 4:58.26 570.00
6 Jan PumprlaJan Pumprla 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 11 5:00.22 558.00
7 Adam KalabusAdam Kalabus 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 8 5:00.93 554.00
8 Walter StabiliniWalter Stabilini 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 SB 5:01.45 551.00
9 Jakub LinhartJakub Linhart 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 10 5:01.93 549.00
10 Tomáš ChudějTomáš Chuděj 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 SB 5:02.57 545.00
11 Ondřej KovářOndřej Kovář 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 9 5:03.12 542.00
12 Martin VolnýMartin Volný 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 14 5:14.43 479.00
13 Bronislav ValíčekBronislav Valíček 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 5:15.28 475.00
14 Ondřej TrojákOndřej Troják 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 12 5:15.73 473.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Dan Tristan SlunečnýDan Tristan Slunečný 07 ZŠ Sýpky KroměřížZŠ Sýpky Kroměříž 11 4:32.72
2 Michal ŠimoníkMichal Šimoník 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 4:34.41 716.00
3 Andrej PodgurskijAndrej Podgurskij 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 9 4:40.77 675.00
4 Adam LinhartAdam Linhart 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 8 4:45.43 646.00
5 Patrik SehnalPatrik Sehnal 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 10 4:50.87 613.00
6 David JašekDavid Jašek 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 6 4:53.22 599.00
7 Adam HaluzíkAdam Haluzík 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 4:53.36 599.00
8 Jakub ProkešJakub Prokeš 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 4:56.97 577.00
9 Oldřich BuksaOldřich Buksa 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 5:04.36 535.00
10 Matouš ČernýMatouš Černý 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 5:04.40 535.00
11 Vojtěch SušeňVojtěch Sušeň 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 12 5:20.01 450.00
12 Martin KaňákMartin Kaňák 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 SB 5:41.86 343.00
13 Patrik JurošekPatrik Jurošek 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 7 6:11.98 217.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan Tristan SlunečnýDan Tristan Slunečný 07 ZŠ Sýpky KroměřížZŠ Sýpky Kroměříž 11 4:32.72
2 Michal ŠimoníkMichal Šimoník 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 4:34.41 716.00
3 Andrej PodgurskijAndrej Podgurskij 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 9 4:40.77 675.00
4 Adam LinhartAdam Linhart 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 8 4:45.43 646.00
5 Denis KocmanDenis Kocman 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 4:47.80 632.00
6 Michal TabaraMichal Tabara 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 4:48.93 625.00
7 Patrik SehnalPatrik Sehnal 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 10 4:50.87 613.00
8 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 4:51.24 611.00
9 David JašekDavid Jašek 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 6 4:53.22 599.00
10 Adam HaluzíkAdam Haluzík 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 4:53.36 599.00
11 Vítek JanáčVítek Janáč 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 7 4:56.28 581.00
12 Jakub ProkešJakub Prokeš 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 4:56.97 577.00
13 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 4:58.26 570.00
14 Jan PumprlaJan Pumprla 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 11 5:00.22 558.00
15 Adam KalabusAdam Kalabus 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 8 5:00.93 554.00
16 Walter StabiliniWalter Stabilini 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 SB 5:01.45 551.00
17 Jakub LinhartJakub Linhart 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 10 5:01.93 549.00
18 Tomáš ChudějTomáš Chuděj 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 SB 5:02.57 545.00
19 Ondřej KovářOndřej Kovář 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 9 5:03.12 542.00
20 Oldřich BuksaOldřich Buksa 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 5:04.36 535.00
21 Matouš ČernýMatouš Černý 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 5:04.40 535.00
22 Martin VolnýMartin Volný 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 14 5:14.43 479.00
23 Bronislav ValíčekBronislav Valíček 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 5:15.28 475.00
24 Ondřej TrojákOndřej Troják 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 12 5:15.73 473.00
25 Vojtěch SušeňVojtěch Sušeň 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 12 5:20.01 450.00
26 Martin KaňákMartin Kaňák 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 SB 5:41.86 343.00
27 Patrik JurošekPatrik Jurošek 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 7 6:11.98 217.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdlička, Klučka, Vávra, Petřík Hrdlička, Klučka, Vávra, Petřík ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 28.98 674.00
2 Kozubík, Mikeska, Novák, Novák Kozubík, Mikeska, Novák, Novák ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 30.34 569.00
3 Zubík, Kovář, Šafařík, Lukáš Zubík, Kovář, Šafařík, Lukáš ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 5 30.52 556.00
4 Šulák, Motošický, Maléř, Kjeronský Šulák, Motošický, Maléř, Kjeronský ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 SB 30.70 543.00
5 Románek, Hasalík, Dimitriadis, Dořičák Románek, Hasalík, Dimitriadis, Dořičák ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 30.82 534.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ščuka, Chmela, Chovanec, Toman Ščuka, Chmela, Chovanec, Toman ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 29.01 672.00
2 Greguš, Hejník, Ivánek, Reger Greguš, Hejník, Ivánek, Reger 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 29.46 636.00
3 Záhorovský, Niesner, Zichala, Zakravač Záhorovský, Niesner, Zichala, Zakravač ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 29.74 615.00
4 Janáč, Kalabus, Hrňa, Tlašek Janáč, Kalabus, Hrňa, Tlašek ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 3 29.99 596.00
5 Ondruch, Procházka, Čermák, Zlámal Ondruch, Procházka, Čermák, Zlámal ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 30.59 551.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokeš, Kocman, Odiase, Hána Prokeš, Kocman, Odiase, Hána ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 29.65 622.00
2 Odstrčilík, Podgurskij, Winkler, Pumprla Odstrčilík, Podgurskij, Winkler, Pumprla 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4 31.02 520.00
3 Jašek, Martinek, Kalabus, Šťastný Jašek, Martinek, Kalabus, Šťastný ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 3 31.03 519.00
4 Tyrolt, Valíček, Šimoník, Kalík Tyrolt, Valíček, Šimoník, Kalík ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 31.15 511.00
5 Rada, Troják, Polehňák, Bayer Rada, Troják, Polehňák, Bayer ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 32.02 451.00
6 Čuma, Novotný, Jurošek, Sušeň Čuma, Novotný, Jurošek, Sušeň ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2 32.85 397.00
7 Chuděj, Divina, Marek, Ličko Chuděj, Divina, Marek, Ličko ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 8 33.65 348.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdlička, Klučka, Vávra, Petřík Hrdlička, Klučka, Vávra, Petřík ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 28.98 674.00
2 Ščuka, Chmela, Chovanec, Toman Ščuka, Chmela, Chovanec, Toman ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 29.01 672.00
3 Greguš, Hejník, Ivánek, Reger Greguš, Hejník, Ivánek, Reger 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 29.46 636.00
4 Prokeš, Kocman, Odiase, Hána Prokeš, Kocman, Odiase, Hána ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 29.65 622.00
5 Záhorovský, Niesner, Zichala, Zakravač Záhorovský, Niesner, Zichala, Zakravač ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 29.74 615.00
6 Janáč, Kalabus, Hrňa, Tlašek Janáč, Kalabus, Hrňa, Tlašek ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 3 29.99 596.00
7 Kozubík, Mikeska, Novák, Novák Kozubík, Mikeska, Novák, Novák ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 30.34 569.00
8 Zubík, Kovář, Šafařík, Lukáš Zubík, Kovář, Šafařík, Lukáš ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 5 30.52 556.00
9 Ondruch, Procházka, Čermák, Zlámal Ondruch, Procházka, Čermák, Zlámal ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 30.59 551.00
10 Šulák, Motošický, Maléř, Kjeronský Šulák, Motošický, Maléř, Kjeronský ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 SB 30.70 543.00
11 Románek, Hasalík, Dimitriadis, Dořičák Románek, Hasalík, Dimitriadis, Dořičák ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 30.82 534.00
12 Odstrčilík, Podgurskij, Winkler, Pumprla Odstrčilík, Podgurskij, Winkler, Pumprla 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4 31.02 520.00
13 Jašek, Martinek, Kalabus, Šťastný Jašek, Martinek, Kalabus, Šťastný ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 3 31.03 519.00
14 Tyrolt, Valíček, Šimoník, Kalík Tyrolt, Valíček, Šimoník, Kalík ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 31.15 511.00
15 Rada, Troják, Polehňák, Bayer Rada, Troják, Polehňák, Bayer ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 32.02 451.00
16 Čuma, Novotný, Jurošek, Sušeň Čuma, Novotný, Jurošek, Sušeň ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2 32.85 397.00
17 Chuděj, Divina, Marek, Ličko Chuděj, Divina, Marek, Ličko ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 8 33.65 348.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cícha, Zemek, Vlachynský, Pecháček Cícha, Zemek, Vlachynský, Pecháček ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 30.49 558.00
2 Čep, Švejcar, Šrotíř, Maček Čep, Švejcar, Šrotíř, Maček ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 3 31.92 458.00
3 Doležel, Mlčúch, Pozzi, Kunčar Doležel, Mlčúch, Pozzi, Kunčar ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 32.38 427.00
4 Baroš, Pelc, Chalupa, Kopecký Baroš, Pelc, Chalupa, Kopecký Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 8 33.36 365.00
5 Slováček, Bardoň, Huňka, Obdržálek Slováček, Bardoň, Huňka, Obdržálek ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 7 33.64 348.00
6 Frajt, Mikula, Velísek, Mynář Frajt, Mikula, Velísek, Mynář ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 33.95 330.00
7 Chudárek, Korábečný, Liška, Ondroušek Chudárek, Korábečný, Liška, Ondroušek ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 35.79 231.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gergela, Lesa, Hruška, Fojtík Gergela, Lesa, Hruška, Fojtík ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 32.70 406.00
2 Pochylý, Sieklík, Vlasák, Klabal Pochylý, Sieklík, Vlasák, Klabal ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 33.32 368.00
3 Procházka, Horák, Otáhal, Huťka Procházka, Horák, Otáhal, Huťka ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 35.43 249.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cícha, Zemek, Vlachynský, Pecháček Cícha, Zemek, Vlachynský, Pecháček ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 30.49 558.00
2 Čep, Švejcar, Šrotíř, Maček Čep, Švejcar, Šrotíř, Maček ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 3 31.92 458.00
3 Doležel, Mlčúch, Pozzi, Kunčar Doležel, Mlčúch, Pozzi, Kunčar ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 32.38 427.00
4 Gergela, Lesa, Hruška, Fojtík Gergela, Lesa, Hruška, Fojtík ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 32.70 406.00
5 Pochylý, Sieklík, Vlasák, Klabal Pochylý, Sieklík, Vlasák, Klabal ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 33.32 368.00
6 Baroš, Pelc, Chalupa, Kopecký Baroš, Pelc, Chalupa, Kopecký Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 8 33.36 365.00
7 Slováček, Bardoň, Huňka, Obdržálek Slováček, Bardoň, Huňka, Obdržálek ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 7 33.64 348.00
8 Frajt, Mikula, Velísek, Mynář Frajt, Mikula, Velísek, Mynář ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 33.95 330.00
9 Procházka, Horák, Otáhal, Huťka Procházka, Horák, Otáhal, Huťka ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 35.43 249.00
10 Chudárek, Korábečný, Liška, Ondroušek Chudárek, Korábečný, Liška, Ondroušek ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 35.79 231.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Habartová, Vaněčková, Žišková, Kusáková Habartová, Vaněčková, Žišková, Kusáková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 32.80 678.00
2 Radová, Pospíšilová, Kundratová, Michalčíková Radová, Pospíšilová, Kundratová, Michalčíková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 32.84 676.00
3 Hladíková, Mimochodková, Křiváková, Fusková Hladíková, Mimochodková, Křiváková, Fusková ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 33.18 652.00
4 Kalčíková, Kalčíková, Sedlářová, Veselá Kalčíková, Kalčíková, Sedlářová, Veselá ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 33.19 651.00
5 Krejčiříková, Holubová, Zapletalová, Dohnalová Krejčiříková, Holubová, Zapletalová, Dohnalová ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 33.31 643.00
6 Zerzáňová, Radová, Švecová, Benová Zerzáňová, Radová, Švecová, Benová ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 7 33.88 604.00
7 Janošíková, Vaňková, Bělovová, Chovancová Janošíková, Vaňková, Bělovová, Chovancová ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 3 35.78 483.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Večerková, Šošolová, Slámková, Sotáková Večerková, Šošolová, Slámková, Sotáková ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 8 33.45 633.00
2 Janošková, Kovářová, Poláchová, Petrošová Janošková, Kovářová, Poláchová, Petrošová ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 33.78 611.00
3 Kraťochová, Pechová, Danielová, Petreková Kraťochová, Pechová, Danielová, Petreková ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 34.68 552.00
4 Ohnoutková, Taftová, Wijová, Vrbová Ohnoutková, Taftová, Wijová, Vrbová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 34.87 540.00
5 Nedomová, Junášková, Tichá, Mazůrková Nedomová, Junášková, Tichá, Mazůrková ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 35.28 514.00
6 Červená, Minarčíková, Korgerová, Macečková Červená, Minarčíková, Korgerová, Macečková ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 35.45 503.00
7 Pokorná, Michalčíková, Charvátová, Šenkeříková Pokorná, Michalčíková, Charvátová, Šenkeříková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 36.34 450.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Habartová, Vaněčková, Žišková, Kusáková Habartová, Vaněčková, Žišková, Kusáková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 32.80 678.00
2 Radová, Pospíšilová, Kundratová, Michalčíková Radová, Pospíšilová, Kundratová, Michalčíková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 32.84 676.00
3 Hladíková, Mimochodková, Křiváková, Fusková Hladíková, Mimochodková, Křiváková, Fusková ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 33.18 652.00
4 Kalčíková, Kalčíková, Sedlářová, Veselá Kalčíková, Kalčíková, Sedlářová, Veselá ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 33.19 651.00
5 Krejčiříková, Holubová, Zapletalová, Dohnalová Krejčiříková, Holubová, Zapletalová, Dohnalová ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 33.31 643.00
6 Večerková, Šošolová, Slámková, Sotáková Večerková, Šošolová, Slámková, Sotáková ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 8 33.45 633.00
7 Janošková, Kovářová, Poláchová, Petrošová Janošková, Kovářová, Poláchová, Petrošová ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 33.78 611.00
8 Zerzáňová, Radová, Švecová, Benová Zerzáňová, Radová, Švecová, Benová ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 7 33.88 604.00
9 Kraťochová, Pechová, Danielová, Petreková Kraťochová, Pechová, Danielová, Petreková ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 34.68 552.00
10 Ohnoutková, Taftová, Wijová, Vrbová Ohnoutková, Taftová, Wijová, Vrbová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 34.87 540.00
11 Nedomová, Junášková, Tichá, Mazůrková Nedomová, Junášková, Tichá, Mazůrková ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 35.28 514.00
12 Červená, Minarčíková, Korgerová, Macečková Červená, Minarčíková, Korgerová, Macečková ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 35.45 503.00
13 Janošíková, Vaňková, Bělovová, Chovancová Janošíková, Vaňková, Bělovová, Chovancová ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 3 35.78 483.00
14 Pokorná, Michalčíková, Charvátová, Šenkeříková Pokorná, Michalčíková, Charvátová, Šenkeříková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 36.34 450.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pálková, Tabery, Zapletalová, Železníková Pálková, Tabery, Zapletalová, Železníková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 32.43 705.00
2 Prusenovská, Mašláňová, Řezníčková, Zavřelová Prusenovská, Mašláňová, Řezníčková, Zavřelová ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 32.94 669.00
3 Růčková, Růčková, Adamcová, Stejskalová Růčková, Růčková, Adamcová, Stejskalová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 SB 33.99 597.00
4 Dobiášová, Srnová, Máčalová, Pavlištíková Dobiášová, Srnová, Máčalová, Pavlištíková ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 35.72 487.00
5 Mičolová, Divínová, Vojkůvková, Románková Mičolová, Divínová, Vojkůvková, Románková ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 35.78 483.00
6 Brázdilová, Drábková, Ježová, Pavlasová Brázdilová, Drábková, Ježová, Pavlasová 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 35.87 478.00
7 Štanglová, Berková, Junášková, Silná Štanglová, Berková, Junášková, Silná ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 8 36.49 441.00
Huťková, Klabalová, Němečková, Mikulcová Huťková, Klabalová, Němečková, Mikulcová ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bromová, Mojžíšová, Žaludková, Krištofová Bromová, Mojžíšová, Žaludková, Krištofová ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 2 33.37 639.00
2 Kukulková, Müllerová, Ančíková, Sedláčková Kukulková, Müllerová, Ančíková, Sedláčková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 33.52 629.00
3 Dundálková, Sládečková, Pospíšilová, Bereczová Dundálková, Sládečková, Pospíšilová, Bereczová ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 35.54 498.00
4 Zezulková, Orságová, Kolečková, Kolečková Zezulková, Orságová, Kolečková, Kolečková ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 SB 36.80 423.00
5 Piskořová, Cibulcová, Andrýsková, Vagáčová Piskořová, Cibulcová, Andrýsková, Vagáčová ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 36.91 417.00
6 Sadílková, Dosedělová, Vaňková, Burešová Sadílková, Dosedělová, Vaňková, Burešová ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 37.93 361.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pálková, Tabery, Zapletalová, Železníková Pálková, Tabery, Zapletalová, Železníková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 32.43 705.00
2 Prusenovská, Mašláňová, Řezníčková, Zavřelová Prusenovská, Mašláňová, Řezníčková, Zavřelová ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 32.94 669.00
3 Bromová, Mojžíšová, Žaludková, Krištofová Bromová, Mojžíšová, Žaludková, Krištofová ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 2 33.37 639.00
4 Kukulková, Müllerová, Ančíková, Sedláčková Kukulková, Müllerová, Ančíková, Sedláčková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 33.52 629.00
5 Růčková, Růčková, Adamcová, Stejskalová Růčková, Růčková, Adamcová, Stejskalová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 SB 33.99 597.00
6 Dundálková, Sládečková, Pospíšilová, Bereczová Dundálková, Sládečková, Pospíšilová, Bereczová ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 35.54 498.00
7 Dobiášová, Srnová, Máčalová, Pavlištíková Dobiášová, Srnová, Máčalová, Pavlištíková ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 35.72 487.00
8 Mičolová, Divínová, Vojkůvková, Románková Mičolová, Divínová, Vojkůvková, Románková ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 35.78 483.00
9 Brázdilová, Drábková, Ježová, Pavlasová Brázdilová, Drábková, Ježová, Pavlasová 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 35.87 478.00
10 Štanglová, Berková, Junášková, Silná Štanglová, Berková, Junášková, Silná ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 8 36.49 441.00
11 Zezulková, Orságová, Kolečková, Kolečková Zezulková, Orságová, Kolečková, Kolečková ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 SB 36.80 423.00
12 Piskořová, Cibulcová, Andrýsková, Vagáčová Piskořová, Cibulcová, Andrýsková, Vagáčová ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 36.91 417.00
13 Sadílková, Dosedělová, Vaňková, Burešová Sadílková, Dosedělová, Vaňková, Burešová ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 37.93 361.00
Huťková, Klabalová, Němečková, Mikulcová Huťková, Klabalová, Němečková, Mikulcová ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 DNF

skok vysoký - Žáci

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 1,94 1,98 Body
1 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 27 PB 1.78 - - - - - - - - - - o o o o o xxx 610.00
2 Maxim KalabusMaxim Kalabus
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
07 7 PB 1.74 - - - - - o o xo o xxo o o o xo xxx 577.00
3 Jan HejníkJan Hejník
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
07 4 PB 1.62 - - - - - - o o o xo o xx 480.00
4 Samuel NiesnerSamuel Niesner
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 11 PB 1.62 - - - o o o o o o o xo xxx 480.00
5 Štěpán TyroltŠtěpán Tyrolt
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 20 PB 1.62 - - - o o o o o xo xo xo xxx 480.00
6= Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 2 PB 1.58 - - - o - o o o o o xxx 449.00
6= Adam KalíkAdam Kalík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 8 PB 1.58 - - - o o o o o o o xxx 449.00
6= Jakub ZlámalJakub Zlámal
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 24 PB 1.58 - - - o o o o o o o xx 449.00
9 Jan KjeronskýJan Kjeronský
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
06 22 PB 1.58 - - - o o o o xo xo xo xxx 449.00
10 Adam ŠopíkAdam Šopík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 17 PB 1.54 - - - o o o o xo o xxx 419.00
11 Jan HrňaJan Hrňa
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
06 5 PB 1.54 - - - - - o o o xo xxx 419.00
12 Filip KozubíkFilip Kozubík
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 9 PB 1.54 o o o o o xxo xxo o xxo xxx 419.00
13 Marek ŠafaříkMarek Šafařík
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 16 PB 1.50 - - - o xo xo o o xxx 389.00
14 Karel ČermákKarel Čermák
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 25 PB 1.50 - - - o o o o xo xxx 389.00
15= Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 13 PB 1.50 - - - o o xo o xo xxx 389.00
15= Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 18 PB 1.50 - - - xo o o o xo xxx 389.00
17= René BayerRené Bayer
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 1 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
17= Radim LetevRadim Letev
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
07 10 PB 1.46 - - - o o o o xxx 360.00
19 Vojtěch HasalíkVojtěch Hasalík
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 3 PB 1.46 o o o o xo o o xxx 360.00
20 Jan DivinaJan Divina
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 21 PB 1.42 - - - o o o xxx 331.00
21 Viktor IvánekViktor Ivánek
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
07 6 PB 1.42 o - - o - xxo xxx 331.00
22= Tomáš MotošickýTomáš Motošický
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 23 PB 1.38 - - - o o xxx 303.00
22= Kryštof TlašekKryštof Tlašek
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
06 19 PB 1.38 - - o o o xxx 303.00
24 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
08 14 PB 1.38 o - o o xxo xxx 303.00
25 Matyáš NovákMatyáš Novák
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 12 PB 1.34 o o o o x 276.00
Vojtěch SušeňVojtěch Sušeň
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
08 15 DNS
Peter OdiasePeter Odiase
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 26 NM - - - - - xxx
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1= Roman ZemekRoman Zemek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 19 PB 1.54 - - - - - - o o o o o xxx 419.00
1= Max ŠrotířMax Šrotíř
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
09 12 PB 1.54 - - - - o o o o o o o xxx 419.00
3 Tibor FojtíkTibor Fojtík
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 20 PB 1.54 - - - - - - o o o xo xo xxx 419.00
4 Simon BarošSimon Baroš
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 2 PB 1.54 - - - - o o o o o xxo xxo r 419.00
5= Petr VlachynskýPetr Vlachynský
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 18 PB 1.46 o o o o o o o xo o xxx 360.00
5= Dominik VlasákDominik Vlasák
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 21 PB 1.46 - - - o o o o xo o xxx 360.00
7 Alexander PelcAlexander Pelc
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 9 PB 1.46 - - - - xo o xo xo o xxx 360.00
8 Martin OndroušekMartin Ondroušek
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 8 PB 1.42 o xo o o o o o xo xxx 331.00
9 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 1 PB 1.42 o o o o xo o xo xxo xxx 331.00
10 Vratislav ŠvejcarVratislav Švejcar
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 13 PB 1.38 - - - - o o o xxx 303.00
11 Dominik SieklíkDominik Sieklík
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
09 17 PB 1.34 - - o o o o xxx 276.00
12= Martin DoležalMartin Doležal
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 3 PB 1.34 o o o o xxo o xxx 276.00
12= Sebastian ChalupaSebastian Chalupa
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
08 6 PB 1.34 o xo o o xo o xxx 276.00
14 Jan FagulecJan Fagulec
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
09 4 PB 1.30 - o o o xo xxx 250.00
15= Eduard ProcházkaEduard Procházka
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 11 PB 1.30 o o o o xxo x 250.00
15= Maxim VerbíkMaxim Verbík
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
08 15 PB 1.30 - o o o xxo xxx 250.00
17 Radim ValouchRadim Valouch
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
08 14 PB 1.26 - o xxo xxo xxx 225.00
18 Ondřej PoláchOndřej Polách
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 10 PB 1.14 o xxx 153.00
Lukáš StavinohaLukáš Stavinoha
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 16 DNS
Matyáš HorkelMatyáš Horkel
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 5 NM xxx
Miroslav KodadaMiroslav Kodada
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 7 DNS
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 Lucie SotákováLucie Sotáková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 14 PB 1.50 - - - o o xo o xo xxo o xxx 621.00
2 Tereza PetrošováTereza Petrošová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 12 PB 1.50 - - - o o o o xo xo xo xxx 621.00
3 Sára OhnoutkováSára Ohnoutková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 25 PB 1.46 o o o o o o o o o xxx 577.00
4 Alžběta VaněčkováAlžběta Vaněčková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 26 PB 1.42 o o o o o o o o xxx 534.00
5= Laura ZapletalováLaura Zapletalová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 22 PB 1.42 - o o o o xo xo o xxx 534.00
5= Nikola MackováNikola Macková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 10 PB 1.42 o - - o xo o xo o xxx 534.00
7 Eva BělovováEva Bělovová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
07 2 PB 1.42 xo o o o o o xo xo xx 534.00
8 Anna ŠošolováAnna Šošolová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 17 PB 1.42 o - - o o o xo xxo xxx 534.00
9= Valentýna TrnkováValentýna Trnková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 20 PB 1.42 o o o o xo xo o xxo xxx 534.00
9= Nela PechováNela Pechová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 11 PB 1.42 o o o o xo xo o xxo xxx 534.00
11 Barbora BlažkováBarbora Blažková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 3 PB 1.38 - - o o o o xxo xx 491.00
12 Mariana ŽiškováMariana Žišková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 23 PB 1.34 o o o o o o x 449.00
13 Evelina TicháEvelina Tichá
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 19 PB 1.34 xo o o o o o xxx 449.00
14 Nicola KorgerováNicola Korgerová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 8 PB 1.34 o o o o xxo xxo xxx 449.00
15= Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 21 PB 1.30 - o o o o xxx 409.00
15= Eliška JunáškováEliška Junášková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
06 7 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
17 Michaela RadováMichaela Radová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 13 PB 1.30 o o xo xo o xxx 409.00
18 Barbora BaculováBarbora Baculová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 1 PB 1.30 o o o o xo xxx 409.00
19 Marie ŽůrkováMarie Žůrková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 24 PB 1.30 - o xo o xo xxx 409.00
20 Eliška HladíkováEliška Hladíková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 5 PB 1.30 xo o o o xxo xxx 409.00
21 Denisa KundratováDenisa Kundratová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 9 PB 1.30 o xxo o xxo xxo xxx 409.00
22 Natálie ŠvecováNatálie Švecová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 18 PB 1.26 o o xo o xxx 369.00
23 Michaela StuchlíkováMichaela Stuchlíková
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
06 15 PB 1.26 o o o xo x 369.00
24 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
09 6 PB 1.26 o o o xxo xxx 369.00
25 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 4 PB 1.22 xo o o xxx 331.00
26 Valerie ŠenkeříkováValerie Šenkeříková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 16 PB 1.22 o o xo xxx 331.00
Celkem 26 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 Body
1 Lucie KukulkováLucie Kukulková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 18 PB 1.42 o o o o o o o o xo xo xxx 534.00
2 Michaela MaršálkováMichaela Maršálková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
08 5 PB 1.42 o o o o o o xxo xxo xxo xo xxx 534.00
3 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
09 6 PB 1.38 o o o - - o o o o xxx 491.00
4 Viktorie KrupováViktorie Krupová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 4 PB 1.38 o o o o o o xxo o xxo xxx 491.00
5 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
08 9 PB 1.34 - - o o o o o o xxx 449.00
6 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 20 PB 1.34 o o o o o o xxo o xxx 449.00
7 Klára AnčíkováKlára Ančíková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 16 PB 1.34 xo o o o o o o xo xx 449.00
8 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
09 15 PB 1.34 - - o o o o xo xxo xxx 449.00
9 Lucie DundálkováLucie Dundálková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 2 PB 1.30 o o o o o o o xxx 409.00
10 Julie KolečkováJulie Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
09 19 PB 1.26 o o o o xo o xxx 369.00
11 Tamara VagáčováTamara Vagáčová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 14 PB 1.26 o o o o o xo xxx 369.00
12= Tereza PiskořováTereza Piskořová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 8 PB 1.26 o o o xo xo xo xxx 369.00
12= Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 17 PB 1.26 o o o o xxo xo xxx 369.00
14 Amálie SládečkováAmálie Sládečková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 12 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
15 Sabina BurešováSabina Burešová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 1 PB 1.22 o o xxo xo xxo xxx 331.00
16 Julie KlabalováJulie Klabalová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
09 3 PB 1.14 o o o xxx 257.00
17 Jolana SadílkováJolana Sadílková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 10 PB 1.14 xxo o o xxx 257.00
18 Klára SilnáKlára Silná
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 11 PB 1.14 o o xo xxx 257.00
19 Klára PavlištíkováKlára Pavlištíková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
10 7 PB 1.14 o xo xo xxx 257.00
Šarlota ŠenkŠarlota Šenk
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
09 13 NM xxx
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 12 PB 5.82 +0.2 m/s 5.66  -0,40 5.65  -2,00 5.82  0,20 5.82 5.79  0,70 548.00
2 Robert MichálekRobert Michálek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 23 PB 5.62 +0.6 m/s x x 5.62  0,60 5.62 5.34  -0,50 506.00
3 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 29 PB 5.37 +0.1 m/s 5.35  0,10 x x 5.35 5.37  0,10 455.00
4 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 2 PB 5.25 -1.9 m/s 4.87  0,20 5.04  -0,40 5.25  -1,90 5.25 5.15  -0,50 431.00
5 Daniel HánaDaniel Hána
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
06 27 PB 5.18 +0.5 m/s 5.01  -0,60 4.85  -1,50 5.18  0,50 5.18 5.17  0,40 417.00
6 Jan HejníkJan Hejník
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
07 4 PB 5.15 -0.1 m/s x x x - 5.15  -0,10 411.00
7 Lukáš WinklerLukáš Winkler
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
06 20 PB 5.14 -0.6 m/s 4.88  -0,30 4.67  -1,10 5.14  -0,60 5.14 5.14  -0,30 409.00
8 Lukáš ČumaLukáš Čuma
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
08 1 PB 5.12 +0.2 m/s 5.12  0,20 4.90  0,90 x 5.12 x 405.00
9 Jakub ŠčukaJakub Ščuka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 16 PB 5.10 -1.0 m/s 5.07  -1,20 5.10  -1,00 x 5.10 5.07  -0,40 402.00
10 Samuel OndruchSamuel Ondruch
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 28 PB 5.09 +1.3 m/s 5.09  1,30 x 5.04  -0,50 5.09 x 400.00
11 Filip KozubíkFilip Kozubík
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 9 PB 5.05 -0.6 m/s x 4.64  0,20 5.05  -0,60 5.05 x 392.00
12 Martin ChmelaMartin Chmela
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 6 PB 5.00 +0.4 m/s 4.43  -1,40 x x 4.43 5.00  0,40 382.00
13 Filip FuksFilip Fuks
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 3 PB 4.99 -0.5 m/s 4.46  0,20 4.54  -0,40 4.30  -1,20 4.54 4.99  -0,50 380.00
14 Jan KjeronskýJan Kjeronský
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
06 26 PB 4.98 +0.2 m/s 4.75  1,20 4.90  -1,50 4.86  0,90 4.90 4.98  0,20 378.00
15 Jakub HrdýJakub Hrdý
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
07 5 PB 4.98 -3.1 m/s 4.98  -3,10 x x 4.98 4.85  -0,90 378.00
16 Vojtěch ZakravačVojtěch Zakravač
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
07 21 PB 4.97 -0.4 m/s 4.43  -1,70 4.77  -0,60 x 4.77 4.97  -0,40 377.00
17 Ondřej KovářOndřej Kovář
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 8 PB 4.92 +0.0 m/s 4.90  0,00 4.89  -0,50 4.87  0,10 4.90 4.92  0,00 367.00
18 Vojtěch RegerVojtěch Reger
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
06 15 PB 4.92 -0.1 m/s 4.48  -1,20 4.44  -0,90 4.65  0,60 4.65 4.92  -0,10 367.00
19 Lukáš MartinekLukáš Martinek
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
08 11 PB 4.88 -1.6 m/s x 4.88  -1,60 4.61  -0,40 4.88 4.83  0,20 360.00
20 Lukáš MaléřLukáš Maléř
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
07 25 PB 4.88 -0.8 m/s 4.77  -0,80 4.88  -0,80 4.70  -1,70 4.88 4.68  0,50 360.00
21 Vítek JanáčVítek Janáč
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
06 7 PB 4.82 -1.2 m/s 4.35  -0,20 4.82  -1,20 4.82  -0,40 4.82 4.24  0,30 348.00
22 Šimon ŠťastnýŠimon Šťastný
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
07 17 PB 4.78 +0.8 m/s 4.39  -0,90 4.10  -2,20 4.63  -0,70 4.63 4.78  0,80 341.00
23 Dalibor TomanDalibor Toman
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 19 PB 4.76 -0.7 m/s 4.76  -0,70 x x 4.76 x 337.00
24 Matěj PolehňákMatěj Polehňák
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 13 PB 4.73 +0.2 m/s 4.61  -0,60 4.53  -1,10 4.73  0,20 4.73 4.40  1,30 332.00
25 Petr LukášPetr Lukáš
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 10 PB 4.70 +0.3 m/s 4.65  0,00 4.54  -0,20 4.70  0,30 4.70 4.35  0,40 326.00
26 Daniel RadaDaniel Rada
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 14 PB 4.62 +1.3 m/s 4.53  -1,70 4.05  -0,90 4.43  0,40 4.53 4.62  1,30 312.00
27 Jakub ProcházkaJakub Procházka
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 24 PB 4.52 +0.0 m/s x 4.47  -2,00 x 4.47 4.52  0,00 294.00
28 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 22 PB 4.49 -0.9 m/s x 4.35  -1,00 x 4.35 4.49  -0,90 288.00
29 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 18 PB 4.42 -0.3 m/s 4.42  -0,30 4.28  -1,40 4.32  -1,20 4.42 4.05  0,30 276.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman ZemekRoman Zemek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 19 PB 5.06 +1.0 m/s 4.64  -0,30 5.06  1,00 4.89  -1,20 5.06 4.96  0,40 394.00
2 Jan PecháčekJan Pecháček
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 18 PB 4.94 -1.0 m/s 4.82  0,70 x 4.94  -1,00 4.94 2.92  1,10 371.00
3 Zbyněk DoleželZbyněk Doležel
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
08 2 PB 4.89 +0.5 m/s 4.60  -0,20 4.70  0,40 4.72  -1,90 4.72 4.89  0,50 361.00
4 Jaromír ObdržálekJaromír Obdržálek
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 9 PB 4.88 -0.9 m/s x 4.59  -2,10 x 4.59 4.88  -0,90 360.00
5 Richard SlováčekRichard Slováček
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 12 PB 4.83 +1.1 m/s 4.54  -0,90 4.30  0,30 4.83  1,10 4.83 x 350.00
6 Richard ČepRichard Čep
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 1 PB 4.71 +0.2 m/s x 4.71  0,20 4.09  0,10 4.71 4.24  0,10 328.00
7 Karel MlčúchKarel Mlčúch
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
09 8 PB 4.71 +0.2 m/s 4.71  0,20 x 3.79  0,40 4.71 x 328.00
8 Marek KunčarMarek Kunčar
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
10 6 PB 4.65 +0.6 m/s 4.34  0,90 4.61  1,00 4.65  0,60 4.65 4.44  -0,70 317.00
9 Dominik SpáčilDominik Spáčil
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
09 14 PB 4.58 -0.1 m/s x x 4.55  1,30 4.55 4.58  -0,10 304.00
10 Viktor PelcViktor Pelc
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 11 PB 4.48 +1.1 m/s 4.32  0,40 4.17  0,40 4.48  1,10 4.48 3.87  -0,20 287.00
11 Matyáš FrajtMatyáš Frajt
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
09 17 PB 4.44 +0.7 m/s 4.20  0,30 4.18  -0,10 4.44  0,70 4.44 x 280.00
12 Alexander PelcAlexander Pelc
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 10 PB 4.44 +0.6 m/s x 4.08  -0,90 4.44  0,60 4.44 x 280.00
13 David JanošekDavid Janošek
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 4 PB 4.30 +0.2 m/s 4.30  0,20 4.08  1,20 3.94  -0,20 4.30 3.82  0,40 255.00
14 Marek SommerMarek Sommer
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
08 13 PB 4.25 -1.2 m/s 4.25  -1,20 4.02  -0,90 x 4.25 4.07  -0,70 247.00
15 Dominik VlasákDominik Vlasák
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 16 PB 4.24 -1.7 m/s 4.11  -0,40 4.24  -1,70 4.03  1,20 4.24 4.07  0,90 245.00
16 Jan HorákJan Horák
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 3 PB 4.24 +0.2 m/s 4.24  0,20 x 3.69  -0,40 4.24 3.82  1,20 245.00
17 David LiškaDavid Liška
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 7 PB 3.72 -0.4 m/s 3.42  0,00 3.42  1,20 3.49  0,20 3.49 3.72  -0,40 162.00
18 Matouš VondraMatouš Vondra
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 15 PB 3.67 -0.1 m/s 3.52  -0,40 2.99  1,30 3.67  -0,10 3.67 3.51  0,30 155.00
19 Jiří KorábečnýJiří Korábečný
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 5 PB 3.66 +0.0 m/s 3.66  0,00 3.47  0,50 3.55  0,30 3.66 3.08  0,00 153.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
08 17 PB 5.22 -0.5 m/s x 5.22  -0,50 5.01  0,10 5.22 5.12  -0,90 620.00
2 Adéla FuskováAdéla Fusková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
06 6 PB 4.85 +0.8 m/s 4.84  0,90 4.78  1,00 4.85  0,80 4.85 4.72  -1,20 519.00
3 Nikola MarvanováNikola Marvanová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 10 PB 4.65 +1.1 m/s x 4.39  0,20 4.65  1,10 4.65 x 466.00
4 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 13 PB 4.52 +0.1 m/s 4.13  1,20 x 4.52  0,10 4.52 4.41  -1,10 433.00
5 Laura ZapletalováLaura Zapletalová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 25 PB 4.46 -0.8 m/s 4.45  0,30 4.41  0,30 4.46  -0,80 4.46 4.36  -2,60 418.00
6 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 24 PB 4.43 -1.8 m/s 4.40  1,10 4.17  0,20 4.34  -0,10 4.40 4.43  -1,80 411.00
7 Iveta RadováIveta Radová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 15 PB 4.43 +0.0 m/s 2.15  0,10 4.12  -0,70 4.21  -0,70 4.21 4.43  0,00 411.00
8 Daniela HabartováDaniela Habartová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 27 PB 4.42 -1.0 m/s 3.84  -0,70 4.09  0,70 4.29  -0,60 4.29 4.42  -1,00 408.00
9 Eva BělovováEva Bělovová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
07 2 PB 4.39 +0.1 m/s 4.21  0,80 4.25  -0,70 4.39  0,10 4.39 4.12  -0,10 401.00
10 Aneta HolubováAneta Holubová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 7 PB 4.29 +0.5 m/s x 2.87  1,00 4.29  0,50 4.29 4.28  -1,60 376.00
11 Julie TylováJulie Tylová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 22 PB 4.25 +0.7 m/s 4.03  1,00 x 4.25  0,70 4.25 3.98  -2,10 367.00
12 Agáta SlámkováAgáta Slámková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 18 PB 4.23 -0.1 m/s x 3.73  -0,10 4.09  0,30 4.09 4.23  -0,10 362.00
13 Nela KovářováNela Kovářová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 9 PB 4.20 +0.7 m/s 3.71  0,60 4.07  1,00 4.20  0,70 4.20 3.95  -1,10 355.00
14 Julie VečerkováJulie Večerková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
07 23 PB 4.19 +0.0 m/s 3.19  1,00 4.19  0,00 x 4.19 3.85  -2,80 352.00
15 Evelina TicháEvelina Tichá
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 21 PB 4.19 +0.8 m/s 4.19  0,80 x x 4.19 3.07  -1,50 352.00
16 Zoe TaftováZoe Taftová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 20 PB 4.18 +0.1 m/s 4.18  0,10 x x 4.18 3.53  -0,60 350.00
17 Natálie BenováNatálie Benová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 3 PB 4.15 -1.3 m/s 3.78  0,30 4.15  -1,30 3.92  0,10 4.15 x 343.00
18 Stela BarochováStela Barochová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
06 1 PB 4.02 +1.6 m/s 4.02  1,60 4.02  -2,10 3.69  0,20 4.02 3.91  -0,70 312.00
19 Pavlína ČervenáPavlína Červená
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 4 PB 3.99 +0.0 m/s 3.99  0,00 3.96  -0,70 3.79  0,00 3.99 3.85  -1,00 306.00
20 Klára FodorováKlára Fodorová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 5 PB 3.94 +0.2 m/s 3.94  0,20 3.84  0,20 3.52  0,00 3.94 3.26  -1,20 294.00
21 Nikol JuřicováNikol Juřicová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
08 8 PB 3.92 +1.0 m/s 3.61  1,20 3.92  1,00 3.90  0,70 3.92 3.67  -0,30 290.00
22 Anna Marie PříplataAnna Marie Příplata
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 14 PB 3.91 -0.3 m/s x 3.91  -0,30 3.84  0,00 3.91 x 287.00
23 Michaela StuchlíkováMichaela Stuchlíková
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
06 19 PB 3.83 -0.1 m/s 3.58  -0,50 3.80  0,40 3.78  0,70 3.80 3.83  -0,10 270.00
24 Michaela MazůrkováMichaela Mazůrková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 11 PB 3.80 +0.2 m/s x 3.75  0,80 3.80  0,20 3.80 3.76  -0,90 263.00
25 Marie RajnochováMarie Rajnochová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 16 PB 3.69 -0.9 m/s 3.65  0,60 3.69  -0,90 3.65  -1,20 3.69 3.33  -0,50 239.00
26 Nela ZerzáňováNela Zerzáňová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 26 PB 3.62 +0.0 m/s 3.62  0,00 2.90  0,40 x 3.62 2.05  -2,30 225.00
27 Martina MichalčíkováMartina Michalčíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 12 PB 3.18 +0.0 m/s x x - - 3.18  0,00 139.00
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie TaberySofie Tabery
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 23 PB 4.68 +1.2 m/s 4.08  -0,70 4.20  1,00 4.30  -0,30 4.30 4.68  1,20 474.00
2 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
09 9 PB 4.65 +0.4 m/s 4.56  1,00 x 4.65  0,40 4.65 x 466.00
3 Sabina MüllerováSabina Müllerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 19 PB 4.62 -1.2 m/s 4.62  -1,20 x 4.50  -1,00 4.62 4.20  0,70 459.00
4 Simona KolečkováSimona Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 18 PB 4.54 -1.2 m/s 3.64  0,70 3.88  1,20 x 3.88 4.54  -1,20 438.00
5 Petra ZezulkováPetra Zezulková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 20 PB 4.30 +1.7 m/s x x 4.30  1,70 4.30 3.75  0,20 379.00
6 Karolína RůčkováKarolína Růčková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 22 PB 4.23 +1.0 m/s 3.18  -1,20 3.86  0,10 4.05  -0,50 4.05 4.23  1,00 362.00
7 Simona PotykováSimona Potyková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 21 PB 4.21 +0.7 m/s 4.12  1,20 4.21  0,70 x 4.21 4.06  0,30 357.00
8 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
09 17 PB 4.20 +0.7 m/s 4.14  -1,20 3.86  0,70 3.95  1,40 4.14 4.20  0,70 355.00
9 Lucie SrnováLucie Srnová
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
10 15 PB 4.09 +0.7 m/s 3.75  1,30 4.09  0,70 3.90  1,20 4.09 3.85  -1,90 329.00
10 Lucie DundálkováLucie Dundálková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 7 PB 3.99 +0.4 m/s 3.97  1,10 3.58  1,40 3.99  0,40 3.99 3.71  -1,00 306.00
11 Josefína Marika VaňkováJosefína Marika Vaňková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
10 16 PB 3.95 +1.4 m/s 3.75  -0,30 3.78  0,10 3.95  1,40 3.95 x 296.00
12 Dominika DrábkováDominika Drábková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
08 6 PB 3.90 +0.5 m/s 3.16  0,30 3.20  -1,70 3.90  0,50 3.90 3.62  0,30 285.00
13 Leona BereczováLeona Bereczová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 2 PB 3.85 +0.1 m/s 2.91  1,00 3.35  1,10 3.80  -0,70 3.80 3.85  0,10 274.00
14 Beáta MičolováBeáta Mičolová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 11 PB 3.83 +1.2 m/s 3.49  -1,00 3.78  0,30 3.75  0,90 3.78 3.83  1,20 270.00
15 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
09 12 PB 3.81 -0.2 m/s 3.30  0,40 3.58  0,60 3.81  -0,20 3.81 3.64  1,00 265.00
16 Michaela BerkováMichaela Berková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 3 PB 3.77 +2.0 m/s 3.77  2,00 3.65  -1,10 3.71  0,50 3.77 3.75  0,30 257.00
17 Viktorie KrupováViktorie Krupová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 10 PB 3.68 +0.4 m/s 3.68  0,40 3.30  -0,20 3.38  -1,00 3.68 3.61  0,30 237.00
18 Leontýna Marie FriedlováLeontýna Marie Friedlová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 8 PB 3.65 +0.4 m/s 3.65  0,40 x x 3.65 3.16  1,10 231.00
19 Tereza AndrýskováTereza Andrýsková
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 1 PB 3.55 +0.0 m/s 3.35  0,10 3.36  -0,40 3.27  1,10 3.36 3.55  0,00 210.00
20 Amálie SládečkováAmálie Sládečková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 14 PB 3.47 +0.0 m/s 3.47  0,00 x 3.10  0,40 3.47 3.47  2,10 194.00
21 Viktorie DobiášováViktorie Dobiášová
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
10 4 PB 3.47 +1.2 m/s 3.47  1,20 3.23  1,00 x 3.47 3.33  0,50 194.00
22 Vědunka PospíšilováVědunka Pospíšilová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
10 13 PB 3.14 +0.4 m/s 2.98  1,20 3.00  -1,00 3.14  0,40 3.14 2.95  0,20 131.00
23 Natálie DoleželováNatálie Doleželová
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
09 5 PB 3.08 +0.7 m/s 2.76  1,00 3.08  0,70 2.93  -0,50 3.08 2.65  0,70 121.00
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BartoškováZuzana Bartošková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 2 PB 09.55 08.98 08.51 08.52 8.98 09.55 500.00
2 Agáta SlámkováAgáta Slámková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
08 19 PB 09.51 09.51 09.38 09.14 9.51 09.10 497.00
3 Aneta RaždíkováAneta Raždíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 18 PB 09.49 09.11 09.49 09.18 9.49 09.29 496.00
4 Barbora BlažkováBarbora Blažková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 3 PB 09.47 09.47 08.80 08.74 9.47 08.98 495.00
5 Klára FodorováKlára Fodorová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
08 6 PB 09.25 09.25 08.34 08.68 9.25 08.76 480.00
6 Adéla ZezulkováAdéla Zezulková
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
07 22 PB 09.15 08.41 08.43 08.67 8.67 09.15 474.00
7 Nela KovářováNela Kovářová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 10 PB 09.05 08.82 08.07 09.05 9.05 08.42 467.00
8 Aneta DaičováAneta Daičová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
06 5 PB 08.89 08.20 08.24 08.89 8.89 08.05 457.00
9 Stela BarochováStela Barochová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
06 1 PB 08.72 08.68 08.22 08.36 8.68 08.72 446.00
10 Michaela MazůrkováMichaela Mazůrková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 13 PB 08.57 07.45 08.12 08.13 8.13 08.57 436.00
11 Mariana ŽiškováMariana Žišková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 23 PB 08.43 x 08.04 08.43 8.43 08.39 427.00
12 Nela MinarčíkováNela Minarčíková
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 14 PB 08.19 07.68 08.19 08.03 8.19 07.57 412.00
13 Emma CharvátováEmma Charvátová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 7 PB 07.96 07.61 07.17 07.96 7.96 07.80 397.00
14 Nikola KraťochováNikola Kraťochová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 11 PB 07.75 07.75 07.58 07.22 7.75 07.43 383.00
15 Pavlína ČervenáPavlína Červená
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 4 PB 07.67 x 06.96 07.67 7.67 07.15 378.00
16 Zoe TaftováZoe Taftová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 24 PB 07.49 07.34 07.49 06.37 7.49 06.94 366.00
17 Nikol JuřicováNikol Juřicová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
08 8 PB 07.46 06.74 06.92 07.46 7.46 07.13 365.00
18 Sára OhnoutkováSára Ohnoutková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 25 PB 07.29 07.28 06.45 07.29 7.29 07.21 354.00
19 Nicola KorgerováNicola Korgerová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 9 PB 07.25 07.10 07.25 06.87 7.25 07.21 351.00
20 Kateřina MožnáKateřina Možná
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 15 PB 06.70 06.31 06.62 06.65 6.65 06.70 316.00
21 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 20 PB 06.66 06.41 06.65 05.71 6.65 06.66 313.00
22 Viktorie PoláchováViktorie Poláchová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 17 PB 06.55 06.47 06.55 04.81 6.55 04.27 306.00
23 Simona NedomováSimona Nedomová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 16 PB 06.31 05.80 06.27 05.86 6.27 06.31 291.00
24 Kristýna VeseláKristýna Veselá
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 21 PB 06.17 06.15 06.09 06.17 6.17 05.64 282.00
MS Veronika LindnerováVeronika Lindnerová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 12 PB 05.02 05.02 04.82 04.75 5.02 04.62
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ProkešJakub Prokeš
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
06 28 PB 12.21 11.84 11.70 12.21 12.21 11.58 619.00
2 Petr GregušPetr Greguš
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
06 2 PB 12.16 11.42 11.68 11.55 11.68 12.16 616.00
3 Jindřich JelínekJindřich Jelínek
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 5 PB 11.96 11.57 11.95 11.96 11.96 11.05 604.00
4 Lukáš ZábojníkLukáš Zábojník
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 16 PB 11.79 11.38 10.51 11.47 11.47 11.79 594.00
5 Jaroslav MatoškaJaroslav Matoška
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
07 8 PB 11.20 09.96 10.07 11.20 11.20 11.20 558.00
6 Robert MichálekRobert Michálek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 29 PB 10.99 10.27 x 09.96 10.27 10.99 545.00
7 Jakub MikeskaJakub Mikeska
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 9 PB 10.98 10.18 10.98 10.14 10.98 08.78 545.00
8 Vít KlučkaVít Klučka
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 24 PB 10.86 09.84 10.65 10.33 10.65 10.86 537.00
9 Adam DořičákAdam Dořičák
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 1 PB 10.83 10.20 10.83 10.76 10.83 10.49 536.00
10 Patrik ŽárskýPatrik Žárský
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 21 PB 10.68 09.52 10.53 10.38 10.53 10.68 527.00
11 Samuel OndruchSamuel Ondruch
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 25 PB 10.65 10.10 08.83 10.22 10.22 10.65 525.00
12 David ŠulákDavid Šulák
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 23 PB 10.56 10.56 10.30 10.27 10.56 10.11 519.00
13 Jan HrňaJan Hrňa
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
06 3 PB 10.52 10.05 08.99 10.52 10.52 10.16 517.00
14 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 26 PB 10.39 10.23 10.22 10.32 10.32 10.39 509.00
15 David ZichalaDavid Zichala
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
07 19 PB 10.14 08.59 09.49 10.14 10.14 09.40 494.00
16 Adam KalíkAdam Kalík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 7 PB 10.13 09.28 09.59 09.83 9.83 10.13 493.00
17 Jan ZubíkJan Zubík
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 20 PB 10.01 09.06 09.36 10.01 10.01 09.77 486.00
MS Tadeáš UchytilTadeáš Uchytil
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 15 PB 09.96 09.84 09.73 09.42 9.84 09.96
19 Ondřej TrojákOndřej Troják
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 14 PB 09.82 09.34 09.55 09.82 9.82 09.49 475.00
20 Tomáš ChudějTomáš Chuděj
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
06 22 PB 09.15 08.91 08.99 08.76 8.99 09.15 435.00
21 Jakub ZáhorovskýJakub Záhorovský
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
07 17 PB 09.11 09.11 08.87 08.62 9.11 08.33 432.00
22 Jan RománekJan Románek
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 13 PB 08.91 08.76 x 08.91 8.91 08.84 420.00
23 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 10 PB 08.90 x 08.90 08.74 8.90 08.67 420.00
MS Jakub PluháčekJakub Pluháček
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 12 PB 08.26 x 08.25 07.18 8.25 08.26
25 Vojtěch ZakravačVojtěch Zakravač
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
07 18 PB 08.22 07.93 07.70 08.22 8.22 07.80 379.00
26 Patrik JurošekPatrik Jurošek
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 6 PB 08.20 08.10 08.20 07.74 8.20 07.94 378.00
27 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
08 11 PB 08.07 08.07 07.65 07.79 8.07 07.71 370.00
28 Viktor IvánekViktor Ivánek
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
07 4 PB 08.07 07.45 07.65 07.60 7.65 08.07 370.00
Daniel SommerDaniel Sommer
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 27 DNS
Celkem 29 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr GregušPetr Greguš 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 1984
2 Jakub ŠčukaJakub Ščuka 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1669
3 David ŠulákDavid Šulák 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1602
4 Vítek JanáčVítek Janáč 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 1525
5 Samuel OndruchSamuel Ondruch 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1476
6 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1380
7 Vlastimil HrdličkaVlastimil Hrdlička 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1371
8 Maxim KalabusMaxim Kalabus 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 1178
9 Ondřej NovákOndřej Novák 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1152
10 David ZichalaDavid Zichala 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1110
11 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1065
12 Samuel NiesnerSamuel Niesner 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1063
13 Robert MichálekRobert Michálek 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1051
14 Jakub ZáhorovskýJakub Záhorovský 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1047
15 Jan ZubíkJan Zubík 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 1042
16 Adam DořičákAdam Dořičák 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1004
17 Martin ChmelaMartin Chmela 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1001
18 Tomáš ChudějTomáš Chuděj 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0980
19 Lukáš WinklerLukáš Winkler 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0972
20 Lukáš MaléřLukáš Maléř 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0949
21 Adam KalíkAdam Kalík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0942
22 Jan HrňaJan Hrňa 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0936
23 Ondřej KovářOndřej Kovář 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0909
24 Jan HejníkJan Hejník 07 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0891
25 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0880
26 Vojtěch HasalíkVojtěch Hasalík 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0869
27 Karel ČermákKarel Čermák 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0859
28 Marek ŠafaříkMarek Šafařík 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0849
29 Jan KjeronskýJan Kjeronský 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0827
30 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0809
31 Jakub ProcházkaJakub Procházka 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0778
32 Michal ŠimoníkMichal Šimoník 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0716
33 Andrej PodgurskijAndrej Podgurskij 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0675
34 Adam LinhartAdam Linhart 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0646
35 Denis KocmanDenis Kocman 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0632
36 Michal TabaraMichal Tabara 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0625
37= Vít KlučkaVít Klučka 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0619
37= Jakub ProkešJakub Prokeš 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0619
39 Patrik SehnalPatrik Sehnal 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0613
40 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0611
41 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0604
42= Adam HaluzíkAdam Haluzík 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0599
42= David JašekDavid Jašek 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0599
44 Lukáš ZábojníkLukáš Zábojník 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0594
45 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0570
46 Kryštof TlašekKryštof Tlašek 06 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0563
47= Jaroslav MatoškaJaroslav Matoška 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0558
47= Jan PumprlaJan Pumprla 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0558
49 Walter StabiliniWalter Stabilini 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0551
50 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0545
51= Oldřich BuksaOldřich Buksa 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0535
51= Matouš ČernýMatouš Černý 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0535
53 Jan RománekJan Románek 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0534
54 Petr LukášPetr Lukáš 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0528
55 Martin SvobodaMartin Svoboda 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0509
56 Štěpán TyroltŠtěpán Tyrolt 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0480
57 Martin VolnýMartin Volný 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0479
58 Ondřej TrojákOndřej Troják 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0475
59 Filip FuksFilip Fuks 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0473
60 Vojtěch SušeňVojtěch Sušeň 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0450
61 Jakub ZlámalJakub Zlámal 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0449
62 Lukáš ČumaLukáš Čuma 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0405
63 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0389
64 Jakub HrdýJakub Hrdý 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0378
65 Vojtěch ZakravačVojtěch Zakravač 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0377
66 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0370
67 Lukáš MartinekLukáš Martinek 08 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0360
68 Martin KaňákMartin Kaňák 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0343
69 Matěj PolehňákMatěj Polehňák 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0332
70= Viktor IvánekViktor Ivánek 07 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0331
70= Jan DivinaJan Divina 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0331
72 Matyáš NovákMatyáš Novák 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0276
73 Dan Tristan SlunečnýDan Tristan Slunečný 07 ZŠ Sýpky KroměřížZŠ Sýpky Kroměříž 0000
74= Bronislav ValíčekBronislav Valíček 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
74= Matěj VávraMatěj Vávra 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
74= Daniel SommerDaniel Sommer 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
74= René BayerRené Bayer 07 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0000
74= Tomáš MotošickýTomáš Motošický 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
74= Peter OdiasePeter Odiase 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
74= Vojtěch LičkoVojtěch Ličko 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
74= Radim LetevRadim Letev 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0000
74= Adam ŠopíkAdam Šopík 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
74= Jakub PluháčekJakub Pluháček 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0000
74= Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0000
74= Tadeáš UchytilTadeáš Uchytil 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
74= Jakub LinhartJakub Linhart 08 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0000
74= Daniel HánaDaniel Hána 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
74= Adam KalabusAdam Kalabus 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0000
74= Vojtěch RegerVojtěch Reger 06 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0000
74= Dalibor TomanDalibor Toman 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
74= Vojtěch MarekVojtěch Marek 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
74= Patrik JurošekPatrik Jurošek 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0000
74= Šimon ŠťastnýŠimon Šťastný 07 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0000
74= Daniel RadaDaniel Rada 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0000
Celkem 94 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zbyněk DoleželZbyněk Doležel 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 1345
2 Simon BarošSimon Baroš 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 1150
3 Richard SlováčekRichard Slováček 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1147
4 Richard ČepRichard Čep 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1075
5 Vojtěch PozziVojtěch Pozzi 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0967
6 Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0966
7 Mikuláš PochylýMikuláš Pochylý 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0884
8 Adam MikulaAdam Mikula 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0821
9= Filip HruškaFilip Hruška 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0813
9= Roman ZemekRoman Zemek 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0813
11 Max ŠrotířMax Šrotíř 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0810
12 Vratislav ŠvejcarVratislav Švejcar 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0799
13 Jaromír ObdržálekJaromír Obdržálek 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0788
14 Prokop MačekProkop Maček 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0722
15 Viktor PelcViktor Pelc 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0718
16 Karel MlčúchKarel Mlčúch 09 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0702
17 Martin OndroušekMartin Ondroušek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0649
18 Alexander PelcAlexander Pelc 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0640
19 Matyáš FrajtMatyáš Frajt 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0623
20 Dominik VlasákDominik Vlasák 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0605
21= Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0571
21= David LiškaDavid Liška 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0571
23 Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0558
24 Štěpán GergelaŠtěpán Gergela 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0554
25 Patrik MatoušekPatrik Matoušek 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0538
26 Matouš VondraMatouš Vondra 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0520
27 Tomáš HuťkaTomáš Huťka 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0487
28 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0478
29 Jan FagulecJan Fagulec 09 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0474
30 Michal HuňkaMichal Huňka 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0458
31 Tibor FojtíkTibor Fojtík 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0419
32 Tomáš ChudárekTomáš Chudárek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0416
33 Miroslav MynářMiroslav Mynář 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0391
34 Adam KopeckýAdam Kopecký 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0369
35 Adam KorvasAdam Korvas 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0354
36 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0331
37 Jakub HruškaJakub Hruška 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0320
38 Štěpán KretekŠtěpán Kretek 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0309
39 Marek SommerMarek Sommer 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0305
40 Dominik SpáčilDominik Spáčil 09 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0304
41 Matyáš HorkelMatyáš Horkel 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0286
42 Matěj OndrišMatěj Ondriš 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0281
43= Martin DoležalMartin Doležal 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0276
43= Dominik SieklíkDominik Sieklík 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0276
45 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0268
46 Michal VelísekMichal Velísek 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0262
47 Radim ValouchRadim Valouch 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0254
48= Maxim VerbíkMaxim Verbík 08 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0250
48= Eduard ProcházkaEduard Procházka 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0250
MS Miroslav KodadaMiroslav Kodada 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
51= Ondřej PoláchOndřej Polách 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
51= Michal FrydrychMichal Frydrych 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0000
51= Marek KunčarMarek Kunčar 10 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0000
51= Marek MajerMarek Majer 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0000
51= David JanošekDavid Janošek 08 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0000
51= Jakub LinduškaJakub Linduška 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
51= Vojtěch KolečekVojtěch Koleček 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0000
51= Jiří KlabalJiří Klabal 09 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
51= Sebastian ChalupaSebastian Chalupa 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0000
51= Jan HorákJan Horák 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0000
51= Jan OtáhalJan Otáhal 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0000
51= Jiří KorábečnýJiří Korábečný 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
51= Lukáš LesaLukáš Lesa 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
51= Martin ŠvestkaMartin Švestka 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
51= Lukáš StavinohaLukáš Stavinoha 08 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
Celkem 65 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 20.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
<
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš VondraMatouš Vondra
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 14 PB 56.69 365.00
2 Adam KorvasAdam Korvas
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 19 PB 55.37 354.00
3 Jakub HruškaJakub Hruška
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 5 PB 51.42 320.00
4 Prokop MačekProkop Maček
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
09 9 PB 50.99 316.00
5 Štěpán KretekŠtěpán Kretek
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 7 PB 50.17