Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev ml. žactva

Ostrava - Vítkovice (18. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 18.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.44 qA
2 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.45 qA
3 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.60 qB
4 Nick DvořákNick Dvořák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.14
5 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.31
6 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.75
Lukáš MacalíkLukáš Macalík 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 18.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.11 qA
2 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.34 qA
3 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 08.82 qB
4 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 09.01 qB
5 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.03 qB
6 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.32
7 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 18.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.16 qA
2 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.44 qA
3 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.66 qB
4 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.11 qB
5 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.50
6 Petr NovákPetr Novák 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.61
7 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 09.69
8 Michal GapkoMichal Gapko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 18.9.2022 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 08.17 qA
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.57 qA
3 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.00 qB
4 Martin DobiášMartin Dobiáš 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.07 qB
5 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 09.24
6 Martin SchönfeldMartin Schönfeld 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.72
7 14 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.97
8 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.42
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.11 qA
2 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.16 qA
3 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 08.17 qA
4 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.34 qA
5 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.44 qA
5 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.44 qA
7 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.45 qA
8 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.57 qA
9 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.60 qB
10 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.66 qB
11 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 08.82 qB
12 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.00 qB
13 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 09.01 qB
14 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.03 qB
15 Martin DobiášMartin Dobiáš 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.07 qB
16 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.11 qB
17 Nick DvořákNick Dvořák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.14
18 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 09.24
19 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.31
20 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.50
21 Petr NovákPetr Novák 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.61
22 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 09.69
23 Martin SchönfeldMartin Schönfeld 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.72
24 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.75
25 Michal GapkoMichal Gapko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.80
26 14 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.97
27 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.32
28 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.40
29 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.42
Lukáš MacalíkLukáš Macalík 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 18.9.2022 - 12:10) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 07.96 11.00
2 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 08.16 9.00
3 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24 8.00
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 08.38 7.00
5 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 08.40 6.00
6 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.50 5.00
7 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.51 4.00
8 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.59 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 18.9.2022 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.59 2.00
2 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.76 1.00
3 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 08.81
4 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 08.91
5 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 SB 08.96
6 Martin DobiášMartin Dobiáš 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 SB 08.97
7 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.02
8 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 09.10
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 18.9.2022 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 08.37 11.00
2 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.43 9.00
3 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 08.45 8.00
4 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 08.50 7.00
5 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 SB 08.60 6.00
6 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.63 5.00
7 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.65 4.00
8 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.67 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 18.9.2022 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 08.54 2.00
2 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 08.57 1.00
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.78
4 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.80
5 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.80
6 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 SB 08.81
7 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 SB 08.85
8 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.37 qA
2 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.48 qA
3 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.72 qB
4 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.27
5 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.36
6 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.49
7 Gabriela SlováčkováGabriela Slováčková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.71 qB
2 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.11
3 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.16
4 1 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.49
5 11 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 09.81
6 Tereza VaňkováTereza Vaňková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 09.84
Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.46 qA
2 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.86 qB
3 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.89
4 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.46
5 Natálie RaclavskáNatálie Raclavská 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.52
6 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.65
7 Matylda PeškováMatylda Pešková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.54 qA
2 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.65 qA
3 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 08.71 qB
4 Tereza VargováTereza Vargová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.42
MS Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.72
6 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.26
7 16 Anna TužičkováAnna Tužičková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 10.61
Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 18.9.2022 - 10:40) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.62 qA
2 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.81 qB
3 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.86 qB
4 7 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.19
5 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 09.50
6 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.54
Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 18.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.56 qA
2 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.72 qB
3 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.12
4 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.25
5 Sára DvořákováSára Dvořáková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 09.48
6 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.52
7 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 18.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.39 qA
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.67 qB
3 Lenka MachytkováLenka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.17
4 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.19
5 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 09.59
6 Klára PazourkováKlára Pazourková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.61
7 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.52
Adéla AujezdskáAdéla Aujezdská 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.37 qA
2 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.39 qA
3 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.46 qA
4 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.48 qA
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.54 qA
6 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.56 qA
7 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.62 qA
8 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.65 qA
9 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.67 qB
10 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.71 qB
10 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 08.71 qB
12 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.72 qB
12 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.72 qB
14 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.81 qB
15 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.86 qB
15 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.86 qB
17 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.89
18 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.11
19 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.12
20 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.16
21 Lenka MachytkováLenka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.17
22 7 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.19
22 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.19
24 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.25
25 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.27
26 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.36
27 Tereza VargováTereza Vargová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.42
28 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.46
29 Sára DvořákováSára Dvořáková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 09.48
30 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.49
30 1 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.49
32 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 09.50
33 Natálie RaclavskáNatálie Raclavská 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.52
33 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.52
35 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.54
36 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 09.59
37 Klára PazourkováKlára Pazourková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.61
38 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.65
39 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.72
39 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.72
41 11 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 09.81
42 Matylda PeškováMatylda Pešková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 09.83
43 Tereza VaňkováTereza Vaňková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 09.84
44 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.26
45 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.52
46 16 Anna TužičkováAnna Tužičková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 10.61
47 Gabriela SlováčkováGabriela Slováčková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.94
Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Adéla AujezdskáAdéla Aujezdská 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 13:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 20.12 9.00
2 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 20.48 7.00
3 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.61 6.00
4 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 21.04 4.00
5 1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.08 3.00
6 Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 21.31 2.00
7 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 21.33 1.00
8 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.40
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 13:45) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch JasoněkVojtěch Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 20.89 5.00
2 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 21.72
3 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 22.21
4 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 22.58
5 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 22.67
6 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 22.83
7 8 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.90
8 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 23.45
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 13:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 19.53 11.00
2 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.18 8.00
3 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 21.79
4 6 Petr SedláčekPetr Sedláček 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 22.15
5 Patrik SedlářPatrik Sedlář 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 23.06
6 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 24.37
7 14 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 24.67
8 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 24.92
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 19.53 11.00
2 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 20.12 9.00
3 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.18 8.00
4 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 20.48 7.00
5 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.61 6.00
6 Vojtěch JasoněkVojtěch Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 20.89 5.00
7 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 21.04 4.00
8 1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.08 3.00
9 Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 21.31 2.00
10 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 21.33 1.00
11 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.40
12 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 21.72
13 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 21.79
14 6 Petr SedláčekPetr Sedláček 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 22.15
15 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 22.21
16 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 22.58
17 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 22.67
18 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 22.83
19 8 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.90
20 Patrik SedlářPatrik Sedlář 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 23.06
21 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 23.45
22 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 24.37
23 14 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 24.67
24 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 24.92

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 13:30) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.20 11.00
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.28 9.00
3 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 20.38 8.00
4 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.79 6.00
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.81 5.00
6 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 20.97 4.00
Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 13:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 20.65 7.00
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 21.27 1.00
3 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.30
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.54
5 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.54
6 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 21.57
7 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 21.65
8 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.22
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 13:30) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.20 2.00
2 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.61
3 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 21.66
4 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 22.03
5 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.37
6 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 22.48
7 Eliška SehnalováEliška Sehnalová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.77
8 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.94
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 13:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 22.71
2 Monika ŠpitováMonika Špitová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 22.85
3 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 23.38
4 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 23.45
5 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 23.55
6 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 23.73
7 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 23.88
8 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.92
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 18.9.2022 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠárkováKarolína Šárková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 23.16
2 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 23.95
3 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 24.12
4 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.44
5 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 24.45
6 Matylda PeškováMatylda Pešková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.78
7 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24.99
8 Tereza VaňkováTereza Vaňková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 25.11
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 18.9.2022 - 13:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.11 3.00
2 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.25
3 6 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.40
4 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 22.92
5 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.07
6 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 23.33
Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Adéla AujezdskáAdéla Aujezdská 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.20 11.00
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.28 9.00
3 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 20.38 8.00
4 1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 20.65 7.00
5 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.79 6.00
6 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.81 5.00
7 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 20.97 4.00
8 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.11 3.00
9 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.20 2.00
10 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 21.27 1.00
11 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.30
12 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.54
12 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.54
14 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 21.57
15 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.61
16 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 21.65
17 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 21.66
18 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 22.03
19 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.22
20 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.25
21 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.37
22 6 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.40
23 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 22.48
24 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 22.71
25 Eliška SehnalováEliška Sehnalová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.77
26 Monika ŠpitováMonika Špitová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 22.85
27 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 22.92
28 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.94
29 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.07
30 Karolína ŠárkováKarolína Šárková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 23.16
31 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 23.33
32 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 23.38
33 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 23.45
34 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 23.55
35 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 23.73
36 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 23.88
37 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.92
38 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 23.95
39 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 24.12
40 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.44
41 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 24.45
42 Matylda PeškováMatylda Pešková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.78
43 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24.99
44 Tereza VaňkováTereza Vaňková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 25.11
Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Adéla AujezdskáAdéla Aujezdská 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 41.76 11.00
2 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 44.39 9.00
3 Vojtěch JasoněkVojtěch Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 45.32 8.00
4 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 46.15 6.00
5 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 46.80 5.00
6 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 48.44 3.00
7 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 48.88 2.00
8 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 52.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 46.00 7.00
2 Adam JadviszczokAdam Jadviszczok 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 48.06 4.00
3 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.82 1.00
4 Jakub DudíkJakub Dudík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 52.00
5 Alex ViochnaAlex Viochna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 52.45
6 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 53.15
7 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 54.89
Michal GapkoMichal Gapko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 41.76 11.00
2 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 44.39 9.00
3 Vojtěch JasoněkVojtěch Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 45.32 8.00
4 Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 46.00 7.00
5 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 46.15 6.00
6 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 46.80 5.00
7 Adam JadviszczokAdam Jadviszczok 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 48.06 4.00
8 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 48.44 3.00
9 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 48.88 2.00
10 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.82 1.00
11 Jakub DudíkJakub Dudík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 52.00
12 Alex ViochnaAlex Viochna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 52.45
13 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 52.66
14 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 53.15
15 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 54.89
Michal GapkoMichal Gapko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 43.84 11.00
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.01 9.00
3 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 45.97 8.00
4 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 46.42 7.00
5 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.43 6.00
6 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 46.73 5.00
7 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.84 4.00
8 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 47.43 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 47.28 3.00
2 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 47.45 1.00
3 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 47.82
4 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.94
5 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.53
6 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 50.05
7 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 50.14
8 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 51.24
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 50.12
2 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 50.72
3 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 51.75
4 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 51.85
5 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 52.27
6 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 53.42
7 Nela JančurováNela Jančurová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.58
8 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 53.63
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 43.84 11.00
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.01 9.00
3 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 45.97 8.00
4 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 46.42 7.00
5 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.43 6.00
6 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 46.73 5.00
7 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.84 4.00
8 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 47.28 3.00
9 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 47.43 2.00
10 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 47.45 1.00
11 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 47.82
12 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.94
13 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.53
14 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 50.05
15 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 50.12
16 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 50.14
17 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 50.72
18 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 51.24
19 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 51.75
20 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 51.85
21 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 52.27
22 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 53.42
23 Nela JančurováNela Jančurová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.58
24 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 53.63

800 m - Ml. žáci

(ne, 18.9.2022 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Kryštof KernKryštof Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:29.05 11.00
2 1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:29.95 9.00
3 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:32.88 8.00
4 6 Petr SedláčekPetr Sedláček 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:33.95 7.00
5 4 Dominik SamiecDominik Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:41.94 6.00
6 7 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:45.16 5.00
7 5 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:45.18 4.00
8 9 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:48.68 3.00
9 14 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 PB 2:52.65 2.00
10 10 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:56.45 1.00
11 8 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:56.68
12 11 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 2:57.07
13 12 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:58.69
14 16 Petr HřivňákPetr Hřivňák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 2:59.67
15 13 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 3:00.99
16 15 Michal VincourekMichal Vincourek 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 3:07.71
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 18.9.2022 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:26.60 11.00
2 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:30.55 9.00
3 2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:34.41 8.00
4 4 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:40.56 7.00
5 6 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:42.58 6.00
6 5 Christina DostálováChristina Dostálová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:43.13 5.00
7 7 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:49.05 4.00
8 9 Sofie GebauerováSofie Gebauerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 2:49.81 3.00
9 11 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11 PB 2:51.99 2.00
10 10 Laura LiskováLaura Lisková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:52.62 1.00
11 15 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 2:52.84
12 8 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:57.74
13 14 Teodora ČápkováTeodora Čápková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 PB 3:02.33
14 12 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:09.04
15 13 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 3:09.09
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 18.9.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 4:57.45 11.00
2 4 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:05.87 9.00
3 2 Vojtěch KušíkVojtěch Kušík 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:17.77 8.00
4 3 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 5:19.17 7.00
5 1 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 5:47.41 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 18.9.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 5:39.54 11.00
2 4 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 5:44.12 9.00
3 6 Ema CzudkováEma Czudková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 5:48.07 8.00
4 2 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 5:49.57 7.00
5 5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:52.11 6.00
6 1 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:54.03 5.00
7 8 Klára PaličkováKlára Paličková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 5:58.09 4.00
MS 3 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 6:00.68
9 11 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 PB 6:11.74 3.00
10 15 Kristýna ŠindelářováKristýna Šindelářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 6:20.25 2.00
11 9 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 6:23.47 1.00
12 10 Tereza Abigail FoltysováTereza Abigail Foltysová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 6:28.41
13 12 Daniela HonkováDaniela Honková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 6:38.36
14 14 Klára SkřečkováKlára Skřečková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 7:25.77
15 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 13 7:38.96
16 16 Anna TužičkováAnna Tužičková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 16 8:03.50
Celkem 16 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.85 11.00
2 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 10.16 9.00
3 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 10.21 8.00
4 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 10.33 7.00
5 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.46 6.00
6 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 10.72 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.72 5.00
2 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.77 3.00
3 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10.95 2.00
4 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.01 1.00
5 David HojgrDavid Hojgr 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.21
6 Saša MarekSaša Marek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.33
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin IvaničMartin Ivanič 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.55
2 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 11.71
3 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.91
4 Marek RusnokMarek Rusnok 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.47
Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.85 11.00
2 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 10.16 9.00
3 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 10.21 8.00
4 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 10.33 7.00
5 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.46 6.00
6 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 10.72 4.00
6 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.72 5.00
8 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.77 3.00
9 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10.95 2.00
10 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.01 1.00
11 David HojgrDavid Hojgr 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.21
12 Saša MarekSaša Marek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.33
13 Martin IvaničMartin Ivanič 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.55
14 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 11.71
15 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.91
16 Marek RusnokMarek Rusnok 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.47
Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.06 11.00
2 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.31 9.00
3 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.35 8.00
4 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.44 7.00
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.50 6.00
6 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.85 4.00
7 2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.86 3.00
8 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.36
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 10.83 5.00
2 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.94 2.00
3 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.99 1.00
4 Soňa BerkováSoňa Berková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 11.03
5 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.11
6 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.73
7 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.06
8 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.19
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 3 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 11.26
2 5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.52
3 Zuzana ČernáZuzana Černá 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 12.01
4 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.16
5 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.81
6 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 12.87
7 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 12.96
8 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.45
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.06 11.00
2 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.31 9.00
3 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.35 8.00
4 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.44 7.00
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.50 6.00
6 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 10.83 5.00
7 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.85 4.00
8 2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.86 3.00
9 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.94 2.00
10 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.99 1.00
11 Soňa BerkováSoňa Berková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 11.03
12 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.11
13 3 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 11.26
14 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.36
15 5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.52
16 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.73
17 Zuzana ČernáZuzana Černá 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 12.01
18 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.06
19 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.16
20 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.19
21 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.81
22 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 12.87
23 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 12.96
24 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.45

4 x 60 m - Ml. žáci

(ne, 18.9.2022 - 14:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kudlák, Kotyza, Molnar, Řehák Kudlák, Kotyza, Molnar, Řehák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 33.70 11.00
2 Jasoněk, Jasoněk, Pekárek, Šabatka Jasoněk, Jasoněk, Pekárek, Šabatka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 34.06 9.00
3 11 Pospíšil, Hojgr, Kulich, Žouželka Pospíšil, Hojgr, Kulich, Žouželka TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 34.14 8.00
4 4 Jasník, Sedláček, Ivanič, Bauer Jasník, Sedláček, Ivanič, Bauer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 35.92 7.00
5 Marek, Staškovan, Svoboda, To Marek, Staškovan, Svoboda, To Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.06 6.00
6 Jadviszczok, Samiec, Stodola, Viochna Jadviszczok, Samiec, Stodola, Viochna TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 36.93 5.00
7 9 Kňáva, Mazur, Pavlíček, Sedláček Kňáva, Mazur, Pavlíček, Sedláček Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 36.94 4.00
Marek, Vysloužil, Micka, Hřivňák Marek, Vysloužil, Micka, Hřivňák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilímková, Růžičková, Machytková, Kohoutková Vilímková, Růžičková, Machytková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 33.01 11.00
2 Langrová, Němcová, Vargová, Raclavská Langrová, Němcová, Vargová, Raclavská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 34.48 9.00
3 Vodáková, Fizková, Kukuczka, Trombiková Vodáková, Fizková, Kukuczka, Trombiková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 34.75 8.00
4 Bordovská, Křížková, Jadvidžáková, Palová Bordovská, Křížková, Jadvidžáková, Palová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.78 7.00
5 Horáková, Golisová, Haščinová, Sehnalová Horáková, Golisová, Haščinová, Sehnalová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 35.20 4.00
6 5 Dostálová, Sovová, Klicperová, Bednaříková Dostálová, Sovová, Klicperová, Bednaříková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 35.47 2.00
7 Bednářová, Berková, Mlýnková, Piskořová Bednářová, Berková, Mlýnková, Piskořová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.54 1.00
8 13 Kalafutová, Milfaitová, Šeděnková, Zajícová Kalafutová, Milfaitová, Šeděnková, Zajícová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 35.57
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Konvičková, Mlčochová, Balážová, Ermisová Konvičková, Mlčochová, Balážová, Ermisová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 35.28 3.00
2 Demlová, Glacová, Kudláčková, Slížová Demlová, Glacová, Kudláčková, Slížová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 35.57
3 Černá, Fajkusová, Paličková, Šárková Černá, Fajkusová, Paličková, Šárková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 36.10
4 Kňávová, Švastalová, Krňávková, Havlíčková Kňávová, Švastalová, Krňávková, Havlíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.22
5 4 Ochmanová, Ostruszková, Ostruszková, Bury Ochmanová, Ostruszková, Ostruszková, Bury TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.51
6 Dvořáková, Petříková, Gabčanová, Zakuťanská Dvořáková, Petříková, Gabčanová, Zakuťanská Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 36.64
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Meixnerová, Machytková, Smékalová, Krejčí Meixnerová, Machytková, Smékalová, Krejčí TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.91 6.00
2 Slivková, Špitová, Straková, Holišová Slivková, Špitová, Straková, Holišová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.15 5.00
3 Pazourková, Kopecká, Hodková, Jandová Pazourková, Kopecká, Hodková, Jandová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.69
4 Štenclová, Jančurová, Gebauerová, Kohutová Štenclová, Jančurová, Gebauerová, Kohutová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 36.76
5 Slováčková, Lisková, Krulíková, Novosadová Slováčková, Lisková, Krulíková, Novosadová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 39.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilímková, Růžičková, Machytková, Kohoutková Vilímková, Růžičková, Machytková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 33.01 11.00
2 Langrová, Němcová, Vargová, Raclavská Langrová, Němcová, Vargová, Raclavská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 34.48 9.00
3 Vodáková, Fizková, Kukuczka, Trombiková Vodáková, Fizková, Kukuczka, Trombiková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 34.75 8.00
4 Bordovská, Křížková, Jadvidžáková, Palová Bordovská, Křížková, Jadvidžáková, Palová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.78 7.00
5 Meixnerová, Machytková, Smékalová, Krejčí Meixnerová, Machytková, Smékalová, Krejčí TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.91 6.00
6 Slivková, Špitová, Straková, Holišová Slivková, Špitová, Straková, Holišová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.15 5.00
7 Horáková, Golisová, Haščinová, Sehnalová Horáková, Golisová, Haščinová, Sehnalová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 35.20 4.00
8 7 Konvičková, Mlčochová, Balážová, Ermisová Konvičková, Mlčochová, Balážová, Ermisová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 35.28 3.00
9 5 Dostálová, Sovová, Klicperová, Bednaříková Dostálová, Sovová, Klicperová, Bednaříková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 35.47 2.00
10 Bednářová, Berková, Mlýnková, Piskořová Bednářová, Berková, Mlýnková, Piskořová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.54 1.00
11 13 Kalafutová, Milfaitová, Šeděnková, Zajícová Kalafutová, Milfaitová, Šeděnková, Zajícová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 35.57
11 Demlová, Glacová, Kudláčková, Slížová Demlová, Glacová, Kudláčková, Slížová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 35.57
13 Černá, Fajkusová, Paličková, Šárková Černá, Fajkusová, Paličková, Šárková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 36.10
14 Kňávová, Švastalová, Krňávková, Havlíčková Kňávová, Švastalová, Krňávková, Havlíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.22
15 4 Ochmanová, Ostruszková, Ostruszková, Bury Ochmanová, Ostruszková, Ostruszková, Bury TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.51
16 Dvořáková, Petříková, Gabčanová, Zakuťanská Dvořáková, Petříková, Gabčanová, Zakuťanská Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 36.64
17 Pazourková, Kopecká, Hodková, Jandová Pazourková, Kopecká, Hodková, Jandová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.69
18 Štenclová, Jančurová, Gebauerová, Kohutová Štenclová, Jančurová, Gebauerová, Kohutová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 36.76
19 Slováčková, Lisková, Krulíková, Novosadová Slováčková, Lisková, Krulíková, Novosadová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 39.06

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 5 Štěpán HolasŠtěpán Holas
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 13 1.58 - - - - - - - xo o o o xo 11.00
2 Jakub KotzianJakub Kotzian
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 10 PB 1.55 - - o o o o xo xo o xxo xo xxx 9.00
3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 1.46 - - o o o o o o xxx 8.00
4 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 12 1.42 - - - o xo o o xxx 7.00
5 Dominik BucDominik Buc
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
10 7 PB 1.42 o o o o o o xo xxx 6.00
6 Viktor OttaViktor Otta
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 4 PB 1.38 o - o o o o xxx 5.00
7 Saša MarekSaša Marek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 1.38 o - o o o xo xxx 4.00
8 5 Adam MališAdam Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3 PB 1.38 o o o o o xxo xxx 3.00
9 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2 PB 1.34 o o o o xxo xxx 2.00
10 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 9 1.30 o - o o xxx 1.00
11= Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 5 1.30 o o o xo xxx
11= 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 6 1.30 - o o xo xxx
13 Jan RaclJan Racl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1 PB 1.30 o o xxo xxo xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 18.9.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,52 1,55 Body
1 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 22 1.46 - - o o o xo xo xo xxx 11.00
2 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 21 PB 1.42 - o o xo o xxo xxo xxx 9.00
3 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 23 1.38 - - o o o o xxx 8.00
4 Jitka MachytkováJitka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 15 PB 1.38 - o o o xo xo xr 7.00
5= Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 13 1.30 o o o o xxx 5.50
5= Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 19 1.30 o o o o xxx 5.50
7 Marie NovosadováMarie Novosadová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 17 1.30 - o xo o xxx 4.00
8= Monika ŠpitováMonika Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 14 1.30 o o o xo xxx 1.20
8= Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 10 1.30 o o o xo xxx 1.20
8= Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 12 1.30 o o o xo xxx 1.20
8= Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 18 1.30 o o o xo xxx 1.20
8= Karla KohutováKarla Kohutová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 20 1.30 o o o xo xxx 1.20
13= Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 7 1.25 o o o xxx
13= Zuzana ČernáZuzana Černá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 8 1.25 o o o xxx
15 Natálie HaščinováNatálie Haščinová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 1.25 o xo o xxx
16= Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 1 PB 1.20 o o xxx
16= Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 11 1.20 o o xxx
16= Veronika SlížováVeronika Slížová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 1.20 o o xxx
16= Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 16 1.20 - o xxx
20 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 6 1.20 o xxo xxx
21 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 5 1.15 o xxx
Veronika ZajícováVeronika Zajícová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 4 DNS
Sára DvořákováSára Dvořáková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 2 NM xxx
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 18.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vincent ŽůrekVincent Žůrek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 15 5.02 +0.4 m/s 5.02  0,40 4.79  2,20 5.00  -0,10 5.02 4.75  1,10 4.87  0,30 4.73  -1,10 11.00
2 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 9 PB 4.86 -0.8 m/s 4.73  0,60 4.73  0,80 4.55  1,30 4.73 4.52  -1,10 4.56  -0,80 4.86  -0,80 9.00
3 Jan DočkalJan Dočkal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 12 4.77 -0.7 m/s 4.62  -0,30 4.72  2,00 x  2,00 4.72 4.61  0,30 4.36  -1,40 4.77  -0,70 8.00
4 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 11 4.68 -0.7 m/s 3.48  1,20 4.17  1,90 4.49  -0,30 4.49 4.60  -0,10 4.42  -0,90 4.68  -0,70 7.00
5 Daniel PekárekDaniel Pekárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 14 4.68 +0.7 m/s 4.57  2,20 4.68  0,70 4.36  0,90 4.68 4.31  0,20 4.50  -1,40 3.30  -0,80 6.00
6 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 10 4.57 +0.6 m/s x  1,00 x  2,00 4.36  2,30 4.36 4.57  0,60 4.45  -0,80 x  0,30 5.00
7 8 Matyáš FrancMatyáš Franc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 5 4.28 +0.5 m/s 4.00  0,00 4.28  0,50 4.02  -1,80 4.28 4.14  1,80 3.96  1,00 4.21  1,50 4.00
8 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 8 4.21 +1.6 m/s 4.17  -0,30 4.17  -0,10 4.21  1,60 4.21 3.98  0,40 - 3.95  1,50 3.00
9 2 Kryštof KernKryštof Kern
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 7 4.13 -0.2 m/s 3.80  0,60 3.99  0,10 4.13  -0,20 4.13 2.00
10 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3 4.11 +0.0 m/s 4.05  1,60 4.06  0,20 4.11  0,00 4.11 1.00
11 Martin DobiášMartin Dobiáš
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 2 4.06 +0.2 m/s 3.84  -0,90 4.06  0,20 3.68  0,60 4.06
12 12 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 1 3.77 +2.7 m/s 3.60 +1.6 m/s 3.77  2,70 x  1,30 3.60  1,60 3.77
13 Felix NěmecFelix Němec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 4 3.72 +0.5 m/s 3.57  -0,40 3.60  0,30 3.72  0,50 3.72
14 5 Štěpán HolasŠtěpán Holas
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 13 3.04 +2.3 m/s 3.04  2,30 x  1,00 x  0,30 3.04
Roman KulhánekRoman Kulhánek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 6 NM x  -0,20 x  1,70 x  -1,10 -
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 28 4.88 +0.6 m/s 4.62  -0,10 x  0,40 4.53  2,30 4.62 4.51  1,10 4.79  0,70 4.88  0,60 11.00
2 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 18 PB 4.68 +0.8 m/s 4.29  -0,30 4.45  1,90 - 4.45 4.68  0,80 4.53  -0,70 4.40  1,00 9.00
3 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 26 4.64 +0.3 m/s 4.59  3,30 4.05  1,50 4.56  -0,30 4.59 4.61  0,90 4.64  0,30 4.38  0,50 8.00
4 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 21 PB 4.55 +0.5 m/s 4.55  0,50 x  1,90 4.33  0,20 4.55 4.15  0,90 x  1,30 4.39  0,00 7.00
5 Kristina BastováKristina Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 27 4.50 -0.3 m/s x  1,70 x  0,40 4.45  0,90 4.45 x  1,90 4.50  -0,30 x  1,70 6.00
6 Aneta OnderkováAneta Onderková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 23 4.49 +0.1 m/s 4.32  0,00 4.32  0,90 4.48  1,30 4.48 4.49  0,10 4.39  1,90 4.32  1,10 5.00
7 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 19 4.45 +1.9 m/s 4.08  1,20 4.30  1,40 4.45  1,90 4.45 4.22  0,10 4.30  0,70 4.22  1,30 4.00
8 Lada RůžičkováLada Růžičková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 24 4.38 +1.4 m/s 4.19  0,70 4.38  1,40 4.21  0,60 4.38 3.94  1,30 4.13  -0,20 x  0,50 3.00
9 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 4.28 +1.2 m/s 4.28  1,20 4.04  0,70 3.92  1,90 4.28 2.00
10 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 17 4.25 +2.3 m/s 3.92 +0.6 m/s x  2,00 4.25  2,30 3.92  0,60 4.25 1.00
11 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 15 4.21 +0.9 m/s 4.07  1,00 4.21  0,90 x  1,50 4.21
12 Jitka MachytkováJitka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 6 PB 4.20 +1.2 m/s 3.83  1,10 3.68  0,40 4.20  1,20 4.20
13 Nikola SnášelováNikola Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 22 4.20 +1.3 m/s x  1,00 x  0,50 4.20  1,30 4.20
14 Veronika BuryVeronika Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 10 PB 4.19 +1.4 m/s 4.01  0,20 3.93  3,20 4.19  1,40 4.19
15 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 25 4.19 +0.7 m/s 4.19  0,70 x  1,70 x  0,10 4.19
16 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 20 4.12 +1.4 m/s x  1,40 4.03  1,10 4.12  1,40 4.12
17 Lenka MachytkováLenka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 9 PB 4.03 +0.1 m/s 4.03  0,10 3.66  0,80 3.83  1,40 4.03
18 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 11 PB 4.03 +1.1 m/s 4.03  1,10 - - 4.03
19 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 7 PB 4.01 -0.2 m/s 4.01  -0,20 3.66  1,10 3.67  0,30 4.01
20 Madla KudláčkováMadla Kudláčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 5 PB 3.85 +1.4 m/s 3.78  0,30 3.82  0,30 3.85  1,40 3.85
21 Tereza VargováTereza Vargová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 13 3.83 -0.3 m/s 3.50  0,20 3.53  0,50 3.83  -0,30 3.83
22 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 14 3.82 +1.3 m/s 3.72  1,10 3.75  0,10 3.82  1,30 3.82
MS Ema BlažekováEma Blažeková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 29 PB 3.81 -0.1 m/s x  1,70 3.45  1,80 3.81  -0,10 3.81
24 10 Laura LiskováLaura Lisková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 3.69 -0.3 m/s 3.69  -0,30 3.66  0,90 3.58  -0,20 3.69
25 Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 12 3.43 -0.3 m/s 3.37  2,70 3.35  0,80 3.43  -0,30 3.43
26 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 3.43 +0.1 m/s 3.43  0,10 x  0,80 x  0,20 3.43
27 7 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 1 3.36 +2.1 m/s 3.27 +0.3 m/s 3.36  2,10 2.81  1,10 3.27  0,30 3.36
28 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2 3.36 +0.3 m/s 3.36  0,30 2.44  -0,10 3.19  -0,20 3.36
29 Karolína ŠárkováKarolína Šárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 3 3.17 +0.3 m/s x  1,30 3.17  0,30 3.09  0,00 3.17
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 24 PB 13.50 12.51 12.36 12.21 12.51 12.07 11.83 13.50 11.00
2 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 23 10.36 - 10.36 10.27 10.36 09.97 09.36 x 9.00
3 Aneta HockadayAneta Hockaday
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 21 PB 10.19 08.81 08.69 09.31 9.31 10.19 10.01 09.24 8.00
4 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 22 09.61 09.61 08.42 x 9.61 08.03 08.49 09.16 7.00
5 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 18 PB 09.55 09.09 09.52 09.55 9.55 09.20 09.55 x 6.00
6 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 20 09.36 09.36 08.30 08.18 9.36 08.29 x 08.63 5.00
7 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 19 08.93 08.53 08.93 08.40 8.93 4.00
8 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 PB 08.93 07.54 08.93 08.05 8.93 08.36 08.20 07.82 3.00
9 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 9 PB 08.90 08.40 08.90 07.22 8.90 2.00
10 Karla KohutováKarla Kohutová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1 PB 08.57 08.47 08.57 08.55 8.57 1.00
11 Jana SedláčkováJana Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 8 PB 08.51 07.63 07.25 08.51 8.51
12 Soňa BerkováSoňa Berková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 10 PB 08.46 08.46 06.93 x 8.46
13 Petra GabčanováPetra Gabčanová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 12 PB 08.43 08.03 08.30 08.43 8.43
14 Klára Emílie JandováKlára Emílie Jandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 16 08.36 07.79 08.36 07.87 8.36
15 Eliška LangrováEliška Langrová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 13 08.35 - 08.35 07.67 8.35
16 2 Eliška KoupilováEliška Koupilová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 14 08.29 07.95 08.14 08.29 8.29
17 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 17 07.89 07.89 x x 7.89
18 Tereza MeixnerováTereza Meixnerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 15 07.86 07.86 07.70 07.68 7.86
19 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 6 PB 07.55 07.51 07.55 x 7.55
20 Patricie VaskáPatricie Vaská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 PB 07.50 07.08 06.76 07.50 7.50
21 Natálie RaclavskáNatálie Raclavská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 2 PB 07.05 06.19 06.18 07.05 7.05
22 Tereza MahrováTereza Mahrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 7 06.68 06.68 06.21 06.23 6.68
23 Anna HodkováAnna Hodková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 4 06.40 06.32 06.21 06.40 6.40
Vendula ČápováVendula Čápová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 5 DNS
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 18.9.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 11 10.75 10.02 10.21 10.39 10.39 10.75 10.52 10.46 11.00
2 Jan DočkalJan Dočkal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 10 09.89 09.54 x 09.02 9.54 08.92 09.89 09.49 9.00
3 Nick DvořákNick Dvořák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 6 PB 08.95 08.57 08.86 08.73 8.86 08.95 08.78 08.87 8.00
4 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 8 08.56 08.56 07.35 08.17 8.56 08.05 08.21 08.27 7.00
5 2 Kryštof KernKryštof Kern
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 7 08.45 08.16 08.41 08.45 8.45 - - - 6.00
6 Pavel KrukPavel Kruk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 9 08.38 08.29 07.50 08.38 8.38 07.64 08.12 07.97 5.00
7 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 5 PB 08.32 07.55 08.32 07.80 8.32 07.12 08.25 07.97 4.00
8 Štěpán JankůŠtěpán Janků
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 4 PB 08.13 08.13 07.26 07.87 8.13 07.25 07.49 06.44 3.00
9 Oliver ŠtruncOliver Štrunc
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 1 PB 07.23 07.23 06.35 07.05 7.23 2.00
10 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3 07.22 07.13 07.13 07.22 7.22 1.00
11 Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 2 PB 06.22 06.05 06.22 05.86 6.22
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 18.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 24 34.63 26.02 32.61 32.35 32.61 32.89 34.63 29.90 11.00
2 Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 20 PB 28.82 25.88 28.82 25.70 28.82 27.49 27.78 25.62 9.00
3 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 18 PB 28.02 25.23 22.36 25.02 25.23 24.03 27.21 28.02 8.00
4 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 22 27.95 x x 21.51 21.51 27.95 26.94 26.22 7.00
5 Karin KlicperováKarin Klicperová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 23 26.69 24.47 25.69 18.21 25.69 24.49 23.22 26.69 6.00
6 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 21 25.29 25.29 23.57 23.80 25.29 19.94 22.13 21.28 5.00
7 Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 19 24.59 18.97 21.81 24.04 24.04 20.22 22.78 24.59 4.00
8 Nela JančurováNela Jančurová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 14 PB 23.65 x 23.52 15.79 23.52 23.65 20.62 22.15 3.00
9 2 Eliška KoupilováEliška Koupilová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 12 PB 20.91 20.91 15.89 18.91 20.91 2.00
10 Tereza MeixnerováTereza Meixnerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 17 20.33 20.33 17.63 20.07 20.33 1.00
11 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 15 20.11 20.11 14.75 18.76 20.11
12 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 16 19.10 19.10 18.73 18.46 19.10
13 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 PB 18.98 17.95 18.98 17.98 18.98
MS 3 Natálie WeberováNatálie Weberová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2 PB 18.93 09.69 14.82 18.93 18.93
15 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 8 PB 16.66 16.66 14.95 13.17 16.66
16 Nina VodákováNina Vodáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 1 PB 16.16 14.46 16.16 14.97 16.16
17 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 6 PB 15.29 15.29 12.30 13.55 15.29
18 Patricie VaskáPatricie Vaská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 7 13.34 12.26 13.29 13.34 13.34
19 Anna HodkováAnna Hodková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 9 12.99 12.54 12.99 11.86 12.99
20 Petra GabčanováPetra Gabčanová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 4 12.42 12.42 10.23 x 12.42
21 Klára Emílie JandováKlára Emílie Jandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 5 11.68 10.60 11.68 08.77 11.68
22 9 Taťána LabováTaťána Labová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 3 PB 08.05 07.16 08.05 06.62 8.05
Eliška HorákováEliška Horáková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 13 DNS
Vendula ČápováVendula Čápová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 10 DNS
Celkem 24 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 38.58 27.58 38.58 37.32 38.58 38.14 32.56 x 11.00
2 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 17 PB 31.94 30.79 28.37 29.27 30.79 31.57 30.27 31.94 9.00
3 13 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 18 26.99 26.99 23.74 21.54 26.99 23.97 13.24 23.85 8.00
4 Petr NovákPetr Novák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 13 PB 26.70 26.70 25.75 24.76 26.70 22.88 24.13 23.24 7.00
5 Martin SchönfeldMartin Schönfeld
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 19 26.69 26.69 25.56 25.63 26.69 25.45 22.85 x 6.00
6 David HojgrDavid Hojgr
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 11 PB 26.56 24.92 23.12 22.89 24.92 26.56 24.08 x 5.00
7 Jakub DudíkJakub Dudík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 14 25.47 25.47 x 19.78 25.47 20.72 21.72 23.19 4.00
8 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 16 24.94 x x 24.94 24.94 19.85 23.50 22.79 3.00
9 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 12 21.94 20.98 21.94 19.97 21.94 2.00
10 Robin MickaRobin Micka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 15 21.21 19.75 19.82 21.21 21.21 1.00
11 5 Adam MališAdam Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3 PB 19.38 x 19.38 x 19.38
12 7 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4 PB 19.24 16.54 19.24 14.74 19.24
13 Jan RaclJan Racl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 2 PB 18.94 16.87 18.94 18.73 18.94
14 Martin DobiášMartin Dobiáš
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 6 18.63 18.63 x 18.17 18.63
15 Patrik SedlářPatrik Sedlář
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
10 7 18.02 x 18.02 16.36 18.02
16 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 10 17.53 12.04 17.53 16.97 17.53
17 Jan BauerJan Bauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 9 17.13 x 17.13 x 17.13
18 Oliver ŠtruncOliver Štrunc
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 1 PB 16.61 14.72 16.61 x 16.61
19 Pavel KrukPavel Kruk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 5 15.22 14.62 14.61 15.22 15.22
Lukáš MacalíkLukáš Macalík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 DNS
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 18.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 28 66.79 66.79 - - 66.79 55.08 59.44 58.16 11.00
2 Nick DvořákNick Dvořák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 25 PB 54.36 54.36 - - 54.36 51.22 51.21 49.75 9.00
3 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 26 53.44 53.44 - - 53.44 49.48 51.87 - 8.00
4 Martin SchönfeldMartin Schönfeld
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 27 52.98 52.98 - - 52.98 50.39 48.04 46.80 7.00
5 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 24 50.95 50.00 - - 50.00 48.59 47.24 50.95 6.00
6 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 21 49.17 49.17 - - 49.17 47.59 45.79 43.97 5.00
7 Jakub DudíkJakub Dudík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 23 48.82 48.82 - - 48.82 43.43 - 38.99 4.00
8 Robin MickaRobin Micka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 22 46.12 46.12 - - 46.12 45.33 45.74 41.75 3.00
9 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 20 44.92 44.92 - - 44.92 2.00
10 Pavel KrukPavel Kruk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 19 43.32 43.32 - - 43.32 1.00
11 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 17 43.20 43.20 - - 43.20
12 Petr NovákPetr Novák