Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Teplice

Krupka (3. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František PolákFrantišek Polák 05 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 6 07.99 563.00
2 Matyáš MatoušMatyáš Matouš 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 08.24 492.00
3 Jakub ŘehákJakub Řehák 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.34 465.00
4 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1 08.57 406.00
5 Prokop KollarProkop Kollar 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3 08.89 329.00
6 Tomáš MagnaTomáš Magna 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 09.68 171.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VošahlíkMarek Vošahlík 06 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 07.96 571.00
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 08.22 498.00
3 Dmytro TsvitotskyiDmytro Tsvitotskyi 06 ZŠ OsekZŠ Osek 2 08.34 465.00
4 Adam TomášAdam Tomáš 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 08.42 444.00
5 Stanislav DragounStanislav Dragoun 07 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4 08.69 376.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HušákDaniel Hušák 06 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 4 08.09 534.00
2 Václav RaichlVáclav Raichl 07 MaršovskáMaršovská 2 08.39 452.00
3 Josef JelínekJosef Jelínek 06 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 3 08.70 374.00
4 Lukáš NademlejnskýLukáš Nademlejnský 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 08.71 371.00
5 Miroslav ŽivnýMiroslav Živný 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 09.53 197.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SoučekJakub Souček 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.26 487.00
2 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 08.30 476.00
3 Václav HříbalVáclav Hříbal 07 ZŠ OsekZŠ Osek 3 08.42 444.00
4 David UrbánekDavid Urbánek 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 08.79 352.00
5 Štefan Tomᚊtefan Tomáš 06 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 2 09.85 143.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KažimírFilip Kažimír 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 07.71 646.00
2 Josef SimmerJosef Simmer 07 MaršovskáMaršovská 6 07.82 613.00
3 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 MaršovskáMaršovská 1 08.51 421.00
4 Aleš MarýskoAleš Marýsko 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 08.60 398.00
5 František HorváthFrantišek Horváth 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 3 08.67 381.00
6 Ota CibulkaOta Cibulka 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4 09.22 257.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PospíšilDavid Pospíšil 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.16 514.00
2 Štěpán BartošŠtěpán Bartoš 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 08.33 468.00
3 Petr NikolukPetr Nikoluk 07 ZŠ OsekZŠ Osek 2 08.39 452.00
4 Matěj SýhoraMatěj Sýhora 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 08.40 449.00
5 Michal KoteckiMichal Kotecki 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 08.93 320.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KažimírFilip Kažimír 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 07.71 646.00
2 Josef SimmerJosef Simmer 07 MaršovskáMaršovská 6 07.82 613.00
3 Marek VošahlíkMarek Vošahlík 06 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 07.96 571.00
4 František PolákFrantišek Polák 05 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 6 07.99 563.00
5 Daniel HušákDaniel Hušák 06 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 4 08.09 534.00
6 David PospíšilDavid Pospíšil 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.16 514.00
7 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 08.22 498.00
8 Matyáš MatoušMatyáš Matouš 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 08.24 492.00
9 Jakub SoučekJakub Souček 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.26 487.00
10 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 08.30 476.00
11 Štěpán BartošŠtěpán Bartoš 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 08.33 468.00
12 Jakub ŘehákJakub Řehák 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.34 465.00
12 Dmytro TsvitotskyiDmytro Tsvitotskyi 06 ZŠ OsekZŠ Osek 2 08.34 465.00
14 Václav RaichlVáclav Raichl 07 MaršovskáMaršovská 2 08.39 452.00
14 Petr NikolukPetr Nikoluk 07 ZŠ OsekZŠ Osek 2 08.39 452.00
16 Matěj SýhoraMatěj Sýhora 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 08.40 449.00
17 Adam TomášAdam Tomáš 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 08.42 444.00
17 Václav HříbalVáclav Hříbal 07 ZŠ OsekZŠ Osek 3 08.42 444.00
19 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 MaršovskáMaršovská 1 08.51 421.00
20 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1 08.57 406.00
21 Aleš MarýskoAleš Marýsko 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 08.60 398.00
22 František HorváthFrantišek Horváth 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 3 08.67 381.00
23 Stanislav DragounStanislav Dragoun 07 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4 08.69 376.00
24 Josef JelínekJosef Jelínek 06 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 3 08.70 374.00
25 Lukáš NademlejnskýLukáš Nademlejnský 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 08.71 371.00
26 David UrbánekDavid Urbánek 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 08.79 352.00
27 Prokop KollarProkop Kollar 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3 08.89 329.00
28 Michal KoteckiMichal Kotecki 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 08.93 320.00
29 Ota CibulkaOta Cibulka 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4 09.22 257.00
30 Miroslav ŽivnýMiroslav Živný 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 09.53 197.00
31 Tomáš MagnaTomáš Magna 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 09.68 171.00
32 Štefan Tomᚊtefan Tomáš 06 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 2 09.85 143.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrajíčkováAnežka Krajíčková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 08.81 616.00
2 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 09.18 521.00
3 Daniela ŠelbickáDaniela Šelbická 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 09.19 518.00
4 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 09.24 506.00
5 Kateřina MusilováKateřina Musilová 08 MaršovskáMaršovská 5 09.46 454.00
6 Ema AntonovaEma Antonova 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 4 09.63 415.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SkálováKlára Skálová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 08.75 632.00
2 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 09.20 516.00
3 Anna ČápováAnna Čápová 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 09.72 395.00
4 Agáta KodýmováAgáta Kodýmová 07 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 5 09.98 340.00
5 Denisa BauerováDenisa Bauerová 06 MaršovskáMaršovská 4 10.05 326.00
6 Žákavcová NikolŽákavcová Nikol 07 ZŠ OsekZŠ Osek 6 10.19 299.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 08.80 618.00
2 Lenka KyndlováLenka Kyndlová 08 ZŠ OsekZŠ Osek 6 09.53 438.00
3 Ema SedlákováEma Sedláková 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 09.59 424.00
4 Viktorie KotvaldováViktorie Kotvaldová 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 09.70 400.00
5 Eliška FuchsováEliška Fuchsová 08 ZŠ OsekZŠ Osek 3 09.89 359.00
6 Aneta LodeAneta Lode 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 10.05 326.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 08.43 721.00
2 Anna PortováAnna Portová 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 09.14 531.00
3 Natálie HlavničkováNatálie Hlavničková 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 SB 09.45 456.00
4 Ema NejedláEma Nejedlá 08 MaršovskáMaršovská 5 09.84 369.00
5 Karolína ŠvačkoKarolína Švačko 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 09.99 338.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 08.43 721.00
2 Klára SkálováKlára Skálová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 08.75 632.00
3 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 08.80 618.00
4 Anežka KrajíčkováAnežka Krajíčková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 08.81 616.00
5 Anna PortováAnna Portová 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 09.14 531.00
6 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 09.18 521.00
7 Daniela ŠelbickáDaniela Šelbická 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 09.19 518.00
8 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 09.20 516.00
9 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 09.24 506.00
10 Natálie HlavničkováNatálie Hlavničková 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 SB 09.45 456.00
11 Kateřina MusilováKateřina Musilová 08 MaršovskáMaršovská 5 09.46 454.00
12 Lenka KyndlováLenka Kyndlová 08 ZŠ OsekZŠ Osek 6 09.53 438.00
13 Ema SedlákováEma Sedláková 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 09.59 424.00
14 Ema AntonovaEma Antonova 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 4 09.63 415.00
15 Viktorie KotvaldováViktorie Kotvaldová 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 09.70 400.00
16 Anna ČápováAnna Čápová 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 09.72 395.00
17 Ema NejedláEma Nejedlá 08 MaršovskáMaršovská 5 09.84 369.00
18 Eliška FuchsováEliška Fuchsová 08 ZŠ OsekZŠ Osek 3 09.89 359.00
19 Agáta KodýmováAgáta Kodýmová 07 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 5 09.98 340.00
20 Karolína ŠvačkoKarolína Švačko 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 09.99 338.00
21 Denisa BauerováDenisa Bauerová 06 MaršovskáMaršovská 4 10.05 326.00
21 Aneta LodeAneta Lode 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 10.05 326.00
23 Žákavcová NikolŽákavcová Nikol 07 ZŠ OsekZŠ Osek 6 10.19 299.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Liliana KindlováLiliana Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 9 2:44.93 518.00
2 Kateřina HorováKateřina Horová 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 8 2:48.42 480.00
3 Stella BalázsováStella Balázsová 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 2:51.66 446.00
4 Markéta BelzováMarkéta Belzová 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 2:53.26 430.00
5 Anna PortováAnna Portová 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 12 2:55.28 410.00
6 Eliška FuchsováEliška Fuchsová 08 ZŠ OsekZŠ Osek 7 2:59.71 368.00
7 Kristýna BuriánkováKristýna Buriánková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 SB 2:59.90 366.00
8 Ema AntonovaEma Antonova 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 2 3:07.97 295.00
9 Marie BoháčkováMarie Boháčková 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 3:08.51 290.00
10 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 6 3:14.97 239.00
11 Agáta KodýmováAgáta Kodýmová 07 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 11 3:17.22 222.00
12 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 13 3:24.73 170.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta SimováAlžběta Simová 07 MaršovskáMaršovská 6 2:59.23 372.00
2 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 2:59.58 369.00
3 Daniela ŠelbickáDaniela Šelbická 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 8 3:02.39 343.00
4 Kateřina KašpárkováKateřina Kašpárková 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 3:04.67 323.00
5 Barbora HradeckáBarbora Hradecká 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 3:08.27 292.00
6 Lucie BittnerováLucie Bittnerová 07 MaršovskáMaršovská 1 3:10.84 271.00
7 Kateřina MusilováKateřina Musilová 08 MaršovskáMaršovská 5 3:13.46 250.00
8 Lucie ZeithamlováLucie Zeithamlová 07 ZŠ OsekZŠ Osek 10 3:16.13 230.00
9 Anna SirotkováAnna Sirotková 07 ZŠ OsekZŠ Osek 7 3:30.99 131.00
10 Veronika VymazalováVeronika Vymazalová 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 9 3:36.02 104.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Liliana KindlováLiliana Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 9 2:44.93 518.00
2 Kateřina HorováKateřina Horová 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 8 2:48.42 480.00
3 Stella BalázsováStella Balázsová 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 2:51.66 446.00
4 Markéta BelzováMarkéta Belzová 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 2:53.26 430.00
5 Anna PortováAnna Portová 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 12 2:55.28 410.00
6 Alžběta SimováAlžběta Simová 07 MaršovskáMaršovská 6 2:59.23 372.00
7 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 2:59.58 369.00
8 Eliška FuchsováEliška Fuchsová 08 ZŠ OsekZŠ Osek 7 2:59.71 368.00
9 Kristýna BuriánkováKristýna Buriánková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 SB 2:59.90 366.00
10 Daniela ŠelbickáDaniela Šelbická 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 8 3:02.39 343.00
11 Kateřina KašpárkováKateřina Kašpárková 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 3:04.67 323.00
12 Ema AntonovaEma Antonova 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 2 3:07.97 295.00
13 Barbora HradeckáBarbora Hradecká 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 3:08.27 292.00
14 Marie BoháčkováMarie Boháčková 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 3:08.51 290.00
15 Lucie BittnerováLucie Bittnerová 07 MaršovskáMaršovská 1 3:10.84 271.00
16 Kateřina MusilováKateřina Musilová 08 MaršovskáMaršovská 5 3:13.46 250.00
17 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 6 3:14.97 239.00
18 Lucie ZeithamlováLucie Zeithamlová 07 ZŠ OsekZŠ Osek 10 3:16.13 230.00
19 Agáta KodýmováAgáta Kodýmová 07 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 11 3:17.22 222.00
20 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 13 3:24.73 170.00
21 Anna SirotkováAnna Sirotková 07 ZŠ OsekZŠ Osek 7 3:30.99 131.00
22 Veronika VymazalováVeronika Vymazalová 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 9 3:36.02 104.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 MaršovskáMaršovská 2 4:48.80 626.00
2 Mikuláš KotzMikuláš Kotz 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 9 5:05.63 528.00
3 Jakub KašpárekJakub Kašpárek 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 8 5:06.39 523.00
4 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 7 5:10.74 499.00
5 Jan HlisníkJan Hlisník 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 5:16.45 469.00
6 Šimon BrauneŠimon Braune 07 ZŠ OsekZŠ Osek 3 5:17.02 466.00
7 Jakub PodsedníkJakub Podsedník 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 12 5:29.57 401.00
8 Viktor PalangariViktor Palangari 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 11 5:38.06 360.00
9 Dominik ZeithamlDominik Zeithaml 07 ZŠ OsekZŠ Osek 14 5:38.65 358.00
10 Denis LukešDenis Lukeš 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10 5:40.98 347.00
11 František HorváthFrantišek Horváth 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 6 6:02.42 254.00
12 Jakub HomolkaJakub Homolka 07 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 8:09.36 0.00
Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 13 DNF
Lukáš KeplLukáš Kepl 06 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav RaichlVáclav Raichl 07 MaršovskáMaršovská 11 4:37.42 697.00
2 Kryštof HánělKryštof Háněl 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 4:45.81 644.00
3 Josef PortJosef Port 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 SB 4:57.32 575.00
4 Jan BarošJan Baroš 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 SB 4:57.49 574.00
5 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 12 5:13.68 484.00
6 Marek HradeckýMarek Hradecký 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 7 5:13.88 482.00
7 Michal KoteckiMichal Kotecki 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 9 5:31.43 392.00
8 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 5:39.93 352.00
9 Michal KubínekMichal Kubínek 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10 5:51.82 298.00
10 Jan HavelkaJan Havelka 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 5:53.36 292.00
11 Stanislav VyskočilStanislav Vyskočil 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 15 5:56.52 278.00
12 Jakub ŠlechtaJakub Šlechta 07 ZŠ OsekZŠ Osek 13 5:56.76 277.00
13 Matěj CejnarMatěj Cejnar 06 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 5:57.39 275.00
14 Štěpán TrakslŠtěpán Traksl 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 14 6:13.90 210.00
15 Milan HolcrMilan Holcr 07 MaršovskáMaršovská 6 6:18.23 195.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav RaichlVáclav Raichl 07 MaršovskáMaršovská 11 4:37.42 697.00
2 Kryštof HánělKryštof Háněl 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 4:45.81 644.00
3 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 MaršovskáMaršovská 2 4:48.80 626.00
4 Josef PortJosef Port 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 SB 4:57.32 575.00
5 Jan BarošJan Baroš 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 SB 4:57.49 574.00
6 Mikuláš KotzMikuláš Kotz 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 9 5:05.63 528.00
7 Jakub KašpárekJakub Kašpárek 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 8 5:06.39 523.00
8 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 7 5:10.74 499.00
9 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 12 5:13.68 484.00
10 Marek HradeckýMarek Hradecký 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 7 5:13.88 482.00
11 Jan HlisníkJan Hlisník 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 5:16.45 469.00
12 Šimon BrauneŠimon Braune 07 ZŠ OsekZŠ Osek 3 5:17.02 466.00
13 Jakub PodsedníkJakub Podsedník 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 12 5:29.57 401.00
14 Michal KoteckiMichal Kotecki 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 9 5:31.43 392.00
15 Viktor PalangariViktor Palangari 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 11 5:38.06 360.00
16 Dominik ZeithamlDominik Zeithaml 07 ZŠ OsekZŠ Osek 14 5:38.65 358.00
17 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 5:39.93 352.00
18 Denis LukešDenis Lukeš 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10 5:40.98 347.00
19 Michal KubínekMichal Kubínek 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10 5:51.82 298.00
20 Jan HavelkaJan Havelka 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 5:53.36 292.00
21 Stanislav VyskočilStanislav Vyskočil 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 15 5:56.52 278.00
22 Jakub ŠlechtaJakub Šlechta 07 ZŠ OsekZŠ Osek 13 5:56.76 277.00
23 Matěj CejnarMatěj Cejnar 06 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 5:57.39 275.00
24 František HorváthFrantišek Horváth 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 6 6:02.42 254.00
25 Štěpán TrakslŠtěpán Traksl 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 14 6:13.90 210.00
26 Milan HolcrMilan Holcr 07 MaršovskáMaršovská 6 6:18.23 195.00
27 Jakub HomolkaJakub Homolka 07 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 8:09.36 0.00
Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 13 DNF
Lukáš KeplLukáš Kepl 06 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš, Hradecký, Frolík, Kugel Matouš, Hradecký, Frolík, Kugel Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 30.70 543.00
2 Simmer, Tvrdík, Buka, Raichl Simmer, Tvrdík, Buka, Raichl MaršovskáMaršovská 3 31.12 513.00
3 Vaník, Kepl, Kodeš, Port Vaník, Kepl, Kodeš, Port ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 31.28 502.00
4 Hurda, Nedvěd, Háněl, Hlisník Hurda, Nedvěd, Háněl, Hlisník ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 32.39 426.00
5 Smutný, Černý, Kulich, Braune Smutný, Černý, Kulich, Braune ZŠ OsekZŠ Osek 2 32.66 409.00
6 Nademlejnský, Šimek, Kašpárek, Chudina Nademlejnský, Šimek, Kašpárek, Chudina Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 33.21 374.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoš, Kříž, Head, Pokorný Bartoš, Kříž, Head, Pokorný ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 31.48 488.00
2 Pospíšil, Souček, Řehák, Suda Pospíšil, Souček, Řehák, Suda ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 32.18 440.00
3 Polák, Dukaj, Mucha, Tomáš Polák, Dukaj, Mucha, Tomáš ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 2 33.06 384.00
4 Knapík, Podsedník, Kotz, Černík Knapík, Podsedník, Kotz, Černík ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.23 373.00
5 Marýsko, Traksl, Cejnar, Rauš Marýsko, Traksl, Cejnar, Rauš ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 34.82 281.00
6 Havelka, Kollar, Magna Havelka, Kollar, Magna Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 35.26 258.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vošahlík, Kažimír, Sýhora, Wasylkow Vošahlík, Kažimír, Sýhora, Wasylkow ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 30.53 555.00
2 Kubík, Kotecki, Kohut, Tomáš Kubík, Kotecki, Kohut, Tomáš ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 32.40 426.00
3 Urbánek, Ježek, Mareš, Živný Urbánek, Ježek, Mareš, Živný ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2 33.41 362.00
4 Stýblo, Fišer, Bennour, Holcr Stýblo, Fišer, Bennour, Holcr MaršovskáMaršovská 3 33.83 337.00
5 Nikoluk, Tsvitotskyi, Šlechta, Hříbal Nikoluk, Tsvitotskyi, Šlechta, Hříbal ZŠ OsekZŠ Osek 6 34.17 317.00
Jelínek, Herink, Vyskočil, Hušák Jelínek, Herink, Vyskočil, Hušák ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vošahlík, Kažimír, Sýhora, Wasylkow Vošahlík, Kažimír, Sýhora, Wasylkow ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 30.53 555.00
2 Matouš, Hradecký, Frolík, Kugel Matouš, Hradecký, Frolík, Kugel Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 30.70 543.00
3 Simmer, Tvrdík, Buka, Raichl Simmer, Tvrdík, Buka, Raichl MaršovskáMaršovská 3 31.12 513.00
4 Vaník, Kepl, Kodeš, Port Vaník, Kepl, Kodeš, Port ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 31.28 502.00
5 Bartoš, Kříž, Head, Pokorný Bartoš, Kříž, Head, Pokorný ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 31.48 488.00
6 Pospíšil, Souček, Řehák, Suda Pospíšil, Souček, Řehák, Suda ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 32.18 440.00
7 Hurda, Nedvěd, Háněl, Hlisník Hurda, Nedvěd, Háněl, Hlisník ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 32.39 426.00
8 Kubík, Kotecki, Kohut, Tomáš Kubík, Kotecki, Kohut, Tomáš ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 32.40 426.00
9 Smutný, Černý, Kulich, Braune Smutný, Černý, Kulich, Braune ZŠ OsekZŠ Osek 2 32.66 409.00
10 Polák, Dukaj, Mucha, Tomáš Polák, Dukaj, Mucha, Tomáš ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 2 33.06 384.00
11 Nademlejnský, Šimek, Kašpárek, Chudina Nademlejnský, Šimek, Kašpárek, Chudina Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 33.21 374.00
12 Knapík, Podsedník, Kotz, Černík Knapík, Podsedník, Kotz, Černík ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.23 373.00
13 Urbánek, Ježek, Mareš, Živný Urbánek, Ježek, Mareš, Živný ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2 33.41 362.00
14 Stýblo, Fišer, Bennour, Holcr Stýblo, Fišer, Bennour, Holcr MaršovskáMaršovská 3 33.83 337.00
15 Nikoluk, Tsvitotskyi, Šlechta, Hříbal Nikoluk, Tsvitotskyi, Šlechta, Hříbal ZŠ OsekZŠ Osek 6 34.17 317.00
16 Marýsko, Traksl, Cejnar, Rauš Marýsko, Traksl, Cejnar, Rauš ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 34.82 281.00
17 Havelka, Kollar, Magna Havelka, Kollar, Magna Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 35.26 258.00
Jelínek, Herink, Vyskočil, Hušák Jelínek, Herink, Vyskočil, Hušák ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 4 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovaříková, Nováková, Hradecká, Šelbická Kovaříková, Nováková, Hradecká, Šelbická Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 35.26 515.00
2 Klečková, Čermáková, Klášterková, Horová Klečková, Čermáková, Klášterková, Horová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 35.92 475.00
3 Popovyčová, Petříčková, Hrebíčková, Housková Popovyčová, Petříčková, Hrebíčková, Housková Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 36.60 435.00
4 Macháčková, Rudolfová, Sirotková, Krajčíková Macháčková, Rudolfová, Sirotková, Krajčíková ZŠ OsekZŠ Osek 5 40.38 241.00
5 Antonova, Kodýmová, Rynešová, Slavatová Antonova, Kodýmová, Rynešová, Slavatová ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 6 43.03 137.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdličková, Krajíčková, Boháčková, Wasylkowa Hrdličková, Krajíčková, Boháčková, Wasylkowa ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 33.01 664.00
2 Belzová, Kindlová, Hrbková, Tetřevová Belzová, Kindlová, Hrbková, Tetřevová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 35.44 504.00
3 Kyndlová, Fuchsová, Nikol, Zeithamlová Kyndlová, Fuchsová, Nikol, Zeithamlová ZŠ OsekZŠ Osek 4 35.63 492.00
4 Zárubová, Balázsová, Kadlečková, Zajíčková Zárubová, Balázsová, Kadlečková, Zajíčková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 6 36.34 450.00
5 Bauerová, Musilová, Simmerová, Nejedlá Bauerová, Musilová, Simmerová, Nejedlá MaršovskáMaršovská 3 36.78 424.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vavreinová, Kindlová, Skálová, Léblová Vavreinová, Kindlová, Skálová, Léblová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 32.31 713.00
2 Sedláková, Sýkorová, Čápová, Kotvaldová Sedláková, Sýkorová, Čápová, Kotvaldová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 36.83 421.00
3 Šádková, Freimannová, Švačko, Vymazalová Šádková, Freimannová, Švačko, Vymazalová ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 39.10 301.00
4 Henychová, Simová, Štíchová, Bittnerová Henychová, Simová, Štíchová, Bittnerová MaršovskáMaršovská 4 40.14 252.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vavreinová, Kindlová, Skálová, Léblová Vavreinová, Kindlová, Skálová, Léblová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 32.31 713.00
2 Hrdličková, Krajíčková, Boháčková, Wasylkowa Hrdličková, Krajíčková, Boháčková, Wasylkowa ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 33.01 664.00
3 Kovaříková, Nováková, Hradecká, Šelbická Kovaříková, Nováková, Hradecká, Šelbická Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 35.26 515.00
4 Belzová, Kindlová, Hrbková, Tetřevová Belzová, Kindlová, Hrbková, Tetřevová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 35.44 504.00
5 Kyndlová, Fuchsová, Nikol, Zeithamlová Kyndlová, Fuchsová, Nikol, Zeithamlová ZŠ OsekZŠ Osek 4 35.63 492.00
6 Klečková, Čermáková, Klášterková, Horová Klečková, Čermáková, Klášterková, Horová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 35.92 475.00
7 Zárubová, Balázsová, Kadlečková, Zajíčková Zárubová, Balázsová, Kadlečková, Zajíčková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 6 36.34 450.00
8 Popovyčová, Petříčková, Hrebíčková, Housková Popovyčová, Petříčková, Hrebíčková, Housková Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 36.60 435.00
9 Bauerová, Musilová, Simmerová, Nejedlá Bauerová, Musilová, Simmerová, Nejedlá MaršovskáMaršovská 3 36.78 424.00
10 Sedláková, Sýkorová, Čápová, Kotvaldová Sedláková, Sýkorová, Čápová, Kotvaldová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 36.83 421.00
11 Šádková, Freimannová, Švačko, Vymazalová Šádková, Freimannová, Švačko, Vymazalová ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 39.10 301.00
12 Henychová, Simová, Štíchová, Bittnerová Henychová, Simová, Štíchová, Bittnerová MaršovskáMaršovská 4 40.14 252.00
13 Macháčková, Rudolfová, Sirotková, Krajčíková Macháčková, Rudolfová, Sirotková, Krajčíková ZŠ OsekZŠ Osek 5 40.38 241.00
14 Antonova, Kodýmová, Rynešová, Slavatová Antonova, Kodýmová, Rynešová, Slavatová ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 6 43.03 137.00

skok vysoký - Žáci

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 David SudaDavid Suda
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 30 PB 1.58 449.00
2= Josef SimmerJosef Simmer
MaršovskáMaršovská
07 24 PB 1.54 419.00
2= Gabriel HurdaGabriel Hurda
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 10 PB 1.54 419.00
4 František PolákFrantišek Polák
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
05 23 PB 1.50 389.00
5= Michal KřížMichal Kříž
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 15 PB 1.46 360.00
5= Vojtěch FrolíkVojtěch Frolík
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 8 PB 1.46 360.00
5= Štěpán BartošŠtěpán Bartoš
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 1 PB 1.46 360.00
5= Šimon BrauneŠimon Braune
ZŠ OsekZŠ Osek
07 2 PB 1.46 360.00
5= Jakub ŘehákJakub Řehák
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 29 PB 1.46 360.00
10= Daniel HušákDaniel Hušák
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
06 11 PB 1.42 331.00
10= Ondřej HerinkOndřej Herink
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
06 9 PB 1.42 331.00
10= Pavel KohutPavel Kohut
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 13 PB 1.42 331.00
10= Filip FišerFilip Fišer
MaršovskáMaršovská
06 7 PB 1.42 331.00
10= Mikuláš KotzMikuláš Kotz
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 14 PB 1.42 331.00
10= Ondřej NedvědOndřej Nedvěd
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 21 PB 1.42 331.00
10= Jakub WasylkowJakub Wasylkow
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 27 PB 1.42 331.00
10= Tomáš SlunéčkoTomáš Slunéčko
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
06 PB 1.42 331.00
18= Jiří ČernýJiří Černý
ZŠ OsekZŠ Osek
08 4 PB 1.38 303.00
18= Matěj KulichMatěj Kulich
ZŠ OsekZŠ Osek
07 18 PB 1.38 303.00
18= Michal KubínekMichal Kubínek
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
07 16 PB 1.38 303.00
21 Šimon PlickaŠimon Plicka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 22 PB 1.34 276.00
22= Matěj VopravilMatěj Vopravil
MaršovskáMaršovská
08 26 PB 1.30 250.00
22= Michal JežekMichal Ježek
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
07 12 PB 1.30 250.00
22= Matěj CejnarMatěj Cejnar
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
06 3 PB 1.30 250.00
25= Lukáš KugelLukáš Kugel
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 17 PB 1.26 225.00
25= Adam FerencAdam Ferenc
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
08 6 PB 1.26 225.00
25= Matyáš MatoušMatyáš Matouš
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 19 PB 1.26 225.00
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Marie BoháčkováMarie Boháčková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 1 PB 1.46 577.00
2= Nina TetřevováNina Tetřevová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 21 PB 1.38 491.00
2= Denisa PetříčkováDenisa Petříčková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 11 PB 1.38 491.00
4 Kristýna BuriánkováKristýna Buriánková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 23 PB 1.34 449.00
5= Eliška RožcováEliška Rožcová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 15 PB 1.34 449.00
5= Kateřina HorováKateřina Horová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 5 PB 1.34 449.00
5= Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 8 PB 1.34 449.00
5= Lenka KyndlováLenka Kyndlová
ZŠ OsekZŠ Osek
08 7 PB 1.34 449.00
9= Adéla ČermákováAdéla Čermáková
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 2 PB 1.30 409.00
9= Veronika SlavatováVeronika Slavatová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
07 18 PB 1.30 409.00
11= Radka KrajčíkováRadka Krajčíková
ZŠ OsekZŠ Osek
07 6 PB 1.26 369.00
11= Andrea PopovyčováAndrea Popovyčová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 13 PB 1.26 369.00
11= Viktorie FreimannováViktorie Freimannová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
08 3 PB 1.26 369.00
14 Lucie HrebíčkováLucie Hrebíčková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 PB 1.22 331.00
15= Amálie PajkrtováAmálie Pajkrtová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 10 PB 1.22 331.00
15= Ema SedlákováEma Sedláková
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 17 PB 1.22 331.00
15= Zdeňka ŠtíchováZdeňka Štíchová
MaršovskáMaršovská
07 20 PB 1.22 331.00
15= Kateřina WasylkowaKateřina Wasylkowa
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 22 PB 1.22 331.00
15= Barbora RudolfováBarbora Rudolfová
ZŠ OsekZŠ Osek
06 16 PB 1.22 331.00
15= Ema NejedláEma Nejedlá
MaršovskáMaršovská
08 9 PB 1.22 331.00
21= Alexandry PushkinaAlexandry Pushkina
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 14 PB 1.18 293.00
21= Kateřina ŠádkováKateřina Šádková
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
07 19 PB 1.18 293.00
23 Tereza HenychováTereza Henychová
MaršovskáMaršovská
07 4 PB 1.14 257.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 12 PB 5.87 +0.2 m/s - 559.00
2 Filip KažimírFilip Kažimír
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 15 PB 5.78 +0.1 m/s - 540.00
3 Ondřej BukaOndřej Buka
MaršovskáMaršovská
06 1 PB 5.31 -1.4 m/s - 443.00
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 8 PB 5.22 +0.4 m/s - 425.00
5 Pavel KohutPavel Kohut
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 16 PB 5.18 +0.8 m/s - 417.00
6 Adam TomášAdam Tomáš
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 26 PB 4.99 +0.5 m/s - 380.00
7 David PospíšilDavid Pospíšil
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 32 PB 4.83 +0.7 m/s - 350.00
8 David SudaDavid Suda
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 31 PB 4.80 +0.4 m/s - 345.00
9= Šimon PlickaŠimon Plicka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 23 PB 4.73 +0.6 m/s - 332.00
9= Jakub WasylkowJakub Wasylkow
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 29 PB 4.73 +1.1 m/s - 332.00
11 Petr NikolukPetr Nikoluk
ZŠ OsekZŠ Osek
07 22 PB 4.61 +0.9 m/s - 310.00
12 Matěj SýhoraMatěj Sýhora
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 25 PB 4.60 +0.3 m/s - 308.00
13 Michal JežekMichal Ježek
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
07 14 PB 4.58 +0.6 m/s - 304.00
14 Vojtěch FrolíkVojtěch Frolík
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 7 PB 4.55 +1.0 m/s - 299.00
15= Roland DukajRoland Dukaj
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
07 5 PB 4.53 -0.1 m/s - 295.00
15= Jiří ČernýJiří Černý
ZŠ OsekZŠ Osek
08 4 PB 4.53 +0.3 m/s - 295.00
17 Denis LukešDenis Lukeš
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
08 20 PB 4.52 +0.4 m/s - 294.00
18 Václav HříbalVáclav Hříbal
ZŠ OsekZŠ Osek
07 11 PB 4.50 +0.5 m/s - 290.00
19 Tomáš SlunéčkoTomáš Slunéčko
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
06 PB 4.45 -0.2 m/s - 281.00
20 Stanislav VyskočilStanislav Vyskočil
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
08 28 PB 4.38 +0.4 m/s - 269.00
21= David TvrdíkDavid Tvrdík
MaršovskáMaršovská
07 27 PB 4.30 +0.2 m/s - 255.00
21= Michal KřížMichal Kříž
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 18 PB 4.30 +0.3 m/s - 255.00
23 Josef JelínekJosef Jelínek
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
06 13 PB 4.22 -0.2 m/s - 242.00
24= Filip KubíkFilip Kubík
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 19 PB 4.13 +0.4 m/s - 227.00
24= Oliver ČerníkOliver Černík
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 3 PB 4.13 -0.3 m/s - 227.00
26 Prokop KollarProkop Kollar
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
08 17 PB 4.11 -0.1 m/s - 224.00
27 Filip FišerFilip Fišer
MaršovskáMaršovská
06 6 PB 4.10 +0.1 m/s - 222.00
28 Aleš ČejkaAleš Čejka
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 2 PB 4.06 +0.2 m/s - 215.00
29 Matyáš HornaMatyáš Horna
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
08 10 PB 3.82 -0.3 m/s - 177.00
30 Jakub HomolkaJakub Homolka
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
07 9 PB 3.65 +1.0 m/s - 152.00
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 7 PB 5.08 +2.0 m/s 581.00
2 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 20 PB 4.45 +0.1 m/s 416.00
3 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 13 PB 4.35 +0.5 m/s 391.00
4 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
08 10 PB 4.34 +0.3 m/s 388.00
5 Stella BalázsováStella Balázsová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
08 1 PB 4.21 -0.5 m/s 357.00
6 Natálie HlavničkováNatálie Hlavničková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 5 PB 4.16 +0.8 m/s 345.00
7 Jiřina KindlováJiřina Kindlová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 8 PB 4.02 +1.6 m/s 312.00
8 Denisa BauerováDenisa Bauerová
MaršovskáMaršovská
06 2 PB 3.99 +0.4 m/s 306.00
9 Anežka KrajíčkováAnežka Krajíčková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
08 12 PB 3.96 +0.3 m/s 299.00
10 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 9 PB 3.82 -0.5 m/s 267.00
11= Lucie ZeithamlováLucie Zeithamlová
ZŠ OsekZŠ Osek
07 23 PB 3.77 +0.4 m/s 257.00
11= Kateřina WasylkowaKateřina Wasylkowa
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 22 PB 3.77 -0.2 m/s 257.00
13 Barbora RudolfováBarbora Rudolfová
ZŠ OsekZŠ Osek
06 16 PB 3.76 +0.6 m/s 254.00
14 Viktorie FreimannováViktorie Freimannová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
08 3 PB 3.75 -1.2 m/s 252.00
15 Radka KrajčíkováRadka Krajčíková
ZŠ OsekZŠ Osek
07 11 PB 3.73 +0.8 m/s 248.00
16 Veronika VymazalováVeronika Vymazalová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
07 21 PB 3.70 +0.2 m/s 242.00
17 Klára SimmerováKlára Simmerová
MaršovskáMaršovská
07 18 PB 3.57 -0.4 m/s 214.00
18 Barbora HouskováBarbora Housková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 6 PB 3.54 +0.3 m/s 208.00
19 Zuzana NovákováZuzana Nováková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 14 PB 3.48 +0.7 m/s 196.00
20 Tereza HenychováTereza Henychová
MaršovskáMaršovská
07 4 PB 3.45 +0.2 m/s 190.00
21 Klára RynešováKlára Rynešová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
07 17 PB 3.42 +0.1 m/s 184.00
22 Ela KlášterkováEla Klášterková
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
06 PB 3.36 -0.4 m/s 172.00
23= Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
06 19 PB 3.22 +0.4 m/s 146.00
23= Alexandry PushkinaAlexandry Pushkina
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 15 PB 3.22 -0.5 m/s 146.00
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 13 PB 08.93 460.00
2 Eliška RožcováEliška Rožcová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 19 PB 08.09 405.00
3 Denisa PetříčkováDenisa Petříčková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 18 PB 07.93 395.00
4 Hana DvořákováHana Dvořáková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
06 5 PB 07.90 393.00
5 Milada HrbkováMilada Hrbková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
08 8 PB 07.42 362.00
6 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
06 24 PB 07.34 357.00
7 Klára SimmerováKlára Simmerová
MaršovskáMaršovská
07 21 PB 07.02 336.00
8 Anna ČápováAnna Čápová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 3 PB 06.96 332.00
MS Marie KastlováMarie Kastlová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 10 PB 06.93
10 Laura CoveriniLaura Coverini
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 2 PB 06.78 321.00
11 Natálie ZborníkováNatálie Zborníková
ZŠ OsekZŠ Osek
07 27 PB 06.67 314.00
12 Vendula MacháčkováVendula Macháčková
ZŠ OsekZŠ Osek
06 15 PB 06.66 313.00
13 Kristýna SuláwskáKristýna Suláwská
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 23 PB 06.48 302.00
14 Aneta LodeAneta Lode
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 14 PB 06.25 287.00
15 Barbora KeplováBarbora Keplová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
06 12 PB 06.22 285.00
16= Natálie ŠmelhausováNatálie Šmelhausová
MaršovskáMaršovská
07 26 PB 05.89 264.00
16= Veronika SlavatováVeronika Slavatová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
07 22 PB 05.89 264.00
18 Žákavcová NikolŽákavcová Nikol
ZŠ OsekZŠ Osek
07 16 PB 05.88 264.00
19 Karolína ZindulkováKarolína Zindulková
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
07 28 PB 05.34 230.00
20= Klára RynešováKlára Rynešová
ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní...
07 20 PB 05.31 228.00
20= Nikol ŠlaicherováNikol Šlaicherová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
06 25 PB 05.31 228.00
22 Lucie HrebíčkováLucie Hrebíčková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 9 PB 04.92 203.00
23 Lucie BittnerováLucie Bittnerová
MaršovskáMaršovská
07 1 PB 04.40 171.00
Kamila ČermákováKamila Čermáková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 4 NM
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 24 PB 12.79 654.00
2 Marek VošahlíkMarek Vošahlík
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
06 28 PB 10.77 532.00
3 Milan HolcrMilan Holcr
MaršovskáMaršovská
07 9 PB 10.63 524.00
4 Ondřej HerinkOndřej Herink
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
06 8 PB 10.32 505.00
5 Ondřej BukaOndřej Buka
MaršovskáMaršovská
06 3 PB 10.23 499.00
6 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour
MaršovskáMaršovská
07 2 PB 10.22 499.00
7 Matěj KulichMatěj Kulich
ZŠ OsekZŠ Osek
07 13 PB 09.61 462.00
8 Jakub ŠlechtaJakub Šlechta
ZŠ OsekZŠ Osek
07 25 PB 09.53 457.00
9 Filip KubíkFilip Kubík
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
08 12 PB 09.32 445.00
10 Jan VaníkJan Vaník
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
06 30 PB 09.09 431.00
11 Tomáš TrmataTomáš Trmata
ZŠ OsekZŠ Osek
06 27 PB 09.02 427.00
12 Viktor PalangariViktor Palangari
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
08 21 PB 08.99 425.00
13 Matěj KodešMatěj Kodeš
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
07 31 PB 08.91 420.00
14 Ondřej NedvědOndřej Nedvěd
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 19 PB 08.74 410.00
15 Lukáš KeplLukáš Kepl
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
06 32 PB 08.53 398.00
16 Lukáš RaušLukáš Rauš
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 23 PB 08.52 397.00
17 Matěj MarešMatěj Mareš
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
07 15 PB 08.40 390.00
18 Oliver ČerníkOliver Černík
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 5 PB 08.28 383.00
19 Gabriel HurdaGabriel Hurda
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
07 11 PB 08.27 382.00
20 Ondřej BenešOndřej Beneš
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
07 1 PB 08.26 382.00
21 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
07 22 PB 07.83 356.00
22= Štefan Tomᚊtefan Tomáš
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
06 26 PB 07.63 344.00
22= Roland DukajRoland Dukaj
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
07 6 PB 07.63 344.00
24 Tobias MezinovTobias Mezinov
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 16 PB 07.60 343.00
25 Matyáš HornaMatyáš Horna
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
08 10 PB 07.59 342.00
26 Lukáš MiněkLukáš Miněk
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
08 17 PB 07.31 326.00
27 Tomáš MagnaTomáš Magna
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
08 14 PB 07.24 321.00
28 Roman NguyenRoman Nguyen
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
07 20 PB 06.87 300.00
29 Jan HavelkaJan Havelka
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
08 7 PB 06.80 296.00
30 Aleš ČejkaAleš Čejka
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
07 4 PB 06.48 277.00
Jan MuchaJan Mucha
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
07 18 NM
MS Ota ŽeleznýOta Železný
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 29 PB 08.52
Celkem 32 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek VošahlíkMarek Vošahlík 06 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1658
2 Josef SimmerJosef Simmer 07 MaršovskáMaršovská 1545
3 František PolákFrantišek Polák 05 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 1336
4 Matyáš MatoušMatyáš Matouš 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1260
5 Filip KažimírFilip Kažimír 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1186
6 Václav RaichlVáclav Raichl 07 MaršovskáMaršovská 1149
7 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1060
8 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1058
9 Ondřej BukaOndřej Buka 06 MaršovskáMaršovská 0942
10 Jan VaníkJan Vaník 06 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0933
11 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0923
12 Filip KubíkFilip Kubík 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0871
13 Daniel HušákDaniel Hušák 06 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0865
14 David PospíšilDavid Pospíšil 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0864
15 Štěpán BartošŠtěpán Bartoš 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0848
16 Jan HavelkaJan Havelka 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0846
17 Ondřej HerinkOndřej Herink 06 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0836
18 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0832
19 Šimon BrauneŠimon Braune 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0826
20 Adam TomášAdam Tomáš 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0824
21 David SudaDavid Suda 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0794
22 Viktor PalangariViktor Palangari 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0785
23 Matěj KulichMatěj Kulich 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0765
24 Petr NikolukPetr Nikoluk 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0762
25 Pavel KohutPavel Kohut 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0748
26 David UrbánekDavid Urbánek 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0714
27 Jakub WasylkowJakub Wasylkow 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0663
28 Vojtěch FrolíkVojtěch Frolík 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0659
29 Kryštof HánělKryštof Háněl 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0644
30 Denis LukešDenis Lukeš 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0641
31 Roland DukajRoland Dukaj 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0639
32 František HorváthFrantišek Horváth 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0635
33 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 MaršovskáMaršovská 0626
34 Josef JelínekJosef Jelínek 06 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0616
35 Michal KřížMichal Kříž 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0615
36 Tomáš SlunéčkoTomáš Slunéčko 06 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0612
37 Michal KubínekMichal Kubínek 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0601
38 Josef PortJosef Port 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0575
39 Jan BarošJan Baroš 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0574
40 Michal JežekMichal Ježek 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0554
41 Prokop KollarProkop Kollar 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0553
42 Stanislav VyskočilStanislav Vyskočil 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0547
43 Mikuláš KotzMikuláš Kotz 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0528
44 Matěj CejnarMatěj Cejnar 06 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0525
45 Milan HolcrMilan Holcr 07 MaršovskáMaršovská 0524
46 Jakub KašpárekJakub Kašpárek 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0523
47 Jakub SoučekJakub Souček 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0487
48 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0484
49 Dmytro TsvitotskyiDmytro Tsvitotskyi 06 ZŠ OsekZŠ Osek 0465
50 Jakub ŠlechtaJakub Šlechta 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0457
51 Matěj KodešMatěj Kodeš 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0420
52 Gabriel HurdaGabriel Hurda 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0419
53 Ondřej NedvědOndřej Nedvěd 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0410
54 Daniel SmutnýDaniel Smutný 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0409
55 Jakub PodsedníkJakub Podsedník 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0401
56 Aleš MarýskoAleš Marýsko 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0398
57 Lukáš RaušLukáš Rauš 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0397
58 Michal KoteckiMichal Kotecki 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0392
59 Matěj MarešMatěj Mareš 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0390
60 Oliver ČerníkOliver Černík 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0383
61 Stanislav DragounStanislav Dragoun 07 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0376
62 Jakub ŘehákJakub Řehák 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0360
63 Dominik ZeithamlDominik Zeithaml 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0358
64 Štefan Tomᚊtefan Tomáš 06 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0344
65 Tobias MezinovTobias Mezinov 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0343
66 Matyáš HornaMatyáš Horna 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0342
67 Filip FišerFilip Fišer 06 MaršovskáMaršovská 0331
68 Tomáš MagnaTomáš Magna 08 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0321
69 Jiří ČernýJiří Černý 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0295
70 Ota CibulkaOta Cibulka 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0257
71 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 MaršovskáMaršovská 0255
72= Šimon PlickaŠimon Plicka 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
72= Tomáš SlunéčkoTomáš Slunéčko 06 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0000
72= Matěj StýbloMatěj Stýblo 07 MaršovskáMaršovská 0000
72= Matěj VopravilMatěj Vopravil 08 MaršovskáMaršovská 0000
76= Tomáš TrmataTomáš Trmata 06 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
76= Václav HříbalVáclav Hříbal 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
76= Lukáš MiněkLukáš Miněk 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
76= Roman NguyenRoman Nguyen 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
76= Jan MuchaJan Mucha 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0000
76= Lukáš KeplLukáš Kepl 06 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
76= Ondřej BenešOndřej Beneš 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
76= Ota ŽeleznýOta Železný 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
76= Aleš ČejkaAleš Čejka 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
76= Richard KusRichard Kus 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
76= Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0000
76= Jakub HomolkaJakub Homolka 07 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0000
76= Marek HradeckýMarek Hradecký 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
76= Štěpán TrakslŠtěpán Traksl 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
76= Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
76= Jan HlisníkJan Hlisník 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
76= Lukáš KugelLukáš Kugel 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
76= Matěj SýhoraMatěj Sýhora 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
76= Miroslav ŽivnýMiroslav Živný 07 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
76= Lukáš NademlejnskýLukáš Nademlejnský 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
76= Denis MuchaDenis Mucha 07 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 0000
76= Adam FerencAdam Ferenc 08 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
76= Pavel ČermákPavel Čermák 06 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
Celkem 98 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1966
2 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1419
3 Lenka KyndlováLenka Kyndlová 08 ZŠ OsekZŠ Osek 1379
4 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1202
5 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1129
6 Kateřina HorováKateřina Horová 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0929
7 Anežka KrajíčkováAnežka Krajíčková 08 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0915
8 Denisa PetříčkováDenisa Petříčková 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0886
9 Marie BoháčkováMarie Boháčková 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0867
10 Daniela ŠelbickáDaniela Šelbická 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0861
11 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0854
12 Ema AntonovaEma Antonova 08 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0847
13 Kristýna BuriánkováKristýna Buriánková 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0815
14 Stella BalázsováStella Balázsová 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0803
15 Natálie HlavničkováNatálie Hlavničková 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0801
16 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0764
17 Denisa BauerováDenisa Bauerová 06 MaršovskáMaršovská 0730
18 Eliška FuchsováEliška Fuchsová 08 ZŠ OsekZŠ Osek 0727
19 Ema NejedláEma Nejedlá 08 MaršovskáMaršovská 0700
20 Veronika SlavatováVeronika Slavatová 07 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0673
21 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0648
22 Klára SkálováKlára Skálová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0632
23 Viktorie FreimannováViktorie Freimannová 08 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0621
24 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0618
25 Aneta LodeAneta Lode 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0613
26 Agáta KodýmováAgáta Kodýmová 07 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0562
27 Klára SimmerováKlára Simmerová 07 MaršovskáMaršovská 0550
28 Liliana KindlováLiliana Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0518
29 Nina TetřevováNina Tetřevová 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0491
30 Lucie ZeithamlováLucie Zeithamlová 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0487
31 Kateřina MusilováKateřina Musilová 08 MaršovskáMaršovská 0454
32 Michaela ZárubováMichaela Zárubová 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0450
33 Markéta BelzováMarkéta Belzová 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0430
34 Ema SedlákováEma Sedláková 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0424
35 Klára RynešováKlára Rynešová 07 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102ZŠ, Teplice, U Nových lázní... 0412
36 Anna PortováAnna Portová 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0410
37 Viktorie KotvaldováViktorie Kotvaldová 08 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0400
38 Hana DvořákováHana Dvořáková 06 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0393
39 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0391
40 Alžběta SimováAlžběta Simová 07 MaršovskáMaršovská 0372
41= Andrea PopovyčováAndrea Popovyčová 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0369
41= Radka KrajčíkováRadka Krajčíková 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0369
43 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0362
44 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová 06 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0357
45 Veronika VymazalováVeronika Vymazalová 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0346
46 Karolína ŠvačkoKarolína Švačko 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0338
47= Zdeňka ŠtíchováZdeňka Štíchová 07 MaršovskáMaršovská 0331
47= Amálie PajkrtováAmálie Pajkrtová 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0331
49 Kateřina KašpárkováKateřina Kašpárková 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0323
50 Natálie ZborníkováNatálie Zborníková 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0314
51 Vendula MacháčkováVendula Macháčková 06 ZŠ OsekZŠ Osek 0313
52 Kristýna SuláwskáKristýna Suláwská 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0302
53 Alexandry PushkinaAlexandry Pushkina 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0293
54 Lucie BittnerováLucie Bittnerová 07 MaršovskáMaršovská 0271
55 Natálie ŠmelhausováNatálie Šmelhausová 07 MaršovskáMaršovská 0264
56 Barbora RudolfováBarbora Rudolfová 06 ZŠ OsekZŠ Osek 0254
57 Karolína ZindulkováKarolína Zindulková 07 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0230
58 Nikol ŠlaicherováNikol Šlaicherová 06 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0228
59 Barbora HouskováBarbora Housková 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0208
60 Lucie HrebíčkováLucie Hrebíčková 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0203
61 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0172
62= Eliška ZajíčkováEliška Zajíčková 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
62= Karolína MatysováKarolína Matysová 08 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
64= Barbora HradeckáBarbora Hradecká 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
64= Nicol GuntherováNicol Guntherová 06 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
64= Daniela FryšováDaniela Fryšová 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
64= Anna ČápováAnna Čápová 07 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
64= Laura CoveriniLaura Coverini 07 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
64= Barbora KeplováBarbora Keplová 06 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
64= Anna SirotkováAnna Sirotková 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
64= Kamila ČermákováKamila Čermáková 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
64= Marie KastlováMarie Kastlová 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
64= Radka KastnerováRadka Kastnerová 06 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
64= Žákavcová NikolŽákavcová Nikol 07 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
64= Tereza HenychováTereza Henychová 07 MaršovskáMaršovská 0000
64= Kateřina WasylkowaKateřina Wasylkowa 07 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
64= Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
64= Šárka KadlečkováŠárka Kadlečková 07 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
64= Veronika PetříčkováVeronika Petříčková 07 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
Celkem 79 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Buzulucká{8} 1658
2 Maršovská{8} 1545
3 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 1336
4 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1260
5 ZŠ Buzulucká{8} 1186
6 Maršovská{8} 1149
7 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1060
8 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1058
9 Maršovská{8} 942
10 ZŠ Edisonova Teplice{8} 933
11 ZS Metelkovo nám.{8} 923
12 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 871
13 ZŠ Bystřany{8} 865
14 ZŠ Edisonova Teplice{8} 864
15 ZS Metelkovo nám.{8} 848
16 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 846
17 ZŠ Bystřany{8} 836
18 ZS Metelkovo nám.{8} 832
19 ZŠ Osek{8} 826
20 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 824
21 ZŠ Edisonova Teplice{8} 794
22 ZŠ Bystřany{8} 785
23 ZŠ Osek{8} 765
24 ZŠ Osek{8} 762
25 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 748
26 ZŠ Proboštov{8} 714
27 ZŠ Buzulucká{8} 663
28 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 659
29 ZŠ Buzulucká{8} 644
30 ZŠ Proboštov{8} 641
31 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 639
32 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 635
33 Maršovská{8} 626
34 ZŠ Bystřany{8} 616
35 ZS Metelkovo nám.{8} 615
36 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 612
37 ZŠ Proboštov{8} 601
38 ZŠ Edisonova Teplice{8} 575
39 ZŠ Edisonova Teplice{8} 574
40 ZŠ Proboštov{8} 554
41 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 553
42 ZŠ Bystřany{8} 547
43 ZS Metelkovo nám.{8} 528
44 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 525
45 Maršovská{8} 524
46 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 523
47 ZŠ Edisonova Teplice{8} 487
48 ZŠ Buzulucká{8} 484
49 ZŠ Osek{8} 465
50 ZŠ Osek{8} 457
51 ZŠ Edisonova Teplice{8} 420
52 ZŠ Buzulucká{8} 419
53 ZŠ Buzulucká{8} 410
54 ZŠ Osek{8} 409
55 ZS Metelkovo nám.{8} 401
56 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 398
57 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 397
58 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 392
59 ZŠ Proboštov{8} 390
60 ZS Metelkovo nám.{8} 383
61 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 376
62 ZŠ Edisonova Teplice{8} 360
63 ZŠ Osek{8} 358
64 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 344
65 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 343
66 ZŠ Proboštov{8} 342
67 Maršovská{8} 331
68 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 321
69 ZŠ Osek{8} 295
70 ZŠ Proboštov{8} 257
71 Maršovská{8} 255
72 Maršovská{8} 0
72 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
72 Maršovská{8} 0
72 ZŠ Proboštov{8} 0
72 ZŠ Buzulucká{8} 0
72 ZS Metelkovo nám.{8} 0
72 ZŠ Buzulucká{8} 0
72 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
72 ZŠ Osek{8} 0
72 ZŠ Osek{8} 0
72 ZS Metelkovo nám.{8} 0
72 ZŠ Proboštov{8} 0
72 ZŠ Bystřany{8} 0
72 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 0
72 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
72 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
72 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
72 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 0
72 ZŠ Bystřany{8} 0
72 Základní škola U Nových lázní 1102{8} 0
72 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 0
72 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
72 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
72 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
72 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270{8} 0
72 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
72 ZŠ Proboštov{8} 0
Celkem 98 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Buzulucká{8} 1966
2 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1419
3 ZŠ Osek{8} 1379
4 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 1202
5 ZS Metelkovo nám.{8} 1129
6 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 929
7 ZŠ Buzulucká{8} 915
8 ZS Metelkovo nám.{8} 886
9 ZŠ Buzulucká{8} 867
10 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 861
11 ZŠ Buzulucká{8} 854
12 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 847
13 ZŠ Edisonova Teplice{8} 815
14 ZŠ Edisonova Teplice{8} 803
15 ZŠ Edisonova Teplice{8} 801
16 ZŠ Bystřany{8} 764
17 Maršovská{8} 730
18 ZŠ Osek{8} 727
19 Maršovská{8} 700
20 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 673
21 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 648
22 ZS Metelkovo nám.{8} 632
23 ZŠ Bystřany{8} 621
24 ZS Metelkovo nám.{8} 618
25 ZŠ Edisonova Teplice{8} 613
26 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 562
27 Maršovská{8} 550
28 ZS Metelkovo nám.{8} 518
29 ZS Metelkovo nám.{8} 491
30 ZŠ Osek{8} 487
31 Maršovská{8} 454
32 ZŠ Edisonova Teplice{8} 450
33 ZS Metelkovo nám.{8} 430
34 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 424
35 ZŠ, Teplice, U Nových lázní 1102{8} 412
36 ZŠ Buzulucká{8} 410
37 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 400
38 ZŠ Buzulucká{8} 393
39 ZS Metelkovo nám.{8} 391
40 Maršovská{8} 372
41 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 369
41 ZŠ Osek{8} 369
43 ZS Metelkovo nám.{8} 362
44 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 357
45 ZŠ Bystřany{8} 346
46 ZŠ Bystřany{8} 338
47 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 331
47 Maršovská{8} 331
49 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 323
50 ZŠ Osek{8} 314
51 ZŠ Osek{8} 313
52 ZŠ Edisonova Teplice{8} 302
53 ZŠ Edisonova Teplice{8} 293
54 Maršovská{8} 271
55 Maršovská{8} 264
56 ZŠ Osek{8} 254
57 ZŠ Bystřany{8} 230
58 ZŠ Bystřany{8} 228
59 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 208
60 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 203
61 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 172
62 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
62 ZŠ Buzulucká{8} 0
62 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
62 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
62 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
62 ZŠ Osek{8} 0
62 Maršovská{8} 0
62 ZŠ Na Stínadlech, Teplice{8} 0
62 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
62 ZŠ Buzulucká{8} 0
62 ZŠ Buzulucká{8} 0
62 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
62 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
62 ZŠ Osek{8} 0
62 ZS Metelkovo nám.{8} 0
62 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
62 ZŠ Osek{8} 0
62 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
Celkem 79 závodníků