Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Nymburk

Nymburk (9. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 21 07.81 616.00
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 42 08.27 484.00
3 Oliver ŠandorOliver Šandor 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 39 08.36 460.00
4 Lukáš HanzlíkLukáš Hanzlík 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 10 08.47 431.00
5 Martin MacounMartin Macoun 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 20 08.52 418.00
6 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 41 08.59 401.00
7 Jakub ČernýJakub Černý 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 3 08.60 398.00
8 David GromešDavid Gromeš 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 7 08.65 386.00
9 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 35 08.69 376.00
10 Dan VolejníkDan Volejník 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 53 08.79 352.00
11= Filip MatějekFilip Matějek 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 23 08.81 347.00
11= Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 27 08.81 347.00
13 Tomáš ModlíkTomáš Modlík 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 24 08.82 345.00
14 Vojtěch MoravecVojtěch Moravec 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 25 08.83 343.00
15 Dominik StudenýDominik Studený 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 37 08.93 320.00
16 Dominigue SemenovDominigue Semenov 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 18 08.95 315.00
17 Šimon KloučekŠimon Klouček 08 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 14 08.96 313.00
18 Václav VlčekVáclav Vlček 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 52 08.98 309.00
19= Matouš UrdaMatouš Urda 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 45 09.00 304.00
19= Marek SrpMarek Srp 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 34 09.00 304.00
21 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 31 09.03 298.00
22 Ondřej BašusOndřej Bašus 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 43 09.05 293.00
23 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 36 09.06 291.00
24 Pop VincentPop Vincent 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 47 09.10 282.00
25 Adam DědekAdam Dědek 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 4 09.11 280.00
26 Martin HejdukMartin Hejduk 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 55 09.14 274.00
27 Marek MašekMarek Mašek 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 22 09.16 270.00
28 Sebastian KrálSebastian Král 08 ZŠ JuventaZŠ Juventa 17 09.17 268.00
29 Adrian ŠarköziAdrian Šarközi 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 40 09.22 257.00
30 Šimon HankeŠimon Hanke 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 9 09.36 229.00
31 David KozákDavid Kozák 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 16 09.39 224.00
32 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 10 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 12 09.53 197.00
33 Filip CvrčekFilip Cvrček 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 09.55 194.00
34 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 38 09.57 190.00
MS Matěj VeselýMatěj Veselý 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 46 09.59
35 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 26 09.59 187.00
37 Jan ČernovskýJan Černovský 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 2 09.62 181.00
38 Eduardo Gomes BuatoEduardo Gomes Buato 08 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 5 09.71 166.00
39 Štěpán ChramostaŠtěpán Chramosta 08 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 11 09.73 163.00
40 Jakub PinkasJakub Pinkas 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 30 09.74 161.00
41 Tomáš LedvinaTomáš Ledvina 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 19 09.78 154.00
42 Michal PavlišMichal Pavliš 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 29 09.84 145.00
43 Ondřej VotavaOndřej Votava 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 54 09.88 138.00
44 Jindřich ŠpetaJindřich Špeta 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 44 09.89 137.00
45 Adam VlachAdam Vlach 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 50 09.90 135.00
46 Matěj RudzanMatěj Rudzan 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 48 09.93 131.00
47 Aleš GottwaldAleš Gottwald 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 6 09.97 125.00
Celkem 47 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(po, 9.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 8 08.46 712.00
2 Hana GarayováHana Garayová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1 08.67 654.00
3 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 19 08.68 651.00
4 Mia PlačkováMia Plačková 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 33 08.71 643.00
5 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 ZŠ JuventaZŠ Juventa 16 08.90 592.00
6 Linda BudkováLinda Budková 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 11 09.03 558.00
7 Zuzana ŠípkováZuzana Šípková 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 41 09.06 551.00
8 Sofie ČudováSofie Čudová 08 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 5 09.10 541.00
9 Karolína ČernáKarolína Černá 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 14 09.17 523.00
10 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 ZŠ JuventaZŠ Juventa 24 09.20 516.00
11 Anežka DědečkováAnežka Dědečková 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 09.29 494.00
12 Sára ŠčukováSára Ščuková 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 38 09.32 487.00
13 Sára JamborováSára Jamborová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 21 09.33 484.00
14 Nela KurkováNela Kurková 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 23 09.35 480.00
15 Tereza VolkováTereza Volková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 49 09.48 449.00
16 Zuzana CenkováZuzana Cenková 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 13 09.49 447.00
17= Rozálie TuroňováRozálie Turoňová 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 4 09.53 438.00
17= Veronika BotkováVeronika Botková 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 10 09.53 438.00
19 Julie BébrováJulie Bébrová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 7 09.55 433.00
20= Sofie PetříkováSofie Petříková 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 32 09.56 431.00
20= Eliška KoliášováEliška Koliášová 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 3 09.56 431.00
22 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 42 09.71 397.00
23 Linda MarhounováLinda Marhounová 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 25 09.72 395.00
24 Marie HorováMarie Horová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 17 09.74 391.00
25 Anna NýdrleAnna Nýdrle 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 29 09.75 389.00
26 Tea TřeštíkováTea Třeštíková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 44 09.77 384.00
27 Beáta MihalíkováBeáta Mihalíková 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 27 09.81 376.00
28 Sabina PokornáSabina Pokorná 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 35 09.84 369.00
29 Sára NovotnáSára Novotná 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 28 09.87 363.00
30 Anežka ThérováAnežka Thérová 10 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 43 09.88 361.00
31 Ema HříbalováEma Hříbalová 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 18 09.94 348.00
32 Viktorie HubáčkováViktorie Hubáčková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 20 09.96 344.00
33 Anna VaněrkováAnna Vaněrková 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 45 09.98 340.00
34 Laura PěknáLaura Pěkná 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 31 09.99 338.00
35 Klára PochmannováKlára Pochmannová 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 34 10.00 336.00
36 Nela SzmekováNela Szmeková 08 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 37 10.01 334.00
37 Jana BobkováJana Bobková 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 9 10.02 332.00
38 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 26 10.04 328.00
39 Viktorie VolejníkováViktorie Volejníková 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 48 10.05 326.00
40 Barbora BrychováBarbora Brychová 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 6 10.07 322.00
41 Veronika DoktorováVeronika Doktorová 08 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 15 10.23 291.00
42 Sofie CafourkováSofie Cafourková 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 12 10.24 289.00
43 Nikola VavřínkováNikola Vavřínková 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 46 10.40 259.00
44 Natálie ŠiftováNatálie Šiftová 08 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 40 10.48 245.00
45 Adéla VojtíškováAdéla Vojtíšková 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 47 10.74 201.00
46 Barbora KňavováBarbora Kňavová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 22 11.03 157.00
47 Ema RastočnáEma Rastočná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 36 11.17 137.00
48 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 50 12.64 7.00
Celkem 48 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(po, 9.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 45 1:47.51 708.00
2 Julie HodycováJulie Hodycová 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 12 1:56.97 554.00
3 Amelie SoučkováAmelie Součková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 38 1:57.54 546.00
4 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 ZŠ JuventaZŠ Juventa 9 1:58.57 530.00
5 Zuzana ŠípkováZuzana Šípková 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 39 1:59.09 522.00
6 Radka JílkováRadka Jílková 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 18 1:59.14 521.00
7 Sára SmetanováSára Smetanová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 37 1:59.65 514.00
8 Ema MatouškováEma Matoušková 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 26 1:59.82 511.00
9 Vanessa BartákováVanessa Bartáková 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 2 2:00.32 504.00
10 Martina VeletováMartina Veletová 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 44 2:02.18 477.00
11 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 2:03.31 461.00
12 Barbora KomárkováBarbora Komárková 08 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 20 2:03.59 457.00
13 Adéla MarešováAdéla Marešová 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 25 2:04.35 447.00
14 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 13 2:04.80 440.00
15 Marie HorováMarie Horová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 14 2:05.35 433.00
16 Kristýna MullerováKristýna Mullerová 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 27 2:05.39 432.00
17 Rozárie KarbusickáRozárie Karbusická 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 19 2:05.55 430.00
18 Aneta NovotnáAneta Novotná 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 30 2:05.98 424.00
19 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 34 2:06.00 424.00
20 Nela TurinováNela Turinová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 41 2:07.62 402.00
21 Johana CimlováJohana Cimlová 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 5 2:08.15 395.00
22 Mia Linda NekolnáMia Linda Nekolná 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 29 2:08.61 389.00
23 Adriana JelínkováAdriana Jelínková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 17 2:09.13 383.00
24 Barbora KrpatováBarbora Krpatová 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 23 2:09.18 382.00
25 Nikola PařízkováNikola Pařízková 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 31 2:09.45 378.00
26 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 36 2:10.11 370.00
27 Sofie ČudováSofie Čudová 08 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 8 2:10.15 370.00
28 Karolína AghováKarolína Aghová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 1 2:10.35 367.00
MS Barbora ČenskáBarbora Čenská 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 6 2:10.70
30 Kristýna VokounováKristýna Vokounová 10 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 47 2:10.99 359.00
31 Amálie KratochvílováAmálie Kratochvílová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 22 2:11.03 358.00
32 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 ZŠ JuventaZŠ Juventa 33 2:11.54 352.00
33 Pavlína KopalováPavlína Kopalová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 21 2:12.10 345.00
34= Aneta TejkalováAneta Tejkalová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 40 2:12.47 341.00
34= Ema VětrovskáEma Větrovská 10 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 46 2:12.47 341.00
36 Ema BláhováEma Bláhová 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3 2:14.90 312.00
37 Jana RulcováJana Rulcová 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 35 2:16.03 299.00
38 Anna NajmanováAnna Najmanová 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 28 2:16.66 291.00
39 Rozálie TuroňováRozálie Turoňová 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 42 2:17.31 284.00
40 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 48 2:17.90 277.00
41 Klára DubováKlára Dubová 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 10 2:20.14 253.00
42 Karolína HrubáKarolína Hrubá 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 16 2:23.13 222.00
43 Kristýna HerclíkováKristýna Herclíková 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 11 2:25.40 200.00
44 Aneta ČihákováAneta Čiháková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 7 2:26.98 185.00
45 Jana PivoňkováJana Pivoňková 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 32 2:27.10 184.00
46 Simona MaláSimona Malá 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 24 2:43.45 63.00
47 Tereza HrbkováTereza Hrbková 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 15 2:47.10 45.00
Celkem 47 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 39 3:06.07 606.00
2 Iliver MarákIliver Marák 08 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 24 3:10.95 561.00
3 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 3:13.00 543.00
4 Václav VlčekVáclav Vlček 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 43 3:15.45 521.00
5 Mario Josef GurrickMario Josef Gurrick 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 9 3:17.70 501.00
6 Marek NovotnýMarek Novotný 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 29 3:22.36 462.00
7 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 36 3:23.03 456.00
8 Oliver ŠpicarOliver Špicar 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 25 3:23.65 451.00
9 Matěj ElmanMatěj Elman 10 ZŠ JuventaZŠ Juventa 5 3:24.65 443.00
10 Lukáš HanzlíkLukáš Hanzlík 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 10 3:25.42 437.00
11 Marek JirkůMarek Jirků 08 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 17 3:26.02 432.00
12 Jakub PinkasJakub Pinkas 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 32 3:26.11 431.00
13 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 33 3:26.78 426.00
14 Adrian ŠarköziAdrian Šarközi 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 38 3:27.78 418.00
15 Jan KnoblochJan Knobloch 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 23 3:27.79 418.00
16 Filip OttaFilip Otta 08 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 30 3:28.34 414.00
17 Marek KlvaňMarek Klvaň 08 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 19 3:30.23 399.00
18 Lukáš HoraLukáš Hora 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 13 3:30.67 395.00
19 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 46 3:31.14 392.00
20 Michal PavlišMichal Pavliš 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 31 3:31.58 388.00
21 Vítek HlavičkaVítek Hlavička 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 12 3:32.58 381.00
22 Tomáš FliegerTomáš Flieger 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 3:32.82 379.00
23 Patrik HrbekPatrik Hrbek 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 15 3:33.93 371.00
24 Martin HejdukMartin Hejduk 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 11 3:35.44 359.00
25 Jiří ZáveskýJiří Záveský 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 45 3:36.03 355.00
26 Petr StárekPetr Stárek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 35 3:36.48 352.00
27 Tobiáš SvěcenýTobiáš Svěcený 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 37 3:37.06 347.00
28 Tobiáš HorníčekTobiáš Horníček 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 14 3:37.35 345.00
29 Vojtěch KislingerVojtěch Kislinger 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 18 3:38.06 340.00
30 Petr MichalčíkPetr Michalčík 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 26 3:38.97 334.00
31 Matěj VětrovskýMatěj Větrovský 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 42 3:39.93 327.00
32 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 16 3:42.39 310.00
33 David DvořáčekDavid Dvořáček 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3 3:43.30 303.00
34 Viktor BoumaViktor Bouma 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 1 3:44.02 298.00
35 Sebastian KrálSebastian Král 08 ZŠ JuventaZŠ Juventa 20 3:46.56 281.00
36 Matěj PařezMatěj Pařez 08 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 47 3:48.77 267.00
37 Jan VaněrekJan Vaněrek 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 40 3:50.31 257.00
38 Matěj VeselýMatěj Veselý 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 41 3:52.26 245.00
39 Matěj ProkešMatěj Prokeš 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 34 3:55.40 226.00
40 Jan FrancánJan Francán 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 7 4:02.68 184.00
41 Matěj MoraMatěj Mora 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 27 4:04.29 176.00
42 Jonáš ElicerJonáš Elicer 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 4 4:07.63 158.00
43 Tobiáš KrálTobiáš Král 10 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 21 4:08.63 153.00
Lukáš LambertLukáš Lambert 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 22 DNF
Celkem 44 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moravec, Knotner, Martínek, Kukačka Moravec, Knotner, Martínek, Kukačka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 34.03 326.00
2 Hejduk, Klouček, Kora, Šmejkal Hejduk, Klouček, Kora, Šmejkal ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 34.08 323.00
3 Gromeš, Cigánik, Kučera, Pop Gromeš, Cigánik, Kučera, Pop Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 34.43 303.00
4 Flieger, Studený, Modlík, Kejda Flieger, Studený, Modlík, Kejda ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 34.47 301.00
5 Šandor, Matějek, Král, Hrbek Šandor, Matějek, Král, Hrbek ZŠ JuventaZŠ Juventa 34.85 280.00
6 Steinmetz, Bydžovský, Kolář, Pop Steinmetz, Bydžovský, Kolář, Pop ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 34.90 277.00
7 Majdloch, Srp, Špeta, Francán Majdloch, Srp, Špeta, Francán ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 34.99 272.00
8 Pavliš, Čermák, Volejník, Černý Pavliš, Čermák, Volejník, Černý ZŠ SemiceZŠ Semice 35.40 251.00
9 Stehlík, Dědek, Kovač, Vlček Stehlík, Dědek, Kovač, Vlček ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 35.49 246.00
10 Hora, Halaxa, Thai Phi, Noska Hora, Halaxa, Thai Phi, Noska ZŠ Kounice AZŠ Kounice A 35.69 236.00
11 Gomes Buato, Jirků, Němec, Hock Gomes Buato, Jirků, Němec, Hock ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 35.72 234.00
12 Šimůnek, Urda, Stárek, Tlamicha Šimůnek, Urda, Stárek, Tlamicha ZŠ KouniceZŠ Kounice 35.77 232.00
13 Rieger, Kořínek, Mareček, Vavřina Rieger, Kořínek, Mareček, Vavřina ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 36.23 210.00
14 Dvořáček, Vlach, Veselý, Votava Dvořáček, Vlach, Veselý, Votava ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 36.43 200.00
15 Knobloch, Ledvina, Fajmon, Bašus Knobloch, Ledvina, Fajmon, Bašus ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 36.46 199.00
16 Hanke, Jalovecký, Žirovnický, Záveský Hanke, Jalovecký, Žirovnický, Záveský Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 36.98 175.00
17 Kubela, Páv, Michalčík, Lambert Kubela, Páv, Michalčík, Lambert ZŠ SemiceZŠ Semice 37.21 165.00
18 Hrbek, Klíma, Pokorný, Havlina Hrbek, Klíma, Pokorný, Havlina ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 37.61 149.00
19 Otta, Cee, Ježek, Rudzan Otta, Cee, Ježek, Rudzan ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 38.03 132.00
20 Cvrček, Chramosta, Šarközi, Marák Cvrček, Chramosta, Šarközi, Marák ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 38.15 127.00
21 Gurrick, Kašovský, Šmíd, Micka Gurrick, Kašovský, Šmíd, Micka ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 38.16 127.00
22 Holas, Bergmann, Elman, Tancl Holas, Bergmann, Elman, Tancl ZŠ JuventaZŠ Juventa 38.31 121.00
23 Semenov, Hlavička, Procházka, Martinec Semenov, Hlavička, Procházka, Martinec ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 38.36 120.00
24 Vaněrek, Pinkas, Toman, Větrovský Vaněrek, Pinkas, Toman, Větrovský EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 39.49 81.00
Celkem 24 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(po, 9.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Budková, Petříková, Veselá, Hofmanová Budková, Petříková, Veselá, Hofmanová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 34.20 583.00
2 Plačková, Vaněrková, Luxemburková, Bedrnová Plačková, Vaněrková, Luxemburková, Bedrnová ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 17 34.37 572.00
3 Vorlíčková, Botková, Prokešová, Garayová Vorlíčková, Botková, Prokešová, Garayová Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 24 34.44 567.00
4 Hubáčková, Jandová, Šimonová, Novotná Hubáčková, Jandová, Šimonová, Novotná ZŠ SemiceZŠ Semice 6 34.53 561.00
5 Kužmová, Černá, Doležalová, Chromcová Kužmová, Černá, Doležalová, Chromcová ZŠ JuventaZŠ Juventa 10 34.79 545.00
6 Brychová, Dědečková, Turoňová, Jílková Brychová, Dědečková, Turoňová, Jílková ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1 36.00 470.00
7 Kurková, Jamborová, Bébrová, Kupská Kurková, Jamborová, Bébrová, Kupská ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 9 36.38 447.00
8 Mihalíková, Veletová, Ščuková, Krpatová Mihalíková, Veletová, Ščuková, Krpatová ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 16 36.53 439.00
9 Jirounková, Marhounová, Netíková, Bobková Jirounková, Marhounová, Netíková, Bobková ZŠ KouniceZŠ Kounice 8 36.67 431.00
10 Nýdrle, Novotná, Hodycová, Herclíková Nýdrle, Novotná, Hodycová, Herclíková ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 15 36.80 423.00
11 Smetanová, Čapková, Mezlíková, Zbejvalová Smetanová, Čapková, Mezlíková, Zbejvalová Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 21 37.19 401.00
12 Čudová, Říhová, Machová, Koliášová Čudová, Říhová, Machová, Koliášová ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 4 37.25 398.00
13 Černá, Bobková, Šiftová, Pokorná Černá, Bobková, Šiftová, Pokorná ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 3 37.33 393.00
14 Macháčková, Karbusická, Turinová, Kratochvílová Macháčková, Karbusická, Turinová, Kratochvílová ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 12 37.39 390.00
15 Lhotáková, Pospíšilová, Bartáková, Nováková Lhotáková, Pospíšilová, Bartáková, Nováková ZŠ JuventaZŠ Juventa 11 37.80 368.00
16 Pochmannová, Cenková, Pokorná, Šípková Pochmannová, Cenková, Pokorná, Šípková EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 18 37.89 363.00
17 Matoušková, Thérová, Vokounová, Komárková Matoušková, Thérová, Vokounová, Komárková Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 13 37.93 361.00
18 Mullerová, Šurcová, Szmeková, Kubešová Mullerová, Šurcová, Szmeková, Kubešová ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 14 38.05 355.00
19 Šofrová, Jelínková, Maršíková, Brázdová Šofrová, Jelínková, Maršíková, Brázdová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 23 38.11 351.00
20 Slavíková, Zedníková, Horová, Volková Slavíková, Zedníková, Horová, Volková ZŠ KouniceZŠ Kounice 20 38.15 349.00
21 Procházková, Součková, Hrubá, Sekerešová Procházková, Součková, Hrubá, Sekerešová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 19 38.40 336.00
22 Jelínková, Třeštíková, Troščáková, Hubáčková Jelínková, Třeštíková, Troščáková, Hubáčková ZŠ SemiceZŠ Semice 7 38.41 336.00
23 Smutná, Rathouská, Kazdová, Marešová Smutná, Rathouská, Kazdová, Marešová ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 22 39.38 288.00
24 Aghová, Pavlíčková, Sklenářová, Sokolovská Aghová, Pavlíčková, Sklenářová, Sokolovská ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 39.89 264.00
25 Doktorová, Pařízková, Kopalová, Rastočná Doktorová, Pařízková, Kopalová, Rastočná ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 39.97 260.00
26 Dubová, Žáčková, Rulcová, Vojtíšková Dubová, Žáčková, Rulcová, Vojtíšková ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 5 40.32 244.00
Celkem 26 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1= Martin MacounMartin Macoun
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 22 1.50 389.00
1= Oliver ŠandorOliver Šandor
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 31 1.50 389.00
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 6 1.46 360.00
4= Marek NovotnýMarek Novotný
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
09 26 1.42 331.00
4= Matěj RudzanMatěj Rudzan
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
09 42 1.42 331.00
4= Šimon KloučekŠimon Klouček
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
08 15 1.42 331.00
4= Matěj MarečekMatěj Mareček
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 23 1.42 331.00
8= Martin CigánikMartin Cigánik
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 3 1.38 303.00
8= Matouš UrdaMatouš Urda
ZŠ KouniceZŠ Kounice
08 39 1.38 303.00
8= Jan KukačkaJan Kukačka
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 21 1.38 303.00
11= Jakub ProcházkaJakub Procházka
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 27 1.34 276.00
11= Kamil KubelaKamil Kubela
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 19 1.34 276.00
13= Ondřej KlímaOndřej Klíma
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 14 1.30 250.00
13= Ondřej BašusOndřej Bašus
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 1 1.30 250.00
13= Šimon HavlinaŠimon Havlina
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 8 1.30 250.00
16= Petr MichalčíkPetr Michalčík
ZŠ SemiceZŠ Semice
08 24 1.22 200.00
16= Dominigue SemenovDominigue Semenov
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 30 1.22 200.00
16= Štěpán SládekŠtěpán Sládek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
08 43 1.22 200.00
16= Jakub ČermákJakub Čermák
ZŠ SemiceZŠ Semice
08 4 1.22 200.00
16= Matěj UhlářMatěj Uhlář
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
08 38 1.22 200.00
16= Jakub KašovskýJakub Kašovský
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 13 1.22 200.00
16= Jan KučeraJan Kučera
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 20 1.22 200.00
16= Alex TlamichaAlex Tlamicha
ZŠ KouniceZŠ Kounice
08 35 1.22 200.00
16= Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 17 1.22 200.00
16= David KnotnerDavid Knotner
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 16 1.22 200.00
16= Petr MiltnerPetr Miltner
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 25 1.22 200.00
16= Hubert RiegerHubert Rieger
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 28 1.22 200.00
16= Kristián TomanKristián Toman
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
08 37 1.22 200.00
16= Patrik HrbekPatrik Hrbek
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 10 1.22 200.00
16= Adam KadeřábekAdam Kadeřábek
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 11 1.22 200.00
16= Filip MrázFilip Mráz
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 1.22 200.00
32= Jakub KovačJakub Kovač
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
09 18 1.18 176.00
32= Jiří CeeJiří Cee
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
10 41 1.18 176.00
32= Jindřich ŠpetaJindřich Špeta
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 34 1.18 176.00
32= Viktor BoumaViktor Bouma
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
08 2 1.18 176.00
32= Daniel HockDaniel Hock
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
10 9 1.18 176.00
37= David DvořáčekDavid Dvořáček
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 5 1.14 153.00
37= Štěpán KadeřábekŠtěpán Kadeřábek
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 12 1.14 153.00
37= Filip FajrajzlFilip Fajrajzl
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
09 7 1.14 153.00
Miroslav ŠmídMiroslav Šmíd
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 33 DNF
Matěj VětrovskýMatěj Větrovský
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
08 40 DNF
Tobiáš TlaskalTobiáš Tlaskal
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
08 36 DNF
Celkem 42 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 9.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1= Linda BudkováLinda Budková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 1.38 491.00
1= Nikola JelínkováNikola Jelínková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 1.38 491.00
1= Anna KrchováAnna Krchová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 1.38 491.00
4= Veronika MislerováVeronika Mislerová
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 1.34 449.00
4= Johana ProkešováJohana Prokešová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 1.34 449.00
6= Sofie ŠimonováSofie Šimonová
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 1.30 409.00
6= Terezie KuklováTerezie Kuklová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 1.30 409.00
6= Julie HubáčkováJulie Hubáčková
ZŠ SemiceZŠ Semice
08 1.30 409.00
9= Ela KulíkováEla Kulíková
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
10 1.26 369.00
9= Dominika StarostaDominika Starosta
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 1.26 369.00
9= Anežka JirounkováAnežka Jirounková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
08 1.26 369.00
12= Karolína HrubáKarolína Hrubá
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 1.18 293.00
12= Johana MüllerováJohana Müllerová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 1.18 293.00
12= Tanya KužmováTanya Kužmová
ZŠ JuventaZŠ Juventa
10 1.18 293.00
12= Anežka DědečkováAnežka Dědečková
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
08 1.18 293.00
12= Karolína AghováKarolína Aghová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 1.18 293.00
12= Anna SklenářováAnna Sklenářová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 1.18 293.00
12= Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 1.18 293.00
12= Aneta HonzákováAneta Honzáková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 1.18 293.00
12= Amálie MacháčkováAmálie Macháčková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 1.18 293.00
12= Michaela NetíkováMichaela Netíková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 1.18 293.00
12= Alena LuxemburkováAlena Luxemburková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 1.18 293.00
12= Ema MatouškováEma Matoušková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 1.18 293.00
12= Ema BláhováEma Bláhová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 1.18 293.00
12= Veronika KyselákováVeronika Kyseláková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 1.18 293.00
12= Markéta OndruškováMarkéta Ondrušková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 1.18 293.00
12= Tea TřeštíkováTea Třeštíková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 1.18 293.00
12= Aneta KubešováAneta Kubešová
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
09 1.18 293.00
12= Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
10 1.18 293.00
12= Linda MarhounováLinda Marhounová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
08 1.18 293.00
12= Natálie ProcházkováNatálie Procházková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 1.18 293.00
32= Veronika BotkováVeronika Botková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 1.10 222.00
32= Barbora BrychováBarbora Brychová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 1.10 222.00
32= Rozálie SmutnáRozálie Smutná
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 1.10 222.00
32= Karolína NosálováKarolína Nosálová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
09 1.10 222.00
32= Ema HříbalováEma Hříbalová
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
09 1.10 222.00
32= Johana UrbanováJohana Urbanová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
08 1.10 222.00
Anna NajmanováAnna Najmanová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
09 DNF
Beáta MihalíkováBeáta Mihalíková
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
09 DNF
Jana RulcováJana Rulcová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 DNF
Karolína MachováKarolína Machová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
09 DNF
Celkem 41 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HájekMartin Hájek
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 11 4.68 323.00
2 Vojtěch MoravecVojtěch Moravec
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
08 33 4.61 310.00
3= Šimon KloučekŠimon Klouček
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
08 45 4.52 294.00
3= Dominik StudenýDominik Studený
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 37 4.52 294.00
5 Jan KnoblochJan Knobloch
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 21 4.49 288.00
6 Erik KoraErik Kora
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
08 23 4.43 278.00
7 Vítek HlavičkaVítek Hlavička
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 46 4.32 259.00
8 David PávDavid Páv
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 35 4.30 255.00
9 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
08 39 4.28 252.00
10= Milan KejdaMilan Kejda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 43 4.26 249.00
10= David GromešDavid Gromeš
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
10 10 4.26 249.00
12 Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 22 4.22 242.00
13 Adam BergmannAdam Bergmann
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 1 4.17 234.00
14= Adam DědekAdam Dědek
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
08 5 4.14 229.00
14= Dan VolejníkDan Volejník
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 42 4.14 229.00
14= Daniel HockDaniel Hock
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
10 13 4.14 229.00
17= Matěj VeselýMatěj Veselý
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 40 4.13 227.00
17= Filip MatějekFilip Matějek
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 30 4.13 227.00
19= Marek SrpMarek Srp
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 36 4.07 217.00
19= Pavel KořínekPavel Kořínek
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 24 4.07 217.00
21= Matěj VavřinaMatěj Vavřina
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 2 4.06 215.00
21= Jan KasalaJan Kasala
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 19 4.06 215.00
21= Petr MiltnerPetr Miltner
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 32 4.06 215.00
21= Jan HolasJan Holas
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 14 4.06 215.00
25= Martin CigánikMartin Cigánik
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 3 4.00 206.00
25= Vojtěch JežekVojtěch Ježek
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
10 47 4.00 206.00
27 Herbert FajmonHerbert Fajmon
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 6 3.99 204.00
28 Michal HalaxaMichal Halaxa
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 12 3.98 203.00
29= Jan KučeraJan Kučera
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 26 3.96 199.00
29= Tomáš LedvinaTomáš Ledvina
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 27 3.96 199.00
31 Lukáš HrbekLukáš Hrbek
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 16 3.93 195.00
32 Filip MrázFilip Mráz
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 48 3.92 193.00
33 Filip FajrajzlFilip Fajrajzl
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
09 7 3.91 191.00
34 Lukáš HoraLukáš Hora
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 15 3.90 190.00
35 David KozákDavid Kozák
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
09 25 3.77 170.00
36 Tobiáš SvěcenýTobiáš Svěcený
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 38 3.76 168.00
37 Jiří CeeJiří Cee
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
10 44 3.75 167.00
38 Vojtěch KislingerVojtěch Kislinger
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
08 20 3.74 165.00
39 Matěj MartínekMatěj Martínek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 29 3.64 150.00
40 Iliver MarákIliver Marák
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
08 28 3.60 145.00
41 Jan ČernovskýJan Černovský
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
09 4 3.58 142.00
42= Jan FrancánJan Francán
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
08 9 3.54 136.00
42= Ondřej MickaOndřej Micka
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
08 31 3.54 136.00
44 Šimon JahodaŠimon Jahoda
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 18 3.52 133.00
45 Štěpán ChramostaŠtěpán Chramosta
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
08 17 3.42 119.00
46 Patrik FialaPatrik Fiala
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
09 8 3.05 72.00
Vojtěch VíznerVojtěch Vízner
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 41 DNF
Celkem 47 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 9.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
08 4.80 506.00
2 Hana GarayováHana Garayová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 4.69 477.00
3 Zuzana VeseláZuzana Veselá
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 4.50 428.00
4 Michaela NetíkováMichaela Netíková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 4.37 396.00
5 Mia PlačkováMia Plačková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 4.31 381.00
6 Johana ProkešováJohana Prokešová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 4.23 362.00
7= Nela KurkováNela Kurková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 4.08 326.00
7= Nela HallmannováNela Hallmannová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 4.08 326.00
9 Sofie ŠimonováSofie Šimonová
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 4.06 322.00
10 Klára JandováKlára Jandová
ZŠ SemiceZŠ Semice
08 4.05 319.00
11 Sára JamborováSára Jamborová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 4.00 308.00
12 Mia Linda NekolnáMia Linda Nekolná
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
09 3.90 285.00
13 Anna SklenářováAnna Sklenářová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 3.87 279.00
14 Natálie ČernáNatálie Černá
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 3.82 267.00
15 Nikola PařízkováNikola Pařízková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 3.81 265.00
16 Anna VaněrkováAnna Vaněrková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 3.80 263.00
17= Laura PěknáLaura Pěkná
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
09 3.79 261.00
17= Julie BébrováJulie Bébrová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 3.79 261.00
19 Julie HodycováJulie Hodycová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 3.78 259.00
20 Eliška KoliášováEliška Koliášová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
09 3.76 254.00
21= Aneta HonzákováAneta Honzáková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 3.75 252.00
21= Jana BobkováJana Bobková
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 3.75 252.00
23= Lucie LhotákováLucie Lhotáková
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 3.74 250.00
23= Karolína ČernáKarolína Černá
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 3.74 250.00
25 Radka JílkováRadka Jílková
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 3.69 239.00
26= Markéta OndruškováMarkéta Ondrušková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 3.63 227.00
26= Anna KrchováAnna Krchová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 3.63 227.00
28 Ema VětrovskáEma Větrovská
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
10 3.62 225.00
29 Karolína MachováKarolína Machová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
09 3.60 220.00
30 Klára ChromcováKlára Chromcová
ZŠ JuventaZŠ Juventa
08 3.57 214.00
31= Rozálie SmutnáRozálie Smutná
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 3.56 212.00
31= Josefína ČapkováJosefína Čapková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
08 3.56 212.00
31= Beatrice BobkováBeatrice Bobková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
08 3.56 212.00
34= Nela HanušováNela Hanušová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 3.55 210.00
34= Barbora BrychováBarbora Brychová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 3.55 210.00
36 Eliška BálkováEliška Bálková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 3.53 206.00
37 Andrea ŠurcováAndrea Šurcová
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
09 3.52 204.00
38 Terezie KuklováTerezie Kuklová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 3.50 200.00
39 Johana UrbanováJohana Urbanová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
08 3.49 198.00
40 Ela KulíkováEla Kulíková
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
10 3.48 196.00
41 Zuzana CenkováZuzana Cenková
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
08 3.45 190.00
42 Julie TroščákováJulie Troščáková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 3.44 188.00
43 Kristýna HerclíkováKristýna Herclíková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
10 3.42 184.00
44 Mia PokornáMia Pokorná
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
10 3.40 180.00
45 Karolína NosálováKarolína Nosálová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
09 3.28 157.00
46 Valérie KazdováValérie Kazdová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 3.24 150.00
47 Nikola VavřínkováNikola Vavřínková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 3.20 142.00
48 Simona MaláSimona Malá
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 3.11 126.00
Adéla VojtíškováAdéla Vojtíšková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 DNF
Ella NovohradskáElla Novohradská
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 DNF
Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 DNF
Celkem 51 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik KoraErik Kora
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
08 18 53.34 336.00
2 Filip OttaFilip Otta
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
08 27 49.70 305.00
3 Martin HájekMartin Hájek
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 10 49.24 301.00
4 David KnotnerDavid Knotner
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 17 48.80 298.00
5 Tomáš ModlíkTomáš Modlík
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 24 48.30 293.00
6 Jan MajdlochJan Majdloch
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 22 48.24 293.00
7 Bang Thai PhiBang Thai Phi
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 42 48.09 292.00
8 Štěpán SládekŠtěpán Sládek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
08 32 47.80 289.00
9 Petr StárekPetr Stárek
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 36 45.27 268.00
10 Martin SosnovskýMartin Sosnovský
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 34 44.95 265.00
11 Jakub HochmanJakub Hochman
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
09 11 44.84 264.00
12 Jan KlicperaJan Klicpera
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
09 15 44.80 264.00
13 Jakub SmolíkJakub Smolík
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
08 33 44.61 262.00
14 Marek KlvaňMarek Klvaň
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
08 16 44.13 258.00
15 David WilliamsDavid Williams
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
08 49 43.90 257.00
16 Jakub ČernýJakub Černý
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 6 43.13 250.00
17 Adam NoskaAdam Noska
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 26 42.30 243.00
18 Břetislav TáborskýBřetislav Táborský
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
10 39 41.64 238.00
19 Patrik StehlíkPatrik Stehlík
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
08 37 41.58 237.00
20 Sebastián MartinecSebastián Martinec
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 23 41.50 237.00
21 Lukáš HrbekLukáš Hrbek
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 12 41.47 236.00
22 Adam BergmannAdam Bergmann
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 2 40.49 228.00
23 Matěj MarečekMatěj Mareček
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 39.79 222.00
24 Viktor BoumaViktor Bouma
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
08 3 39.64 221.00
25 Pop VincentPop Vincent
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
08 47 39.47 220.00
26 Hubert RiegerHubert Rieger
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 31 39.45 220.00
27 Matěj UhlářMatěj Uhlář
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
08 44 38.90 215.00
28 Matěj ElmanMatěj Elman
ZŠ JuventaZŠ Juventa
10 7 37.81 206.00
29 Jakub KovačJakub Kovač
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
09 19 37.48 204.00
30 Adam VlachAdam Vlach
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 48 37.44 203.00
31 Jakub ČermákJakub Čermák
ZŠ SemiceZŠ Semice
08 5 37.28 202.00
32 Šimon Tobiᚊimon Tobiáš
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 43 37.25 202.00
33 Tobiáš KrálTobiáš Král
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
10 20 36.74 197.00
34 Jakub ProcházkaJakub Procházka
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 30 35.72 189.00
35 Patrik FialaPatrik Fiala
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
09 8 35.46 187.00
36 Václav ŠulcVáclav Šulc
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 38 34.85 182.00
37 Jakub KašovskýJakub Kašovský
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 14 34.59 180.00
38 Filip SoukupFilip Soukup
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
09 35 33.91 175.00
39 Jan KasalaJan Kasala
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 13 33.18 169.00
40= Matěj BartošMatěj Bartoš
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
08 1 33.02 167.00
40= David PávDavid Páv
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 29 33.02 167.00
42 Filip MrázFilip Mráz
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 25 32.24 161.00
43 Marek TanclMarek Tancl
ZŠ JuventaZŠ Juventa
10 40 31.22 153.00
44 Jaroslav TeslíkJaroslav Teslík
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
08 41 31.04 152.00
45 Adam KadeřábekAdam Kadeřábek
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 31.00 151.00
46 Filip CvrčekFilip Cvrček
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 4 24.75 102.00
Matěj PařezMatěj Pařez
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
08 28 DNS
Jan VaněrekJan Vaněrek
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
08 45 DNS
Celkem 48 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1181
2 Oliver ŠandorOliver Šandor 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 1129
3 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1024
4 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1007
5= David GromešDavid Gromeš 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0938
5= Šimon KloučekŠimon Klouček 08 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0938
7 Jan KnoblochJan Knobloch 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0905
8 Lukáš HanzlíkLukáš Hanzlík 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0868
9 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0859
10 Filip OttaFilip Otta 08 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0851
11 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0841
12 Václav VlčekVáclav Vlček 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0830
13 Martin MacounMartin Macoun 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0807
14 Marek NovotnýMarek Novotný 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0793
15 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0773
16 Iliver MarákIliver Marák 08 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0706
17 Tomáš FliegerTomáš Flieger 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0680
18 Adrian ŠarköziAdrian Šarközi 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0675
19 Marek KlvaňMarek Klvaň 08 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0657
20 David DvořáčekDavid Dvořáček 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0656
21 Matěj ElmanMatěj Elman 10 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0649
22 Jakub ČernýJakub Černý 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0648
23 Vítek HlavičkaVítek Hlavička 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0640
24 Michal PavlišMichal Pavliš 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0639
25 Tomáš ModlíkTomáš Modlík 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0638
26 Vojtěch MoravecVojtěch Moravec 08 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0636
27 Lukáš HoraLukáš Hora 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0631
28 Mario Josef GurrickMario Josef Gurrick 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0628
29 Martin HájekMartin Hájek 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0624
30= Erik KoraErik Kora 08 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0614
30= Dominik StudenýDominik Studený 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0614
32 Matouš UrdaMatouš Urda 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0607
33 Dan VolejníkDan Volejník 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0581
34 Lukáš HrbekLukáš Hrbek 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0580
35 Filip MatějekFilip Matějek 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0574
36 Patrik HrbekPatrik Hrbek 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0571
37 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0564
38 Filip MrázFilip Mráz 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0554
39 Matěj MarečekMatěj Mareček 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0553
40 Ondřej BašusOndřej Bašus 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0543
41 Petr MichalčíkPetr Michalčík 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 0534
42 Marek SrpMarek Srp 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0521
43 Martin CigánikMartin Cigánik 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0509
44 Vojtěch KislingerVojtěch Kislinger 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0505
45 Pop VincentPop Vincent 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0502
46 David KnotnerDavid Knotner 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0498
47 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0484
48= Matěj RudzanMatěj Rudzan 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0462
48= Adam BergmannAdam Bergmann 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0462
50 Oliver ŠpicarOliver Špicar 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0451
51 Matěj KolářMatěj Kolář 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0442
52 Marek JirkůMarek Jirků 08 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0432
53 Jakub PinkasJakub Pinkas 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0431
54 Daniel HockDaniel Hock 10 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0405
55 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 10 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0403
56 Eduardo Gomes BuatoEduardo Gomes Buato 08 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0400
57 Viktor BoumaViktor Bouma 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0397
58 David KozákDavid Kozák 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0394
59 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0392
60 Jiří ZáveskýJiří Záveský 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0355
61 Tobiáš KrálTobiáš Král 10 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0350
62 Tobiáš SvěcenýTobiáš Svěcený 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0347
63 Filip FajrajzlFilip Fajrajzl 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0344
64= Vojtěch MoravecVojtěch Moravec 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0343
64= Jiří CeeJiří Cee 10 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0343
66 Adam VlachAdam Vlach 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0338
67 Matěj VětrovskýMatěj Větrovský 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0327
68= Jan ČernovskýJan Černovský 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0323
68= Martin HejdukMartin Hejduk 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0323
70 Jan FrancánJan Francán 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0320
71 Jindřich ŠpetaJindřich Špeta 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0313
72 Jan KukačkaJan Kukačka 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0303
73 Bang Thai PhiBang Thai Phi 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0292
74 Štěpán SládekŠtěpán Sládek 08 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0289
75= Jakub ProcházkaJakub Procházka 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0276
75= Kamil KubelaKamil Kubela 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0276
77 Petr StárekPetr Stárek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0268
78 Matěj PařezMatěj Pařez 08 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0267
79 Martin SosnovskýMartin Sosnovský 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0265
80 Jakub HochmanJakub Hochman 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0264
81 Jakub SmolíkJakub Smolík 08 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0262
82 David WilliamsDavid Williams 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0257
83 David PávDavid Páv 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0255
84= Šimon HavlinaŠimon Havlina 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0250
84= Ondřej KlímaOndřej Klíma 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0250
86 Břetislav TáborskýBřetislav Táborský 10 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0238
87 Sebastián MartinecSebastián Martinec 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0237
88 Adam DědekAdam Dědek 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0229
89 Matěj VeselýMatěj Veselý 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0227
90 Matěj ProkešMatěj Prokeš 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0226
91 Hubert RiegerHubert Rieger 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0220
92 Pavel KořínekPavel Kořínek 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0217
93= Jan KasalaJan Kasala 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0215
93= Petr MiltnerPetr Miltner 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0215
93= Matěj VavřinaMatěj Vavřina 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0215
96 Michal HalaxaMichal Halaxa 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0203
97= Šimon Tobiᚊimon Tobiáš 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0202
97= Jakub ČermákJakub Čermák 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 0202
99= Dominigue SemenovDominigue Semenov 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0200
99= Alex TlamichaAlex Tlamicha 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0200
99= Kristián TomanKristián Toman 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0200
99= Jakub KašovskýJakub Kašovský 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0200
99= Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0200
104 Filip CvrčekFilip Cvrček 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0194
105= Patrik FialaPatrik Fiala 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0187
105= Štěpán NěmecŠtěpán Němec 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0187
107 Václav ŠulcVáclav Šulc 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0182
108= Matěj MoraMatěj Mora 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0176
108= Jakub KovačJakub Kovač 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0176
110 Filip SoukupFilip Soukup 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0175
111 Matěj BartošMatěj Bartoš 08 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0167
112 Tomáš LedvinaTomáš Ledvina 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0154
113 Adam KadeřábekAdam Kadeřábek 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0151
114 Matěj MartínekMatěj Martínek 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0150
115 Ondřej VotavaOndřej Votava 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0138
116 Ondřej MickaOndřej Micka 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0136
117 Jan VaněrekJan Vaněrek 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0081
118= Martin CigánikMartin Cigánik 20 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
118= Vincent PopVincent Pop 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
118= Adam NoskaAdam Noska 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
118= Štěpán ChramostaŠtěpán Chramosta 08 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
118= Ivo Matyáš VitmajerIvo Matyáš Vitmajer 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0000
118= Šimon HankeŠimon Hanke 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
118= Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
118= Pavel VejtrubaPavel Vejtruba 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
118= Maxmilián KulhánMaxmilián Kulhán 08 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
118= Tomáš LerchTomáš Lerch 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
118= Robin GoldbachRobin Goldbach 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
118= Jaroslav TeslíkJaroslav Teslík 08 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
118= Jonáš ElicerJonáš Elicer 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0000
118= Daniel ŠarköziDaniel Šarközi 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
118= Tobiáš HorníčekTobiáš Horníček 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
118= Aleš GottwaldAleš Gottwald 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
118= Vojtěch VíznerVojtěch Vízner 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
118= Marek MašekMarek Mašek 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0000
118= Jakub VlčekJakub Vlček 08 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
118= Jan KlicperaJan Klicpera 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0000
118= Matěj SvobodaMatěj Svoboda 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
118= Šimon JahodaŠimon Jahoda 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
118= Miroslav ŠmídMiroslav Šmíd 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0000
118= Štěpán KadeřábekŠtěpán Kadeřábek 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
118= Oleksander RomaniukOleksander Romaniuk 08 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
118= Tobiáš TlaskalTobiáš Tlaskal 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0000
118= Jan HolasJan Holas 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0000
118= Jan PokornýJan Pokorný 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
118= Marek TanclMarek Tancl 10 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0000
118= Sebastian KrálSebastian Král 08 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0000
118= Daniel ŠolínDaniel Šolín 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
118= Jan KučeraJan Kučera 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
118= David ŠlejtrDavid Šlejtr 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
118= Eduard PopEduard Pop 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
118= Kamil KubelaKamil Kubela 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
118= Lukáš LambertLukáš Lambert 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
118= Milan KejdaMilan Kejda 08 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Celkem 154 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 9.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana MüllerováJohana Müllerová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 37.94 330.00
2 Anežka JirounkováAnežka Jirounková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
08 36.97 318.00
3 Anna KrálováAnna Králová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 36.83 317.00
4 Nikola JelínkováNikola Jelínková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 35.98 306.00
5 Barbora KrpatováBarbora Krpatová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
10 35.56 301.00
6 Magdaléna BydžovskáMagdaléna Bydžovská
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 35.49 300.00
7 Barbora ČenskáBarbora Čenská
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 34.58 290.00
8 Roza KupskáRoza Kupská
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 34.40 287.00
9 Kateřina RathouskáKateřina Rathouská
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 33.71 279.00
10 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
10 33.63 278.00
11 Kristýna MullerováKristýna Mullerová
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
09 33.39 275.00
12 Barbora KomárkováBarbora Komárková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
08 32.60 266.00
13 Josefína ČapkováJosefína Čapková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
08 32.15 260.00
14 Kateřina PolgarováKateřina Polgarová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
10 32.12 260.00
MS Zuzana ZbejvalováZuzana Zbejvalová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
10 31.86
16 Jindřiška SekerešováJindřiška Sekerešová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 31.78 256.00
17 Zuzana SokolovskáZuzana Sokolovská
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
10 30.54 241.00
18 Sára PavlíčkováSára Pavlíčková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 30.04 236.00
19 Sára SmetanováSára Smetanová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 29.60 230.00
20 Johana UrbanováJohana Urbanová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
08 29.44 228.00
21 Natálie ČernáNatálie Černá
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
09 29.42 228.00
22 Sofie CafourkováSofie Cafourková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
09 28.80 221.00
23 Mia PokornáMia Pokorná
EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé...
10 28.68 220.00
24 Lucie LhotákováLucie Lhotáková
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 28.33 215.00
25 Klára JandováKlára Jandová
ZŠ SemiceZŠ Semice
08 28.28 215.00
26 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
ZŠ JuventaZŠ Juventa
10 27.81 209.00
27 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 27.67 208.00
28 Dominika StarostaDominika Starosta
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 27.20 202.00
29 Markéta MichalovičováMarkéta Michalovičová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 27.05 201.00
30 Karolína NosálováKarolína Nosálová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
09 26.96 200.00
31 Alena LuxemburkováAlena Luxemburková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 26.58 195.00
32 Bára NovákováBára Nováková
ZŠ JuventaZŠ Juventa
08 26.36 193.00
33 Veronika MislerováVeronika Mislerová
ZŠ JuventaZŠ Juventa
09 25.64 184.00
34 Karolína AndělováKarolína Andělová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
09 24.53 171.00
35 Karolína KubátováKarolína Kubátová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 24.52 171.00
36 Valérie KazdováValérie Kazdová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
09 24.47 171.00
37 Zuzana JílkováZuzana Jílková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 22.96 154.00
38 Nicol LaganováNicol Laganová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
11 21.58 138.00
39 Tereza VolkováTereza Volková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 21.50 137.00
40 Anna Otta KrejčíAnna Otta Krejčí
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 20.73 129.00
41 Eliška ŘíhováEliška Říhová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
09 20.68 128.00
42 Klára DubováKlára Dubová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 19.47 115.00
43 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ SemiceZŠ Semice
08 18.78 107.00
44 Ella NovohradskáElla Novohradská
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 18.49 104.00
Nela SzmekováNela Szmeková
ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice
08 DNF
Celkem 45 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Linda BudkováLinda Budková 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1632
2 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 1621
3 Mia PlačkováMia Plačková 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1596
4 Sofie ČudováSofie Čudová 08 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 1309
5 Nela KurkováNela Kurková 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1253
6 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1218
7 Ema MatouškováEma Matoušková 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1165
8 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1136
9 Hana GarayováHana Garayová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1131
10 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 ZŠ JuventaZŠ Juventa 1122
11 Anežka JirounkováAnežka Jirounková 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1118
12 Zuzana ŠípkováZuzana Šípková 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 1073
13 Kristýna MullerováKristýna Mullerová 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 1062
14 Karolína AghováKarolína Aghová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0924
15 Natálie ČernáNatálie Černá 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0888
16 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0860
17 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0838
18 Beáta MihalíkováBeáta Mihalíková 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0815
19 Julie HodycováJulie Hodycová 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0813
20 Anna NýdrleAnna Nýdrle 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0812
21 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0811
22 Nikola JelínkováNikola Jelínková 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0797
23 Sára JamborováSára Jamborová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0792
24 Anežka DědečkováAnežka Dědečková 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0787
25 Karolína ČernáKarolína Černá 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0773
26 Radka JílkováRadka Jílková 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0760
27 Sofie ŠimonováSofie Šimonová 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0731
28 Barbora KomárkováBarbora Komárková 08 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0723
29 Anna KrchováAnna Krchová 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0718
30 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0717
31 Barbora BrychováBarbora Brychová 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0692
32 Linda MarhounováLinda Marhounová 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0688
33 Eliška KoliášováEliška Koliášová 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0685
34 Mia Linda NekolnáMia Linda Nekolná 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0674
35 Johana UrbanováJohana Urbanová 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0648
36 Nikola PařízkováNikola Pařízková 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0643
37 Klára DubováKlára Dubová 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0612
38 Ema BláhováEma Bláhová 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0605
39 Jana BobkováJana Bobková 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0584
40 Dominika StarostaDominika Starosta 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0571
41 Ema HříbalováEma Hříbalová 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0570
42 Ema VětrovskáEma Větrovská 10 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0566
43 Ela KulíkováEla Kulíková 10 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0565
44 Amelie SoučkováAmelie Součková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0546
45 Klára JandováKlára Jandová 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 0534
46 Sára SmetanováSára Smetanová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0514
47 Vanessa BartákováVanessa Bartáková 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0504
48 Alena LuxemburkováAlena Luxemburková 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0488
49 Sára ŠčukováSára Ščuková 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0487
50 Martina VeletováMartina Veletová 08 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0477
51 Lucie LhotákováLucie Lhotáková 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0465
52 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0461
53= Tereza VolkováTereza Volková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0449
53= Veronika MislerováVeronika Mislerová 09 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0449
55= Adéla MarešováAdéla Marešová 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0447
55= Zuzana CenkováZuzana Cenková 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0447
57= Rozálie TuroňováRozálie Turoňová 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0438
57= Veronika BotkováVeronika Botková 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0438
59 Marie HorováMarie Horová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0433
60 Sofie PetříkováSofie Petříková 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0431
61 Rozárie KarbusickáRozárie Karbusická 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0430
62 Aneta NovotnáAneta Novotná 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 0424
63 Nela TurinováNela Turinová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0402
64 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0396
65 Johana CimlováJohana Cimlová 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0395
66 Tea TřeštíkováTea Třeštíková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0384
67 Adriana JelínkováAdriana Jelínková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0383
68 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0370
69 Sabina PokornáSabina Pokorná 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0369
70= Klára PochmannováKlára Pochmannová 08 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0363
70= Sára NovotnáSára Novotná 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0363
72 Anežka ThérováAnežka Thérová 10 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0361
73 Aneta TejkalováAneta Tejkalová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0341
74 Nela SzmekováNela Szmeková 08 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0334
75 Johana MüllerováJohana Müllerová 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0330
76= Nela HallmannováNela Hallmannová 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0326
76= Viktorie VolejníkováViktorie Volejníková 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0326
78 Anna KrálováAnna Králová 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0317
79 Barbora KrpatováBarbora Krpatová 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0301
80 Magdaléna BydžovskáMagdaléna Bydžovská 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0300
81 Jana RulcováJana Rulcová 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0299
82= Amálie MacháčkováAmálie Macháčková 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0293
82= Aneta HonzákováAneta Honzáková 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0293
82= Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová 10 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0293
82= Aneta KubešováAneta Kubešová 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0293
82= Karolína HrubáKarolína Hrubá 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0293
87= Anna NajmanováAnna Najmanová 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0291
87= Veronika DoktorováVeronika Doktorová 08 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0291
89 Barbora ČenskáBarbora Čenská 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0290
90 Roza KupskáRoza Kupská 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0287
91= Kateřina RathouskáKateřina Rathouská 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0279
91= Anna SklenářováAnna Sklenářová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0279
93 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 10 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0278
94 Laura PěknáLaura Pěkná 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0261
95= Josefína ČapkováJosefína Čapková 08 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0260
95= Kateřina PolgarováKateřina Polgarová 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0260
97 Nikola VavřínkováNikola Vavřínková 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0259
98 Zuzana SokolovskáZuzana Sokolovská 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0241
99 Markéta OndruškováMarkéta Ondrušková 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0227
100 Karolína NosálováKarolína Nosálová 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0222
101= Mia PokornáMia Pokorná 10 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0220
101= Karolína MachováKarolína Machová 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0220
103= Beatrice BobkováBeatrice Bobková 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0212
103= Rozálie SmutnáRozálie Smutná 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0212
105 Nela HanušováNela Hanušová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0210
106 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0209
107 Andrea ŠurcováAndrea Šurcová 09 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 0204
108= Markéta MichalovičováMarkéta Michalovičová 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0201
108= Adéla VojtíškováAdéla Vojtíšková 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0201
110= Karolína AndělováKarolína Andělová 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0171
110= Karolína KubátováKarolína Kubátová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0171
112 Barbora KňavováBarbora Kňavová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0157
113 Zuzana JílkováZuzana Jílková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0154
114 Nikola VavřínkováNikola Vavřínková 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0142
115 Nicol LaganováNicol Laganová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0138
116 Anna Otta KrejčíAnna Otta Krejčí 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0129
117 Eliška ŘíhováEliška Říhová 09 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0128
118 Simona MaláSimona Malá 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0126
119 Tereza HrbkováTereza Hrbková 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0045
120= Ema RástočnáEma Rástočná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
120= Veronika BrzobohatáVeronika Brzobohatá 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
120= Jindřiška SekerešováJindřiška Sekerešová 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
120= Sára PavlíčkováSára Pavlíčková 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
120= Kateřina MatějovskáKateřina Matějovská 09 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
120= Ella NovohradskáElla Novohradská 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
120= Valérie KazdováValérie Kazdová 09 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0000
120= Elen SemancoElen Semanco 08 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
120= Bára NovákováBára Nováková 08 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0000
120= Zuzana ZbejvalováZuzana Zbejvalová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
120= Natálie TomaščákováNatálie Tomaščáková 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
120= Klaudie HaplováKlaudie Haplová 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
120= Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
120= Eliška BálkováEliška Bálková 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
120= Pavlína KopalováPavlína Kopalová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
120= Klára ChromcováKlára Chromcová 08 ZŠ JuventaZŠ Juventa 0000
120= Marie MaršíkováMarie Maršíková 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
120= Julie TroščákováJulie Troščáková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
120= Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
120= Amálie KratochvílováAmálie Kratochvílová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
120= Kristýna HerclíkováKristýna Herclíková 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
120= Jana PivoňkováJana Pivoňková 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0000
120= Kristýna VokounováKristýna Vokounová 10 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
120= Aneta ČihákováAneta Čiháková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
120= Eliška TypltováEliška Typltová 10 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
120= Sofie CafourkováSofie Cafourková 09 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
120= Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
120= Natálie OuředníčkováNatálie Ouředníčková 08 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
120= Anna VaněrkováAnna Vaněrková 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
120= Viktorie HubáčkováViktorie Hubáčková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
120= Julie ŠeflJulie Šefl 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
120= Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
120= Natálie ŠiftováNatálie Šiftová 08 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
120= Valerie SvobodováValerie Svobodová 09 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí PoděbradyEKO Gymnázium a SOŠ Multimé... 0000
120= Veronika KyselákováVeronika Kyseláková 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
120= Barbora KopeckáBarbora Kopecká 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0000
120= Terezie KuklováTerezie Kuklová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
120= Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
120= Ema RastočnáEma Rastočná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
120= Julie BébrováJulie Bébrová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Celkem 159 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 1181
2 ZŠ Juventa{8} 1129
3 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1024
4 ZŠ Kounice{8} 1007
5 ZŠ Letců R.A.F.{8} 938
5 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 938
7 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 905
8 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 868
9 ZŠ Tyršova{8} 859
10 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 851
11 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 841
12 ZŠ Tyršova{8} 830
13 ZŠ a MŠ Křinec{8} 807
14 ZŠ Letců R.A.F.{8} 793
15 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 773
16 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 706
17 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 680
18 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 675
19 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 657
20 ZŠ Městec Králové{8} 656
21 ZŠ Juventa{8} 649
22 ZŠ Semice{8} 648
23 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 640
24 ZŠ Semice{8} 639
25 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 638
26 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 636
27 ZŠ Kounice{8} 631
28 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 628
29 ZŠ a MŠ Křinec{8} 624
30 ZŠ Letců R.A.F.{8} 614
30 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 614
32 ZŠ Kounice{8} 607
33 ZŠ Semice{8} 581
34 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 580
35 ZŠ Juventa{8} 574
36 ZŠ Juventa{8} 571
37 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 564
38 ZŠ Městec Králové{8} 554
39 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 553
40 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 543
41 ZŠ Semice{8} 534
42 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 521
43 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 509
44 ZŠ Tyršova{8} 505
45 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 502
46 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 498
47 ZŠ Letců R.A.F.{8} 484
48 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 462
48 ZŠ Juventa{8} 462
50 ZŠ Letců R.A.F.{8} 451
51 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 442
52 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 432
53 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 431
54 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 405
55 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 403
56 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 400
57 ZŠ Tyršova{8} 397
58 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 394
59 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 392
60 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 355
61 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 350
62 ZŠ Městec Králové{8} 347
63 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 344
64 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 343
64 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 343
66 ZŠ Městec Králové{8} 338
67 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 327
68 ZŠ Letců R.A.F.{8} 323
68 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 323
70 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 320
71 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 313
72 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 303
73 ZŠ Kounice{8} 292
74 ZŠ Letců R.A.F.{8} 289
75 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 276
75 ZŠ Semice{8} 276
77 ZŠ Kounice{8} 268
78 ZŠ a MŠ Křinec{8} 267
79 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 265
80 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 264
81 ZŠ a MŠ Křinec{8} 262
82 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 257
83 ZŠ Semice{8} 255
84 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 250
84 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 250
86 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 238
87 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 237
88 ZŠ Tyršova{8} 229
89 ZŠ Městec Králové{8} 227
90 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 226
91 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 220
92 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 217
93 ZŠ a MŠ Křinec{8} 215
93 ZŠ Kounice{8} 215
93 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 215
96 ZŠ Kounice{8} 203
97 ZŠ Semice{8} 202
97 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 202
99 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 200
99 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 200
99 ZŠ Kounice{8} 200
99 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 200
99 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 200
104 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 194
105 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 187
105 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 187
107 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 182
108 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 176
108 ZŠ Tyršova{8} 176
110 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 175
111 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 167
112 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 154
113 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 151
114 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 150
115 ZŠ Městec Králové{8} 138
116 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 136
117 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 81
118 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
118 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
118 ZŠ Semice{8} 0
118 ZŠ Semice{8} 0
118 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
118 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
118 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
118 ZŠ Juventa{8} 0
118 ZŠ Juventa{8} 0
118 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
118 ZŠ Juventa{8} 0
118 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 0
118 ZŠ Městec Králové{8} 0
118 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
118 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 0
118 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 0
118 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
118 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
118 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
118 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
118 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
118 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
118 ZŠ Kounice{8} 0
118 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
118 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
118 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
118 ZŠ Letců R.A.F.{8} 0
118 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
118 ZŠ Letců R.A.F.{8} 0
118 ZŠ Kounice{8} 0
118 ZŠ Semice{8} 0
118 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
118 ZŠ Městec Králové{8} 0
118 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 0
118 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
118 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
118 ZŠ Městec Králové{8} 0
Celkem 154 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1632
2 ZŠ Semice{8} 1621
3 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 1596
4 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 1309
5 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1253
6 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 1218
7 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1165
8 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1136
9 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 1131
10 ZŠ Juventa{8} 1122
11 ZŠ Kounice{8} 1118
12 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 1073
13 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 1062
14 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 924
15 ZŠ a MŠ Křinec{8} 888
16 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 860
17 ZŠ Juventa{8} 838
18 ZŠ Tyršova{8} 815
19 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 813
20 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 812
21 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 811
22 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 797
23 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 792
24 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 787
25 ZŠ Juventa{8} 773
26 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 760
27 ZŠ Semice{8} 731
28 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 723
29 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 718
30 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 717
31 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 692
32 ZŠ Kounice{8} 688
33 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 685
34 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 674
35 ZŠ Tyršova{8} 648
36 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 643
37 ZŠ Městec Králové{8} 612
38 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 605
39 ZŠ a MŠ Křinec{8} 584
40 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 571
41 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 570
42 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 566
43 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 565
44 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 546
45 ZŠ Semice{8} 534
46 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 514
47 ZŠ Juventa{8} 504
48 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 488
49 ZŠ Tyršova{8} 487
50 ZŠ Tyršova{8} 477
51 ZŠ Juventa{8} 465
52 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 461
53 ZŠ Juventa{8} 449
53 ZŠ Kounice{8} 449
55 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 447
55 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 447
57 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 438
57 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 438
59 ZŠ Kounice{8} 433
60 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 431
61 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 430
62 ZŠ Semice{8} 424
63 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 402
64 ZŠ Kounice{8} 396
65 ZŠ Tyršova{8} 395
66 ZŠ Semice{8} 384
67 ZŠ Semice{8} 383
68 ZŠ Kounice{8} 370
69 ZŠ a MŠ Křinec{8} 369
70 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 363
70 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 363
72 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 361
73 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 341
74 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 334
75 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 330
76 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 326
76 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 326
78 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 317
79 ZŠ Tyršova{8} 301
80 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 300
81 ZŠ Městec Králové{8} 299
82 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 293
82 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 293
82 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 293
82 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 293
82 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 293
87 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 291
87 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 291
89 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 290
90 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 287
91 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 279
91 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 279
93 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 278
94 ZŠ Tyršova{8} 261
95 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 260
95 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 260
97 ZŠ Městec Králové{8} 259
98 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 241
99 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 227
100 ZŠ Tyršova{8} 222
101 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 220
101 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 220
103 ZŠ Kounice{8} 212
103 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 212
105 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 210
106 ZŠ Juventa{8} 209
107 ZŠ T.G. Masaryka Milovice{8} 204
108 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 201
108 ZŠ Městec Králové{8} 201
110 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 171
110 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 171
112 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 157
113 ZŠ Semice{8} 154
114 ZŠ Městec Králové{8} 142
115 ZŠ Kounice{8} 138
116 ZŠ Městec Králové{8} 129
117 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 128
118 ZŠ Městec Králové{8} 126
119 ZŠ a MŠ Křinec{8} 45
120 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
120 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
120 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
120 ZŠ Semice{8} 0
120 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
120 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
120 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
120 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
120 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
120 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
120 ZŠ Tyršova{8} 0
120 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
120 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 0
120 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
120 ZŠ Semice{8} 0
120 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
120 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
120 EKO Gymnázium a SOŠ Multimédíí Poděbrady{8} 0
120 ZŠ Kounice{8} 0
120 ZŠ Semice{8} 0
120 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
120 ZŠ Juventa{8} 0
120 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 0
120 ZŠ Kounice{8} 0
120 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem{8} 0
120 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
120 ZŠ Juventa{8} 0
120 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
120 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 0
120 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
120 ZŠ Městec Králové{8} 0
120 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 0
120 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
120 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
120 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
120 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
120 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
120 ZŠ Městec Králové{8} 0
120 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 0
120 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
Celkem 159 závodníků