Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Miroslava Kitzbergera

Ostrov (11. 5. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 11.5.2022 - 16:15) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 07.50
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.59
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.04
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.13
5 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 08.19
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 11.5.2022 - 16:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 07.29
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 07.58
3 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.87
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 07.29
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 07.50
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 07.58
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.59
5 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.04
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.13
7 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 08.19
8 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.87

60 m - Žáci

(st, 11.5.2022 - 16:40) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.44
2 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.60
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.29
2 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.33
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.47
4 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.48
5 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.66
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.48
2 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.67
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.70
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.72
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 08.61
2 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.63
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.78
4 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.79
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.84
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 09.06
2 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.11
3 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.24
4 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 09.34
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.38
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.39
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.94
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.13
4 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.45
5 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 09.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.29
2 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.33
3 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.39
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.47
5 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.48
5 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.48
7 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 08.61
8 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.63
9 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.66
10 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.67
11 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.70
12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.72
13 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.78
14 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.79
15 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.84
16 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.94
17 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 09.06
18 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.11
19 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.13
20 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.24
21 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 09.34
22 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.38
23 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.45
24 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 09.93

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 11.5.2022 - 16:41) official Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.67
2 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 08.92
3 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 08.94
4 Dominika BorkováDominika Borková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.33
5 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.67
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 11.5.2022 - 16:41) official Vítr: -5.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.53
2 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.02
3 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.03
4 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.17
5 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 11.5.2022 - 16:41) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.08
2 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.25
3 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.43
4 Hana GrausováHana Grausová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.67
2 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 08.92
3 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 08.94
4 Dominika BorkováDominika Borková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.33
5 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.53
6 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.67
7 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.02
8 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.03
9 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.08
10 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.17
11 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.25
12 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.30
13 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.43
14 Hana GrausováHana Grausová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.54

60 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 11.5.2022 - 16:50) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.22
2 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.37
3 Jakub ŠuráňJakub Šuráň 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.90
4 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.08
5 Václav LebedaVáclav Lebeda 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.37
6 Michael PincMichael Pinc 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 12.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 11.5.2022 - 16:51) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.03
2 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.73
3 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.12
4 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.17
5 Julie JurekováJulie Jureková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 10.57
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 11.5.2022 - 16:51) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Isabella DibelkováIsabella Dibelková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.20
2 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 10.21
3 Lucie KormošováLucie Kormošová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.24
4 Emma HlouškováEmma Hloušková 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 10.32
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.03
2 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.73
3 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.12
4 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.17
5 Isabella DibelkováIsabella Dibelková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.20
6 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 10.21
7 Lucie KormošováLucie Kormošová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.24
8 Emma HlouškováEmma Hloušková 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 10.32
9 Julie JurekováJulie Jureková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 10.57

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 11.5.2022 - 17:50) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.77
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.00
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.61
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.94
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 11.5.2022 - 17:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 12.79
2 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.28
3 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 16.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.77
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.00
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.61
4 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 12.79
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.94
6 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.28
7 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 16.43

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 11.5.2022 - 18:00) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.80
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 14.07
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 14.33
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 14.35
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 14.40
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 11.5.2022 - 18:00) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.13
2 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 14.43
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.46
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.94
5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 15.22
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 11.5.2022 - 18:00) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 14.64
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 14.74
3 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 15.33
4 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 15.59
5 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 16.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.80
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 14.07
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.13
4 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 14.33
5 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 14.35
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 14.40
7 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 14.43
8 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.46
9 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 14.64
10 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 14.74
11 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.94
12 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 15.22
13 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 15.33
14 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 15.59
15 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 16.42

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(st, 11.5.2022 - 16:01) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 11.43
2 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 11.54
3 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 12.50
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 11.5.2022 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 10.34
2 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 10.43
3 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.72
4 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.09
5 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 11.10
6 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.5.2022 - 16:00) official Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 12.27
2 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 12.53
3 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 12.68
4 Alice MatyášováAlice Matyášová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.69
5 Sára KaiglováSára Kaiglová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 13.31
6 Anna BurešováAnna Burešová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 10.34
2 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 10.43
3 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.72
4 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.09
5 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 11.10
6 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 12.27
7 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.32
8 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 12.53
9 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 12.68
10 Alice MatyášováAlice Matyášová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.69
11 Sára KaiglováSára Kaiglová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 13.31
12 Anna BurešováAnna Burešová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.49

100 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 11.5.2022 - 17:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 15.49
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 16.60
3 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 17.95
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 19.04
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(st, 11.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 15.66
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 16.43
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 16.69
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 17.37
5 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 17.39
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ženy

(st, 11.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,58 1,62 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 4 1.58 - - - - - o xxo xo xxx
2 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 1 1.48 - o o o o o xxx
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
04 3 1.48 - - o o xxo o xxx
4 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 2 1.48 - - xxo o xxo xo xxx
5 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1.48 - o o o xo xxo xxx
Celkem 5 závodníků