Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

KP MSK družstev staršího žactva 1.kolo

Frýdek-Místek (10. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 07.48 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 PB 07.58 8.00
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 PB 07.71 5.00
4 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 7 PB 07.85 4.00
5 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 07.91 3.00
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 07.92 2.00
7 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 07.96
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 PB 08.29
2 Daniel RichterDaniel Richter 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 PB 08.36
3 Daniel OzaniakDaniel Ozaniak 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 1 08.43
4 Jonáš KokořJonáš Kokoř 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 08.61
5 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.81
6 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 PB 08.85
7 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 08.87
8 Daniel DumbrovskýDaniel Dumbrovský 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 8 11.62
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 07.66 7.00
2 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 07.70 6.00
3 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 08.29
4 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 08.42
5 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 08.68
6 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 08.69
7 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 7 PB 08.73
8 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 08.81
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 16:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 07.55 9.00
2 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 PB 08.11
3 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 4 PB 08.15
4 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.49
5 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 7 08.65
6 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 PB 08.75
7 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 PB 08.87
8 Jakub TylšarJakub Tylšar 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 PB 09.77
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 16:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 7 PB 07.95 1.00
2 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 08.10
3 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 08.39
4 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.73
5 Eliáš HulvaEliáš Hulva 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 PB 09.25
6 Benjamín KuncBenjamín Kunc 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 09.44
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 16:05) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 07.95
2 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 4 PB 08.21
3 Jan RusinaJan Rusina 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 PB 08.40
4 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 PB 08.53
5 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 09.12
6 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 07.48 11.00
2 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 07.55 9.00
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 PB 07.58 8.00
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 07.66 7.00
5 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 07.70 6.00
6 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 PB 07.71 5.00
7 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 7 PB 07.85 4.00
8 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 07.91 3.00
9 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 07.92 2.00
10 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 7 PB 07.95 1.00
10 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 07.95
12 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 07.96
13 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 08.10
14 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 PB 08.11
15 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 4 PB 08.15
16 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 4 PB 08.21
17 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 PB 08.29
17 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 08.29
19 Daniel RichterDaniel Richter 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 PB 08.36
20 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 08.39
21 Jan RusinaJan Rusina 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 PB 08.40
22 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 08.42
23 Daniel OzaniakDaniel Ozaniak 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 1 08.43
24 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.49
25 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 PB 08.53
26 Jonáš KokořJonáš Kokoř 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 08.61
27 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 7 08.65
28 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 08.68
29 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 08.69
30 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 7 PB 08.73
30 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.73
32 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 PB 08.75
33 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.81
33 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 08.81
35 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 PB 08.85
36 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 08.87
36 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 PB 08.87
38 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 09.12
39 Eliáš HulvaEliáš Hulva 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 PB 09.25
40 Benjamín KuncBenjamín Kunc 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 09.44
41 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.72
42 Jakub TylšarJakub Tylšar 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 PB 09.77
43 Daniel DumbrovskýDaniel Dumbrovský 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 8 11.62

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 15:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 08.00 11.00
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.05 9.00
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 08.11 8.00
4 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 08.17 7.00
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 08.33 6.00
6 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 PB 08.48 5.00
7 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 08.50 4.00
8 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 08.51 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 15:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 08.50 3.00
2 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 08.63 1.00
3 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 08.69
4 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 08.84
5 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 08.94
6 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 09.00
7 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 7 09.01
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VavrečkováTereza Vavrečková 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 PB 08.78
2 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 PB 08.92
3 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 6 SB 08.98
4 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.17
5 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 09.26
6 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.32
7 Marie BardoňováMarie Bardoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.35
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.72
2 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 09.41
3 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 09.50
4 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 09.68
5 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.04
6 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 10.23
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 08.64
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 08.73
3 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 08.87
4 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 09.68
5 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 09.71
6 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 4 PB 09.72
MS Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 08.89
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 15:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.01
2 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 4 PB 09.03
3 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 6 09.70
4 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.81
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 09.81
6 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 5 10.24
7 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 10.46
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 15:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 6 PB 08.96
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 PB 08.98
3 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 09.07
4 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 09.18
5 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 PB 09.25
6 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.55
7 Růžena VlkováRůžena Vlková 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 PB 09.61
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (út, 10.5.2022 - 15:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 4 08.66
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 5 08.78
3 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 8 08.99
4 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 09.00
5 Karolina KadlíkováKarolina Kadlíková 08 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 7 09.18
6 Vanesa FajkováVanesa Fajková 08 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.67
7 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 09.91
8 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová 08 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 1 09.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 08.00 11.00
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.05 9.00
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 08.11 8.00
4 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 08.17 7.00
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 08.33 6.00
6 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 PB 08.48 5.00
7 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 08.50 4.00
7 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 08.50 3.00
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 08.51 2.00
10 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 08.63 1.00
11 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 08.64
12 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 4 08.66
13 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 08.69
14 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.72
15 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 08.73
16 Tereza VavrečkováTereza Vavrečková 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 PB 08.78
16 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 5 08.78
18 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 08.84
19 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 08.87
20 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 08.89
21 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 PB 08.92
22 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 08.94
23 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 6 PB 08.96
24 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 6 SB 08.98
24 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 PB 08.98
26 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 8 08.99
27 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 09.00
27 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 09.00
29 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 7 09.01
29 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.01
31 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 4 PB 09.03
32 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 09.07
33 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.17
34 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 09.18
34 Karolina KadlíkováKarolina Kadlíková 08 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 7 09.18
36 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 PB 09.25
37 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 09.26
38 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.32
39 Marie BardoňováMarie Bardoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.35
40 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 09.41
41 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 09.50
42 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.55
43 Růžena VlkováRůžena Vlková 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 PB 09.61
44 Vanesa FajkováVanesa Fajková 08 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.67
45 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 09.68
45 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 09.68
47 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 6 09.70
48 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 09.71
49 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 4 PB 09.72
50 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.81
50 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 09.81
52 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 09.91
53 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová 08 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 1 09.96
54 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.04
55 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 10.23
56 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 5 10.24
57 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 10.46

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 17.94 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 18.04 9.00
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 18.79 5.00
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 PB 19.26 3.00
5 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 19.54 2.00
6 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 20.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 18:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 18.53 6.00
2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 20.25
3 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 20.28
4 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 PB 20.46
5 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 21.23
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 18:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 18.27 8.00
2 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 PB 19.78
3 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 19.99
4 Daniel OzaniakDaniel Ozaniak 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 21.16
5 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 21.62
6 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 22.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 18:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 18.47 7.00
2 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 19.15 4.00
3 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 19.70 1.00
4 Jan RusinaJan Rusina 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 20.29
5 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 20.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 17.94 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 18.04 9.00
3 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 18.27 8.00
4 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 18.47 7.00
5 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 18.53 6.00
6 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 18.79 5.00
7 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 19.15 4.00
8 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 PB 19.26 3.00
9 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 19.54 2.00
10 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 19.70 1.00
11 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 PB 19.78
12 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 19.99
13 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 20.25
14 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 20.28
15 Jan RusinaJan Rusina 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 20.29
16 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 PB 20.46
17 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 20.65
18 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 20.94
19 Daniel OzaniakDaniel Ozaniak 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 21.16
20 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 21.23
21 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 21.62
22 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 22.47

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 18:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 19.33 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 19.40 9.00
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.42 8.00
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 PB 19.59 7.00
5 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 19.98 6.00
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 1 20.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 18:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 20.55 4.00
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 2 20.84 3.00
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 PB 21.07 1.00
4 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 21.24
5 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 PB 21.42
6 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 22.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 18:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 21.42
2 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 21.62
3 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 PB 21.70
4 Klára ZávadováKlára Závadová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 1 PB 23.62
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 21.95
2 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 4 PB 23.60
3 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 23.78
4 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 5 25.86
5 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 26.08
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 18:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 21.66
2 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 22.24
3 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 PB 22.39
4 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 6 PB 22.62
5 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.77
6 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 SB 23.21
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 18:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 PB 21.21
2 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 PB 21.73
3 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 22.01
4 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 22.92
5 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 6 23.75
6 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 25.71
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 18:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 PB 21.07 2.00
2 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 21.56
3 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 22.08
4 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 22.27
5 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 PB 22.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 19.33 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 19.40 9.00
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.42 8.00
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 PB 19.59 7.00
5 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 19.98 6.00
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 1 20.06 5.00
7 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 20.55 4.00
8 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 2 20.84 3.00
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 PB 21.07 1.00
9 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 PB 21.07 2.00
11 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 PB 21.21
12 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 21.24
13 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 PB 21.42
13 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 21.42
15 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 21.56
16 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 21.62
17 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 21.66
18 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 PB 21.70
19 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 PB 21.73
20 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 21.95
21 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 22.01
22 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 22.08
23 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 22.23
24 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 22.24
25 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 22.27
26 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 PB 22.39
27 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 6 PB 22.62
28 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.77
29 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 22.92
30 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 3 PB 22.99
31 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 SB 23.21
32 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 4 PB 23.60
33 Klára ZávadováKlára Závadová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 1 PB 23.62
34 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 6 23.75
35 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 23.78
36 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 25.71
37 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 5 25.86
38 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 26.08

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 PB 37.80 11.00
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 40.76 9.00
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 PB 42.43 6.00
4 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 44.59 1.00
5 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 46.72
6 Filip DylFilip Dyl 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 50.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 PB 41.84 7.00
2 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 42.65 5.00
3 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 43.42 4.00
4 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 44.70
5 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 44.79
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 41.52 8.00
2 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 44.26 3.00
3 Jan RusinaJan Rusina 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 PB 44.42 2.00
4 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 PB 46.34
5 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 49.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 PB 37.80 11.00
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 40.76 9.00
3 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 41.52 8.00
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 PB 41.84 7.00
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 PB 42.43 6.00
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 42.65 5.00
7 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 43.42 4.00
8 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 44.26 3.00
9 Jan RusinaJan Rusina 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 PB 44.42 2.00
10 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 44.59 1.00
11 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 44.70
12 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 44.79
13 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 PB 46.34
14 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 46.72
15 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 49.41
16 Filip DylFilip Dyl 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 50.30

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 PB 43.32 11.00
2 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 46.22 9.00
3 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 46.38 8.00
4 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 46.69 6.00
5 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 47.83 3.00
MS Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 PB 44.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 46.44 7.00
2 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 PB 47.01 5.00
3 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 PB 47.55 4.00
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 49.50 2.00
5 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 50.44 1.00
6 Eliška GieckováEliška Giecková 10 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 PB 51.09
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 PB 43.32 11.00
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 PB 44.99
3 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 46.22 9.00
4 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 46.38 8.00
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 46.44 7.00
6 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 46.69 6.00
7 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 PB 47.01 5.00
8 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 PB 47.55 4.00
9 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 47.83 3.00
10 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 49.50 2.00
11 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 50.44 1.00
12 Eliška GieckováEliška Giecková 10 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 PB 51.09

800 m - Žáci

(út, 10.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 12 PB 2:11.23 11.00
2 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 13 2:15.75 9.00
3 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 2:16.09 8.00
4 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 2:16.24 7.00
5 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 2:18.97 6.00
6 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:24.56 5.00
7 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 9 2:28.76 4.00
8 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 2:33.06 3.00
9 Jonáš KokořJonáš Kokoř 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 PB 2:33.32 2.00
10 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 11 PB 2:35.76 1.00
11 Benjamín KuncBenjamín Kunc 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 PB 2:39.99
12 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:55.31
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:30.67 11.00
2 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 SB 2:38.76 9.00
3 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 2:41.62 8.00
4 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 PB 2:44.18 6.00
5 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 10 2:44.76 5.00
6 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 2:44.92 4.00
7 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 PB 2:45.21 3.00
8 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 7 SB 2:47.10 2.00
9 Niki MichailidisováNiki Michailidisová 07 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 5 2:51.73
10 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 9 2:55.81
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 2:43.92 7.00
2 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 4 PB 2:48.44 1.00
3 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 2:49.78
4 Veronika MičkerováVeronika Mičkerová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 1 PB 2:53.11
5 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 2:55.33
6 Klára ZávadováKlára Závadová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 9 2:56.48
7 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 PB 3:00.43
8 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 3:19.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:30.67 11.00
2 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 SB 2:38.76 9.00
3 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 2:41.62 8.00
4 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 2:43.92 7.00
5 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 PB 2:44.18 6.00
6 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 10 2:44.76 5.00
7 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 2:44.92 4.00
8 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 PB 2:45.21 3.00
9 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 7 SB 2:47.10 2.00
10 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 4 PB 2:48.44 1.00
11 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 2:49.78
12 Niki MichailidisováNiki Michailidisová 07 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 5 2:51.73
13 Veronika MičkerováVeronika Mičkerová 07 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 1 PB 2:53.11
14 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 2:55.33
15 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 9 2:55.81
16 Klára ZávadováKlára Závadová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 9 2:56.48
17 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 2 PB 3:00.43
18 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 3:19.74

1500 m - Žáci

(út, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 1 PB 4:46.81 11.00
2 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 PB 4:49.15 9.00
3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 4:51.00 8.00
4 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 SB 4:51.08 7.00
5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 4:53.80 6.00
6 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 4:58.24 5.00
7 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 5:08.56 4.00
8 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 5:08.63 3.00
9 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 5:15.02 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 4:58.58 11.00
2 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 9 PB 5:05.10 9.00
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:23.13 8.00
4 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 5:27.29 7.00
5 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:30.67 6.00
6 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 5:38.26 5.00
7 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 PB 5:44.50 4.00
8 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 5:57.06 3.00
9 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 PB 6:00.71 2.00
10 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 1 6:09.40 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(út, 10.5.2022 - 15:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 14.74 11.00
2 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 PB 15.07 9.00
3 Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 PB 15.68 8.00
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 15.93 7.00
5 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 16.55 6.00
6 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 16.82 5.00
7 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 18.70 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 15.58 8.00
2 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 15.61 7.00
3 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 16.65 5.00
4 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 16.81 4.00
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 7 17.47 3.00
6 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 6 19.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 14.97 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 15.20 9.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 15.69 6.00
4 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 17.58 2.00
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 PB 17.66 1.00
6 Maria WaniaMaria Wania 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 19.65
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 14.97 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 15.20 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 15.58 8.00
4 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 15.61 7.00
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 15.69 6.00
6 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 16.65 5.00
7 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 16.81 4.00
8 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 7 17.47 3.00
9 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 17.58 2.00
10 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 PB 17.66 1.00
11 Maria WaniaMaria Wania 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 19.65
12 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 6 19.68

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(út, 10.5.2022 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 28.31 11.00
2 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 PB 29.56 9.00
3 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 1 30.63 8.00
4 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 31.78 7.00
5 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 PB 33.00 6.00
6 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 33.61 5.00
Celkem 6 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 30.33 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 30.94 9.00
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 30.98 8.00
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 31.35 7.00
5 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 33.27 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 33.62 5.00
2 Matylda KettnerováMatylda Kettnerová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 36.71 2.00
3 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 4 37.02 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 16:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 33.63 4.00
2 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 35.83 3.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 37.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 30.33 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 30.94 9.00
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 30.98 8.00
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 31.35 7.00
5 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 6 33.27 6.00
6 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 2 33.62 5.00
7 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 33.63 4.00
8 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 5 35.83 3.00
9 Matylda KettnerováMatylda Kettnerová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 36.71 2.00
10 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 4 37.02 1.00
11 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 3 37.51

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlavička, Holek, Chovanec, Polášek Hlavička, Holek, Chovanec, Polášek SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 30.62 11.00
2 Košař, Šeděnka, Riva, Stanovský Košař, Šeděnka, Riva, Stanovský Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 30.67 9.00
3 Sajdok, Heczko, Kulich, Mordáč Sajdok, Heczko, Kulich, Mordáč TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 31.39 8.00
4 Brigula, Harazim, Štencel, Gebauer Brigula, Harazim, Štencel, Gebauer TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 31.78 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Abu Haija, Bolek, Goron, Štafa Abu Haija, Bolek, Goron, Štafa Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 32.35 6.00
2 Schindler, Kožiol, Richter, Kokoř Schindler, Kožiol, Richter, Kokoř TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 32.91 5.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlavička, Holek, Chovanec, Polášek Hlavička, Holek, Chovanec, Polášek SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 3 30.62 11.00
2 Košař, Šeděnka, Riva, Stanovský Košař, Šeděnka, Riva, Stanovský Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 30.67 9.00
3 Sajdok, Heczko, Kulich, Mordáč Sajdok, Heczko, Kulich, Mordáč TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 31.39 8.00
4 Brigula, Harazim, Štencel, Gebauer Brigula, Harazim, Štencel, Gebauer TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 31.78 7.00
5 Abu Haija, Bolek, Goron, Štafa Abu Haija, Bolek, Goron, Štafa Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 32.35 6.00
6 Schindler, Kožiol, Richter, Kokoř Schindler, Kožiol, Richter, Kokoř TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 5 32.91 5.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ruferová, Byrtusová, Štefková, Udvarosová Ruferová, Byrtusová, Štefková, Udvarosová Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 31.68 11.00
2 Procházková, Kokina, Hrbáčová, Polášková Procházková, Kokina, Hrbáčová, Polášková SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 32.25 9.00
3 Glosová, Gajdzicová, Szarzecová, Kubínová Glosová, Gajdzicová, Szarzecová, Kubínová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 32.61 8.00
4 Andrlová, Borunská, Pavlíčková, Vladařová Andrlová, Borunská, Pavlíčková, Vladařová TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 32.66 7.00
5 Bartoňová, Majkráková, Václavíková, Zahradníková Bartoňová, Majkráková, Václavíková, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 33.68 5.00
6 Mentziková, Linhartová, Čekalová, Šilerová Mentziková, Linhartová, Čekalová, Šilerová Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 2 36.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holušová, Hudečková, Nováková, Valečková Holušová, Hudečková, Nováková, Valečková TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 33.25 6.00
2 Šteflová, Straková, Pustelníková, Mikulášková Šteflová, Straková, Pustelníková, Mikulášková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 33.70 4.00
3 Mertová, Havlenová, Krestová, Koelblová Mertová, Havlenová, Krestová, Koelblová SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 5 34.26 3.00
4 Pindorová, Pospíšilová, Kocurová, Martynková Pindorová, Pospíšilová, Kocurová, Martynková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 34.36 2.00
5 Kožuchová, Petrušková, Vaňková, Kokořová Kožuchová, Petrušková, Vaňková, Kokořová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 36.17
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poláčková, Zádrapová, Kucharská, Pannová Poláčková, Zádrapová, Kucharská, Pannová SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 35.92 1.00
2 Blagová, Bouchalová, Ivancová, Kernová Blagová, Bouchalová, Ivancová, Kernová TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 36.36
3 Richterová, Kozelská, Maňková, Chmielová Richterová, Kozelská, Maňková, Chmielová Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 36.62
4 Chalupová, Šindlářová, Vavrečková, Vlková Chalupová, Šindlářová, Vavrečková, Vlková TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 37.70
Bradnová, Cetlová, Lesáková, Racko Bradnová, Cetlová, Lesáková, Racko TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ruferová, Byrtusová, Štefková, Udvarosová Ruferová, Byrtusová, Štefková, Udvarosová Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 31.68 11.00
2 Procházková, Kokina, Hrbáčová, Polášková Procházková, Kokina, Hrbáčová, Polášková SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 6 32.25 9.00
3 Glosová, Gajdzicová, Szarzecová, Kubínová Glosová, Gajdzicová, Szarzecová, Kubínová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 32.61 8.00
4 Andrlová, Borunská, Pavlíčková, Vladařová Andrlová, Borunská, Pavlíčková, Vladařová TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 32.66 7.00
5 Holušová, Hudečková, Nováková, Valečková Holušová, Hudečková, Nováková, Valečková TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 4 33.25 6.00
6 Bartoňová, Majkráková, Václavíková, Zahradníková Bartoňová, Majkráková, Václavíková, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 33.68 5.00
7 Šteflová, Straková, Pustelníková, Mikulášková Šteflová, Straková, Pustelníková, Mikulášková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 33.70 4.00
8 Mertová, Havlenová, Krestová, Koelblová Mertová, Havlenová, Krestová, Koelblová SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B 5 34.26 3.00
9 Pindorová, Pospíšilová, Kocurová, Martynková Pindorová, Pospíšilová, Kocurová, Martynková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 34.36 2.00
10 Poláčková, Zádrapová, Kucharská, Pannová Poláčková, Zádrapová, Kucharská, Pannová SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A 2 35.92 1.00
11 Mentziková, Linhartová, Čekalová, Šilerová Mentziková, Linhartová, Čekalová, Šilerová Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice... 2 36.11
12 Kožuchová, Petrušková, Vaňková, Kokořová Kožuchová, Petrušková, Vaňková, Kokořová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 36.17
13 Blagová, Bouchalová, Ivancová, Kernová Blagová, Bouchalová, Ivancová, Kernová TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 4 36.36
14 Richterová, Kozelská, Maňková, Chmielová Richterová, Kozelská, Maňková, Chmielová Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 36.62
15 Chalupová, Šindlářová, Vavrečková, Vlková Chalupová, Šindlářová, Vavrečková, Vlková TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B 5 37.70
Bradnová, Cetlová, Lesáková, Racko Bradnová, Cetlová, Lesáková, Racko TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A 3 DNF

skok vysoký - Žáci

(út, 10.5.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 Jan SajdokJan Sajdok
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 9 PB 1.67 - - - o o o xo o o o xxx 11.00
2 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
07 3 SB 1.61 - - - - o o - o xxx 9.00
3 Miroslav AndrleMiroslav Andrle
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 8 PB 1.55 o o o - o xxo xxx 8.00
4 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 PB 1.50 o o o o o xxx 7.00
5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 PB 1.50 o o o xo xxo xxx 6.00
6 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 1 SB 1.40 o o o xxx 5.00
7 Erik ŠolcErik Šolc
TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.
07 5 PB 1.40 xo o xo xxx 4.00
8 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 7 1.40 xo o xxo xx- x 3.00
9 Daniel RichterDaniel Richter
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 6 1.35 o xxo xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 18 1.60 - - - - - - - o o - xo xxx 11.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 6 PB 1.51 - - o o o o xxo o xxx 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 17 1.51 - - o o o xo o xo xxx 8.00
4 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 16 SB 1.48 - - - o o o o xxx 7.00
5 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 14 PB 1.48 - - o o o xo xo xxx 6.00
6 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
08 1 PB 1.45 - - o o o o xxx 5.00
7 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 13 1.40 - o o o xo xxx 4.00
8 Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 12 PB 1.40 - o xo o xxo xxx 3.00
9 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 5 PB 1.40 o o o xxo xxo xxx 2.00
10 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 15 1.35 - - o xo xx 1.00
11= Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 SB 1.30 o o o xxx
11= Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 7 SB 1.30 - o o xxx
13 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová
Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s.
08 9 PB 1.30 o o xo xxx
14 Elena StrakošováElena Strakošová
TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.
07 10 1.25 o o xxx
15 Matylda KettnerováMatylda Kettnerová
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 4 PB 1.25 xo xo xxx
16 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice...
08 8 PB 1.20 o xxx
17 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 3 PB 1.20 xo - xxx
Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 11 NM
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci

(út, 10.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 Body
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
09 2 2.20 xo o xo xxx 11.00
2 Viktor SchindlerViktor Schindler
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 1 PB 2.00 o xxo xxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 Body
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 3 SB 3.30 - - - - - - o - xxo o xo o o xxx 11.00
2 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
09 6 PB 3.10 - - - o - o - o o o o xxx 9.00
3 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 8 PB 3.10 - - - o - o - o o xo xxo xxx 8.00
4 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 7 2.70 - - - o - o o xxx 7.00
5 Eliška GieckováEliška Giecková
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
10 5 2.60 - - o o - o xxx 6.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 4 PB 2.00 o o xxx 5.00
7 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 2 PB 1.80 o x 4.00
8 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 1 PB 1.80 xxo xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan NeudörflerJan Neudörfler
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 6 PB 5.89 +0.1 m/s 5.89  0,10 5.79  -0,70 5.78  0,80 5.89 x 5.48  -0,70 5.43  0,50 11.00
2 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice...
07 5 PB 5.61 +0.6 m/s 5.32  0,20 5.18  -1,20 5.26  -1,30 5.32 5.61  0,60 5.55  1,00 x 9.00
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 15 SB 5.61 -1.6 m/s 5.61  -1,60 x 5.54  -0,40 5.61 5.32  1,00 5.54  -0,70 x 8.00
4 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 14 PB 5.56 +1.3 m/s 5.08  0,30 5.15  0,00 5.09  -0,10 5.15 5.09  0,30 5.56  1,30 5.30  -0,60 7.00
5 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
07 10 PB 5.53 +0.7 m/s 5.37  0,20 5.53  0,70 5.12  -0,90 5.53 x 5.17  0,10 5.36  0,80 6.00
6 Jakub ČížJakub Číž
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
07 1 SB 5.27 -0.6 m/s 4.86  -0,70 4.75  -0,30 5.27  -0,60 5.27 5.14  1,20 4.92  1,20 4.99  -0,10 5.00
7 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 2 PB 5.14 +1.1 m/s 4.59  0,80 4.14  -0,70 4.91  -1,50 4.91 5.14  1,10 4.67  0,60 5.01  -0,90 4.00
8 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 3 PB 5.07 -0.7 m/s 4.96  0,90 4.88  -1,40 4.46  -1,90 4.96 4.86  0,50 x 5.07  -0,70 3.00
9 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 12 PB 4.59 +0.9 m/s 4.59  0,90 4.37  0,30 4.42  -0,20 4.59 2.00
10 Jakub KokořJakub Kokoř
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 13 4.49 +1.0 m/s 4.29  0,90 4.49  1,00 3.21  -0,10 4.49 1.00
11 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 7 PB 4.45 -1.3 m/s 4.45  -1,30 x 4.38  -1,30 4.45
12 Jan RečekJan Reček
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 8 PB 4.23 +0.9 m/s 4.14  -1,00 4.23  0,90 4.00  -1,30 4.23
13 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 11 PB 4.19 +0.4 m/s 4.19  0,40 4.03  1,00 4.14  -0,80 4.19
14 Libor KoniuchLibor Koniuch
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 4 PB 4.19 -1.2 m/s 4.02  1,00 4.19  -1,20 3.97  -1,20 4.19
15 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 9 PB 4.03 -0.6 m/s 4.03  -0,60 3.20  0,70 3.00  -1,10 4.03
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 39 5.23 -0.2 m/s 5.23  -0,20 5.10  0,60 5.08  0,30 5.23 5.06  -1,50 x 5.19  -0,40 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 8 SB 5.06 +0.9 m/s 5.06  0,90 4.31  -0,30 4.89  0,60 5.06 - - - 9.00
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 38 4.98 -0.2 m/s 4.49  -0,20 4.58  0,40 4.65  0,30 4.65 4.09  -1,40 x 4.98  -0,20 8.00
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 36 PB 4.91 +0.6 m/s 3.79  0,00 4.91  0,60 x 4.91 x 4.63  -0,20 x 7.00
5 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 PB 4.85 +0.8 m/s 4.63  0,40 4.34  -0,80 4.85  0,80 4.85 4.26  -1,60 3.55  -0,80 4.55  -1,30 6.00
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 23 PB 4.84 -2.5 m/s x 4.60  0,00 4.45  -1,10 4.60 x 4.84  -2,50 x 5.00
7 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 2 PB 4.69 -0.7 m/s 4.69  -0,70 4.43  -0,40 4.43  0,30 4.69 4.40  -2,50 4.53  -0,80 4.38  -1,40 4.00
8 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 20 PB 4.60 +0.1 m/s 4.48  2,00 4.60  0,10 x 4.60 4.57  0,30 4.46  -1,80 x 3.00
9 Anna HudečkováAnna Hudečková
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 34 PB 4.59 +1.3 m/s 4.31  0,00 4.59  1,30 4.32  -0,60 4.59 2.00
10 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 SB 4.56 -0.4 m/s 4.49  0,80 4.38  -0,30 4.56  -0,40 4.56 1.00
11 Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 37 4.54 +0.1 m/s 4.54  0,10 4.49  1,30 4.47  -0,30 4.54
12 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 35 4.54 -0.2 m/s 4.35  1,10 4.30  0,80 4.54  -0,20 4.54
13 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 22 4.45 +2.2 m/s 4.29 -1.3 m/s 4.45  2,20 4.29  -1,30 4.45
14 Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 33 4.32 +1.4 m/s 4.22  0,40 4.32  1,40 4.20  -0,70 4.32
15 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice...
08 27 PB 4.32 -0.3 m/s 4.32  -0,30 4.12  0,30 4.01  -0,60 4.32
16 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 13 SB 4.23 -0.1 m/s x 4.23  -0,10 4.18  0,60 4.23
17 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 32 4.22 +1.0 m/s 4.22  1,00 4.02  1,20 4.16  -0,90 4.22
18 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 4 PB 4.19 +0.6 m/s 4.19  0,60 3.86  -1,00 3.84  -0,10 4.19
19 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 6 PB 4.13 +0.8 m/s 4.05  0,30 3.99  -2,00 4.13  0,80 4.13
20 Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
07 16 SB 4.11 +0.1 m/s 4.11  0,10 x 3.85  1,00 4.11
21 Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 30 4.07 +0.7 m/s 3.22  -0,20 4.07  0,70 4.06  -2,20 4.07
22 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 31 4.03 x 3.91  1,10 4.03 4.03
23 Hana KantorováHana Kantorová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 PB 3.99 +1.2 m/s 3.99  1,20 3.83  -1,40 x 3.99
24 Eliška KopcováEliška Kopcová
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
07 12 PB 3.93 -0.1 m/s 3.90  -0,90 3.16  -0,40 3.93  -0,10 3.93
25 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 26 SB 3.90 +0.3 m/s 3.90  0,30 x  0,00 3.43  -0,80 3.90
26 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 25 SB 3.89 +0.5 m/s 3.89  0,50 3.83  0,50 3.80  -0,40 3.89
27 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 28 SB 3.89 +1.3 m/s 3.69  -0,10 3.89  1,30 3.75  -1,40 3.89
28 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 18 PB 3.85 +1.3 m/s 3.46  0,70 3.30  -0,50 3.85  1,30 3.85
29 Tereza VavrečkováTereza Vavrečková
TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B
08 29 PB 3.71 -2.1 m/s 3.64  -0,90 x  0,50 3.71  -2,10 3.71
30 Petra MyškováPetra Myšková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 19 PB 3.69 -0.2 m/s 3.43  0,90 3.69  -0,20 3.53  0,70 3.69
31 Elena StrakošováElena Strakošová
TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.
07 24 PB 3.66 -0.3 m/s 3.30  1,10 3.66  -0,30 3.57  -0,40 3.66
32 Julie HavlenováJulie Havlenová
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
07 5 PB 3.66 +0.4 m/s x 3.40  -0,80 3.66  0,40 3.66
33 Marlene ČekalováMarlene Čekalová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice...
08 3 PB 3.65 -0.7 m/s 3.65  -0,70 3.43  -1,00 3.65  0,30 3.65
34 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 21 3.65 +2.5 m/s 3.63 +0.4 m/s 3.65  2,50 3.63  0,40 3.05  -0,30 3.65
35 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice...
07 15 PB 3.58 -0.1 m/s 3.54  -0,70 x  0,70 3.58  -0,10 3.58
36 Niki MichailidisováNiki Michailidisová
Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s.
07 17 PB 3.54 +1.2 m/s 3.47  1,30 3.24  -0,60 3.54  1,20 3.54
37 Adéla KocurováAdéla Kocurová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 10 PB 3.51 -1.2 m/s 3.34  0,70 3.51  -1,20 3.32  -0,10 3.51
Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 14 NM x x x -
Polina KokinaPolina Kokina
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 1 NM x x x -
Celkem 39 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 24 PB 13.07 x 12.36 12.60 12.60 12.87 12.77 13.07 11.00
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 23 PB 11.63 09.66 10.91 10.58 10.91 10.93 11.48 11.63 9.00
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 21 SB 10.88 09.78 10.09 09.60 10.09 10.13 x 10.88 8.00
4 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 22 10.68 09.96 10.68 x 10.68 x 09.58 10.13 7.00
5 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 2 PB 10.03 x 09.69 09.33 9.69 09.24 10.03 08.79 6.00
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 20 09.96 09.96 09.63 08.32 9.96 09.20 09.58 09.00 5.00
7 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 4 PB 09.91 09.84 09.13 08.79 9.84 09.53 08.98 09.91 4.00
8 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 16 09.72 09.62 09.71 09.62 9.71 09.72 09.32 - 3.00
9 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 18 09.54 08.89 09.20 09.54 9.54 2.00
10 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 09.17 09.06 08.98 09.17 9.17 1.00
11 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 14 PB 08.91 08.33 08.50 08.91 8.91
12 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 13 PB 08.91 08.91 07.83 08.01 8.91
13 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 17 08.89 07.97 08.89 08.64 8.89
14 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 10 PB 07.96 07.96 07.32 07.77 7.96
15 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 15 07.85 x 07.85 07.80 7.85
16 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 9 PB 07.76 06.65 06.26 07.76 7.76
17 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 11 07.69 06.98 07.00 07.69 7.69
18 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 7 PB 07.35 07.35 07.03 06.89 7.35
19 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 6 PB 07.35 07.35 06.69 06.44 7.35
20 Nikol KernováNikol Kernová
TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B
07 12 06.90 05.03 06.24 06.90 6.90
21 Karolina KadlíkováKarolina Kadlíková
Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s.
08 5 PB 06.77 06.77 06.01 - 6.77
22 Aneta DojčárováAneta Dojčárová
TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.
08 1 PB 06.20 06.20 05.45 05.72 6.20
23 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 3 PB 06.00 05.51 05.41 06.00 6.00
Barbora TulejováBarbora Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 NM x - - -
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 10.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 19 PB 13.22 12.88 11.47 12.65 12.88 12.39 12.84 13.22 11.00
2 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 4 PB 11.86 10.83 10.88 10.79 10.88 11.32 11.59 11.86 9.00
3 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 18 11.62 11.62 11.32 10.62 11.62 11.14 11.29 10.93 8.00
4 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 17 PB 11.48 11.28 11.22 11.00 11.28 10.98 11.48 11.39 7.00
5 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 6 PB 11.16 10.69 10.48 11.16 11.16 6.00
6 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 7 SB 11.15 10.82 11.15 10.17 11.15 10.55 11.11 10.86 5.00
7 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 3 PB 10.81 10.13 10.61 10.60 10.61 10.81 10.28 10.15 4.00
8 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 10.34 10.29 10.13 10.20 10.29 09.37 10.34 x 3.00
9 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 10.02 09.51 10.02 07.71 10.02 2.00
10 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 14 09.69 08.87 09.69 09.29 9.69 1.00
11 Patrik FilípekPatrik Filípek
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
08 1 PB 09.36 09.36 09.07 08.72 9.36
12 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice...
07 8 PB 09.01 07.97 09.01 08.62 9.01
13 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 10 PB 08.97 08.97 07.93 08.50 8.97
14