Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva

Jablonec nad Nisou (4. 9. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 07.68 QA
2 Jakub ŠteigrJakub Šteigr 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.78 QA
3 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 07.96 QB
4 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.15 QB
5 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 08.56
6 Lukáš BrejchaLukáš Brejcha 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.67 QA
2 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.87 QA
3 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.93 QB
4 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.24 QB
5 Jakub ŠnajdrJakub Šnajdr 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 08.66
6 Jan DubenJan Duben 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.9.2022 - 11:05) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 07.71 QA
2 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 07.83 QA
3 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.08 QB
4 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.16 QB
5 Jaroslav RichtrJaroslav Richtr 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 09.40
6 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.67 QA
2 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 07.68 QA
3 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 07.71 QA
4 Jakub ŠteigrJakub Šteigr 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.78 QA
5 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 07.83 QA
6 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.87 QA
7 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.93 QB
8 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 07.96 QB
9 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.08 QB
10 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.15 QB
11 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.16 QB
12 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.24 QB
13 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 08.56
14 Jakub ŠnajdrJakub Šnajdr 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 08.66
15 Jaroslav RichtrJaroslav Richtr 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 09.40
16 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.70
17 Jan DubenJan Duben 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 09.72
18 Lukáš BrejchaLukáš Brejcha 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 10.22

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022 - 12:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.68 11.00
2 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 07.77 9.00
3 Jakub ŠteigrJakub Šteigr 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 07.79 8.00
4 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 07.84 7.00
5 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 07.88 6.00
6 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 07.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022 - 12:20) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 SB 07.94 4.00
2 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.94 3.00
3 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 08.04 2.00
4 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.24 1.00
5 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.44
Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022 - 12:10) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 08.51 11.00
2 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 08.54 9.00
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 SB 08.55 8.00
4 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 08.64 7.00
5 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.69 6.00
6 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022 - 12:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MátlováTereza Mátlová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.93 4.00
2 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 08.95 3.00
3 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 SB 09.14 2.00
4 Michaela BahníkováMichaela Bahníková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.20 1.00
5 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.38
6 Kateřina BízkováKateřina Bízková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.9.2022 - 10:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.55 Q
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.76 Q
3 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.96 qB
4 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.25 qB
5 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 09.33
6 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 09.35
7 Kateřina TesařováKateřina Tesařová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.9.2022 - 10:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.55 Q
2 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 08.58 Q
3 Michaela BahníkováMichaela Bahníková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.10 qB
4 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.19 qB
5 Valeriya KotelyaValeriya Kotelya 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.47
6 Lucie VedejováLucie Vedejová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.9.2022 - 10:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.65 Q
2 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.74 Q
3 Tereza MátlováTereza Mátlová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.86 qB
4 Kateřina BízkováKateřina Bízková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.35 qB
5 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.55
6 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.55 Q
1 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.55 Q
3 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 08.58 Q
4 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.65 Q
5 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.74 Q
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.76 Q
7 Tereza MátlováTereza Mátlová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.86 qB
8 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.96 qB
9 Michaela BahníkováMichaela Bahníková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.10 qB
10 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.19 qB
11 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.25 qB
12 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 09.33
13 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 09.35
13 Kateřina BízkováKateřina Bízková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.35 qB
15 Valeriya KotelyaValeriya Kotelya 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.47
16 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.55
17 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.68
18 Kateřina TesařováKateřina Tesařová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.97
19 Lucie VedejováLucie Vedejová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 10.25

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 14:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 18.29 11.00
2 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.30 9.00
3 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 18.53 8.00
4 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 PB 18.54 7.00
5 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 18.92 5.00
6 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 19.29 3.00
7 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 19.61 1.00
8 Matěj BočekMatěj Boček 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 19.85
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 14:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 18.82 6.00
2 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 19.14 4.00
3 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 19.39 2.00
4 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 19.63
5 Jáchym BoučekJáchym Bouček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 19.73
6 Samuel SpielmannSamuel Spielmann 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 19.81
7 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 20.11
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 14:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MalátMarek Malát 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 PB 20.45
2 Tobiáš KurillaTobiáš Kurilla 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 PB 20.72
3 Jakub ŠnajdrJakub Šnajdr 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 PB 21.09
4 Jaroslav RichtrJaroslav Richtr 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 21.43
5 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.48
6 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 22.28
7 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 23.28
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 4.9.2022 - 14:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 PB 19.65
2 Jan NožičkaJan Nožička 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 PB 21.97
3 Jan PapoušekJan Papoušek 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 PB 22.24
4 Jan DubenJan Duben 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 24.11
5 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 24.65
6 Miloslav NýdrleMiloslav Nýdrle 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 25.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 18.29 11.00
2 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.30 9.00
3 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 18.53 8.00
4 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 PB 18.54 7.00
5 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 18.82 6.00
6 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 18.92 5.00
7 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 19.14 4.00
8 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 19.29 3.00
9 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 19.39 2.00
10 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 19.61 1.00
11 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 19.63
12 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 PB 19.65
13 Jáchym BoučekJáchym Bouček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 19.73
14 Samuel SpielmannSamuel Spielmann 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 19.81
15 Matěj BočekMatěj Boček 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 19.85
16 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 20.11
17 Marek MalátMarek Malát 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 PB 20.45
18 Tobiáš KurillaTobiáš Kurilla 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 PB 20.72
19 Jakub ŠnajdrJakub Šnajdr 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 PB 21.09
20 Jaroslav RichtrJaroslav Richtr 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 21.43
21 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.48
22 Jan NožičkaJan Nožička 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 PB 21.97
23 Jan PapoušekJan Papoušek 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 PB 22.24
24 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 22.28
25 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 23.28
26 Jan DubenJan Duben 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 24.11
27 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 24.65
28 Miloslav NýdrleMiloslav Nýdrle 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 25.50

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 13:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 20.82 11.00
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 PB 20.86 9.00
3 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 21.07 8.00
4 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.09 7.00
5 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 21.12 6.00
6 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.17 4.50
7 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.32
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 13:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 21.17 4.50
2 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 21.26 3.00
3 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 21.80 1.00
4 Nicol FrýbováNicol Frýbová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 PB 22.00
5 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 PB 22.05
6 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 22.71
7 Michaela BahníkováMichaela Bahníková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 22.93
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 13:55) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 21.40 2.00
2 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.07
3 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 23.03
4 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.32
5 Kateřina TesařováKateřina Tesařová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.69
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 20.82 11.00
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 PB 20.86 9.00
3 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 21.07 8.00
4 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.09 7.00
5 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 21.12 6.00
6 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.17 4.50
6 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 21.17 4.50
8 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 21.26 3.00
9 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 21.40 2.00
10 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 21.80 1.00
11 Nicol FrýbováNicol Frýbová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 PB 22.00
12 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 PB 22.05
13 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.07
14 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.32
15 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 22.71
16 Michaela BahníkováMichaela Bahníková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 22.93
17 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 23.03
18 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.32
19 Kateřina TesařováKateřina Tesařová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.69

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 38.86 11.00
2 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 39.52 9.00
3 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 40.12 8.00
4 Karel StránskýKarel Stránský 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 PB 40.72 7.00
5 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 40.81 6.00
6 Jáchym BoučekJáchym Bouček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 41.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 PB 42.08 4.00
2 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 43.28 3.00
3 Marek MalátMarek Malát 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 43.48 2.00
4 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 45.06 1.00
5 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 47.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 38.86 11.00
2 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 39.52 9.00
3 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 40.12 8.00
4 Karel StránskýKarel Stránský 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 PB 40.72 7.00
5 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 40.81 6.00
6 Jáchym BoučekJáchym Bouček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 41.72 5.00
7 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 PB 42.08 4.00
8 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 43.28 3.00
9 Marek MalátMarek Malát 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 43.48 2.00
10 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 45.06 1.00
11 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 47.26

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 45.15 9.00
2 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 45.16 8.00
3 Barbora RakušanováBarbora Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 PB 45.87 7.00
4 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 45.98 5.00
5 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 46.60 4.00
6 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 47.15 3.00
7 Nicol FrýbováNicol Frýbová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 48.82 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 44.97 11.00
2 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 45.91 6.00
3 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 49.35 1.00
4 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 51.49
5 Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 PB 58.44
6 Eliška ŠafářováEliška Šafářová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 60.71
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 44.97 11.00
2 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 45.15 9.00
3 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 45.16 8.00
4 Barbora RakušanováBarbora Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 PB 45.87 7.00
5 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 45.91 6.00
6 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 45.98 5.00
7 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 46.60 4.00
8 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 47.15 3.00
9 Nicol FrýbováNicol Frýbová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 48.82 2.00
10 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 49.35 1.00
11 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 51.49
12 Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 PB 58.44
13 Eliška ŠafářováEliška Šafářová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 60.71

800 m - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 SB 2:14.68 11.00
2 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 2:16.72 9.00
3 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 2:17.19 8.00
4 Jakub ZderadičkaJakub Zderadička 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 2:17.19 7.00
5 Jakub DubanJakub Duban 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 2:28.52 6.00
6 Filip HnykFilip Hnyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 PB 2:47.49 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 2:21.93 11.00
2 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:24.69 9.00
3 Ellen ŠléglováEllen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:40.16 8.00
4 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:51.59 7.00
5 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:56.49 6.00
6 Veronika KrálíkováVeronika Králíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 3:05.38 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Prokop TomášekProkop Tomášek 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 4:55.75 11.00
2 Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 4:57.31 9.00
3 Ondřej ŠkatulaOndřej Škatula 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 5:12.75 8.00
4 Ondřej ProcházkaOndřej Procházka 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 5:15.14 7.00
5 Jakub VéleJakub Véle 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 5:21.91 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie KarbanováMarie Karbanová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 5:36.25 11.00
2 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 5:44.57 9.00
3 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:46.08 8.00
4 Nikol JakubcováNikol Jakubcová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 5:53.26 7.00
5 Vendula SisrováVendula Sisrová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 6:03.54 6.00
6 Eliška GollováEliška Gollová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 PB 6:04.16 5.00
7 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 6:42.34 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 11:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 14.25 11.00
2 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 15.40 9.00
3 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 16.23 8.00
4 Jakub ŠtichJakub Štich 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 17.01 7.00
5 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 18.63 6.00
6 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19.28 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 17.15 11.00
2 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 17.39 9.00
3 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 17.78 8.00
4 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.57 6.00
5 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 19.01 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 18.36 7.00
2 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 19.00 5.00
3 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 21.32 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 17.15 11.00
2 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 17.39 9.00
3 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 17.78 8.00
4 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 18.36 7.00
5 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.57 6.00
6 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 19.00 5.00
7 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 19.01 4.00
8 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 21.32 3.00

200 m překážek (0.76) - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 13:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 27.79 11.00
2 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 31.23 9.00
3 Jakub ŠtichJakub Štich 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 31.53 8.00
4 Matěj BočekMatěj Boček 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 32.82 7.00
5 Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 34.09 6.00
6 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 35.63 5.00
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 12:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 32.70 11.00
2 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 33.53 9.00
3 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 33.92 8.00
4 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 34.17 7.00
5 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 35.02 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 12:55) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 35.86 5.00
Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNF
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 32.70 11.00
2 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 33.53 9.00
3 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 33.92 8.00
4 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 34.17 7.00
5 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 35.02 6.00
6 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 35.86 5.00
Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNF

1500 m překážek - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:58.33 11.00
2 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 5:02.35 9.00
MS Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 5:23.45
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 5:47.58 11.00
2 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 PB 6:03.45 9.00
3 Gabriela TurováGabriela Turová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 PB 6:13.40 8.00
4 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 6:22.15 7.00
5 Agáta AndrlováAgáta Andrlová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 6:46.94 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kostka, Matěcha, Procházka, Velička Kostka, Matěcha, Procházka, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 29.12 11.00
2 Hercík, Chvál, Khol, Miler Hercík, Chvál, Khol, Miler AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 29.22 9.00
3 Bureš, Mařas, Tien Dat, Vaníček Bureš, Mařas, Tien Dat, Vaníček AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.62 8.00
4 Boček, Lukšo, Spielmann, Škatula Boček, Lukšo, Spielmann, Škatula AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 30.74 7.00
5 Malát, Papoušek, Šnajdr, Vinický Malát, Papoušek, Šnajdr, Vinický TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 32.21 6.00
6 Drbohlav, Martínek, Plecháček, Véle Drbohlav, Martínek, Plecháček, Véle AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 34.54 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romanová, Řezáčová, Procházková, Kopalová Romanová, Řezáčová, Procházková, Kopalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 32.46 11.00
2 Hanušová, Kubínová, Šléglová, Vrabcová Hanušová, Kubínová, Šléglová, Vrabcová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 33.68 9.00
3 Mazánková, Mejsnarová, Sisrová, Šilhánová Mazánková, Mejsnarová, Sisrová, Šilhánová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 33.98 8.00
4 Andrlová, Gollová, Karbanová, Stěhulková Andrlová, Gollová, Karbanová, Stěhulková AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 36.10 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermák, Martinka, Ondráček, Stránský Čermák, Martinka, Ondráček, Stránský TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 2:46.15 11.00
2 Miler, Komárek, Škatula, Zderadička Miler, Komárek, Škatula, Zderadička AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:51.63 9.00
3 Bouček, Bureš, Mařas, Tomášek Bouček, Bureš, Mařas, Tomášek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:52.37 8.00
4 Šenk, Porubän, Mochal, Habán Šenk, Porubän, Mochal, Habán AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:56.02 7.00
5 Drbohlav, Hamada, Plecháček, Vaníček Drbohlav, Hamada, Plecháček, Vaníček AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:08.02 6.00
6 Hnyk, Kurilla, Richtr, Rychtář Hnyk, Kurilla, Richtr, Rychtář TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 3:17.81 5.00
7 Martínek, Tien Dat, Véle, Veleba Martínek, Tien Dat, Véle, Veleba AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 3:18.40 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fronková, Kubínová, Rakušanová, Šléglová Fronková, Kubínová, Rakušanová, Šléglová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 3:08.85 11.00
2 Jarošová, Peroutková, Šikolová, Voldánová Jarošová, Peroutková, Šikolová, Voldánová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:09.19 9.00
3 Zaydlarová, Sedláčková, Šírová, Šeflová Zaydlarová, Sedláčková, Šírová, Šeflová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:22.76 8.00
4 Bízková, Grohová, Tesařová, Vojáčková Bízková, Grohová, Tesařová, Vojáčková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:45.16 7.00
Rejlková, Rajmová, Karbanová, Andrlová Rejlková, Rajmová, Karbanová, Andrlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 24.15.1 (odkazuje na 17.5)
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 Body
1 Karel LejsekKarel Lejsek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 12 PB 1.65 - - o o o o o o o xxx 11.00
2 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 8 PB 1.62 o o xo o o o o o xxx 9.00
3 Denis KaiserDenis Kaiser
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 11 1.53 - o o o o xxx 8.00
4 Tomáš BeranTomáš Beran
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 9 1.53 - - o o xo xx- 7.00
5 Filip VaníčekFilip Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 4 PB 1.50 o o o xxo xxx 6.00
6 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 10 1.45 o xo xo xxx 5.00
7 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 1 PB 1.45 o xxo xxo xxx 4.00
8 Jan LukšoJan Lukšo
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 1.40 o o xxx 3.00
9 Tomáš BilíkTomáš Bilík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 7 1.40 o xo xxx 2.00
10 Šimon MrázikŠimon Mrázik
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 3 PB 1.40 o xxo xxx 1.00
11 David HlavaDavid Hlava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 2 PB 1.35 o xxx
Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 5 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,48 Body
1 Adriana ChudobováAdriana Chudobová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 1.46 o o o o o xo xxx 11.00
2 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 8 1.43 - o o o xo xxx 9.00
3 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 10 1.43 o o o o xxo xxx 8.00
4 Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 4 SB 1.40 o o xxo o xxx 7.00
5 Tereza MátlováTereza Mátlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 5 SB 1.40 o o xxo xo xxx 6.00
6 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 9 1.40 - - o xxo xxx 5.00
7 Nela BarthelováNela Barthelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 2 1.30 o xo xxx 4.00
8 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 1.25 o xxx 3.00
Valentýna KřelinováValentýna Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 3 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 11 PB 3.80 - - - - - - - - - o - o - o xo xxo xxx 11.00
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 10 3.50 - - - - - - - o - - o - xo xxx 9.00
3 Karel LejsekKarel Lejsek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 9 PB 3.00 - - o o - o - xo xx- 8.00
4 Mikuláš TampierMikuláš Tampier
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 8 2.80 - - o xxo - xo - xxx 7.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 1 PB 2.80 - o o o - xxo - xxx 6.00
6 Tobiáš KurillaTobiáš Kurilla
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 5 PB 2.70 o o xo xxo xxo xxx 5.00
7 Jan NožičkaJan Nožička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 6 PB 2.60 xxo o xo xxo xxx 4.00
8 Jan PapoušekJan Papoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 3 PB 2.40 o o xo xxx 3.00
9 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 4 2.20 o o xxx 2.00
10 Miloslav NýdrleMiloslav Nýdrle
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 2 PB 2.20 xo xo xxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,95 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,55 Body
1 Sára RejlkováSára Rejlková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 PB 2.40 o o o xo o o xxx 11.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 6 2.40 - o o - xo xo xxx 9.00
3 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3 PB 2.30 - o o - o xxx 8.00
4 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 2.20 - xo o o xxx 7.00
5 Anežka HavránkováAnežka Havránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 1 1.95 xxo xo xxx 6.00
Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 11 PB 6.00 +0.2 m/s x x 5.59  0,30 5.59 6.00  0,20 5.92  0,70 5.83  3,00 11.00
2 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 10 5.37 +0.5 m/s 5.37  0,50 5.27  1,60 5.15  -0,60 5.37 5.37  0,00 5.31  3,60 5.18  1,20 9.00
3 Ondřej VeličkaOndřej Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 8 PB 5.32 +0.6 m/s 5.20  0,10 5.09  2,10 5.05  -0,50 5.20 5.14  0,30 5.32  0,60 x 8.00
4 Denis KaiserDenis Kaiser
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 7 5.18 -0.4 m/s 5.18  -0,40 4.73  -0,50 5.09  -1,40 5.18 x 5.04  0,80 5.10  2,40 7.00
5 Matěj ŠenkMatěj Šenk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 5 4.93 +0.7 m/s 4.84  -0,60 4.92  -0,60 4.93  0,70 4.93 4.78  1,00 x 4.74  -0,70 6.00
6 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 9 4.88 -1.1 m/s 4.49  0,30 4.40  1,50 4.88  -1,10 4.88 3.85  0,80 4.49  -0,70 4.78  -0,60 5.00
7 Jan LukšoJan Lukšo
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3 4.87 -0.6 m/s 4.87  -0,60 4.68  0,10 4.74  1,30 4.87 x 4.83  0,00 4.85  -1,20 4.00
8 Jakub ŠtichJakub Štich
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 2 4.71 +0.0 m/s 4.63  -1,40 4.71  0,00 4.35  1,30 4.71 4.52  0,50 - - 3.00
9 Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 4.56 -0.3 m/s 4.56  -0,30 3.94  0,50 4.28  1,40 4.56 2.00
10 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 6 4.32 +1.2 m/s 4.13  -0,70 4.27  -1,70 4.32  1,20 4.32 1.00
Samuel SpielmannSamuel Spielmann
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 1 NM x x x -
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 PB 4.97 -1.4 m/s x 4.81  0,10 x 4.81 4.51  -1,30 4.97  -1,40 x 11.00
2 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 14 4.88 -0.1 m/s 4.56  -0,90 x 4.73  -0,10 4.73 4.71  -2,50 x 4.88  -0,10 9.00
3 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 10 4.61 +0.0 m/s 4.29  -1,20 4.29  0,20 4.61  0,00 4.61 4.51  -1,00 4.29  -1,50 4.53  0,50 8.00
4 Lucie MazánkováLucie Mazánková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 12 4.55 +0.0 m/s 4.25  -1,30 4.21  0,40 4.55  0,00 4.55 4.23  -1,20 4.14  -1,10 4.16  -0,40 7.00
5 Michaela BahníkováMichaela Bahníková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 9 4.39 -1.0 m/s 4.39  -1,00 x 4.15  0,60 4.39 4.23  -1,40 x 3.81  -0,90 6.00
6 Barbora RakušanováBarbora Rakušanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3 4.37 +2.1 m/s 4.33 -0.2 m/s 4.33  -0,20 4.28  1,50 4.37  2,10 4.37 4.15  -2,80 x x 5.00
7 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 8 PB 4.37 +1.2 m/s 4.09  0,70 4.27  0,60 4.37  1,20 4.37 4.01  -2,90 4.14  -1,10 4.27  -1,30 4.00
8 Vendula SisrováVendula Sisrová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 PB 4.34 +0.4 m/s 4.34  0,40 x 4.31  1,50 4.34 3.29  -1,70 x x 3.00
9 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 13 4.28 -1.1 m/s 4.28  -1,10 x - 4.28 2.00
10 Nicol FrýbováNicol Frýbová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 4.18 +1.1 m/s 4.18  1,10 x 4.11  0,70 4.18 1.00
11 Emma PatočkováEmma Patočková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 6 4.16 +0.8 m/s x 3.90  0,90 4.16  0,80 4.16
12 Valeriya KotelyaValeriya Kotelya
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 2 3.61 +0.6 m/s 3.61  0,60 x x 3.61
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta GrohováAgáta Grohová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 14 08.92 - 08.88 08.30 8.88 07.98 08.92 08.80 11.00
2 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 10 08.87 08.06 08.02 08.27 8.27 08.87 07.97 08.18 9.00
3 Melissa FululiMelissa Fululi
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 13 08.85 08.85 06.82 07.85 8.85 08.50 08.51 07.75 8.00
4 Daniela HrdinováDaniela Hrdinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 8 08.51 08.45 08.51 07.87 8.51 08.39 07.93 07.75 7.00
5 Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 6 08.46 08.12 08.06 07.82 8.12 08.46 07.55 07.45 6.00
6 Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 7 08.29 08.29 07.76 08.20 8.29 07.59 x 08.25 5.00
7 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 11 08.14 07.81 08.14 08.05 8.14 08.06 07.99 08.06 4.00
8 Nela BarthelováNela Barthelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 5 07.99 07.99 07.97 07.57 7.99 07.12 07.14 06.75 3.00
9 Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 9 07.95 07.43 07.95 06.69 7.95 2.00
10 Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 12 07.91 07.18 07.91 07.84 7.91 1.00
11 Valentýna KřelinováValentýna Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 4 07.39 07.39 07.37 06.89 7.39
12 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 PB 07.17 06.89 07.17 06.77 7.17
13 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 3 06.98 06.98 06.94 06.77 6.98
14 Anežka HavránkováAnežka Havránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 PB 05.16 05.16 x 04.81 5.16
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 12 12.07 12.07 11.63 x 12.07 10.57 11.70 x 11.00
2 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 10 11.02 10.32 10.76 10.28 10.76 10.83 10.74 11.02 9.00
3 Jakub ŠteigrJakub Šteigr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 11 10.85 09.89 10.68 10.85 10.85 - - - 8.00
4 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 9 10.47 10.47 09.71 10.19 10.47 10.25 09.86 09.60 7.00
5 Patrik BenePatrik Bene
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 1 PB 10.15 x 09.83 08.56 9.83 09.90 10.15 09.60 6.00
6 Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 8 10.00 08.98 09.37 x 9.37 09.09 10.00 x 5.00
7 Karel StránskýKarel Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 5 PB 09.95 08.90 09.81 08.86 9.81 09.19 09.95 09.63 4.00
8 Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 09.42 09.12 09.42 08.77 9.42 08.85 08.24 09.30 3.00
9 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 PB 08.84 08.84 08.18 08.63 8.84 2.00
10 Adam UchytilAdam Uchytil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 07.27 07.19 07.23 07.27 7.27 1.00
11 Jiří HudíkJiří Hudík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 3 PB 06.89 06.89 06.78 06.06 6.89
Celkem 11 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 14 23.92 14.31 16.82 23.92 23.92 x 18.81 18.13 11.00
2 Elena BrožkováElena Brožková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 11 PB 23.28 23.28 x 17.38 23.28 x x x 9.00
3 Melissa FululiMelissa Fululi
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 13 22.60 x 19.44 22.60 22.60 15.99 17.52 x 8.00
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 12 PB 22.51 16.54 19.30 18.31 19.30 16.96 22.51 x 7.00
5 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 PB 20.09 16.27 15.14 19.44 19.44 18.28 20.09 18.16 6.00
6 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 10 20.01 x 19.10 16.26 19.10 19.20 17.35 20.01 5.00
7 Alexandra ŠindlerováAlexandra Šindlerová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 8 PB 19.37 x 19.37 x 19.37 17.96 18.57 15.94 4.00
8 Kateřina BízkováKateřina Bízková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 PB 18.60 18.60 14.58 16.01 18.60 14.33 16.02 17.09 3.00
9 Anna JandováAnna Jandová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 5 PB 18.42 18.42 17.06 x 18.42 2.00
10 Lucie VedejováLucie Vedejová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 3 PB 18.33 16.00 15.16 18.33 18.33 1.00
11 Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 9 17.66 16.58 17.66 16.56 17.66
12 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 2 PB 16.61 16.61 14.55 15.55 16.61
13 Emma PatočkováEmma Patočková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 1 PB 10.78 x 10.78 x 10.78
Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 NM x x x -
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 13 PB 48.15 48.15 47.42 x 48.15 45.81 45.29 47.65 11.00
2 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 12 PB 42.82 39.44 42.82 40.11 42.82 x 40.48 37.80 9.00
3 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 11 PB 39.86 32.42 34.63 x 34.63 38.38 33.87 39.86 8.00
MS Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 10 PB 37.17 37.17 x x 37.17
5 Patrik BenePatrik Bene
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 1 PB 33.00 x 31.04 33.00 33.00 x 32.38 29.97 7.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 6 PB 24.78 22.73 24.78 21.78 24.78 x 23.57 x 6.00
7 Patrik CarskaPatrik Carska
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 5 PB 22.65 x 20.46 20.46 20.46 22.65 x 22.35 5.00
8 Pavel PřívratskýPavel Přívratský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 7 21.32 x 21.32 19.28 21.32 19.37 x 19.10 4.00
9 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 3 PB 20.46 x 20.46 x 20.46 x 19.29 19.22 3.00
10 Jakub ZderadičkaJakub Zderadička
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 2 PB 19.44 19.44 x 19.28 19.44 2.00
11 Šimon MrázikŠimon Mrázik
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 9 18.94 x 18.94 x 18.94 1.00
12 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 8 18.70 14.33 18.30 18.70 18.70
13 Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 4 15.34 15.34 x x 15.34
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 11 PB 28.76 24.36 23.31 24.99 24.99 28.71 28.76 25.68 11.00
2 Daniela HrdinováDaniela Hrdinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 10 PB 27.40 25.00 27.40 26.96 27.40 26.38 x 25.01 9.00
3 Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 6 PB 25.56 22.67 21.07 24.25 24.25 25.56 24.49 20.61 8.00
4 Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 9 25.55 24.01 24.36 22.33 24.36 25.25 23.08 25.55 7.00
5 Melissa FululiMelissa Fululi
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 7 PB 25.40 22.72 23.89 x 23.89 25.40 x 22.53 6.00
6 Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 PB 20.83 15.10 19.33 x 19.33 20.83 17.33 18.07 5.00
7 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 5 19.85 16.50 19.35 19.85 19.85 18.83 18.09 19.27 4.00
8 Nela BarthelováNela Barthelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3 PB 19.14 x 19.03 17.42 19.03 19.14 x 17.09 3.00
9 Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 15.93 15.91 15.93 x 15.93 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 2 PB 33.81 33.81 33.80 32.03 33.81 30.47 30.62 x 11.00
2 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 3 PB 33.20 25.27 24.83 33.20 33.20 29.27 26.89 28.97 9.00
3 Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 5 32.57 32.48 24.90 29.40 32.48 32.57 29.43 x 8.00
4 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 4 30.75 x 28.62 x 28.62 x x 30.75 7.00
5 Adam UchytilAdam Uchytil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 1 PB 18.89 18.86 16.77 16.46 18.86 18.89 16.68 18.09 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 15 29.20 26.38 24.52 26.14 26.38 26.21 29.20 x 11.00
2 Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 14 PB 29.00 26.34 x 24.30 26.34 29.00 27.34 22.75 9.00
3 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 16 28.33 22.98 25.78 28.33 28.33 21.99 x 28.29 8.00
4 Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 13 27.03 26.69 17.17 20.87 26.69 20.09 23.84 27.03 7.00
5 Anna ŠikolováAnna Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 12 26.55 26.55 23.07 18.76 26.55 23.84 20.36 x 6.00
6 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 PB 25.75 20.83 25.75 20.68 25.75 24.17 20.78 22.94 5.00
7 Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 9 23.60 23.51 21.55 23.60 23.60 21.60 x 12.01 4.00
8 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 10 23.30 18.33 17.46 22.31 22.31 x 23.30 x 3.00
9 Daniela HrdinováDaniela Hrdinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 11 22.07 17.90 17.85 22.07 22.07 2.00
10 Jolana ČmejlováJolana Čmejlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 2 PB 19.31 18.60 19.31 18.82 19.31 1.00
11 Valentýna KřelinováValentýna Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 7 18.37 17.99 17.03 18.37 18.37
12 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 4 PB 17.95 17.95 x 17.95 17.95
13 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 6 16.11 15.51 16.11 14.57 16.11
14 Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3 PB 15.72 x 15.72 12.35 15.72
15 Lucie VedejováLucie Vedejová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 5 13.15 x 11.72 13.15 13.15
Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 8 NM x x x -
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 14 PB 49.03 48.34 x x 48.34 49.03 x 45.17 11.00
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 16 48.05 46.08 48.05 45.28 48.05 46.04 46.27 46.10 9.00
3 Jakub ŠteigrJakub Šteigr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 13 39.76 38.89 36.65 38.12 38.89 37.90 38.94 39.76 8.00
4 Karel LejsekKarel Lejsek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 12 37.73 35.17 - 37.73 37.73 35.00 37.48 36.11 7.00
5 Patrik CarskaPatrik Carska
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 15 36.43 32.75 36.43 36.24 36.43 34.97 35.86 33.70 6.00
6 Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 11 33.32 33.32 x x 33.32 30.15 x 27.16 5.00
7 Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 10 32.70 30.52 30.22 32.06 32.06 32.70 28.56 28.24 4.00
8 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 9 31.22 27.20 29.48 31.22 31.22 x 25.84 27.87 3.00
9 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 8 31.19 x 31.19 30.94 31.19 2.00
10 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 7 29.49 27.30 27.84 29.49 29.49 1.00
11 Denis KaiserDenis Kaiser
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 5 PB 27.69 23.19 26.46 27.69 27.69
12 Matěj ŠenkMatěj Šenk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 6 26.22 26.22 26.17 22.33 26.22
13 Than Tien DatThan Tien Dat
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 4 23.16 23.16 x 22.35 23.16
14 David HlavaDavid Hlava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 1 PB 20.76 20.76 16.99 17.33 20.76
15 Pavel PřívratskýPavel Přívratský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3 20.06 18.69 20.06 x 20.06
16 Jiří HudíkJiří Hudík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 2 PB 13.98 13.98 x 11.05 13.98
Celkem 16 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15:41.13 11.00
2 Dan MochalDan Mochal 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16:02.55 9.00
3 Marek RöslerMarek Rösler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 17:53.50 8.00
4 Bruno MartínekBruno Martínek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 20:42.88 7.00
5 René WágnerRené Wágner 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 21:30.07 6.00
6 Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21:57.44 5.00
7 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 21:58.64 4.00
Celkem 7 závodníků