Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Teplice

Krupka (4. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠimekMartin Šimek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.30 476.00
2 Aleš JuštinAleš Juštin 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 08.56 408.00
3 Vít BlahoutVít Blahout 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 08.57 406.00
4 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 08.87 333.00
5 Martin RyssMartin Ryss 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 2 09.21 259.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DvořákMichal Dvořák 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 09.02 300.00
2 Martin BalogMartin Balog 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 09.18 266.00
3 Matyáš ValjentMatyáš Valjent 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 09.51 201.00
4 Matyáš ŠvarcMatyáš Švarc 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 6 09.70 168.00
5 Ondřej PetříčekOndřej Petříček 09 MaršovskáMaršovská 5 10.14 101.00
6 Lukáš PlívaLukáš Plíva 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 2 10.79 31.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik AdámekDominik Adámek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.35 462.00
2 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 08.49 426.00
3 Martin NebřenskýMartin Nebřenský 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 08.72 369.00
4 Jakub ŠtolfaJakub Štolfa 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1 09.17 268.00
5 Amr AbdulghamiAmr Abdulghami 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 09.40 222.00
6 Ladislav HamsaLadislav Hamsa 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 09.68 171.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 08.34 465.00
2 Filip ŠimánekFilip Šimánek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.43 441.00
3 Ondřej VlčekOndřej Vlček 09 MaršovskáMaršovská 1 09.21 259.00
4 Adam SkořepaAdam Skořepa 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 09.29 243.00
5 Jakub BendaJakub Benda 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3 09.78 154.00
6 Tadeáš MauerTadeáš Mauer 09 MaršovskáMaršovská 2 10.09 108.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ČaradyTomáš Čarady 08 ZŠ OsekZŠ Osek 4 08.58 403.00
2 Oliver VagelOliver Vagel 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 08.68 378.00
3 Tommy ReitmayerTommy Reitmayer 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 09.10 282.00
4 Maxmilián MedekMaxmilián Medek 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 09.26 249.00
5 Alex MüllerAlex Müller 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 5 09.53 197.00
6 Jakub StejskalJakub Stejskal 09 ZŠ OsekZŠ Osek 6 10.20 93.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JelenPetr Jelen 08 ZŠ OsekZŠ Osek 4 08.11 528.00
2 Robin RothRobin Roth 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 08.73 366.00
3 Jaroslav RybáčekJaroslav Rybáček 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2 09.14 274.00
4 Michal RyglMichal Rygl 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 09.71 166.00
5 Matvii MalinaMatvii Malina 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 3 10.57 50.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JelenPetr Jelen 08 ZŠ OsekZŠ Osek 4 08.11 528.00
2 Martin ŠimekMartin Šimek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.30 476.00
3 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 08.34 465.00
4 Dominik AdámekDominik Adámek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.35 462.00
5 Filip ŠimánekFilip Šimánek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.43 441.00
6 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 08.49 426.00
7 Aleš JuštinAleš Juštin 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 08.56 408.00
8 Vít BlahoutVít Blahout 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 08.57 406.00
9 Tomáš ČaradyTomáš Čarady 08 ZŠ OsekZŠ Osek 4 08.58 403.00
10 Oliver VagelOliver Vagel 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 08.68 378.00
11 Martin NebřenskýMartin Nebřenský 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 08.72 369.00
12 Robin RothRobin Roth 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 08.73 366.00
13 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 08.87 333.00
14 Michal DvořákMichal Dvořák 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 09.02 300.00
15 Tommy ReitmayerTommy Reitmayer 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 09.10 282.00
16 Jaroslav RybáčekJaroslav Rybáček 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2 09.14 274.00
17 Jakub ŠtolfaJakub Štolfa 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1 09.17 268.00
18 Martin BalogMartin Balog 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 09.18 266.00
19 Martin RyssMartin Ryss 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 2 09.21 259.00
19 Ondřej VlčekOndřej Vlček 09 MaršovskáMaršovská 1 09.21 259.00
21 Maxmilián MedekMaxmilián Medek 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 09.26 249.00
22 Adam SkořepaAdam Skořepa 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 09.29 243.00
23 Amr AbdulghamiAmr Abdulghami 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 09.40 222.00
24 Matyáš ValjentMatyáš Valjent 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 09.51 201.00
25 Alex MüllerAlex Müller 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 5 09.53 197.00
26 Ladislav HamsaLadislav Hamsa 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 09.68 171.00
27 Matyáš ŠvarcMatyáš Švarc 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 6 09.70 168.00
28 Michal RyglMichal Rygl 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 09.71 166.00
29 Jakub BendaJakub Benda 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3 09.78 154.00
30 Tadeáš MauerTadeáš Mauer 09 MaršovskáMaršovská 2 10.09 108.00
31 Ondřej PetříčekOndřej Petříček 09 MaršovskáMaršovská 5 10.14 101.00
32 Jakub StejskalJakub Stejskal 09 ZŠ OsekZŠ Osek 6 10.20 93.00
33 Matvii MalinaMatvii Malina 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 3 10.57 50.00
34 Lukáš PlívaLukáš Plíva 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 2 10.79 31.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TvrdáTereza Tvrdá 08 ZŠ OsekZŠ Osek 4 09.41 465.00
2 Petra ZajanováPetra Zajanová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 2 09.87 363.00
3 Aneta VlasatáAneta Vlasatá 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 10.11 314.00
4 Natálie VopravilováNatálie Vopravilová 09 MaršovskáMaršovská 5 10.40 259.00
5 Klára ZinekerováKlára Zinekerová 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 11.20 133.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta BalejováAlžběta Balejová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 09.37 475.00
2 Natálie BurešováNatálie Burešová 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 6 09.47 451.00
3 Lucie HarciníkováLucie Harciníková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 09.79 380.00
4 Tereza BanikováTereza Baniková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 09.81 376.00
5 Anna BlažkováAnna Blažková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 09.83 371.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anneli HenychováAnneli Henychová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.24 506.00
2 Týna HametováTýna Hametová 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 10.04 328.00
3 Nikola ChabadováNikola Chabadová 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 10.12 312.00
4 Sára GabčováSára Gabčová 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 10.68 211.00
5 Anna HalberštátováAnna Halberštátová 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 3 11.04 155.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JanichováLenka Janichová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 08.82 613.00
2 Nikola ŽilinskáNikola Žilinská 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 08.98 571.00
3 Emma KohlmistrováEmma Kohlmistrová 09 MaršovskáMaršovská 2 09.51 442.00
4 Barbora JohannisováBarbora Johannisová 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 09.60 422.00
5 Valentina ChytilováValentina Chytilová 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 4 10.21 295.00
6 Natálie KolínskáNatálie Kolínská 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 6 10.99 163.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MajerováLucie Majerová 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2 08.90 592.00
2 Amálie LandováAmálie Landová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 08.95 579.00
3 Lucie MálkováLucie Málková 08 MaršovskáMaršovská 6 08.99 569.00
4 Linda LéblováLinda Léblová 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 09.24 506.00
5 Natálie KoníčkováNatálie Koníčková 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 09.56 431.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 6 08.69 648.00
1= Anastasia Maria PokováAnastasia Maria Poková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 08.69 648.00
3 Svitlana PleskachSvitlana Pleskach 09 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 4 09.28 496.00
4 Kristýna PlodrováKristýna Plodrová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 3 09.56 431.00
5 Eliška SvádováEliška Svádová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 10.14 308.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 6 08.69 648.00
1 Anastasia Maria PokováAnastasia Maria Poková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 08.69 648.00
3 Lenka JanichováLenka Janichová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 08.82 613.00
4 Lucie MajerováLucie Majerová 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2 08.90 592.00
5 Amálie LandováAmálie Landová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 08.95 579.00
6 Nikola ŽilinskáNikola Žilinská 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 08.98 571.00
7 Lucie MálkováLucie Málková 08 MaršovskáMaršovská 6 08.99 569.00
8 Anneli HenychováAnneli Henychová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.24 506.00
8 Linda LéblováLinda Léblová 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 09.24 506.00
10 Svitlana PleskachSvitlana Pleskach 09 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 4 09.28 496.00
11 Alžběta BalejováAlžběta Balejová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 09.37 475.00
12 Tereza TvrdáTereza Tvrdá 08 ZŠ OsekZŠ Osek 4 09.41 465.00
13 Natálie BurešováNatálie Burešová 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 6 09.47 451.00
14 Emma KohlmistrováEmma Kohlmistrová 09 MaršovskáMaršovská 2 09.51 442.00
15 Natálie KoníčkováNatálie Koníčková 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 09.56 431.00
15 Kristýna PlodrováKristýna Plodrová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 3 09.56 431.00
17 Barbora JohannisováBarbora Johannisová 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 09.60 422.00
18 Lucie HarciníkováLucie Harciníková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 09.79 380.00
19 Tereza BanikováTereza Baniková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 09.81 376.00
20 Anna BlažkováAnna Blažková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 09.83 371.00
21 Petra ZajanováPetra Zajanová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 2 09.87 363.00
22 Týna HametováTýna Hametová 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 10.04 328.00
23 Aneta VlasatáAneta Vlasatá 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 10.11 314.00
24 Nikola ChabadováNikola Chabadová 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 10.12 312.00
25 Eliška SvádováEliška Svádová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 10.14 308.00
26 Valentina ChytilováValentina Chytilová 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 4 10.21 295.00
27 Natálie VopravilováNatálie Vopravilová 09 MaršovskáMaršovská 5 10.40 259.00
28 Sára GabčováSára Gabčová 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 10.68 211.00
29 Natálie KolínskáNatálie Kolínská 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 6 10.99 163.00
30 Anna HalberštátováAnna Halberštátová 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 3 11.04 155.00
31 Klára ZinekerováKlára Zinekerová 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 11.20 133.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ŽilinskáNikola Žilinská 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 14 1:56.22 566.00
2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 11 2:02.91 467.00
3 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 12 2:04.85 440.00
4 Lucie MálkováLucie Málková 08 MaršovskáMaršovská 4 2:08.63 389.00
5 Libuše MoučkováLibuše Moučková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 2:09.50 378.00
6 Lucie HarciníkováLucie Harciníková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 2:12.86 336.00
7 Gabriela PerlováGabriela Perlová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 6 2:16.35 295.00
8 Petra ZajanováPetra Zajanová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 13 2:19.08 264.00
9 Sára SlezákováSára Slezáková 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 9 2:26.63 189.00
10 Lucie ŠevicováLucie Ševicová 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 10 2:29.20 165.00
11 Barbora SlámováBarbora Slámová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 8 2:29.38 164.00
12 Marie HejrováMarie Hejrová 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 SB 2:31.15 149.00
13 Mac Nguy?t Anh PhanMac Nguy?t Anh Phan 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 7 2:33.09 133.00
14 Valerie DufkováValerie Dufková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 2:39.41 88.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola KulhaváNikola Kulhavá 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 14 2:01.93 481.00
2 Klára HorováKlára Horová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 8 2:05.50 431.00
3 Hana GaislerováHana Gaislerová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 2:05.94 425.00
4 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 2:07.48 404.00
5 Nela Julia KorfováNela Julia Korfová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 12 2:09.79 374.00
6 Eliška BeránkováEliška Beránková 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 2:14.23 320.00
7 Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1 2:19.08 264.00
8 Nikola ChabadováNikola Chabadová 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 10 2:22.42 229.00
9 Emma KohlmistrováEmma Kohlmistrová 09 MaršovskáMaršovská 11 2:27.10 184.00
10 Natálie HradeckáNatálie Hradecká 10 MaršovskáMaršovská 9 2:28.81 169.00
11 Emma HennebichlerováEmma Hennebichlerová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 7 2:31.06 150.00
12 Dagmar ČerníkováDagmar Černíková 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 2:33.80 128.00
13 Karolína HaladováKarolína Haladová 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 6 2:38.70 92.00
14 Viktorie KudríkováViktorie Kudríková 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 13 2:41.05 77.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ŽilinskáNikola Žilinská 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 14 1:56.22 566.00
2 Nikola KulhaváNikola Kulhavá 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 14 2:01.93 481.00
3 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 11 2:02.91 467.00
4 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 12 2:04.85 440.00
5 Klára HorováKlára Horová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 8 2:05.50 431.00
6 Hana GaislerováHana Gaislerová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 2:05.94 425.00
7 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 2:07.48 404.00
8 Lucie MálkováLucie Málková 08 MaršovskáMaršovská 4 2:08.63 389.00
9 Libuše MoučkováLibuše Moučková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 2:09.50 378.00
10 Nela Julia KorfováNela Julia Korfová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 12 2:09.79 374.00
11 Lucie HarciníkováLucie Harciníková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 2:12.86 336.00
12 Eliška BeránkováEliška Beránková 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 2:14.23 320.00
13 Gabriela PerlováGabriela Perlová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 6 2:16.35 295.00
14 Petra ZajanováPetra Zajanová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 13 2:19.08 264.00
14 Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1 2:19.08 264.00
16 Nikola ChabadováNikola Chabadová 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 10 2:22.42 229.00
17 Sára SlezákováSára Slezáková 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 9 2:26.63 189.00
18 Emma KohlmistrováEmma Kohlmistrová 09 MaršovskáMaršovská 11 2:27.10 184.00
19 Natálie HradeckáNatálie Hradecká 10 MaršovskáMaršovská 9 2:28.81 169.00
20 Lucie ŠevicováLucie Ševicová 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 10 2:29.20 165.00
21 Barbora SlámováBarbora Slámová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 8 2:29.38 164.00
22 Emma HennebichlerováEmma Hennebichlerová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 7 2:31.06 150.00
23 Marie HejrováMarie Hejrová 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 SB 2:31.15 149.00
24 Mac Nguy?t Anh PhanMac Nguy?t Anh Phan 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 7 2:33.09 133.00
25 Dagmar ČerníkováDagmar Černíková 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 2:33.80 128.00
26 Karolína HaladováKarolína Haladová 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 6 2:38.70 92.00
27 Valerie DufkováValerie Dufková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 2:39.41 88.00
28 Viktorie KudríkováViktorie Kudríková 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 13 2:41.05 77.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik AdámekDominik Adámek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 SB 3:18.61 493.00
2 Daniel ReilichDaniel Reilich 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 SB 3:18.80 492.00
3 Tomáš VanclTomáš Vancl 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 10 3:22.74 459.00
4 Matěj ČervenkaMatěj Červenka 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 SB 3:37.46 345.00
5 Jakub ŠvarcJakub Švarc 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 8 3:41.06 319.00
6 Radek ŠrédlRadek Šrédl 10 MaršovskáMaršovská 6 3:41.89 313.00
7 Jan VerešJan Vereš 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 11 3:42.74 307.00
8 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 9 3:42.77 307.00
9 Lukáš SoučekLukáš Souček 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 3:44.13 298.00
10 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 4:28.77 68.00
11 Václav VeselýVáclav Veselý 08 MaršovskáMaršovská 12 4:51.45 11.00
Jakub ŠtolfaJakub Štolfa 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal DvořákMichal Dvořák 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 4 3:19.88 483.00
2 Josef BednářJosef Bednář 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 3:25.87 433.00
3 Denis HaňkaDenis Haňka 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 3:27.27 422.00
4 Prokop HanzlíkProkop Hanzlík 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 3:28.29 414.00
5 Ondřej VodičkaOndřej Vodička 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 11 3:30.02 400.00
6 Ondřej HejlOndřej Hejl 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 9 3:34.64 365.00
7 Ivan ChládokIvan Chládok 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10 3:51.12 252.00
8 Ondřej DudekOndřej Dudek 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 4:04.43 175.00
9 Daniel FilipDaniel Filip 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 5 4:07.64 158.00
10 Daniel HanusDaniel Hanus 09 ZŠ OsekZŠ Osek 7 4:17.51 112.00
11 Jakub BendaJakub Benda 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 2 4:22.44 91.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KlimšaJan Klimša 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 3:25.51 436.00
2 Robin RothRobin Roth 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 12 3:39.66 329.00
3 Jakub RadošJakub Radoš 08 ZŠ OsekZŠ Osek 10 3:47.49 275.00
4 Mikuláš KafanMikuláš Kafan 08 ZŠ OsekZŠ Osek 1 3:57.14 216.00
5 Matvii MalinaMatvii Malina 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 6 3:58.99 205.00
6 Kristián MagyárKristián Magyár 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 4:09.15 151.00
7 Tadeáš MauerTadeáš Mauer 09 MaršovskáMaršovská 7 4:20.48 99.00
8 Zdeněk LebedaZdeněk Lebeda 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 4 4:25.18 81.00
9 Tomáš PortTomáš Port 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 9 8:25.12 0.00
Tommy ReitmayerTommy Reitmayer 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 11 DNF
Lukáš PlívaLukáš Plíva 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 8 DNF
Václav KřížVáclav Kříž 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik AdámekDominik Adámek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 SB 3:18.61 493.00
2 Daniel ReilichDaniel Reilich 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 SB 3:18.80 492.00
3 Michal DvořákMichal Dvořák 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 4 3:19.88 483.00
4 Tomáš VanclTomáš Vancl 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 10 3:22.74 459.00
5 Jan KlimšaJan Klimša 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 3:25.51 436.00
6 Josef BednářJosef Bednář 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 3:25.87 433.00
7 Denis HaňkaDenis Haňka 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 3:27.27 422.00
8 Prokop HanzlíkProkop Hanzlík 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 3:28.29 414.00
9 Ondřej VodičkaOndřej Vodička 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 11 3:30.02 400.00
10 Ondřej HejlOndřej Hejl 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 9 3:34.64 365.00
11 Matěj ČervenkaMatěj Červenka 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 SB 3:37.46 345.00
12 Robin RothRobin Roth 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 12 3:39.66 329.00
13 Jakub ŠvarcJakub Švarc 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 8 3:41.06 319.00
14 Radek ŠrédlRadek Šrédl 10 MaršovskáMaršovská 6 3:41.89 313.00
15 Jan VerešJan Vereš 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 11 3:42.74 307.00
16 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 9 3:42.77 307.00
17 Lukáš SoučekLukáš Souček 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 3:44.13 298.00
18 Jakub RadošJakub Radoš 08 ZŠ OsekZŠ Osek 10 3:47.49 275.00
19 Ivan ChládokIvan Chládok 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10 3:51.12 252.00
20 Mikuláš KafanMikuláš Kafan 08 ZŠ OsekZŠ Osek 1 3:57.14 216.00
21 Matvii MalinaMatvii Malina 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 6 3:58.99 205.00
22 Ondřej DudekOndřej Dudek 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 4:04.43 175.00
23 Daniel FilipDaniel Filip 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 5 4:07.64 158.00
24 Kristián MagyárKristián Magyár 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 4:09.15 151.00
25 Daniel HanusDaniel Hanus 09 ZŠ OsekZŠ Osek 7 4:17.51 112.00
26 Tadeáš MauerTadeáš Mauer 09 MaršovskáMaršovská 7 4:20.48 99.00
27 Jakub BendaJakub Benda 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 2 4:22.44 91.00
28 Zdeněk LebedaZdeněk Lebeda 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 4 4:25.18 81.00
29 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 4:28.77 68.00
30 Václav VeselýVáclav Veselý 08 MaršovskáMaršovská 12 4:51.45 11.00
31 Tomáš PortTomáš Port 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 9 8:25.12 0.00
Jakub ŠtolfaJakub Štolfa 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 7 DNS
Tommy ReitmayerTommy Reitmayer 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 11 DNF
Lukáš PlívaLukáš Plíva 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 8 DNF
Václav KřížVáclav Kříž 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klimša, Abdulghami, Vagel, Štochl Klimša, Abdulghami, Vagel, Štochl ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 34.17 317.00
2 Klimeš, Souček, Šulc, Herait Klimeš, Souček, Šulc, Herait Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 6 36.76 185.00
3 Drážďanský, Rybáček, Rygl, Medek Drážďanský, Rybáček, Rygl, Medek ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 38.03 132.00
4 Slezák, Sedlmaier, Švadleňák, Vobořil Slezák, Sedlmaier, Švadleňák, Vobořil ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 38.46 116.00
5 Cymbál, Krch, Lebeda, Plíva Cymbál, Krch, Lebeda, Plíva Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 4 43.23 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adámek, Červenka, Novotný, Šlegr Adámek, Červenka, Novotný, Šlegr ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 32.33 430.00
2 Čarady, Jelen, Skoupý, Kafan Čarady, Jelen, Skoupý, Kafan ZŠ OsekZŠ Osek 5 32.35 429.00
3 Vancl, Hanzlík, Vanke, Pejša Vancl, Hanzlík, Vanke, Pejša ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 33.38 364.00
4 Hrnčíř, Balog, Vereš, Spieler Hrnčíř, Balog, Vereš, Spieler ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 34.43 303.00
5 Müller, Švarc, Filip, Secký Müller, Švarc, Filip, Secký Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 3 37.74 143.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stejskal, Bukač, Mika, Radoš Stejskal, Bukač, Mika, Radoš ZŠ OsekZŠ Osek 5 35.12 265.00
2 Hejl, Gessel, Lepeška, Švarc Hejl, Gessel, Lepeška, Švarc ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 35.83 229.00
3 Tomanec, Frolík, Haňka, Hataš Tomanec, Frolík, Haňka, Hataš Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 37.16 168.00
4 Šlížek, Adámek, Paulas, Šrédl Šlížek, Adámek, Paulas, Šrédl MaršovskáMaršovská 6 37.40 157.00
5 Vlček, Veselý, Mauer Vlček, Veselý, Mauer MaršovskáMaršovská 2 38.45 116.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 4.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nebřenský, Dudek, Štolfa, Blahout Nebřenský, Dudek, Štolfa, Blahout Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 33.86 335.00
2 Bednář, Skořepa, Juštin, Valjent Bednář, Skořepa, Juštin, Valjent ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 34.83 281.00
3 Šimánek, Šimek, Reilich Šimánek, Šimek, Reilich ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 35.28 257.00
4 Dvořák, Dufek, Zyka, Traksl Dvořák, Dufek, Zyka, Traksl ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 37.17 167.00
Reitmayer, Hamsa, Janatka, Vodička Reitmayer, Hamsa, Janatka, Vodička ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adámek, Červenka, Novotný, Šlegr Adámek, Červenka, Novotný, Šlegr ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 32.33 430.00
2 Čarady, Jelen, Skoupý, Kafan Čarady, Jelen, Skoupý, Kafan ZŠ OsekZŠ Osek 5 32.35 429.00
3 Vancl, Hanzlík, Vanke, Pejša Vancl, Hanzlík, Vanke, Pejša ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 33.38 364.00
4 Nebřenský, Dudek, Štolfa, Blahout Nebřenský, Dudek, Štolfa, Blahout Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 33.86 335.00
5 Klimša, Abdulghami, Vagel, Štochl Klimša, Abdulghami, Vagel, Štochl ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 34.17 317.00
6 Hrnčíř, Balog, Vereš, Spieler Hrnčíř, Balog, Vereš, Spieler ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 34.43 303.00
7 Bednář, Skořepa, Juštin, Valjent Bednář, Skořepa, Juštin, Valjent ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 34.83 281.00
8 Stejskal, Bukač, Mika, Radoš Stejskal, Bukač, Mika, Radoš ZŠ OsekZŠ Osek 5 35.12 265.00
9 Šimánek, Šimek, Reilich Šimánek, Šimek, Reilich ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 35.28 257.00
10 Hejl, Gessel, Lepeška, Švarc Hejl, Gessel, Lepeška, Švarc ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 35.83 229.00
11 Klimeš, Souček, Šulc, Herait Klimeš, Souček, Šulc, Herait Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 6 36.76 185.00
12 Tomanec, Frolík, Haňka, Hataš Tomanec, Frolík, Haňka, Hataš Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 37.16 168.00
13 Dvořák, Dufek, Zyka, Traksl Dvořák, Dufek, Zyka, Traksl ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 37.17 167.00
14 Šlížek, Adámek, Paulas, Šrédl Šlížek, Adámek, Paulas, Šrédl MaršovskáMaršovská 6 37.40 157.00
15 Müller, Švarc, Filip, Secký Müller, Švarc, Filip, Secký Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 3 37.74 143.00
16 Drážďanský, Rybáček, Rygl, Medek Drážďanský, Rybáček, Rygl, Medek ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 38.03 132.00
17 Vlček, Veselý, Mauer Vlček, Veselý, Mauer MaršovskáMaršovská 2 38.45 116.00
18 Slezák, Sedlmaier, Švadleňák, Vobořil Slezák, Sedlmaier, Švadleňák, Vobořil ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 38.46 116.00
19 Cymbál, Krch, Lebeda, Plíva Cymbál, Krch, Lebeda, Plíva Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 4 43.23 4.00
Reitmayer, Hamsa, Janatka, Vodička Reitmayer, Hamsa, Janatka, Vodička ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koníčková, Balejová, Bednářová, Janichová Koníčková, Balejová, Bednářová, Janichová Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 35.52 499.00
2 Rožcová, Žilinská, Svádová, Blažková Rožcová, Žilinská, Svádová, Blažková ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 36.05 467.00
3 Plodrová, Čebišová, Tvrdá, Zajanová Plodrová, Čebišová, Tvrdá, Zajanová ZŠ OsekZŠ Osek 5 36.58 436.00
4 Poková, Beránková, Gaislerová, Dvořáková Poková, Beránková, Gaislerová, Dvořáková ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 37.65 376.00
5 Thi, Chytilová, Anftová, Kolínská Thi, Chytilová, Anftová, Kolínská ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 41.03 213.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burešová, Iarosh, Milcová, Šustáčková Burešová, Iarosh, Milcová, Šustáčková ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 5 36.27 454.00
2 Červená, Slámová, Perlová, Boselliová Červená, Slámová, Perlová, Boselliová ZŠ OsekZŠ Osek 6 38.46 333.00
3 Berezovská, Dufková, Šafránková Berezovská, Dufková, Šafránková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 40.17 251.00
4 Gabčová, Černíková, Chabadová, Zedníková Gabčová, Černíková, Chabadová, Zedníková ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 40.32 244.00
5 Dašková, Kohkmistrová, Křípalová, Nguyen Dašková, Kohkmistrová, Křípalová, Nguyen MaršovskáMaršovská 3 40.77 224.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harciníková, Hametová, Baniková, Baniková Harciníková, Hametová, Baniková, Baniková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 37.28 396.00
2 Jelínková, Kulhavá, Absolonová, Smejkalová Jelínková, Kulhavá, Absolonová, Smejkalová Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 37.78 369.00
3 Landová, Hennebichlerová, Phan, Horová Landová, Hennebichlerová, Phan, Horová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 38.56 328.00
4 Johannisová, Mikulíková, Jelínková, Majerová Johannisová, Mikulíková, Jelínková, Majerová ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 39.59 278.00
5 Gýnová, Slezáková, Zinekerová, Chodounská Gýnová, Slezáková, Zinekerová, Chodounská ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 39.87 264.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Léblová, Henychová, Korfová, Stříbrská Léblová, Henychová, Korfová, Stříbrská ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 34.62 556.00
2 Málková, Vopravilová, Hradecká, Kneiflová Málková, Vopravilová, Hradecká, Kneiflová MaršovskáMaršovská 5 37.58 380.00
3 Moučková, Meleshchenko, Volečková, Holanová Moučková, Meleshchenko, Volečková, Holanová ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 38.39 337.00
4 Pleskach, Murgačová, Haladová, Kudríková Pleskach, Murgačová, Haladová, Kudríková ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 3 40.33 244.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Léblová, Henychová, Korfová, Stříbrská Léblová, Henychová, Korfová, Stříbrská ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 34.62 556.00
2 Koníčková, Balejová, Bednářová, Janichová Koníčková, Balejová, Bednářová, Janichová Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 35.52 499.00
3 Rožcová, Žilinská, Svádová, Blažková Rožcová, Žilinská, Svádová, Blažková ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 36.05 467.00
4 Burešová, Iarosh, Milcová, Šustáčková Burešová, Iarosh, Milcová, Šustáčková ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 5 36.27 454.00
5 Plodrová, Čebišová, Tvrdá, Zajanová Plodrová, Čebišová, Tvrdá, Zajanová ZŠ OsekZŠ Osek 5 36.58 436.00
6 Harciníková, Hametová, Baniková, Baniková Harciníková, Hametová, Baniková, Baniková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 37.28 396.00
7 Málková, Vopravilová, Hradecká, Kneiflová Málková, Vopravilová, Hradecká, Kneiflová MaršovskáMaršovská 5 37.58 380.00
8 Poková, Beránková, Gaislerová, Dvořáková Poková, Beránková, Gaislerová, Dvořáková ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 37.65 376.00
9 Jelínková, Kulhavá, Absolonová, Smejkalová Jelínková, Kulhavá, Absolonová, Smejkalová Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 37.78 369.00
10 Moučková, Meleshchenko, Volečková, Holanová Moučková, Meleshchenko, Volečková, Holanová ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 38.39 337.00
11 Červená, Slámová, Perlová, Boselliová Červená, Slámová, Perlová, Boselliová ZŠ OsekZŠ Osek 6 38.46 333.00
12 Landová, Hennebichlerová, Phan, Horová Landová, Hennebichlerová, Phan, Horová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 38.56 328.00
13 Johannisová, Mikulíková, Jelínková, Majerová Johannisová, Mikulíková, Jelínková, Majerová ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 39.59 278.00
14 Gýnová, Slezáková, Zinekerová, Chodounská Gýnová, Slezáková, Zinekerová, Chodounská ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 39.87 264.00
15 Berezovská, Dufková, Šafránková Berezovská, Dufková, Šafránková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 40.17 251.00
16 Gabčová, Černíková, Chabadová, Zedníková Gabčová, Černíková, Chabadová, Zedníková ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 40.32 244.00
17 Pleskach, Murgačová, Haladová, Kudríková Pleskach, Murgačová, Haladová, Kudríková ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 3 40.33 244.00
18 Dašková, Kohkmistrová, Křípalová, Nguyen Dašková, Kohkmistrová, Křípalová, Nguyen MaršovskáMaršovská 3 40.77 224.00
19 Thi, Chytilová, Anftová, Kolínská Thi, Chytilová, Anftová, Kolínská ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 41.03 213.00

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Sebastian CieplikSebastian Cieplik
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 31 PB 1.42 331.00
2 Christopher VankeChristopher Vanke
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 25 PB 1.38 303.00
3= Filip RabasFilip Rabas
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 30 PB 1.34 276.00
3= František MorštainFrantišek Morštain
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 15 PB 1.34 276.00
3= Martin RyssMartin Ryss
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
08 19 PB 1.34 276.00
3= Matěj MikaMatěj Mika
ZŠ OsekZŠ Osek
09 14 PB 1.34 276.00
7= Alex MüllerAlex Müller
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 16 PB 1.30 250.00
7= Jiří PejšaJiří Pejša
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 17 PB 1.30 250.00
9= Ondřej HejlOndřej Hejl
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 9 PB 1.26 225.00
9= Ondřej PetříčekOndřej Petříček
MaršovskáMaršovská
09 18 PB 1.26 225.00
9= Martin BukačMartin Bukač
ZŠ OsekZŠ Osek
10 3 PB 1.26 225.00
9= Šimon KarnaševičŠimon Karnaševič
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 11 PB 1.26 225.00
9= Adam NovotnýAdam Novotný
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 29 PB 1.26 225.00
14= Martin DufekMartin Dufek
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 6 PB 1.22 200.00
14= Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 10 PB 1.22 200.00
16= Ondřej VlčekOndřej Vlček
MaršovskáMaršovská
09 26 PB 1.18 176.00
16= Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 5 PB 1.18 176.00
16= Vojtěch TrakslVojtěch Traksl
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 23 PB 1.18 176.00
16= Tomáš VanclTomáš Vancl
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
08 24 PB 1.18 176.00
16= Martin BalogMartin Balog
ZŠ LidickáZŠ Lidická
08 1 PB 1.18 176.00
16= Marek ŠlížekMarek Šlížek
MaršovskáMaršovská
09 21 PB 1.18 176.00
16= Ondřej LepeškaOndřej Lepeška
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 13 PB 1.18 176.00
16= Lukáš ŠulcLukáš Šulc
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
09 22 PB 1.18 176.00
24= Milan ZykaMilan Zyka
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 28 PB 1.14 153.00
24= Vít BlahoutVít Blahout
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
08 2 PB 1.14 153.00
24= David FrolíkDavid Frolík
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 8 PB 1.14 153.00
Bartoloměj KlimešBartoloměj Klimeš
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
08 12 DNS
Matěj SkoupýMatěj Skoupý
ZŠ OsekZŠ Osek
09 20 NM
Lukáš VobořilLukáš Vobořil
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 27 NM
Vojtěch CymbálVojtěch Cymbál
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 4 NM
Daniel FilipDaniel Filip
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 7 NM
Celkem 31 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Anna MilcováAnna Milcová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
09 19 PB 1.42 534.00
2= Eliška BeránkováEliška Beránková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
08 1 PB 1.26 369.00
2= Sophie DvořákováSophie Dvořáková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 6 PB 1.26 369.00
2= Viktorie GréeViktorie Grée
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
08 7 PB 1.26 369.00
2= Klára HorováKlára Horová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 10 PB 1.26 369.00
2= Eliška VolečkováEliška Volečková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 24 PB 1.26 369.00
2= Nikola SmejkalováNikola Smejkalová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
08 23 PB 1.26 369.00
8 Kateřina BanikováKateřina Baniková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 29 PB 1.22 331.00
9= Anna HolubováAnna Holubová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 28 PB 1.22 331.00
9= Kristýna PlodrováKristýna Plodrová
ZŠ OsekZŠ Osek
09 21 PB 1.22 331.00
9= Natálie HradeckáNatálie Hradecká
MaršovskáMaršovská
10 11 PB 1.22 331.00
9= Nikola KulhaváNikola Kulhavá
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 17 PB 1.22 331.00
13= Tereza ČebišováTereza Čebišová
ZŠ OsekZŠ Osek
10 4 PB 1.18 293.00
13= Lucie HolanováLucie Holanová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 9 PB 1.18 293.00
13= Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková
ZŠ OsekZŠ Osek
08 13 PB 1.18 293.00
13= Adéla BřezinováAdéla Březinová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 2 PB 1.18 293.00
17= Veronika VyšatováVeronika Vyšatová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 26 PB 1.14 257.00
17= Barbora JohannisováBarbora Johannisová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 14 PB 1.14 257.00
17= Natálie BurešováNatálie Burešová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
08 3 PB 1.14 257.00
17= Sandra KolomiyetsSandra Kolomiyets
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
09 16 PB 1.14 257.00
17= Vendula GýnováVendula Gýnová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
08 8 PB 1.14 257.00
22= Sofie KneiflováSofie Kneiflová
MaršovskáMaršovská
09 15 PB 1.10 222.00
22= Sára SlezákováSára Slezáková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 22 PB 1.10 222.00
24= Mac Nguy?t Anh PhanMac Nguy?t Anh Phan
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 20 PB 1.06 188.00
24= Valentina ChytilováValentina Chytilová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 12 PB 1.06 188.00
24= Anastasiia BerezovskáAnastasiia Berezovská
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 27 PB 1.06 188.00
Dagmar ČerníkováDagmar Černíková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 5 NM
Natálie VopravilováNatálie Vopravilová
MaršovskáMaršovská
09 25 NM
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ŠimánekFilip Šimánek
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 34 PB 4.76 -0.5 m/s 337.00
2 Aleš JuštinAleš Juštin
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 7 PB 4.64 +1.6 m/s 315.00
3 Martin NebřenskýMartin Nebřenský
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
08 12 PB 4.49 -1.3 m/s 288.00
4 Jiří PejšaJiří Pejša
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 24 PB 4.39 +0.5 m/s 271.00
5 Daniel ReilichDaniel Reilich
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 33 PB 4.38 +0.6 m/s 269.00
6 Ondřej DudekOndřej Dudek
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 4 PB 4.33 +0.1 m/s 261.00
7 Sebastian CieplikSebastian Cieplik
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 PB 4.26 -0.6 m/s 249.00
8 Matěj SkoupýMatěj Skoupý
ZŠ OsekZŠ Osek
09 18 PB 4.24 +0.7 m/s 245.00
9 Amr AbdulghamiAmr Abdulghami
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 1 PB 4.23 +1.6 m/s 244.00
10 Ondřej LepeškaOndřej Lepeška
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 11 PB 4.14 -0.1 m/s 229.00
11= Ondřej VodičkaOndřej Vodička
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 32 PB 4.08 -0.2 m/s 219.00
11= Ferdinand SpielerFerdinand Spieler
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 20 PB 4.08 -1.2 m/s 219.00
13= Matyáš TomanecMatyáš Tomanec
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 25 PB 4.07 -0.4 m/s 217.00
13= Jakub StejskalJakub Stejskal
ZŠ OsekZŠ Osek
09 21 PB 4.07 -0.5 m/s 217.00
15 Martin BukačMartin Bukač
ZŠ OsekZŠ Osek
10 2 PB 4.00 +0.3 m/s 206.00
16 Šimon ŠtochlŠimon Štochl
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 23 PB 3.98 +1.1 m/s 203.00
17 Matyáš ValjentMatyáš Valjent
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 27 PB 3.90 +0.2 m/s 190.00
18 Jan JanatkaJan Janatka
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 6 PB 3.89 -0.2 m/s 188.00
19 Lukáš VobořilLukáš Vobořil
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 31 PB 3.83 -0.1 m/s 179.00
20 Václav VeselýVáclav Veselý
MaršovskáMaršovská
08 29 PB 3.79 +0.4 m/s 173.00
21 Jan VerešJan Vereš
ZŠ LidickáZŠ Lidická
08 28 PB 3.73 +0.4 m/s 164.00
22 Adam AdámekAdam Adámek
MaršovskáMaršovská
09 1 PB 3.72 +0.1 m/s 162.00
23= Lukáš ŠulcLukáš Šulc
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
09 24 PB 3.67 +0.3 m/s 155.00
23= Matyáš SeckýMatyáš Secký
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 17 PB 3.67 -0.2 m/s 155.00
25 Martin DufekMartin Dufek
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 5 PB 3.51 -0.4 m/s 132.00
26 Michal RyglMichal Rygl
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 16 PB 3.49 +0.8 m/s 129.00
27 Lukáš SoučekLukáš Souček
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
08 19 PB 3.39 -0.5 m/s 115.00
28 Jaroslav RybáčekJaroslav Rybáček
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 15 PB 3.36 +0.4 m/s 111.00
29 Radek ŠrédlRadek Šrédl
MaršovskáMaršovská
10 22 PB 3.32 +0.1 m/s 106.00
30 Tomáš PortTomáš Port
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 13 PB 3.26 -0.5 m/s 98.00
31 Vojtěch CymbálVojtěch Cymbál
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 3 PB 3.10 -1.2 m/s 78.00
32 Zdeněk LebedaZdeněk Lebeda
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 10 PB 2.68 +0.4 m/s 32.00
33 Filip RakašFilip Rakaš
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
08 14 PB 2.47 +0.3 m/s 14.00
Bartoloměj KlimešBartoloměj Klimeš
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
08 8 DNS
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka JanichováLenka Janichová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 12 PB 4.40 -0.2 m/s - 403.00
2= Natálie KoníčkováNatálie Koníčková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
08 16 PB 4.00 +0.6 m/s - 308.00
2= Svitlana PleskachSvitlana Pleskach
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
09 25 PB 4.00 +0.0 m/s - 308.00
4 Nina StříbrskáNina Stříbrská
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
08 PB 3.91 +0.4 m/s - 287.00
5 Tereza BanikováTereza Baniková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 34 PB 3.90 +0.1 m/s - 285.00
6 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 31 3.85 +2.7 m/s - 274.00
7 Anna BlažkováAnna Blažková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 1 PB 3.81 +0.6 m/s - 265.00
8 Lucie MajerováLucie Majerová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 21 PB 3.79 -0.1 m/s - 261.00
9 Yaroslava MeleshchenkoYaroslava Meleshchenko
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 22 PB 3.74 +0.8 m/s - 250.00
10 Eliška SvádováEliška Svádová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 29 PB 3.71 +0.4 m/s - 244.00
11 Monika JelínkováMonika Jelínková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
08 14 PB 3.70 -0.4 m/s - 242.00
12 Kateřina ČervenáKateřina Červená
ZŠ OsekZŠ Osek
10 4 3.69 +2.9 m/s - 239.00
13 Sophie DvořákováSophie Dvořáková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 6 PB 3.68 +0.4 m/s - 237.00
14 Sandra KolomiyetsSandra Kolomiyets
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
09 15 PB 3.67 -0.3 m/s - 235.00
15 Rozárie ChodounskáRozárie Chodounská
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 10 PB 3.63 -0.2 m/s - 227.00
16 Mariia IaroshMariia Iarosh
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
09 11 PB 3.61 +0.2 m/s - 223.00
17 Miroslava JelínkováMiroslava Jelínková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 13 PB 3.53 +1.0 m/s - 206.00
18 Emma HennebichlerováEmma Hennebichlerová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 9 PB 3.45 -0.4 m/s - 190.00
19 Kateřina BanikováKateřina Baniková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 33 PB 3.42 -0.4 m/s - 184.00
20 Týna HametováTýna Hametová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 8 PB 3.32 +1.1 m/s - 165.00
21 Natálie KřípalováNatálie Křípalová
MaršovskáMaršovská
09 17 PB 3.29 +0.9 m/s - 159.00
22 Hai Ha Dinh ThiHai Ha Dinh Thi
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 30 PB 3.27 +0.2 m/s - 155.00
23 Linda LéblováLinda Léblová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
08 19 PB 3.26 +0.4 m/s - 153.00
24 Kristýna DaškováKristýna Dašková
MaršovskáMaršovská
09 5 PB 3.17 -0.1 m/s - 137.00
25 Tereza ČebišováTereza Čebišová
ZŠ OsekZŠ Osek
10 3 PB 3.03 +0.5 m/s - 112.00
26= Anna HalberštátováAnna Halberštátová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
09 7 PB 3.00 -0.2 m/s - 107.00
26= Klára ZinekerováKlára Zinekerová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 32 PB 3.00 +0.4 m/s - 107.00
28 Barbora SlámováBarbora Slámová
ZŠ OsekZŠ Osek
09 27 PB 2.94 +0.2 m/s - 97.00
29 Anh’ NguyenAnh’ Nguyen
MaršovskáMaršovská
09 24 PB 2.90 -0.4 m/s - 91.00
30 Amálie LandováAmálie Landová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 18 PB 2.89 +0.1 m/s - 89.00
31 Šárka BukováŠárka Buková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 2 PB 2.47 +0.2 m/s - 30.00
Gabriela MurgačováGabriela Murgačová
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
07 23 DNS
Celkem 32 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr JelenPetr Jelen
ZŠ OsekZŠ Osek
08 14 PB 56.32 362.00
2 Ladislav HamsaLadislav Hamsa
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 10 PB 47.88 290.00
3 Adam SkořepaAdam Skořepa
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 29 PB 47.40 286.00
4 František MorštainFrantišek Morštain
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 21 PB 47.00 282.00
5 Filip RakašFilip Rakaš
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
08 26 PB 44.78 264.00
6 Jakub RadošJakub Radoš
ZŠ OsekZŠ Osek
08 25 PB 44.61 262.00
7 Marek ŠlížekMarek Šlížek
MaršovskáMaršovská
09 32 PB 44.00 257.00
8 Oliver VagelOliver Vagel
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 26 PB 43.94 257.00
9 Jiří HájekJiří Hájek
ZŠ OsekZŠ Osek
08 9 PB 43.57 254.00
10 Jakub PaulasJakub Paulas
MaršovskáMaršovská
08 23 PB 43.20 251.00
11 Vítek FeitVítek Feit
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 6 PB 41.03 233.00
12 Patrik SmržPatrik Smrž
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 31 PB 40.09 225.00
13 Martin ŠimekMartin Šimek
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 35 PB 39.46 220.00
14 Karel GesselKarel Gessel
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 8 PB 37.88 207.00
15 Adam NovotnýAdam Novotný
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 PB 37.19 201.00
16 Kristián MagyárKristián Magyár
ZŠ LidickáZŠ Lidická
08 20 PB 36.85 198.00
17 Matěj ČervenkaMatěj Červenka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 34 PB 35.39 187.00
18 Daniel ČopákDaniel Čopák
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
10 4 PB 35.00 183.00
19 Jan HatašJan Hataš
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 11 PB 34.65 181.00
20 Šimon KarnaševičŠimon Karnaševič
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 15 PB 33.41 171.00
21 David FrolíkDavid Frolík
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 7 PB 32.60 164.00
22 Jakub BendaJakub Benda
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
09 3 PB 32.10 160.00
23 Štěpán HeraitŠtěpán Herait
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
09 12 PB 31.10 152.00
24 Matyáš ŠvarcMatyáš Švarc
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 33 PB 30.25 145.00
25 Jan KlimšaJan Klimša
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 16 PB 29.76 141.00
26 Václav KřížVáclav Kříž
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 19 PB 28.01 128.00
27 Vít NovotnýVít Novotný
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 22 PB 27.98 127.00
28 Matyáš SeckýMatyáš Secký
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 28 PB 26.84 119.00
29 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 5 PB 25.90 111.00
30 Tomáš KrchTomáš Krch
Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany
10 18 PB 25.49 108.00
31 Karel RemsaKarel Remsa
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
08 27 PB 23.95 96.00
32 Adam AdámekAdam Adámek
MaršovskáMaršovská
09 1 PB 23.21 91.00
33 Daniel SlezákDaniel Slezák
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 30 PB 22.91 88.00
34 Jan JanatkaJan Janatka
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 13 PB 21.90 81.00
Celkem 34 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik AdámekDominik Adámek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1385
2 Robin RothRobin Roth 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 1243
3 Martin NebřenskýMartin Nebřenský 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0992
4 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0968
5 Michal DvořákMichal Dvořák 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0950
6 Petr JelenPetr Jelen 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0890
7 Tomáš ČaradyTomáš Čarady 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0832
8 Tomáš VanclTomáš Vancl 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0823
9 Daniel ReilichDaniel Reilich 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0761
10 Aleš JuštinAleš Juštin 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0723
11 Josef BednářJosef Bednář 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0714
12 Martin ŠimekMartin Šimek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0696
13 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0645
14 Oliver VagelOliver Vagel 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0635
15 Ondřej VodičkaOndřej Vodička 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0619
16 Alex MüllerAlex Müller 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 0590
17 Ondřej HejlOndřej Hejl 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0590
18 Vít BlahoutVít Blahout 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0559
19 František MorštainFrantišek Morštain 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0558
20 Jakub RadošJakub Radoš 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0537
21 Martin RyssMartin Ryss 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0535
22 Adam SkořepaAdam Skořepa 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0529
23 Jiří PejšaJiří Pejša 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0521
24 Jan KlimšaJan Klimša 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0436
25 Ondřej VlčekOndřej Vlček 09 MaršovskáMaršovská 0435
26 Denis HaňkaDenis Haňka 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0422
27 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0419
28 Marek ŠlížekMarek Šlížek 09 MaršovskáMaršovská 0414
29 Lukáš SoučekLukáš Souček 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0413
30 Šimon KarnaševičŠimon Karnaševič 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0396
31 Jaroslav RybáčekJaroslav Rybáček 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0385
32 Kristián MagyárKristián Magyár 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0349
33 Filip ŠimánekFilip Šimánek 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0337
34 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0333
35= Sebastian CieplikSebastian Cieplik 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0331
35= Lukáš ŠulcLukáš Šulc 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0331
37 Jakub BendaJakub Benda 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0314
38= Matyáš ŠvarcMatyáš Švarc 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 0313
38= Radek ŠrédlRadek Šrédl 10 MaršovskáMaršovská 0313
40 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0307
41 Jan VerešJan Vereš 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0307
42 Christopher VankeChristopher Vanke 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0303
43 Ladislav HamsaLadislav Hamsa 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0290
44 Tommy ReitmayerTommy Reitmayer 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0282
45 Filip RakašFilip Rakaš 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0278
46= Filip RabasFilip Rabas 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0276
46= Matěj MikaMatěj Mika 09 ZŠ OsekZŠ Osek 0276
48 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 0274
49 Ondřej DudekOndřej Dudek 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0261
50 Matvii MalinaMatvii Malina 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0255
51 Ivan ChládokIvan Chládok 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0252
52 Jakub PaulasJakub Paulas 08 MaršovskáMaršovská 0251
53 Maxmilián MedekMaxmilián Medek 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0249
54 Matěj SkoupýMatěj Skoupý 09 ZŠ OsekZŠ Osek 0245
55 Amr AbdulghamiAmr Abdulghami 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0244
56 Vítek FeitVítek Feit 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0233
57 Ondřej LepeškaOndřej Lepeška 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0229
58= Patrik SmržPatrik Smrž 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0225
58= Martin BukačMartin Bukač 10 ZŠ OsekZŠ Osek 0225
58= Ondřej PetříčekOndřej Petříček 09 MaršovskáMaršovská 0225
61 Jakub StejskalJakub Stejskal 09 ZŠ OsekZŠ Osek 0217
62 Mikuláš KafanMikuláš Kafan 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0216
63 Tadeáš MauerTadeáš Mauer 09 MaršovskáMaršovská 0207
64 Adam NovotnýAdam Novotný 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0201
65 Martin DufekMartin Dufek 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0200
66 Jan JanatkaJan Janatka 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0188
67 Bartoloměj KlimešBartoloměj Klimeš 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0185
68 Daniel ČopákDaniel Čopák 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0183
69 Jan HatašJan Hataš 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0181
70 Lukáš VobořilLukáš Vobořil 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0179
71= Martin BalogMartin Balog 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0176
71= Vojtěch TrakslVojtěch Traksl 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0176
73 Václav VeselýVáclav Veselý 08 MaršovskáMaršovská 0173
74 Adam AdámekAdam Adámek 09 MaršovskáMaršovská 0162
75 Daniel FilipDaniel Filip 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 0158
76 Štěpán HeraitŠtěpán Herait 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0152
77 Michal RyglMichal Rygl 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0129
78 Václav KřížVáclav Kříž 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0128
79 Vít NovotnýVít Novotný 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0127
80 Zdeněk LebedaZdeněk Lebeda 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 0081
81 Vojtěch CymbálVojtěch Cymbál 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 0078
82= Šimon ŠtochlŠimon Štochl 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
82= Matyáš ValjentMatyáš Valjent 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
82= Karel GesselKarel Gessel 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
82= Cristopher VankeCristopher Vanke 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
82= Matěj ŠvadleňákMatěj Švadleňák 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
82= Adam SedlmaierAdam Sedlmaier 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
82= Michal BaranMichal Baran 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0000
82= Karel RemsaKarel Remsa 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
82= Jiří HájekJiří Hájek 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
82= Jan KopeckýJan Kopecký 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
82= Tomáš KrchTomáš Krch 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 0000
82= Milan ZykaMilan Zyka 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
82= Jakub ŠvarcJakub Švarc 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
82= Matěj ČervenkaMatěj Červenka 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
82= Justin KovačJustin Kovač 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0000
82= Daniel SlezákDaniel Slezák 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
82= Prokop HanzlíkProkop Hanzlík 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
82= Lukáš PlívaLukáš Plíva 10 Základní škola KošťanyZákladní škola Košťany 0000
82= Jakub ŠlegrJakub Šlegr 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
82= David FrolíkDavid Frolík 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
82= Daniel HanusDaniel Hanus 09 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
82= Jakub ŠtolfaJakub Štolfa 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
82= Tomáš PortTomáš Port 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
Celkem 104 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie MálkováLucie Málková 08 MaršovskáMaršovská 1338
2 Kristýna PlodrováKristýna Plodrová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 1198
3 Nikola ŽilinskáNikola Žilinská 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1137
4 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 1115
5 Lucie HarciníkováLucie Harciníková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1112
6 Linda LéblováLinda Léblová 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1062
7 Svitlana PleskachSvitlana Pleskach 09 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 1048
8 Lenka JanichováLenka Janichová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1016
9 Anastasia Maria PokováAnastasia Maria Poková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1008
10 Barbora JohannisováBarbora Johannisová 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0957
11 Amálie LandováAmálie Landová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0907
12 Natálie BurešováNatálie Burešová 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0905
13 Lucie MajerováLucie Majerová 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0853
14 Nikola KulhaváNikola Kulhavá 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0812
15 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0809
16 Natálie KoníčkováNatálie Koníčková 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0807
17 Klára HorováKlára Horová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0800
18 Anna MilcováAnna Milcová 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0781
19 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0729
20 Alžběta BalejováAlžběta Balejová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0723
21 Tereza TvrdáTereza Tvrdá 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0716
22 Vendula GýnováVendula Gýnová 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0689
23 Tereza BanikováTereza Baniková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0661
24 Anna BlažkováAnna Blažková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0636
25 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0573
26 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0570
27 Anna HolubováAnna Holubová 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0567
28 Nikola ChabadováNikola Chabadová 08 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0541
29 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0525
30 Kateřina BanikováKateřina Baniková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0515
31 Sandra KolomiyetsSandra Kolomiyets 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0492
32 Valentina ChytilováValentina Chytilová 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0483
33 Sofie KneiflováSofie Kneiflová 09 MaršovskáMaršovská 0444
34 Emma KohlmistrováEmma Kohlmistrová 09 MaršovskáMaršovská 0442
35 Miroslava JelínkováMiroslava Jelínková 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0427
36 Hana GaislerováHana Gaislerová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0425
37 Sára SlezákováSára Slezáková 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0411
38 Nela Julia KorfováNela Julia Korfová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0374
39 Hai Ha Dinh ThiHai Ha Dinh Thi 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0371
40= Viktorie GréeViktorie Grée 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0369
40= Eliška BeránkováEliška Beránková 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0369
40= Nikola SmejkalováNikola Smejkalová 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0369
43 Lucie ŠevicováLucie Ševicová 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0350
44 Karolína HaladováKarolína Haladová 08 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0345
45 Emma HennebichlerováEmma Hennebichlerová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0340
46 Natálie HradeckáNatálie Hradecká 10 MaršovskáMaršovská 0331
47 Natálie KřípalováNatálie Křípalová 09 MaršovskáMaršovská 0325
48 Kateřina KeslováKateřina Keslová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0323
49 Gabriela PerlováGabriela Perlová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 0295
50 Adéla BřezinováAdéla Březinová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0293
51 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0287
52 Petra ZajanováPetra Zajanová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 0264
53 Liliana KulíškováLiliana Kulíšková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0256
54 Yaroslava MeleshchenkoYaroslava Meleshchenko 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0250
55 Kateřina ČervenáKateřina Červená 10 ZŠ OsekZŠ Osek 0239
56 Sophie DvořákováSophie Dvořáková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0237
57 Karolína DbaláKarolína Dbalá 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0235
58 Rozárie ChodounskáRozárie Chodounská 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0227
59 Mariia IaroshMariia Iarosh 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0223
60 Sára GabčováSára Gabčová 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0211
61 Emma KohlmistrováEmma Kohlmistrová 09 MaršovskáMaršovská 0184
62 Gabriela MurgačováGabriela Murgačová 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0170
63 Marie HejrováMarie Hejrová 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0149
64 Kristýna DaškováKristýna Dašková 09 MaršovskáMaršovská 0137
65 Natálie KolínskáNatálie Kolínská 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0128
66 Tereza ČebišováTereza Čebišová 10 ZŠ OsekZŠ Osek 0112
67 Aneta VlasatáAneta Vlasatá 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0098
68 Viktorie KudríkováViktorie Kudríková 10 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0077
69= Anh’ NguyenAnh’ Nguyen 09 MaršovskáMaršovská 0000
69= Emma KohkmistrováEmma Kohkmistrová 09 MaršovskáMaršovská 0000
69= Týna HametováTýna Hametová 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
69= Martina ŠafránkováMartina Šafránková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
69= Anastasiia BerezovskáAnastasiia Berezovská 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
69= Valerie DufkováValerie Dufková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
69= Lucie HolanováLucie Holanová 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
69= Natálie VopravilováNatálie Vopravilová 09 MaršovskáMaršovská 0000
69= Jasmína ŠtayrováJasmína Štayrová 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0000
69= Viktorie HornováViktorie Hornová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
69= Nikola KovalováNikola Kovalová 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
69= Veronika VyšatováVeronika Vyšatová 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
69= Kateřina LepeškováKateřina Lepešková 08 MaršovskáMaršovská 0000
69= Šárka BukováŠárka Buková 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
69= Karolína SvačinováKarolína Svačinová 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0000
69= Týna HametováTýna Hametová 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
69= Anna HalberštátováAnna Halberštátová 09 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0000
69= Mac Nguy?t Anh PhanMac Nguy?t Anh Phan 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
69= Eliška SvádováEliška Svádová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
69= Libuše MoučkováLibuše Moučková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
69= Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
69= Barbora SlámováBarbora Slámová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
69= Eliška BoselliováEliška Boselliová 09 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
69= Anneli HenychováAnneli Henychová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
69= Sára AnftováSára Anftová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
69= Klára ZinekerováKlára Zinekerová 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
69= Mac Nguy?t Anh PhanMac Nguy?t Anh Phan 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
69= Monika JelínkováMonika Jelínková 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
69= Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
69= Dagmar ČerníkováDagmar Černíková 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
69= Sofija PozdňakováSofija Pozdňaková 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
Celkem 99 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anastasia Maria PokováAnastasia Maria Poková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 23 PB 40.40 360.00
2 Kateřina KeslováKateřina Keslová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 15 PB 37.34 323.00
3 Anneli HenychováAnneli Henychová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 9 PB 36.69 315.00
4 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 30 PB 35.12 296.00
5 Veronika RožcováVeronika Rožcová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 25 PB 32.25 262.00
6 Liliana KulíškováLiliana Kulíšková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 33 PB 31.77 256.00
7 Karolína HaladováKarolína Haladová
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
08 8 PB 31.53 253.00
8 Tereza TvrdáTereza Tvrdá
ZŠ OsekZŠ Osek
08 28 PB 31.36 251.00
9 Alžběta BalejováAlžběta Balejová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 1 PB 31.07 248.00
10 Anna MilcováAnna Milcová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
09 20 PB 31.00 247.00
11 Anna HolubováAnna Holubová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 31 PB 30.11 236.00
12 Karolína DbaláKarolína Dbalá
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 6 PB 30.03 235.00
13 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková
ZŠ OsekZŠ Osek
08 14 PB 29.74 232.00
14 Gabriela PerlováGabriela Perlová
ZŠ OsekZŠ Osek
09 22 PB 29.10 224.00
15 Sofie KneiflováSofie Kneiflová
MaršovskáMaršovská
09 16 PB 28.88 222.00
16 Miroslava JelínkováMiroslava Jelínková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 13 PB 28.78 221.00
17 Hai Ha Dinh ThiHai Ha Dinh Thi
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 27 PB 28.38 216.00
18 Lucie ŠevicováLucie Ševicová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
08 26 PB 25.70 185.00
19 Nikola KovalováNikola Kovalová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 32 PB 24.79 174.00
20 Gabriela MurgačováGabriela Murgačová
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
07 21 PB 24.36 170.00
21 Markéta BednářováMarkéta Bednářová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 2 PB 24.33 169.00
22 Vendula GýnováVendula Gýnová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
08 7 PB 24.20 168.00
23 Natálie KřípalováNatálie Křípalová
MaršovskáMaršovská
09 18 PB 24.01 166.00
24 Mariia IaroshMariia Iarosh
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
09 12 PB 23.56 160.00
25 Sofija PozdňakováSofija Pozdňaková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 24 PB 23.47 159.00
26 Rozárie ChodounskáRozárie Chodounská
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 11 PB 23.12 155.00
27= Adéla BřezinováAdéla Březinová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 3 PB 23.03 154.00
27= Viktorie KudríkováViktorie Kudríková
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
10 19 PB 23.03 154.00
29 Kristýna DaškováKristýna Dašková
MaršovskáMaršovská
09 5 PB 20.91 131.00
30 Natálie KolínskáNatálie Kolínská
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 17 PB 20.70 128.00
31 Aneta VlasatáAneta Vlasatá
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 29 PB 17.98 98.00
32 Viktorie HornováViktorie Hornová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 10 PB 13.01 46.00
Šárka BukováŠárka Buková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 4 DNS
Celkem 33 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1385
2 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 1243
3 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 992
4 ZŠ Lidická{8} 968
5 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 950
6 ZŠ Osek{8} 890
7 ZŠ Osek{8} 832
8 ZS Metelkovo nám.{8} 823
9 ZŠ Edisonova Teplice{8} 761
10 ZŠ Buzulucká{8} 723
11 ZŠ Buzulucká{8} 714
12 ZŠ Edisonova Teplice{8} 696
13 ZŠ Lidická{8} 645
14 ZS Metelkovo nám.{8} 635
15 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 619
16 Základní škola Košťany{8} 590
16 ZŠ Buzulucká{8} 590
18 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 559
19 ZŠ Buzulucká{8} 558
20 ZŠ Osek{8} 537
21 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 535
22 ZŠ Buzulucká{8} 529
23 ZS Metelkovo nám.{8} 521
24 ZS Metelkovo nám.{8} 436
25 Maršovská{8} 435
26 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 422
27 ZŠ Proboštov{8} 419
28 Maršovská{8} 414
29 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 413
30 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 396
31 ZŠ Proboštov{8} 385
32 ZŠ Lidická{8} 349
33 ZŠ Edisonova Teplice{8} 337
34 ZS Metelkovo nám.{8} 333
35 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 331
35 ZŠ Edisonova Teplice{8} 331
37 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 314
38 Základní škola Košťany{8} 313
38 Maršovská{8} 313
40 ZŠ Lidická{8} 307
40 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 307
42 ZS Metelkovo nám.{8} 303
43 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 290
44 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 282
45 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 278
46 ZŠ Osek{8} 276
46 ZŠ Edisonova Teplice{8} 276
48 Základní škola Košťany{8} 274
49 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 261
50 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 255
51 ZŠ Proboštov{8} 252
52 Maršovská{8} 251
53 ZŠ Proboštov{8} 249
54 ZŠ Osek{8} 245
55 ZS Metelkovo nám.{8} 244
56 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 233
57 ZŠ Buzulucká{8} 229
58 Maršovská{8} 225
58 ZS Metelkovo nám.{8} 225
58 ZŠ Osek{8} 225
61 ZŠ Osek{8} 217
62 ZŠ Osek{8} 216
63 Maršovská{8} 207
64 ZŠ Edisonova Teplice{8} 201
65 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 200
66 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 188
67 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 185
68 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 183
69 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 181
70 ZŠ Lidická{8} 179
71 ZŠ Lidická{8} 176
71 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 176
73 Maršovská{8} 173
74 Maršovská{8} 162
75 Základní škola Košťany{8} 158
76 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 152
77 ZŠ Proboštov{8} 129
78 ZŠ Proboštov{8} 128
79 ZŠ Lidická{8} 127
80 Základní škola Košťany{8} 81
81 Základní škola Košťany{8} 78
82 ZS Metelkovo nám.{8} 0
82 ZŠ Buzulucká{8} 0
82 ZŠ Buzulucká{8} 0
82 ZŠ Lidická{8} 0
82 ZŠ Lidická{8} 0
82 ZS Metelkovo nám.{8} 0
82 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 0
82 ZŠ Osek{8} 0
82 ZŠ Proboštov{8} 0
82 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
82 Základní škola Košťany{8} 0
82 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 0
82 ZŠ Lidická{8} 0
82 ZS Metelkovo nám.{8} 0
82 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 0
82 Základní škola Košťany{8} 0
82 ZŠ Buzulucká{8} 0
82 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
82 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
82 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
82 ZŠ Osek{8} 0
82 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
82 ZŠ Proboštov{8} 0
Celkem 104 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Maršovská{8} 1338
2 ZŠ Osek{8} 1198
3 ZŠ Buzulucká{8} 1137
4 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 1115
5 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1112
6 ZS Metelkovo nám.{8} 1062
7 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 1048
8 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1016
9 ZS Metelkovo nám.{8} 1008
10 ZŠ Proboštov{8} 957
11 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 907
12 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 905
13 ZŠ Proboštov{8} 853
14 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 812
15 ZŠ Buzulucká{8} 809
16 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 807
17 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 800
18 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 781
19 ZŠ Buzulucká{8} 729
20 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 723
21 ZŠ Osek{8} 716
22 ZŠ Lidická{8} 689
23 ZŠ Edisonova Teplice{8} 661
24 ZŠ Buzulucká{8} 636
25 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 573
26 ZŠ Lidická{8} 570
27 ZŠ Edisonova Teplice{8} 567
28 ZŠ Lidická{8} 541
29 ZŠ Osek{8} 525
30 ZŠ Edisonova Teplice{8} 515
31 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 492
32 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 483
33 Maršovská{8} 444
34 Maršovská{8} 442
35 ZŠ Proboštov{8} 427
36 ZS Metelkovo nám.{8} 425
37 ZŠ Lidická{8} 411
38 ZS Metelkovo nám.{8} 374
39 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 371
40 ZS Metelkovo nám.{8} 369
40 ZS Metelkovo nám.{8} 369
40 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 369
43 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 350
44 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 345
45 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 340
46 Maršovská{8} 331
47 Maršovská{8} 325
48 ZS Metelkovo nám.{8} 323
49 ZŠ Osek{8} 295
50 ZŠ Buzulucká{8} 293
51 ZS Metelkovo nám.{8} 287
52 ZŠ Osek{8} 264
53 ZŠ Edisonova Teplice{8} 256
54 ZŠ Buzulucká{8} 250
55 ZŠ Osek{8} 239
56 ZS Metelkovo nám.{8} 237
57 ZŠ Buzulucká{8} 235
58 ZŠ Lidická{8} 227
59 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 223
60 ZŠ Lidická{8} 211
61 Maršovská{8} 184
62 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 170
63 ZŠ Edisonova Teplice{8} 149
64 Maršovská{8} 137
65 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 128
66 ZŠ Osek{8} 112
67 ZŠ Proboštov{8} 98
68 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 77
69 Maršovská{8} 0
69 ZŠ Proboštov{8} 0
69 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 0
69 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 0
69 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
69 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 0
69 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
69 Maršovská{8} 0
69 Maršovská{8} 0
69 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
69 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
69 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
69 ZŠ Buzulucká{8} 0
69 Maršovská{8} 0
69 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 0
69 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 0
69 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
69 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
69 ZŠ Buzulucká{8} 0
69 ZŠ Buzulucká{8} 0
69 ZŠ Proboštov{8} 0
69 ZŠ Osek{8} 0
69 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 0
69 ZŠ Osek{8} 0
69 ZS Metelkovo nám.{8} 0
69 ZŠ Lidická{8} 0
69 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 0
69 ZŠ Lidická{8} 0
69 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
69 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
69 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
Celkem 99 závodníků