Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III.- Třebíč
Třebíč (16. 5. 2022)4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (po, 16.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Měcháček, Janda, Strážnický, Sázavský Měcháček, Janda, Strážnický, Sázavský | ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... | 6 | 32.58 | 414.00 | ||||||||||||||
2 | Seitl, Václavek, Terlecki, Malý Seitl, Václavek, Terlecki, Malý | Zš Jemnice | 7 | 33.49 | 357.00 | ||||||||||||||
3 | Fráňa, Jurka, Lojda, Nečesal Fráňa, Jurka, Lojda, Nečesal | ZŠ Moravské Budějovice Havl... | 5 | 33.51 | 356.00 | ||||||||||||||
4 | Németh, Řezníček, Polák, Dunkel Németh, Řezníček, Polák, Dunkel | ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč | 3 | 34.67 | 289.00 | ||||||||||||||
5 | Čermák, Fila, Sobotka, Vávra Čermák, Fila, Sobotka, Vávra | ZŠ Otokara Březiny Jaroměři... | 4 | 35.91 | 225.00 | ||||||||||||||
6 | Štveráček, Jiříček, Dvořák Štveráček, Jiříček, Dvořák | ZŠ a MŠ Rudíkov | 2 | 38.25 | 124.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 16.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mezlík, Navrátil, Prášil, Spáčil Mezlík, Navrátil, Prášil, Spáčil | ZŠ Benešova | 3 | 32.96 | 390.00 | ||||||||||||||
2 | Borecký, Příhoda, Němec, Palička Borecký, Příhoda, Němec, Palička | ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč | 5 | 33.00 | 387.00 | ||||||||||||||
3 | Balog, Kvapil, Vajdík, Hobza Balog, Kvapil, Vajdík, Hobza | ZŠ TGM Třebíč | 4 | 33.41 | 362.00 | ||||||||||||||
4 | Šplíchal, Němeček, Stříž, Křivánek Šplíchal, Němeček, Stříž, Křivánek | ZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... | 2 | 34.93 | 275.00 | ||||||||||||||
5 | Vybíral, Dubský, Fila, Kružík Vybíral, Dubský, Fila, Kružík | ZŠ Okříšky | 7 | 35.23 | 260.00 | ||||||||||||||
6 | Čermák, Číhal, Urbánek, Klouda Čermák, Číhal, Urbánek, Klouda | ZŠ Moravské Budějovice Havl... | 6 | 36.51 | 197.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 16.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nesiba, Pocar, Václavek, Frajt Nesiba, Pocar, Václavek, Frajt | Zš Jemnice | 3 | 34.02 | 326.00 | ||||||||||||||
2 | Hlouch, Petrák, Hájek, Pejchal Hlouch, Petrák, Hájek, Pejchal | ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč | 5 | 34.04 | 325.00 | ||||||||||||||
3 | Hájek, Pokorný, Krejčí, Doležal Hájek, Pokorný, Krejčí, Doležal | ZŠ TGM Třebíč | 4 | 35.29 | 256.00 | ||||||||||||||
4 | Lojda, Votka, Kouba, Smola Lojda, Votka, Kouba, Smola | ZŠ Okříšky | 6 | 36.33 | 205.00 | ||||||||||||||
5 | Šidlík, Ondrejovič, Daniel, Dokulil Šidlík, Ondrejovič, Daniel, Dokulil | ZŠ Benešova | 2 | 37.01 | 174.00 | ||||||||||||||
6 | Nix, Smíšek, Tůma, Okoš Nix, Smíšek, Tůma, Okoš | ZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... | 7 | 37.17 | 167.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Měcháček, Janda, Strážnický, Sázavský Měcháček, Janda, Strážnický, Sázavský | ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... | 6 | 32.58 | 414.00 | ||||
2 | Mezlík, Navrátil, Prášil, Spáčil Mezlík, Navrátil, Prášil, Spáčil | ZŠ Benešova | 3 | 32.96 | 390.00 | ||||
3 | Borecký, Příhoda, Němec, Palička Borecký, Příhoda, Němec, Palička | ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč | 5 | 33.00 | 387.00 | ||||
4 | Balog, Kvapil, Vajdík, Hobza Balog, Kvapil, Vajdík, Hobza | ZŠ TGM Třebíč | 4 | 33.41 | 362.00 | ||||
5 | Seitl, Václavek, Terlecki, Malý Seitl, Václavek, Terlecki, Malý | Zš Jemnice | 7 | 33.49 | 357.00 | ||||
6 | Fráňa, Jurka, Lojda, Nečesal Fráňa, Jurka, Lojda, Nečesal | ZŠ Moravské Budějovice Havl... | 5 | 33.51 | 356.00 | ||||
7 | Nesiba, Pocar, Václavek, Frajt Nesiba, Pocar, Václavek, Frajt | Zš Jemnice | 3 | 34.02 | 326.00 | ||||
8 | Hlouch, Petrák, Hájek, Pejchal Hlouch, Petrák, Hájek, Pejchal | ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč | 5 | 34.04 | 325.00 | ||||
9 | Németh, Řezníček, Polák, Dunkel Németh, Řezníček, Polák, Dunkel | ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč | 3 | 34.67 | 289.00 | ||||
10 | Šplíchal, Němeček, Stříž, Křivánek Šplíchal, Němeček, Stříž, Křivánek | ZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... | 2 | 34.93 | 275.00 | ||||
11 | Vybíral, Dubský, Fila, Kružík Vybíral, Dubský, Fila, Kružík | ZŠ Okříšky | 7 | 35.23 | 260.00 | ||||
12 | Hájek, Pokorný, Krejčí, Doležal Hájek, Pokorný, Krejčí, Doležal | ZŠ TGM Třebíč | 4 | 35.29 | 256.00 | ||||
13 | Čermák, Fila, Sobotka, Vávra Čermák, Fila, Sobotka, Vávra | ZŠ Otokara Březiny Jaroměři... | 4 | 35.91 | 225.00 | ||||
14 | Lojda, Votka, Kouba, Smola Lojda, Votka, Kouba, Smola | ZŠ Okříšky | 6 | 36.33 | 205.00 | ||||
15 | Čermák, Číhal, Urbánek, Klouda Čermák, Číhal, Urbánek, Klouda | ZŠ Moravské Budějovice Havl... | 6 | 36.51 | 197.00 | ||||
16 | Šidlík, Ondrejovič, Daniel, Dokulil Šidlík, Ondrejovič, Daniel, Dokulil | ZŠ Benešova | 2 | 37.01 | 174.00 | ||||
17 | Nix, Smíšek, Tůma, Okoš Nix, Smíšek, Tůma, Okoš | ZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... | 7 | 37.17 | 167.00 | ||||
18 | Štveráček, Jiříček, Dvořák Štveráček, Jiříček, Dvořák | ZŠ a MŠ Rudíkov | 2 | 38.25 | 124.00 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (po, 16.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katovská, Vodová, Horká, Trojanová Katovská, Vodová, Horká, Trojanová | ZŠ Třebíč Týnská | 3 | 33.61 | 622.00 | ||||||||||||||
2 | Papoušková, Hobzová, Mrňová, Křivanová Papoušková, Hobzová, Mrňová, Křivanová | ZŠ Moravské Budějovice Havl... | 7 | 34.64 | 554.00 | ||||||||||||||
3 | Horká, Hálová, Divišová, Šandová Horká, Hálová, Divišová, Šandová | ZŠ Okříšky | 5 | 35.45 | 503.00 | ||||||||||||||
4 | Dohnalová, Kovářová, Okošová, Polická Dohnalová, Kovářová, Okošová, Polická | ZŠ T.G. Masaryka Moravské B... | 4 | 35.90 | 476.00 | ||||||||||||||
5 | Pekárková, Krátká, Nováková, Mácová Pekárková, Krátká, Nováková, Mácová | ZŠ TGM Třebíč | 2 | 36.11 | 463.00 | ||||||||||||||
6 | Chaloupková, Součková, Davídková, Zachová Chaloupková, Součková, Davídková, Zachová | ZŠ Benešova | 6 | 38.58 | 327.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 16.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černá, Havlenová, Chromá, Kuchaříková Černá, Havlenová, Chromá, Kuchaříková | ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč | 4 | 34.64 | 554.00 | ||||||||||||||
2 | Husáková, Velebová, Petrová, Masia Husáková, Velebová, Petrová, Masia | ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč | 6 | 35.15 | 522.00 | ||||||||||||||
3 | Hynková, Kubešová, Doležalová, Baštářová Hynková, Kubešová, Doležalová, Baštářová | Zš Jemnice | 3 | 37.31 | 395.00 | ||||||||||||||
4 | Dokulilová, Fialová, Krejčí, Smutná Dokulilová, Fialová, Krejčí, Smutná | ZŠ TGM Třebíč | 5 | 37.83 | 366.00 | ||||||||||||||
5 | Neufussová, Horká, Lavická, Kosmáková Neufussová, Horká, Lavická, Kosmáková | ZŠ Otokara Březiny Jaroměři... | 7 | 37.90 | 363.00 | ||||||||||||||
6 | Šabacká, Valíková, Trnková, Teplá Šabacká, Valíková, Trnková, Teplá | ZŠ a MŠ Rudíkov | 2 | 39.30 | 291.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 16.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Větrovská, Cibuľová, Koudelová, Zahradníčková Větrovská, Cibuľová, Koudelová, Zahradníčková | ZŠ Moravské Budějovice Havl... | 7 | 36.36 | 449.00 | ||||||||||||||
2 | Beňovská, Szabó, Klinerová, Svobodová Beňovská, Szabó, Klinerová, Svobodová | ZŠ Benešova | 5 | 36.98 | 413.00 | ||||||||||||||
3 | Čurdová, Raabová, Bartošová, Vydrová Čurdová, Raabová, Bartošová, Vydrová | ZŠ T.G. Masaryka Moravské B... | 6 | 37.50 | 384.00 | ||||||||||||||
4 | Sedláčková, Meidlová, Feltbabelová, Smetanová Sedláčková, Meidlová, Feltbabelová, Smetanová | Zš Jemnice | 3 | 37.53 | 382.00 | ||||||||||||||
5 | Vodová, Popelářová, Čermáková, Schadová Vodová, Popelářová, Čermáková, Schadová | ZŠ Okříšky | 2 | 37.55 | 381.00 | ||||||||||||||
6 | Benáčková, Nekudová, Mejzlíková, Nahodilová Benáčková, Nekudová, Mejzlíková, Nahodilová | ZŠ a MŠ Rudíkov | 4 | 40.42 | 240.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katovská, Vodová, Horká, Trojanová Katovská, Vodová, Horká, Trojanová | ZŠ Třebíč Týnská | 3 | 33.61 | 622.00 | ||||
2 | Papoušková, Hobzová, Mrňová, Křivanová Papoušková, Hobzová, Mrňová, Křivanová | ZŠ Moravské Budějovice Havl... | 7 | 34.64 | 554.00 | ||||
2 | Černá, Havlenová, Chromá, Kuchaříková Černá, Havlenová, Chromá, Kuchaříková | ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč | 4 | 34.64 | 554.00 | ||||
4 | Husáková, Velebová, Petrová, Masia Husáková, Velebová, Petrová, Masia | ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč | 6 | 35.15 | 522.00 | ||||
5 | Horká, Hálová, Divišová, Šandová Horká, Hálová, Divišová, Šandová | ZŠ Okříšky | 5 | 35.45 | 503.00 | ||||
6 | Dohnalová, Kovářová, Okošová, Polická Dohnalová, Kovářová, Okošová, Polická | ZŠ T.G. Masaryka Moravské B... | 4 | 35.90 | 476.00 | ||||
7 | Pekárková, Krátká, Nováková, Mácová Pekárková, Krátká, Nováková, Mácová | ZŠ TGM Třebíč | 2 | 36.11 | 463.00 | ||||
8 | Větrovská, Cibuľová, Koudelová, Zahradníčková Větrovská, Cibuľová, Koudelová, Zahradníčková | ZŠ Moravské Budějovice Havl... | 7 | 36.36 | 449.00 | ||||
9 | Beňovská, Szabó, Klinerová, Svobodová Beňovská, Szabó, Klinerová, Svobodová | ZŠ Benešova | 5 | 36.98 | 413.00 | ||||
10 | Hynková, Kubešová, Doležalová, Baštářová Hynková, Kubešová, Doležalová, Baštářová | Zš Jemnice | 3 | 37.31 | 395.00 | ||||
11 | Čurdová, Raabová, Bartošová, Vydrová Čurdová, Raabová, Bartošová, Vydrová | ZŠ T.G. Masaryka Moravské B... | 6 | 37.50 | 384.00 | ||||
12 | Sedláčková, Meidlová, Feltbabelová, Smetanová Sedláčková, Meidlová, Feltbabelová, Smetanová | Zš Jemnice | 3 | 37.53 | 382.00 | ||||
13 | Vodová, Popelářová, Čermáková, Schadová Vodová, Popelářová, Čermáková, Schadová | ZŠ Okříšky | 2 | 37.55 | 381.00 | ||||
14 | Dokulilová, Fialová, Krejčí, Smutná Dokulilová, Fialová, Krejčí, Smutná | ZŠ TGM Třebíč | 5 | 37.83 | 366.00 | ||||
15 | Neufussová, Horká, Lavická, Kosmáková Neufussová, Horká, Lavická, Kosmáková | ZŠ Otokara Březiny Jaroměři... | 7 | 37.90 | 363.00 | ||||
16 | Chaloupková, Součková, Davídková, Zachová Chaloupková, Součková, Davídková, Zachová | ZŠ Benešova | 6 | 38.58 | 327.00 | ||||
17 | Šabacká, Valíková, Trnková, Teplá Šabacká, Valíková, Trnková, Teplá | ZŠ a MŠ Rudíkov | 2 | 39.30 | 291.00 | ||||
18 | Benáčková, Nekudová, Mejzlíková, Nahodilová Benáčková, Nekudová, Mejzlíková, Nahodilová | ZŠ a MŠ Rudíkov | 4 | 40.42 | 240.00 |