3. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek
Jablonec nad Nisou (13. 8. 2022)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 13.8.2022 - 10:15) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.16 | q | |||||||||||||
MS | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | TJ Dukla Praha | 5 | 11.48 | q | |||||||||||||
MS | Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | PB 11.59 | q | |||||||||||||
MS | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | SB 11.80 | q | |||||||||||||
MS | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 12.32 | q | |||||||||||||
MS | David ChristlDavid Christl | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 12.63 | ||||||||||||||
MS | František ProcházkaFrantišek Procházka | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 12.80 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.8.2022 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | SB 11.16 | ||||||||||||||
MS | Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | SB 11.49 | ||||||||||||||
MS | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | SB 11.62 | ||||||||||||||
MS | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | SB 11.67 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | SB 12.26 | ||||||||||||||
MS | Tomáš KubaTomáš Kuba | 06 | AC TJ Jičín | 1 | SB 13.15 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Junioři
(so, 13.8.2022 - 10:15) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 11.90 | q | 7.00 | ||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 12.38 | q | 5.00 | ||||||||||||
3 | Tomáš KubaTomáš Kuba | 06 | AC TJ Jičín | 5 | 13.29 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 13.8.2022 - 11:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 11.61 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Matěj WolfMatěj Wolf | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 11.85 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof HoralKryštof Horal | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.97 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 12.03 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | SB 12.05 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | SB 12.17 | 1.00 | |||||||||||||
7 | Aleš NachtneblAleš Nachtnebl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 12.24 | ||||||||||||||
8 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 12.50 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 13.8.2022 - 10:10) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 11.60 | Q | |||||||||||||
2 | Kryštof HoralKryštof Horal | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.96 | Q | |||||||||||||
3 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 12.24 | q | |||||||||||||
4 | Lukáš BálikLukáš Bálik | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 12.45 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 12.59 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 13.8.2022 - 10:10) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj WolfMatěj Wolf | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 11.81 | Q | |||||||||||||
2 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.99 | Q | |||||||||||||
3 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 12.24 | q | |||||||||||||
4 | Aleš NachtneblAleš Nachtnebl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 12.34 | q | |||||||||||||
5 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 12.43 | q | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 11.60 | Q | |||
2 | Matěj WolfMatěj Wolf | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 11.81 | Q | |||
3 | Kryštof HoralKryštof Horal | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.96 | Q | |||
4 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.99 | Q | |||
5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 12.24 | q | |||
5 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 12.24 | q | |||
7 | Aleš NachtneblAleš Nachtnebl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 12.34 | q | |||
8 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 12.43 | q | |||
9 | Lukáš BálikLukáš Bálik | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 12.45 | ||||
10 | Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 12.59 |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 13.8.2022 - 10:05) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Maja TammeMaja Tamme | 05 | Zittau | 7 | 13.63 | ||||||||||||||
MS | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 13.73 | ||||||||||||||
MS | Hana MikulášováHana Mikulášová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | SB 13.77 | ||||||||||||||
MS | Lucie JiroutováLucie Jiroutová | 08 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 14.22 | ||||||||||||||
MS | Lea-Sophie BöhmeLea-Sophie Böhme | 08 | Zittau | 6 | 15.09 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.8.2022 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | SB 12.84 | ||||||||||||||
MS | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | AC TJ Jičín | 2 | SB 13.35 | ||||||||||||||
MS | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 13.88 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 10:05) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | TJ Dukla Praha | 5 | 12.62 | q | |||||||||||||
2 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 12.84 | q | 9.00 | ||||||||||||
MS | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 13.01 | q | |||||||||||||
MS | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | AC TJ Jičín | 7 | 13.37 | q | |||||||||||||
5 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 13.50 | q | 7.00 | ||||||||||||
6 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | AC Turnov, z. s. | 4 | 13.62 | 6.00 | |||||||||||||
7 | Andrea ČerychováAndrea Čerychová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 13.92 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 10:00) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 4 | 13.20 | q | 9.00 | ||||||||||||
2 | Ema LandováEma Landová | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 13.21 | q | 7.00 | ||||||||||||
3 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 5 | 13.45 | q | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Muži
(so, 13.8.2022 - 14:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 22.29 | ||||||||||||||
MS | Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | PB 22.87 | ||||||||||||||
MS | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 23.68 | ||||||||||||||
MS | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 24.10 | ||||||||||||||
Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Junioři
(so, 13.8.2022 - 14:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | PB 23.50 | ||||||||||||||
MS | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 24.78 | ||||||||||||||
3 | Marek KrálMarek Král | 04 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 25.42 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Jan MašekJan Mašek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 26.36 | ||||||||||||||
5 | Ondřej FúsekOndřej Fúsek | 07 | AC Rumburk, z.s. | 8 | 27.80 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 14:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj WolfMatěj Wolf | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 23.59 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 23.66 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof HoralKryštof Horal | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 23.96 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 24.02 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 25.14 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 25.79 | 1.00 | |||||||||||||
7 | Adam BrožAdam Brož | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 26.69 | ||||||||||||||
8 | Ondřej ŠenkOndřej Šenk | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 26.79 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Ženy
(so, 13.8.2022 - 13:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 28.51 | ||||||||||||||
MS | Marcela KrzysiekMarcela Krzysiek | 07 | WMLKS Pomorze Stargard | 6 | 28.64 | ||||||||||||||
MS | Karina KwakKarina Kwak | 08 | KL Iskra Bialogard | 5 | 29.02 | ||||||||||||||
MS | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 29.56 | ||||||||||||||
MS | Iga MusielakIga Musielak | 08 | WMLKS Pomorze Stargard | 7 | 30.19 | ||||||||||||||
MS | Daria SzymczakDaria Szymczak | 08 | LKLA Krokus Leszno | 8 | 33.22 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 13:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 26.33 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | AC Turnov, z. s. | 6 | 27.20 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 27.63 | ||||||||||||||
MS | Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová | 02 | AC TJ Jičín | 3 | 28.48 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 26.97 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 5 | 27.50 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Turnov, z. s. | 3 | SB 27.60 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 28.18 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Natálie SemeckáNatálie Semecká | 06 | AC TJ Jičín | 8 | 28.90 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři
(so, 13.8.2022 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 51.32 | ||||||||||||||
2 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 51.63 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 52.39 | ||||||||||||||
MS | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.86 | ||||||||||||||
5 | Marek KrálMarek Král | 04 | AC Rumburk, z.s. | 8 | 54.38 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Jiří DlouhýJiří Dlouhý | 03 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 54.48 | 4.00 | |||||||||||||
MS | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | SC Radotín Praha | 3 | 55.51 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 52.00 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Jonáš HavlínJonáš Havlín | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 56.33 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš NěmecTomáš Němec | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 56.83 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej ŠenkOndřej Šenk | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 60.40 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Žáci
(so, 13.8.2022 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 2 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 53.39 | |||||||||||||
MS | 1 | Dawid PecynaDawid Pecyna | 07 | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 1 | 55.07 | |||||||||||||
MS | 8 | Dominik RybickiDominik Rybicki | 07 | WMLKS Pomorze Stargard | 8 | SB 56.71 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Ženy
(so, 13.8.2022 - 11:57) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 57.12 | ||||||||||||||
MS | Adéla KotoučováAdéla Kotoučová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 61.59 | ||||||||||||||
MS | Natalia UrbańskaNatalia Urbańska | 07 | MKS Olimp Lobez | 1 | 62.49 | ||||||||||||||
MS | Anežka SladkáAnežka Sladká | 05 | SC Radotín Praha | 7 | 63.14 | ||||||||||||||
MS | Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová | 06 | SC Radotín Praha | 3 | 67.59 | ||||||||||||||
MS | Alicja ŚwierczyńskaAlicja Świerczyńska | 07 | WMLKS Pomorze Stargard | 8 | SB 68.93 | ||||||||||||||
MS | Dominika SzlanderbachDominika Szlanderbach | 07 | WMLKS Pomorze Stargard | 2 | 70.56 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 11:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | PB 59.63 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Veronika SuchardováVeronika Suchardová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 60.37 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová | 02 | AC TJ Jičín | 8 | PB 62.68 | ||||||||||||||
4 | Anna HorákováAnna Horáková | 05 | AC Rumburk, z.s. | 7 | 68.14 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 69.81 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Miroslava LiskováMiroslava Lisková | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | SB 70.68 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 60.43 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Turnov, z. s. | 6 | SB 60.55 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Natálie SemeckáNatálie Semecká | 06 | AC TJ Jičín | 4 | 63.86 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Tereza PlecháčováTereza Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 64.31 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Aneta MarkalousováAneta Markalousová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 66.41 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Nina MarkováNina Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 69.59 | 3.00 | |||||||||||||
7 | Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová | 05 | AC Turnov, z. s. | 8 | 70.28 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Junioři
(so, 13.8.2022 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:59.72 | 7.00 | |||||||||||||
MS | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 2:01.60 | ||||||||||||||
3 | Jiří DlouhýJiří Dlouhý | 03 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 2:02.44 | 5.00 | |||||||||||||
MS | Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:06.55 | ||||||||||||||
5 | Marek KrálMarek Král | 04 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 2:07.05 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Jakub PitoňákJakub Pitoňák | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 2:11.40 | 3.00 | |||||||||||||
MS | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:14.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Jáchym ČervinkaJáchym Červinka | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 1:58.88 | 7.00 | ||||||||||||
2 | Jonáš HavlínJonáš Havlín | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 2:02.51 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 72 | Jan BečvaříkJan Bečvařík | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 2:07.58 | 4.00 | ||||||||||||
MS | 67 | Fabian SvobodaFabian Svoboda | 07 | SC Radotín Praha | 7 | 2:21.86 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SuchardováVeronika Suchardová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:20.96 | 9.00 | |||||||||||||
MS | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:22.58 | ||||||||||||||
MS | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 2:24.95 | ||||||||||||||
4 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 2:35.15 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 3 | 2:42.59 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Junioři
(so, 13.8.2022 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MalýAdam Malý | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 4:10.96 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Roman HanykRoman Hanyk | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 4:21.99 | 5.00 | |||||||||||||
MS | Lukasz ŚliwkaLukasz Śliwka | 03 | WMLKS Pomorze Stargard | 10 | 4:22.24 | ||||||||||||||
4 | Caleb John ŠolcCaleb John Šolc | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 4:22.36 | 4.00 | |||||||||||||
MS | Maksymilian LisieckiMaksymilian Lisiecki | 07 | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 8 | 4:23.43 | ||||||||||||||
MS | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 4:27.40 | ||||||||||||||
MS | Dawid KalinowskiDawid Kalinowski | 07 | WMLKS Pomorze Stargard | 7 | 4:30.35 | ||||||||||||||
8 | Ondřej FúsekOndřej Fúsek | 07 | AC Rumburk, z.s. | 4 | PB 4:46.99 | 3.00 | |||||||||||||
MS | Filip ŘíhaFilip Říha | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 4:47.24 | ||||||||||||||
MS | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 4:50.86 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JehličkaTomáš Jehlička | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 4:26.88 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Sebastian BohunSebastian Bohun | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 4:29.39 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Nicolas SimmNicolas Simm | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 4:39.64 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 4:33.13 | ||||||||||||||
MS | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 5:04.57 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš TadlíkTomáš Tadlík | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 11:07.01 | 7.00 | |||||||||||||
Filip HejnaFilip Hejna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KřenčilováLucie Křenčilová | 06 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 13:48.88 | 9.00 | |||||||||||||
Miluše PáskováMiluše Pásková | 03 | AC Rumburk, z.s. | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PlecháčováTereza Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 14:25.57 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 14:25.66 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
5000 m - Junioři
(so, 13.8.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 02 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 15:57.75 | ||||||||||||||
Dawid KomodaDawid Komoda | 03 | WMLKS Pomorze Stargard | 7 | DNF | |||||||||||||||
Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy
(so, 13.8.2022 - 10:57) official | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 14.45 | ||||||||||||||
MS | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 14.69 | ||||||||||||||
MS | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 14.82 | ||||||||||||||
MS | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 15.45 | ||||||||||||||
MS | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 15.96 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 10:55) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 16.26 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 17.20 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana MindlováZuzana Mindlová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 18.05 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Tereza ŠefrováTereza Šefrová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 20.78 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 10:45) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 4 | 15.28 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Anna ČernínováAnna Černínová | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 15.40 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Ema LandováEma Landová | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 16.31 | 6.00 | |||||||||||||
Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 13.8.2022 - 11:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 14.95 | ||||||||||||||
MS | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 14.97 | ||||||||||||||
MS | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | SB 15.31 | ||||||||||||||
MS | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 15.72 | ||||||||||||||
MS | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 15.84 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 11:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 14.41 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 15.43 | ||||||||||||||
Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha | 4 | PB 47.46 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 45.39 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Anna ČernínováAnna Černínová | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 46.53 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři
(so, 13.8.2022 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 53.76 | ||||||||||||||
MS | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 54.32 | ||||||||||||||
MS | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 55.99 | ||||||||||||||
4 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 57.71 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Petr FicajPetr Ficaj | 06 | AC Rumburk, z.s. | 7 | 72.21 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 60.87 | ||||||||||||||
MS | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 61.06 | ||||||||||||||
MS | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 8 | 63.12 | ||||||||||||||
MS | Anna BorováAnna Borová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | PB 66.09 | ||||||||||||||
5 | Zuzana MindlováZuzana Mindlová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 73.56 | 9.00 | |||||||||||||
6 | Anna HorákováAnna Horáková | 05 | AC Rumburk, z.s. | 2 | PB 84.73 | 7.00 | |||||||||||||
7 | Lucie KřenčilováLucie Křenčilová | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 89.70 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Junioři
(so, 13.8.2022 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zajíček, Omorodion, Malý, Velička Zajíček, Omorodion, Malý, Velička | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 46.89 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Dlouhý, Fišer, Král, Ficaj Dlouhý, Fišer, Král, Ficaj | AC Rumburk, z.s. | 7 | 50.01 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latislavová, Suchardová, Kozlová, Kovářová Latislavová, Suchardová, Kozlová, Kovářová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 52.47 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Fúsková, Křenčilová, Lališová, Pásková Fúsková, Křenčilová, Lališová, Pásková | AC Rumburk, z.s. | 3 | 61.04 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 13.8.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 1,98 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK Lovosice |
01 | 6 | PB 1.95 | - - - - - o o xo xxo xxx | ||||||||||||||
2= |
Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s. |
04 | 4 | 1.65 | o o xo xxx | ||||||||||||||
2= |
Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. |
06 | 5 | 1.65 | o o xo xxx | ||||||||||||||
MS |
Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín Praha |
07 | 1 | 1.60 | xo o xxx | ||||||||||||||
5 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | SB 1.55 | o xxx | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 4 | 1.90 | - - - - - o o xxo xx- | 7.00 | |||||||||||||
2 |
Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 3 | PB 1.80 | o o o o xo xo xxx | 5.00 | |||||||||||||
3 |
Jakub BřízaJakub Bříza
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 2 | 1.70 | o o o o xxx | 4.00 | |||||||||||||
4 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 1 | SB 1.65 | o o o xxx | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 11 | 1.70 | - - - - o o o o xxx | ||||||||||||||
MS |
Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK Lovosice |
03 | 12 | 1.65 | - - - - o xo o xxx | ||||||||||||||
MS |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 10 | SB 1.65 | - - - o o o xxo xxx | ||||||||||||||
MS |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 1 | SB 1.60 | - o o o xo xo x | ||||||||||||||
5 |
Miluše PáskováMiluše Pásková
AC Rumburk, z.s. |
03 | 6 | SB 1.55 | o o o o xo xxx | ||||||||||||||
MS |
Tereza TužováTereza Tužová
TJ Jilemnice |
07 | 9 | 1.55 | o o o xo xxo xxx | ||||||||||||||
7 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | 1.45 | xo o o xxx | ||||||||||||||
MS |
Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín Praha |
07 | 4 | 1.45 | xxo o o xxx | ||||||||||||||
9 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 8 | 1.45 | o o xo xxx | ||||||||||||||
MS |
Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s. |
08 | 3 | 1.45 | o o xo xxx | ||||||||||||||
11 |
Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 5 | 1.40 | o o xxx | ||||||||||||||
12 |
Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | SB 1.35 | o xxx | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 13.8.2022 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 4,30 4,40 4,50 4,70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 6 | 4.50 | - - - - - - - - - - - - o - o xxx | 7.00 | |||||||||||||
MS |
Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ Jičín |
07 | 5 | 3.50 | - - - - - o o - o xo xxo xxx | ||||||||||||||
3 |
Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. |
04 | 4 | 3.40 | - - - - - o - xo - o - xxx | 5.00 | |||||||||||||
4 |
Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. |
06 | 3 | 3.00 | xxo - xo o - o xxx | 4.00 | |||||||||||||
MS |
Karel LejsekKarel Lejsek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 1 | PB 2.90 | o xo o xxo xo xxx | ||||||||||||||
MS |
Mikuláš TampierMikuláš Tampier
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 2 | 2.70 | o o xo xxx | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,60 3,70 3,80 4,00 4,20 4,30 4,40 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 2 | PB 4.30 | - - - - - - xo - o o o xo xxx | 7.00 | |||||||||||||
2 |
Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 1 | PB 2.80 | xo o xo xo xxx | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,00 3,20 3,40 3,50 3,60 3,70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 2 | 3.60 | - - - o o xxx | ||||||||||||||
MS |
Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1 | SB 3.50 | - xo xo o xxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 13.8.2022 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 7.22 | x | 7.22 | x | 7.22 | x | x | 7.08 | ||||||||
2 |
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | SB 6.79 | 6.67 | 6.55 | 6.55 | 6.67 | 6.79 | 6.67 | - | 7.00 | |||||||
MS |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 6 | 6.72 | x | 6.72 | x | 6.72 | 5.08 | 5.65 | x | ||||||||
MS |
Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L,z.s. |
02 | 5 | PB 6.48 | 6.48 | x | x | 6.48 | 6.45 | x | 4.49 | ||||||||
MS |
Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 1 | SB 5.83 | 5.81 | 5.57 | 5.76 | 5.81 | 5.83 | x | 5.70 | ||||||||
6 |
Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s. |
06 | 4 | 5.13 | 4.78 | 3.27 | 5.13 | 5.13 | x | 4.98 | - | 5.00 | |||||||
7 |
Tomáš KubaTomáš Kuba
AC TJ Jičín |
06 | 3 | 4.62 | x | 4.49 | 4.12 | 4.49 | 4.34 | 3.85 | 4.62 | 4.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 6 | 6.41 -2.8 m/s | 6.29 -3,40 | 6.22 -2,70 | 6.41 -2,80 | 6.41 | x | - | - | 7.00 | |||||||
2 |
Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 5 | 6.00 -2.7 m/s | 5.71 -2,20 | 5.94 -3,50 | - | 5.94 | 6.00 -2,70 | 5.92 -1,30 | - | 5.00 | |||||||
3 |
Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 4 | 5.49 -3.6 m/s | 5.32 -2,40 | 5.42 -3,10 | 5.24 -3,00 | 5.42 | 5.49 -3,60 | 5.32 -1,30 | 5.41 -3,70 | 4.00 | |||||||
4 |
Lukáš BálikLukáš Bálik
AC Slovan Liberec, z.s. |
06 | 1 | PB 5.21 -2.9 m/s | 5.21 -2,90 | 5.14 -2,40 | 5.06 -1,90 | 5.21 | x | 4.76 -3,10 | 4.61 -1,90 | 3.00 | |||||||
5 |
Jakub BřízaJakub Bříza
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 3 | 5.10 -3.7 m/s | 4.09 -3,10 | 5.10 -3,70 | x | 5.10 | 4.16 -3,00 | 4.37 -4,30 | 4.75 -3,50 | 2.00 | |||||||
6 |
Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 2 | 4.67 -2.4 m/s | - | - | 4.26 -2,60 | 4.26 | 4.67 -2,40 | 4.52 -2,10 | 4.53 -3,40 | 1.00 | |||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 11:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla Praha |
00 | 10 | 5.22 +1.1 m/s | x | 5.22 | x | 5.22 | 5.04 | x | x | ||||||||
2 |
Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 11 | 5.19 +1.6 m/s | 5.19 | x | 4.35 | 5.19 | 3.59 | 4.98 | x | 9.00 | |||||||
MS |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 9 | SB 5.15 +1.6 m/s | 5.15 | x | x | 5.15 | 5.12 | 5.05 | 4.91 | ||||||||
4 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 13 | 4.94 +1.3 m/s | x | 4.71 | 4.93 | 4.93 | 4.94 | - | - | 7.00 | |||||||
MS |
Hana MikulášováHana Mikulášová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 5 | SB 4.90 +0.8 m/s | 4.72 | 4.69 | 4.83 | 4.83 | 4.87 | 4.90 | 4.83 | ||||||||
MS |
Karolína CikánkováKarolína Cikánková
Atletika Stodůlky, z.s. |
00 | 12 | 4.89 -0.9 m/s | x | x | 4.89 | 4.89 | x | 4.83 | x | ||||||||
7 |
Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 8 | 4.87 +1.1 m/s | 4.69 | 4.60 | 4.69 | 4.69 | 4.69 | 4.87 | 4.78 | 6.00 | |||||||
MS |
Timea BernáTimea Berná
AC TJ Jičín |
07 | 7 | 4.86 -1.0 m/s | 4.22 | x | 4.86 | 4.86 | |||||||||||
9 |
Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 6 | 4.68 -0.7 m/s | 4.49 | 4.37 | 4.68 | 4.68 | x | x | - | 5.00 | |||||||
MS |
Maja TammeMaja Tamme
Zittau |
05 | 4 | PB 4.52 -0.2 m/s | 4.52 | 4.35 | 4.48 | 4.52 | |||||||||||
MS |
Lea-Sophie BöhmeLea-Sophie Böhme
Zittau |
08 | 1 | PB 4.03 -0.5 m/s | 4.03 | 3.61 | 3.63 | 4.03 | |||||||||||
Martyna SzymczakMartyna Szymczak
LKLA Krokus Leszno |
08 | 3 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 10:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 5 | 5.46 | 5.00 -0,10 | 5.24 -1,50 | 5.46 0,70 | 5.46 | 5.45 2,00 | 5.26 0,50 | x | 9.00 | |||||||
2 |
Anna ČernínováAnna Černínová
AC Turnov, z. s. |
06 | 4 | 5.03 | 4.97 -0,60 | 5.03 -0,50 | 4.81 1,00 | 5.03 | 4.91 0,10 | - | - | 7.00 | |||||||
3 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s. |
06 | 3 | 4.66 | 4.66 -1,00 | 4.62 1,70 | 4.56 1,30 | 4.66 | 4.53 0,20 | 4.50 0,30 | - | 6.00 | |||||||
4 |
Nina MarkováNina Marková
AC Turnov, z. s. |
06 | 2 | 4.25 | x | 4.16 0,20 | x | 4.16 | 4.25 0,20 | 4.04 0,00 | x | 5.00 | |||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Junioři
(so, 13.8.2022 - 14:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla Praha |
00 | 4 | SB 14.44 +1.0 m/s | 14.22 2,20 | 14.16 2,40 | x | 14.22 | 14.31 2,30 | 14.44 1,00 | 14.26 1,70 | ||||||||
MS |
Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L,z.s. |
02 | 3 | PB 13.09 +1.5 m/s | 12.64 3,30 | 12.86 3,50 | 13.09 1,50 | 13.09 | - | x | - | ||||||||
MS |
Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK Lovosice |
01 | 5 | 12.93 +1.6 m/s | 12.80 3,20 | x | 12.70 3,50 | 12.80 | 12.38 3,20 | 12.93 1,60 | 12.53 1,60 | ||||||||
MS |
Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 6 | 12.69 +2.4 m/s | 12.37 +1.9 m/s | 12.37 1,90 | 12.25 2,60 | x | 12.37 | 11.77 2,20 | 12.69 2,40 | - | |||||||
5 |
Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. |
06 | 2 | 11.58 +3.0 m/s | x | x | x | - | 11.58 3,00 | - | - | 7.00 | |||||||
Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s. |
04 | 1 | NM | x | x | x | - | x | - | - | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Alyona ChassAlyona Chass
KS AZS AWF Wroclaw |
05 | 1 | PB 12.57 | x | 12.32 | 12.57 | 12.57 | x | x | x | ||||||||
MS |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla Praha |
01 | 9 | 12.01 | 12.01 | 11.68 | 11.98 | 12.01 | 10.22 2,50 | 11.80 1,90 | 11.73 1,10 | ||||||||
MS |
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla Praha |
00 | 2 | SB 11.10 | 10.50 | 10.95 | 11.10 | 11.10 | 11.06 3,40 | 10.73 3,60 | 11.06 2,80 | ||||||||
MS |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ Jičín |
01 | 8 | 10.91 | x | x | 10.91 | 10.91 | x | 09.55 2,40 | 10.56 1,00 | ||||||||
MS |
Hana MikulášováHana Mikulášová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 4 | PB 10.80 | 10.80 | 10.50 | 10.69 | 10.80 | 10.47 3,80 | x | 10.62 1,50 | ||||||||
6 |
Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | 10.12 +2.2 m/s | 09.80 | 09.59 | 10.05 | 10.05 | x | 10.12 2,20 | - | 9.00 | |||||||
7 |
Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | 09.69 +1.5 m/s | 09.63 | x | x | 9.63 | 09.69 1,50 | x | x | 7.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2 | 11.13 | 11.13 | 10.93 | 10.99 | 11.13 | 11.11 | 11.04 2,70 | - | 9.00 | |||||||
2 |
Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | 10.39 | x | x | 10.15 | 10.15 | 10.39 | - | - | 7.00 | |||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Mia FritzMia Fritz
Zittau |
07 | 2 | PB 12.15 | 12.15 | 11.23 | 12.03 | 12.15 | x | x | 11.73 | ||||||||
2 |
Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 8 | 11.40 | 11.40 | 10.80 | 11.40 | 11.40 | 11.12 | 10.50 | 10.67 | 9.00 | |||||||
3 |
Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s. |
06 | 7 | 10.61 | 10.04 | 10.00 | 10.61 | 10.61 | 09.78 | 09.94 | 09.99 | 7.00 | |||||||
4 |
Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 5 | 09.96 | 09.81 | 09.96 | 09.96 | 9.96 | 09.15 | 09.13 | 09.35 | 6.00 | |||||||
5 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s. |
06 | 6 | 09.75 | 09.42 | 09.62 | 09.62 | 9.62 | 09.75 | 09.60 | 09.64 | 5.00 | |||||||
6 |
Tereza SejnováTereza Sejnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 4 | 08.58 | 08.58 | 08.39 | 08.29 | 8.58 | 08.43 | 08.29 | 08.44 | 4.00 | |||||||
7 |
Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ Jičín |
05 | 3 | PB 07.87 | 07.38 | 07.27 | 05.76 | 7.38 | 06.61 | 07.87 | 06.64 | 3.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s. |
06 | 7 | 09.23 | 08.88 | 08.52 | 08.72 | 8.88 | 08.89 | 09.23 | 08.99 | 9.00 | |||||||
MS |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad Metují |
02 | 6 | 09.17 | 08.78 | 08.73 | 08.87 | 8.87 | 08.95 | x | 09.17 | ||||||||
3 |
Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | 08.59 | x | 08.03 | 08.59 | 8.59 | x | x | x | 7.00 | |||||||
4 |
Adéla MislerováAdéla Mislerová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 1 | PB 08.26 | 08.19 | 08.26 | 07.36 | 8.26 | 07.59 | - | - | 6.00 | |||||||
5 |
Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s. |
05 | 4 | 08.16 | 07.75 | x | 08.16 | 8.16 | 07.61 | 07.88 | 07.52 | 5.00 | |||||||
6 |
Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s. |
03 | 3 | 07.56 | 07.56 | 07.14 | 06.57 | 7.56 | x | x | 07.51 | 4.00 | |||||||
7 |
Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s. |
04 | 2 | SB 06.87 | 06.47 | 06.50 | 06.63 | 6.63 | 06.54 | 06.87 | 06.48 | 3.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno |
05 | 1 | PB 16.81 | 14.88 | 15.56 | 15.25 | 15.56 | 16.23 | 16.81 | x | ||||||||
2 |
Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 7 | 12.70 | 12.70 | 11.96 | 11.42 | 12.70 | 11.60 | 12.30 | 12.30 | 7.00 | |||||||
3 |
Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 6 | 11.87 | x | x | 11.31 | 11.31 | 11.34 | 11.87 | 11.48 | 5.00 | |||||||
4 |
Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2 | SB 11.41 | 11.41 | 11.32 | x | 11.41 | x | - | - | 4.00 | |||||||
5 |
Aleš NachtneblAleš Nachtnebl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 5 | 10.84 | 09.52 | 09.93 | x | 9.93 | 09.82 | 09.90 | 10.84 | 3.00 | |||||||
6 |
Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 4 | PB 10.60 | 10.35 | 10.24 | 10.60 | 10.60 | 10.37 | 09.52 | 09.38 | 2.00 | |||||||
7 |
Matyáš PavelkaMatyáš Pavelka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 3 | 09.31 | 09.31 | 08.67 | 08.18 | 9.31 | 08.60 | 08.79 | 08.60 | 1.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 13.8.2022 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 9 | 14.94 | 13.95 | 13.73 | 14.74 | 14.74 | 13.77 | 14.94 | 13.91 | ||||||||
2 |
Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ Jičín |
05 | 7 | PB 14.78 | 13.99 | x | 12.36 | 13.99 | 13.84 | 13.80 | 14.78 | 7.00 | |||||||
MS |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | 13.95 | 11.40 | x | 13.95 | 13.95 | 13.87 | x | x | ||||||||
4 |
Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 6 | 12.58 | 12.12 | 11.40 | 12.58 | 12.58 | 12.31 | 12.48 | 12.26 | 5.00 | |||||||
5 |
Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. |
04 | 5 | 11.23 | - | - | 10.82 | 10.82 | 11.11 | 11.23 | 10.63 | 4.00 | |||||||
6 |
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | PB 10.72 | 10.72 | x | x | 10.72 | 3.00 | ||||||||||
MS |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 1 | PB 10.38 | - | - | 10.38 | 10.38 | |||||||||||
8 |
Matěj MátlMatěj Mátl
AC Rumburk, z.s. |
06 | 4 | PB 09.99 | 08.62 | 08.69 | 08.77 | 8.77 | 09.42 | 09.27 | 09.99 | 2.00 | |||||||
9 |
Šimon FišerŠimon Fišer
AC Rumburk, z.s. |
05 | 3 | 09.18 | x | 08.69 | 09.13 | 9.13 | 09.18 | 08.69 | 07.62 | 1.00 | |||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 13.8.2022 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 1 | PB 41.98 | 41.98 | 40.81 | 37.08 | 41.98 | - | - | - | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 45.43 | x | x | x | - | x | 45.43 | x | 9.00 | |||||||
MS |
Klára KlonováKlára Klonová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 9 | 41.88 | 38.59 | 41.18 | 40.04 | 41.18 | 39.66 | 41.88 | 39.88 | ||||||||
MS |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | PB 38.42 | 34.46 | 38.42 | x | 38.42 | x | 36.50 | 37.55 | ||||||||
4 |
Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s. |
06 | 4 | 28.85 | 25.53 | 25.87 | 28.85 | 28.85 | 27.45 | 23.94 | 26.15 | 7.00 | |||||||
5 |
Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 6 | 28.21 | x | x | x | - | 21.46 | 28.21 | 28.18 | 6.00 | |||||||
MS |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad Metují |
02 | 5 | 26.33 | 21.86 | 25.12 | 25.47 | 25.47 | x | x | 26.33 | ||||||||
7 |
Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | 26.24 | x | 23.31 | 25.77 | 25.77 | x | x | 26.24 | 5.00 | |||||||
8 |
Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s. |
05 | 3 | 25.18 | x | 24.23 | 25.18 | 25.18 | 24.61 | 23.64 | x | 4.00 | |||||||
9 |
Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 1 | 21.17 | 18.46 | 18.59 | 17.99 | 18.59 | 15.25 | 16.94 | 21.17 | 3.00 | |||||||
10 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | 00.00 | - | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s. |
06 | 4 | 32.42 | 26.79 | x | 30.66 | 30.66 | x | 32.42 | 30.01 | 9.00 | |||||||
2 |
Tereza SejnováTereza Sejnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 3 | 23.95 | 23.18 | 22.86 | 20.82 | 23.18 | 23.95 | 20.26 | 20.44 | 7.00 | |||||||
3 |
Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ Jičín |
05 | 1 | PB 23.76 | 22.95 | 21.69 | x | 22.95 | x | 23.76 | x | 6.00 | |||||||
4 |
Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 2 | 23.45 | 20.33 | 19.27 | 23.45 | 23.45 | x | 19.91 | 20.65 | 5.00 | |||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 3 | 37.28 | 30.95 | 37.28 | x | 37.28 | 35.05 | 34.25 | 35.13 | ||||||||
2 |
Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4 | 37.02 | x | 33.77 | 37.02 | 37.02 | 31.83 | 36.48 | 36.51 | ||||||||
3 |
Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 6 | 34.58 | 28.53 | 34.58 | 33.55 | 34.58 | - | - | - | ||||||||
4 |
Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 2 | 32.70 | x | 32.70 | x | 32.70 | 30.25 | x | x | ||||||||
5 |
Adam BrožAdam Brož
AC Slovan Liberec, z.s. |
06 | 1 | 24.11 | x | 22.28 | 24.11 | 24.11 | x | x | x | ||||||||
Maxim DočekalMaxim Dočekal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 5 | NM | x | x | x | - | x | x | x | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 13.8.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 7 | 45.65 | 43.79 | 45.65 | 43.71 | 45.65 | x | 45.14 | x | ||||||||
MS |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 6 | 44.71 | 42.54 | 43.51 | x | 43.51 | x | 44.71 | 42.98 | ||||||||
MS |
Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno |
05 | 1 | SB 41.00 | 37.23 | x | x | 37.23 | 41.00 | x | x | ||||||||
4 |
Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ Jičín |
05 | 4 | 36.43 | 36.04 | x | x | 36.04 | 36.23 | 36.43 | 34.04 | 7.00 | |||||||
5 |
Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | 34.62 | 33.53 | 34.54 | - | 34.54 | x | 34.62 | x | 5.00 | |||||||
6 |
Matěj MátlMatěj Mátl
AC Rumburk, z.s. |
06 | 2 | PB 29.54 | x | 29.54 | 28.55 | 29.54 | x | x | x | 4.00 | |||||||
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 5 | NM | x | x | - | - | x | x | x | |||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 07:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s. |
05 | 44.14 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s. |
06 | PB 35.27 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Viktorie ŠtefánikováViktorie Štefániková
AC Turnov, z. s. |
06 | 34.17 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 30.87 | 5.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Závod proběhl 10. 08. 2022. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 07:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 29.54 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s. |
04 | 29.20 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s. |
06 | 23.11 | 6.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Závod proběhl 10. 08. 2022. |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 07:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 68.02 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 41.17 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Maxim DočekalMaxim Dočekal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | PB 30.96 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Matyáš PavelkaMatyáš Pavelka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 29.59 | 3.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Závod proběhl 10. 08. 2022. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(so, 13.8.2022 - 07:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 61.68 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s. |
03 | PB 39.97 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s. |
04 | PB 21.41 | 4.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Závod proběhl 10. 08. 2022. |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 13.8.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s. |
06 | 5 | 41.47 | 40.85 | 37.18 | 35.44 | 40.85 | 41.47 | x | 37.15 | 9.00 | |||||||
2 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s. |
06 | 3 | SB 35.33 | 31.88 | 35.33 | x | 35.33 | x | x | 29.75 | 7.00 | |||||||
MS |
Mia FritzMia Fritz
Zittau |
07 | 1 | PB 32.56 | 29.82 | 32.01 | 32.56 | 32.56 | 29.53 | 28.84 | 29.01 | ||||||||
4 |
Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ Jičín |
05 | 2 | 27.36 | 22.85 | 23.93 | x | 23.93 | 27.23 | 23.72 | 27.36 | 6.00 | |||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 7 | 35.94 | 32.82 | 35.94 | 35.19 | 35.94 | 32.67 | x | x | 9.00 | |||||||
MS |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad Metují |
02 | 8 | 35.43 | 34.45 | 33.83 | 33.62 | 34.45 | 33.64 | 34.04 | 35.43 | ||||||||
3 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 6 | 31.66 | 28.98 | 29.93 | 30.91 | 30.91 | 28.49 | 31.66 | 30.49 | 7.00 | |||||||
4 |
Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 5 | PB 30.19 | 30.19 | 29.89 | x | 30.19 | 27.18 | x | x | 6.00 | |||||||
5 |
Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s. |
03 | 1 | SB 23.36 | 18.96 | 20.29 | 16.60 | 20.29 | 20.73 | x | 23.36 | 5.00 | |||||||
6 |
Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | 23.27 | 18.47 | x | 21.02 | 21.02 | 21.42 | 20.02 | 23.27 | 4.00 | |||||||
7 |
Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s. |
05 | 4 | 23.21 | x | x | 23.21 | 23.21 | 22.37 | x | 22.49 | 3.00 | |||||||
8 |
Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s. |
04 | 2 | 22.08 | 20.87 | 21.69 | 22.04 | 22.04 | 21.87 | x | 22.08 | 2.00 | |||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 13.8.2022 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 3 | 46.30 | 39.20 | 43.09 | 46.30 | 46.30 | 40.32 | 46.08 | x | 7.00 | |||||||
2 |
Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 2 | 41.51 | 41.51 | - | - | 41.51 | - | - | - | 5.00 | |||||||
3 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 1 | 34.54 | 32.69 | 34.09 | x | 34.09 | 29.94 | x | 34.54 | 4.00 | |||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(so, 13.8.2022 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 6 | 53.14 | 52.11 | x | x | 52.11 | 52.13 | x | 53.14 | 7.00 | |||||||
MS |
David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 5 | 52.94 | x | 52.65 | x | 52.65 | 50.65 | 52.94 | - | ||||||||
MS |
Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 4 | 45.82 | 45.82 | 44.94 | x | 45.82 | - | - | - | ||||||||
4 |
Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. |
04 | 3 | 37.13 | x | 37.13 | x | 37.13 | 36.36 | 34.30 | - | 5.00 | |||||||
5 |
Šimon FišerŠimon Fišer
AC Rumburk, z.s. |
05 | 2 | PB 36.98 | 36.82 | 34.39 | 36.98 | 36.98 | 31.35 | x | 34.04 | 4.00 | |||||||
6 |
Matěj MátlMatěj Mátl
AC Rumburk, z.s. |
06 | 1 | 24.28 | 24.28 | 24.24 | - | 24.28 | - | - | - | 3.00 | |||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Juniorky
(so, 13.8.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HorákováAnna Horáková | 05 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 18:21.03 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Katka NedvídkováKatka Nedvídková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 6 | SB 18:21.40 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |