Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo atletických přípravek

Břeclav (12. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias TručkaTobias Tručka 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.00
2 Sebastian ŠálekSebastian Šálek 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.14
3 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 11.16
4 Tim NápravníkTim Nápravník 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.31
5 Viktor ŠkarvodaViktor Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 11.54
6 Tadeáš ŠpačekTadeáš Špaček 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 11.70
7 Ondřej BrůčekOndřej Brůček 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 11.75
8 Petr StöhrPetr Stöhr 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrůzaMartin Krůza 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 09.11
2 Oliver JaníkOliver Janík 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.51
3 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 10.01
4 Filip RežňákFilip Režňák 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 10.61
5 Filip PerútkaFilip Perútka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.43
6 Simon PlchútSimon Plchút 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 11.53
7 Sebastián SevskýSebastián Sevský 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.65
8 Vojtěch PuzrlaVojtěch Puzrla 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 15.64
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.69
2 Fabián KurkaFabián Kurka 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 10.39
3 Radek ZajícRadek Zajíc 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.68
4 Jakub JurašJakub Juraš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.81
5 Nikolas ŠkarvodaNikolas Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 7 12.13
6 Tomáš SuchopárTomáš Suchopár 13 atletika Břeclavatletika Břeclav 2 12.49
Tobias MasnýTobias Masný 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovosákFilip Novosák 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 09.66
2 Jaroslav TrechaJaroslav Trecha 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.33
3 Kryštof HortKryštof Hort 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.77
4 Šimon SejákŠimon Seják 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 10.83
5 Martin JanoušekMartin Janoušek 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.88
6 Lukaš PešlLukaš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.05
Kryštof MasekKryštof Masek 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrůzaMartin Krůza 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 09.11
2 Oliver JaníkOliver Janík 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.51
3 Filip NovosákFilip Novosák 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 09.66
4 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.69
5 Tobias TručkaTobias Tručka 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.00
6 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 10.01
7 Sebastian ŠálekSebastian Šálek 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.14
8 Jaroslav TrechaJaroslav Trecha 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.33
9 Fabián KurkaFabián Kurka 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 10.39
10 Filip RežňákFilip Režňák 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 10.61
11 Radek ZajícRadek Zajíc 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.68
12 Kryštof HortKryštof Hort 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.77
13 Jakub JurašJakub Juraš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.81
14 Šimon SejákŠimon Seják 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 10.83
15 Martin JanoušekMartin Janoušek 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.88
16 Lukaš PešlLukaš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.05
17 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 11.16
18 Tim NápravníkTim Nápravník 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.31
19 Filip PerútkaFilip Perútka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.43
20 Simon PlchútSimon Plchút 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 11.53
21 Viktor ŠkarvodaViktor Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 11.54
22 Sebastián SevskýSebastián Sevský 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.65
23 Tadeáš ŠpačekTadeáš Špaček 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 11.70
24 Ondřej BrůčekOndřej Brůček 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 11.75
25 Petr StöhrPetr Stöhr 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.81
26 Nikolas ŠkarvodaNikolas Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 7 12.13
27 Tomáš SuchopárTomáš Suchopár 13 atletika Břeclavatletika Břeclav 2 12.49
28 Vojtěch PuzrlaVojtěch Puzrla 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 15.64
Tobias MasnýTobias Masný 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 DNS
Kryštof MasekKryštof Masek 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik CvrčekDominik Cvrček 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 09.93
2 Matyáš KočicaMatyáš Kočica 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 10.34
3 Lukáš ŽákLukáš Žák 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 8 10.41
4 Filip LisoňFilip Lisoň 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2 10.46
5 Samuel KosSamuel Kos 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 10.47
6 Michal SítekMichal Sítek 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 10.57
7 Martin VališMartin Vališ 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 10.76
Šimon BrejchaŠimon Brejcha 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian TručkaSebastian Tručka 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 09.19
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.73
3 Matěj ProšekMatěj Prošek 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 10.86
4 Vít SilnýVít Silný 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 10.87
5 Patrik ŘíhaPatrik Říha 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.44
6 Martin PodhorskyMartin Podhorsky 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.41
Tibor ZápecaTibor Zápeca 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian TručkaSebastian Tručka 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 09.19
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.73
3 Dominik CvrčekDominik Cvrček 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 09.93
4 Matyáš KočicaMatyáš Kočica 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 10.34
5 Lukáš ŽákLukáš Žák 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 8 10.41
6 Filip LisoňFilip Lisoň 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2 10.46
7 Samuel KosSamuel Kos 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 10.47
8 Michal SítekMichal Sítek 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 7 10.57
9 Martin VališMartin Vališ 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 10.76
10 Matěj ProšekMatěj Prošek 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 10.86
11 Vít SilnýVít Silný 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 10.87
12 Patrik ŘíhaPatrik Říha 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.44
13 Martin PodhorskyMartin Podhorsky 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.41
Šimon BrejchaŠimon Brejcha 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 DNS
Tibor ZápecaTibor Zápeca 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 15:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠmerdováSimona Šmerdová 22 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 10.13
2 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.47
3 Alžběta ŠutorováAlžběta Šutorová 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.63
4 Elin ZechmeisterováElin Zechmeisterová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.77
5 Mia BertókováMia Bertóková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.84
6 Magdaléna HřebačkováMagdaléna Hřebačková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.00
Elizabeth NešporováElizabeth Nešporová 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 7 DNS
Sofie BraunerováSofie Braunerová 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 15:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.79
2 Nina SuchánkováNina Suchánková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.75
3 Viola SvačinováViola Svačinová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 8 11.06
4 Karolína RelichováKarolína Relichová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 11.39
5 Evelína PiharováEvelína Piharová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 11.41
6 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 11.94
7 Markéta BrankovskáMarkéta Brankovská 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 12.00
8 Barbora HRONÍČKOVÁBarbora HRONÍČKOVÁ 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.01
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 15:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bibiana LétalováBibiana Létalová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.01
2 Tereza LétalováTereza Létalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.95
3 Kristýna SevskáKristýna Sevská 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.29
4 Sofie ŠimkováSofie Šimková 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 11.47
5 Lilien NovakovaLilien Novakova 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.48
6 Eliška HýpalováEliška Hýpalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.54
7 Eliška KazíkováEliška Kazíková 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 11.73
Magdaléna HřebačkováMagdaléna Hřebačková 14 atletika Břeclavatletika Břeclav 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 15:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna OsičkováLeontýna Osičková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.82
2 Klaudie SmolíkováKlaudie Smolíková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.18
3 Adéla KantorováAdéla Kantorová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.22
4 Adéla KazíkováAdéla Kazíková 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 11.65
5 Elen BlažejováElen Blažejová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.73
6 Ester MaroušováEster Maroušová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 11.76
7 Lenka OstratickáLenka Ostratická 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 7 11.83
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.79
2 Bibiana LétalováBibiana Létalová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.01
3 Simona ŠmerdováSimona Šmerdová 22 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 10.13
4 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.47
5 Alžběta ŠutorováAlžběta Šutorová 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.63
6 Nina SuchánkováNina Suchánková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.75
7 Leontýna OsičkováLeontýna Osičková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.82
8 Tereza LétalováTereza Létalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.95
9 Viola SvačinováViola Svačinová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 8 11.06
10 Klaudie SmolíkováKlaudie Smolíková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.18
11 Adéla KantorováAdéla Kantorová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.22
12 Kristýna SevskáKristýna Sevská 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.29
13 Karolína RelichováKarolína Relichová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 11.39
14 Evelína PiharováEvelína Piharová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 11.41
15 Sofie ŠimkováSofie Šimková 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 11.47
16 Lilien NovakovaLilien Novakova 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.48
17 Eliška HýpalováEliška Hýpalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.54
18 Adéla KazíkováAdéla Kazíková 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 11.65
19 Eliška KazíkováEliška Kazíková 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 11.73
19 Elen BlažejováElen Blažejová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.73
21 Ester MaroušováEster Maroušová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 11.76
22 Elin ZechmeisterováElin Zechmeisterová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.77
23 Lenka OstratickáLenka Ostratická 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 7 11.83
24 Mia BertókováMia Bertóková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.84
25 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 11.94
26 Magdaléna HřebačkováMagdaléna Hřebačková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.00
26 Markéta BrankovskáMarkéta Brankovská 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 12.00
28 Barbora HRONÍČKOVÁBarbora HRONÍČKOVÁ 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.01
Elizabeth NešporováElizabeth Nešporová 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 7 DNS
Sofie BraunerováSofie Braunerová 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 DNS
Magdaléna HřebačkováMagdaléna Hřebačková 14 atletika Břeclavatletika Břeclav 4 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 16:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 09.62
2 Hana ValentováHana Valentová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.83
3 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.01
4 Natálie RožkováNatálie Rožková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.55
5 Vanda KilianováVanda Kilianová 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 10.79
6 Nikol OsičkováNikol Osičková 11 Přípravka BřeclavPřípravka Břeclav 3 11.32
Julie SvobodováJulie Svobodová 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 DNS
Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora PotůčkováZora Potůčková 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 09.50
2 Karolína MasekKarolína Masek 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 5 10.14
3 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.43
4 Alžběta VaculíkováAlžběta Vaculíková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.50
5 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 7 10.81
6 Eliška ŠrámkováEliška Šrámková 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 11.33
7 Dorota ŠebestíkováDorota Šebestíková 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.85
Klára ZháňalováKlára Zháňalová 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara MankTamara Mank 11 TJ LOkomotíva BřeclavTJ LOkomotíva Břeclav 7 09.22
2 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 09.48
3 Lea FraňkováLea Fraňková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 09.80
4 Julie LisoňováJulie Lisoňová 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2 09.84
5 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.29
6 Lucie DivokáLucie Divoká 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 10.54
7 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 8 10.58
8 Nikol KantorováNikol Kantorová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.72
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara MankTamara Mank 11 TJ LOkomotíva BřeclavTJ LOkomotíva Břeclav 7 09.22
2 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 09.48
3 Zora PotůčkováZora Potůčková 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 09.50
4 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 09.62
5 Lea FraňkováLea Fraňková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 09.80
6 Hana ValentováHana Valentová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.83
7 Julie LisoňováJulie Lisoňová 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2 09.84
8 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.01
9 Karolína MasekKarolína Masek 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 5 10.14
10 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.29
11 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.43
12 Alžběta VaculíkováAlžběta Vaculíková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.50
13 Lucie DivokáLucie Divoká 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 10.54
14 Natálie RožkováNatálie Rožková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.55
15 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 8 10.58
16 Nikol KantorováNikol Kantorová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.72
17 Vanda KilianováVanda Kilianová 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 10.79
18 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 7 10.81
19 Nikol OsičkováNikol Osičková 11 Přípravka BřeclavPřípravka Břeclav 3 11.32
20 Eliška ŠrámkováEliška Šrámková 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 11.33
21 Dorota ŠebestíkováDorota Šebestíková 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.85
Julie SvobodováJulie Svobodová 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 DNS
Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 7 DNS
Klára ZháňalováKlára Zháňalová 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 DNS

300 m - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 12.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 10 56.09
2 Kryštof HortKryštof Hort 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 57.10
3 Sebastian ŠálekSebastian Šálek 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 57.78
4 Filip PerútkaFilip Perútka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 64.56
5 Martin JanoušekMartin Janoušek 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 66.03
6 Fabián KurkaFabián Kurka 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 66.59
7 Tim NápravníkTim Nápravník 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 68.18
8 Aleš ImrichAleš Imrich 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 71.81
9 Simon PlchútSimon Plchút 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 8 74.61
Martin KrůzaMartin Krůza 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 DNS
Celkem 10 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 12.5.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 54.86
2 Simona ŠmerdováSimona Šmerdová 22 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10 55.47
3 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.17
4 Natalie SefcikovaNatalie Sefcikova 13 atletika Břeclavatletika Břeclav 7 62.12
5 Valentina WolbertovaValentina Wolbertova 22 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 66.00
6 Sofie ŠimkováSofie Šimková 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 9 67.89
7 Karolína RelichováKarolína Relichová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 69.28
8 Eliška HýpalováEliška Hýpalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 70.15
9 Karolína ChmelováKarolína Chmelová 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 76.50
Bibiana LétalováBibiana Létalová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 DNS
Elizabeth NešporováElizabeth Nešporová 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 DNS
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 12.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:07.98
2 Dominik CvrčekDominik Cvrček 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 2:13.73
3 Martin VališMartin Vališ 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 8 2:16.56
4 Vít SilnýVít Silný 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 6 2:37.27
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 12.5.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tamara MankTamara Mank 11 TJ LOkomotíva BřeclavTJ LOkomotíva Břeclav 8 2:03.02
2 Hana ValentováHana Valentová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 2:11.91
3 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 7 2:15.61
4 Lea FraňkováLea Fraňková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 2:15.85
5 Dáša HaruštiakováDáša Haruštiaková 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 2:18.21
6 Lucie DivokáLucie Divoká 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 2:35.15
7 Natálie RožkováNatálie Rožková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 2:47.32
8 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 9 3:04.13
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 12.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KrůzaMartin Krůza
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 6 PB 3.95
2 Filip NovosákFilip Novosák
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 11 PB 3.50
3 Oliver JaníkOliver Janík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 4 PB 3.46
4 Sebastian ŠálekSebastian Šálek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 18 PB 3.33
5 Tobias TručkaTobias Tručka
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 23 PB 3.32
6 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 2 PB 3.30
7 Radek ZajícRadek Zajíc
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 25 PB 3.28
8 Kryštof HortKryštof Hort
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 3 PB 3.28
9 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 21 PB 3.10
10 Šimon SejákŠimon Seják
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 15 PB 3.00
11 Fabián KurkaFabián Kurka
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 7 PB 2.90
12 Filip RežňákFilip Režňák
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 14 PB 2.90
13 Lukaš PešlLukaš Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 12 PB 2.88
14 Jaroslav TrechaJaroslav Trecha
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 22 PB 2.88
15 Filip PeroutkaFilip Peroutka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 2.79
16 Jakub JurašJakub Juraš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 5 PB 2.74
17 Tim NápravníkTim Nápravník
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 10 PB 2.60
18 Simon PlchútSimon Plchút
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 13 PB 2.60
19 Tadeáš ŠpačekTadeáš Špaček
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 20 PB 2.59
20 Petr StöhrPetr Stöhr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 17 PB 2.54
21 Sebastián SevskýSebastián Sevský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 16 PB 2.44
22 Ondřej BrůčekOndřej Brůček
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 1 PB 2.22
23 Viktor ŠkarvodaViktor Škarvoda
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 19 PB 2.17
24 Lukáš VlasákLukáš Vlasák
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 24 PB 2.15
Kryštof MasekKryštof Masek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 8 DNS
Tobias MasnýTobias Masný
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 9 DNS
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 12.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastian TručkaSebastian Tručka
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 11 PB 4.04
2 Samuel KosSamuel Kos
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 5 PB 3.94
3 Filip LisoňFilip Lisoň
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 6 PB 3.51
4 Michal SítekMichal Sítek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 10 PB 3.46
5 Lukáš ŽákLukáš Žák
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 15 PB 3.42
6 Matyáš KočicaMatyáš Kočica
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 4 PB 3.36
7 Dominik CvrčekDominik Cvrček
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 2 PB 3.35
8 Vít SilnýVít Silný
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 9 PB 3.25
9 Tibor ZápecaTibor Zápeca
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 14 PB 3.21
10 Martin VališMartin Vališ
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 12 PB 3.20
11 Tomáš FialaTomáš Fiala
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 3 PB 3.11
12 Patrik ŘíhaPatrik Říha
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 8 PB 3.04
13 Matěj ProšekMatěj Prošek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 7 PB 3.00
Anthony WeinerAnthony Weiner
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 13 DNS
Šimon BrejchaŠimon Brejcha
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 1 DNS
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 12.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol SpoustováNikol Spoustová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
13 22 PB 3.57
2 Bibiana LétalováBibiana Létalová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 9 PB 3.39
3 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 3 PB 2.98
4 Tereza LétalováTereza Létalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 10 PB 2.96
5 Viola SvačinováViola Svačinová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 23 PB 2.94
6 Alžběta ŠutorováAlžběta Šutorová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 25 PB 2.91
7 Natalie SefcikovaNatalie Sefcikova
atletika Břeclavatletika Břeclav
13 19 PB 2.80
8 Sofie ŠimkováSofie Šimková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 24 PB 2.76
9 Karolína ChmelováKarolína Chmelová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 6 PB 2.73
10 Eliška KazíkováEliška Kazíková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 8 PB 2.64
11 Elen BlažejováElen Blažejová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 1 PB 2.64
12 Klaudie SmolíkováKlaudie Smolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 21 PB 2.62
13 Adéla KazíkováAdéla Kazíková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 7 PB 2.59
14 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 11 PB 2.58
15 Lilien NovakovaLilien Novakova
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 14 PB 2.58
16 Evelína PiharováEvelína Piharová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 17 PB 2.55
17 Karolína RelichováKarolína Relichová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 18 PB 2.54
18 Lenka OstratickáLenka Ostratická
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 16 PB 2.53
19 Barbora HRONÍČKOVÁBarbora HRONÍČKOVÁ
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 4 PB 2.47
20 Kristýna SevskáKristýna Sevská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 20 PB 2.41
21 Ester MaroušováEster Maroušová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 12 PB 2.39
22 Magdaléna HřebačkováMagdaléna Hřebačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 5 PB 2.34
23 Leontýna OsičkováLeontýna Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 15 PB 2.29
24 Anna KovaříkováAnna Kovaříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 2.16
Elizabeth NešporováElizabeth Nešporová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 13 DNS
Sofie BraunerováSofie Braunerová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 2 DNS
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 12.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tamara MankTamara Mank
TJ LOkomotíva BřeclavTJ LOkomotíva Břeclav
11 7 PB 4.01
2 Zora PotůčkováZora Potůčková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 11 PB 3.54
3 Hana ValentováHana Valentová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 20 PB 3.54
4 Lea FraňkováLea Fraňková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 3 PB 3.53
5 Klára HelešicováKlára Helešicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 22 PB 3.41
6 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 17 PB 3.38
7 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 1 PB 3.35
8 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 2 PB 3.20
9 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 18 PB 3.17
10 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 9 PB 3.10
11 Nikol KantorováNikol Kantorová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 5 PB 3.10
12 Julie LisoňováJulie Lisoňová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 6 PB 3.06
13 Dáša HaruštiakováDáša Haruštiaková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
11 4 PB 3.06
14 Alžběta VaculíkováAlžběta Vaculíková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 19 PB 2.98
15 Eliška ŠrámkováEliška Šrámková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 16 PB 2.98
16 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 13 PB 2.95
17 Lucie DivokáLucie Divoká
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
11 PB 2.94
18 Klára ZháňalováKlára Zháňalová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 21 PB 2.76
19 Nikol OsičkováNikol Osičková
Přípravka BřeclavPřípravka Břeclav
11 10 PB 2.73
20 Natálie RožkováNatálie Rožková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 12 PB 2.54
Karolína MasekKarolína Masek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 8 DNS
Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
11 15 DNS
Julie SvobodováJulie Svobodová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 14 DNS
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 12.5.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek ZajícRadek Zajíc
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 28 PB 37.91
2 Sebastian ŠálekSebastian Šálek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 21 PB 29.88
3 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 24 PB 28.40
4 Martin KrůzaMartin Krůza
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 8 PB 26.89
5 Jakub JurašJakub Juraš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 7 PB 26.35
6 Tobias TručkaTobias Tručka
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 26 PB 25.75
7 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 2 PB 25.46
8 Oliver JanikOliver Janik
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 5 PB 23.29
9 Kryštof HortKryštof Hort
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 3 PB 23.01
10 Lukaš PešlLukaš Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 15 PB 22.33
11 Fabián KurkaFabián Kurka
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 9 PB 22.32
12 Filip RežňákFilip Režňák
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 17 PB 21.53
13 Tadeáš ŠpačekTadeáš Špaček
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 23 PB 19.74
14 Lukáš VlasákLukáš Vlasák
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 27 PB 19.45
15 Jaroslav TrechaJaroslav Trecha
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 25 PB 19.11
16 Filip PerútkaFilip Perútka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 14 PB 18.88
17 Petr StöhrPetr Stöhr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 20 PB 18.44
18 Nikolas ŠkarvodaNikolas Škarvoda
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 22 PB 18.28
19 Martin JanoušekMartin Janoušek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 6 PB 17.73
20 Šimon SejákŠimon Seják
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 18 PB 17.70
21 Filip NovosákFilip Novosák
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 13 PB 15.05
22 Simon PlchútSimon Plchút
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 16 PB 14.52
23 Sebastián SevskýSebastián Sevský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 19 PB 11.66
24 Aleš ImrichAleš Imrich
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 4 PB 11.22
25 Ondřej BrůčekOndřej Brůček
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 1 PB 09.70
Tobias MasnýTobias Masný
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 11 DNS
Kryštof MasekKryštof Masek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 10 DNS
Tim NápravníkTim Nápravník
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 12 DNS
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 12.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastian TručkaSebastian Tručka
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 10 PB 35.55
2 Samuel KosSamuel Kos
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 4 PB 31.77
3 Patrik ŘíhaPatrik Říha
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 7 PB 27.54
4 Dominik CvrčekDominik Cvrček
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 2 PB 27.51
5 Tibor ZápecaTibor Zápeca
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 11 PB 25.73
6 Lukáš ŽákLukáš Žák
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 12 PB 24.29
7 Matěj ProšekMatěj Prošek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 6 PB 23.48
8 Michal SítekMichal Sítek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 9 PB 22.21
9 Filip LisoňFilip Lisoň
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 5 PB 21.51
10 Matyáš KočicaMatyáš Kočica
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 3 PB 21.13
11 Vít SilnýVít Silný
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 8 PB 19.81
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 12.5.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bibiana LétalováBibiana Létalová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 7 PB 17.02
2 Leontýna OsičkováLeontýna Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 12 PB 13.97
3 Natalie SefcikovaNatalie Sefcikova
atletika Břeclavatletika Břeclav
13 15 PB 13.77
4 Viola SvačinováViola Svačinová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 18 PB 13.14
5 Karolína RelichováKarolína Relichová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 14 PB 12.98
6 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 8 PB 12.50
7 Lilien NovakovaLilien Novakova
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 11 PB 12.17
8 Evelína PiharováEvelína Piharová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 13 PB 11.57
9 Simona ŠmerdováSimona Šmerdová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
13 PB 11.47
10 Magdaléna HřebačkováMagdaléna Hřebačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 3 PB 10.88
11 Barbora HRONÍČKOVÁBarbora HRONÍČKOVÁ
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 2 PB 10.85
12 Anna KovaříkováAnna Kovaříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 10.75
13 Klaudie SmolíkováKlaudie Smolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 17 PB 10.44
14 Kristýna SevskáKristýna Sevská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 16 PB 10.42
15 Sofie ŠimkováSofie Šimková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 19 PB 09.53
16 Adéla KazíkováAdéla Kazíková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 5 PB 09.46
17 Alžběta ŠutorováAlžběta Šutorová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 20 PB 09.45
18 Karolína ChmelováKarolína Chmelová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 4 PB 09.35
19 Eliška KazíkováEliška Kazíková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 6 PB 07.70
20 Elen BlažejováElen Blažejová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 1 PB 05.72
Elizabeth NešporováElizabeth Nešporová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 10 DNS
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 12.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dáša HaruštiakováDáša Haruštiaková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
11 4 PB 35.41
2 Natálie RožkováNatálie Rožková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 11 PB 26.31
3 Zora PotůčkováZora Potůčková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 10 PB 25.84
4 Alžběta VaculíkováAlžběta Vaculíková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 17 PB 24.89
5 Klára HelešicováKlára Helešicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 18 PB 24.57
6 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 15 PB 24.17
7 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 8 PB 23.22
8 Nikol OsičkováNikol Osičková
Přípravka BřeclavPřípravka Břeclav
11 9 PB 22.40
9 Eliška ŠrámkováEliška Šrámková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 14 PB 21.63
10 Tamara MankTamara Mank
TJ LOkomotíva BřeclavTJ LOkomotíva Břeclav
11 6 PB 21.41
11 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 1 PB 18.31
12 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 2 PB 16.67
13 Lea FraňkováLea Fraňková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 3 PB 15.45
14 Julie LisoňováJulie Lisoňová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 5 PB 14.12
15 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 16 PB 13.66
16 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 12 PB 12.58
17 Karolína MasekKarolína Masek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 7 PB 11.55
Julie SvobodováJulie Svobodová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 13 DNS
Celkem 18 závodníků