Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie III. - Beroun

Beroun (10. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HnízdilDaniel Hnízdil 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 08.58 403.00
2 Stanislav HadrabaStanislav Hadraba 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 5 08.70 374.00
3 Petr AbrhámPetr Abrhám 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 08.78 354.00
4 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 09.06 291.00
5 Oldřich PrůšaOldřich Průša 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 7 09.20 261.00
6 Ondřej KohoutOndřej Kohout 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 6 09.38 226.00
7 Antonín KrasanovskýAntonín Krasanovský 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 09.78 154.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FrühaufJakub Frühauf 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 08.63 391.00
2 Jan KrausJan Kraus 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 08.80 350.00
3 Vojtěch SevaldVojtěch Sevald 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 2 08.89 329.00
4 Ondřej KynclOndřej Kyncl 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 3 08.92 322.00
5 Matěj LukavskýMatěj Lukavský 10 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 6 09.11 280.00
6 Matyas ŠkrochMatyas Škroch 10 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 7 09.88 138.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HrdličkaVojtěch Hrdlička 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 08.35 462.00
2 Julius RysJulius Rys 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 2 08.82 345.00
3 Filip TrkovskýFilip Trkovský 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 7 08.93 320.00
4 Šimon KarasŠimon Karas 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 5 09.13 276.00
5 25 Šimon RiskaŠimon Riska 09 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 09.19 264.00
6 Vojtěch KramárikVojtěch Kramárik 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3 09.25 251.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LeškoJan Leško 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 5 09.03 298.00
2 Tim VyhnálekTim Vyhnálek 09 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 7 09.59 187.00
3 Matyáš BartíkMatyáš Bartík 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 4 09.93 131.00
4 Jan MařataJan Mařata 10 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 6 09.94 129.00
5 František PaletaFrantišek Paleta 09 GVH HořoviceGVH Hořovice 2 10.00 120.00
6 Michal MakovecMichal Makovec 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 10.29 81.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Petr BažataPetr Bažata 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 4 08.72 369.00
2 Jakub VrbaJakub Vrba 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 7 09.01 302.00
3 Ondřej DudlOndřej Dudl 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5 09.13 276.00
4 Antonín OuřadaAntonín Ouřada 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 09.21 259.00
5 Ondřej KropačOndřej Kropač 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 3 09.58 188.00
6 Jakub SuchýJakub Suchý 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 09.69 169.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HrdličkaVojtěch Hrdlička 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 08.35 462.00
2 Daniel HnízdilDaniel Hnízdil 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 08.58 403.00
3 Jakub FrühaufJakub Frühauf 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 08.63 391.00
4 Stanislav HadrabaStanislav Hadraba 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 5 08.70 374.00
5 16 Petr BažataPetr Bažata 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 4 08.72 369.00
6 Petr AbrhámPetr Abrhám 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 08.78 354.00
7 Jan KrausJan Kraus 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 08.80 350.00
8 Julius RysJulius Rys 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 2 08.82 345.00
9 Vojtěch SevaldVojtěch Sevald 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 2 08.89 329.00
10 Ondřej KynclOndřej Kyncl 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 3 08.92 322.00
11 Filip TrkovskýFilip Trkovský 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 7 08.93 320.00
12 Jakub VrbaJakub Vrba 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 7 09.01 302.00
13 Jan LeškoJan Leško 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 5 09.03 298.00
14 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 09.06 291.00
15 Matěj LukavskýMatěj Lukavský 10 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 6 09.11 280.00
16 Šimon KarasŠimon Karas 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 5 09.13 276.00
16 Ondřej DudlOndřej Dudl 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5 09.13 276.00
18 25 Šimon RiskaŠimon Riska 09 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 09.19 264.00
19 Oldřich PrůšaOldřich Průša 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 7 09.20 261.00
20 Antonín OuřadaAntonín Ouřada 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 09.21 259.00
21 Vojtěch KramárikVojtěch Kramárik 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3 09.25 251.00
22 Ondřej KohoutOndřej Kohout 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 6 09.38 226.00
23 Ondřej KropačOndřej Kropač 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 3 09.58 188.00
24 Tim VyhnálekTim Vyhnálek 09 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 7 09.59 187.00
25 Jakub SuchýJakub Suchý 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 09.69 169.00
26 Antonín KrasanovskýAntonín Krasanovský 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 09.78 154.00
27 Matyas ŠkrochMatyas Škroch 10 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 7 09.88 138.00
28 Matyáš BartíkMatyáš Bartík 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 4 09.93 131.00
29 Jan MařataJan Mařata 10 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 6 09.94 129.00
30 František PaletaFrantišek Paleta 09 GVH HořoviceGVH Hořovice 2 10.00 120.00
31 Michal MakovecMichal Makovec 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 10.29 81.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Eliška MackovičováEliška Mackovičová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 3 08.93 584.00
2 34 Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 09.19 518.00
3 Tereza ZelenkováTereza Zelenková 10 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 7 09.64 413.00
4 Ella NechanickáElla Nechanická 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 09.78 382.00
5 Michaela KrátkáMichaela Krátká 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 09.98 340.00
6 Magdaléna RolcováMagdaléna Rolcová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 2 10.23 291.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 4 08.38 735.00
2 Anna HumlováAnna Humlová 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 3 09.27 499.00
3 Darina PoplštejnováDarina Poplštejnová 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 2 09.43 461.00
4 Nela StaňkováNela Staňková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 7 09.52 440.00
5 35 Magdalena HouškováMagdalena Houšková 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 09.57 428.00
6 Julie NodlováJulie Nodlová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 6 10.47 247.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Julie LiškováJulie Lišková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 2 09.50 444.00
2 Ada SvobodováAda Svobodová 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 7 09.52 440.00
3 Isabela Mia KuželováIsabela Mia Kuželová 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 5 09.83 371.00
4 Amálie LukešováAmálie Lukešová 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3 10.05 326.00
5 Karolína HrabákováKarolína Hrabáková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 10.24 289.00
6 Lucie LaňkováLucie Laňková 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 10.67 213.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 4 08.59 676.00
2 Elena MatějkováElena Matějková 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 3 09.35 480.00
3 Karolína MachulkováKarolína Machulková 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 5 09.63 415.00
4 Zuzana ŠimpachováZuzana Šimpachová 08 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 2 09.70 400.00
5 Natálie TurkováNatálie Turková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 7 10.46 249.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 09.28 496.00
2 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 7 09.35 480.00
3 Michaela StřečkováMichaela Střečková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 6 09.50 444.00
4 Natálie TršováNatálie Tršová 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 1 10.05 326.00
5 52 Julie MaškováJulie Mašková 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 10.59 226.00
Berenika LacinováBerenika Lacinová 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 DNS
40 Aneta RousováAneta Rousová 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 4 08.38 735.00
2 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 4 08.59 676.00
3 50 Eliška MackovičováEliška Mackovičová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 3 08.93 584.00
4 34 Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 09.19 518.00
5 Anna HumlováAnna Humlová 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 3 09.27 499.00
6 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 09.28 496.00
7 Elena MatějkováElena Matějková 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 3 09.35 480.00
7 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 7 09.35 480.00
9 Darina PoplštejnováDarina Poplštejnová 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 2 09.43 461.00
10 37 Julie LiškováJulie Lišková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 2 09.50 444.00
10 Michaela StřečkováMichaela Střečková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 6 09.50 444.00
12 Nela StaňkováNela Staňková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 7 09.52 440.00
12 Ada SvobodováAda Svobodová 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 7 09.52 440.00
14 35 Magdalena HouškováMagdalena Houšková 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 09.57 428.00
15 Karolína MachulkováKarolína Machulková 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 5 09.63 415.00
16 Tereza ZelenkováTereza Zelenková 10 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 7 09.64 413.00
17 Zuzana ŠimpachováZuzana Šimpachová 08 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 2 09.70 400.00
18 Ella NechanickáElla Nechanická 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 09.78 382.00
19 Isabela Mia KuželováIsabela Mia Kuželová 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 5 09.83 371.00
20 Michaela KrátkáMichaela Krátká 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 09.98 340.00
21 Amálie LukešováAmálie Lukešová 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3 10.05 326.00
21 Natálie TršováNatálie Tršová 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 1 10.05 326.00
23 Magdaléna RolcováMagdaléna Rolcová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 2 10.23 291.00
24 Karolína HrabákováKarolína Hrabáková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 10.24 289.00
25 Natálie TurkováNatálie Turková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 7 10.46 249.00
26 Julie NodlováJulie Nodlová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 6 10.47 247.00
27 52 Julie MaškováJulie Mašková 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 10.59 226.00
28 Lucie LaňkováLucie Laňková 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 10.67 213.00
Berenika LacinováBerenika Lacinová 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 DNS
40 Aneta RousováAneta Rousová 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 43 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 14 1:50.53 657.00
2 37 Julie LiškováJulie Lišková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 8 1:54.27 596.00
3 32 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 3 2:01.95 480.00
4 38 Klára NovákováKlára Nováková 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 9 2:05.72 428.00
5 34 Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5 2:10.49 365.00
6 40 Aneta RousováAneta Rousová 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 11 2:12.97 335.00
7 36 Lucie KřivonoskováLucie Křivonosková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 7 2:16.93 288.00
8 42 Zuzana TichánkováZuzana Tichánková 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 13 2:17.19 285.00
9 35 Magdalena HouškováMagdalena Houšková 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 2:17.92 277.00
10 44 Tereza ŠevítováTereza Ševítová 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 15 2:21.10 243.00
11 39 Rozálie RosolováRozálie Rosolová 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 10 2:21.66 237.00
12 31 Kristýna ČernáKristýna Černá 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 2 2:25.27 201.00
13 33 Tereza FrühaufováTereza Frühaufová 10 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 2:27.89 177.00
14 30 Kateřina BejlkováKateřina Bejlková 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 1 2:42.73 67.00
Andrea SmetanováAndrea Smetanová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... NM
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 50 Eliška MackovičováEliška Mackovičová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 6 1:58.96 524.00
2 51 Valerie MarešováValerie Marešová 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 7 1:59.75 512.00
3 Monika SůrováMonika Sůrová 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 2:00.61 500.00
4 57 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 13 2:03.67 456.00
5 47 Viktorie DuškováViktorie Dušková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 3 2:03.84 454.00
6 48 Lucie HejdukováLucie Hejduková 10 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 4 2:12.57 339.00
7 52 Julie MaškováJulie Mašková 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 8 2:18.53 270.00
8 54 Markéta MyškováMarkéta Myšková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 10 2:24.18 212.00
9 55 Elisa OvsienkoElisa Ovsienko 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 11 2:26.78 187.00
10 Lucie LaňkováLucie Laňková 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 2:31.40 147.00
11 46 Aneta BrzokoupilováAneta Brzokoupilová 10 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 2:32.67 136.00
12 56 Romana RejnekováRomana Rejneková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 12 2:33.46 130.00
13 53 Eliška MudrováEliška Mudrová 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 9 2:44.75 56.00
45 Viktorija BadakViktorija Badak 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 1 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea SmetanováAndrea Smetanová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... NM
2 43 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 14 1:50.53 657.00
3 37 Julie LiškováJulie Lišková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 8 1:54.27 596.00
4 50 Eliška MackovičováEliška Mackovičová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 6 1:58.96 524.00
5 51 Valerie MarešováValerie Marešová 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 7 1:59.75 512.00
6 Monika SůrováMonika Sůrová 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 2:00.61 500.00
7 32 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 3 2:01.95 480.00
8 57 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 13 2:03.67 456.00
9 47 Viktorie DuškováViktorie Dušková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 3 2:03.84 454.00
10 38 Klára NovákováKlára Nováková 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 9 2:05.72 428.00
11 34 Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5 2:10.49 365.00
12 48 Lucie HejdukováLucie Hejduková 10 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 4 2:12.57 339.00
13 40 Aneta RousováAneta Rousová 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 11 2:12.97 335.00
14 36 Lucie KřivonoskováLucie Křivonosková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 7 2:16.93 288.00
15 42 Zuzana TichánkováZuzana Tichánková 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 13 2:17.19 285.00
16 35 Magdalena HouškováMagdalena Houšková 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 2:17.92 277.00
17 52 Julie MaškováJulie Mašková 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 8 2:18.53 270.00
18 44 Tereza ŠevítováTereza Ševítová 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 15 2:21.10 243.00
19 39 Rozálie RosolováRozálie Rosolová 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 10 2:21.66 237.00
20 54 Markéta MyškováMarkéta Myšková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 10 2:24.18 212.00
21 31 Kristýna ČernáKristýna Černá 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 2 2:25.27 201.00
22 55 Elisa OvsienkoElisa Ovsienko 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 11 2:26.78 187.00
23 33 Tereza FrühaufováTereza Frühaufová 10 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 4 2:27.89 177.00
24 Lucie LaňkováLucie Laňková 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 2:31.40 147.00
25 46 Aneta BrzokoupilováAneta Brzokoupilová 10 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 2:32.67 136.00
26 56 Romana RejnekováRomana Rejneková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 12 2:33.46 130.00
27 30 Kateřina BejlkováKateřina Bejlková 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 1 2:42.73 67.00
28 53 Eliška MudrováEliška Mudrová 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 9 2:44.75 56.00
45 Viktorija BadakViktorija Badak 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 1 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Adam BaštýřAdam Baštýř 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 3:13.18 541.00
2 12 David ŠilhákDavid Šilhák 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 12 3:16.29 513.00
3 11 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 11 3:17.19 506.00
4 2 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 2 3:17.77 501.00
5 13 Matěj ŠmídMatěj Šmíd 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 13 3:33.99 370.00
MS 10 Vít SedlákVít Sedlák 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 10 3:36.10
7 Jakub HnízdilJakub Hnízdil 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 3:36.57 351.00
8 3 Jonáš BurešJonáš Bureš 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 3 3:40.99 319.00
9 4 Ondřej HatlapatkaOndřej Hatlapatka 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 3:47.06 278.00
10 8 Oleksis LytvinenkoOleksis Lytvinenko 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 8 3:51.71 248.00
11 9 Jan MudraJan Mudra 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 9 3:56.98 216.00
12 6 Emilijan IvanovEmilijan Ivanov 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 6 4:02.24 187.00
13 14 Vojtěch ŠvarcVojtěch Švarc 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 14 4:04.38 175.00
14 Václav VeselýVáclav Veselý 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 4:22.68 90.00
7 Yaroslav KorchahinYaroslav Korchahin 08 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 7 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Petr BažataPetr Bažata 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 1 3:18.81 492.00
2 19 Jonáš DobešJonáš Dobeš 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 4 3:19.87 483.00
3 24 Pavel MackovičPavel Mackovič 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 9 3:21.23 471.00
4 27 Vlad TurcanuVlad Turcanu 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 12 3:21.69 467.00
5 17 Daniel ČinkaDaniel Činka 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 2 3:27.64 419.00
6 20 Jiří HolovskýJiří Holovský 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 5 3:33.21 376.00
7 26 Šimon TesařŠimon Tesař 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 11 3:33.41 374.00
8 28 Eduard VedlichEduard Vedlich 10 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 13 3:40.67 322.00
9 29 Marek VolmutMarek Volmut 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 14 3:42.50 309.00
10 23 Adam KlikaAdam Klika 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 8 3:44.67 294.00
11 25 Šimon RiskaŠimon Riska 09 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 10 3:49.03 265.00
12 21 Adam HomolkaAdam Homolka 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 6 3:51.19 252.00
13 22 Lukáš KafkaLukáš Kafka 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 7 3:51.86 247.00
14 Daniel DebelkaDaniel Debelka 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 3:54.83 229.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Adam BaštýřAdam Baštýř 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 3:13.18 541.00
2 12 David ŠilhákDavid Šilhák 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 12 3:16.29 513.00
3 11 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 11 3:17.19 506.00
4 2 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 2 3:17.77 501.00
5 16 Petr BažataPetr Bažata 08 GVH HořoviceGVH Hořovice 1 3:18.81 492.00
6 19 Jonáš DobešJonáš Dobeš 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 4 3:19.87 483.00
7 24 Pavel MackovičPavel Mackovič 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 9 3:21.23 471.00
8 27 Vlad TurcanuVlad Turcanu 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 12 3:21.69 467.00
9 17 Daniel ČinkaDaniel Činka 10 GVH HořoviceGVH Hořovice 2 3:27.64 419.00
10 20 Jiří HolovskýJiří Holovský 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 5 3:33.21 376.00
11 26 Šimon TesařŠimon Tesař 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 11 3:33.41 374.00
12 13 Matěj ŠmídMatěj Šmíd 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 13 3:33.99 370.00
13 10 Vít SedlákVít Sedlák 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 10 3:36.10
14 Jakub HnízdilJakub Hnízdil 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 3:36.57 351.00
15 28 Eduard VedlichEduard Vedlich 10 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 13 3:40.67 322.00
16 3 Jonáš BurešJonáš Bureš 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 3 3:40.99 319.00
17 29 Marek VolmutMarek Volmut 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 14 3:42.50 309.00
18 23 Adam KlikaAdam Klika 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 8 3:44.67 294.00
19 4 Ondřej HatlapatkaOndřej Hatlapatka 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 3:47.06 278.00
20 25 Šimon RiskaŠimon Riska 09 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 10 3:49.03 265.00
21 21 Adam HomolkaAdam Homolka 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 6 3:51.19 252.00
22 8 Oleksis LytvinenkoOleksis Lytvinenko 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 8 3:51.71 248.00
23 22 Lukáš KafkaLukáš Kafka 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 7 3:51.86 247.00
24 Daniel DebelkaDaniel Debelka 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 3:54.83 229.00
25 9 Jan MudraJan Mudra 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 9 3:56.98 216.00
26 6 Emilijan IvanovEmilijan Ivanov 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 6 4:02.24 187.00
27 14 Vojtěch ŠvarcVojtěch Švarc 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 14 4:04.38 175.00
28 Václav VeselýVáclav Veselý 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 4:22.68 90.00
7 Yaroslav KorchahinYaroslav Korchahin 08 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 7 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Abrhám, Frühauf, Bureš, Hrdlička Abrhám, Frühauf, Bureš, Hrdlička 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 3 32.41 425.00
2 Hnízdil, Ševčík, Kraus, Baštýř Hnízdil, Ševčík, Kraus, Baštýř Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 33.64 348.00
3 Karas, Průša, Kohout, Dobeš Karas, Průša, Kohout, Dobeš Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 4 35.37 252.00
4 Krasanovský, Hovdavský, Makovec, Kačírek Krasanovský, Hovdavský, Makovec, Kačírek Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 39.02 96.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barnabáš, Hadraba, Korchahin, Škroch Barnabáš, Hadraba, Korchahin, Škroch Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 3 35.08 267.00
2 Lukavský, Dudl, Kramárik, Lytvinenko Lukavský, Dudl, Kramárik, Lytvinenko ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 35.50 246.00
3 Šlapák, Vedlich, Kavalír, Branný Šlapák, Vedlich, Kavalír, Branný ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2 36.06 218.00
4 26 Tesař, Hasal, Fodor, Richter Tesař, Hasal, Fodor, Richter Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 37.54 152.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macourek, Holovský, Abrhám, Kelner Macourek, Holovský, Abrhám, Kelner Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 2 34.41 304.00
2 Akštejn, Dostál, Sai, Kafka Akštejn, Dostál, Sai, Kafka Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 3 35.80 231.00
3 Rys, Trkovský, Bartík, Beran Rys, Trkovský, Bartík, Beran Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 5 36.61 192.00
4 Debelka, Veselý, Bastl, Mikitinec Debelka, Veselý, Bastl, Mikitinec Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 37.21 165.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Bažata, Činka, Kyncl, Paleta Bažata, Činka, Kyncl, Paleta GVH HořoviceGVH Hořovice 3 34.18 317.00
2 11 Seidl, Leško, Šilhák, Suchý Seidl, Leško, Šilhák, Suchý 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 34.34 308.00
3 Ouřada, Riska, Turcanu, Pompa Ouřada, Riska, Turcanu, Pompa ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 4 35.66 237.00
4 Sevald, Vrba, Petřík, Matouš Sevald, Vrba, Petřík, Matouš ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 5 36.29 207.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Abrhám, Frühauf, Bureš, Hrdlička Abrhám, Frühauf, Bureš, Hrdlička 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 3 32.41 425.00
2 Hnízdil, Ševčík, Kraus, Baštýř Hnízdil, Ševčík, Kraus, Baštýř Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 33.64 348.00
3 16 Bažata, Činka, Kyncl, Paleta Bažata, Činka, Kyncl, Paleta GVH HořoviceGVH Hořovice 3 34.18 317.00
4 11 Seidl, Leško, Šilhák, Suchý Seidl, Leško, Šilhák, Suchý 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 34.34 308.00
5 Macourek, Holovský, Abrhám, Kelner Macourek, Holovský, Abrhám, Kelner Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 2 34.41 304.00
6 Barnabáš, Hadraba, Korchahin, Škroch Barnabáš, Hadraba, Korchahin, Škroch Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 3 35.08 267.00
7 Karas, Průša, Kohout, Dobeš Karas, Průša, Kohout, Dobeš Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 4 35.37 252.00
8 Lukavský, Dudl, Kramárik, Lytvinenko Lukavský, Dudl, Kramárik, Lytvinenko ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 35.50 246.00
9 Ouřada, Riska, Turcanu, Pompa Ouřada, Riska, Turcanu, Pompa ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 4 35.66 237.00
10 Akštejn, Dostál, Sai, Kafka Akštejn, Dostál, Sai, Kafka Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 3 35.80 231.00
11 Šlapák, Vedlich, Kavalír, Branný Šlapák, Vedlich, Kavalír, Branný ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2 36.06 218.00
12 Sevald, Vrba, Petřík, Matouš Sevald, Vrba, Petřík, Matouš ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 5 36.29 207.00
13 Rys, Trkovský, Bartík, Beran Rys, Trkovský, Bartík, Beran Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 5 36.61 192.00
14 Debelka, Veselý, Bastl, Mikitinec Debelka, Veselý, Bastl, Mikitinec Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 37.21 165.00
15 26 Tesař, Hasal, Fodor, Richter Tesař, Hasal, Fodor, Richter Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 37.54 152.00
16 Krasanovský, Hovdavský, Makovec, Kačírek Krasanovský, Hovdavský, Makovec, Kačírek Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 39.02 96.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Achberger, Bilasová, Mottlová, Sůrová Achberger, Bilasová, Mottlová, Sůrová Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 3 34.63 555.00
2 34 Havlíková, Hrabáková, Jílková, Lukešová Havlíková, Hrabáková, Jílková, Lukešová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 36.80 423.00
3 Lébrová, Houšková, Nechanická, Krátká Lébrová, Houšková, Nechanická, Krátká Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 37.09 407.00
4 Lacinová, Karasová, Turková, Zelenková Lacinová, Karasová, Turková, Zelenková 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 2 37.28 396.00
5 Smetanová, Rolcová, Nájemníková, Kolářová Smetanová, Rolcová, Nájemníková, Kolářová Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 1 39.52 281.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Brzokoupilová, Režňáková, Malčeková, Marešová Brzokoupilová, Režňáková, Malčeková, Marešová Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 35.98 471.00
2 Šimpachová, Mackovičová, Hejduková, Lencová Šimpachová, Mackovičová, Hejduková, Lencová Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 5 37.40 390.00
3 52 Mašková, Rousová, Skleničková, Šubertová Mašková, Rousová, Skleničková, Šubertová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2 39.05 304.00
4 Šlapáková, Novotná, Mudrová, Michalová Šlapáková, Novotná, Mudrová, Michalová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 1 39.65 275.00
5 Bambasová, Rejneková, Křivonosková, Frühaufová Bambasová, Rejneková, Křivonosková, Frühaufová 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 3 40.70 227.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trejbalová, Poplštejnová, Balšánková, Svobodová Trejbalová, Poplštejnová, Balšánková, Svobodová Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 5 35.25 516.00
2 Neumanová, Ovsienko, Vykysalá, Kuncová Neumanová, Ovsienko, Vykysalá, Kuncová 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 35.66 490.00
3 Gregovská, Černá, Střečková, Staňková Gregovská, Černá, Střečková, Staňková Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 3 36.37 448.00
4 Matějková, Humlová, Lišková, Andrtová Matějková, Humlová, Lišková, Andrtová GVH HořoviceGVH Hořovice 4 36.48 442.00
5 Tršová, Svobodová, Nováková, Tichánková Tršová, Svobodová, Nováková, Tichánková ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 1 40.19 250.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řimnáčová, Roubalová, Nováková, Bejlková Řimnáčová, Roubalová, Nováková, Bejlková Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 5 35.54 498.00
2 Kuželová, Machulková, Burianová, Šubrtová Kuželová, Machulková, Burianová, Šubrtová 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 36.23 456.00
3 Cvachoučková, Nováková, Skálová, Ševítová Cvachoučková, Nováková, Skálová, Ševítová GVH HořoviceGVH Hořovice 3 36.32 451.00
4 Hnaťuková, Růžičková, Rosolová, Kindlová Hnaťuková, Růžičková, Rosolová, Kindlová Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 4 41.17 207.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Achberger, Bilasová, Mottlová, Sůrová Achberger, Bilasová, Mottlová, Sůrová Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 3 34.63 555.00
2 Trejbalová, Poplštejnová, Balšánková, Svobodová Trejbalová, Poplštejnová, Balšánková, Svobodová Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 5 35.25 516.00
3 Řimnáčová, Roubalová, Nováková, Bejlková Řimnáčová, Roubalová, Nováková, Bejlková Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... 5 35.54 498.00
4 Neumanová, Ovsienko, Vykysalá, Kuncová Neumanová, Ovsienko, Vykysalá, Kuncová 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 35.66 490.00
5 46 Brzokoupilová, Režňáková, Malčeková, Marešová Brzokoupilová, Režňáková, Malčeková, Marešová Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 35.98 471.00
6 Kuželová, Machulková, Burianová, Šubrtová Kuželová, Machulková, Burianová, Šubrtová 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... 2 36.23 456.00
7 Cvachoučková, Nováková, Skálová, Ševítová Cvachoučková, Nováková, Skálová, Ševítová GVH HořoviceGVH Hořovice 3 36.32 451.00
8 Gregovská, Černá, Střečková, Staňková Gregovská, Černá, Střečková, Staňková Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 3 36.37 448.00
9 Matějková, Humlová, Lišková, Andrtová Matějková, Humlová, Lišková, Andrtová GVH HořoviceGVH Hořovice 4 36.48 442.00
10 34 Havlíková, Hrabáková, Jílková, Lukešová Havlíková, Hrabáková, Jílková, Lukešová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 36.80 423.00
11 Lébrová, Houšková, Nechanická, Krátká Lébrová, Houšková, Nechanická, Krátká Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 37.09 407.00
12 Lacinová, Karasová, Turková, Zelenková Lacinová, Karasová, Turková, Zelenková 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 2 37.28 396.00
13 Šimpachová, Mackovičová, Hejduková, Lencová Šimpachová, Mackovičová, Hejduková, Lencová Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice 5 37.40 390.00
14 52 Mašková, Rousová, Skleničková, Šubertová Mašková, Rousová, Skleničková, Šubertová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2 39.05 304.00
15 Smetanová, Rolcová, Nájemníková, Kolářová Smetanová, Rolcová, Nájemníková, Kolářová Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... 1 39.52 281.00
16 Šlapáková, Novotná, Mudrová, Michalová Šlapáková, Novotná, Mudrová, Michalová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 1 39.65 275.00
17 Tršová, Svobodová, Nováková, Tichánková Tršová, Svobodová, Nováková, Tichánková ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí 1 40.19 250.00
18 Bambasová, Rejneková, Křivonosková, Frühaufová Bambasová, Rejneková, Křivonosková, Frühaufová 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice 3 40.70 227.00
19 Hnaťuková, Růžičková, Rosolová, Kindlová Hnaťuková, Růžičková, Rosolová, Kindlová Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice 4 41.17 207.00

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Jaroslav SmejkalJaroslav Smejkal
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
08 16 PB 1.38 o o o o o o xxo - 303.00
2 3 Jonáš BurešJonáš Bureš
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
08 5 PB 1.34 o o o o o o xxx 276.00
3 Petr AbrhámPetr Abrhám
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
08 1 PB 1.34 o xo o o o o xxx 276.00
4 Martin HasalMartin Hasal
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 7 PB 1.34 o o xo xo o o xxx 276.00
5 1 Adam BaštýřAdam Baštýř
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 3 PB 1.34 o o o o xo xo xxx 276.00
6 28 Eduard VedlichEduard Vedlich
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
10 21 PB 1.34 o o xo o xo xxo xxx 276.00
7= František BeranFrantišek Beran
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
09 4 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
7= Jakub HnízdilJakub Hnízdil
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
08 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
9 Jan ŠlapákJan Šlapák
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 19 PB 1.30 o o o o xxo xxx 250.00
10 Adam PompaAdam Pompa
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
08 15 PB 1.26 o o o o xx- 225.00
11 Jakub AkštejnJakub Akštejn
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
10 2 PB 1.26 o o o xxo xxx 225.00
12= Šimon KelnerŠimon Kelner
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 10 PB 1.26 o o xxo xxo xxx 225.00
12= Pavel PavlásekPavel Pavlásek
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 14 PB 1.26 o o xxo xxo xxx 225.00
14 Jiří MatoušekJiří Matoušek
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
09 12 PB 1.22 o xo o xxx 200.00
15 Petr MoutelíkPetr Moutelík
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
09 13 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
16 Šimon KarasŠimon Karas
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 9 PB 1.22 xo o xxo xxx 200.00
17 Adam ŠetkaAdam Šetka
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
08 18 PB 1.18 o o xxx 176.00
18 Stanislav HadrabaStanislav Hadraba
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
09 6 PB 1.18 o xo xxx 176.00
Jakub SuchýJakub Suchý
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
08 17 NM xxx
Vít ŠvagrVít Švagr
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 20 NM xxx
24 Pavel MackovičPavel Mackovič
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
09 11 NM xxx
Václav VeselýVáclav Veselý
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
08 NM xxx
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
09 PB 1.42 - - - o o o o o o o xx 534.00
2 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
10 6 PB 1.38 - - - o o xo o o o xxx 491.00
3 Anna HumlováAnna Humlová
GVH HořoviceGVH Hořovice
08 7 PB 1.34 - o o o o xo o o xxx 449.00
4 43 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
10 20 PB 1.34 o o o o xo xo xo xo xxx 449.00
5= Elena MatějkováElena Matějková
GVH HořoviceGVH Hořovice
08 12 PB 1.30 - o o o xo o o xxx 409.00
5= 51 Valerie MarešováValerie Marešová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 11 PB 1.30 - - - xo o o o xxx 409.00
7 Tereza ŘimnáčováTereza Řimnáčová
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 16 PB 1.30 xo o o o xxo xo o xxx 409.00
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
08 13 PB 1.26 o o o o o xxo xxx 369.00
9 Vanesa ŠubertováVanesa Šubertová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
10 18 PB 1.26 o xo o o xxo xxo xxx 369.00
10 55 Elisa OvsienkoElisa Ovsienko
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
08 14 PB 1.22 o o o xo o xxx 331.00
11 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
10 2 PB 1.22 o o xo o xo xxx 331.00
12= Laura BublíkováLaura Bublíková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
08 4 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
12= Veronika KarasováVeronika Karasová
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
09 8 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
14 Denisa SvobodováDenisa Svobodová
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
09 17 PB 1.18 xo xo xo o xxx 293.00
15 Karolína LugarováKarolína Lugarová
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
09 10 PB 1.18 o o xo xo xxx 293.00
16 56 Romana RejnekováRomana Rejneková
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
09 15 PB 1.18 xo xxo xo xxo xxx 293.00
17 Nela VondráčkováNela Vondráčková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
08 19 PB 1.14 o o xo xxx 257.00
18 31 Kristýna ČernáKristýna Černá
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
10 5 PB 1.14 o xxo xo xxx 257.00
19 Michaela KrátkáMichaela Krátká
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 9 PB 1.06 xo xxx 188.00
Jozefa BilasováJozefa Bilasová
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
08 NM xxx
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Faustus BarnabášFaustus Barnabáš
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
08 2 PB 4.85 -0.1 m/s x 4.04 4.69  0,00 4.69 4.85  -0,10 354.00
2 Vojtěch HrdličkaVojtěch Hrdlička
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
08 11 PB 4.84 4.62  -0,30 4.56 4.59 4.62 4.84 352.00
3 Jakub FrühaufJakub Frühauf
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
08 8 PB 4.60 +0.0 m/s 4.60  0,00 3.98 3.86 4.60 4.38 308.00
4 Martin HasalMartin Hasal
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 9 PB 4.45 +0.0 m/s 4.45  0,00 3.82 3.67 4.45 4.13 281.00
5 Manh Duy SaiManh Duy Sai
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
08 22 PB 4.39 +0.0 m/s 3.80 4.39  0,00 4.32 4.39 4.06 271.00
6 Vojtěch LandaVojtěch Landa
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
08 16 PB 4.34 +0.0 m/s x 4.34  0,00 4.25 4.34 3.89 262.00
7 Daniel DebelkaDaniel Debelka
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
09 PB 4.29 -1.9 m/s 4.10 x 4.29  -1,90 4.29 x 254.00
8 Jaroslav SmejkalJaroslav Smejkal
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
08 24 PB 4.28 +0.0 m/s 4.28  0,00 3.95 4.17 4.28 x 252.00
9 Vojtěch KramárikVojtěch Kramárik
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 15 PB 4.24 -0.1 m/s x 4.24  -0,10 4.08 4.24 3.90 245.00
10 Nicolas AbrhámNicolas Abrhám
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
08 1 PB 4.20 +0.0 m/s 4.20  0,00 4.18 4.09 4.20 3.59 239.00
11 Jan BastlJan Bastl
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
08 PB 4.15 +0.0 m/s 4.15  0,00 4.09 x 4.15 4.08 230.00
12 Daniel HnízdilDaniel Hnízdil
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
08 10 PB 4.11 +0.0 m/s x 3.49 4.11  0,00 4.11 3.92 224.00
13 Matěj LukavskýMatěj Lukavský
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
10 18 PB 4.10 +0.0 m/s 4.10  0,00 3.84 3.43 4.10 3.41 222.00
14 Pavel PavlásekPavel Pavlásek
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 20 PB 4.09 +0.0 m/s 3.94 4.09  0,00 3.54 4.09 3.35 220.00
15 11 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
10 23 PB 4.05 +0.0 m/s 4.05  0,00 3.86 3.91 4.05 x 214.00
16 František BeranFrantišek Beran
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
09 4 PB 4.05 +0.0 m/s 3.70 3.66 3.47 3.70 4.05  0,00 214.00
17 Vít ŠvagrVít Švagr
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 27 PB 4.02 +0.0 m/s 4.02  0,00 x 3.56 4.02 x 209.00
18 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
GVH HořoviceGVH Hořovice
08 29 PB 4.00 -0.4 m/s 4.00  -0,40 3.87 3.71 4.00 3.89 206.00
19 Jan LeškoJan Leško
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
09 17 PB 3.95 +0.0 m/s 3.95  0,00 3.67 3.69 3.95 3.60 198.00
20 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
08 26 PB 3.92 +0.0 m/s x x x - 3.92  0,00 193.00
21 Antonín OuřadaAntonín Ouřada
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
08 19 PB 3.89 +0.0 m/s x 3.89  0,00 x 3.89 3.86 188.00
22 19 Jonáš DobešJonáš Dobeš
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 6 PB 3.87 -1.7 m/s x 3.31 3.87  -1,70 3.87 3.55 185.00
23 27 Vlad TurcanuVlad Turcanu
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
08 28 PB 3.80 +0.0 m/s 3.80  0,00 3.39 3.04 3.80 3.45 174.00
24 František KačírekFrantišek Kačírek
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
09 PB 3.80 -1.3 m/s 3.80  -1,30 2.84 3.29 3.80 3.06 174.00
25 Adam ŠetkaAdam Šetka
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
08 25 PB 3.67 +0.0 m/s 3.35 2.96 2.78 3.35 3.67  0,00 155.00
26 Matyáš DostálMatyáš Dostál
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
08 7 PB 3.65 +0.0 m/s x 3.65  0,00 3.43 3.65 3.43 152.00
27 Matouš KavalírMatouš Kavalír
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 14 PB 3.35 -0.4 m/s 3.35  -0,40 3.10 x 3.35 3.16 110.00
28 Antonín KaprhálAntonín Kaprhál
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
08 13 PB 3.35 -1.3 m/s x 3.35  -1,30 x 3.35 x 110.00
29 David Pham Dac Duy DinhDavid Pham Dac Duy Dinh
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
08 21 PB 3.31 +0.0 m/s x 3.04 3.31  0,00 3.31 x 104.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
09 PB 4.99 -0.9 m/s x 4.84 4.99  -0,90 4.99 557.00
2 Monika SůrováMonika Sůrová
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
09 PB 4.10 +0.0 m/s 3.83 x 4.10  0,00 4.10 331.00
3 30 Kateřina BejlkováKateřina Bejlková
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 3 PB 4.05 +0.0 m/s 4.05  0,00 3.60  -1,00 x 4.05 319.00
4 Vanesa ŠubertováVanesa Šubertová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
10 24 PB 3.90 +0.0 m/s 3.59 3.60 3.90  0,00 3.90 285.00
5 Ella NechanickáElla Nechanická
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 18 PB 3.89 -0.9 m/s 3.89  -0,90 3.70 3.48 3.89 283.00
6 Julie KolářováJulie Kolářová
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
08 PB 3.85 +0.0 m/s 3.85  0,00 3.59 3.17 3.85 274.00
7 57 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 PB 3.77 -1.1 m/s 3.37 3.77  -1,10 3.70 3.77 257.00
8 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
08 25 PB 3.74 +0.0 m/s 3.40 3.43 3.74  0,00 3.74 250.00
9 Anna CvachoučkováAnna Cvachoučková
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 5 PB 3.72 +0.0 m/s 3.72  0,00 3.29  -1,90 3.65  -2,40 3.72 246.00
10 Ema AndrtováEma Andrtová
GVH HořoviceGVH Hořovice
09 2 PB 3.70 -1.9 m/s 3.70  -1,90 3.56  -1,40 3.41  -1,10 3.70  -0,10 242.00
11 Michaela MarešováMichaela Marešová
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 15 PB 3.67 -1.8 m/s 3.30  -1,90 3.67  -1,80 3.34  0,00 3.67 235.00
12 Eliška NovákováEliška Nováková
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 19 PB 3.60 +0.0 m/s 3.41 3.29 3.60  0,00 3.60 220.00
13 Natálie TršováNatálie Tršová
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
08 PB 3.56 +0.0 m/s 3.56  0,00 3.39 3.35 3.56 212.00
14 Michaela StřečkováMichaela Střečková
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
09 21 PB 3.51 +0.0 m/s x 3.42 3.51  0,00 3.51 202.00
15 Sabina LébrováSabina Lébrová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 11 PB 3.47 -1.0 m/s 3.20  0,00 3.47  -1,00 3.27  -0,30 3.47 194.00
16 Karolína MachulkováKarolína Machulková
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
09 13 PB 3.39 -0.4 m/s 2.88  0,00 3.39  -0,40 3.23  -0,60 3.39 178.00
17 54 Markéta MyškováMarkéta Myšková
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
09 17 PB 3.38 -1.6 m/s 3.38  -1,60 3.38  -1,50 3.34 3.38 176.00
18 Natálie TurkováNatálie Turková
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
09 26 PB 3.38 +0.7 m/s 3.09 3.38  0,70 3.27 3.38 176.00
19 Tereza HnaťukováTereza Hnaťuková
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
08 7 PB 3.36 +0.0 m/s 3.36  0,00 x 2.61  -1,10 3.36 172.00
20 Amálie JílkováAmálie Jílková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
08 8 PB 3.36 -0.1 m/s x 3.36  -0,10 x 3.36 172.00
21 48 Lucie HejdukováLucie Hejduková
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
10 6 PB 3.34 -1.8 m/s x x 3.34  -1,80 3.34 168.00
22 Vlaďka SkleničkováVlaďka Skleničková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
10 20 PB 3.11 -2.5 m/s x 3.11  -2,50 x 3.11 126.00
23 Sofie MalčekováSofie Malčeková
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
10 14 PB 3.05 -1.9 m/s 3.05  -1,90 x x 3.05 116.00
24 Zuzana LencováZuzana Lencová
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
10 12 PB 2.96 +0.0 m/s 2.96  0,00 2.80  -1,60 2.78  0,00 2.96 100.00
25 Anna ŠlapákováAnna Šlapáková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 23 PB 2.90 -0.5 m/s 2.77 2.90  -0,50 x 2.90 91.00
26 53 Eliška MudrováEliška Mudrová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 16 PB 2.60 +0.0 m/s 2.39  -0,50 2.46  -1,30 2.60  0,00 2.60 46.00
27 Berenika LacinováBerenika Lacinová
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
09 10 PB 0.00 - 0.00
32 Eliška FistrováEliška Fistrová
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
09 NM x x x -
Tereza ZelenkováTereza Zelenková
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
10 27 NM x x x -
Celkem 29 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr BažataPetr Bažata 08 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 1178
2 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 1028
3 Daniel HnízdilDaniel Hnízdil 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0975
4 Faustus BarnabášFaustus Barnabáš 08 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0917
5 Adam BaštýřAdam Baštýř 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0817
6 Vojtěch HrdličkaVojtěch Hrdlička 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0814
7 Matěj LukavskýMatěj Lukavský 10 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0748
8 Petr AbrhámPetr Abrhám 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0701
9 Jakub FrühaufJakub Frühauf 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0699
10 Antonín OuřadaAntonín Ouřada 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0684
11 Jakub AkštejnJakub Akštejn 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0683
12 Daniel DebelkaDaniel Debelka 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0648
13 Vlad TurcanuVlad Turcanu 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0641
14 Jakub HnízdilJakub Hnízdil 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0601
15 Eduard VedlichEduard Vedlich 10 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0598
16 Jonáš BurešJonáš Bureš 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0595
17 Ondřej KynclOndřej Kyncl 08 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0570
18 Vít MacourekVít Macourek 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0564
19 Adam PompaAdam Pompa 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0562
20 Martin HasalMartin Hasal 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0557
21 Jaroslav SmejkalJaroslav Smejkal 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0555
22 Stanislav HadrabaStanislav Hadraba 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0550
23 Vojtěch SevaldVojtěch Sevald 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0536
24 Ondřej DudlOndřej Dudl 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0533
25 Šimon RiskaŠimon Riska 09 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0529
26 David ŠilhákDavid Šilhák 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0513
27 Jiří MatoušekJiří Matoušek 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0507
28 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0501
29 Jan LeškoJan Leško 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0496
30 Jan ŠlapákJan Šlapák 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0490
31 Jonáš DobešJonáš Dobeš 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0483
32 Šimon KarasŠimon Karas 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0476
33 Pavel MackovičPavel Mackovič 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0471
34 František BeranFrantišek Beran 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0464
35 Pavel PavlásekPavel Pavlásek 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0445
36 Petr MoutelíkPetr Moutelík 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0409
37 Jiří HolovskýJiří Holovský 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0376
38 Šimon TesařŠimon Tesař 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0374
39 Matěj ŠmídMatěj Šmíd 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0370
40 David Pham Dac Duy DinhDavid Pham Dac Duy Dinh 08 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0354
41 Jan KrausJan Kraus 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0350
42 Julius RysJulius Rys 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0345
43 Filip TrkovskýFilip Trkovský 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0320
44 Jiří ParkánJiří Parkán 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0309
45 Jakub VrbaJakub Vrba 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0302
46 Matěj BendaMatěj Benda 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0298
47 Adam KlikaAdam Klika 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0294
48 Matyáš BartíkMatyáš Bartík 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0276
49 Manh Duy SaiManh Duy Sai 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0271
50 Jan FodorJan Fodor 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0269
51 Vojtěch LandaVojtěch Landa 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0262
52 Oldřich PrůšaOldřich Průša 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0261
53 Adam HomolkaAdam Homolka 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0252
54 Oleksis LytvinenkoOleksis Lytvinenko 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0248
55= Antonín KaprhálAntonín Kaprhál 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0245
55= Vojtěch KramárikVojtěch Kramárik 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0245
57= Adam RichterAdam Richter 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0239
57= Nicolas AbrhámNicolas Abrhám 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0239
59 Jan BastlJan Bastl 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0230
60 Petr MikitinecPetr Mikitinec 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0229
61 Radovan ToťRadovan Toť 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0229
62 Šimon KelnerŠimon Kelner 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0225
63 Jan KalošJan Kaloš 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0217
64 Vít ŠvagrVít Švagr 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0209
65 Daniel ČinkaDaniel Činka 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0202
66 Ondřej KropačOndřej Kropač 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0188
67 Jan MudraJan Mudra 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0178
68 Adam ŠetkaAdam Šetka 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0176
69 Vojtěch ŠvarcVojtěch Švarc 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0175
70 Jakub SuchýJakub Suchý 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0169
71 Antonín KrasanovskýAntonín Krasanovský 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0154
72 Michal MakovecMichal Makovec 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0081
73= František KačírekFrantišek Kačírek 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0000
73= Václav VeselýVáclav Veselý 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0000
73= Eduard HovdavskýEduard Hovdavský 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0000
76= Marek VolmutMarek Volmut 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0000
76= Tim VyhnálekTim Vyhnálek 09 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0000
76= Matyáš DostálMatyáš Dostál 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0000
76= Václav KovářVáclav Kovář 11 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0000
76= Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 08 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0000
76= František PaletaFrantišek Paleta 09 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0000
76= Emilijan IvanovEmilijan Ivanov 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0000
76= Waldemar MatoušWaldemar Matouš 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0000
76= Lukáš PetříkLukáš Petřík 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0000
76= Jan MařataJan Mařata 10 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0000
76= Matyas ŠkrochMatyas Škroch 10 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0000
76= Ondřej HatlapatkaOndřej Hatlapatka 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0000
76= Yaroslav KorchahinYaroslav Korchahin 08 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0000
76= František ŠevčíkFrantišek Ševčík 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0000
76= Lukáš KafkaLukáš Kafka 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0000
76= Vít SedlákVít Sedlák 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0000
76= Ondřej KohoutOndřej Kohout 08 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0000
76= Steven BrannýSteven Branný 08 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0000
76= Matouš KavalírMatouš Kavalír 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0000
Celkem 94 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PompaAdam Pompa
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
08 22 PB 53.44 337.00
2 Jiří ParkánJiří Parkán
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
09 PB 50.12 309.00
3 Jiří MatoušekJiří Matoušek
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
09 16 PB 49.90 307.00
4 Matěj BendaMatěj Benda
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
08 5 PB 48.89 298.00
5 Faustus BarnabášFaustus Barnabáš
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
08 2 PB 48.60 296.00
6 Matyáš BartíkMatyáš Bartík
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
09 3 PB 46.19 276.00
7 Jan FodorJan Fodor
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
08 8 PB 45.37 269.00
8 Vít MacourekVít Macourek
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
08 15 PB 44.27 260.00
9 Ondřej DudlOndřej Dudl
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 7 PB 43.91 257.00
10 David Pham Dac Duy DinhDavid Pham Dac Duy Dinh
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
08 21 PB 43.15 250.00
11 Ondřej KynclOndřej Kyncl
GVH HořoviceGVH Hořovice
08 14 PB 42.86 248.00
12 Antonín KaprhálAntonín Kaprhál
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
08 12 PB 42.57 245.00
13 Jan ŠlapákJan Šlapák
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 26 PB 41.90 240.00
14 Adam RichterAdam Richter
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 24 PB 41.84 239.00
15 26 Šimon TesařŠimon Tesař
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 28 PB 41.03 233.00
16 Oldřich PrůšaOldřich Průša
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 23 PB 41.01 233.00
17 Radovan ToťRadovan Toť
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
09 29 PB 40.55 229.00
18 Petr MikitinecPetr Mikitinec
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
09 PB 40.54 229.00
19 Jakub AkštejnJakub Akštejn
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
10 1 PB 40.35 227.00
20 6 Emilijan IvanovEmilijan Ivanov
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 10 PB 39.45 220.00
21 Jan KalošJan Kaloš
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
10 11 PB 39.08 217.00
22 Petr MoutelíkPetr Moutelík
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
09 18 PB 38.10 209.00
23 Matyas ŠkrochMatyas Škroch
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
10 25 PB 37.80 206.00
24 17 Daniel ČinkaDaniel Činka
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 6 PB 37.30 202.00
25 Jan BastlJan Bastl
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
08 PB 36.10 192.00
26 9 Jan MudraJan Mudra
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
10 19 PB 34.30 178.00
27 Václav KovářVáclav Kovář
GVH HořoviceGVH Hořovice
11 13 PB 34.08 176.00
28 13 Matěj ŠmídMatěj Šmíd
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
10 27 PB 33.28 169.00
29 Tim VyhnálekTim Vyhnálek
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
09 30 PB 31.70 157.00
30 21 Adam HomolkaAdam Homolka
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
09 9 PB 31.44 155.00
Celkem 30 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 1646
2 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 1615
3 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 1404
4 Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 1306
5 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 1215
6 Eliška MackovičováEliška Mackovičová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 1108
7 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 1106
8 Anna CvachoučkováAnna Cvachoučková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0967
9 Anna HumlováAnna Humlová 08 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0948
10 Valerie MarešováValerie Marešová 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0921
11 Elena MatějkováElena Matějková 08 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0889
12 Monika SůrováMonika Sůrová 09 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0831
13 Julie MaškováJulie Mašková 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0800
14 Tereza ŘimnáčováTereza Řimnáčová 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0800
15 Adéla NovotnáAdéla Novotná 08 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0789
16 Natálie TršováNatálie Tršová 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0788
17 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0746
18 Nikola NeumanováNikola Neumanová 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0717
19 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0713
20 Magdalena HouškováMagdalena Houšková 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0705
21 Ella NechanickáElla Nechanická 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0665
22 Vanesa ŠubertováVanesa Šubertová 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0654
23 Michaela StřečkováMichaela Střečková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0646
24 Julie LiškováJulie Lišková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0596
25 Karolína MachulkováKarolína Machulková 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0593
26 Karolína LugarováKarolína Lugarová 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0574
27 Elisa OvsienkoElisa Ovsienko 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0518
28 Veronika KarasováVeronika Karasová 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0514
29 Sabina LébrováSabina Lébrová 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0499
30 Aneta BrzokoupilováAneta Brzokoupilová 10 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0471
31 Nela VondráčkováNela Vondráčková 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0470
32 Magdaléna RolcováMagdaléna Rolcová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0469
33 Darina PoplštejnováDarina Poplštejnová 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0461
34 Viktorie DuškováViktorie Dušková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0454
35 Klára NovákováKlára Nováková 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0428
36 Natálie TurkováNatálie Turková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0425
37 Tereza ZelenkováTereza Zelenková 10 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0413
38 Berenika LacinováBerenika Lacinová 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0396
39 Zuzana ŠimpachováZuzana Šimpachová 08 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0390
40 Markéta MyškováMarkéta Myšková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0388
41 Markéta RežňákováMarkéta Režňáková 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0347
42 Aneta RousováAneta Rousová 08 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0335
43 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0331
44 Amálie LukešováAmálie Lukešová 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0326
45 Veronika MichalováVeronika Michalová 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0325
46 Isabela Mia KuželováIsabela Mia Kuželová 08 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0323
47 Kateřina BejlkováKateřina Bejlková 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0319
48 Vlaďka SkleničkováVlaďka Skleničková 10 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice PB 0296
49= Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0293
49= Romana RejnekováRomana Rejneková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0293
49= Laura BublíkováLaura Bublíková 08 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0293
52= Ema NovákováEma Nováková 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0288
52= Lucie KřivonoskováLucie Křivonosková 09 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0288
54 Zuzana TichánkováZuzana Tichánková 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0285
55 Kateřina BambasováKateřina Bambasová 08 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0267
56 Emily RitchellEmily Ritchell 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0263
57 Kristýna ČernáKristýna Černá 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0257
58 Julie NodlováJulie Nodlová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0247
59 Ema AndrtováEma Andrtová 09 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0242
60= Nela StaňkováNela Staňková 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0237
60= Rozálie RosolováRozálie Rosolová 10 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0237
62 Nela ŠikanedrováNela Šikanedrová 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0236
63 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0217
64 Michaela KrátkáMichaela Krátká 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0188
65 Tereza FrühaufováTereza Frühaufová 10 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0177
66 Amálie JílkováAmálie Jílková 08 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0172
67 Aneta NájemníkováAneta Nájemníková 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0168
68 Lucie HejdukováLucie Hejduková 10 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0168
69 Lucie LaňkováLucie Laňková 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0147
70 Zuzana LencováZuzana Lencová 10 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0100
71 Anna ŠlapákováAnna Šlapáková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0091
72 Eliška MudrováEliška Mudrová 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0056
73 Nela PerlíkováNela Perlíková 09 Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice PB 0049
74= Kristýna MottlováKristýna Mottlová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0000
74= Julie KolářováJulie Kolářová 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0000
74= Andrea SmetanováAndrea Smetanová 10 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0000
74= Jozefa BilasováJozefa Bilasová 08 Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého... PB 0000
78= Ester KuncováEster Kuncová 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0000
78= Nikol BurianováNikol Burianová 09 2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola... PB 0000
78= Tereza ŠevítováTereza Ševítová 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0000
78= Eliška NovákováEliška Nováková 10 GVH HořoviceGVH Hořovice PB 0000
78= Kateřina ŽáčkováKateřina Žáčková 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0000
78= Julie KolářováJulie Kolářová 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0000
78= Elizabeth KindlováElizabeth Kindlová 09 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0000
78= Tereza HnaťukováTereza Hnaťuková 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0000
78= Jana HorskáJana Horská 10 1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice PB 0000
78= Viktorija BadakViktorija Badak 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0000
78= Kateřina PtáčkováKateřina Ptáčková 08 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0000
78= Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0000
78= Zuzana ProkopováZuzana Prokopová 09 ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí PB 0000
78= Karolína HrabákováKarolína Hrabáková 09 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov PB 0000
78= Sofie MalčekováSofie Malčeková 10 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun PB 0000
78= Michaela MarešováMichaela Marešová 09 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0000
78= Ada SvobodováAda Svobodová 10 Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná... PB 0000
78= Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 08 Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice PB 0000
Celkem 95 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
08 18 PB 45.24 420.00
2 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 28 PB 44.27 408.00
3 Tereza ŘimnáčováTereza Řimnáčová
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 23 PB 42.93 391.00
4 Markéta RežňákováMarkéta Režňáková
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 20 PB 39.30 347.00
5 Veronika MichalováVeronika Michalová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
09 12 PB 37.55 325.00
6 Isabela Mia KuželováIsabela Mia Kuželová
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
08 7 PB 37.38 323.00
7 Sabina LébrováSabina Lébrová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 8 PB 35.88 305.00
8 Michaela MarešováMichaela Marešová
Základní škola Wagnerovo náměstí BerounZákladní škola Wagnerovo ná...
09 11 PB 35.55 301.00
9 Sofie MalčekováSofie Malčeková
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
10 10 PB 35.26 298.00
10 Ema NovákováEma Nováková
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
09 17 PB 34.43 288.00
11 Karolína LugarováKarolína Lugarová
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
09 9 PB 33.85 281.00
12 Anna CvachoučkováAnna Cvachoučková
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 2 PB 32.95 270.00
13 Kateřina BambasováKateřina Bambasová
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
08 1 PB 32.70 267.00
14 Emily RitchellEmily Ritchell
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
08 21 PB 32.36 263.00
15 Amálie JílkováAmálie Jílková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
08 5 PB 31.89 257.00
16 Nela StaňkováNela Staňková
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
09 26 PB 30.18 237.00
17 Nela ŠikanedrováNela Šikanedrová
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
09 27 PB 30.06 236.00
18 Nikola NeumanováNikola Neumanová
2.základní a mateřská škola Beroun2.základní a mateřská škola...
08 15 PB 29.31 227.00
19 Veronika KarasováVeronika Karasová
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
09 6 PB 28.80 221.00
20 Anežka SkálováAnežka Skálová
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 24 PB 28.48 217.00
21 Nela VondráčkováNela Vondráčková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
08 30 PB 28.08 213.00
22 Tereza HnaťukováTereza Hnaťuková
Základní škola ZdiceZákladní škola Zdice
08 3 PB 26.90 199.00
23 Magdaléna RolcováMagdaléna Rolcová
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
10 PB 25.13 178.00
24 Vlaďka SkleničkováVlaďka Skleničková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
10 25 PB 24.44 170.00
25 Aneta NájemníkováAneta Nájemníková
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
10 PB 24.19 168.00
26 Jana HorskáJana Horská
1.Základní Škola Hořovice1.Základní Škola Hořovice
10 4 PB 23.70 162.00
27 Eliška NovákováEliška Nováková
GVH HořoviceGVH Hořovice
10 16 PB 22.57 149.00
28 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
Základní škola Pavla Lisého HostomiceZákladní škola Pavla Lisého...
10 PB 22.34 147.00
29 Nela PerlíkováNela Perlíková
Základní škola LochoviceZákladní škola Lochovice
09 19 PB 13.29 49.00
Natálie TršováNatálie Tršová
ZŠ Beroun - ZávodíZŠ Beroun - Závodí
08 29 DNS
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 GVH Hořovice{8} 1178
2 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 1028
3 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 975
4 Základní škola Lochovice{8} 917
5 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 817
6 1.Základní Škola Hořovice{8} 814
7 ZŠ TGM Komárov{8} 748
8 1.Základní Škola Hořovice{8} 701
9 1.Základní Škola Hořovice{8} 699
10 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 684
11 Základní škola Zdice{8} 683
12 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 648
13 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 641
14 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 601
15 ZŠ TGM Komárov{8} 598
16 1.Základní Škola Hořovice{8} 595
17 GVH Hořovice{8} 570
18 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 564
19 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 562
20 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 557
21 ZŠ Beroun - Závodí{8} 555
22 Základní škola Lochovice{8} 550
23 ZŠ Beroun - Závodí{8} 536
24 ZŠ TGM Komárov{8} 533
25 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 529
26 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 513
27 ZŠ Beroun - Závodí{8} 507
28 GVH Hořovice{8} 501
29 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 496
30 ZŠ TGM Komárov{8} 490
31 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 483
32 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 476
33 Základní škola Lochovice{8} 471
34 Základní škola Zdice{8} 464
35 GVH Hořovice{8} 445
36 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 409
37 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 376
38 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 374
39 Základní škola Zdice{8} 370
40 Základní škola Lochovice{8} 354
41 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 350
42 Základní škola Zdice{8} 345
43 Základní škola Zdice{8} 320
44 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 309
45 ZŠ Beroun - Závodí{8} 302
46 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 298
47 Základní škola Zdice{8} 294
48 Základní škola Zdice{8} 276
49 Základní škola Zdice{8} 271
50 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 269
51 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 262
52 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 261
53 1.Základní Škola Hořovice{8} 252
54 ZŠ TGM Komárov{8} 248
55 ZŠ TGM Komárov{8} 245
55 1.Základní Škola Hořovice{8} 245
57 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 239
57 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 239
59 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 230
60 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 229
60 1.Základní Škola Hořovice{8} 229
62 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 225
63 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 217
64 GVH Hořovice{8} 209
65 GVH Hořovice{8} 202
66 Základní škola Lochovice{8} 188
67 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 178
68 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 176
69 ZŠ Beroun - Závodí{8} 175
70 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 169
71 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 154
72 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 81
73 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
73 Základní škola Lochovice{8} 0
73 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
73 ZŠ Beroun - Závodí{8} 0
73 ZŠ Beroun - Závodí{8} 0
73 ZŠ TGM Komárov{8} 0
73 ZŠ Beroun - Závodí{8} 0
73 Základní škola Lochovice{8} 0
73 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 0
73 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 0
73 GVH Hořovice{8} 0
73 GVH Hořovice{8} 0
73 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 0
73 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 0
73 GVH Hořovice{8} 0
73 Základní škola Zdice{8} 0
73 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 0
73 Základní škola Zdice{8} 0
73 ZŠ TGM Komárov{8} 0
73 ZŠ TGM Komárov{8} 0
73 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 0
73 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 0
Celkem 94 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 1646
2 Základní škola Zdice{8} 1615
3 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 1404
4 ZŠ TGM Komárov{8} 1306
5 Základní škola Lochovice{8} 1215
6 Základní škola Lochovice{8} 1108
7 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 1106
8 GVH Hořovice{8} 967
9 GVH Hořovice{8} 948
10 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 921
11 GVH Hořovice{8} 889
12 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 831
13 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 800
13 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 800
15 ZŠ TGM Komárov{8} 789
16 ZŠ Beroun - Závodí{8} 788
17 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 746
18 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 717
19 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 713
20 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 705
21 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 665
22 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 654
23 Základní škola Zdice{8} 646
24 GVH Hořovice{8} 596
25 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 593
26 Základní škola Lochovice{8} 574
27 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 518
28 1.Základní Škola Hořovice{8} 514
29 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 499
30 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 471
31 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 470
32 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 469
33 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 461
34 GVH Hořovice{8} 454
35 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 428
36 1.Základní Škola Hořovice{8} 425
37 1.Základní Škola Hořovice{8} 413
38 1.Základní Škola Hořovice{8} 396
39 Základní škola Lochovice{8} 390
40 Základní škola Zdice{8} 388
41 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 347
42 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 335
43 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 331
44 ZŠ TGM Komárov{8} 326
45 ZŠ TGM Komárov{8} 325
46 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 323
47 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 319
48 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 296
49 1.Základní Škola Hořovice{8} 293
49 ZŠ Beroun - Závodí{8} 293
49 ZŠ TGM Komárov{8} 293
52 ZŠ Beroun - Závodí{8} 288
52 1.Základní Škola Hořovice{8} 288
54 ZŠ Beroun - Závodí{8} 285
55 1.Základní Škola Hořovice{8} 267
56 Základní škola Zdice{8} 263
57 Základní škola Zdice{8} 257
58 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 247
59 GVH Hořovice{8} 242
60 Základní škola Zdice{8} 237
60 Základní škola Zdice{8} 237
62 ZŠ Beroun - Závodí{8} 236
63 GVH Hořovice{8} 217
64 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 188
65 1.Základní Škola Hořovice{8} 177
66 ZŠ TGM Komárov{8} 172
67 Základní škola Lochovice{8} 168
67 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 168
69 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 147
70 Základní škola Lochovice{8} 100
71 ZŠ TGM Komárov{8} 91
72 ZŠ TGM Komárov{8} 56
73 Základní škola Lochovice{8} 49
74 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 0
74 ZŠ TGM Komárov{8} 0
74 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
74 ZŠ Beroun - Závodí{8} 0
74 ZŠ Beroun - Závodí{8} 0
74 ZŠ Beroun - Závodí{8} 0
74 ZŠ TGM Komárov{8} 0
74 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 0
74 Základní škola Zdice{8} 0
74 Základní škola Zdice{8} 0
74 Základní škola Zdice{8} 0
74 1.Základní Škola Hořovice{8} 0
74 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 0
74 Základní škola Pavla Lisého Hostomice{8} 0
74 ZŠ Beroun - Závodí{8} 0
74 GVH Hořovice{8} 0
74 GVH Hořovice{8} 0
74 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 0
74 2.základní a mateřská škola Beroun{8} 0
74 Základní škola Zdice{8} 0
74 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 0
74 Základní škola Wagnerovo náměstí Beroun{8} 0
Celkem 95 závodníků