Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh vítězství

Valašské Meziříčí (6. 5. 2022)

Přespolní běh - Muži

(pá, 6.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 223 Marek TreteraMarek Tretera 80 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:06:15
2 220 Michal PoláčekMichal Poláček 89 Valašské MeziříčíValašské Meziříčí 0:06:20
3 228 Daniel ČáňDaniel Čáň 93 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:06:25
4 222 Petr ZajíčekPetr Zajíček 74 ROCKTECHNIK TRIATLONROCKTECHNIK TRIATLON 0:06:41
5 230 Martin VolekMartin Volek 82 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:06:46
6 221 Daniel JanovskýDaniel Janovský 93 Valašské MeziříčíValašské Meziříčí 0:06:47
7 224 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0:06:52
8 226 Libor PetřekLibor Petřek 71 TJ Gumárny ZubříTJ Gumárny Zubří 0:07:00
9 225 Radek ŠkubalRadek Škubal 72 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 0:07:33
10 229 Jiří BarošJiří Baroš 83 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:07:50
11 233 Petr SmetkaPetr Smetka 67 Klub důchodců MikulůvkaKlub důchodců Mikulůvka 0:09:23
Poznámky:
1 945 m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(pá, 6.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 214 Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:06:16
2 227 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:06:28
Poznámky:
1 945 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(pá, 6.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 217 Marek LattaMarek Latta 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:06:34
Poznámky:
1 945 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(pá, 6.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 198 Patrik MachačPatrik Machač 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:06:55
2 200 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:07:26
3 193 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 07 SKIBI Valašské MeziříčíSKIBI Valašské Meziříčí 0:07:43
4 196 Ondřej HolčákOndřej Holčák 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:08:17
5 201 Jakub GavendaJakub Gavenda 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:48
6 195 Tadeáš PetřekTadeáš Petřek 07 ZubříZubří 0:08:49
7 199 Jiří DavidJiří David 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:09:53
Poznámky:
1 945 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(pá, 6.5.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 184 Adam KundrátAdam Kundrát 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:07:34
2 185 Jan MašekJan Mašek 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:07:36
3 187 Alex PelcAlex Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:07:40
4 186 Martin KundrátMartin Kundrát 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:05
5 188 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:08:40
6 189 Adam BilíkAdam Bilík 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:11:11
7 183 Martin SucháčekMartin Sucháček 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:11:42
Poznámky:
1 945 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(pá, 6.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 210 Helena KovařčíkováHelena Kovařčíková 78 PoličnáPoličná 0:07:43
2 212 Anežka PoláčkováAnežka Poláčková 90 Valašské MeziříčíValašské Meziříčí 0:09:29
3 218 Eva MarkováEva Marková 79 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:09:39
4 211 Jana CapilováJana Capilová 02 ŽádnýŽádný 0:09:40
5 213 Anna StaňkováAnna Staňková 85 Valašské MeziříčíValašské Meziříčí 0:11:16
Poznámky:
1 945 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(pá, 6.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 215 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:07:52
2 216 Julie SkalíkováJulie Skalíková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:38
Poznámky:
1 945 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(pá, 6.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 203 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:07:22
2 204 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:07:23
3 205 Valerie MarkováValerie Marková 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:56
4= 206 Ester MatejováEster Matejová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:15:06
4= 207 Nela DukayováNela Dukayová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:15:06
Poznámky:
1 945 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(pá, 6.5.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 190 Varvara KonstantinováVarvara Konstantinová 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:07:41
2 179 Eliška KuráňováEliška Kuráňová 10 TJ Gumárny ZubříTJ Gumárny Zubří 0:07:55
3 177 Věra KoňaříkováVěra Koňaříková 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:08:41
4 178 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:08:42
5 181 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:09:08
6 182 Elena SieklikováElena Siekliková 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:09:19
7 180 Markéta RummelováMarkéta Rummelová 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:09:25
8 176 Karolína NovotnáKarolína Novotná 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:09:30
Poznámky:
1 945 m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 6.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 150 Mikuláš KozelskýMikuláš Kozelský 16 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:02:16
2 148 Jakub ČižmářJakub Čižmář 16 TJ Sokol Jablůnka-PržnoTJ Sokol Jablůnka-Pržno 0:02:27
3 147 Filip KučeraFilip Kučera 18 Valašské MeziříčíValašské Meziříčí 0:02:34
Poznámky:
500 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (pá, 6.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 155 Marek SýkoraMarek Sýkora 13 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:50
2 161 Vítek VídeckýVítek Vídecký 14 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:09:32
3 156 František ZdráhalaFrantišek Zdráhala 13 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:10:31
4 160 David BilíkDavid Bilík 13 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:10:45
Poznámky:
500 m, ročníky 2013 a 2014
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (pá, 6.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 174 Daniel MarekDaniel Marek 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:07
2 173 David MarekDavid Marek 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:15
3 172 Lukáš MachačLukáš Machač 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:22
4 169 Lukáš HajdaLukáš Hajda 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:08:39
171 Vojtěch KoráběčnýVojtěch Koráběčný 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí DNS
Poznámky:
500 m, ročníky 2011 a 2012
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 6.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 144 Štěpánka OndrejkováŠtěpánka Ondrejková 15 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:02:18
2 143 Sofie CapilováSofie Capilová 15 ŽádnýŽádný 0:02:24
3 149 Jolana PetřekováJolana Petřeková 15 ZubříZubří 0:02:39
4 151 Eliška PavlátováEliška Pavlátová 19 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:03:44
5 146 Ema PaťavováEma Paťavová 19 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:05:12
Poznámky:
500 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (pá, 6.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 157 Zuzana PetřekováZuzana Petřeková 13 TJ Gumárny ZubříTJ Gumárny Zubří 0:09:08
2 158 Liliana ŠarmanováLiliana Šarmanová 13 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:09:22
3 159 Karolína ŠkubalováKarolína Škubalová 13 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:12:23
Poznámky:
500 m, ročníky 2013 a 2014
Celkem 3 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (pá, 6.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 163 Petra RýpalováPetra Rýpalová 12 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:09:10
2 168 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:09:33
3 165 Anna HolubováAnna Holubová 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:10:08
4 164 Tereza BarošováTereza Barošová 12 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:10:09
5 167 Lilinana ZejdlováLilinana Zejdlová 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:11:07
6 166 Valentýna ZejdlováValentýna Zejdlová 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:12:22
Poznámky:
500 m, ročníky 2011 a 2012
Celkem 6 závodníků