Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev přípravek Středočeského kraje - skupina C

Stará Boleslav (10. 6. 2022)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.77
2 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 7 07.89
3 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.14
4 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.16
5 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.17
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.33
7 Filip VošáhlíkFilip Vošáhlík 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.54
8 Jiří BérešJiří Béreš 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.77
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 15:30) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.04
2 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.37
3 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.45
4 Albert HorkýAlbert Horký 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.54
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.68
6 Ondřej MlčovskýOndřej Mlčovský 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 7 08.74
7 Vojtěch BurešVojtěch Bureš 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 09.35
8 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 07.81
2 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.82
3 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.29
4= Matyáš JindrákMatyáš Jindrák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.39
4= David ČernýDavid Černý 13 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.39
6 Jan RobenekJan Robenek 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 7 08.40
7 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.45
8 Matěj VondráčekMatěj Vondráček 14 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 09.26
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 10.6.2022 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.72
2 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.84
3 Dominik SrbDominik Srb 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.43
4 Radim KobekRadim Kobek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.46
5 Jan HalgašJan Halgaš 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.63
6 Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 7 08.66
7 Vojtěch JirákVojtěch Jirák 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.91
8 Marek ŠkardaMarek Škarda 13 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 09.37
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 10.6.2022 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.12
2 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.26
3 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.27
4 Filip BarcalFilip Barcal 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.72
5 Mikoláš TichýMikoláš Tichý 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.88
6 Jakub KazdaJakub Kazda 14 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 09.38
7 Matěj MuzikářMatěj Muzikář 14 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 09.61
8 Jaroslav ŠvarcJaroslav Švarc 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 10.47
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ČížekTadeáš Čížek 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.35
2 Jakub ChadimaJakub Chadima 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.90
3 Petr KostelkaPetr Kostelka 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.03
4 Vojtěch SmažilVojtěch Smažil 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.15
5 Lukáš BerglLukáš Bergl 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.20
6 Jiří HošekJiří Hošek 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.70
7 Edvard ZavoralEdvard Zavoral 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 10.08
Šimon AuersvaldŠimon Auersvald 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert LindenthalAlbert Lindenthal 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.41
2 Tadeáš PrunerTadeáš Pruner 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.64
3 Ondřej MatoušOndřej Matouš 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.74
4 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 09.06
5 Vojtěch KrejzaVojtěch Krejza 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.07
6 Filip BožekFilip Božek 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.71
7 Štěpán DrozdaŠtěpán Drozda 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.83
Patrik KarpašPatrik Karpaš 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil ChaitoKamil Chaito 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.15
2 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.77
3 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.91
4 David NavrátilDavid Navrátil 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.96
5 Jakub HimlJakub Himl 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.17
6 Filip KrálFilip Král 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.60
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš KitnerLuboš Kitner 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.42
2 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.74
3 Michal KmeťMichal Kmeť 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.77
4 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.95
5 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.10
6 Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 09.34
Štěpán TrbušekŠtěpán Trbušek 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (pá, 10.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovotnýJan Novotný 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.44
2 Hynek JungmanHynek Jungman 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.64
3 Matyáš ČížekMatyáš Čížek 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.72
4 Ondřej ŠtundlOndřej Štundl 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.21
5 Jan VedralJan Vedral 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.44
Matěj KrálMatěj Král 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.72
2 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.77
3 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 07.81
4 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.82
5 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.84
6 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 7 07.89
7 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.04
8 Jan NovákJan Novák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.12
9 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.14
10 Kamil ChaitoKamil Chaito 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.15
11 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.16
12 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.17
13 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.26
14 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.27
15 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.29
16 Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.33
17 Tadeáš ČížekTadeáš Čížek 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.35
18 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.37
19 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.39
19 David ČernýDavid Černý 13 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.39
21 Jan RobenekJan Robenek 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 7 08.40
22 Albert LindenthalAlbert Lindenthal 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.41
23 Luboš KitnerLuboš Kitner 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.42
24 Dominik SrbDominik Srb 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.43
25 Jan NovotnýJan Novotný 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.44
26 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.45
26 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.45
28 Radim KobekRadim Kobek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.46
29 Filip VošáhlíkFilip Vošáhlík 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.54
29 Albert HorkýAlbert Horký 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.54
31 Jan HalgašJan Halgaš 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.63
32 Tadeáš PrunerTadeáš Pruner 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.64
32 Hynek JungmanHynek Jungman 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.64
34 Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 7 08.66
35 Ondřej NěmecOndřej Němec 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.68
36 Filip BarcalFilip Barcal 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.72
36 Matyáš ČížekMatyáš Čížek 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.72
38 Ondřej MlčovskýOndřej Mlčovský 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 7 08.74
38 Ondřej MatoušOndřej Matouš 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.74
38 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.74
41 Jiří BérešJiří Béreš 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.77
41 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.77
41 Michal KmeťMichal Kmeť 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.77
44 Mikoláš TichýMikoláš Tichý 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.88
45 Jakub ChadimaJakub Chadima 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.90
46 Vojtěch JirákVojtěch Jirák 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.91
46 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.91
48 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.95
49 David NavrátilDavid Navrátil 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.96
50 Petr KostelkaPetr Kostelka 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.03
51 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 09.06
52 Vojtěch KrejzaVojtěch Krejza 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.07
53 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.10
54 Vojtěch SmažilVojtěch Smažil 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.15
55 Jakub HimlJakub Himl 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.17
56 Lukáš BerglLukáš Bergl 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.20
57 Ondřej ŠtundlOndřej Štundl 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.21
58 Matěj VondráčekMatěj Vondráček 14 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 09.26
59 Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 09.34
60 Vojtěch BurešVojtěch Bureš 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 09.35
61 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.36
62 Marek ŠkardaMarek Škarda 13 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 09.37
63 Jakub KazdaJakub Kazda 14 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 09.38
64 Jan VedralJan Vedral 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.44
65 Filip KrálFilip Král 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.60
66 Matěj MuzikářMatěj Muzikář 14 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 09.61
67 Jiří HošekJiří Hošek 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.70
68 Filip BožekFilip Božek 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.71
69 Štěpán DrozdaŠtěpán Drozda 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.83
70 Edvard ZavoralEdvard Zavoral 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 10.08
71 Jaroslav ŠvarcJaroslav Švarc 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 10.47
Šimon AuersvaldŠimon Auersvald 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 DNS
Patrik KarpašPatrik Karpaš 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 DNF
Štěpán TrbušekŠtěpán Trbušek 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 DNS
Matěj KrálMatěj Král 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 15:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.59
2 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 07.60
3 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.90
4 Vanda LebruškováVanda Lebrušková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.19
5 Pavlína CapouškováPavlína Capoušková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.36
6 Kateřina MádlováKateřina Mádlová 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.53
7 Simona DoutnáčováSimona Doutnáčová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.76
8 Aneta NěmcováAneta Němcová 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 09.02
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.85
2 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 07.90
3 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.16
4 Marie Anna JanáčkováMarie Anna Janáčková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.38
5 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.55
6 Alena KolářováAlena Kolářová 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.63
7 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.68
8 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.72
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.68
2 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.13
3 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.23
4 Daniela StehlíkováDaniela Stehlíková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.29
5 Erika VolnáErika Volná 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.45
6 Laura OcáskováLaura Ocásková 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.54
7 Terezie JarošováTerezie Jarošová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.68
8 Sofie JarkováSofie Jarková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.76
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 10.6.2022 - 15:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.07
2 Nela VyskočilováNela Vyskočilová 12 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.24
3 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.50
4 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.52
5 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.70
6 Ema BlechováEma Blechová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.89
7 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.96
8 Anna PánkováAnna Pánková 12 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 09.11
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 10.6.2022 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.98
2 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.23
3 Eliška StupkováEliška Stupková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.39
4 Anna KernerováAnna Kernerová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.49
5 Nora PanskáNora Panská 12 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.59
6 Adéla PilňáčkováAdéla Pilňáčková 13 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.60
7 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.67
8 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.74
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 10.6.2022 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.90
2 Denisa HolečkováDenisa Holečková 12 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.07
3 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.13
4 Elena UrbanováElena Urbanová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.30
5 Adéla PražákováAdéla Pražáková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.53
6 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.61
7 Anna MlčovskáAnna Mlčovská 13 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.79
8 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.80
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 10.6.2022 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.25
2 Amelie OndráčkováAmelie Ondráčková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.47
3 Kristýna VeseláKristýna Veselá 13 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.70
4 Sissi ČástkováSissi Částková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.85
5 Ella NavrátilováElla Navrátilová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.52
6 Barbora ŠvarcováBarbora Švarcová 15 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.72
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 10.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VotrubováAnna Votrubová 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.34
2 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.53
3 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.61
4 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.07
5 Biana KubištováBiana Kubištová 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.53
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SkuhraváBarbora Skuhravá 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.00
2 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.28
3 Eliška HorováEliška Horová 13 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.67
4 Rozálie KostelkováRozálie Kostelková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.77
5 Vanesa BačoVanesa Bačo 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.90
6 Olivie ŠistkováOlivie Šistková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.93
7 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.14
Sofie ErbsováSofie Erbsová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HajnáNela Hajná 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.22
2 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.30
3 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.42
4 Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.55
5 Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.69
6 Agáta GrofováAgáta Grofová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.80
7 Lucie ProcházkováLucie Procházková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.95
8 Lilian JodasováLilian Jodasová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.33
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie RajsiglováSilvie Rajsiglová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
2 Tereza HruškováTereza Hrušková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.23
3 Dominika VeseláDominika Veselá 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.24
4 Nela VolfováNela Volfová 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.31
5 Terezie DvořákováTerezie Dvořáková 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.39
6 Markéta VeseláMarkéta Veselá 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.73
7 Kristýna ŠkabradováKristýna Škabradová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.94
8 Nela MatouškováNela Matoušková 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10.38
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LulováAnna Lulová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.19
2 Viktroie PetrlíkováViktroie Petrlíková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.49
3 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.69
4 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.78
5 Viktorie TurkováViktorie Turková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.03
6= Vanda KlaudováVanda Klaudová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.10
6= Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.10
8 Emilie ŠamšováEmilie Šamšová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.59
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.75
2 Klára OnderkováKlára Onderková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.06
3 Rozárie StruskováRozárie Strusková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.29
4 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.39
5 Tereza OrtováTereza Ortová 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.48
6 Adéla HrubáAdéla Hrubá 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.67
7 Marie KozováMarie Kozová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.72
Klaudie ZavoralováKlaudie Zavoralová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona AllaSimona Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.62
2 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.66
3 Anna KučeraAnna Kučera 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.92
4 Klára ŠimuničováKlára Šimuničová 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.98
5 Michaela KernerováMichaela Kernerová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.18
6 Sarah AmorimSarah Amorim 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.25
7 Tereza PávkováTereza Pávková 16 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 10.38
Kateřina KrátkáKateřina Krátká 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.79
2 Nikol ŠvermováNikol Švermová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.92
3 Vanda KovaříkováVanda Kovaříková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.44
4 Viktorie KrálováViktorie Králová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.74
5 Natálie PávkováNatálie Pávková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.19
Ella ČerveňákováElla Červeňáková 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (pá, 10.6.2022 - 17:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilma TauchmanováVilma Tauchmanová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.65
2 Vendula TicháčkováVendula Ticháčková 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.68
Julie KorbelováJulie Korbelová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.59
2 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 07.60
3 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.68
4 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.85
5 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.90
5 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 07.90
5 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.90
8 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.98
9 Barbora SkuhraváBarbora Skuhravá 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.00
10 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.07
10 Denisa HolečkováDenisa Holečková 12 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.07
12 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.13
12 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.13
14 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.16
15 Vanda LebruškováVanda Lebrušková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.19
15 Anna LulováAnna Lulová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.19
17 Nela HajnáNela Hajná 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.22
18 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.23
18 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.23
20 Nela VyskočilováNela Vyskočilová 12 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.24
21 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.25
22 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.28
23 Daniela StehlíkováDaniela Stehlíková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.29
24 Elena UrbanováElena Urbanová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.30
24 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.30
26 Anna VotrubováAnna Votrubová 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.34
27 Pavlína CapouškováPavlína Capoušková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.36
28 Marie Anna JanáčkováMarie Anna Janáčková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.38
29 Eliška StupkováEliška Stupková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.39
30 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.42
31 Erika VolnáErika Volná 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.45
32 Amelie OndráčkováAmelie Ondráčková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.47
33 Anna KernerováAnna Kernerová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.49
33 Viktroie PetrlíkováViktroie Petrlíková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.49
35 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.50
36 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.52
37 Kateřina MádlováKateřina Mádlová 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.53
37 Adéla PražákováAdéla Pražáková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.53
37 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.53
40 Laura OcáskováLaura Ocásková 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.54
41 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.55
41 Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.55
43 Nora PanskáNora Panská 12 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.59
44 Adéla PilňáčkováAdéla Pilňáčková 13 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.60
45 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.61
45 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.61
47 Simona AllaSimona Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.62
48 Alena KolářováAlena Kolářová 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.63
49 Vilma TauchmanováVilma Tauchmanová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.65
50 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.66
51 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.67
51 Eliška HorováEliška Horová 13 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.67
53 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.68
53 Terezie JarošováTerezie Jarošová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.68
55 Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.69
55 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.69
57 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.70
57 Kristýna VeseláKristýna Veselá 13 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.70
59 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.72
60 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.74
61 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.75
62 Simona DoutnáčováSimona Doutnáčová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.76
62 Sofie JarkováSofie Jarková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.76
64 Rozálie KostelkováRozálie Kostelková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.77
65 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.78
66 Anna MlčovskáAnna Mlčovská 13 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 8 08.79
66 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.79
68 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.80
68 Agáta GrofováAgáta Grofová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.80
70 Sissi ČástkováSissi Částková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.85
71 Ema BlechováEma Blechová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.89
72 Vanesa BačoVanesa Bačo 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.90
73 Anna KučeraAnna Kučera 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.92
73 Nikol ŠvermováNikol Švermová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.92
75 Olivie ŠistkováOlivie Šistková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.93
76 Lucie ProcházkováLucie Procházková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.95
77 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.96
78 Klára ŠimuničováKlára Šimuničová 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.98
79 Aneta NěmcováAneta Němcová 11 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 09.02
80 Viktorie TurkováViktorie Turková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.03
81 Klára OnderkováKlára Onderková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.06
82 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.07
83 Vanda KlaudováVanda Klaudová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.10
83 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.10
85 Anna PánkováAnna Pánková 12 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 09.11
86 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.14
87 Michaela KernerováMichaela Kernerová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.18
88 Silvie RajsiglováSilvie Rajsiglová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
89 Tereza HruškováTereza Hrušková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.23
90 Dominika VeseláDominika Veselá 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.24
91 Sarah AmorimSarah Amorim 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.25
92 Rozárie StruskováRozárie Strusková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.29
93 Nela VolfováNela Volfová 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.31
94 Lilian JodasováLilian Jodasová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.33
95 Terezie DvořákováTerezie Dvořáková 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.39
95 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.39
97 Vanda KovaříkováVanda Kovaříková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.44
98 Tereza OrtováTereza Ortová 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.48
99 Ella NavrátilováElla Navrátilová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.52
100 Biana KubištováBiana Kubištová 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.53
101 Emilie ŠamšováEmilie Šamšová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.59
102 Adéla HrubáAdéla Hrubá 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.67
103 Vendula TicháčkováVendula Ticháčková 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.68
104 Barbora ŠvarcováBarbora Švarcová 15 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.72
104 Marie KozováMarie Kozová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.72
106 Markéta VeseláMarkéta Veselá 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.73
107 Viktorie KrálováViktorie Králová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.74
108 Kristýna ŠkabradováKristýna Škabradová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.94
109 Natálie PávkováNatálie Pávková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.19
110 Nela MatouškováNela Matoušková 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10.38
110 Tereza PávkováTereza Pávková 16 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 10.38
Sofie ErbsováSofie Erbsová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
Klaudie ZavoralováKlaudie Zavoralová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 DNS
Kateřina KrátkáKateřina Krátká 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 DNS
Ella ČerveňákováElla Červeňáková 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 DNS
Julie KorbelováJulie Korbelová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS

8 x 100 m - Mix (Běh)

Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kulíšek, Havelková, Novák, Rambousek, Pelcová, Šavelová, Pischnothová, Kazda Kulíšek, Havelková, Novák, Rambousek, Pelcová, Šavelová, Pischnothová, Kazda Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:57.93
2 Modráková, Vysloužilová, Šupová, Marek, Kernerová, Kazda, Fijala, Bohuslavová Modráková, Vysloužilová, Šupová, Marek, Kernerová, Kazda, Fijala, Bohuslavová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 2:01.40
3 Novák, Valentová, Janáčková, Doutnáčová, Michna, Halgaš, Jindrák, Kučera Novák, Valentová, Janáčková, Doutnáčová, Michna, Halgaš, Jindrák, Kučera Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:08.83
4 Haller, Lamplot, Pastorek, Srb, Greenová, Šimůnková, Štěpánová, Štěpánová Haller, Lamplot, Pastorek, Srb, Greenová, Šimůnková, Štěpánová, Štěpánová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:10.10
5 Capoušková, Horáková, Jarková, Křemenáková, Stupka, Stupková, Šamšová, Šustr Capoušková, Horáková, Jarková, Křemenáková, Stupka, Stupková, Šamšová, Šustr TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:11.47
6 Lebrušková, Žižková, Jarošová, Poliaková, Rosická, Urbanová, Veselá, Nečasová Lebrušková, Žižková, Jarošová, Poliaková, Rosická, Urbanová, Veselá, Nečasová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:11.68
7 Pilnáček, Pilňáčková, Mlčovský, Robenek, Mikulecký, Mádlová, Friedlová, Vyskočilová Pilnáček, Pilňáčková, Mlčovský, Robenek, Mikulecký, Mádlová, Friedlová, Vyskočilová SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 1 2:11.82
8 Čížek, Horová, Horová, Jedlička, Chaito, Zedníková, Táborský, Krumer Čížek, Horová, Horová, Jedlička, Chaito, Zedníková, Táborský, Krumer TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 2:14.62
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kazda, Částková, Kohlman, Menclová, Ondráčková, Senyuk, Tichý, Votrubová Kazda, Částková, Kohlman, Menclová, Ondráčková, Senyuk, Tichý, Votrubová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:09.60
2 Němcová, Kolářová, Pánková, Panská, Vošáhlík, Černý, Jirák, Holečková Němcová, Kolářová, Pánková, Panská, Vošáhlík, Černý, Jirák, Holečková SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 2:12.59
3 Bergl, Božek, Marhoul, Matoušek, Novotný, Vedral, Havlíčková, Kričfalušiová Bergl, Božek, Marhoul, Matoušek, Novotný, Vedral, Havlíčková, Kričfalušiová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:15.98
4 Kostelka, Kostelková, Procházková, Lindenthal, Lulová, Nekolný, Kovaříková, Slavíková Kostelka, Kostelková, Procházková, Lindenthal, Lulová, Nekolný, Kovaříková, Slavíková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:17.07
5 Chadima, Pruner, Skuhravá, Hoke, Dvořáková, Klaudová, Hrubá, Kernerová Chadima, Pruner, Skuhravá, Hoke, Dvořáková, Klaudová, Hrubá, Kernerová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 2:17.65
6 Jodasová, Škabradová, Turková, Strusková, Kučera, Hošek, Drozda, Himl Jodasová, Škabradová, Turková, Strusková, Kučera, Hošek, Drozda, Himl TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 2:26.06
7 Sýkora, Bureš, Vondráčková, Vondráček, Škarda, Švarc, Švarcová, Muzikář Sýkora, Bureš, Vondráčková, Vondráček, Škarda, Švarc, Švarcová, Muzikář TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 2:26.40
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jordánová, Kitner, Veselá, Král, Jungman, Koderová, Zámečníková, Alla Jordánová, Kitner, Veselá, Král, Jungman, Koderová, Zámečníková, Alla Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:13.29
2 Smažil, Šeráková, Petrlíková, Rajsiglová, Onderková, Matouš, Kmeť, Amorim Smažil, Šeráková, Petrlíková, Rajsiglová, Onderková, Matouš, Kmeť, Amorim Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 2:17.02
3 Krejza, Navrátil, Procházka, Štundl, Dvořáková, Hajná, Matoušková, Šimuničová Krejza, Navrátil, Procházka, Štundl, Dvořáková, Hajná, Matoušková, Šimuničová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:27.69
4 Ticháčková, Šamšová, Králová, Švermová, Pávková, Pávková, Ortová, Křemenáková Ticháčková, Šamšová, Králová, Švermová, Pávková, Pávková, Ortová, Křemenáková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:33.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kulíšek, Havelková, Novák, Rambousek, Pelcová, Šavelová, Pischnothová, Kazda Kulíšek, Havelková, Novák, Rambousek, Pelcová, Šavelová, Pischnothová, Kazda Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:57.93
2 Modráková, Vysloužilová, Šupová, Marek, Kernerová, Kazda, Fijala, Bohuslavová Modráková, Vysloužilová, Šupová, Marek, Kernerová, Kazda, Fijala, Bohuslavová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 2:01.40
3 Novák, Valentová, Janáčková, Doutnáčová, Michna, Halgaš, Jindrák, Kučera Novák, Valentová, Janáčková, Doutnáčová, Michna, Halgaš, Jindrák, Kučera Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:08.83
4 Kazda, Částková, Kohlman, Menclová, Ondráčková, Senyuk, Tichý, Votrubová Kazda, Částková, Kohlman, Menclová, Ondráčková, Senyuk, Tichý, Votrubová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:09.60
5 Haller, Lamplot, Pastorek, Srb, Greenová, Šimůnková, Štěpánová, Štěpánová Haller, Lamplot, Pastorek, Srb, Greenová, Šimůnková, Štěpánová, Štěpánová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:10.10
6 Capoušková, Horáková, Jarková, Křemenáková, Stupka, Stupková, Šamšová, Šustr Capoušková, Horáková, Jarková, Křemenáková, Stupka, Stupková, Šamšová, Šustr TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:11.47
7 Lebrušková, Žižková, Jarošová, Poliaková, Rosická, Urbanová, Veselá, Nečasová Lebrušková, Žižková, Jarošová, Poliaková, Rosická, Urbanová, Veselá, Nečasová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:11.68
8 Pilnáček, Pilňáčková, Mlčovský, Robenek, Mikulecký, Mádlová, Friedlová, Vyskočilová Pilnáček, Pilňáčková, Mlčovský, Robenek, Mikulecký, Mádlová, Friedlová, Vyskočilová SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 1 2:11.82
9 Němcová, Kolářová, Pánková, Panská, Vošáhlík, Černý, Jirák, Holečková Němcová, Kolářová, Pánková, Panská, Vošáhlík, Černý, Jirák, Holečková SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 2:12.59
10 Jordánová, Kitner, Veselá, Král, Jungman, Koderová, Zámečníková, Alla Jordánová, Kitner, Veselá, Král, Jungman, Koderová, Zámečníková, Alla Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:13.29
11 Čížek, Horová, Horová, Jedlička, Chaito, Zedníková, Táborský, Krumer Čížek, Horová, Horová, Jedlička, Chaito, Zedníková, Táborský, Krumer TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 2:14.62
12 Bergl, Božek, Marhoul, Matoušek, Novotný, Vedral, Havlíčková, Kričfalušiová Bergl, Božek, Marhoul, Matoušek, Novotný, Vedral, Havlíčková, Kričfalušiová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:15.98
13 Smažil, Šeráková, Petrlíková, Rajsiglová, Onderková, Matouš, Kmeť, Amorim Smažil, Šeráková, Petrlíková, Rajsiglová, Onderková, Matouš, Kmeť, Amorim Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 2:17.02
14 Kostelka, Kostelková, Procházková, Lindenthal, Lulová, Nekolný, Kovaříková, Slavíková Kostelka, Kostelková, Procházková, Lindenthal, Lulová, Nekolný, Kovaříková, Slavíková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:17.07
15 Chadima, Pruner, Skuhravá, Hoke, Dvořáková, Klaudová, Hrubá, Kernerová Chadima, Pruner, Skuhravá, Hoke, Dvořáková, Klaudová, Hrubá, Kernerová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 2:17.65
16 Jodasová, Škabradová, Turková, Strusková, Kučera, Hošek, Drozda, Himl Jodasová, Škabradová, Turková, Strusková, Kučera, Hošek, Drozda, Himl TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 2:26.06
17 Sýkora, Bureš, Vondráčková, Vondráček, Škarda, Švarc, Švarcová, Muzikář Sýkora, Bureš, Vondráčková, Vondráček, Škarda, Švarc, Švarcová, Muzikář TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 2:26.40
18 Krejza, Navrátil, Procházka, Štundl, Dvořáková, Hajná, Matoušková, Šimuničová Krejza, Navrátil, Procházka, Štundl, Dvořáková, Hajná, Matoušková, Šimuničová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:27.69
19 Ticháčková, Šamšová, Králová, Švermová, Pávková, Pávková, Ortová, Křemenáková Ticháčková, Šamšová, Králová, Švermová, Pávková, Pávková, Ortová, Křemenáková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:33.67

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 10.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4.45
2 Václav MarekVáclav Marek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 4.30
3 Kamil ChaitoKamil Chaito
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 4.29
4 Richard NovákRichard Novák
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4.11
5 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4.10
6 Vojtěch MichnaVojtěch Michna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 4.07
7= Vojta KazdaVojta Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 4.02
7= Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 4.02
9 Jan NovákJan Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 4.00
10 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.85
11 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.77
12 Dominik SrbDominik Srb
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 3.75
13= Jan PilnáčekJan Pilnáček
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 3.73
13= Filip VošáhlíkFilip Vošáhlík
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 3.73
15 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.71
16 Matyáš ČížekMatyáš Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 3.68
17 Oliver PastorekOliver Pastorek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.67
18 Albert LindenthalAlbert Lindenthal
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.65
19 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 3.62
20 Tadeáš ČížekTadeáš Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 3.60
21= Antony KazdaAntony Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.55
21= Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 3.55
23= Tomáš KazdaTomáš Kazda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.53
23= Mikuláš KrumerMikuláš Krumer
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 3.53
25 Filip BarcalFilip Barcal
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.50
26 Jakub HallerJakub Haller
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 3.49
27= Radim KobekRadim Kobek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.48
27= Ondřej NěmecOndřej Němec
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 3.48
29 Lukáš BerglLukáš Bergl
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.45
30 Petr LamplotPetr Lamplot
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 3.42
31 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 3.41
32 Jiří BérešJiří Béreš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.40
33 Matěj KrálMatěj Král
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.38
34= Jakub ChadimaJakub Chadima
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.37
34= Albert HorkýAlbert Horký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.37
36 Petr KostelkaPetr Kostelka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
13 3.35
37 Filip BožekFilip Božek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 3.34
38= Jan RobenekJan Robenek
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 3.33
38= Jan NovotnýJan Novotný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 3.33
40 Luboš KitnerLuboš Kitner
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.32
41= Ondřej MlčovskýOndřej Mlčovský
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 3.30
41= Jan HalgašJan Halgaš
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.30
41= Hynek JungmanHynek Jungman
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
13 3.30
41= Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.30
41= Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 3.30
46 Mikoláš TichýMikoláš Tichý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.28
47 Vojtěch SmažilVojtěch Smažil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.26
48 Vojtěch JirákVojtěch Jirák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 3.25
49 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.21
50= Jakub KučeraJakub Kučera
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.19
50= Filip MatoušekFilip Matoušek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.19
52 Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 3.18
53= Tadeáš PrunerTadeáš Pruner
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 3.16
53= Vojtěch KrejzaVojtěch Krejza
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 3.16
55 David ČernýDavid Černý
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
13 3.12
56 Marek ŠkardaMarek Škarda
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
13 3.10
57= Vojtěch BurešVojtěch Bureš
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 3.05
57= Matěj VondráčekMatěj Vondráček
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
14 3.05
59= Jan VedralJan Vedral
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 2.99
59= Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 2.99
59= Jakub HimlJakub Himl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 2.99
62 Matěj MuzikářMatěj Muzikář
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
14 2.95
63 Jakub KazdaJakub Kazda
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
14 2.87
64 David NavrátilDavid Navrátil
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 2.86
65 Jiří HošekJiří Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 2.84
66 Michal KmeťMichal Kmeť
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.82
67 Štěpán DrozdaŠtěpán Drozda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 2.81
68 Jaroslav ŠvarcJaroslav Švarc
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 2.80
69 Ondřej MatoušOndřej Matouš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.78
70 Ondřej ŠtundlOndřej Štundl
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.72
71 Filip KrálFilip Král
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.43
72 Edvard ZavoralEdvard Zavoral
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
14 2.33
Šimon AuersvaldŠimon Auersvald
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 DNS
Patrik KarpašPatrik Karpaš
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Štěpán TrbušekŠtěpán Trbušek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 75 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 10.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 4.45
2 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4.40
3 Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4.22
4= Stela MackováStela Macková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4.10
4= Denisa HolečkováDenisa Holečková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
12 4.10
6 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 4.00
7= Kateřina ModrákováKateřina Modráková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.98
7= Eliška MráčkováEliška Mráčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.98
9 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.96
10 Nela MenclováNela Menclová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.92
11 Vanda LebruškováVanda Lebrušková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 3.87
12 Aneta ŠupováAneta Šupová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.85
13 Sabina HorákováSabina Horáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 3.82
14 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.80
15 Nela HajnáNela Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.79
16 Barbora SkuhraváBarbora Skuhravá
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.78
17= Anna LulováAnna Lulová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.75
17= Pavlína CapouškováPavlína Capoušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.75
17= Marie HorováMarie Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 3.75
20 Eliška JordánováEliška Jordánová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.73
21 Eliška HorováEliška Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
13 3.70
22 Vilma TauchmanováVilma Tauchmanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.69
23 Aneta ValentováAneta Valentová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.67
24 Linda FriedlováLinda Friedlová
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 3.65
25= Sabrina SenyukSabrina Senyuk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.63
25= Anna VotrubováAnna Votrubová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.63
27= Daniela StehlíkováDaniela Stehlíková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.62
27= Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 3.62
29= Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 3.60
29= Simona AllaSimona Alla
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.60
31 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 3.58
32= Laura OcáskováLaura Ocásková
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 3.57
32= Amelie OndráčkováAmelie Ondráčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.57
32= Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
13 3.57
35 Adéla PilňáčkováAdéla Pilňáčková
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
13 3.53
36 Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 3.51
37= Nela VyskočilováNela Vyskočilová
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
12 3.50
37= Sofie JarkováSofie Jarková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 3.50
39 Eliška StupkováEliška Stupková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.49
40 Alena KolářováAlena Kolářová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 3.48
41 Marie Anna JanáčkováMarie Anna Janáčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.47
42= Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.46
42= Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.46
44= Kateřina MádlováKateřina Mádlová
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 3.45
44= Erika VolnáErika Volná
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 3.45
46 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 3.44
47 Bára KřemenákováBára Křemenáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.43
48 Agáta GrofováAgáta Grofová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.42
49 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 3.41
50 Tereza KrálováTereza Králová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.40
51 Adéla RosickáAdéla Rosická
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 3.39
52= Sissi ČástkováSissi Částková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.37
52= Simona DoutnáčováSimona Doutnáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.37
54 Adéla PražákováAdéla Pražáková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.36
55= Anežka KoderováAnežka Koderová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.35
55= Nora PanskáNora Panská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
12 3.35
57= Vanda KlaudováVanda Klaudová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 3.33
57= Viktroie PetrlíkováViktroie Petrlíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.33
57= Karolína HoráčkováKarolína Horáčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.33
57= Anna PánkováAnna Pánková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
12 3.33
61 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.31
62 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 3.30
63 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.29
64 Michaela KernerováMichaela Kernerová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 3.28
65= Terezie DvořákováTerezie Dvořáková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 3.27
65= Terezie JarošováTerezie Jarošová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 3.27
67 Olivie ŠistkováOlivie Šistková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.26
68= Magdalena HokeMagdalena Hoke
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 3.25
68= Rozálie KostelkováRozálie Kostelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.25
70 Anna KernerováAnna Kernerová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 3.24
71 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 3.23
72= Nina ŠtěpánováNina Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.22
72= Klára ŠimuničováKlára Šimuničová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 3.22
72= Dominika VeseláDominika Veselá
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 3.22
75= Nela VolfováNela Volfová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
14 3.20
75= Nikol ŠvermováNikol Švermová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
14 3.20
75= Viktorie KrálováViktorie Králová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
14 3.20
78= Ema BlechováEma Blechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3.18
78= Viktorie TurkováViktorie Turková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 3.18
78= Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 3.18
81 Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.16
82= Anna MlčovskáAnna Mlčovská
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
13 3.15
82= Klára OnderkováKlára Onderková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.15
84 Anna NečasováAnna Nečasová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 3.14
85 Tereza HruškováTereza Hrušková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 3.08
86 Vanda KovaříkováVanda Kovaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3.07
87= Sofia KužmováSofia Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 3.04
87= Sarah AmorimSarah Amorim
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.04
87= Anna KučeraAnna Kučera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 3.04
87= Eliška KřemenákováEliška Křemenáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 3.04
91 Kristýna VeseláKristýna Veselá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 3.03
92= Rozárie StruskováRozárie Strusková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.01
92= Aneta NěmcováAneta Němcová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 3.01
94 Barbora ŠvarcováBarbora Švarcová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
15 3.00
95 Elena UrbanováElena Urbanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 2.95
96= Emilie ŠamšováEmilie Šamšová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
14 2.92
96= Vendula TicháčkováVendula Ticháčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
15 2.92
98 Ella NavrátilováElla Navrátilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 2.91
99 Tereza OrtováTereza Ortová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
15 2.90
100= Silvie RajsiglováSilvie Rajsiglová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.89
100= Kristýna ŠkabradováKristýna Škabradová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 2.89
102 Markéta VeseláMarkéta Veselá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
13 2.87
103 Lucie ProcházkováLucie Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 2.85
104 Natálie PávkováNatálie Pávková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 2.82
105 Adéla HrubáAdéla Hrubá
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 2.79
106 Marie KozováMarie Kozová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 2.75
107 Vanesa BačoVanesa Bačo
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 2.74
108 Lilian JodasováLilian Jodasová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 2.65
109 Nela MatouškováNela Matoušková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
14 2.56
110 Biana KubištováBiana Kubištová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 2.45
111 Tereza PávkováTereza Pávková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
16 2.22
Sofie ErbsováSofie Erbsová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 DNS
Julie KorbelováJulie Korbelová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 DNS
Klaudie ZavoralováKlaudie Zavoralová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Ella ČerveňákováElla Červeňáková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 116 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(pá, 10.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 51.14
2 Vojtěch MichnaVojtěch Michna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 42.39
3 Tomáš KazdaTomáš Kazda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 38.63
4 Václav MarekVáclav Marek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 36.95
5 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 36.72
6 Jan NovákJan Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 36.65
7 Radim KobekRadim Kobek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 35.64
8 Lukáš BerglLukáš Bergl
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 33.20
9 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 32.17
10 Richard NovákRichard Novák
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 31.44
11 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 31.00
12 Dominik SrbDominik Srb
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 30.26
13 Tadeáš PrunerTadeáš Pruner
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 30.21
14 Vojta KazdaVojta Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 29.44
15 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 29.27
16 Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 29.02
17 Ondřej MlčovskýOndřej Mlčovský
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 29.01
18 Antony KazdaAntony Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 28.90
19 Jan RobenekJan Robenek
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 28.56
20 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 28.19
21 Jan HalgašJan Halgaš
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 27.97
22 Jakub HallerJakub Haller
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 27.71
23 Luboš KitnerLuboš Kitner
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 27.62
24 Oliver PastorekOliver Pastorek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 27.14
25 Filip BožekFilip Božek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 26.57
26 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 26.49
27 Tadeáš ČížekTadeáš Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 26.34
28 Vojtěch BurešVojtěch Bureš
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 26.32
29 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 26.27
30 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 26.12
31 Kamil ChaitoKamil Chaito
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 25.63
32 Petr LamplotPetr Lamplot
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 24.91
33 Vojtěch JirákVojtěch Jirák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 24.40
34 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 24.08
35 Filip BarcalFilip Barcal
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 23.91
36 Jan PilnáčekJan Pilnáček
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 23.39
37 Jakub KučeraJakub Kučera
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 23.32
38 Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 23.15
39 Matěj VondráčekMatěj Vondráček
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
14 22.84
40 Mikoláš TichýMikoláš Tichý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 22.80
41 Ondřej NěmecOndřej Němec
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 22.72
42 Albert HorkýAlbert Horký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 22.50
43 Jiří BérešJiří Béreš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 22.16
44 Jakub ChadimaJakub Chadima
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 21.75
45 Filip VošáhlíkFilip Vošáhlík
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 21.28
46 Matěj KrálMatěj Král
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 21.02
47 Jan VedralJan Vedral
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 20.95
48 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 20.83
49 Ondřej MatoušOndřej Matouš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 20.73
50 Albert LindenthalAlbert Lindenthal
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 20.21
51 David ČernýDavid Černý
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
13 19.94
52 Filip MatoušekFilip Matoušek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 19.77
53 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 19.16
54 Matyáš ČížekMatyáš Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 18.98
55 Jiří HošekJiří Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 18.64
56 Hynek JungmanHynek Jungman
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
13 18.50
57= Filip KrálFilip Král
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 18.29
57= Petr KostelkaPetr Kostelka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
13 18.29
59 Jakub HimlJakub Himl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 18.08
60 Michal KmeťMichal Kmeť
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 17.77
61 Ondřej ŠtundlOndřej Štundl
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 17.50
62 Jakub KazdaJakub Kazda
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
14 17.06
63 Marek ŠkardaMarek Škarda
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
13 16.42
64 Vojtěch SmažilVojtěch Smažil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 16.03
65 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 15.89
66 Jaroslav ŠvarcJaroslav Švarc
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 15.83
67 Vojtěch KrejzaVojtěch Krejza
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 15.47
68 Štěpán DrozdaŠtěpán Drozda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 15.41
69 Edvard ZavoralEdvard Zavoral
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
14 15.02
70 David NavrátilDavid Navrátil
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 14.34
71 Jan NovotnýJan Novotný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 14.23
72 Matěj MuzikářMatěj Muzikář
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
14 13.24
Šimon AuersvaldŠimon Auersvald
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 DNS
Patrik KarpašPatrik Karpaš
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Štěpán TrbušekŠtěpán Trbušek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Celkem 75 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(pá, 10.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 31.98
2 Aneta ŠupováAneta Šupová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 31.79
3= Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 31.18
3= Pavlína CapouškováPavlína Capoušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 31.18
5 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 30.78
6 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 30.77
7 Simona AllaSimona Alla
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 30.39
8 Vanda LebruškováVanda Lebrušková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 30.25
9 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 30.15
10 Linda FriedlováLinda Friedlová
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 29.29
11 Olivie ŠistkováOlivie Šistková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 28.62
12 Adéla RosickáAdéla Rosická
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 28.30
13 Marie Anna JanáčkováMarie Anna Janáčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 27.89
14 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 27.34
15 Elena UrbanováElena Urbanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 26.98
16 Barbora SkuhraváBarbora Skuhravá
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 26.83
17 Kateřina ModrákováKateřina Modráková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 25.74
18 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 25.69
19 Denisa HolečkováDenisa Holečková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
12 25.68
20 Eliška MráčkováEliška Mráčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 25.53
21 Markéta VeseláMarkéta Veselá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
13 25.35
22 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 25.31
23 Marie HorováMarie Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 25.15
24 Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 24.72
25 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 24.02
26 Vanda KlaudováVanda Klaudová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 23.47
27 Rozálie KostelkováRozálie Kostelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 23.44
28 Agáta GrofováAgáta Grofová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 23.33
29 Eliška HorováEliška Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
13 23.25
30 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 23.12
31 Daniela StehlíkováDaniela Stehlíková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 23.10
32 Rozárie StruskováRozárie Strusková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 23.00
33 Anna MlčovskáAnna Mlčovská
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
13 22.83
34 Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 22.82
35 Anna KernerováAnna Kernerová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 22.79
36 Anna PánkováAnna Pánková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
12 22.43
37 Nela VyskočilováNela Vyskočilová
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
12 22.11
38 Viktorie KrálováViktorie Králová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
14 22.07
39 Bára KřemenákováBára Křemenáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 21.51
40 Kateřina MádlováKateřina Mádlová
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 21.39
41 Vanda KovaříkováVanda Kovaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 21.21
42 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 21.11
43 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 21.10
44 Anežka KoderováAnežka Koderová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 20.93
45 Klára OnderkováKlára Onderková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 20.74
46 Sabina HorákováSabina Horáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 20.61
47 Eliška JordánováEliška Jordánová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 20.60
48 Vendula TicháčkováVendula Ticháčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
15 20.26
49 Barbora ŠvarcováBarbora Švarcová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
15 20.19
50 Anna KučeraAnna Kučera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 20.08
51 Simona DoutnáčováSimona Doutnáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 19.91
52 Viktroie PetrlíkováViktroie Petrlíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 19.89
53 Sarah AmorimSarah Amorim
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 19.85
54 Dominika VeseláDominika Veselá
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 19.46
55 Stela MackováStela Macková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 19.33
56 Eliška StupkováEliška Stupková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 19.25
57 Klára ŠimuničováKlára Šimuničová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 19.21
58 Vilma TauchmanováVilma Tauchmanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 19.07
59= Michaela KernerováMichaela Kernerová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 19.02
59= Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 19.02
61 Adéla PražákováAdéla Pražáková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 18.96
62 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 18.81
63 Adéla HrubáAdéla Hrubá
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 18.53
64 Ema BlechováEma Blechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 18.11
65 Tereza KrálováTereza Králová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 18.10
66 Ella NavrátilováElla Navrátilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 17.99
67 Sissi ČástkováSissi Částková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 17.94
68= Adéla PilňáčkováAdéla Pilňáčková
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
13 17.92
68= Aneta ValentováAneta Valentová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 17.92
70 Amelie OndráčkováAmelie Ondráčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 17.75
71 Nela VolfováNela Volfová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
14 17.67
72 Alena KolářováAlena Kolářová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 17.53
73 Tereza HruškováTereza Hrušková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 17.48
74 Biana KubištováBiana Kubištová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 17.29
75 Lilian JodasováLilian Jodasová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 16.97
76 Anna LulováAnna Lulová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 16.80
77 Sofia KužmováSofia Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 16.77
78 Sofie JarkováSofie Jarková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 16.63
79 Nela HajnáNela Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 16.46
80 Laura OcáskováLaura Ocásková
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
11 16.11
81 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
13 16.00
82 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 15.95
83 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 15.85
84 Anna VotrubováAnna Votrubová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 15.70
85 Aneta NěmcováAneta Němcová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 15.54
86 Natálie PávkováNatálie Pávková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 15.50
87 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 15.19
88 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 14.46
89 Nela MenclováNela Menclová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 14.14
90 Kristýna ŠkabradováKristýna Škabradová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 14.12
91 Erika VolnáErika Volná
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 14.07
92 Viktorie TurkováViktorie Turková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 13.94
93 Terezie JarošováTerezie Jarošová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 13.82
94 Emilie ŠamšováEmilie Šamšová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
14 13.71
95 Tereza OrtováTereza Ortová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
15 13.33
96 Vanesa BačoVanesa Bačo
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 13.30
97 Magdalena HokeMagdalena Hoke
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 13.26
98 Lucie ProcházkováLucie Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 13.04
99 Sabrina SenyukSabrina Senyuk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 12.94
100= Nikol ŠvermováNikol Švermová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
14 12.77
100= Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 12.77
102 Silvie RajsiglováSilvie Rajsiglová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 12.56
103 Marie KozováMarie Kozová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 12.51
104 Nora PanskáNora Panská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
12 12.45
105 Terezie DvořákováTerezie Dvořáková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 12.37
106 Kristýna VeseláKristýna Veselá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 11.78
107 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 11.52
108 Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 11.16
109 Nela MatouškováNela Matoušková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
14 10.85
110 Anna NečasováAnna Nečasová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 09.75
111 Tereza PávkováTereza Pávková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
16 09.71
Sofie ErbsováSofie Erbsová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 DNS
Julie KorbelováJulie Korbelová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 DNS
Klaudie ZavoralováKlaudie Zavoralová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Ella ČerveňákováElla Červeňáková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 DNS
Celkem 116 závodníků