Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (13. 8. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.8.2022 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.16 q
MS Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.48 q
MS Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 11.59 q
MS David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 11.80 q
MS Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 12.32 q
MS David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.63
MS František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 12.80
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.8.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 11.16
MS Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 11.49
MS Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 11.62
MS David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 11.67
MS Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 12.26
MS Tomáš KubaTomáš Kuba 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 SB 13.15
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři

(so, 13.8.2022 - 10:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 11.90 q 7.00
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.38 q 5.00
3 Tomáš KubaTomáš Kuba 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.29 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.8.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.61 7.00
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.85 5.00
3 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.97 4.00
4 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 12.03 3.00
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 12.05 2.00
6 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 12.17 1.00
7 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 12.24
8 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.50
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.8.2022 - 10:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.60 Q
2 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.96 Q
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.24 q
4 Lukáš BálikLukáš Bálik 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.45
5 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 12.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.8.2022 - 10:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.81 Q
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.99 Q
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.24 q
4 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.34 q
5 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.43 q
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.60 Q
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.81 Q
3 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.96 Q
4 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.99 Q
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.24 q
5 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.24 q
7 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.34 q
8 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.43 q
9 Lukáš BálikLukáš Bálik 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.45
10 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 12.59

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.8.2022 - 10:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Maja TammeMaja Tamme 05 ZittauZittau 7 13.63
MS Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.73
MS Hana MikulášováHana Mikulášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 13.77
MS Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 14.22
MS Lea-Sophie BöhmeLea-Sophie Böhme 08 ZittauZittau 6 15.09
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.8.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lucie KozlováLucie Kozlová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 12.84
MS Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 13.35
MS Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.88
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 10:05) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.62 q
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.84 q 9.00
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.01 q
MS Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.37 q
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.50 q 7.00
6 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.62 6.00
7 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 13.92 5.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.20 q 9.00
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.21 q 7.00
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.45 q 6.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži

(so, 13.8.2022 - 14:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.29
MS Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 22.87
MS Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.68
MS David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.10
Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři

(so, 13.8.2022 - 14:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 23.50
MS Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.78
3 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 25.42 7.00
MS Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 26.36
5 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 27.80 5.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.59 7.00
2 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 23.66 5.00
3 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.96 4.00
4 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 24.02 3.00
5 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.14 2.00
6 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 25.79 1.00
7 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.69
8 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 26.79
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy

(so, 13.8.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.51
MS Marcela KrzysiekMarcela Krzysiek 07 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 6 28.64
MS Karina KwakKarina Kwak 08 KL Iskra BialogardKL Iskra Bialogard 5 29.02
MS Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 29.56
MS Iga MusielakIga Musielak 08 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 7 30.19
MS Daria SzymczakDaria Szymczak 08 LKLA Krokus LesznoLKLA Krokus Leszno 8 33.22
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 26.33 9.00
2 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 27.20 7.00
MS Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.63
MS Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.48
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 26.97 9.00
2 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 27.50 7.00
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 27.60 6.00
4 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 28.18 5.00
5 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 28.90 4.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři

(so, 13.8.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 51.32
2 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 51.63 7.00
MS Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 52.39
MS Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.86
5 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 54.38 5.00
6 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 54.48 4.00
MS Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 55.51
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.00 7.00
2 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 56.33 5.00
3 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 56.83 4.00
4 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 60.40 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Žáci

(so, 13.8.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 2 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 53.39
MS 1 Dawid PecynaDawid Pecyna 07 OSiR Wyspiarz ŚwinoujścieOSiR Wyspiarz Świnoujście 1 55.07
MS 8 Dominik RybickiDominik Rybicki 07 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 8 SB 56.71
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy

(so, 13.8.2022 - 11:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 57.12
MS Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 61.59
MS Natalia UrbańskaNatalia Urbańska 07 MKS Olimp LobezMKS Olimp Lobez 1 62.49
MS Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 63.14
MS Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 67.59
MS Alicja ŚwierczyńskaAlicja Świerczyńska 07 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 8 SB 68.93
MS Dominika SzlanderbachDominika Szlanderbach 07 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 2 70.56
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 59.63 9.00
2 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 60.37 7.00
MS Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 PB 62.68
4 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 68.14 6.00
5 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 69.81 5.00
6 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 70.68 4.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 60.43 9.00
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 SB 60.55 7.00
3 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 63.86 6.00
4 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 64.31 5.00
5 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 66.41 4.00
6 Nina MarkováNina Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 69.59 3.00
7 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 70.28 2.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři

(so, 13.8.2022 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:59.72 7.00
MS David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:01.60
3 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 2:02.44 5.00
MS Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:06.55
5 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 2:07.05 4.00
6 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:11.40 3.00
MS Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:14.97
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.88 7.00
2 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 2:02.51 5.00
3 72 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:07.58 4.00
MS 67 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:21.86
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:20.96 9.00
MS Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:22.58
MS Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:24.95
4 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:35.15 7.00
MS Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3 2:42.59
Celkem 5 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 13.8.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam MalýAdam Malý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 4:10.96 7.00
2 Roman HanykRoman Hanyk 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 4:21.99 5.00
MS Lukasz ŚliwkaLukasz Śliwka 03 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 10 4:22.24
4 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:22.36 4.00
MS Maksymilian LisieckiMaksymilian Lisiecki 07 OSiR Wyspiarz ŚwinoujścieOSiR Wyspiarz Świnoujście 8 4:23.43
MS Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 4:27.40
MS Dawid KalinowskiDawid Kalinowski 07 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 7 4:30.35
8 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 4:46.99 3.00
MS Filip ŘíhaFilip Říha 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 4:47.24
MS Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 4:50.86
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 4:26.88 7.00
2 Sebastian BohunSebastian Bohun 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 4:29.39 5.00
3 Nicolas SimmNicolas Simm 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 4:39.64 4.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 4:33.13
MS Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 5:04.57
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11:07.01 7.00
Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 13:48.88 9.00
Miluše PáskováMiluše Pásková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNF
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14:25.57 9.00
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14:25.66 7.00
Celkem 2 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 13.8.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 15:57.75
Dawid KomodaDawid Komoda 03 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 7 DNF
Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 13.8.2022 - 10:57) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.45
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.69
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.82
MS Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.45
MS Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 15.96
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 10:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 16.26 9.00
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 17.20 7.00
3 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 18.05 6.00
4 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.78 5.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15.28 9.00
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 15.40 7.00
3 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.31 6.00
Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(so, 13.8.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.95
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.97
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 15.31
MS Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 15.72
MS Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.84
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 14.41 7.00
MS Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 15.43
Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNF
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 47.46
Celkem 1 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 45.39 9.00
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 46.53 7.00
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 13.8.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.76
MS Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.32
MS Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.99
4 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 57.71 7.00
5 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 72.21 5.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 60.87
MS Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 61.06
MS Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 63.12
MS Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 66.09
5 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 73.56 9.00
6 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 84.73 7.00
7 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 89.70 6.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 13.8.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zajíček, Omorodion, Malý, Velička Zajíček, Omorodion, Malý, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 46.89 7.00
2 Dlouhý, Fišer, Král, Ficaj Dlouhý, Fišer, Král, Ficaj AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 50.01 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Latislavová, Suchardová, Kozlová, Kovářová Latislavová, Suchardová, Kozlová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 52.47 9.00
2 Fúsková, Křenčilová, Lališová, Pásková Fúsková, Křenčilová, Lališová, Pásková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 61.04 7.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 13.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 1,98 Body
MS Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 6 PB 1.95 - - - - - o o xo xxo xxx
2= Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 1.65 o o xo xxx
2= Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 5 1.65 o o xo xxx
MS Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 1 1.60 xo o xxx
5 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 SB 1.55 o xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 Body
1 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4 1.90 - - - - - o o xxo xx- 7.00
2 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 PB 1.80 o o o o xo xo xxx 5.00
3 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2 1.70 o o o o xxx 4.00
4 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 SB 1.65 o o o xxx 3.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 Body
MS Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 11 1.70 - - - - o o o o xxx
MS Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 12 1.65 - - - - o xo o xxx
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 SB 1.65 - - - o o o xxo xxx
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1 SB 1.60 - o o o xo xo x
5 Miluše PáskováMiluše Pásková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 6 SB 1.55 o o o o xo xxx
MS Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 9 1.55 o o o xo xxo xxx
7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 1.45 xo o o xxx
MS Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 4 1.45 xxo o o xxx
9 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 1.45 o o xo xxx
MS Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3 1.45 o o xo xxx
11 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 1.40 o o xxx
12 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 SB 1.35 o xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 13.8.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 4,30 4,40 4,50 4,70 Body
1 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 4.50 - - - - - - - - - - - - o - o xxx 7.00
MS Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 3.50 - - - - - o o - o xo xxo xxx
3 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 3.40 - - - - - o - xo - o - xxx 5.00
4 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3 3.00 xxo - xo o - o xxx 4.00
MS Karel LejsekKarel Lejsek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 1 PB 2.90 o xo o xxo xo xxx
MS Mikuláš TampierMikuláš Tampier
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2 2.70 o o xo xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,60 3,70 3,80 4,00 4,20 4,30 4,40 Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 PB 4.30 - - - - - - xo - o o o xo xxx 7.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1 PB 2.80 xo o xo xo xxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 3,20 3,40 3,50 3,60 3,70 Body
MS Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 3.60 - - - o o xxx
MS Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 SB 3.50 - xo xo o xxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 13.8.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 7.22 x 7.22 x 7.22 x x 7.08
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 SB 6.79 6.67 6.55 6.55 6.67 6.79 6.67 - 7.00
MS Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 6 6.72 x 6.72 x 6.72 5.08 5.65 x
MS Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
02 5 PB 6.48 6.48 x x 6.48 6.45 x 4.49
MS Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 SB 5.83 5.81 5.57 5.76 5.81 5.83 x 5.70
6 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 4 5.13 4.78 3.27 5.13 5.13 x 4.98 - 5.00
7 Tomáš KubaTomáš Kuba
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 3 4.62 x 4.49 4.12 4.49 4.34 3.85 4.62 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 6.41 -2.8 m/s 6.29  -3,40 6.22  -2,70 6.41  -2,80 6.41 x - - 7.00
2 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 6.00 -2.7 m/s 5.71  -2,20 5.94  -3,50 - 5.94 6.00  -2,70 5.92  -1,30 - 5.00
3 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4 5.49 -3.6 m/s 5.32  -2,40 5.42  -3,10 5.24  -3,00 5.42 5.49  -3,60 5.32  -1,30 5.41  -3,70 4.00
4 Lukáš BálikLukáš Bálik
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 1 PB 5.21 -2.9 m/s 5.21  -2,90 5.14  -2,40 5.06  -1,90 5.21 x 4.76  -3,10 4.61  -1,90 3.00
5 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 5.10 -3.7 m/s 4.09  -3,10 5.10  -3,70 x 5.10 4.16  -3,00 4.37  -4,30 4.75  -3,50 2.00
6 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 4.67 -2.4 m/s - - 4.26  -2,60 4.26 4.67  -2,40 4.52  -2,10 4.53  -3,40 1.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 10 5.22 +1.1 m/s x 5.22 x 5.22 5.04 x x
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 5.19 +1.6 m/s 5.19 x 4.35 5.19 3.59 4.98 x 9.00
MS Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 9 SB 5.15 +1.6 m/s 5.15 x x 5.15 5.12 5.05 4.91
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 4.94 +1.3 m/s x 4.71 4.93 4.93 4.94 - - 7.00
MS Hana MikulášováHana Mikulášová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 5 SB 4.90 +0.8 m/s 4.72 4.69 4.83 4.83 4.87 4.90 4.83
MS Karolína CikánkováKarolína Cikánková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
00 12 4.89 -0.9 m/s x x 4.89 4.89 x 4.83 x
7 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 8 4.87 +1.1 m/s 4.69 4.60 4.69 4.69 4.69 4.87 4.78 6.00
MS Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 7 4.86 -1.0 m/s 4.22 x 4.86 4.86
9 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 4.68 -0.7 m/s 4.49 4.37 4.68 4.68 x x - 5.00
MS Maja TammeMaja Tamme
ZittauZittau
05 4 PB 4.52 -0.2 m/s 4.52 4.35 4.48 4.52
MS Lea-Sophie BöhmeLea-Sophie Böhme
ZittauZittau
08 1 PB 4.03 -0.5 m/s 4.03 3.61 3.63 4.03
Martyna SzymczakMartyna Szymczak
LKLA Krokus LesznoLKLA Krokus Leszno
08 3 NM x x x -
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 5.46 5.00  -0,10 5.24  -1,50 5.46  0,70 5.46 5.45  2,00 5.26  0,50 x 9.00
2 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4 5.03 4.97  -0,60 5.03  -0,50 4.81  1,00 5.03 4.91  0,10 - - 7.00
3 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3 4.66 4.66  -1,00 4.62  1,70 4.56  1,30 4.66 4.53  0,20 4.50  0,30 - 6.00
4 Nina MarkováNina Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 2 4.25 x 4.16  0,20 x 4.16 4.25  0,20 4.04  0,00 x 5.00
Celkem 4 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 13.8.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 SB 14.44 +1.0 m/s 14.22  2,20 14.16  2,40 x 14.22 14.31  2,30 14.44  1,00 14.26  1,70
MS Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
02 3 PB 13.09 +1.5 m/s 12.64  3,30 12.86  3,50 13.09  1,50 13.09 - x -
MS Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 5 12.93 +1.6 m/s 12.80  3,20 x 12.70  3,50 12.80 12.38  3,20 12.93  1,60 12.53  1,60
MS Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 12.69 +2.4 m/s 12.37 +1.9 m/s 12.37  1,90 12.25  2,60 x 12.37 11.77  2,20 12.69  2,40 -
5 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 11.58 +3.0 m/s x x x - 11.58  3,00 - - 7.00
Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 NM x x x - x - -
Celkem 6 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Alyona ChassAlyona Chass
KS AZS AWF WroclawKS AZS AWF Wroclaw
05 1 PB 12.57 x 12.32 12.57 12.57 x x x
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 9 12.01 12.01 11.68 11.98 12.01 10.22  2,50 11.80  1,90 11.73  1,10
MS Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 SB 11.10 10.50 10.95 11.10 11.10 11.06  3,40 10.73  3,60 11.06  2,80
MS Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 8 10.91 x x 10.91 10.91 x 09.55  2,40 10.56  1,00
MS Hana MikulášováHana Mikulášová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 4 PB 10.80 10.80 10.50 10.69 10.80 10.47  3,80 x 10.62  1,50
6 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 10.12 +2.2 m/s 09.80 09.59 10.05 10.05 x 10.12  2,20 - 9.00
7 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 09.69 +1.5 m/s 09.63 x x 9.63 09.69  1,50 x x 7.00
Celkem 7 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 11.13 11.13 10.93 10.99 11.13 11.11 11.04  2,70 - 9.00
2 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 10.39 x x 10.15 10.15 10.39 - - 7.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Mia FritzMia Fritz
ZittauZittau
07 2 PB 12.15 12.15 11.23 12.03 12.15 x x 11.73
2 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 8 11.40 11.40 10.80 11.40 11.40 11.12 10.50 10.67 9.00
3 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 7 10.61 10.04 10.00 10.61 10.61 09.78 09.94 09.99 7.00
4 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 09.96 09.81 09.96 09.96 9.96 09.15 09.13 09.35 6.00
5 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 6 09.75 09.42 09.62 09.62 9.62 09.75 09.60 09.64 5.00
6 Tereza SejnováTereza Sejnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 08.58 08.58 08.39 08.29 8.58 08.43 08.29 08.44 4.00
7 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3 PB 07.87 07.38 07.27 05.76 7.38 06.61 07.87 06.64 3.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 7 09.23 08.88 08.52 08.72 8.88 08.89 09.23 08.99 9.00
MS Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 6 09.17 08.78 08.73 08.87 8.87 08.95 x 09.17
3 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 08.59 x 08.03 08.59 8.59 x x x 7.00
4 Adéla MislerováAdéla Mislerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 1 PB 08.26 08.19 08.26 07.36 8.26 07.59 - - 6.00
5 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 4 08.16 07.75 x 08.16 8.16 07.61 07.88 07.52 5.00
6 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 3 07.56 07.56 07.14 06.57 7.56 x x 07.51 4.00
7 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 SB 06.87 06.47 06.50 06.63 6.63 06.54 06.87 06.48 3.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 PB 16.81 14.88 15.56 15.25 15.56 16.23 16.81 x
2 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 12.70 12.70 11.96 11.42 12.70 11.60 12.30 12.30 7.00
3 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 6 11.87 x x 11.31 11.31 11.34 11.87 11.48 5.00
4 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 SB 11.41 11.41 11.32 x 11.41 x - - 4.00
5 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 10.84 09.52 09.93 x 9.93 09.82 09.90 10.84 3.00
6 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4 PB 10.60 10.35 10.24 10.60 10.60 10.37 09.52 09.38 2.00
7 Matyáš PavelkaMatyáš Pavelka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3 09.31 09.31 08.67 08.18 9.31 08.60 08.79 08.60 1.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 13.8.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 14.94 13.95 13.73 14.74 14.74 13.77 14.94 13.91
2 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 PB 14.78 13.99 x 12.36 13.99 13.84 13.80 14.78 7.00
MS Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 13.95 11.40 x 13.95 13.95 13.87 x x
4 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 12.58 12.12 11.40 12.58 12.58 12.31 12.48 12.26 5.00
5 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 11.23 - - 10.82 10.82 11.11 11.23 10.63 4.00
6 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 PB 10.72 10.72 x x 10.72 3.00
MS Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1 PB 10.38 - - 10.38 10.38
8 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 4 PB 09.99 08.62 08.69 08.77 8.77 09.42 09.27 09.99 2.00
9 Šimon FišerŠimon Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 09.18 x 08.69 09.13 9.13 09.18 08.69 07.62 1.00
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 13.8.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 PB 41.98 41.98 40.81 37.08 41.98 - - -
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 45.43 x x x - x 45.43 x 9.00
MS Klára KlonováKlára Klonová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 9 41.88 38.59 41.18 40.04 41.18 39.66 41.88 39.88
MS Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 PB 38.42 34.46 38.42 x 38.42 x 36.50 37.55
4 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 4 28.85 25.53 25.87 28.85 28.85 27.45 23.94 26.15 7.00
5 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 6 28.21 x x x - 21.46 28.21 28.18 6.00
MS Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 5 26.33 21.86 25.12 25.47 25.47 x x 26.33
7 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 26.24 x 23.31 25.77 25.77 x x 26.24 5.00
8 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 25.18 x 24.23 25.18 25.18 24.61 23.64 x 4.00
9 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 21.17 18.46 18.59 17.99 18.59 15.25 16.94 21.17 3.00
10 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 00.00 -
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4 32.42 26.79 x 30.66 30.66 x 32.42 30.01 9.00
2 Tereza SejnováTereza Sejnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3 23.95 23.18 22.86 20.82 23.18 23.95 20.26 20.44 7.00
3 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 1 PB 23.76 22.95 21.69 x 22.95 x 23.76 x 6.00
4 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 23.45 20.33 19.27 23.45 23.45 x 19.91 20.65 5.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3 37.28 30.95 37.28 x 37.28 35.05 34.25 35.13
2 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 37.02 x 33.77 37.02 37.02 31.83 36.48 36.51
3 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 34.58 28.53 34.58 33.55 34.58 - - -
4 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 2 32.70 x 32.70 x 32.70 30.25 x x
5 Adam BrožAdam Brož
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 1 24.11 x 22.28 24.11 24.11 x x x
Maxim DočekalMaxim Dočekal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 NM x x x - x x x
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 13.8.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kryštof NedělaKryštof Neděla
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 7 45.65 43.79 45.65 43.71 45.65 x 45.14 x
MS Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 44.71 42.54 43.51 x 43.51 x 44.71 42.98
MS Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 SB 41.00 37.23 x x 37.23 41.00 x x
4 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 4 36.43 36.04 x x 36.04 36.23 36.43 34.04 7.00
5 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 34.62 33.53 34.54 - 34.54 x 34.62 x 5.00
6 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 PB 29.54 x 29.54 28.55 29.54 x x x 4.00
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 NM x x - - x x x
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 44.14 9.00
2 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 PB 35.27 7.00
3 Viktorie ŠtefánikováViktorie Štefániková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 34.17 6.00
4 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 30.87 5.00
Poznámky / pokusy:
" Závod proběhl 10. 08. 2022.
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 29.54 9.00
2 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 29.20 7.00
3 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 23.11 6.00
Poznámky / pokusy:
" Závod proběhl 10. 08. 2022.
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 68.02 7.00
2 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 41.17 5.00
3 Maxim DočekalMaxim Dočekal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 PB 30.96 4.00
4 Matyáš PavelkaMatyáš Pavelka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 29.59 3.00
Poznámky / pokusy:
" Závod proběhl 10. 08. 2022.
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 13.8.2022 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 61.68 7.00
2 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 PB 39.97 5.00
3 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 PB 21.41 4.00
Poznámky / pokusy:
" Závod proběhl 10. 08. 2022.
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 5 41.47 40.85 37.18 35.44 40.85 41.47 x 37.15 9.00
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3 SB 35.33 31.88 35.33 x 35.33 x x 29.75 7.00
MS Mia FritzMia Fritz
ZittauZittau
07 1 PB 32.56 29.82 32.01 32.56 32.56 29.53 28.84 29.01
4 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 2 27.36 22.85 23.93 x 23.93 27.23 23.72 27.36 6.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 7 35.94 32.82 35.94 35.19 35.94 32.67 x x 9.00
MS Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 8 35.43 34.45 33.83 33.62 34.45 33.64 34.04 35.43
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 31.66 28.98 29.93 30.91 30.91 28.49 31.66 30.49 7.00
4 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5 PB 30.19 30.19 29.89 x 30.19 27.18 x x 6.00
5 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 1 SB 23.36 18.96 20.29 16.60 20.29 20.73 x 23.36 5.00
6 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 23.27 18.47 x 21.02 21.02 21.42 20.02 23.27 4.00
7 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 4 23.21 x x 23.21 23.21 22.37 x 22.49 3.00
8 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 22.08 20.87 21.69 22.04 22.04 21.87 x 22.08 2.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 46.30 39.20 43.09 46.30 46.30 40.32 46.08 x 7.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 41.51 41.51 - - 41.51 - - - 5.00
3 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 34.54 32.69 34.09 x 34.09 29.94 x 34.54 4.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 13.8.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 53.14 52.11 x x 52.11 52.13 x 53.14 7.00
MS David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 52.94 x 52.65 x 52.65 50.65 52.94 -
MS Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 45.82 45.82 44.94 x 45.82 - - -
4 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 37.13 x 37.13 x 37.13 36.36 34.30 - 5.00
5 Šimon FišerŠimon Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 2 PB 36.98 36.82 34.39 36.98 36.98 31.35 x 34.04 4.00
6 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1 24.28 24.28 24.24 - 24.28 - - - 3.00
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 3000 m - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 18:21.03 9.00
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 SB 18:21.40 7.00
Celkem 2 závodníků