Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III.- Třebíč

Třebíč (16. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MezlíkŠimon Mezlík 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 8 08.62 393.00
2 Šimon BalogŠimon Balog 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 08.85 338.00
3 Josef KvapilJosef Kvapil 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 09.08 287.00
4 Nicolas FrajtNicolas Frajt 08 Zš JemniceZš Jemnice 6 09.09 285.00
5 Jaroslav KružíkJaroslav Kružík 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7 09.13 276.00
6 Tomáš DubskýTomáš Dubský 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 09.25 251.00
7 Michal HobzaMichal Hobza 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 09.28 245.00
8 Šimon VybíralŠimon Vybíral 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1 09.80 151.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TerleckiRoman Terlecki 08 Zš JemniceZš Jemnice 1 08.54 413.00
2 Vojtěch DunkelVojtěch Dunkel 08 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 5 08.89 329.00
3 Jakub JandaJakub Janda 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 6 08.90 327.00
4 Viktor ŘezníčekViktor Řezníček 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 7 09.19 264.00
5 Matyáš MalýMatyáš Malý 09 Zš JemniceZš Jemnice 3 09.31 239.00
6 Patrick ČermákPatrick Čermák 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 4 09.32 237.00
7 Vladimír SobotkaVladimír Sobotka 08 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 2 09.38 226.00
8 Ondřej ŠtveráčekOndřej Štveráček 08 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 8 09.91 134.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BoreckýMatěj Borecký 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 4 08.37 457.00
2 Filip FráňaFilip Fráňa 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 08.56 408.00
3 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 5 08.92 322.00
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 2 08.94 318.00
5 Filip JurkaFilip Jurka 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 3 08.96 313.00
6 Nikolas PaličkaNikolas Palička 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 09.06 291.00
7 Šimon NečesalŠimon Nečesal 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 09.38 226.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MěcháčekTomáš Měcháček 08 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 5 08.41 447.00
2 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 6 08.69 376.00
3 Jan NěmečekJan Němeček 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 3 08.83 343.00
4 Jiří StřížJiří Stříž 08 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 7 08.93 320.00
5 Lukas FilaLukas Fila 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 4 09.23 255.00
6 Ondřej ŠplíchalOndřej Šplíchal 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 8 09.34 233.00
7 Petr ŠidlíkPetr Šidlík 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 2 09.48 207.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BoreckýMatěj Borecký 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 4 08.37 457.00
2 Tomáš MěcháčekTomáš Měcháček 08 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 5 08.41 447.00
3 Roman TerleckiRoman Terlecki 08 Zš JemniceZš Jemnice 1 08.54 413.00
4 Filip FráňaFilip Fráňa 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 08.56 408.00
5 Šimon MezlíkŠimon Mezlík 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 8 08.62 393.00
6 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 6 08.69 376.00
7 Jan NěmečekJan Němeček 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 3 08.83 343.00
8 Šimon BalogŠimon Balog 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 08.85 338.00
9 Vojtěch DunkelVojtěch Dunkel 08 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 5 08.89 329.00
10 Jakub JandaJakub Janda 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 6 08.90 327.00
11 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 5 08.92 322.00
12 Jiří StřížJiří Stříž 08 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 7 08.93 320.00
13 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 2 08.94 318.00
14 Filip JurkaFilip Jurka 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 3 08.96 313.00
15 Nikolas PaličkaNikolas Palička 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 09.06 291.00
16 Josef KvapilJosef Kvapil 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 09.08 287.00
17 Nicolas FrajtNicolas Frajt 08 Zš JemniceZš Jemnice 6 09.09 285.00
18 Jaroslav KružíkJaroslav Kružík 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7 09.13 276.00
19 Viktor ŘezníčekViktor Řezníček 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 7 09.19 264.00
20 Lukas FilaLukas Fila 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 4 09.23 255.00
21 Tomáš DubskýTomáš Dubský 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 09.25 251.00
22 Michal HobzaMichal Hobza 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 09.28 245.00
23 Matyáš MalýMatyáš Malý 09 Zš JemniceZš Jemnice 3 09.31 239.00
24 Patrick ČermákPatrick Čermák 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 4 09.32 237.00
25 Ondřej ŠplíchalOndřej Šplíchal 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 8 09.34 233.00
26 Vladimír SobotkaVladimír Sobotka 08 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 2 09.38 226.00
26 Šimon NečesalŠimon Nečesal 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 09.38 226.00
28 Petr ŠidlíkPetr Šidlík 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 2 09.48 207.00
29 Šimon VybíralŠimon Vybíral 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1 09.80 151.00
30 Ondřej ŠtveráčekOndřej Štveráček 08 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 8 09.91 134.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 SB 08.31 755.00
2 Nikol HorkáNikol Horká 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 5 SB 08.74 635.00
3 Kristýna ChromáKristýna Chromá 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 7 08.89 595.00
4 Kristýna Klára KuchaříkováKristýna Klára Kuchaříková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 2 09.19 518.00
5 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 8 09.57 428.00
6 Karolína ŠandováKarolína Šandová 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 09.59 424.00
7 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Zš JemniceZš Jemnice 3 09.62 417.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sylvie HorkáSylvie Horká 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 08.89 595.00
2 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 09.20 516.00
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 10 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 4 09.46 454.00
4 Natálie KrátkáNatálie Krátká 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 09.74 391.00
5 Vendula MácováVendula Mácová 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 09.82 374.00
6 Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 09.86 365.00
7 Karolína KosmákováKarolína Kosmáková 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 3 10.07 322.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ZachováHana Zachová 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 8 08.87 600.00
2 Barbora SoučkováBarbora Součková 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 3 09.20 516.00
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Zš JemniceZš Jemnice 4 09.54 435.00
4 Natálie TrnkováNatálie Trnková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 7 09.56 431.00
5 Karolína NeufussováKarolína Neufussová 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 5 09.81 376.00
6 Ema SchadováEma Schadová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 10.10 316.00
7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 10.55 233.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MrňováTereza Mrňová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 09.17 523.00
2 Linda PetrováLinda Petrová 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 09.54 435.00
3 Stela OkošováStela Okošová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 3 09.59 424.00
4 Jana DohnalováJana Dohnalová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 4 09.77 384.00
5 Daniela KubešováDaniela Kubešová 10 Zš JemniceZš Jemnice 5 10.44 252.00
6 Gabriela TepláGabriela Teplá 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 10.79 193.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KřivanováNela Křivanová 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 09.16 526.00
2 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 2 09.27 499.00
3 Tatiana HusákováTatiana Husáková 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 09.34 482.00
4 Vanessa CibuľováVanessa Cibuľová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 09.41 465.00
5 Lucie ČurdováLucie Čurdová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 5 09.63 415.00
6 Tereza HorkáTereza Horká 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 6 09.74 391.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 SB 08.31 755.00
2 Nikol HorkáNikol Horká 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 5 SB 08.74 635.00
3 Hana ZachováHana Zachová 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 8 08.87 600.00
4 Kristýna ChromáKristýna Chromá 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 7 08.89 595.00
4 Sylvie HorkáSylvie Horká 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 08.89 595.00
6 Nela KřivanováNela Křivanová 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 09.16 526.00
7 Tereza MrňováTereza Mrňová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 09.17 523.00
8 Kristýna Klára KuchaříkováKristýna Klára Kuchaříková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 2 09.19 518.00
9 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 09.20 516.00
9 Barbora SoučkováBarbora Součková 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 3 09.20 516.00
11 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 2 09.27 499.00
12 Tatiana HusákováTatiana Husáková 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 09.34 482.00
13 Vanessa CibuľováVanessa Cibuľová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 09.41 465.00
14 Barbora DavídkováBarbora Davídková 10 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 4 09.46 454.00
15 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Zš JemniceZš Jemnice 4 09.54 435.00
15 Linda PetrováLinda Petrová 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 09.54 435.00
17 Natálie TrnkováNatálie Trnková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 7 09.56 431.00
18 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 8 09.57 428.00
19 Karolína ŠandováKarolína Šandová 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 09.59 424.00
19 Stela OkošováStela Okošová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 3 09.59 424.00
21 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Zš JemniceZš Jemnice 3 09.62 417.00
22 Lucie ČurdováLucie Čurdová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 5 09.63 415.00
23 Natálie KrátkáNatálie Krátká 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 09.74 391.00
23 Tereza HorkáTereza Horká 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 6 09.74 391.00
25 Jana DohnalováJana Dohnalová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 4 09.77 384.00
26 Karolína NeufussováKarolína Neufussová 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 5 09.81 376.00
27 Vendula MácováVendula Mácová 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 09.82 374.00
28 Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 09.86 365.00
29 Karolína KosmákováKarolína Kosmáková 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 3 10.07 322.00
30 Ema SchadováEma Schadová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 10.10 316.00
31 Daniela KubešováDaniela Kubešová 10 Zš JemniceZš Jemnice 5 10.44 252.00
32 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 10.55 233.00
33 Gabriela TepláGabriela Teplá 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 10.79 193.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 1:56.15 567.00
2 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 10 1:57.85 541.00
3 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 1:57.95 539.00
4 Nikola BrabencováNikola Brabencová 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 1 2:05.77 427.00
5 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 9 2:14.05 322.00
6 Adéla VydrováAdéla Vydrová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 11 2:15.14 309.00
7 Adéla PopelářováAdéla Popelářová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8 2:17.19 285.00
8 Anna KrejčíAnna Krejčí 10 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 5 2:18.09 275.00
9 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Zš JemniceZš Jemnice 3 2:19.00 265.00
10 Nikola NekudováNikola Nekudová 10 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 6 2:20.84 246.00
11 Adéla HavlenováAdéla Havlenová 10 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 2 3:14.23 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie MaternováViktorie Maternová 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 2:08.27 394.00
2 Jana FeltbabelováJana Feltbabelová 09 Zš JemniceZš Jemnice 4 2:11.80 349.00
3 Anna SmutnáAnna Smutná 10 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 10 2:12.09 345.00
4 Linda BeňovskáLinda Beňovská 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 2 2:12.94 335.00
5 Jana NečesalováJana Nečesalová 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 8 2:14.07 321.00
6 Tina HejátkováTina Hejátková 10 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 5 2:15.05 310.00
7 Nela ČermákováNela Čermáková 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 2:15.47 305.00
8 Stela OkošováStela Okošová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 9 2:20.70 247.00
9 Natálie TrnkováNatálie Trnková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 11 2:21.09 243.00
10 Tereza HorkáTereza Horká 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 6 2:21.77 236.00
Lucie AntoškováLucie Antošková 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana ZachováHana Zachová 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 11 1:56.92 555.00
2 Nikola VodováNikola Vodová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 9 2:02.12 478.00
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Zš JemniceZš Jemnice 12 2:05.04 437.00
4 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 5 2:05.93 425.00
5 Denisa ČermákováDenisa Čermáková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 1 2:06.19 421.00
6 Eliška HobzováEliška Hobzová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 2 2:14.19 320.00
7 Vanesa RaabováVanesa Raabová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 6 2:14.77 313.00
8 Karolína LavickáKarolína Lavická 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 4 2:18.45 271.00
9 Aneta VodováAneta Vodová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 10 2:19.57 259.00
10 Eliška ŠabackáEliška Šabacká 10 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 7 2:24.56 208.00
Tatiana HusákováTatiana Husáková 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 1:56.15 567.00
2 Hana ZachováHana Zachová 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 11 1:56.92 555.00
3 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 10 1:57.85 541.00
4 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 1:57.95 539.00
5 Nikola VodováNikola Vodová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 9 2:02.12 478.00
6 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Zš JemniceZš Jemnice 12 2:05.04 437.00
7 Nikola BrabencováNikola Brabencová 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 1 2:05.77 427.00
8 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 5 2:05.93 425.00
9 Denisa ČermákováDenisa Čermáková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 1 2:06.19 421.00
10 Viktorie MaternováViktorie Maternová 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 2:08.27 394.00
11 Jana FeltbabelováJana Feltbabelová 09 Zš JemniceZš Jemnice 4 2:11.80 349.00
12 Anna SmutnáAnna Smutná 10 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 10 2:12.09 345.00
13 Linda BeňovskáLinda Beňovská 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 2 2:12.94 335.00
14 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 9 2:14.05 322.00
15 Jana NečesalováJana Nečesalová 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 8 2:14.07 321.00
16 Eliška HobzováEliška Hobzová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 2 2:14.19 320.00
17 Vanesa RaabováVanesa Raabová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 6 2:14.77 313.00
18 Tina HejátkováTina Hejátková 10 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 5 2:15.05 310.00
19 Adéla VydrováAdéla Vydrová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 11 2:15.14 309.00
20 Nela ČermákováNela Čermáková 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 2:15.47 305.00
21 Adéla PopelářováAdéla Popelářová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8 2:17.19 285.00
22 Anna KrejčíAnna Krejčí 10 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 5 2:18.09 275.00
23 Karolína LavickáKarolína Lavická 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 4 2:18.45 271.00
24 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Zš JemniceZš Jemnice 3 2:19.00 265.00
25 Aneta VodováAneta Vodová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 10 2:19.57 259.00
26 Stela OkošováStela Okošová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 9 2:20.70 247.00
27 Nikola NekudováNikola Nekudová 10 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 6 2:20.84 246.00
28 Natálie TrnkováNatálie Trnková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 11 2:21.09 243.00
29 Tereza HorkáTereza Horká 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 6 2:21.77 236.00
30 Eliška ŠabackáEliška Šabacká 10 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 7 2:24.56 208.00
31 Adéla HavlenováAdéla Havlenová 10 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 2 3:14.23 0.00
Lucie AntoškováLucie Antošková 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1 DNS
Tatiana HusákováTatiana Husáková 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel NémethDaniel Németh 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 8 3:22.88 458.00
2 Filip LojdaFilip Lojda 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 3:25.67 435.00
3 Sebastian HlouchSebastian Hlouch 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 4 3:29.17 407.00
4 Daniel PokornýDaniel Pokorný 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 10 3:31.32 390.00
5 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 3 3:31.55 389.00
6 Tomáš DokulilTomáš Dokulil 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 2 3:32.40 382.00
7 Matyáš BoudaMatyáš Bouda 10 Zš JemniceZš Jemnice 1 3:36.49 352.00
8 Matyáš ChlandaMatyáš Chlanda 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 5 3:37.12 347.00
9 Lukáš JiříčekLukáš Jiříček 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 6 3:48.58 268.00
10 Jakub NixJakub Nix 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 9 3:53.79 236.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 3:16.61 511.00
2 Lukáš SázavskýLukáš Sázavský 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 9 3:24.52 444.00
3 Matěj DřímalMatěj Dřímal 08 Zš JemniceZš Jemnice 1 3:28.92 409.00
4 Zbyněk KoubaZbyněk Kouba 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 3:39.85 327.00
5 David PetrákDavid Petrák 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 3:43.42 303.00
6 Jiří KlimešJiří Klimeš 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 3:46.16 284.00
7 Štěpán GotthardŠtěpán Gotthard 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 3 3:46.63 281.00
8 Mikuláš OndrejovičMikuláš Ondrejovič 10 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 6 3:54.14 233.00
9 Lukas FilaLukas Fila 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 2 4:04.06 177.00
10 Vít SmíšekVít Smíšek 08 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 10 4:29.24 66.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 3:24.56 444.00
2 Jan NěmečekJan Němeček 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 4 3:25.33 438.00
3 Šimon PrášilŠimon Prášil 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 6 3:31.70 387.00
4 Theodorik SeitlTheodorik Seitl 08 Zš JemniceZš Jemnice 8 3:34.80 364.00
5 Tomáš PejchalTomáš Pejchal 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 3:35.92 356.00
6 Viktor ŘezníčekViktor Řezníček 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 7 3:37.48 344.00
7 Petr SmolaPetr Smola 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 9 3:42.68 308.00
8 Michal HobzaMichal Hobza 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 3:42.98 306.00
9 Ondřej ČíhalOndřej Číhal 10 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1 3:51.43 250.00
10 David SobotkaDavid Sobotka 10 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 10 3:57.00 216.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 3:16.61 511.00
2 Daniel NémethDaniel Németh 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 8 3:22.88 458.00
3 Lukáš SázavskýLukáš Sázavský 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 9 3:24.52 444.00
4 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 3:24.56 444.00
5 Jan NěmečekJan Němeček 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 4 3:25.33 438.00
6 Filip LojdaFilip Lojda 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 3:25.67 435.00
7 Matěj DřímalMatěj Dřímal 08 Zš JemniceZš Jemnice 1 3:28.92 409.00
8 Sebastian HlouchSebastian Hlouch 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 4 3:29.17 407.00
9 Daniel PokornýDaniel Pokorný 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 10 3:31.32 390.00
10 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 3 3:31.55 389.00
11 Šimon PrášilŠimon Prášil 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 6 3:31.70 387.00
12 Tomáš DokulilTomáš Dokulil 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 2 3:32.40 382.00
13 Theodorik SeitlTheodorik Seitl 08 Zš JemniceZš Jemnice 8 3:34.80 364.00
14 Tomáš PejchalTomáš Pejchal 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 3:35.92 356.00
15 Matyáš BoudaMatyáš Bouda 10 Zš JemniceZš Jemnice 1 3:36.49 352.00
16 Matyáš ChlandaMatyáš Chlanda 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 5 3:37.12 347.00
17 Viktor ŘezníčekViktor Řezníček 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 7 3:37.48 344.00
18 Zbyněk KoubaZbyněk Kouba 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 3:39.85 327.00
19 Petr SmolaPetr Smola 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 9 3:42.68 308.00
20 Michal HobzaMichal Hobza 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 3:42.98 306.00
21 David PetrákDavid Petrák 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 3:43.42 303.00
22 Jiří KlimešJiří Klimeš 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 3:46.16 284.00
23 Štěpán GotthardŠtěpán Gotthard 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 3 3:46.63 281.00
24 Lukáš JiříčekLukáš Jiříček 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 6 3:48.58 268.00
25 Ondřej ČíhalOndřej Číhal 10 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1 3:51.43 250.00
26 Jakub NixJakub Nix 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 9 3:53.79 236.00
27 Mikuláš OndrejovičMikuláš Ondrejovič 10 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 6 3:54.14 233.00
28 David SobotkaDavid Sobotka 10 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 10 3:57.00 216.00
29 Lukas FilaLukas Fila 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 2 4:04.06 177.00
30 Vít SmíšekVít Smíšek 08 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 10 4:29.24 66.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Měcháček, Janda, Strážnický, Sázavský Měcháček, Janda, Strážnický, Sázavský ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 6 32.58 414.00
2 Seitl, Václavek, Terlecki, Malý Seitl, Václavek, Terlecki, Malý Zš JemniceZš Jemnice 7 33.49 357.00
3 Fráňa, Jurka, Lojda, Nečesal Fráňa, Jurka, Lojda, Nečesal ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 33.51 356.00
4 Németh, Řezníček, Polák, Dunkel Németh, Řezníček, Polák, Dunkel ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 3 34.67 289.00
5 Čermák, Fila, Sobotka, Vávra Čermák, Fila, Sobotka, Vávra ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 4 35.91 225.00
6 Štveráček, Jiříček, Dvořák Štveráček, Jiříček, Dvořák ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 38.25 124.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mezlík, Navrátil, Prášil, Spáčil Mezlík, Navrátil, Prášil, Spáčil ZŠ BenešovaZŠ Benešova 3 32.96 390.00
2 Borecký, Příhoda, Němec, Palička Borecký, Příhoda, Němec, Palička ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 33.00 387.00
3 Balog, Kvapil, Vajdík, Hobza Balog, Kvapil, Vajdík, Hobza ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 33.41 362.00
4 Šplíchal, Němeček, Stříž, Křivánek Šplíchal, Němeček, Stříž, Křivánek ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 2 34.93 275.00
5 Vybíral, Dubský, Fila, Kružík Vybíral, Dubský, Fila, Kružík ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7 35.23 260.00
6 Čermák, Číhal, Urbánek, Klouda Čermák, Číhal, Urbánek, Klouda ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 36.51 197.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nesiba, Pocar, Václavek, Frajt Nesiba, Pocar, Václavek, Frajt Zš JemniceZš Jemnice 3 34.02 326.00
2 Hlouch, Petrák, Hájek, Pejchal Hlouch, Petrák, Hájek, Pejchal ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 34.04 325.00
3 Hájek, Pokorný, Krejčí, Doležal Hájek, Pokorný, Krejčí, Doležal ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 35.29 256.00
4 Lojda, Votka, Kouba, Smola Lojda, Votka, Kouba, Smola ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 36.33 205.00
5 Šidlík, Ondrejovič, Daniel, Dokulil Šidlík, Ondrejovič, Daniel, Dokulil ZŠ BenešovaZŠ Benešova 2 37.01 174.00
6 Nix, Smíšek, Tůma, Okoš Nix, Smíšek, Tůma, Okoš ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 7 37.17 167.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Měcháček, Janda, Strážnický, Sázavský Měcháček, Janda, Strážnický, Sázavský ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 6 32.58 414.00
2 Mezlík, Navrátil, Prášil, Spáčil Mezlík, Navrátil, Prášil, Spáčil ZŠ BenešovaZŠ Benešova 3 32.96 390.00
3 Borecký, Příhoda, Němec, Palička Borecký, Příhoda, Němec, Palička ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 33.00 387.00
4 Balog, Kvapil, Vajdík, Hobza Balog, Kvapil, Vajdík, Hobza ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 33.41 362.00
5 Seitl, Václavek, Terlecki, Malý Seitl, Václavek, Terlecki, Malý Zš JemniceZš Jemnice 7 33.49 357.00
6 Fráňa, Jurka, Lojda, Nečesal Fráňa, Jurka, Lojda, Nečesal ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 33.51 356.00
7 Nesiba, Pocar, Václavek, Frajt Nesiba, Pocar, Václavek, Frajt Zš JemniceZš Jemnice 3 34.02 326.00
8 Hlouch, Petrák, Hájek, Pejchal Hlouch, Petrák, Hájek, Pejchal ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 34.04 325.00
9 Németh, Řezníček, Polák, Dunkel Németh, Řezníček, Polák, Dunkel ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 3 34.67 289.00
10 Šplíchal, Němeček, Stříž, Křivánek Šplíchal, Němeček, Stříž, Křivánek ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 2 34.93 275.00
11 Vybíral, Dubský, Fila, Kružík Vybíral, Dubský, Fila, Kružík ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7 35.23 260.00
12 Hájek, Pokorný, Krejčí, Doležal Hájek, Pokorný, Krejčí, Doležal ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 35.29 256.00
13 Čermák, Fila, Sobotka, Vávra Čermák, Fila, Sobotka, Vávra ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 4 35.91 225.00
14 Lojda, Votka, Kouba, Smola Lojda, Votka, Kouba, Smola ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 36.33 205.00
15 Čermák, Číhal, Urbánek, Klouda Čermák, Číhal, Urbánek, Klouda ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 36.51 197.00
16 Šidlík, Ondrejovič, Daniel, Dokulil Šidlík, Ondrejovič, Daniel, Dokulil ZŠ BenešovaZŠ Benešova 2 37.01 174.00
17 Nix, Smíšek, Tůma, Okoš Nix, Smíšek, Tůma, Okoš ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 7 37.17 167.00
18 Štveráček, Jiříček, Dvořák Štveráček, Jiříček, Dvořák ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 38.25 124.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katovská, Vodová, Horká, Trojanová Katovská, Vodová, Horká, Trojanová ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3 33.61 622.00
2 Papoušková, Hobzová, Mrňová, Křivanová Papoušková, Hobzová, Mrňová, Křivanová ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 34.64 554.00
3 Horká, Hálová, Divišová, Šandová Horká, Hálová, Divišová, Šandová ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 35.45 503.00
4 Dohnalová, Kovářová, Okošová, Polická Dohnalová, Kovářová, Okošová, Polická ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 4 35.90 476.00
5 Pekárková, Krátká, Nováková, Mácová Pekárková, Krátká, Nováková, Mácová ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 36.11 463.00
6 Chaloupková, Součková, Davídková, Zachová Chaloupková, Součková, Davídková, Zachová ZŠ BenešovaZŠ Benešova 6 38.58 327.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Havlenová, Chromá, Kuchaříková Černá, Havlenová, Chromá, Kuchaříková ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 4 34.64 554.00
2 Husáková, Velebová, Petrová, Masia Husáková, Velebová, Petrová, Masia ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 6 35.15 522.00
3 Hynková, Kubešová, Doležalová, Baštářová Hynková, Kubešová, Doležalová, Baštářová Zš JemniceZš Jemnice 3 37.31 395.00
4 Dokulilová, Fialová, Krejčí, Smutná Dokulilová, Fialová, Krejčí, Smutná ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 5 37.83 366.00
5 Neufussová, Horká, Lavická, Kosmáková Neufussová, Horká, Lavická, Kosmáková ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 7 37.90 363.00
6 Šabacká, Valíková, Trnková, Teplá Šabacká, Valíková, Trnková, Teplá ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 39.30 291.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Větrovská, Cibuľová, Koudelová, Zahradníčková Větrovská, Cibuľová, Koudelová, Zahradníčková ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 36.36 449.00
2 Beňovská, Szabó, Klinerová, Svobodová Beňovská, Szabó, Klinerová, Svobodová ZŠ BenešovaZŠ Benešova 5 36.98 413.00
3 Čurdová, Raabová, Bartošová, Vydrová Čurdová, Raabová, Bartošová, Vydrová ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 6 37.50 384.00
4 Sedláčková, Meidlová, Feltbabelová, Smetanová Sedláčková, Meidlová, Feltbabelová, Smetanová Zš JemniceZš Jemnice 3 37.53 382.00
5 Vodová, Popelářová, Čermáková, Schadová Vodová, Popelářová, Čermáková, Schadová ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 37.55 381.00
6 Benáčková, Nekudová, Mejzlíková, Nahodilová Benáčková, Nekudová, Mejzlíková, Nahodilová ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 4 40.42 240.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katovská, Vodová, Horká, Trojanová Katovská, Vodová, Horká, Trojanová ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3 33.61 622.00
2 Papoušková, Hobzová, Mrňová, Křivanová Papoušková, Hobzová, Mrňová, Křivanová ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 34.64 554.00
2 Černá, Havlenová, Chromá, Kuchaříková Černá, Havlenová, Chromá, Kuchaříková ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 4 34.64 554.00
4 Husáková, Velebová, Petrová, Masia Husáková, Velebová, Petrová, Masia ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 6 35.15 522.00
5 Horká, Hálová, Divišová, Šandová Horká, Hálová, Divišová, Šandová ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 35.45 503.00
6 Dohnalová, Kovářová, Okošová, Polická Dohnalová, Kovářová, Okošová, Polická ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 4 35.90 476.00
7 Pekárková, Krátká, Nováková, Mácová Pekárková, Krátká, Nováková, Mácová ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 36.11 463.00
8 Větrovská, Cibuľová, Koudelová, Zahradníčková Větrovská, Cibuľová, Koudelová, Zahradníčková ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 36.36 449.00
9 Beňovská, Szabó, Klinerová, Svobodová Beňovská, Szabó, Klinerová, Svobodová ZŠ BenešovaZŠ Benešova 5 36.98 413.00
10 Hynková, Kubešová, Doležalová, Baštářová Hynková, Kubešová, Doležalová, Baštářová Zš JemniceZš Jemnice 3 37.31 395.00
11 Čurdová, Raabová, Bartošová, Vydrová Čurdová, Raabová, Bartošová, Vydrová ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 6 37.50 384.00
12 Sedláčková, Meidlová, Feltbabelová, Smetanová Sedláčková, Meidlová, Feltbabelová, Smetanová Zš JemniceZš Jemnice 3 37.53 382.00
13 Vodová, Popelářová, Čermáková, Schadová Vodová, Popelářová, Čermáková, Schadová ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 37.55 381.00
14 Dokulilová, Fialová, Krejčí, Smutná Dokulilová, Fialová, Krejčí, Smutná ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 5 37.83 366.00
15 Neufussová, Horká, Lavická, Kosmáková Neufussová, Horká, Lavická, Kosmáková ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 7 37.90 363.00
16 Chaloupková, Součková, Davídková, Zachová Chaloupková, Součková, Davídková, Zachová ZŠ BenešovaZŠ Benešova 6 38.58 327.00
17 Šabacká, Valíková, Trnková, Teplá Šabacká, Valíková, Trnková, Teplá ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 2 39.30 291.00
18 Benáčková, Nekudová, Mejzlíková, Nahodilová Benáčková, Nekudová, Mejzlíková, Nahodilová ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 4 40.42 240.00

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Matěj DřímalMatěj Dřímal
Zš JemniceZš Jemnice
08 5 PB 1.58 o o o o o o o xo o xxo xo o xxx 449.00
2 Jakub JandaJakub Janda
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
09 11 PB 1.54 o o o o o o o o xo xo xxo xxx 419.00
3 Jaroslav KružíkJaroslav Kružík
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 14 PB 1.50 o o o o o o o o o xxo x 389.00
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 9 PB 1.50 o o o o o o o xxo xo xxo x 389.00
5 František PocarFrantišek Pocar
Zš JemniceZš Jemnice
08 22 PB 1.46 o o o o o o o o o x 360.00
6 Filip FráňaFilip Fráňa
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 6 PB 1.46 o o o o o o o o xo xxx 360.00
7 Matěj BoreckýMatěj Borecký
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
08 2 PB 1.46 o o xo o xo o o xo xxo x 360.00
8 Tim NesibaTim Nesiba
Zš JemniceZš Jemnice
08 21 PB 1.42 o - o o o o o xo xxx 331.00
9 Tomáš MěcháčekTomáš Měcháček
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
08 19 PB 1.42 o o o o o xo o xxo xx 331.00
10 Marek SpáčilMarek Spáčil
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 25 PB 1.38 o o o o o o o xxx 303.00
11 Martin VávraMartin Vávra
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
08 30 PB 1.38 xo o o o o o o x 303.00
12 Filip LojdaFilip Lojda
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 16 PB 1.38 o o o o o xo xxo x 303.00
13 Michal StrážnickýMichal Strážnický
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
08 26 PB 1.38 o o xo xo xo xxo xxo xxx 303.00
14 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 4 PB 1.34 o o o o o o xxx 276.00
15 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 28 PB 1.34 o o xxo o xx xxo 276.00
16 Tomáš BílekTomáš Bílek
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
09 1 PB 1.30 o o o o xo x 250.00
17 Daniel VajdíkDaniel Vajdík
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
08 29 PB 1.26 xo o o o xxx 225.00
18 Karel KabelkaKarel Kabelka
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
09 12 PB 1.26 o o o xo xx 225.00
19 Daniel NémethDaniel Németh
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 20 PB 1.26 - o xxo xo xxx 225.00
20 Lukáš HájekLukáš Hájek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
22 8 PB 1.26 o o xxo xxo xxx 225.00
21 Štefan GajdošŠtefan Gajdoš
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 7 PB 1.22 o o o xx 200.00
22 Dominik SobotkaDominik Sobotka
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
09 24 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
23 David PolákDavid Polák
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
10 23 PB 1.18 - o x x 176.00
24 Matěj KřivánekMatěj Křivánek
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
10 15 PB 1.18 xo o x 176.00
25= Tomáš LojdaTomáš Lojda
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 17 PB 1.14 o xxx 153.00
25= Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
09 3 PB 1.14 o xx 153.00
27= Štěpán KovářŠtěpán Kovář
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
09 13 PB 1.14 xo xx xx 153.00
27= Jan TůmaJan Tůma
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
10 27 PB 1.14 xo xxx 153.00
29 Tomáš MayerTomáš Mayer
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 18 PB 0.00 x 0.00
Jakub ChalupaJakub Chalupa
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 10 NM xxx
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 Body
1 Tereza MrňováTereza Mrňová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
08 18 PB 1.46 - - o o o o o o o o xxo xxx 577.00
2 Sabina DivišováSabina Divišová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 5 PB 1.30 - - - o o o o x 409.00
3 Adéla HavlenováAdéla Havlenová
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
10 7 PB 1.30 - o o o o xxo o xxx 409.00
4 Adéla PopelářováAdéla Popelářová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
10 21 PB 1.30 o o o o xxo xxo xxo xxx 409.00
5 Valerie PolickáValerie Polická
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
08 20 PB 1.26 o - xo o o o xxx 369.00
6 Natálie ProkešováNatálie Prokešová
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 22 PB 1.26 - - o o o xo xxx 369.00
7 Eliška HobzováEliška Hobzová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
08 8 PB 1.26 o - o xxo o xxo xxx 369.00
8= Lucie AntoškováLucie Antošková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
09 1 PB 1.22 o - o o o x 331.00
8= Petra KrálíkováPetra Králíková
Zš JemniceZš Jemnice
08 14 PB 1.22 - - o o o xxx 331.00
10 Zuzana VětrovskáZuzana Větrovská
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
08 27 PB 1.22 - o o o xxo xxx 331.00
11 Markéta KovářováMarkéta Kovářová
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
09 13 PB 1.22 o xo xo o xxo xxx 331.00
12= Lucie ProtivínskáLucie Protivínská
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 23 PB 1.18 - o o o xxx 293.00
12= Denisa ČermákováDenisa Čermáková
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 3 PB 1.18 - o o o xxx 293.00
14 Barbora KatovskáBarbora Katovská
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 12 PB 1.18 o xo xo o xxx 293.00
15 Sylvie HorkáSylvie Horká
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
10 9 PB 1.18 xo o o xo xxx 293.00
16 Kateřina FialováKateřina Fialová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
08 6 PB 1.18 xo xo o xo xxx 293.00
17 Lucie TomkováLucie Tomková
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
08 26 PB 1.18 o xo xo xxo xxx 293.00
18= Vanessa JanováVanessa Janová
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
10 11 PB 1.14 - - o xxx 257.00
18= Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
09 10 PB 1.14 - - o xxx 257.00
18= Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
10 29 PB 1.14 o o o xxx 257.00
21 Simone VlastníkováSimone Vlastníková
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 28 PB 1.14 o - xo xxx 257.00
22 Karolína KubováKarolína Kubová
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
09 16 PB 1.10 xo o xxx 222.00
23 Sára BenáčkováSára Benáčková
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 2 PB 1.10 o xo x 222.00
24 Monika NahodilováMonika Nahodilová
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 19 PB 1.06 o xxx 188.00
Eliška ZímováEliška Zímová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
08 30 DNS
Eliška ČernáEliška Černá
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
09 4 NM xxx
Eliška ŠabackáEliška Šabacká
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
10 25 NM xxx
Anna KrejčíAnna Krejčí
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
10 15 NM xxx
Marie SedláčkováMarie Sedláčková
Zš JemniceZš Jemnice
09 24 NM - - xxx
Simona MeidlováSimona Meidlová
Zš JemniceZš Jemnice
10 17 NM - - xxx
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NovotnýFilip Novotný
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
08 18 PB 4.64 +1.8 m/s 315.00
2= Vojtěch DunkelVojtěch Dunkel
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
08 5 PB 4.58 +0.5 m/s 304.00
2= Martin VávraMartin Vávra
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
08 29 PB 4.58 +1.5 m/s 304.00
4 Jiří StřížJiří Stříž
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
08 24 PB 4.53 +0.7 m/s 295.00
5 Jan VáclavekJan Václavek
Zš JemniceZš Jemnice
08 27 PB 4.41 +1.6 m/s 274.00
6 Šimon MezlíkŠimon Mezlík
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 15 PB 4.37 +1.3 m/s 267.00
7 Matyáš ČermákMatyáš Čermák
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 1 PB 4.36 +0.8 m/s 266.00
8 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
08 21 PB 4.34 +1.4 m/s 262.00
9 Roman TerleckiRoman Terlecki
Zš JemniceZš Jemnice
08 31 PB 4.24 +1.6 m/s 245.00
10= Ondřej ČíhalOndřej Číhal
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
10 3 4.22 +2.1 m/s 242.00
10= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 7 PB 4.22 +1.4 m/s 242.00
12= Ondřej NěmecOndřej Němec
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
08 17 PB 4.21 +1.4 m/s 240.00
12= Lukáš HájekLukáš Hájek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
22 6 PB 4.21 +0.6 m/s 240.00
14 Josef KvapilJosef Kvapil
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
08 11 PB 4.05 +1.4 m/s 214.00
15 Matyáš MalýMatyáš Malý
Zš JemniceZš Jemnice
09 13 PB 4.03 +1.5 m/s 211.00
16 Tomáš DubskýTomáš Dubský
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
08 4 PB 4.02 +1.0 m/s 209.00
17 Jáchym OkošJáchym Okoš
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
10 19 PB 3.90 +1.5 m/s 190.00
18= Benjamín LukšBenjamín Lukš
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
10 12 3.87 +2.1 m/s 185.00
18= Matyáš ChlandaMatyáš Chlanda
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
09 8 PB 3.87 +1.1 m/s 185.00
20 Daniel VajdíkDaniel Vajdík
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
08 28 PB 3.80 +1.2 m/s 174.00
21 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 16 PB 3.77 +1.0 m/s 170.00
22= Dominik VotkaDominik Votka
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
08 30 3.74 +2.7 m/s 165.00
22= Petr ŠidlíkPetr Šidlík
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
09 25 PB 3.74 +1.2 m/s 165.00
24= Lukáš SázavskýLukáš Sázavský
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
09 22 PB 3.72 +1.4 m/s 162.00
24= David SobotkaDavid Sobotka
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
10 23 3.72 +2.1 m/s 162.00
26 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
10 9 PB 3.65 +0.4 m/s 152.00
27 Patrick ČermákPatrick Čermák
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
09 2 PB 3.63 +0.5 m/s 149.00
28 Filip JurkaFilip Jurka
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 10 3.61 +3.3 m/s 146.00
29 David PolákDavid Polák
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
10 20 PB 3.50 +1.6 m/s 130.00
30 Ondřej ŠtveráčekOndřej Štveráček
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
08 26 PB 3.27 +1.1 m/s 99.00
31 Tomáš MayerTomáš Mayer
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 14 PB 3.15 +1.6 m/s 84.00
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HorkáNikol Horká
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
09 9 PB 4.49 +1.1 m/s 426.00
2 Kristýna ChromáKristýna Chromá
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 10 PB 4.12 +0.4 m/s 336.00
3 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 20 4.11 +2.1 m/s 333.00
4 Viola ŠauerováViola Šauerová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 27 PB 4.02 +1.2 m/s 312.00
5 Valerie PolickáValerie Polická
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
08 22 PB 3.93 +1.3 m/s 292.00
6 Helena HálováHelena Hálová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 8 PB 3.91 +1.3 m/s 287.00
7= Linda PetrováLinda Petrová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 21 PB 3.87 +1.1 m/s 279.00
7= Sabina DivišováSabina Divišová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 5 PB 3.87 +0.8 m/s 279.00
9= Petra KrálíkováPetra Králíková
Zš JemniceZš Jemnice
08 15 PB 3.79 +0.8 m/s 261.00
9= Tereza JašováTereza Jašová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
10 11 PB 3.79 +0.5 m/s 261.00
11 Linda BeňovskáLinda Beňovská
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
09 2 PB 3.77 +0.8 m/s 257.00
12 Kateřina FialováKateřina Fialová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
08 7 PB 3.73 +1.4 m/s 248.00
13 Vanessa CibuľováVanessa Cibuľová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
08 3 PB 3.71 +0.9 m/s 244.00
14 Lucie ProtivínskáLucie Protivínská
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 23 PB 3.65 +0.8 m/s 231.00
15 Tereza DokulilováTereza Dokulilová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
08 6 PB 3.62 +1.5 m/s 225.00
16 Michaela ČernáMichaela Černá
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 4 PB 3.61 +0.4 m/s 223.00
17 Valentina SvobodováValentina Svobodová
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 24 PB 3.60 +0.1 m/s 220.00
18= Natálie KrátkáNatálie Krátká
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
08 16 PB 3.58 +0.3 m/s 216.00
18= Lucie TomkováLucie Tomková
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
08 30 PB 3.58 +0.7 m/s 216.00
20 Eliška ŠprinclováEliška Šprinclová
Zš JemniceZš Jemnice
08 28 PB 3.51 +0.0 m/s 202.00
21 Karolína ŠandováKarolína Šandová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
08 26 PB 3.50 +1.5 m/s 200.00
22 Karolína KubováKarolína Kubová
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
09 17 PB 3.46 +1.5 m/s 192.00
23 Elishabeth SzabóElishabeth Szabó
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 25 PB 3.44 +0.6 m/s 188.00
24 Radka KoudelováRadka Koudelová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 13 PB 3.40 +0.6 m/s 180.00
25 Markéta KovářováMarkéta Kovářová
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
09 14 PB 3.26 +0.8 m/s 153.00
26= Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
10 1 PB 3.16 +1.3 m/s 135.00
26= Nikola NekudováNikola Nekudová
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
10 19 PB 3.16 +0.9 m/s 135.00
28 Karolína KosmákováKarolína Kosmáková
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
08 12 PB 3.15 +0.9 m/s 133.00
29 Gabriela TepláGabriela Teplá
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 29 PB 2.94 +1.2 m/s 97.00
30 Natálie MejzlíkováNatálie Mejzlíková
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
10 18 PB 2.58 +0.3 m/s 44.00
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
08 19 PB 68.08 464.00
2 Alex VeselýAlex Veselý
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
10 25 PB 58.78 383.00
3 Šimon BalogŠimon Balog
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
09 1 PB 58.65 382.00
4 Michal StrážnickýMichal Strážnický
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
08 22 PB 58.25 378.00
5 Tomáš DokulilTomáš Dokulil
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 6 PB 56.00 359.00
6 Daniel DobešDaniel Dobeš
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
10 5 PB 53.53 338.00
7 Tim NesibaTim Nesiba
Zš JemniceZš Jemnice
08 31 PB 52.89 332.00
8 Benjamín LukšBenjamín Lukš
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
10 17 PB 49.34 302.00
9 Tomáš BílekTomáš Bílek
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
09 2 PB 49.03 300.00
10 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 24 PB 46.69 280.00
11 Sebastian HlouchSebastian Hlouch
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 11 PB 46.58 279.00
12 František KrejčíFrantišek Krejčí
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
08 16 PB 45.80 272.00
13 Tomáš LojdaTomáš Lojda
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 26 PB 44.97 265.00
14 František PocarFrantišek Pocar
Zš JemniceZš Jemnice
08 29 PB 43.86 256.00
15 Štefan GajdošŠtefan Gajdoš
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 9 PB 43.24 251.00
16 Petr PečtaPetr Pečta
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
08 27 PB 42.42 244.00
17 Matyáš ČermákMatyáš Čermák
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
09 3 PB 42.17 242.00
18 Tomáš DanielTomáš Daniel
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 4 PB 41.89 240.00
19 Štěpán GotthardŠtěpán Gotthard
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 10 PB 40.95 232.00
20 Matěj DusíkMatěj Dusík
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
10 8 PB 40.16 225.00
21 Jan VáclavekJan Václavek
Zš JemniceZš Jemnice
08 30 PB 39.72 222.00
22 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
10 13 PB 39.26 218.00
23 Dominik SobotkaDominik Sobotka
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
09 20 PB 38.51 212.00
24 Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
09 7 PB 38.48 212.00
25 Zbyněk KoubaZbyněk Kouba
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 28 PB 38.37 211.00
26 Ondřej ŠplíchalOndřej Šplíchal
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
09 23 PB 34.71 181.00
27 Jakub ChalupaJakub Chalupa
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 12 PB 33.64 172.00
28 Adam KloudaAdam Klouda
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
08 14 PB 33.14 168.00
29 Vladimír SobotkaVladimír Sobotka
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
08 21 PB 33.09 168.00
30 Aleš KourekAleš Kourek
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
08 15 PB 28.20 129.00
31 Jáchym OkošJáchym Okoš
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
10 18 PB 26.10 113.00
Celkem 31 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj BoreckýMatěj Borecký 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 1204
2 Tomáš MěcháčekTomáš Měcháček 08 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 1192
3 Filip FráňaFilip Fráňa 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1124
4 Šimon BalogŠimon Balog 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1082
5 Šimon MezlíkŠimon Mezlík 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 1050
6 Daniel NémethDaniel Németh 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0972
7 Matěj DřímalMatěj Dřímal 08 Zš JemniceZš Jemnice 0858
8 Jan NěmečekJan Němeček 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0781
9 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0766
10 Jakub JandaJakub Janda 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0746
11 Tomáš DokulilTomáš Dokulil 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0741
12 Filip LojdaFilip Lojda 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0738
13 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0726
14 Theodorik SeitlTheodorik Seitl 08 Zš JemniceZš Jemnice 0721
15 Sebastian HlouchSebastian Hlouch 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0686
16= Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0665
16= Jaroslav KružíkJaroslav Kružík 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0665
18 Roman TerleckiRoman Terlecki 08 Zš JemniceZš Jemnice 0658
19 Vojtěch DunkelVojtěch Dunkel 08 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0633
20 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0631
21 František PocarFrantišek Pocar 08 Zš JemniceZš Jemnice 0616
22 Jiří StřížJiří Stříž 08 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0615
23 Viktor ŘezníčekViktor Řezníček 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0608
24 Martin VávraMartin Vávra 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0607
25 Lukáš SázavskýLukáš Sázavský 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0606
26 Tomáš BílekTomáš Bílek 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0550
27 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0546
28 Matyáš ChlandaMatyáš Chlanda 09 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0532
29 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0511
30 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0508
31 Josef KvapilJosef Kvapil 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0501
32 Lukáš HájekLukáš Hájek 22 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0465
33 Patrick ČermákPatrick Čermák 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0462
34 Tomáš DubskýTomáš Dubský 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0460
35 Ondřej ŠplíchalOndřej Šplíchal 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0456
36 Tomáš LojdaTomáš Lojda 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0418
37 Daniel PokornýDaniel Pokorný 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0390
38 Šimon PrášilŠimon Prášil 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0387
39 Alex VeselýAlex Veselý 10 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0383
40= Michal StrážnickýMichal Strážnický 08 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0378
40= David SobotkaDavid Sobotka 10 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0378
42 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček 10 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0370
43 Ondřej ŠtveráčekOndřej Štveráček 08 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0357
44 Tomáš PejchalTomáš Pejchal 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0356
45 Daniel DobešDaniel Dobeš 10 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0338
46 Tim NesibaTim Nesiba 08 Zš JemniceZš Jemnice 0332
47 Zbyněk KoubaZbyněk Kouba 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0327
48 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0318
49 Filip NovotnýFilip Novotný 08 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0315
50 Filip JurkaFilip Jurka 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0313
51 Petr SmolaPetr Smola 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0308
52 Marek SpáčilMarek Spáčil 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0303
53 Benjamín LukšBenjamín Lukš 10 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0302
54 Nicolas FrajtNicolas Frajt 08 Zš JemniceZš Jemnice 0285
55 Jiří KlimešJiří Klimeš 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0284
56 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0280
57 Jan VáclavekJan Václavek 08 Zš JemniceZš Jemnice 0274
58 František KrejčíFrantišek Krejčí 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0272
59 Lukáš JiříčekLukáš Jiříček 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0268
60 Šimon VybíralŠimon Vybíral 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0260
61 Lukas FilaLukas Fila 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0255
62 Petr PečtaPetr Pečta 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0244
63 Ondřej ČíhalOndřej Číhal 10 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0242
64 Tomáš DanielTomáš Daniel 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0240
65 Jakub NixJakub Nix 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0236
66 Štěpán GotthardŠtěpán Gotthard 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0232
67= Karel KabelkaKarel Kabelka 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0225
67= Daniel VajdíkDaniel Vajdík 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0225
69 Jáchym OkošJáchym Okoš 10 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0190
70= Matěj KřivánekMatěj Křivánek 10 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0176
70= David PolákDavid Polák 10 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0176
72 Jakub ChalupaJakub Chalupa 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0172
73 Vladimír SobotkaVladimír Sobotka 08 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0168
74 Dominik VotkaDominik Votka 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0165
75 Jan TůmaJan Tůma 10 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0153
76= Matyáš MalýMatyáš Malý 09 Zš JemniceZš Jemnice 0000
76= Petr ŠidlíkPetr Šidlík 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0000
76= Mikuláš OndrejovičMikuláš Ondrejovič 10 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0000
76= Nikolas PaličkaNikolas Palička 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
76= David PetrákDavid Petrák 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
76= Dominik SobotkaDominik Sobotka 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0000
76= Matyáš BoudaMatyáš Bouda 10 Zš JemniceZš Jemnice 0000
76= Matěj DusíkMatěj Dusík 10 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0000
76= Aleš KourekAleš Kourek 08 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0000
76= Štěpán KovářŠtěpán Kovář 09 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0000
76= Tomáš MayerTomáš Mayer 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0000
76= Štefan GajdošŠtefan Gajdoš 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
76= Adam KloudaAdam Klouda 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
76= Vít SmíšekVít Smíšek 08 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0000
76= Šimon NečesalŠimon Nečesal 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
76= Michal HobzaMichal Hobza 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
76= Dominik DoležalDominik Doležal 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
76= Vojtěch FilaVojtěch Fila 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
Celkem 93 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1482
2 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1426
3 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1404
4 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1362
5 Hana ZachováHana Zachová 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 1155
6 Michaela ČernáMichaela Černá 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 1121
7 Tereza MrňováTereza Mrňová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1100
8 Sylvie HorkáSylvie Horká 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1098
9 Nikol HorkáNikol Horká 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1061
10 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 1040
11 Linda BeňovskáLinda Beňovská 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 1005
12 Tatiana HusákováTatiana Husáková 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 1004
13 Kristýna Klára KuchaříkováKristýna Klára Kuchaříková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0999
14 Petra KrálíkováPetra Králíková 08 Zš JemniceZš Jemnice 0917
15 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Zš JemniceZš Jemnice 0872
16 Nikola BrabencováNikola Brabencová 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0847
17 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Zš JemniceZš Jemnice 0812
18 Karolína NeufussováKarolína Neufussová 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0739
19 Denisa ČermákováDenisa Čermáková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0714
20 Adéla PopelářováAdéla Popelářová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0694
21 Sabina DivišováSabina Divišová 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0688
22 Natálie TrnkováNatálie Trnková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0674
23 Valerie PolickáValerie Polická 08 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0661
24 Adéla VydrováAdéla Vydrová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0606
25 Kristýna ChromáKristýna Chromá 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0595
26 Anna SmutnáAnna Smutná 10 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0583
27 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0541
28= Karolína LavickáKarolína Lavická 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0526
28= Nela KřivanováNela Křivanová 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0526
30 Lucie ProtivínskáLucie Protivínská 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0524
31 Barbora SoučkováBarbora Součková 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0516
32 Lucie TomkováLucie Tomková 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0509
33 Helena HálováHelena Hálová 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0508
34 Markéta KovářováMarkéta Kovářová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0484
35 Nikola VodováNikola Vodová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0478
36 Jana DohnalováJana Dohnalová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0476
37 Nela ČermákováNela Čermáková 09 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0456
38 Sára BenáčkováSára Benáčková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0438
39= Stela OkošováStela Okošová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0424
39= Karolína ŠandováKarolína Šandová 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0424
41 Lucie ČurdováLucie Čurdová 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0415
42 Cristina MasiaCristina Masia 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0414
43 Adéla HavlenováAdéla Havlenová 10 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0409
44 Monika NahodilováMonika Nahodilová 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0403
45 Viktorie MaternováViktorie Maternová 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0394
46= Tereza HorkáTereza Horká 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0391
46= Natálie KrátkáNatálie Krátká 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0391
48 Eliška ŠprinclováEliška Šprinclová 08 Zš JemniceZš Jemnice 0384
49 Nikola NekudováNikola Nekudová 10 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0381
50= Eliška HobzováEliška Hobzová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0369
50= Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0369
52 Barbora DavídkováBarbora Davídková 10 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0352
53 Jana FeltbabelováJana Feltbabelová 09 Zš JemniceZš Jemnice 0349
54 Kristýna ChromáKristýna Chromá 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0336
55 Lucie AntoškováLucie Antošková 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0331
56 Jana NečesalováJana Nečesalová 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0321
57 Vanesa RaabováVanesa Raabová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0313
58 Viola ŠauerováViola Šauerová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0312
59 Tina HejátkováTina Hejátková 10 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0310
60 Karolína PokornáKarolína Pokorná 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0309
61 Kristýna VojtěchováKristýna Vojtěchová 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0299
62= Eliška SoukupováEliška Soukupová 10 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0291
62= Eliška ŠabackáEliška Šabacká 10 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0291
64 Linda PetrováLinda Petrová 09 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0279
65 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0257
66 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová 10 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0257
67 Vanessa CibuľováVanessa Cibuľová 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0244
68 Helena KlinerováHelena Klinerová 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0234
69 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0233
70 Zuzana VětrovskáZuzana Větrovská 08 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0226
71 Tereza DokulilováTereza Dokulilová 08 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0225
72 Valérie NovákováValérie Nováková 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0223
73 Valentina SvobodováValentina Svobodová 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0220
74 Eliška ČernáEliška Černá 09 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0197
75 Karolína KubováKarolína Kubová 09 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0192
76 Gabriela TepláGabriela Teplá 09 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0097
77= Kateřina BartošováKateřina Bartošová 10 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0000
77= Karolína KosmákováKarolína Kosmáková 08 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři... 0000
77= Iva ZahradníčkováIva Zahradníčková 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
77= Radka KoudelováRadka Koudelová 09 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
77= Daniela KubešováDaniela Kubešová 10 Zš JemniceZš Jemnice 0000
77= Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
77= Simone VlastníkováSimone Vlastníková 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0000
77= Vanessa JanováVanessa Janová 10 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0000
77= Zuzana BartošováZuzana Bartošová 09 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0000
77= Nela ChalupováNela Chalupová 10 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
77= Eliška ZímováEliška Zímová 08 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
77= Marie SedláčkováMarie Sedláčková 09 Zš JemniceZš Jemnice 0000
77= Karolína ŠandováKarolína Šandová 08 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
77= Natálie MejzlíkováNatálie Mejzlíková 10 ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov 0000
77= Vendula MácováVendula Mácová 09 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
77= Vendula MácováVendula Mácová 22 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
77= Simona MeidlováSimona Meidlová 10 Zš JemniceZš Jemnice 0000
77= Elishabeth SzabóElishabeth Szabó 08 ZŠ BenešovaZŠ Benešova 0000
77= Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Zš JemniceZš Jemnice 0000
77= Anna KrejčíAnna Krejčí 10 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
77= Aneta VodováAneta Vodová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
77= Ema SchadováEma Schadová 10 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
77= Julie SmetanováJulie Smetanová 10 Zš JemniceZš Jemnice 0000
Celkem 99 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 16.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 30 PB 60.05 607.00
2 Kristýna Klára KuchaříkováKristýna Klára Kuchaříková
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 14 PB 50.18 481.00
3 Nikola BrabencováNikola Brabencová
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
08 3 PB 45.28 420.00
4 Cristina MasiaCristina Masia
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 16 PB 44.79 414.00
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
10 7 PB 39.77 352.00
6 Michaela ČernáMichaela Černá
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 6 PB 39.11 344.00
7 Zuzana BartošováZuzana Bartošová
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
09 1 PB 38.56 338.00
8 Petra KrálíkováPetra Králíková
Zš JemniceZš Jemnice
08 13 PB 37.52 325.00
9 Karolína PokornáKarolína Pokorná
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
09 19 PB 36.18 309.00
10 Kristýna VojtěchováKristýna Vojtěchová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
09 27 PB 35.38 299.00
11 Adéla VydrováAdéla Vydrová
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
09 28 PB 35.19 297.00
12 Eliška SoukupováEliška Soukupová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
10 22 PB 34.73 291.00
13 Nela ChalupováNela Chalupová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
10 10 PB 33.12 272.00
14 Karolína LavickáKarolína Lavická
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
08 15 PB 31.72 255.00
15 Anna SmutnáAnna Smutná
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
10 21 PB 30.29 238.00
16 Helena KlinerováHelena Klinerová
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
08 12 PB 29.95 234.00
17 Zuzana VětrovskáZuzana Větrovská
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
08 26 PB 29.22 226.00
18 Valérie NovákováValérie Nováková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
09 18 PB 28.99 223.00
19 Helena HálováHelena Hálová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 9 PB 28.81 221.00
20 Sára BenáčkováSára Benáčková
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 2 PB 28.34 216.00
21 Monika NahodilováMonika Nahodilová
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 17 PB 28.30 215.00
22 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
ZŠ a MŠ RudíkovZŠ a MŠ Rudíkov
09 25 PB 27.73 208.00
23 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ Otokara Březiny Jaroměři...
10 29 PB 27.62 207.00
24 Viola ŠauerováViola Šauerová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 23 PB 26.92 199.00
25 Eliška ČernáEliška Černá
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
09 5 PB 26.77 197.00
26 Eliška ŠprinclováEliška Šprinclová
Zš JemniceZš Jemnice
08 24 PB 25.43 182.00
27 Vanessa JanováVanessa Janová
ZŠ BenešovaZŠ Benešova
10 11 PB 24.14 167.00
28 Jana DohnalováJana Dohnalová
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
09 8 PB 23.20 156.00
29 Nela ČermákováNela Čermáková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
09 4 PB 22.74 151.00
30 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
Zš JemniceZš Jemnice
09 20 PB 22.04 143.00
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 1204
2 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 1192
3 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 1124
4 ZŠ TGM Třebíč{8} 1082
5 ZŠ Benešova{8} 1050
6 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 972
7 Zš Jemnice{8} 858
8 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 781
9 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 766
10 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 746
11 ZŠ Benešova{8} 741
12 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 738
13 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 726
14 Zš Jemnice{8} 721
15 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 686
16 ZŠ Okříšky{8} 665
16 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 665
18 Zš Jemnice{8} 658
19 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 633
20 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 631
21 Zš Jemnice{8} 616
22 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 615
23 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 608
24 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 607
25 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 606
26 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 550
27 ZŠ Benešova{8} 546
28 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 532
29 ZŠ TGM Třebíč{8} 511
30 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 508
31 ZŠ TGM Třebíč{8} 501
32 ZŠ TGM Třebíč{8} 465
33 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 462
34 ZŠ Okříšky{8} 460
35 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 456
36 ZŠ Okříšky{8} 418
37 ZŠ TGM Třebíč{8} 390
38 ZŠ Benešova{8} 387
39 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 383
40 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 378
40 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 378
42 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 370
43 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 357
44 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 356
45 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 338
46 Zš Jemnice{8} 332
47 ZŠ Okříšky{8} 327
48 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 318
49 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 315
50 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 313
51 ZŠ Okříšky{8} 308
52 ZŠ Benešova{8} 303
53 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 302
54 Zš Jemnice{8} 285
55 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 284
56 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 280
57 Zš Jemnice{8} 274
58 ZŠ TGM Třebíč{8} 272
59 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 268
60 ZŠ Okříšky{8} 260
61 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 255
62 ZŠ Okříšky{8} 244
63 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 242
64 ZŠ Benešova{8} 240
65 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 236
66 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 232
67 ZŠ Benešova{8} 225
67 ZŠ TGM Třebíč{8} 225
69 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 190
70 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 176
70 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 176
72 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 172
73 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 168
74 ZŠ Okříšky{8} 165
75 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 153
76 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 0
76 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 0
76 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 0
76 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
76 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 0
76 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 0
76 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 0
76 Zš Jemnice{8} 0
76 ZŠ Benešova{8} 0
76 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 0
76 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 0
76 Zš Jemnice{8} 0
76 ZŠ Benešova{8} 0
76 ZŠ Benešova{8} 0
76 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
76 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
76 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
76 ZŠ Okříšky{8} 0
Celkem 93 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Třebíč Týnská{8} 1482
2 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 1426
3 ZŠ TGM Třebíč{8} 1404
4 ZŠ Třebíč Týnská{8} 1362
5 ZŠ Benešova{8} 1155
6 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 1121
7 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 1100
8 ZŠ Okříšky{8} 1098
9 ZŠ Třebíč Týnská{8} 1061
10 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 1040
11 ZŠ Benešova{8} 1005
12 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 1004
13 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 999
14 Zš Jemnice{8} 917
15 Zš Jemnice{8} 872
16 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 847
17 Zš Jemnice{8} 812
18 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 739
19 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 714
20 ZŠ Okříšky{8} 694
21 ZŠ Okříšky{8} 688
22 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 674
23 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 661
24 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 606
25 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 595
26 ZŠ TGM Třebíč{8} 583
27 ZŠ TGM Třebíč{8} 541
28 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 526
28 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 526
30 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 524
31 ZŠ Benešova{8} 516
32 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 509
33 ZŠ Okříšky{8} 508
34 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 484
35 ZŠ Třebíč Týnská{8} 478
36 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 476
37 ZŠ Okříšky{8} 456
38 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 438
39 ZŠ Okříšky{8} 424
39 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 424
41 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 415
42 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 414
43 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 409
44 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 403
45 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 394
46 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 391
46 ZŠ TGM Třebíč{8} 391
48 Zš Jemnice{8} 384
49 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 381
50 ZŠ Benešova{8} 369
50 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 369
52 ZŠ Benešova{8} 352
53 Zš Jemnice{8} 349
54 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 336
55 ZŠ Třebíč Týnská{8} 331
56 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 321
57 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 313
58 ZŠ Třebíč Týnská{8} 312
59 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 310
60 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 309
61 ZŠ Třebíč Týnská{8} 299
62 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 291
62 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 291
64 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 279
65 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 257
65 ZŠ Benešova{8} 257
67 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 244
68 ZŠ Benešova{8} 234
69 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 233
70 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 226
71 ZŠ TGM Třebíč{8} 225
72 ZŠ TGM Třebíč{8} 223
73 ZŠ Benešova{8} 220
74 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 197
75 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 192
76 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 97
77 ZŠ a MŠ Rudíkov{8} 0
77 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
77 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
77 ZŠ Okříšky{8} 0
77 Zš Jemnice{8} 0
77 ZŠ Benešova{8} 0
77 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 0
77 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 0
77 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 0
77 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč{8} 0
77 Zš Jemnice{8} 0
77 ZŠ Třebíč Týnská{8} 0
77 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
77 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
77 ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 0
77 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 0
77 Zš Jemnice{8} 0
77 Zš Jemnice{8} 0
77 ZŠ Benešova{8} 0
77 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
77 ZŠ Okříšky{8} 0
77 ZŠ Okříšky{8} 0
77 Zš Jemnice{8} 0
Celkem 99 závodníků