Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie IV. - Benešov

Vlašim (11. 5. 2022)

60 m - Žáci

Žáci 01 (st, 11.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel CampodonicoDaniel Campodonico 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 07.6 607.00
2 Jan ŠkramlíkJan Škramlík 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 1 07.7 577.00
3= Patrik PazderaPatrik Pazdera 06 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 2 07.8 548.00
3= Theodor Addo-DjanTheodor Addo-Djan 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 07.8 548.00
5 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 07.9 520.00
6= Richard OpavaRichard Opava 22 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.0 492.00
6= Martin ŘíhaMartin Říha 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 8 08.0 492.00
8 Josef ProvazníkJosef Provazník 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 7 08.1 465.00
Celkem 8 závodníků
Žáci 02 (st, 11.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ZachovalŠtěpán Zachoval 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1 07.7 577.00
2 David KaněraDavid Kaněra 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 3 07.9 520.00
3= Jakub SkočilasJakub Skočilas 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 08.0 492.00
3= Dominik PařízekDominik Pařízek 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 2 08.0 492.00
3= Jiří KlimentJiří Kliment 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 08.0 492.00
6 Maksym StakhnyukMaksym Stakhnyuk 07 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 8 08.2 439.00
7 Matěj FialaMatěj Fiala 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.3 413.00
8 Rudolf BílekRudolf Bílek 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 4 08.4 388.00
Celkem 8 závodníků
Žáci 03 (st, 11.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JakoubekPatrik Jakoubek 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 3 07.6 607.00
2= Jonathan WeinerJonathan Weiner 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 1 07.8 548.00
2= Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 07.8 548.00
2= Tobiáš ProsickýTobiáš Prosický 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 8 07.8 548.00
5 Jiří KorbelJiří Korbel 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 2 08.0 492.00
6 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 08.1 465.00
7 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 4 08.4 388.00
Jan PlatilJan Platil 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Žáci 04 (st, 11.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jan MarešJan Mareš 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 2 07.7 577.00
1= Martin BursíkMartin Bursík 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 5 07.7 577.00
3= Miroslav MikšíkMiroslav Mikšík 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 7 07.8 548.00
3= Ondřej ToulaOndřej Toula 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1 07.8 548.00
5= František NovákFrantišek Novák 07 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 8 08.1 465.00
5= Daniel KoukalDaniel Koukal 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 08.1 465.00
7 Adam BindlAdam Bindl 08 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 4 08.6 340.00
8 Zdeněk JetelZdeněk Jetel 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 3 08.9 274.00
Celkem 8 závodníků
Žáci 05 (st, 11.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KřížekPetr Křížek 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 07.7 577.00
MS Alex WolfAlex Wolf 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 8 08.1
3 Lukáš KošumberskýLukáš Košumberský 06 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 4 08.4 388.00
MS Václav VanišVáclav Vaniš 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 7 08.5
5 Dominik ŘezníčekDominik Řezníček 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 10.1 75.00
Jakub NovákJakub Novák 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 DNS
Jakub MikulášJakub Mikuláš 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 11.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 08.2 718.00
2= Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 8 08.3 690.00
2= Sára MelicharováSára Melicharová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 4 08.3 690.00
4 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 3 08.8 556.00
5 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 2 09.3 435.00
6 Veronika ŠtikováVeronika Štiková 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 1 09.5 391.00
7 Mína MakrlíkováMína Makrlíková 08 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 09.9 308.00
8 Sára BrzybohatáSára Brzybohatá 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 5 10.2 252.00
Celkem 8 závodníků
Žákyně 02 (st, 11.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie BeránkováJulie Beránková 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 4 08.5 635.00
2 Anna-Marie KouklováAnna-Marie Kouklová 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 3 08.7 582.00
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 22 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.8 556.00
4 Verona LaštovkováVerona Laštovková 08 ZŠ KarlovZŠ Karlov 6 09.4 413.00
5 Zuzana VondruškováZuzana Vondrušková 08 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 09.6 369.00
6 Adéla VrzalováAdéla Vrzalová 07 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 8 09.8 328.00
7 Adéla KachlíkováAdéla Kachlíková 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 09.9 308.00
Celkem 7 závodníků
Žákyně 03 (st, 11.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 6 08.7 582.00
2 Nela JarolímováNela Jarolímová 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 5 09.2 458.00
3= Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 8 09.4 413.00
3= Nikola ŠeredováNikola Šeredová 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 7 09.4 413.00
5 Markéta KokešováMarkéta Kokešová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 09.7 348.00
6 Hana HospergrováHana Hospergrová 06 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 4 10.1 270.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 04 (st, 11.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 08.3 690.00
2 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 4 08.5 635.00
3 Simona BrejškováSimona Brejšková 08 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 5 08.8 556.00
4 Natálie KoukalováNatálie Koukalová 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 09.2 458.00
5 Julie SvárovskáJulie Svárovská 08 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 7 09.3 435.00
6 Adéla DastychováAdéla Dastychová 08 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 3 09.7 348.00
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková 08 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 8 09.9 308.00
Celkem 7 závodníků
Žákyně 05 (st, 11.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KoptišováTereza Koptišová 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 08.7 582.00
2 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 08.9 531.00
3 Simona ŠeredováSimona Šeredová 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 7 09.1 482.00
4 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 09.3 435.00
5 Tereza BuriánkováTereza Buriánková 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 09.4 413.00
6 Yveta ZíkováYveta Zíková 08 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 8 09.5 391.00
7 Tereza HákováTereza Háková 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 3 10.1 270.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 11.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 SB 2:40.4 568.00
2 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 22 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 9 2:47.9 486.00
3 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 10 2:48.2 482.00
4 Zuzana VondruškováZuzana Vondrušková 08 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 11 3:03.9 330.00
5 Ema LhotkováEma Lhotková 07 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 6 3:05.9 312.00
6 Martina ČihákováMartina Čiháková 07 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 3:08.3 292.00
7 Valentina RajglováValentina Rajglová 08 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 8 3:10.5 274.00
8 Tereza BuriánkováTereza Buriánková 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 3:14.0 246.00
9 Eliška KukačkováEliška Kukačková 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 3:20.8 196.00
10 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 3:30.7 133.00
11 Monika NičováMonika Ničová 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 7 3:47.4 53.00
Celkem 11 závodníků
Žákyně 02 (st, 11.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára TulachováKlára Tulachová 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 8 2:26.9 732.00
2 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 1 2:36.3 616.00
3 Kateřina PořízkováKateřina Pořízková 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 2:44.2 526.00
4 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 10 2:52.2 441.00
5 Johana VášaryováJohana Vášaryová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 9 2:52.7 436.00
6 Natálie StránskáNatálie Stránská 08 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 7 2:53.1 432.00
7 Magdaléna ChmelířováMagdaléna Chmelířová 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 3 3:03.0 338.00
8 Nela NěmcováNela Němcová 06 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 4 3:06.1 311.00
9 Klára HospodkováKlára Hospodková 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 2 3:20.8 196.00
10 Jolana SetničkováJolana Setničková 07 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 3:27.8 150.00
11 Sára ŽižkováSára Žižková 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 11 3:48.7 48.00
Celkem 11 závodníků
Žákyně 03 (st, 11.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa KůstkováDenisa Kůstková 06 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 2:59.0 375.00
2 Petra SrbováPetra Srbová 08 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 3:01.3 353.00
3 Anna ZmeškalováAnna Zmeškalová 08 ZŠ KarlovZŠ Karlov 9 3:02.9 339.00
4 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 4 3:03.1 337.00
5 Sára TruhelkováSára Truhelková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 8 3:03.5 333.00
6 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 3:08.0 294.00
7 Lucie LizákováLucie Lizáková 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 3:08.9 287.00
8 Karolína KopeckáKarolína Kopecká 08 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 1 3:17.6 219.00
9 Lucie PetráškováLucie Petrášková 08 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 3:17.9 217.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (st, 11.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 10 4:28.2 756.00
2 Martin ŘíhaMartin Říha 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 13 4:41.9 668.00
3 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 4:51.3 611.00
4 Jan MarešJan Mareš 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 9 4:52.5 604.00
5 Matěj TůmaMatěj Tůma 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 15 4:53.4 598.00
6 Josef KahounJosef Kahoun 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 4:54.3 593.00
7 Jakub ŠtočekJakub Štoček 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 14 5:03.7 539.00
8 Lukáš VáchaLukáš Vácha 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 16 5:06.2 525.00
9 David KováčikDavid Kováčik 06 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 5:11.4 496.00
10 Daniel CiplDaniel Cipl 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 5:28.0 409.00
11 Matyáš NešlehaMatyáš Nešleha 08 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 11 5:49.2 310.00
12 David BlažekDavid Blažek 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 1 6:01.1 260.00
13 Jan HlačinaJan Hlačina 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 4 6:05.7 241.00
14 Matěj FialaMatěj Fiala 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 6:13.0 214.00
15 Štěpán KrškaŠtěpán Krška 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 8 6:18.5 194.00
16 Jan NovotnýJan Novotný 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 12 6:21.6 183.00
Celkem 16 závodníků
Žáci 02 (st, 11.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FraněkJan Franěk 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 4:53.4 598.00
2 Jakub BuriánekJakub Buriánek 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 4:56.0 583.00
3 Vít MacháčekVít Macháček 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 8 5:03.7 539.00
4 Jakub PešekJakub Pešek 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 9 5:08.5 512.00
5 Adam BindlAdam Bindl 08 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 1 5:17.8 462.00
6 Jakub ČernýJakub Černý 06 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 3 5:19.7 452.00
7 Aleš VopálkaAleš Vopálka 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 15 5:23.0 435.00
8 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 14 5:26.2 418.00
9 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 12 5:26.8 415.00
10 Adam ZedekAdam Zedek 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 16 5:31.4 392.00
11 Vojtěch PotůčekVojtěch Potůček 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 10 5:32.1 389.00
12 Jakub SukJakub Suk 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 11 5:52.4 296.00
13 Michal TomanMichal Toman 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 13 5:55.6 282.00
14 Jakub CharvátJakub Charvát 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 6:39.4 126.00
15 David KaněraDavid Kaněra 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 7 6:40.8 122.00
Petr FaraPetr Fara 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 4 DNF
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (st, 11.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bursík, Hrkal, Mareš, Potůček Bursík, Hrkal, Mareš, Potůček ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 6 31.7 456.00
2 Addo-Djan, Franěk, Campodonico, Prosický Addo-Djan, Franěk, Campodonico, Prosický ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 31.8 450.00
3 Kaněra, Prokeš, Suk, Weiner Kaněra, Prokeš, Suk, Weiner ZŠ KarlovZŠ Karlov 3 32.6 398.00
4 Hernandez, Opava, Kuchařík, Fiala Hernandez, Opava, Kuchařík, Fiala Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 32.9 379.00
5 Kopecký, Kováčik, Pessr, Říha Kopecký, Kováčik, Pessr, Říha ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 2 33.2 360.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 02 (st, 11.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holejšovský, Kárník, Pešek, Zachoval Holejšovský, Kárník, Pešek, Zachoval Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 30.4 547.00
2 Cipl, Křížek, Škramlík, Vaniš Cipl, Křížek, Škramlík, Vaniš ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 31.8 450.00
3 Bindl, Jakoubek, Nešleha, Pazdera Bindl, Jakoubek, Nešleha, Pazdera ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 5 32.0 436.00
4 Jetel, Komínek, Novák, Stakhnyuk Jetel, Komínek, Novák, Stakhnyuk ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 3 33.3 354.00
5 Platil, Hlačina, Košumberský, Votápka Platil, Hlačina, Košumberský, Votápka ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 34.2 302.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 03 (st, 11.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janoušek, Kliment, Skočilas, Zedek Janoušek, Kliment, Skočilas, Zedek ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 30.8 519.00
2 Mikšík, Pěch, Provazník, Tůma Mikšík, Pěch, Provazník, Tůma Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 2 31.2 490.00
3 Jadamus, Kadleček, Toula, Wolf Jadamus, Kadleček, Toula, Wolf Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 31.5 470.00
4 Hauer, Procházka, Procházka, Toman Hauer, Procházka, Procházka, Toman ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 6 33.7 331.00
5 Berounský, Buriánek, Koukal, Tůma Berounský, Buriánek, Koukal, Tůma ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 33.8 325.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 04 (st, 11.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štoček, Novotný, Franěk, Rakouský Štoček, Novotný, Franěk, Rakouský ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 32.8 385.00
2 Hrbek, Krška, Mrkvička, Pařízek Hrbek, Krška, Mrkvička, Pařízek ZŠ KarlovZŠ Karlov 4 32.9 379.00
3 Friedl, Herda, Korbel, Vácha Friedl, Herda, Korbel, Vácha ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 33.0 373.00
4 Bílek, Gregor, Charvát, Chvátal Bílek, Gregor, Charvát, Chvátal ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 5 33.2 360.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 11.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dotlačilová, Havlíčková, Klejnová, Česká Dotlačilová, Havlíčková, Klejnová, Česká ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 32.5 683.00
2 Koptišová, Štěpánová, Svárovská, Dundychová Koptišová, Štěpánová, Svárovská, Dundychová ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 35.8 468.00
3 Koukalová, Jarolímová, Kůstková, Stránská Koukalová, Jarolímová, Kůstková, Stránská ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 36.0 456.00
4 Slavíková, Kokešová, Kulíková, Vosátková Slavíková, Kokešová, Kulíková, Vosátková Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1 36.3 438.00
5 Janoušková, Řeháková, Vítková, Žižková Janoušková, Řeháková, Vítková, Žižková ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 4 37.6 366.00
6 Brzybohatá, Háková, Hospodková, Laštovková Brzybohatá, Háková, Hospodková, Laštovková ZŠ KarlovZŠ Karlov 5 37.8 355.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (st, 11.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bubáková, Eichlerová, Melicharová, Řeháhová Bubáková, Eichlerová, Melicharová, Řeháhová Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 6 31.2 777.00
2 Davisová, Kratochvílová, Pajková, Vobořilová Davisová, Kratochvílová, Pajková, Vobořilová Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 33.7 600.00
3 Brejšková, Čítková, Chmelířová, Kouklová Brejšková, Čítková, Chmelířová, Kouklová ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 5 33.8 594.00
4 Lhotková, Šeredová, Šeredová, Tulachová Lhotková, Šeredová, Šeredová, Tulachová ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 2 36.2 444.00
5 Vrzalová, Hospergrová, Čermáková, Zíková Vrzalová, Hospergrová, Čermáková, Zíková ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 1 37.8 355.00
6 Buriánková, Leblová, Štiková, Vrbická Buriánková, Leblová, Štiková, Vrbická ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 37.9 350.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (st, 11.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beránková, Čedíková, Pecinovská, Přitasilová Beránková, Čedíková, Pecinovská, Přitasilová ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 6 32.9 655.00
2 Artusová, Petrášková, Pořízková, Dudová Artusová, Petrášková, Pořízková, Dudová ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 37.3 382.00
3 Dastychová, Pecinovská, Srbová, Vondrušková Dastychová, Pecinovská, Srbová, Vondrušková ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 3 37.9 350.00
4 Čiháková, Setničková, Kopecká, Mastíková Čiháková, Setničková, Kopecká, Mastíková ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 4 38.6 314.00
5 Hocková, Ničová, Stankušová, Zmeškalová Hocková, Ničová, Stankušová, Zmeškalová ZŠ KarlovZŠ Karlov 2 41.5 184.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 11.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 Body
1 Štěpán ZachovalŠtěpán Zachoval
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 33 PB 1.66 512.00
2 Lukáš KadlečekLukáš Kadleček
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 12 PB 1.62 480.00
3 Jakub PetrásekJakub Petrásek
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 24 PB 1.58 449.00
4= Jan MrkvičkaJan Mrkvička
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 19 PB 1.54 419.00
4= Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 13 PB 1.54 419.00
4= Jaroslav PessrJaroslav Pessr
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
06 23 PB 1.54 419.00
7= David HrbekDavid Hrbek
ZŠ KarlovZŠ Karlov
06 7 PB 1.50 389.00
7= Maxim FriedlMaxim Friedl
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
08 5 PB 1.50 389.00
9= Patrik JakoubekPatrik Jakoubek
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 11 PB 1.46 360.00
9= Theodor Addo-DjanTheodor Addo-Djan
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
06 1 PB 1.46 360.00
9= Matěj KomínekMatěj Komínek
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 14 PB 1.46 360.00
9= Jiří KorbelJiří Korbel
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
06 15 PB 1.46 360.00
9= Patrik ChvátalPatrik Chvátal
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
06 10 PB 1.46 360.00
9= Václav VanišVáclav Vaniš
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 32 PB 1.46 360.00
9= Jakub HerdaJakub Herda
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
06 6 PB 1.46 360.00
16= Filip RakouskýFilip Rakouský
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
06 28 PB 1.42 331.00
16= Jakub ČernýJakub Černý
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
06 4 PB 1.42 331.00
16= Tobiáš ProsickýTobiáš Prosický
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
06 27 PB 1.42 331.00
19= Jakub KuchaříkJakub Kuchařík
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 16 PB 1.38 303.00
19= Vítek HrkalVítek Hrkal
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
06 8 PB 1.38 303.00
19= Jakub SukJakub Suk
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 30 PB 1.38 303.00
19= Antonín LávičkaAntonín Lávička
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 17 PB 1.38 303.00
23= Patrik BerounskýPatrik Berounský
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
07 2 PB 1.34 276.00
23= Jan PlatilJan Platil
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
07 25 PB 1.34 276.00
23= Matyáš NešlehaMatyáš Nešleha
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
08 21 PB 1.34 276.00
23= Matyáš PěchMatyáš Pěch
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 22 PB 1.34 276.00
23= David BlažekDavid Blažek
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 3 PB 1.34 276.00
28 David ProcházkaDavid Procházka
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 26 PB 1.30 250.00
29= Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 31 PB 1.26 225.00
29= Jakub CharvátJakub Charvát
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 9 PB 1.26 225.00
31 Dominik ŘezníčekDominik Řezníček
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
07 29 PB 1.22 200.00
Jakub MrázekJakub Mrázek
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 18 NM
Adam NaňákAdam Naňák
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 20 NM
Celkem 33 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 11.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Simona BrejškováSimona Brejšková
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
08 3 PB 1.46 577.00
2 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 10 PB 1.42 534.00
3= Johana VášaryováJohana Vášaryová
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 28 PB 1.38 491.00
3= Natálie DotlačilováNatálie Dotlačilová
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 8 PB 1.38 491.00
3= Mariana ČítkováMariana Čítková
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 6 PB 1.38 491.00
6= Adriana KonšelováAdriana Konšelová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
08 13 PB 1.34 449.00
6= Klára TulachováKlára Tulachová
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 27 PB 1.34 449.00
6= Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 12 PB 1.34 449.00
6= Kristýna PajkováKristýna Pajková
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
07 19 PB 1.34 449.00
6= Tereza HákováTereza Háková
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 11 PB 1.34 449.00
6= Amálie DudováAmálie Dudová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
07 9 PB 1.34 449.00
12= Adéla ArtusováAdéla Artusová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
08 1 PB 1.30 409.00
12= Zuzana DavisováZuzana Davisová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
07 7 PB 1.30 409.00
14 Nela VrbickáNela Vrbická
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
07 29 PB 1.26 369.00
15= Natálie NańákováNatálie Nańáková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 18 PB 1.26 369.00
15= Valentina RajglováValentina Rajglová
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
08 20 PB 1.26 369.00
17= Jolana SetničkováJolana Setničková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
07 23 PB 1.22 331.00
17= Karolína KopeckáKarolína Kopecká
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
08 14 PB 1.22 331.00
17= Eliška ČermákováEliška Čermáková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
07 4 PB 1.22 331.00
17= Karolína StankušováKarolína Stankušová
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 24 PB 1.22 331.00
17= Julie BeránkováJulie Beránková
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
07 2 PB 1.22 331.00
17= Pavlína ŠtěpánováPavlína Štěpánová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
08 26 PB 1.22 331.00
23= Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
07 22 PB 1.18 293.00
23= Lucie ŘehákováLucie Řeháková
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
07 21 PB 1.18 293.00
25= Kateřina KulíkováKateřina Kulíková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 15 PB 1.14 257.00
25= Eliška ŠimánkováEliška Šimánková
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
07 25 PB 1.14 257.00
Viktorie ČeskáViktorie Česká
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 5 DNS
Mína MakrlíkováMína Makrlíková
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
08 16 NM
Nikola MottlováNikola Mottlová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 17 NM
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 11.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZedekAdam Zedek
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
06 35 PB 5.43 467.00
2 Jan GregorJan Gregor
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 8 PB 5.37 455.00
3 Daniel CampodonicoDaniel Campodonico
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
06 4 PB 5.08 398.00
4 Jakub PetrásekJakub Petrásek
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 28 PB 5.05 392.00
5 Matyáš PěchMatyáš Pěch
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 26 PB 5.04 390.00
6 Vítek HrkalVítek Hrkal
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
06 12 PB 4.97 377.00
7 Jakub MaříkJakub Mařík
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 20 PB 4.96 375.00
8= Jan ŠkramlíkJan Škramlík
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
07 32 PB 4.94 371.00
8= Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
06 15 PB 4.94 371.00
10 David HrbekDavid Hrbek
ZŠ KarlovZŠ Karlov
06 11 PB 4.92 367.00
11 Antonín FraněkAntonín Franěk
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
06 6 PB 4.89 361.00
12 Matěj ProkešMatěj Prokeš
ZŠ KarlovZŠ Karlov
08 30 PB 4.88 360.00
13 Jonathan WeinerJonathan Weiner
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 34 PB 4.65 317.00
14= Jan NovotnýJan Novotný
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
07 23 PB 4.59 306.00
14= Patrik PazderaPatrik Pazdera
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
06 25 PB 4.59 306.00
16 Zdeněk JetelZdeněk Jetel
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 16 PB 4.58 304.00
17 Daniel JadamusDaniel Jadamus
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 14 PB 4.57 303.00
18 Martin BursíkMartin Bursík
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
07 3 PB 4.56 301.00
19 Samuel HauerSamuel Hauer
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 9 PB 4.54 297.00
20 Filip HernandezFilip Hernandez
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
08 10 PB 4.50 290.00
21 Vojtěch HůlaVojtěch Hůla
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
06 13 PB 4.47 285.00
22 Jakub BuriánekJakub Buriánek
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 2 PB 4.46 283.00
23 Robin KopeckýRobin Kopecký
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
06 18 PB 4.44 280.00
24 Maxim FriedlMaxim Friedl
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
08 7 PB 4.43 278.00
25 Jakub PešekJakub Pešek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 27 PB 4.35 264.00
26 Richard OpavaRichard Opava
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
22 24 PB 4.34 262.00
27 Matěj KomínekMatěj Komínek
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 17 PB 4.26 249.00
28 Rudolf BílekRudolf Bílek
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 1 PB 4.17 234.00
29= František NovákFrantišek Novák
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
07 22 PB 4.13 227.00
29= Filip ProcházkaFilip Procházka
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 29 PB 4.13 227.00
31 Lukáš KošumberskýLukáš Košumberský
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
06 19 PB 4.12 225.00
32 Josef ProvazníkJosef Provazník
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
08 31 PB 4.08 219.00
33 Ondřej ToulaOndřej Toula
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
07 33 PB 4.04 212.00
34 Petr FaraPetr Fara
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
07 5 PB 3.57 140.00
35 Jakub MrázekJakub Mrázek
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 21 PB 3.05 72.00
Celkem 35 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 11.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ČedíkováLucie Čedíková
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
08 2 4.63 461.00
2 Laura Anna ŘeháhováLaura Anna Řeháhová
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
08 28 4.43 411.00
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 4 4.42 408.00
4 Karolína BubákováKarolína Bubáková
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
08 39 4.18 350.00
5 Natálie StránskáNatálie Stránská
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
08 30 4.15 343.00
6 Natálie DotlačilováNatálie Dotlačilová
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 7 4.11 333.00
7 Tereza KoptišováTereza Koptišová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
07 13 4.02 312.00
8 Simona ŠeredováSimona Šeredová
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 33 3.97 301.00
9 Adéla ArtusováAdéla Artusová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
08 1 3.93 292.00
10= Anna-Marie KouklováAnna-Marie Kouklová
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 15 3.92 290.00
10= Nikola ŠeredováNikola Šeredová
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 32 3.92 290.00
12 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 16 3.90 285.00
13 Julie SvárovskáJulie Svárovská
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
08 31 3.87 279.00
14= Lucie MelicharováLucie Melicharová
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
06 20 3.85 274.00
14= Kateřina JanouškováKateřina Janoušková
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
06 11 3.85 274.00
16 Alžběta RybkováAlžběta Rybková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
08 27 3.79 261.00
17 Sára VobořilováSára Vobořilová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
08 35 3.78 259.00
18 Adriana KonšelováAdriana Konšelová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
08 12 3.77 257.00
19 Monika PřitasilováMonika Přitasilová
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
08 26 3.72 246.00
20 Kateřina KulíkováKateřina Kulíková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 17 3.71 244.00
21 Martina ČihákováMartina Čiháková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
07 5 3.68 237.00
22 Petra SrbováPetra Srbová
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
08 29 3.66 233.00
23 Verona LaštovkováVerona Laštovková
ZŠ KarlovZŠ Karlov
08 18 3.65 231.00
24 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
06 8 3.60 220.00
25= Micahela MocováMicahela Mocová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
08 21 3.58 216.00
25= Natálie KoukalováNatálie Koukalová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
07 14 3.58 216.00
MS Kateřina LeblováKateřina Leblová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
08 19 3.55
28= Veronika ŠtikováVeronika Štiková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
07 34 3.53 206.00
28= Yveta ZíkováYveta Zíková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
08 37 3.53 206.00
30= Nela VrbickáNela Vrbická
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
07 36 3.52 204.00
30= Natálie NańákováNatálie Nańáková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 24 3.52 204.00
32 Nikola MottlováNikola Mottlová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 23 3.47 194.00
33 Magdaléna ChmelířováMagdaléna Chmelířová
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 10 3.45 190.00
34 Eliška ČermákováEliška Čermáková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
07 3 3.39 178.00
35 Nela NěmcováNela Němcová
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
06 25 3.04 114.00
36 Anna ZmeškalováAnna Zmeškalová
ZŠ KarlovZŠ Karlov
08 38 2.96 100.00
Michaela MocováMichaela Mocová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
08 22 DNS
Veronika ČuříkováVeronika Čuříková
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
06 6 NM
Klára HospodkováKlára Hospodková
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 9 NM
Celkem 39 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 11.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ŘehákováLucie Řeháková
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
07 27 PB 09.53 499.00
2 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 7 PB 09.48 495.00
3 Mariana ČítkováMariana Čítková
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 3 PB 09.15 474.00
4 Kateřina LeblováKateřina Leblová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
08 17 PB 09.02 465.00
5 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 12 PB 08.62 440.00
6 Laura Anna ŘeháhováLaura Anna Řeháhová
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
08 26 PB 08.46 429.00
7 Denisa KůstkováDenisa Kůstková
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
06 16 PB 08.40 425.00
8 Simona DvořákováSimona Dvořáková
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
08 6 PB 08.39 425.00
9 Sára BurkováSára Burková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
08 2 PB 08.38 424.00
10 Karolína RydvalováKarolína Rydvalová
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
08 25 PB 07.99 399.00
11 Karin KopeckáKarin Kopecká
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
07 14 PB 07.92 394.00
12 Adéla KachlíkováAdéla Kachlíková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 11 PB 07.85 390.00
13 Markéta MastíkováMarkéta Mastíková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
08 20 PB 07.84 389.00
14 Lucie MelicharováLucie Melicharová
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
06 21 PB 07.79 386.00
15 Eliška DundychováEliška Dundychová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
06 5 PB 07.58 372.00
16 Amálie DudováAmálie Dudová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
07 4 PB 07.50 367.00
17 Sára BrzybohatáSára Brzybohatá
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 1 PB 07.45 364.00
18 Markéta KokešováMarkéta Kokešová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 13 PB 07.37 359.00
19 Nela JarolímováNela Jarolímová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
07 10 PB 07.33 356.00
20 Pavlína ŠtěpánováPavlína Štěpánová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
08 30 PB 07.20 348.00
21 Anna PecinovskáAnna Pecinovská
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
07 22 PB 07.04 338.00
22 Eliška ŠimánkováEliška Šimánková
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
07 29 PB 07.00 335.00
23 Marcela KřížkováMarcela Křížková
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 15 PB 06.85 325.00
24= Ema LhotkováEma Lhotková
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
07 18 PB 06.77 320.00
24= Lucie LizákováLucie Lizáková
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
07 19 PB 06.77 320.00
26 Alžběta RybkováAlžběta Rybková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
08 24 PB 06.66 313.00
27 Adéla HlínováAdéla Hlínová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
07 8 PB 06.60 309.00
28 Karolína StankušováKarolína Stankušová
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 28 PB 06.57 308.00
29 Valerie HockováValerie Hocková
ZŠ KarlovZŠ Karlov
06 9 PB 06.30 290.00
30 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
07 23 PB 06.10 278.00
31 Sára TruhelkováSára Truhelková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 31 PB 05.56 243.00
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 11.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PlatilJan Platil
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
07 23 11.38 569.00
2 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 12 11.34 566.00
3 Miroslav MikšíkMiroslav Mikšík
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 20 11.22 559.00
4 Lukáš KadlečekLukáš Kadleček
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 10 10.76 531.00
5 Petr KřížekPetr Křížek
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 17 10.45 513.00
6 František KováříkFrantišek Kovářík
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
08 15 10.28 502.00
7 Ondřej JárkaOndřej Járka
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 9 10.16 495.00
8 Jakub ToulaJakub Toula
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
06 31 10.13 493.00
9 Filip RakouskýFilip Rakouský
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
06 28 09.98 484.00
10 Jaroslav PessrJaroslav Pessr
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
06 22 09.96 483.00
11 Antonín FraněkAntonín Franěk
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
06 3 09.86 477.00
12 Maksym StakhnyukMaksym Stakhnyuk
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
07 29 09.81 474.00
13 Filip ProcházkaFilip Procházka
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 25 09.74 470.00
14 Samuel HauerSamuel Hauer
ZŠ NeveklovZŠ Neveklov
07 4 09.70 468.00
15 Jan HlačinaJan Hlačina
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
07 5 09.56 459.00
16 Vít MacháčekVít Macháček
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 19 09.48 454.00
17 Vojtěch PotůčekVojtěch Potůček
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
07 24 09.19 437.00
18 Patrik ChvátalPatrik Chvátal
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
06 7 08.92 421.00
19 Jakub ŠtočekJakub Štoček
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
07 30 08.78 413.00
20 Vojtěch HůlaVojtěch Hůla
ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888
06 6 08.77 412.00
21 Jan MrkvičkaJan Mrkvička
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 21 08.76 411.00
MS Daniel KoukalDaniel Koukal
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
07 13 08.59
23 Patrik BerounskýPatrik Berounský
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
07 1 08.53 398.00
24 Matěj ProkešMatěj Prokeš
ZŠ KarlovZŠ Karlov
08 26 08.44 392.00
25 Daniel CiplDaniel Cipl
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 2 08.34 386.00
26 Štěpán KrškaŠtěpán Krška
ZŠ KarlovZŠ Karlov
07 16 08.09 372.00
27 David KováčikDavid Kováčik
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
06 14 08.04 369.00
28 Daniel JadamusDaniel Jadamus
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 8 07.92 362.00
29 Josef KahounJosef Kahoun
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
07 11 07.78 353.00
30 Aleš VopálkaAleš Vopálka
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 32 07.63 344.00
31 Josef ProvazníkJosef Provazník
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
08 27 07.47 335.00
32 Jakub KuchaříkJakub Kuchařík
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 18 05.87 241.00
Celkem 32 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1706
2 Miroslav MikšíkMiroslav Mikšík 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1597
3 Theodor Addo-DjanTheodor Addo-Djan 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1358
4 Martin BursíkMartin Bursík 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 1334
5 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1189
6 Jan MarešJan Mareš 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 1181
7 Martin ŘíhaMartin Říha 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 1160
8 Jan PlatilJan Platil 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 1147
9 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1131
10 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 1105
11 Petr KřížekPetr Křížek 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 1090
12 Štěpán ZachovalŠtěpán Zachoval 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1089
13 Lukáš KadlečekLukáš Kadleček 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1011
14 Daniel CampodonicoDaniel Campodonico 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1005
15 Vít MacháčekVít Macháček 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0993
16 Patrik JakoubekPatrik Jakoubek 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0967
17 Jan ŠkramlíkJan Škramlík 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0948
18 David KaněraDavid Kaněra 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0918
19 Maksym StakhnyukMaksym Stakhnyuk 07 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0913
20 Jaroslav PessrJaroslav Pessr 06 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0902
21 Adam BindlAdam Bindl 08 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0898
22 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0890
23 Adam ZedekAdam Zedek 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0859
24 Patrik PazderaPatrik Pazdera 06 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0854
25 Jakub PetrásekJakub Petrásek 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0841
26 Antonín FraněkAntonín Franěk 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0838
27 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0830
28 Filip RakouskýFilip Rakouský 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0815
29 Josef ProvazníkJosef Provazník 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0800
30 Jakub ČernýJakub Černý 06 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0783
31 Patrik ChvátalPatrik Chvátal 06 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0781
32 Aleš VopálkaAleš Vopálka 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0779
33 Jakub PešekJakub Pešek 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0776
34 David HrbekDavid Hrbek 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0756
35 Richard OpavaRichard Opava 22 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0754
36 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0752
37 Jan HlačinaJan Hlačina 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0700
38 Vítek HrkalVítek Hrkal 06 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0680
39 Matyáš PěchMatyáš Pěch 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0666
40 Zdeněk JetelZdeněk Jetel 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0658
41 Lukáš KošumberskýLukáš Košumberský 06 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0613
42 Matěj KomínekMatěj Komínek 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0609
43= Jan FraněkJan Franěk 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0598
43= Matěj TůmaMatěj Tůma 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0598
45 Josef KahounJosef Kahoun 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0593
46 Matyáš NešlehaMatyáš Nešleha 08 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0586
47 Jakub BuriánekJakub Buriánek 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0583
48 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0566
49 Jonathan WeinerJonathan Weiner 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0548
50 Jakub ŠtočekJakub Štoček 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0539
51 David BlažekDavid Blažek 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0536
52 Lukáš VáchaLukáš Vácha 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0525
53 František KováříkFrantišek Kovářík 08 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0502
54 David KováčikDavid Kováčik 06 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0496
55 Ondřej JárkaOndřej Járka 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0495
56 Jakub ToulaJakub Toula 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0493
57= Jakub SkočilasJakub Skočilas 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0492
57= Jiří KlimentJiří Kliment 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0492
59 Filip ProcházkaFilip Procházka 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0470
60 František NovákFrantišek Novák 07 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0465
61 Jan GregorJan Gregor 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0455
62 Daniel CiplDaniel Cipl 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0450
63 Vojtěch PotůčekVojtěch Potůček 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0437
64 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0418
65 Vojtěch HůlaVojtěch Hůla 06 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0412
66 Patrik BerounskýPatrik Berounský 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0398
67 Maxim FriedlMaxim Friedl 08 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0389
68 Jiří KorbelJiří Korbel 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0360
MS Václav VanišVáclav Vaniš 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0360
70 Josef KahounJosef Kahoun 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0353
71= Jakub KuchaříkJakub Kuchařík 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0303
71= Antonín LávičkaAntonín Lávička 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0303
71= Daniel JadamusDaniel Jadamus 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0303
74 Samuel HauerSamuel Hauer 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0297
75 Jakub SukJakub Suk 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0296
76 Dominik ŘezníčekDominik Řezníček 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0275
77 Štěpán KrškaŠtěpán Krška 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0194
78 Petr FaraPetr Fara 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0140
79 Filip VotápkaFilip Votápka 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0000
80= Adam NaňákAdam Naňák 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
80= Jan NovotnýJan Novotný 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
80= Michal TomanMichal Toman 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0000
80= David ProcházkaDavid Procházka 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0000
80= Jakub HerdaJakub Herda 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
80= Jakub CharvátJakub Charvát 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
80= Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0000
80= Jakub MrázekJakub Mrázek 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
80= Dominik PařízekDominik Pařízek 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0000
80= Matěj FialaMatěj Fiala 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
80= Rudolf BílekRudolf Bílek 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
80= Tobiáš ProsickýTobiáš Prosický 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
80= Daniel KoukalDaniel Koukal 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
80= Ondřej ToulaOndřej Toula 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
MS Jakub NovákJakub Novák 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
MS Alex WolfAlex Wolf 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
MS Jakub MikulášJakub Mikuláš 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Celkem 96 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1762
2 Simona BrejškováSimona Brejšková 08 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 1727
3 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1699
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 1621
5 Natálie DotlačilováNatálie Dotlačilová 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 1507
6 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 22 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1480
7 Tereza KoptišováTereza Koptišová 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1362
8 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1258
9 Klára TulachováKlára Tulachová 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 1181
10 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1171
11 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1139
12 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 1126
13 Ema LhotkováEma Lhotková 07 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 1076
14 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1029
15 Tereza BuriánkováTereza Buriánková 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 1009
16 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0965
17 Johana VášaryováJohana Vášaryová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0927
18 Natálie KoukalováNatálie Koukalová 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0914
19 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0889
20 Anna-Marie KouklováAnna-Marie Kouklová 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0872
21 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0854
22 Laura Anna ŘeháhováLaura Anna Řeháhová 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0840
23 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0828
24 Amálie DudováAmálie Dudová 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0816
25 Nela JarolímováNela Jarolímová 07 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0814
26 Denisa KůstkováDenisa Kůstková 06 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0800
27 Lucie ŘehákováLucie Řeháková 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0792
28 Simona ŠeredováSimona Šeredová 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0783
29 Natálie StránskáNatálie Stránská 08 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0775
30 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0741
31= Sára BrzybohatáSára Brzybohatá 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0719
31= Tereza HákováTereza Háková 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0719
33 Adriana KonšelováAdriana Konšelová 08 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0706
34 Nikola ŠeredováNikola Šeredová 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0703
35 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0701
36 Adéla VrzalováAdéla Vrzalová 07 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0683
37 Lucie MelicharováLucie Melicharová 06 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0660
38 Verona LaštovkováVerona Laštovková 08 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0644
39 Karolína StankušováKarolína Stankušová 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0639
40 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0616
41 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0615
42 Lucie LizákováLucie Lizáková 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0607
43= Veronika ŠtikováVeronika Štiková 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0597
43= Yveta ZíkováYveta Zíková 08 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0597
45 Eliška ŠimánkováEliška Šimánková 07 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 0592
MS Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0587
47 Alžběta RybkováAlžběta Rybková 08 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0574
48 Nela VrbickáNela Vrbická 07 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0573
49 Karolína KopeckáKarolína Kopecká 08 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0550
50 Martina ČihákováMartina Čiháková 07 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0529
51 Kateřina PořízkováKateřina Pořízková 07 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0526
52 Kateřina KulíkováKateřina Kulíková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0501
MS Kateřina LeblováKateřina Leblová 08 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0465
54 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0461
55 Anna ZmeškalováAnna Zmeškalová 08 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0439
56 Julie SvárovskáJulie Svárovská 08 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0435
57 Simona DvořákováSimona Dvořáková 08 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0425
58 Sára BurkováSára Burková 08 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0424
59 Karin KopeckáKarin Kopecká 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0394
60 Adéla KachlíkováAdéla Kachlíková 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0390
61 Markéta MastíkováMarkéta Mastíková 08 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0389
62 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0372
63= Valentina RajglováValentina Rajglová 08 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0369
63= Zuzana VondruškováZuzana Vondrušková 08 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0369
63= Natálie NańákováNatálie Nańáková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0369
66 Markéta KokešováMarkéta Kokešová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0359
67 Petra SrbováPetra Srbová 08 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0353
68= Magdaléna ChmelířováMagdaléna Chmelířová 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0338
68= Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0338
70 Jolana SetničkováJolana Setničková 07 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0331
71 Nela NěmcováNela Němcová 06 ZŠ Benešov, Jiráskova 888ZŠ Benešov, Jiráskova 888 0311
72 Adéla HlínováAdéla Hlínová 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0309
73 Mína MakrlíkováMína Makrlíková 08 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0308
74 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0285
75 Lucie PetráškováLucie Petrášková 08 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0217
76= Klára HospodkováKlára Hospodková 07 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0196
76= Eliška KukačkováEliška Kukačková 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0196
78 Sára ŽižkováSára Žižková 07 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0048
79= Hana HospergrováHana Hospergrová 06 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
79= Micahela MocováMicahela Mocová 08 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
81= Monika NičováMonika Ničová 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0000
81= Adéla DastychováAdéla Dastychová 08 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
81= Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0000
81= Marcela KřížkováMarcela Křížková 07 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 0000
81= Karolína RydvalováKarolína Rydvalová 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 0000
81= Valerie HockováValerie Hocková 06 ZŠ KarlovZŠ Karlov 0000
81= Sára TruhelkováSára Truhelková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
81= Michaela MocováMichaela Mocová 08 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
81= Nikola MottlováNikola Mottlová 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
81= Eliška ČermákováEliška Čermáková 07 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
81= Pavlína ŠtěpánováPavlína Štěpánová 08 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
81= Kristýna VítkováKristýna Vítková 08 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Celkem 92 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1706
2 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 1597
3 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 1358
4 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 1334
5 Gymnázium Vlašim{8} 1189
6 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 1181
7 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 1160
8 ZŠ a MŠ Postupice{8} 1147
9 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 1131
10 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 1105
11 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 1090
12 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1089
13 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1011
14 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 1005
15 Gymnázium Vlašim{8} 993
16 ZŠ Neveklov{8} 967
17 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 948
18 ZŠ Karlov{8} 918
19 ZŠ Čechtice{8} 913
20 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 902
21 ZŠ Neveklov{8} 898
22 ZŠ Čerčany{8} 890
23 ZŠ Čerčany{8} 859
24 ZŠ Neveklov{8} 854
25 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 841
26 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 838
27 ZŠ Karlov{8} 830
28 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 815
29 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 800
30 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 783
31 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 781
32 ZŠ Čechtice{8} 779
33 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 776
34 ZŠ Karlov{8} 756
35 Gymnázium Vlašim{8} 754
36 ZŠ Karlov{8} 752
37 ZŠ a MŠ Postupice{8} 700
38 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 680
39 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 666
40 ZŠ Čechtice{8} 658
41 ZŠ a MŠ Postupice{8} 613
42 ZŠ Čechtice{8} 609
43 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 598
43 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 598
45 Gymnázium Vlašim{8} 593
46 ZŠ Neveklov{8} 586
47 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 583
48 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 566
49 ZŠ Karlov{8} 548
50 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 539
51 ZŠ Čechtice{8} 536
52 ZŠ Čerčany{8} 525
53 ZŠ Čerčany{8} 502
54 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 496
55 ZŠ Neveklov{8} 495
56 ZŠ Čerčany{8} 493
57 ZŠ Čerčany{8} 492
57 ZŠ Čerčany{8} 492
59 ZŠ Neveklov{8} 470
60 ZŠ Čechtice{8} 465
61 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 455
62 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 450
63 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 437
64 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 418
65 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 412
66 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 398
67 ZŠ Čerčany{8} 389
68 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 360
68 ZŠ Čerčany{8} 360
70 Gymnázium Vlašim{8} 353
71 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 303
71 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 303
71 Gymnázium Vlašim{8} 303
74 ZŠ Neveklov{8} 297
75 ZŠ Karlov{8} 296
76 ZŠ a MŠ Postupice{8} 275
77 ZŠ Karlov{8} 194
78 ZŠ a MŠ Postupice{8} 140
79 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 0
79 Gymnázium Vlašim{8} 0
79 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 0
79 Gymnázium Vlašim{8} 0
79 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 0
79 ZŠ Neveklov{8} 0
79 ZŠ Neveklov{8} 0
79 ZŠ Čerčany{8} 0
79 ZŠ Karlov{8} 0
79 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 0
79 Gymnázium Vlašim{8} 0
79 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 0
79 ZŠ Čerčany{8} 0
79 ZŠ a MŠ Postupice{8} 0
79 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 0
79 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 0
79 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 0
79 ZŠ Čerčany{8} 0
Celkem 96 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 1762
2 ZŠ Neveklov{8} 1727
3 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1699
4 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 1621
5 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 1507
6 Gymnázium Vlašim{8} 1480
7 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 1362
8 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 1258
9 ZŠ Čechtice{8} 1181
10 ZŠ Čerčany{8} 1171
11 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1139
12 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 1126
13 ZŠ Čechtice{8} 1076
14 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 1029
15 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 1009
16 ZŠ Neveklov{8} 965
17 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 927
18 ZŠ a MŠ Postupice{8} 914
19 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 889
20 ZŠ Neveklov{8} 872
21 Gymnázium Vlašim{8} 854
22 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 840
23 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 828
24 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 816
25 ZŠ a MŠ Postupice{8} 814
26 ZŠ a MŠ Postupice{8} 800
27 ZŠ Čerčany{8} 792
28 ZŠ Čechtice{8} 783
29 ZŠ a MŠ Postupice{8} 775
30 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 741
31 ZŠ Karlov{8} 719
31 ZŠ Karlov{8} 719
33 ZŠ a MŠ Postupice{8} 706
34 ZŠ Čechtice{8} 703
35 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 701
36 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 683
37 ZŠ Neveklov{8} 660
38 ZŠ Karlov{8} 644
39 ZŠ Karlov{8} 639
40 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 616
41 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 615
42 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 607
43 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 597
43 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 597
45 ZŠ Čechtice{8} 592
46 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 587
47 Gymnázium Vlašim{8} 574
48 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 573
49 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 550
50 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 529
51 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 526
52 Gymnázium Vlašim{8} 501
53 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 465
54 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 461
55 ZŠ Karlov{8} 439
56 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 435
57 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 425
58 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 424
59 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 394
60 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 390
61 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 389
62 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 372
63 Gymnázium Vlašim{8} 369
63 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 369
63 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 369
66 Gymnázium Vlašim{8} 359
67 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 353
68 ZŠ Neveklov{8} 338
68 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 338
70 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 331
71 ZŠ Benešov, Jiráskova 888{8} 311
72 ZŠ Čerčany{8} 309
73 ZŠ Čerčany{8} 308
74 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 285
75 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 217
76 ZŠ Čerčany{8} 196
76 ZŠ Karlov{8} 196
78 ZŠ Čerčany{8} 48
79 Gymnázium Vlašim{8} 0
79 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 0
79 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 0
79 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 0
79 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 0
79 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 0
79 ZŠ Karlov{8} 0
79 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 0
79 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 0
79 ZŠ Neveklov{8} 0
79 Základní škola Benešov, Dukelská 1818{8} 0
79 ZŠ Karlov{8} 0
79 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 0
79 ZŠ Čerčany{8} 0
Celkem 92 závodníků