Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva, skupina A

Liberec (15. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 PB 08.05 50.00
2 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.26 49.00
3 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 PB 08.44 48.00
4 Lukáš KlápštěLukáš Klápště 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.54 47.00
5 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 PB 08.60 46.00
6 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.89 42.00
Vojtěch VelíšekVojtěch Velíšek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.6.2022 - 17:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 08.70 45.00
2 Ondřej HudíkOndřej Hudík 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 08.76 44.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 09.33 40.00
4 Jakub LaurinJakub Laurin 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 09.41 39.00
5 Štěpán RázekŠtěpán Rázek 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 09.45 38.00
6 Ondra ŽampachOndra Žampach 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 09.48 37.00
7 Adam RotreklAdam Rotrekl 10 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 8 09.55 36.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 15.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin GänselBenjamin Gänsel 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 09.24 41.00
2 Tobiáš VojtekTobiáš Vojtek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 09.61 34.00
3 Luboš LopraisLuboš Loprais 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 09.68 32.00
4 Martin ElisMartin Elis 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 09.81 31.00
5 Daniel VíchDaniel Vích 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.08 30.00
6 Ondřej JanusOndřej Janus 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 10.22 28.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.6.2022 - 17:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis BojčukDenis Bojčuk 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.88 43.00
2 Filip KopeckýFilip Kopecký 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 09.60 35.00
3 Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 09.62 33.00
4 Filip BudinaFilip Budina 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 10.14 29.00
5 Sáva JarůšekSáva Jarůšek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 10.28 27.00
6 Ondřej GalandrOndřej Galandr 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.15 26.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 PB 08.05 50.00
2 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.26 49.00
3 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 PB 08.44 48.00
4 Lukáš KlápštěLukáš Klápště 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.54 47.00
5 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 PB 08.60 46.00
6 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 08.70 45.00
7 Ondřej HudíkOndřej Hudík 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 08.76 44.00
8 Denis BojčukDenis Bojčuk 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.88 43.00
9 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.89 42.00
10 Benjamin GänselBenjamin Gänsel 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 09.24 41.00
11 Jakub NovotnýJakub Novotný 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 09.33 40.00
12 Jakub LaurinJakub Laurin 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 09.41 39.00
13 Štěpán RázekŠtěpán Rázek 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 09.45 38.00
14 Ondra ŽampachOndra Žampach 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 09.48 37.00
15 Adam RotreklAdam Rotrekl 10 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 8 09.55 36.00
16 Filip KopeckýFilip Kopecký 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 09.60 35.00
17 Tobiáš VojtekTobiáš Vojtek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 09.61 34.00
18 Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 09.62 33.00
19 Luboš LopraisLuboš Loprais 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 09.68 32.00
20 Martin ElisMartin Elis 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 09.81 31.00
21 Daniel VíchDaniel Vích 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.08 30.00
22 Filip BudinaFilip Budina 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 10.14 29.00
23 Ondřej JanusOndřej Janus 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 10.22 28.00
24 Sáva JarůšekSáva Jarůšek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 10.28 27.00
25 Ondřej GalandrOndřej Galandr 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.15 26.00
Vojtěch VelíšekVojtěch Velíšek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 DQ

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.6.2022 - 16:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.07 50.00
2 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.27 49.00
3 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.69 47.00
4 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 08.76 46.00
5 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.84 45.00
6 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 08.90 44.00
7 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 09.14 42.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.6.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MuchováEliška Muchová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 08.60 48.00
2 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 PB 09.00 43.00
3 Eliška DrdováEliška Drdová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.15 41.00
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.18 40.00
5 Elisabeth Angeli ŠonkováElisabeth Angeli Šonková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 09.23 39.00
6 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 09.34 36.00
7 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 09.44 31.50
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 15.6.2022 - 16:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 09.27 38.00
2 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 09.30 37.00
3= Tereza ZerákováTereza Zeráková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 09.35 34.50
3= Natálie BártováNatálie Bártová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 09.35 34.50
5 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 09.44 31.50
6 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 09.65 27.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.6.2022 - 16:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠikýřováAneta Šikýřová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 09.41 33.00
2 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 PB 09.47 30.00
3 Simona KerlehováSimona Kerlehová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 09.61 28.00
4 Anna DupačováAnna Dupačová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 09.74 25.00
5 Denisa KumstováDenisa Kumstová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.81 24.00
6 Barbora SchovancováBarbora Schovancová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 09.91 21.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.6.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 09.86 22.50
2 Marianna ErbenováMarianna Erbenová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 09.99 18.00
3 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 10.11 17.00
4 Tereza ŽalmanováTereza Žalmanová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 10.17 16.00
5 Ema NovákováEma Nováková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 10.23 15.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 15.6.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 09.58 29.00
2 Adéla KouckáAdéla Koucká 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 09.73 26.00
3 Patricie PošmournáPatricie Pošmourná 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.86 22.50
4 Jitka SedláčkováJitka Sedláčková 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.93 20.00
5 Alisia FinkeAlisia Finke 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.98 19.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.07 50.00
2 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.27 49.00
3 Eliška MuchováEliška Muchová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 08.60 48.00
4 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.69 47.00
5 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 08.76 46.00
6 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.84 45.00
7 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 08.90 44.00
8 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 PB 09.00 43.00
9 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 09.14 42.00
10 Eliška DrdováEliška Drdová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.15 41.00
11 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.18 40.00
12 Elisabeth Angeli ŠonkováElisabeth Angeli Šonková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 09.23 39.00
13 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 09.27 38.00
14 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 09.30 37.00
15 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 09.34 36.00
16 Tereza ZerákováTereza Zeráková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 09.35 34.50
16 Natálie BártováNatálie Bártová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 09.35 34.50
18 Aneta ŠikýřováAneta Šikýřová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 09.41 33.00
19 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 09.44 31.50
19 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 09.44 31.50
21 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 PB 09.47 30.00
22 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 09.58 29.00
23 Simona KerlehováSimona Kerlehová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 09.61 28.00
24 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 09.65 27.00
25 Adéla KouckáAdéla Koucká 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 09.73 26.00
26 Anna DupačováAnna Dupačová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 09.74 25.00
27 Denisa KumstováDenisa Kumstová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.81 24.00
28 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 09.86 22.50
28 Patricie PošmournáPatricie Pošmourná 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.86 22.50
30 Barbora SchovancováBarbora Schovancová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 09.91 21.00
31 Jitka SedláčkováJitka Sedláčková 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.93 20.00
32 Alisia FinkeAlisia Finke 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.98 19.00
33 Marianna ErbenováMarianna Erbenová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 09.99 18.00
34 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 10.11 17.00
35 Tereza ŽalmanováTereza Žalmanová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 10.17 16.00
36 Ema NovákováEma Nováková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 10.23 15.00

800 m - Ml. žáci

(st, 15.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej GalandrOndřej Galandr 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 2:51.01 50.00
2 Sáva JarůšekSáva Jarůšek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 PB 2:54.67 49.00
3 Roman KožárRoman Kožár 09 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 9 2:57.81 48.00
4 Jakub ChuticJakub Chutic 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 PB 2:57.93 47.00
5 Daniel BuiDaniel Bui 10 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7 3:03.94 46.00
6 Filip KopeckýFilip Kopecký 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 3:09.04 45.00
7 Filip BudinaFilip Budina 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3:10.52 44.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marianna ErbenováMarianna Erbenová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 2:33.49 50.00
2 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 2:33.52 49.00
3 Karolína PíchováKarolína Píchová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 2:39.68 48.00
4 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 PB 2:41.40 47.00
5 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 PB 2:48.48 46.00
6 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 2:51.71 45.00
7 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 3:08.17 38.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Adéla HadravováAdéla Hadravová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:45.52
2 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 2:55.22 44.00
3 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 2:56.90 43.00
4 Monika BlažkováMonika Blažková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 SB 3:03.11 42.00
5 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 3:04.67 41.00
6 Alisia FinkeAlisia Finke 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:05.36 40.00
7 Ema NovákováEma Nováková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 3:07.71 39.00
8 Klára SkibinskáKlára Skibinská 10 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 3:12.86 37.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marianna ErbenováMarianna Erbenová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 2:33.49 50.00
2 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 2:33.52 49.00
3 Karolína PíchováKarolína Píchová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 2:39.68 48.00
4 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 PB 2:41.40 47.00
5 Adéla HadravováAdéla Hadravová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:45.52
6 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 PB 2:48.48 46.00
7 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 2:51.71 45.00
8 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 2:55.22 44.00
9 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 2:56.90 43.00
10 Monika BlažkováMonika Blažková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 SB 3:03.11 42.00
11 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 3:04.67 41.00
12 Alisia FinkeAlisia Finke 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:05.36 40.00
13 Ema NovákováEma Nováková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 8 3:07.71 39.00
14 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 3:08.17 38.00
15 Klára SkibinskáKlára Skibinská 10 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 3:12.86 37.00

4 x 100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermák, Klápště, Martinka, Štěrba Čermák, Klápště, Martinka, Štěrba TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 52.14 50.00
2 Hudík, Klimeš, Seifert, Pešík Hudík, Klimeš, Seifert, Pešík AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 52.91 46.00
3 Novotný, Jandera, Laurin, Velíšek Novotný, Jandera, Laurin, Velíšek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 56.03 42.00
4 Bojčuk, Loprais, Stádník, Valenta Bojčuk, Loprais, Stádník, Valenta AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.49 34.00
5 Bui, Kožár, Rotrekl Bui, Kožár, Rotrekl Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 62.55 18.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chutic, Chvátal, Vojtek, Žampach Chutic, Chvátal, Vojtek, Žampach TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 57.55 38.00
2 Jarůšek, Kopecký, Krátký, Šrek Jarůšek, Kopecký, Krátký, Šrek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 61.49 30.00
3 Brzek, Galandr, Gänsel, Vích Brzek, Galandr, Gänsel, Vích AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 61.70 26.00
4 Budina, Elis, Janus, Šnajdr Budina, Elis, Janus, Šnajdr TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 62.22 22.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermák, Klápště, Martinka, Štěrba Čermák, Klápště, Martinka, Štěrba TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 52.14 50.00
2 Hudík, Klimeš, Seifert, Pešík Hudík, Klimeš, Seifert, Pešík AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 52.91 46.00
3 Novotný, Jandera, Laurin, Velíšek Novotný, Jandera, Laurin, Velíšek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 56.03 42.00
4 Chutic, Chvátal, Vojtek, Žampach Chutic, Chvátal, Vojtek, Žampach TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 57.55 38.00
5 Bojčuk, Loprais, Stádník, Valenta Bojčuk, Loprais, Stádník, Valenta AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.49 34.00
6 Jarůšek, Kopecký, Krátký, Šrek Jarůšek, Kopecký, Krátký, Šrek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 61.49 30.00
7 Brzek, Galandr, Gänsel, Vích Brzek, Galandr, Gänsel, Vích AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 61.70 26.00
8 Budina, Elis, Janus, Šnajdr Budina, Elis, Janus, Šnajdr TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 62.22 22.00
9 Bui, Kožár, Rotrekl Bui, Kožár, Rotrekl Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 62.55 18.00

4 x 100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hornová, Kaděrová, Kroupová, Kumstátová Hornová, Kaděrová, Kroupová, Kumstátová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 52.92 50.00
2 Kerlehová, Lhotáková, Muchová, Tůmová Kerlehová, Lhotáková, Muchová, Tůmová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 56.02 42.00
3 Marečková, Rucká, Solfronková, Jelinková Marečková, Rucká, Solfronková, Jelinková AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 57.09 38.00
4 Drdová, Holická, Súkeníková, Trollerová Drdová, Holická, Súkeníková, Trollerová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 58.05 34.00
5 Jakubíčková, Koucká, Schveigerová, Šikýřová Jakubíčková, Koucká, Schveigerová, Šikýřová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.29 26.00
6 Hübnerová, Kumstová, Říhová, Schovancová Hübnerová, Kumstová, Říhová, Schovancová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 59.39 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrnčířová, Jahodová, Píchová, Trochtová Hrnčířová, Jahodová, Píchová, Trochtová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 54.45 46.00
2 Bartošová, Dupačová, Grygárková, Šonková Bartošová, Dupačová, Grygárková, Šonková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 58.27 30.00
3 Cermanová, Bártová, Erbenová, Machová Cermanová, Bártová, Erbenová, Machová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 59.88 18.00
4 Zeráková, Zemanová, Landová, Koželuhová Zeráková, Zemanová, Landová, Koželuhová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 61.71 14.00
5 Lovjannikova, Pošmourná, Sedláčková, Finke Lovjannikova, Pošmourná, Sedláčková, Finke AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 63.90 10.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hornová, Kaděrová, Kroupová, Kumstátová Hornová, Kaděrová, Kroupová, Kumstátová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 52.92 50.00
2 Hrnčířová, Jahodová, Píchová, Trochtová Hrnčířová, Jahodová, Píchová, Trochtová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 54.45 46.00
3 Kerlehová, Lhotáková, Muchová, Tůmová Kerlehová, Lhotáková, Muchová, Tůmová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 56.02 42.00
4 Marečková, Rucká, Solfronková, Jelinková Marečková, Rucká, Solfronková, Jelinková AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 57.09 38.00
5 Drdová, Holická, Súkeníková, Trollerová Drdová, Holická, Súkeníková, Trollerová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 58.05 34.00
6 Bartošová, Dupačová, Grygárková, Šonková Bartošová, Dupačová, Grygárková, Šonková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 58.27 30.00
7 Jakubíčková, Koucká, Schveigerová, Šikýřová Jakubíčková, Koucká, Schveigerová, Šikýřová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.29 26.00
8 Hübnerová, Kumstová, Říhová, Schovancová Hübnerová, Kumstová, Říhová, Schovancová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 59.39 22.00
9 Cermanová, Bártová, Erbenová, Machová Cermanová, Bártová, Erbenová, Machová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 59.88 18.00
10 Zeráková, Zemanová, Landová, Koželuhová Zeráková, Zemanová, Landová, Koželuhová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 61.71 14.00
11 Lovjannikova, Pošmourná, Sedláčková, Finke Lovjannikova, Pošmourná, Sedláčková, Finke AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 63.90 10.00

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 Body
MS Denis BojčukDenis Bojčuk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 1.40 - o o o o o o xxx
2 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
10 9 PB 1.40 o o o o o xxo o xxx 50.00
3 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 16 1.40 - o o o o o xo xx 49.00
4= Jakub NovotnýJakub Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
10 7 PB 1.35 o o o o o o xxx 47.50
4= Jakub BrzekJakub Brzek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 1 PB 1.35 - o o o o o xx 47.50
6 Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 15 PB 1.35 o o xo o o o xxx 46.00
7 Adam RotreklAdam Rotrekl
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
10 8 PB 1.35 o o o o o xo xxx 45.00
8 Martin ValentaMartin Valenta
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 14 PB 1.30 o o o o xxo xxx 44.00
9= Tomáš JanderaTomáš Jandera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
10 3 PB 1.25 o o o o xxx 42.50
9= Michal ChvátalMichal Chvátal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 13 PB 1.25 o o o o xxx 42.50
11 Ondřej MaršíkOndřej Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 6 PB 1.25 xo o xxo xo xx 41.00
12 Roman KožárRoman Kožár
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
09 4 PB 1.20 o o o - xxx 40.00
13= Daniel BuiDaniel Bui
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
10 2 PB 1.15 o o xxx 38.50
13= Jakub LaurinJakub Laurin
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
10 5 PB 1.15 o o xxx 38.50
15 Ondřej JanusOndřej Janus
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
10 11 1.15 xxo o xxx 37.00
16 Daniel VíchDaniel Vích
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 12 1.15 o xo xxx 36.00
17 Tobiáš VojtekTobiáš Vojtek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 10 PB 1.10 o xxx 35.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 Body
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 1 PB 1.36 - - o o o o o xxx 50.00
2 Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 17 1.33 - o o o o o xxx 49.00
3 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 16 1.33 - o o xo xxo xo xxx 48.00
4 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 14 1.33 - - o o o xxo xxx 47.00
5 Elisabeth Angeli ŠonkováElisabeth Angeli Šonková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 7 PB 1.30 o o o o xo xxx 46.00
6 Anežka TrochtováAnežka Trochtová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 10 PB 1.30 o o xo o xo xxx 45.00
7 Lucie VebrováLucie Vebrová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 12 PB 1.30 xo o xo xxo xo xxx 44.00
8 Natálie BártováNatálie Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 13 1.25 o o o o xxx 43.00
9 Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
10 4 PB 1.25 o o o xxo xx 42.00
10 Laura HübnerováLaura Hübnerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 5 PB 1.20 o o o xxx 41.00
11 Aneta ŠikýřováAneta Šikýřová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 8 PB 1.20 xo o xo xxx 40.00
12= Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 15 1.15 o o xxx 38.00
12= Barbora SchovancováBarbora Schovancová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 2 PB 1.15 o o xx 38.00
12= Karolína PíchováKarolína Píchová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 11 1.15 o o xxx 38.00
15 Klára SkibinskáKlára Skibinská
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
10 3 PB 1.15 xo o xx 36.00
16= Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 9 1.10 o xxx 34.50
16= Ema OleníčkováEma Oleníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
10 6 1.10 o xxx 34.50
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 15.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš PešíkMatouš Pešík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 22 59.61 50.00
2 Lukáš KlápštěLukáš Klápště
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 21 PB 48.75 49.00
3 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 18 PB 47.11 48.00
4 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 19 PB 46.47 47.00
5 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 20 PB 46.28 46.00
6 Ondřej MaršíkOndřej Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 7 PB 45.96 45.00
7 Jakub BrzekJakub Brzek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 2 PB 45.76 44.00
8 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 5 PB 44.43 43.00
9 Denis BojčukDenis Bojčuk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 1 PB 42.92 42.00
10 Michal ChvátalMichal Chvátal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 PB 41.80 41.00
11 Martin ElisMartin Elis
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 17 PB 41.03 40.00
12 Štěpán RázekŠtěpán Rázek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 13 PB 39.89 39.00
13 Jakub ChuticJakub Chutic
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 4 PB 38.13 38.00
14 Tomáš HabaTomáš Haba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 15 37.19 37.00
15 Benjamin GänselBenjamin Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 3 PB 37.12 36.00
16 Vojtěch VelíšekVojtěch Velíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 12 PB 36.87 35.00
17 Marek LevínskýMarek Levínský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 6 PB 36.53 34.00
18 Luboš LopraisLuboš Loprais
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 10 PB 35.42 33.00
19 Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
10 8 PB 35.27 32.00
20 Ondra ŽampachOndra Žampach
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 16 34.84 31.00
21 Martin ValentaMartin Valenta
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 9 PB 31.51 30.00
22 Hynek ŠrekHynek Šrek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 14 30.30 29.00
23 Šimon KrátkýŠimon Krátký
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 11 28.20 28.00
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 15.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 28 PB 43.36 50.00
2 Patricie PošmournáPatricie Pošmourná
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 1 PB 40.71 49.00
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 29 40.46 48.00
4 Klára KaděrováKlára Kaděrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 26 PB 38.33 47.00
5 Monika BlažkováMonika Blažková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 23 PB 37.34 46.00
6 Nela GrygárkováNela Grygárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 27 36.96 45.00
7 Anna DupačováAnna Dupačová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 25 PB 36.63 44.00
8 Adéla KouckáAdéla Koucká
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 18 PB 33.79 43.00
9 Tereza ZerákováTereza Zeráková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 10 PB 33.25 42.00
10 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 20 PB 32.54 41.00
11 Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 24 31.74 40.00
12 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 22 PB 31.52 39.00
13 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 21 PB 31.21 38.00
14 Eliška MuchováEliška Muchová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 7 PB 29.10 37.00
15 Denisa KumstováDenisa Kumstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 16 PB 28.95 36.00
16 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 19 PB 27.67 35.00
17 Simona KerlehováSimona Kerlehová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 6 PB 26.78 34.00
18 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 15 SB 26.76 33.00
19 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 17 PB 26.08 32.00
20 Kristýna LovjannikovaKristýna Lovjannikova
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 12 PB 24.99 31.00
21 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 14 PB 24.02 30.00
22 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 5 PB 22.03 29.00
23 Eliška DrdováEliška Drdová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 13 SB 21.27 28.00
24 Magdalena HolickáMagdalena Holická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
10 3 PB 20.34 27.00
25 Barbora ŘíhováBarbora Říhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 8 SB 19.59 26.00
26 Jitka SedláčkováJitka Sedláčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 9 PB 19.30 25.00
27 Aneta CermanováAneta Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
10 2 PB 17.92 24.00
28 Tereza ŽalmanováTereza Žalmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 11 PB 15.82 23.00
Celkem 28 závodníků

chůze dráha 1000 m - Ml. žáci

(st, 15.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 6:01.80
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 1000 m - Ml. žákyně

(st, 15.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta CermanováAneta Cermanová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 6:44.07 50.00
2 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 6:50.08 49.00
3 Kristýna LovjannikovaKristýna Lovjannikova 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 6:50.61 48.00
4 Lucie VebrováLucie Vebrová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 6:52.29 47.00
5 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 6:52.71 46.00
Celkem 5 závodníků