Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Nymburk

Nymburk (10. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 2 07.78 625.00
2 Vojtěch SvátekVojtěch Svátek 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 1 07.92 583.00
3 Petr DejmlingPetr Dejmling 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 6 08.03 551.00
4 Denis PrachDenis Prach 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 3 08.47 431.00
5 Lukáš KamenecLukáš Kamenec 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 08.48 428.00
6 Lukáš HerclíkLukáš Herclík 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 5 08.52 418.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KuklaTomáš Kukla 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.01 557.00
2 Ladislav HejtmanLadislav Hejtman 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 2 08.11 528.00
3 Jakub ŠulcJakub Šulc 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 6 08.12 525.00
4 Lukáš HavlinaLukáš Havlina 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.20 503.00
5 Vladimir GainulinVladimir Gainulin 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 08.33 468.00
6 Petr SkokanPetr Skokan 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 5 09.28 245.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 07.77 628.00
2 Adam MartínekAdam Martínek 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 5 08.26 487.00
3 Albert SloupAlbert Sloup 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 1 08.39 452.00
4 Max AlexanderMax Alexander 06 ZŠ Semice ZŠ Semice 6 08.48 428.00
5 Jakub PažoutJakub Pažout 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 4 08.70 374.00
6 Jakub SkopalíkJakub Skopalík 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 2 08.78 354.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠimonMarek Šimon 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1 07.88 595.00
2 Andrii IvasivAndrii Ivasiv 06 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 3 08.11 528.00
3 David GoliašDavid Goliaš 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 5 08.19 506.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KubečkaMatyáš Kubečka 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 4 08.01 557.00
2 Lucas PousteckýLucas Poustecký 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1 08.10 531.00
3 Daniel MarákDaniel Marák 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 2 08.11 528.00
4 Adam KoulaAdam Koula 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 5 08.62 393.00
5 Martin ČechMartin Čech 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.90 327.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MusilOndřej Musil 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 4 07.95 574.00
2 Václav BryndzaVáclav Bryndza 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 6 08.11 528.00
3 Šimon NovákŠimon Novák 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3 08.23 495.00
4 Michal KašparMichal Kašpar 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 5 08.41 447.00
5 Filip PoršFilip Porš 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 1 08.60 398.00
6 Štěpán PoledneŠtěpán Poledne 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 08.61 396.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŽabenskýPetr Žabenský 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 2 08.04 548.00
2 Daniel PortyšDaniel Portyš 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 5 08.51 421.00
3= Patrik JozaPatrik Joza 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 6 09.03 298.00
3= Vladimír StejskalVladimír Stejskal 08 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 3 09.03 298.00
5 Miroslav RulíkMiroslav Rulík 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 4 09.29 243.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MyškaMichal Myška 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 4 08.27 484.00
2 Matěj HejzlarMatěj Hejzlar 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.48 428.00
3 Samuel NovotnýSamuel Novotný 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 3 08.59 401.00
4 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 5 09.18 266.00
5 Adam VrabecAdam Vrabec 08 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 1 10.34 75.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TruhlářTomáš Truhlář 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.16 514.00
2 Martin SoukupMartin Soukup 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 5 08.86 336.00
3 Martin RulcMartin Rulc 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 4 09.18 266.00
4 Dominik SeresDominik Seres 07 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 6 09.88 138.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 07.77 628.00
2 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 2 07.78 625.00
3 Marek ŠimonMarek Šimon 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1 07.88 595.00
4 Vojtěch SvátekVojtěch Svátek 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 1 07.92 583.00
5 Ondřej MusilOndřej Musil 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 4 07.95 574.00
6 Tomáš KuklaTomáš Kukla 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.01 557.00
6 Matyáš KubečkaMatyáš Kubečka 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 4 08.01 557.00
8 Petr DejmlingPetr Dejmling 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 6 08.03 551.00
9 Petr ŽabenskýPetr Žabenský 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 2 08.04 548.00
10 Lucas PousteckýLucas Poustecký 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1 08.10 531.00
11 Ladislav HejtmanLadislav Hejtman 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 2 08.11 528.00
11 Andrii IvasivAndrii Ivasiv 06 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 3 08.11 528.00
11 Daniel MarákDaniel Marák 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 2 08.11 528.00
11 Václav BryndzaVáclav Bryndza 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 6 08.11 528.00
15 Jakub ŠulcJakub Šulc 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 6 08.12 525.00
16 Tomáš TruhlářTomáš Truhlář 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.16 514.00
17 David GoliašDavid Goliaš 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 5 08.19 506.00
18 Lukáš HavlinaLukáš Havlina 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.20 503.00
19 Šimon NovákŠimon Novák 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3 08.23 495.00
20 Adam MartínekAdam Martínek 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 5 08.26 487.00
21 Michal MyškaMichal Myška 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 4 08.27 484.00
22 Vladimir GainulinVladimir Gainulin 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 08.33 468.00
23 Albert SloupAlbert Sloup 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 1 08.39 452.00
24 Michal KašparMichal Kašpar 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 5 08.41 447.00
25 Denis PrachDenis Prach 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 3 08.47 431.00
26 Lukáš KamenecLukáš Kamenec 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 08.48 428.00
26 Max AlexanderMax Alexander 06 ZŠ Semice ZŠ Semice 6 08.48 428.00
26 Matěj HejzlarMatěj Hejzlar 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.48 428.00
29 Daniel PortyšDaniel Portyš 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 5 08.51 421.00
30 Lukáš HerclíkLukáš Herclík 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 5 08.52 418.00
31 Samuel NovotnýSamuel Novotný 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 3 08.59 401.00
32 Filip PoršFilip Porš 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 1 08.60 398.00
33 Štěpán PoledneŠtěpán Poledne 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 08.61 396.00
34 Adam KoulaAdam Koula 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 5 08.62 393.00
35 Jakub PažoutJakub Pažout 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 4 08.70 374.00
36 Jakub SkopalíkJakub Skopalík 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 2 08.78 354.00
37 Martin SoukupMartin Soukup 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 5 08.86 336.00
38 Martin ČechMartin Čech 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.90 327.00
39 Patrik JozaPatrik Joza 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 6 09.03 298.00
39 Vladimír StejskalVladimír Stejskal 08 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 3 09.03 298.00
41 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 5 09.18 266.00
41 Martin RulcMartin Rulc 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 4 09.18 266.00
43 Petr SkokanPetr Skokan 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 5 09.28 245.00
44 Miroslav RulíkMiroslav Rulík 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 4 09.29 243.00
45 Dominik SeresDominik Seres 07 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 6 09.88 138.00
46 Adam VrabecAdam Vrabec 08 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 1 10.34 75.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 2 08.18 794.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 08.24 776.00
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.40 729.00
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 08.56 684.00
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 5 08.64 662.00
Poznámky:
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 08.81 616.00
2 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 3 08.94 582.00
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.98 571.00
4 Klara Emma LawlessKlara Emma Lawless 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5 09.18 521.00
5 Nicol MarchalNicol Marchal 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 4 09.36 477.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 08.96 576.00
2 Nikol PošíkováNikol Pošíková 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.99 569.00
3 Gita ŽákováGita Žáková 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1 09.21 513.00
4 Denisa ŠmídováDenisa Šmídová 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 3 09.32 487.00
5 Kamila NěmečkováKamila Němečková 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 6 09.67 406.00
6 Nela VeseláNela Veselá 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 2 09.72 395.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela HubalováDaniela Hubalová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 6 08.75 632.00
2 Kateřina SladkovskáKateřina Sladkovská 08 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 1 09.57 428.00
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 09.72 395.00
4 Sofia PlacharovaSofia Placharova 08 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 3 10.50 242.00
5 Sára PtáčkováSára Ptáčková 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 12.25 27.00
Aneta KaráskováAneta Karásková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 3 09.50 444.00
2 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 4 09.70 400.00
3 Natálie JanoušováNatálie Janoušová 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 6 09.82 374.00
4 Natálie MarešováNatálie Marešová 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 1 09.88 361.00
5 Kateřina MacounováKateřina Macounová 07 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 2 09.92 353.00
Erika KolářováErika Kolářová 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana KalíškováIvana Kalíšková 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 4 09.09 543.00
2 Kristýna JenčíkováKristýna Jenčíková 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 5 09.23 509.00
3 Klára BurešováKlára Burešová 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 6 09.47 451.00
4 Sofie LadjimiSofie Ladjimi 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 3 09.53 438.00
5 Marie ZemanováMarie Zemanová 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 09.86 365.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína DusováEvelína Dusová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 5 08.97 574.00
2 Dominika MacháčkováDominika Macháčková 08 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 4 09.10 541.00
3 Rozálie BohušováRozálie Bohušová 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 6 09.13 533.00
4 Kateřina PrůšováKateřina Průšová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 09.21 513.00
5 Adéla ŠebelováAdéla Šebelová 06 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 1 09.53 438.00
6 Jana NovákováJana Nováková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 3 09.60 422.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 5 09.08 546.00
2 Adriana KramářováAdriana Kramářová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 6 09.10 541.00
3 Anna KulíkováAnna Kulíková 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 4 09.58 426.00
4 Barbora LoudováBarbora Loudová 06 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 3 09.96 344.00
Tereza MotejlováTereza Motejlová 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FrancováEliška Francová 08 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 5 08.94 582.00
2 Monika VávrováMonika Vávrová 08 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 2 09.34 482.00
3 Valentýna KůrkováValentýna Kůrková 06 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 10.16 304.00
4 Lucie SmolíkováLucie Smolíková 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 3 10.56 231.00
5 Klára BenešováKlára Benešová 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 6 10.85 184.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 2 08.18 794.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 08.24 776.00
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.40 729.00
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 08.56 684.00
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 5 08.64 662.00
6 Daniela HubalováDaniela Hubalová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 6 08.75 632.00
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 08.81 616.00
8 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 3 08.94 582.00
8 Eliška FrancováEliška Francová 08 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 5 08.94 582.00
10 Jana NovotnáJana Novotná 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 08.96 576.00
11 Evelína DusováEvelína Dusová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 5 08.97 574.00
12 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.98 571.00
13 Nikol PošíkováNikol Pošíková 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.99 569.00
14 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 5 09.08 546.00
15 Ivana KalíškováIvana Kalíšková 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 4 09.09 543.00
16 Dominika MacháčkováDominika Macháčková 08 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 4 09.10 541.00
16 Adriana KramářováAdriana Kramářová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 6 09.10 541.00
18 Rozálie BohušováRozálie Bohušová 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 6 09.13 533.00
19 Klara Emma LawlessKlara Emma Lawless 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5 09.18 521.00
20 Gita ŽákováGita Žáková 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1 09.21 513.00
20 Kateřina PrůšováKateřina Průšová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 09.21 513.00
22 Kristýna JenčíkováKristýna Jenčíková 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 5 09.23 509.00
23 Denisa ŠmídováDenisa Šmídová 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 3 09.32 487.00
24 Monika VávrováMonika Vávrová 08 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 2 09.34 482.00
25 Nicol MarchalNicol Marchal 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 4 09.36 477.00
26 Klára BurešováKlára Burešová 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 6 09.47 451.00
27 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 3 09.50 444.00
28 Sofie LadjimiSofie Ladjimi 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 3 09.53 438.00
28 Adéla ŠebelováAdéla Šebelová 06 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 1 09.53 438.00
30 Kateřina SladkovskáKateřina Sladkovská 08 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 1 09.57 428.00
31 Anna KulíkováAnna Kulíková 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 4 09.58 426.00
32 Jana NovákováJana Nováková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 3 09.60 422.00
33 Kamila NěmečkováKamila Němečková 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 6 09.67 406.00
34 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 4 09.70 400.00
35 Nela VeseláNela Veselá 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 2 09.72 395.00
35 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 09.72 395.00
37 Natálie JanoušováNatálie Janoušová 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 6 09.82 374.00
38 Marie ZemanováMarie Zemanová 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 09.86 365.00
39 Natálie MarešováNatálie Marešová 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 1 09.88 361.00
40 Kateřina MacounováKateřina Macounová 07 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 2 09.92 353.00
41 Barbora LoudováBarbora Loudová 06 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 3 09.96 344.00
42 Valentýna KůrkováValentýna Kůrková 06 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 10.16 304.00
43 Sofia PlacharovaSofia Placharova 08 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 3 10.50 242.00
44 Lucie SmolíkováLucie Smolíková 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 3 10.56 231.00
45 Klára BenešováKlára Benešová 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 6 10.85 184.00
46 Sára PtáčkováSára Ptáčková 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 12.25 27.00
Aneta KaráskováAneta Karásková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 5 DNS
Erika KolářováErika Kolářová 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 5 DNS
Tereza MotejlováTereza Motejlová 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 2 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 3 2:28.84 707.00
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 17 2:36.93 609.00
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 5 2:39.67 577.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 12 2:40.27 570.00
5 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 15 2:40.80 564.00
6 Hana VeseláHana Veselá 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 14 2:48.93 475.00
7 Michaela LíbalováMichaela Líbalová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 7 2:49.99 464.00
8 Kateřina PrůšováKateřina Průšová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 18 2:56.47 399.00
9 Eliška MyškováEliška Myšková 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 11 2:56.87 395.00
10 Natálie HořejšováNatálie Hořejšová 08 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 2:59.60 369.00
11 Dominika MacháčkováDominika Macháčková 08 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 9 3:03.78 331.00
12 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 16 3:12.28 259.00
13 Nikola KakrdováNikola Kakrdová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 6 3:13.73 248.00
14 Jana NovákováJana Nováková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 13 3:19.32 207.00
15 Vanessa FejerováVanessa Fejerová 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 3:21.30 193.00
16 Nikola DrahošováNikola Drahošová 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 1 3:26.62 158.00
17 Barbora LoudováBarbora Loudová 06 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 8 3:28.81 144.00
18 Karolína MiškovskáKarolína Miškovská 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 10 3:32.69 122.00
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla ZedníkováAdéla Zedníková 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 15 2:58.46 380.00
2 Marie ŠrůtováMarie Šrůtová 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 11 3:00.49 361.00
3 Natálie ŠusterováNatálie Šusterová 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 12 3:02.93 338.00
4 Adéla HanouskováAdéla Hanousková 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 3 3:03.43 334.00
5 Ema VolkováEma Volková 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 14 3:05.43 316.00
6 Tereza RozováTereza Rozová 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 10 3:07.55 298.00
7 Adéla JankováAdéla Janková 22 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1 3:09.07 285.00
8 Klára BurešováKlára Burešová 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 2 3:11.09 269.00
9 Kateřina NeugbergováKateřina Neugbergová 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 16 3:13.27 252.00
10 Sabina NovotnáSabina Novotná 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 8 3:13.59 249.00
11 Terezie HillebrantováTerezie Hillebrantová 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 4 3:15.25 236.00
12 Denisa LevováDenisa Levová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 7 3:17.92 217.00
13 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 5 3:20.85 196.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nela LinhartováNela Linhartová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 8 2:44.17 526.00
2 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 6 2:51.10 452.00
3 Tereza ZelenkováTereza Zelenková 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 3 2:52.32 440.00
4 Jindřiška DoubravováJindřiška Doubravová 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 3:03.90 330.00
5 Anna KristováAnna Kristová 09 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 7 3:09.06 286.00
6 Michaela MojžíšováMichaela Mojžíšová 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 9 3:11.43 266.00
7 Kateřina VejtrubováKateřina Vejtrubová 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 3:13.12 253.00
8 Tereza KřížováTereza Křížová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 14 3:13.14 253.00
9 Adéla AndresováAdéla Andresová 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 1 3:21.49 191.00
10 Karolína StrakováKarolína Straková 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 13 3:37.68 95.00
Edit PlacháEdit Plachá 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 12 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 3 2:28.84 707.00
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 17 2:36.93 609.00
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 5 2:39.67 577.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 12 2:40.27 570.00
5 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 15 2:40.80 564.00
6 Nela LinhartováNela Linhartová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 8 2:44.17 526.00
7 Hana VeseláHana Veselá 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 14 2:48.93 475.00
8 Michaela LíbalováMichaela Líbalová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 7 2:49.99 464.00
9 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 6 2:51.10 452.00
10 Tereza ZelenkováTereza Zelenková 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 3 2:52.32 440.00
11 Kateřina PrůšováKateřina Průšová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 18 2:56.47 399.00
12 Eliška MyškováEliška Myšková 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 11 2:56.87 395.00
13 Adéla ZedníkováAdéla Zedníková 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 15 2:58.46 380.00
14 Natálie HořejšováNatálie Hořejšová 08 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 2:59.60 369.00
15 Marie ŠrůtováMarie Šrůtová 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 11 3:00.49 361.00
16 Natálie ŠusterováNatálie Šusterová 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 12 3:02.93 338.00
17 Adéla HanouskováAdéla Hanousková 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 3 3:03.43 334.00
18 Dominika MacháčkováDominika Macháčková 08 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 9 3:03.78 331.00
19 Jindřiška DoubravováJindřiška Doubravová 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 3:03.90 330.00
20 Ema VolkováEma Volková 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 14 3:05.43 316.00
21 Tereza RozováTereza Rozová 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 10 3:07.55 298.00
22 Anna KristováAnna Kristová 09 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 7 3:09.06 286.00
23 Adéla JankováAdéla Janková 22 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1 3:09.07 285.00
24 Klára BurešováKlára Burešová 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 2 3:11.09 269.00
25 Michaela MojžíšováMichaela Mojžíšová 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 9 3:11.43 266.00
26 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 16 3:12.28 259.00
27 Kateřina VejtrubováKateřina Vejtrubová 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 3:13.12 253.00
28 Tereza KřížováTereza Křížová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 14 3:13.14 253.00
29 Kateřina NeugbergováKateřina Neugbergová 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 16 3:13.27 252.00
30 Sabina NovotnáSabina Novotná 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 8 3:13.59 249.00
31 Nikola KakrdováNikola Kakrdová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 6 3:13.73 248.00
32 Terezie HillebrantováTerezie Hillebrantová 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 4 3:15.25 236.00
33 Denisa LevováDenisa Levová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 7 3:17.92 217.00
34 Jana NovákováJana Nováková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 13 3:19.32 207.00
35 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 5 3:20.85 196.00
36 Vanessa FejerováVanessa Fejerová 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 3:21.30 193.00
37 Adéla AndresováAdéla Andresová 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 1 3:21.49 191.00
38 Nikola DrahošováNikola Drahošová 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 1 3:26.62 158.00
39 Barbora LoudováBarbora Loudová 06 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 8 3:28.81 144.00
40 Karolína MiškovskáKarolína Miškovská 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 10 3:32.69 122.00
41 Karolína StrakováKarolína Straková 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 13 3:37.68 95.00
Edit PlacháEdit Plachá 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 12 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 7 4:46.32 641.00
2 Matěj HejzlarMatěj Hejzlar 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 5 4:52.43 604.00
3 Martin DevátýMartin Devátý 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 4 4:58.77 567.00
4 Jiří KrálJiří Král 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 17 4:59.81 561.00
5 Martin ČechMartin Čech 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 2 5:04.67 533.00
6 Matyáš KrálMatyáš Král 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 16 5:15.55 473.00
7 Adam KoulaAdam Koula 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 15 5:16.16 470.00
8 Tomáš ChudobaTomáš Chudoba 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 8 5:19.03 455.00
9 Mikuláš HavelkaMikuláš Havelka 08 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 6 5:20.98 445.00
10 Matěj ChudobaMatěj Chudoba 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 9 5:41.99 342.00
11 Petr DejmlingPetr Dejmling 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 3 5:42.83 338.00
12 Ondřej KočišOndřej Kočiš 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 14 5:54.00 289.00
13 Jiří KašparJiří Kašpar 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 13 6:11.62 219.00
14 Jan ČechJan Čech 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 1 6:12.46 216.00
15 Kristián JežekKristián Ježek 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 10 6:17.90 196.00
16 Jakub KáraJakub Kára 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 12 6:48.00 102.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 9 4:21.79 799.00
2 Martin OttaMartin Otta 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 14 4:48.08 630.00
3 Michal MyškaMichal Myška 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 11 4:55.57 586.00
4 Adam MartínekAdam Martínek 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 10 4:59.67 562.00
5 Matyáš KubečkaMatyáš Kubečka 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 4 5:00.35 558.00
6 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 15 5:10.39 501.00
7 Vincent LuňákVincent Luňák 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 5 5:26.84 415.00
8 Daniel KřížDaniel Kříž 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3 5:30.36 398.00
9 Matyáš MalýMatyáš Malý 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 8 5:35.56 372.00
10 Filip KřížFilip Kříž 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 5:37.20 365.00
11 Jakub MalíkJakub Malík 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 7 5:39.22 355.00
12 Josef ZítaJosef Zíta 06 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 6 5:43.65 335.00
13 Jan NistorJan Nistor 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 12 5:52.98 293.00
14 Miroslav RulíkMiroslav Rulík 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 16 5:59.96 264.00
15 Jakub SkopalíkJakub Skopalík 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 13 6:08.89 229.00
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 4:57.53 574.00
2 Štěpán PoledneŠtěpán Poledne 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 5:00.33 558.00
3 Yaroslav YefremenkoYaroslav Yefremenko 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 14 5:02.94 543.00
4 Matyáš ValentaMatyáš Valenta 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 11 5:04.80 532.00
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 10 5:09.13 508.00
6 Marek ŠimonMarek Šimon 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 9 5:12.82 488.00
7 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 06 ZŠ Semice ZŠ Semice 5 5:13.74 483.00
8 Jiří ZázvůrekJiří Zázvůrek 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 15 5:14.32 480.00
9 Marek SuchanMarek Suchan 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 8 5:15.96 471.00
10 Daniel PortyšDaniel Portyš 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 4 5:17.79 462.00
11 Jaromír ŘíhaJaromír Říha 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 6 5:21.61 442.00
12 Albert SloupAlbert Sloup 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 7 5:28.41 407.00
13 Adam PavlišAdam Pavliš 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 1 5:50.83 303.00
14 Richard VymětalíkRichard Vymětalík 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 13 6:38.00 130.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 9 4:21.79 799.00
2 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 7 4:46.32 641.00
3 Martin OttaMartin Otta 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 14 4:48.08 630.00
4 Matěj HejzlarMatěj Hejzlar 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 5 4:52.43 604.00
5 Michal MyškaMichal Myška 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 11 4:55.57 586.00
6 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 4:57.53 574.00
7 Martin DevátýMartin Devátý 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 4 4:58.77 567.00
8 Adam MartínekAdam Martínek 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 10 4:59.67 562.00
9 Jiří KrálJiří Král 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 17 4:59.81 561.00
10 Štěpán PoledneŠtěpán Poledne 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 5:00.33 558.00
11 Matyáš KubečkaMatyáš Kubečka 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 4 5:00.35 558.00
12 Yaroslav YefremenkoYaroslav Yefremenko 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 14 5:02.94 543.00
13 Martin ČechMartin Čech 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 2 5:04.67 533.00
14 Matyáš ValentaMatyáš Valenta 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 11 5:04.80 532.00
15 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 10 5:09.13 508.00
16 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 15 5:10.39 501.00
17 Marek ŠimonMarek Šimon 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 9 5:12.82 488.00
18 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 06 ZŠ Semice ZŠ Semice 5 5:13.74 483.00
19 Jiří ZázvůrekJiří Zázvůrek 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 15 5:14.32 480.00
20 Matyáš KrálMatyáš Král 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 16 5:15.55 473.00
21 Marek SuchanMarek Suchan 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 8 5:15.96 471.00
22 Adam KoulaAdam Koula 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 15 5:16.16 470.00
23 Daniel PortyšDaniel Portyš 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 4 5:17.79 462.00
24 Tomáš ChudobaTomáš Chudoba 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 8 5:19.03 455.00
25 Mikuláš HavelkaMikuláš Havelka 08 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 6 5:20.98 445.00
26 Jaromír ŘíhaJaromír Říha 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 6 5:21.61 442.00
27 Vincent LuňákVincent Luňák 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 5 5:26.84 415.00
28 Albert SloupAlbert Sloup 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 7 5:28.41 407.00
29 Daniel KřížDaniel Kříž 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3 5:30.36 398.00
30 Matyáš MalýMatyáš Malý 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 8 5:35.56 372.00
31 Filip KřížFilip Kříž 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 5:37.20 365.00
32 Jakub MalíkJakub Malík 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 7 5:39.22 355.00
33 Matěj ChudobaMatěj Chudoba 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 9 5:41.99 342.00
34 Petr DejmlingPetr Dejmling 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 3 5:42.83 338.00
35 Josef ZítaJosef Zíta 06 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 6 5:43.65 335.00
36 Adam PavlišAdam Pavliš 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 1 5:50.83 303.00
37 Jan NistorJan Nistor 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 12 5:52.98 293.00
38 Ondřej KočišOndřej Kočiš 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 14 5:54.00 289.00
39 Miroslav RulíkMiroslav Rulík 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 16 5:59.96 264.00
40 Jakub SkopalíkJakub Skopalík 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 13 6:08.89 229.00
41 Jiří KašparJiří Kašpar 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 13 6:11.62 219.00
42 Jan ČechJan Čech 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 1 6:12.46 216.00
43 Kristián JežekKristián Ježek 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 10 6:17.90 196.00
44 Richard VymětalíkRichard Vymětalík 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 13 6:38.00 130.00
45 Jakub KáraJakub Kára 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 12 6:48.00 102.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martínek, Alexander, Červený, Červený Martínek, Alexander, Červený, Červený ZŠ Semice ZŠ Semice 1 32.01 452.00
2 Hejtman, Joza, Nistor, Musil Hejtman, Joza, Nistor, Musil ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 4 32.87 396.00
3 Kříž, Adamec, Toporkov, Hercok Kříž, Adamec, Toporkov, Hercok ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 33.71 344.00
4 Luňák, Kubica, Sekera Luňák, Kubica, Sekera ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 34.44 302.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valenta, Kukla, Šimon, Truhlář Valenta, Kukla, Šimon, Truhlář ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1 31.54 483.00
2 Prach, Poustecký, Skokan, Macháček Prach, Poustecký, Skokan, Macháček ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 31.79 466.00
3 Otta, Ledroit, Popr, Gainulin Otta, Ledroit, Popr, Gainulin ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 32.78 401.00
4 Pavliš, Štrynek, Pažout, Jelínek Pavliš, Štrynek, Pažout, Jelínek ZŠ Semice ZŠ Semice 3 33.77 341.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bryndza, Hlavinka, Babchenko, Belza Bryndza, Hlavinka, Babchenko, Belza ZŠ Kounice ZŠ Kounice 4 32.04 450.00
2 Kubečka, Hejzlar, Čech, Končický Kubečka, Hejzlar, Čech, Končický Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 3 32.69 407.00
3 Znamínko, Pavlík, Havlina, Plaček Znamínko, Pavlík, Havlina, Plaček ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 32.86 396.00
Novotný, Ivasiv, Skopalík, Lébl Novotný, Ivasiv, Skopalík, Lébl ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 2 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herclík, Svoboda, Goliaš, Poledne Herclík, Svoboda, Goliaš, Poledne ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 4 31.55 483.00
2 Roušal, Yefremenko, Foltýn, Devátý Roušal, Yefremenko, Foltýn, Devátý ZŠ Juventa ZŠ Juventa 1 32.28 434.00
3 Kašpar, Chlubna, Novák, Šulc Kašpar, Chlubna, Novák, Šulc Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3 32.84 398.00
4 Portyš, Porš, Lhotský, Souček Portyš, Porš, Lhotský, Souček ZŠ Kounice ZŠ Kounice 2 33.90 333.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rajnoch, Svátek, Žabenský, Žižka Rajnoch, Svátek, Žabenský, Žižka ZŠ Juventa ZŠ Juventa 3 30.53 555.00
2 Černý, Zázvůrek, Marák, Koula Černý, Zázvůrek, Marák, Koula ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 2 32.46 422.00
3 Dvořák, Vonička, Táborský, Stejskal Dvořák, Vonička, Táborský, Stejskal ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 4 33.35 366.00
4 Přibyl, Bělíček, Havelka, Malík Přibyl, Bělíček, Havelka, Malík ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 1 34.48 300.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šifta, Sloup, Šulc, Daněk Šifta, Sloup, Šulc, Daněk Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 2 31.20 507.00
2 Myška, Dejmling, Kočiš, Soukup Myška, Dejmling, Kočiš, Soukup ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 3 31.82 464.00
3 Chudoba, Červinka, Král, Malý Chudoba, Červinka, Král, Malý ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 1 32.94 391.00
4 Čáslavský, Engehaler, Kopeček, Saran Čáslavský, Engehaler, Kopeček, Saran Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 4 33.71 344.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rajnoch, Svátek, Žabenský, Žižka Rajnoch, Svátek, Žabenský, Žižka ZŠ Juventa ZŠ Juventa 3 30.53 555.00
2 Šifta, Sloup, Šulc, Daněk Šifta, Sloup, Šulc, Daněk Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 2 31.20 507.00
3 Valenta, Kukla, Šimon, Truhlář Valenta, Kukla, Šimon, Truhlář ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1 31.54 483.00
4 Herclík, Svoboda, Goliaš, Poledne Herclík, Svoboda, Goliaš, Poledne ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 4 31.55 483.00
5 Prach, Poustecký, Skokan, Macháček Prach, Poustecký, Skokan, Macháček ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 31.79 466.00
6 Myška, Dejmling, Kočiš, Soukup Myška, Dejmling, Kočiš, Soukup ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 3 31.82 464.00
7 Martínek, Alexander, Červený, Červený Martínek, Alexander, Červený, Červený ZŠ Semice ZŠ Semice 1 32.01 452.00
8 Bryndza, Hlavinka, Babchenko, Belza Bryndza, Hlavinka, Babchenko, Belza ZŠ Kounice ZŠ Kounice 4 32.04 450.00
9 Roušal, Yefremenko, Foltýn, Devátý Roušal, Yefremenko, Foltýn, Devátý ZŠ Juventa ZŠ Juventa 1 32.28 434.00
10 Černý, Zázvůrek, Marák, Koula Černý, Zázvůrek, Marák, Koula ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 2 32.46 422.00
11 Kubečka, Hejzlar, Čech, Končický Kubečka, Hejzlar, Čech, Končický Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 3 32.69 407.00
12 Otta, Ledroit, Popr, Gainulin Otta, Ledroit, Popr, Gainulin ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 32.78 401.00
13 Kašpar, Chlubna, Novák, Šulc Kašpar, Chlubna, Novák, Šulc Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3 32.84 398.00
14 Znamínko, Pavlík, Havlina, Plaček Znamínko, Pavlík, Havlina, Plaček ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 32.86 396.00
15 Hejtman, Joza, Nistor, Musil Hejtman, Joza, Nistor, Musil ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 4 32.87 396.00
16 Chudoba, Červinka, Král, Malý Chudoba, Červinka, Král, Malý ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 1 32.94 391.00
17 Dvořák, Vonička, Táborský, Stejskal Dvořák, Vonička, Táborský, Stejskal ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 4 33.35 366.00
18 Kříž, Adamec, Toporkov, Hercok Kříž, Adamec, Toporkov, Hercok ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 33.71 344.00
18 Čáslavský, Engehaler, Kopeček, Saran Čáslavský, Engehaler, Kopeček, Saran Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 4 33.71 344.00
20 Pavliš, Štrynek, Pažout, Jelínek Pavliš, Štrynek, Pažout, Jelínek ZŠ Semice ZŠ Semice 3 33.77 341.00
21 Portyš, Porš, Lhotský, Souček Portyš, Porš, Lhotský, Souček ZŠ Kounice ZŠ Kounice 2 33.90 333.00
22 Luňák, Kubica, Sekera Luňák, Kubica, Sekera ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 2 34.44 302.00
23 Přibyl, Bělíček, Havelka, Malík Přibyl, Bělíček, Havelka, Malík ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 1 34.48 300.00
Novotný, Ivasiv, Skopalík, Lébl Novotný, Ivasiv, Skopalík, Lébl ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 2 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalíšková, Holánková, Šmídová, Ježková Kalíšková, Holánková, Šmídová, Ježková Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 2 34.31 576.00
2 Boubínová, Pozlerová, Veselá, Zelenková Boubínová, Pozlerová, Veselá, Zelenková Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 3 34.91 537.00
3 Nováková, Nováková, Brettová, Šantavá Nováková, Nováková, Brettová, Šantavá ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1 37.38 391.00
4 Blahutová, Plachá, Domeová, Zaoralová Blahutová, Plachá, Domeová, Zaoralová ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 4 38.84 314.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Lawless, Petrová, Hlaváčková Pokorná, Lawless, Petrová, Hlaváčková ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 33.23 648.00
2 Dohnalová, Němcová, Franková, Cafourková Dohnalová, Němcová, Franková, Cafourková Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 4 33.81 609.00
3 Kuklíková, Kulíková, Berdar, Burešová Kuklíková, Kulíková, Berdar, Burešová Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3 35.55 497.00
4 Vodvářková, Myšková, Heryánová, Volková Vodvářková, Myšková, Heryánová, Volková ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 36.69 429.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikešová, Hodačová, Hanousková, Svěcená Mikešová, Hodačová, Hanousková, Svěcená ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 1 33.81 609.00
2 Dusová, Kramářová, Zedníková, Heřtusová Dusová, Kramářová, Zedníková, Heřtusová ZŠ Kounice ZŠ Kounice 3 34.97 533.00
3 Macháčková, Halaxová, Kremenčuková, Macháčková Macháčková, Halaxová, Kremenčuková, Macháčková ZŠ Kounice ZŠ Kounice 2 35.80 482.00
4 Bednaříková, Zemanová, Průšová, Marešová Bednaříková, Zemanová, Průšová, Marešová ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 4 36.98 413.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadlecová, Miškovská, Wenzlová, Ladjimi Kadlecová, Miškovská, Wenzlová, Ladjimi ZŠ Juventa ZŠ Juventa 3 36.81 423.00
2 Bohušová, Kratochvílová, Straková, Ptáčková Bohušová, Kratochvílová, Straková, Ptáčková ZŠ Semice ZŠ Semice 4 36.85 420.00
Mojžíšová, Vavroušková, Zemanová, Byrtusová Mojžíšová, Vavroušková, Zemanová, Byrtusová ZŠ Semice ZŠ Semice 2 DNF
Hubnerová, Doktorová, Cibriková, Zemancová Hubnerová, Doktorová, Cibriková, Zemancová ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bébrová, Novotná, Pošíková, Veselá Bébrová, Novotná, Pošíková, Veselá ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 33.25 647.00
2 Němečková, Hubalová, Krejčíková, Růžičková Němečková, Hubalová, Krejčíková, Růžičková ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 2 34.69 551.00
3 Jenčíková, Šebelová, Ladjimi, Šrůtová Jenčíková, Šebelová, Ladjimi, Šrůtová ZŠ Juventa ZŠ Juventa 3 35.41 506.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šinkmajerová, Marchal, Malichová, Žáková Šinkmajerová, Marchal, Malichová, Žáková ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 3 34.21 582.00
2 Vávrová, Francová, Lepejová, Kristová Vávrová, Francová, Lepejová, Kristová ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 2 36.32 451.00
3 Spáčilová, Chrastná, Kakrdová, Pozníková Spáčilová, Chrastná, Kakrdová, Pozníková ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 4 37.15 403.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hřebíková, Kolářová, Loudová, Havlíková Hřebíková, Kolářová, Loudová, Havlíková ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 36.90 418.00
2 Macounová, Janoušková, Rulíková, Neugbergová Macounová, Janoušková, Rulíková, Neugbergová ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 39.57 279.00
Karbanová, Hubnerová, Drahošová, Hubálková Karbanová, Hubnerová, Drahošová, Hubálková ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Lawless, Petrová, Hlaváčková Pokorná, Lawless, Petrová, Hlaváčková ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 33.23 648.00
2 Bébrová, Novotná, Pošíková, Veselá Bébrová, Novotná, Pošíková, Veselá ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 33.25 647.00
3 Dohnalová, Němcová, Franková, Cafourková Dohnalová, Němcová, Franková, Cafourková Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 4 33.81 609.00
3 Mikešová, Hodačová, Hanousková, Svěcená Mikešová, Hodačová, Hanousková, Svěcená ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 1 33.81 609.00
5 Šinkmajerová, Marchal, Malichová, Žáková Šinkmajerová, Marchal, Malichová, Žáková ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 3 34.21 582.00
6 Kalíšková, Holánková, Šmídová, Ježková Kalíšková, Holánková, Šmídová, Ježková Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 2 34.31 576.00
7 Němečková, Hubalová, Krejčíková, Růžičková Němečková, Hubalová, Krejčíková, Růžičková ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 2 34.69 551.00
8 Boubínová, Pozlerová, Veselá, Zelenková Boubínová, Pozlerová, Veselá, Zelenková Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 3 34.91 537.00
9 Dusová, Kramářová, Zedníková, Heřtusová Dusová, Kramářová, Zedníková, Heřtusová ZŠ Kounice ZŠ Kounice 3 34.97 533.00
10 Jenčíková, Šebelová, Ladjimi, Šrůtová Jenčíková, Šebelová, Ladjimi, Šrůtová ZŠ Juventa ZŠ Juventa 3 35.41 506.00
11 Kuklíková, Kulíková, Berdar, Burešová Kuklíková, Kulíková, Berdar, Burešová Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3 35.55 497.00
12 Macháčková, Halaxová, Kremenčuková, Macháčková Macháčková, Halaxová, Kremenčuková, Macháčková ZŠ Kounice ZŠ Kounice 2 35.80 482.00
13 Vávrová, Francová, Lepejová, Kristová Vávrová, Francová, Lepejová, Kristová ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 2 36.32 451.00
14 Vodvářková, Myšková, Heryánová, Volková Vodvářková, Myšková, Heryánová, Volková ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 36.69 429.00
15 Kadlecová, Miškovská, Wenzlová, Ladjimi Kadlecová, Miškovská, Wenzlová, Ladjimi ZŠ Juventa ZŠ Juventa 3 36.81 423.00
16 Bohušová, Kratochvílová, Straková, Ptáčková Bohušová, Kratochvílová, Straková, Ptáčková ZŠ Semice ZŠ Semice 4 36.85 420.00
17 Hřebíková, Kolářová, Loudová, Havlíková Hřebíková, Kolářová, Loudová, Havlíková ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 36.90 418.00
18 Bednaříková, Zemanová, Průšová, Marešová Bednaříková, Zemanová, Průšová, Marešová ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 4 36.98 413.00
19 Spáčilová, Chrastná, Kakrdová, Pozníková Spáčilová, Chrastná, Kakrdová, Pozníková ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 4 37.15 403.00
20 Nováková, Nováková, Brettová, Šantavá Nováková, Nováková, Brettová, Šantavá ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1 37.38 391.00
21 Blahutová, Plachá, Domeová, Zaoralová Blahutová, Plachá, Domeová, Zaoralová ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 4 38.84 314.00
22 Macounová, Janoušková, Rulíková, Neugbergová Macounová, Janoušková, Rulíková, Neugbergová ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 39.57 279.00
Mojžíšová, Vavroušková, Zemanová, Byrtusová Mojžíšová, Vavroušková, Zemanová, Byrtusová ZŠ Semice ZŠ Semice 2 DNF
Hubnerová, Doktorová, Cibriková, Zemancová Hubnerová, Doktorová, Cibriková, Zemancová ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk DNF
Karbanová, Hubnerová, Drahošová, Hubálková Karbanová, Hubnerová, Drahošová, Hubálková ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk DNF

skok vysoký - Žáci

(út, 10.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,30 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1= Jan FoltýnJan Foltýn
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
07 7 1.66 512.00
1= Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 11 1.66 512.00
3 Radek ČernýRadek Černý
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
06 4 1.58 449.00
4= Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
07 34 1.54 419.00
4= Adam PlačekAdam Plaček
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 25 1.54 419.00
4= Kryštof JelínekKryštof Jelínek
ZŠ Semice ZŠ Semice
06 12 1.54 419.00
4= Jakub ŠulcJakub Šulc
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
07 38 1.54 419.00
4= Vlastimil HercokVlastimil Hercok
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 10 1.54 419.00
4= Adam AdamecAdam Adamec
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 1 1.54 419.00
4= Martin RoušalMartin Roušal
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
06 28 1.54 419.00
11= Jan ČechJan Čech
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
06 3 1.50 389.00
11= Adam PavlišAdam Pavliš
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 24 1.50 389.00
13= Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
07 27 1.46 360.00
13= Michal KonečnýMichal Konečný
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 17 1.46 360.00
13= Václav MetzlVáclav Metzl
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 23 1.46 360.00
13= Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
ZŠ Semice ZŠ Semice
06 26 1.46 360.00
13= Patrik KošvanecPatrik Košvanec
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 18 1.46 360.00
13= Jaroslav MichlJaroslav Michl
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
06 44 1.46 360.00
19= Olexii BabchenkoOlexii Babchenko
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
06 2 1.38 303.00
19= Marek PřibylMarek Přibyl
ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F.
07 8 1.38 303.00
19= Štěpán KrykaŠtěpán Kryka
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 33 1.38 303.00
19= Filip DoležalFilip Doležal
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 5 1.38 303.00
19= Matěj TáborskýMatěj Táborský
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
08 40 1.38 303.00
19= Matěj ŠilhánMatěj Šilhán
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
07 36 1.38 303.00
19= Ondřej VoničkaOndřej Vonička
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
06 42 1.38 303.00
19= Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
06 39 1.38 303.00
19= Dominik SeresDominik Seres
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
07 31 1.38 303.00
19= Kryštof EngehalerKryštof Engehaler
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 6 1.38 303.00
19= Jan LenerJan Lener
ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F.
07 20 1.38 303.00
30= Lukáš KolenčíkLukáš Kolenčík
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 15 1.30 250.00
30= Ladislav HejtmanLadislav Hejtman
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
06 9 1.30 250.00
30= Josef SaranJosef Saran
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 30 1.30 250.00
30= Ondřej KočišOndřej Kočiš
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 14 1.30 250.00
30= Adam KrálAdam Král
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
07 13 1.30 250.00
30= Samuel NovotnýSamuel Novotný
ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F.
07 19 1.30 250.00
30= Richard VymětalíkRichard Vymětalík
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 22 1.30 250.00
30= Teodor KončickýTeodor Končický
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 16 1.30 250.00
30= Petr SkokanPetr Skokan
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 32 1.30 250.00
30= Antonín ŠiftaAntonín Šifta
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
06 35 1.30 250.00
40= Adam VrabecAdam Vrabec
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
08 43 1.22 200.00
40= Miroslav RybářMiroslav Rybář
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
07 29 1.22 200.00
40= Antonín TučekAntonín Tuček
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 41 1.22 200.00
Vincent LuňákVincent Luňák
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
08 21 NM
Celkem 43 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,22 1,30 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,64 1,68 1,72 1,74 1,78 1,82 Body
1= Daniela HubalováDaniela Hubalová
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 13 1.50 621.00
1= Valerie NovákováValerie Nováková
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
07 26 1.50 621.00
1= Nora MalichováNora Malichová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
08 21 1.50 621.00
4= Lucie SvěcenáLucie Svěcená
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
08 35 1.46 577.00
4= Lucie NovákováLucie Nováková
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 25 1.46 577.00
6 Nikol PošíkováNikol Pošíková
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 31 1.42 534.00
7 Anežka HeřtusováAnežka Heřtusová
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 11 1.38 491.00
8= Nella PozníkováNella Pozníková
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 32 1.30 409.00
8= Daniela KnotnerováDaniela Knotnerová
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 16 1.30 409.00
8= Natálie PetrováNatálie Petrová
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
07 29 1.30 409.00
8= Karina BerdarKarina Berdar
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 2 1.30 409.00
8= Jana NovotnáJana Novotná
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 28 1.30 409.00
8= Evelin ZemancováEvelin Zemancová
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
08 40 1.30 409.00
8= Natálie ŠusterováNatálie Šusterová
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
08 38 1.30 409.00
15= Johana HalaxováJohana Halaxová
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 10 1.22 331.00
15= Jana NěmcováJana Němcová
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 24 1.22 331.00
15= Marijana ŠípkováMarijana Šípková
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 37 1.22 331.00
15= Nicol MarchalNicol Marchal
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 22 1.22 331.00
15= Klára SpáčilováKlára Spáčilová
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 34 1.22 331.00
15= Kristýna JenčíkováKristýna Jenčíková
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
07 15 1.22 331.00
15= Adéla ŠebelováAdéla Šebelová
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
06 36 1.22 331.00
15= Alena ČápováAlena Čápová
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
06 7 1.22 331.00
15= Dominika HolánkováDominika Holánková
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
07 12 1.22 331.00
15= Eliška HubnerováEliška Hubnerová
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
08 14 1.22 331.00
15= Adéla BoubínováAdéla Boubínová
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
08 4 1.22 331.00
15= Aneta LadrováAneta Ladrová
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 19 1.22 331.00
15= Aneta KaráskováAneta Karásková
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
08 41 1.22 331.00
28= Valerie BížováValerie Bížová
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
07 3 1.14 257.00
28= Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 1 1.14 257.00
28= Dorota NovotnáDorota Novotná
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 27 1.14 257.00
28= Michaela MojžíšováMichaela Mojžíšová
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 23 1.14 257.00
28= Valerie WenzlováValerie Wenzlová
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
08 39 1.14 257.00
28= Markéta KordačováMarkéta Kordačová
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
06 17 1.14 257.00
28= Daniela ByrtusováDaniela Byrtusová
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 5 1.14 257.00
28= Andrea PlacháAndrea Plachá
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
06 30 1.14 257.00
28= Daniela LepejováDaniela Lepejová
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 20 1.14 257.00
28= Sára ZemanováSára Zemanová
ZŠ Semice ZŠ Semice
08 33 1.14 257.00
28= Tereza CibrikováTereza Cibriková
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
08 6 1.14 257.00
28= Kateřina KyselákováKateřina Kyseláková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
07 18 1.14 257.00
28= Aneta DomeováAneta Domeová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 9 1.14 257.00
28= Kateřina MacounováKateřina Macounová
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
07 42 1.14 257.00
28= Jana ČihákováJana Čiháková
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 8 1.14 257.00
Celkem 42 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PřibylMarek Přibyl
ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F.
07 21 5.88 561.00
2 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 13 5.68 519.00
3 Ondřej MusilOndřej Musil
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
07 27 5.62 506.00
4 Petr ŽabenskýPetr Žabenský
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
08 41 5.51 483.00
5 Jan FoltýnJan Foltýn
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
07 10 5.43 467.00
6 Martin RoušalMartin Roušal
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
06 29 5.30 441.00
7 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
06 8 5.24 429.00
8 Vladimir GainulinVladimir Gainulin
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 11 5.18 417.00
9 Lucas PousteckýLucas Poustecký
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 28 5.15 411.00
10 Jaroslav MichlJaroslav Michl
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
06 26 5.06 394.00
11 Radek ČernýRadek Černý
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
06 5 5.04 390.00
12 Dominik ZnamínkoDominik Znamínko
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 40 4.99 380.00
13= Adam BenešAdam Beneš
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 2 4.94 371.00
13= Václav BryndzaVáclav Bryndza
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 3 4.94 371.00
15 Tomáš KuklaTomáš Kukla
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
07 20 4.90 363.00
16 Marc LedroitMarc Ledroit
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 22 4.68 323.00
17 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
07 32 4.66 319.00
18 Matyáš ValentaMatyáš Valenta
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 37 4.65 317.00
19 Jan LenerJan Lener
ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F.
07 23 4.61 310.00
20= Filip DoležalFilip Doležal
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 9 4.60 308.00
20= Petr ToporkovPetr Toporkov
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
07 35 4.60 308.00
22= Daniel ČervenýDaniel Červený
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 6 4.56 301.00
22= Max AlexanderMax Alexander
ZŠ Semice ZŠ Semice
06 1 4.56 301.00
24 Antonín ŠiftaAntonín Šifta
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
06 33 4.49 288.00
25 Lukáš KamenecLukáš Kamenec
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
07 15 4.46 283.00
26 Jaroslav ČervenýJaroslav Červený
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 7 4.45 281.00
27= Teodor KončickýTeodor Končický
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 17 4.43 278.00
27= Václav LhotskýVáclav Lhotský
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
08 24 4.43 278.00
29= Mikuláš HavelkaMikuláš Havelka
ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F.
08 12 4.40 273.00
29= Jan KubicaJan Kubica
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
08 19 4.40 273.00
31 Adam KrálAdam Král
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
07 14 4.39 271.00
32 Matěj ŠilhánMatěj Šilhán
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
07 34 4.35 264.00
33 Lukáš KolenčíkLukáš Kolenčík
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 16 4.32 259.00
34= Kryštof ČáslavskýKryštof Čáslavský
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 4 4.28 252.00
34= Miroslav RulíkMiroslav Rulík
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
06 30 4.28 252.00
36 Šimon JílekŠimon Jílek
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 42 4.27 250.00
37 Jiří ZázvůrekJiří Zázvůrek
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
06 39 4.16 232.00
38 Vladimír StejskalVladimír Stejskal
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
08 31 4.09 220.00
39 Daniel KřížDaniel Kříž
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
06 18 3.90 190.00
40 Václav MetzlVáclav Metzl
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 25 3.72 162.00
41 Mikoláš UherMikoláš Uher
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
06 36 3.50 130.00
Celkem 41 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie NovákováLucie Nováková
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 30 5.00 559.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 1 4.90 532.00
3= Nora MalichováNora Malichová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
08 25 4.66 469.00
3= Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
08 37 4.66 469.00
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 24 4.63 461.00
6 Gabriela KrejčíkováGabriela Krejčíková
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 18 4.54 438.00
7 Veronika PokornáVeronika Pokorná
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
07 31 4.52 433.00
8 Adéla ZedníkováAdéla Zedníková
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
06 44 4.46 418.00
9 Eliška FrancováEliška Francová
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
08 8 4.42 408.00
10 Evelin ZemancováEvelin Zemancová
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
08 45 4.35 391.00
11 Klára CafourkováKlára Cafourková
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
06 5 4.31 381.00
12 Martina JežkováMartina Ježková
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
08 15 4.24 364.00
13 Hana VeseláHana Veselá
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 42 4.23 362.00
14 Justýna VodvářkováJustýna Vodvářková
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 26 4.22 359.00
15 Rozálie BohušováRozálie Bohušová
ZŠ Semice ZŠ Semice
08 4 4.19 352.00
16 Evelína DusováEvelína Dusová
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 7 4.18 350.00
17 Nella PozníkováNella Pozníková
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 33 4.13 338.00
18 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 6 4.10 331.00
19= Monika VávrováMonika Vávrová
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
08 41 4.06 322.00
19= Marie ZemanováMarie Zemanová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
07 46 4.06 322.00
21 Anna KulíkováAnna Kulíková
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
08 21 3.99 306.00
22 Lucie SvobodováLucie Svobodová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 36 3.96 299.00
23 Dominika HolánkováDominika Holánková
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
07 11 3.90 285.00
24 Karina BerdarKarina Berdar
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 2 3.87 279.00
25 Anna KremenčukováAnna Kremenčuková
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
06 19 3.82 267.00
26 Aneta TrávníkováAneta Trávníková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
07 39 3.80 263.00
27 Karolína MiškovskáKarolína Miškovská
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
08 28 3.76 254.00
28= Natálie JanoušováNatálie Janoušová
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
06 14 3.75 252.00
28= Daniela KnotnerováDaniela Knotnerová
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 17 3.75 252.00
30= Michaela ZaoralováMichaela Zaoralová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
06 3 3.72 246.00
30= Eliška HubnerováEliška Hubnerová
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
08 13 3.72 246.00
32 Lucie PozlerováLucie Pozlerová
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
06 32 3.71 244.00
33= Kateřina SladkovskáKateřina Sladkovská
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
08 34 3.68 237.00
33= Adéla VojtíškováAdéla Vojtíšková
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
08 43 3.68 237.00
35 Valentýna KůrkováValentýna Kůrková
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
06 22 3.65 231.00
36 Adéla HanouskováAdéla Hanousková
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
06 9 3.63 227.00
37 Tereza MotejlováTereza Motejlová
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
08 29 3.60 220.00
38 Marie ŠrůtováMarie Šrůtová
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
08 38 3.58 216.00
39 Sára ZemanováSára Zemanová
ZŠ Semice ZŠ Semice
08 47 3.56 212.00
40 Adéla MikešováAdéla Mikešová
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
08 27 3.51 202.00
41 Andrea PlacháAndrea Plachá
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
06 48 3.49 198.00
42 Barbora VavrouškováBarbora Vavroušková
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 40 3.48 196.00
43 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
08 20 3.46 192.00
44 Sofie LadjimiSofie Ladjimi
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
08 23 3.42 184.00
45 Klára SpáčilováKlára Spáčilová
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 35 3.31 163.00
46 Natálie HofmeisterováNatálie Hofmeisterová
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 10 3.21 144.00
Celkem 46 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla MikešováAdéla Mikešová
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
08 33 09.40 490.00
2 Gabriela KrejčíkováGabriela Krejčíková
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 25 09.09 470.00
3 Marijana ŠípkováMarijana Šípková
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 39 08.94 460.00
4 Gita ŽákováGita Žáková
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 46 08.90 458.00
5 Anna ChvojkováAnna Chvojková
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 17 08.54 434.00
6 Anežka HeřtusováAnežka Heřtusová
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 13 08.21 413.00
7 Valerie BížováValerie Bížová
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
07 2 08.20 412.00
8 Adéla JankováAdéla Janková
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
22 18 08.04 402.00
9 Zuzana HubálkováZuzana Hubálková
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
07 15 07.76 384.00
10 Aneta LadrováAneta Ladrová
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 28 07.66 377.00
11 Jana FoltováJana Foltová
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 7 07.65 377.00
12 Kamila BečvářováKamila Bečvářová
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 1 07.61 374.00
13 Laura DytrychováLaura Dytrychová
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
07 6 07.54 370.00
14 Lenka ČernáLenka Černá
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
06 4 07.35 357.00
15 Kamila HamáčkováKamila Hamáčková
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 9 07.33 356.00
16 Michaela ZaoralováMichaela Zaoralová
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
06 45 07.30 354.00
17 Adéla ChrastnáAdéla Chrastná
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
06 16 07.15 345.00
18 Anna RůžičkováAnna Růžičková
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 36 07.14 344.00
19 Tereza KarbanováTereza Karbanová
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
07 22 07.10 341.00
20 Johana HalaxováJohana Halaxová
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 8 07.05 338.00
21 Kristýna ŠlégrováKristýna Šlégrová
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 29 07.02 336.00
22 Johana HřebíkováJohana Hřebíková
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
07 14 07.00 335.00
23 Kateřina VejtrubováKateřina Vejtrubová
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 43 06.94 331.00
24 Adéla BoubínováAdéla Boubínová
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
08 3 06.83 324.00
25 Anna HendrychováAnna Hendrychová
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
06 11 06.78 321.00
26 Alžběta JanouškováAlžběta Janoušková
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
07 19 06.75 319.00
27 Sarah LadjimiSarah Ladjimi
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
07 27 06.73 318.00
28 Denisa LevováDenisa Levová
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
07 30 06.72 317.00
29 Eliška TesařováEliška Tesařová
ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
07 40 06.71 316.00
30 Jana ČihákováJana Čiháková
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 5 06.60 309.00
31 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 26 06.55 306.00
32 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
07 10 06.51 304.00
33 Mia HeryánováMia Heryánová
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
07 12 06.50 303.00
34 Karolína StrakováKarolína Straková
ZŠ Semice ZŠ Semice
08 37 06.41 297.00
35 Markéta KordačováMarkéta Kordačová
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
06 24 06.22 285.00
36 Amálie HromádkováAmálie Hromádková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
07 20 06.20 284.00
37 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
08 32 05.98 270.00
38 Renata RulíkováRenata Rulíková
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
06 35 05.90 265.00
39 Barbora VavrouškováBarbora Vavroušková
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 41 05.89 264.00
40 Sabina NovotnáSabina Novotná
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
08 34 05.71 253.00
41 Karolína LhotákováKarolína Lhotáková
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
07 31 05.69 252.00
42 Erika KolářováErika Kolářová
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
07 23 05.31 228.00
43 Julie ŠantaváJulie Šantavá
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 38 05.22 222.00
44 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
07 21 05.08 213.00
Celkem 44 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 43 13.58 703.00
2 Jiří KudyvejsJiří Kudyvejs
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
07 23 12.18 617.00
3 Vojtěch ŠmrhaVojtěch Šmrha
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
07 38 11.52 577.00
4 Štěpán KrykaŠtěpán Kryka
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 22 11.40 570.00
5 Denis LencDenis Lenc
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 24 11.29 563.00
6 Stanislav BrokStanislav Brok
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 4 11.04 548.00
7 Ondřej ŠtrynekOndřej Štrynek
ZŠ Semice ZŠ Semice
06 40 11.02 547.00
8 Tomáš BylenkoTomáš Bylenko
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
06 5 10.49 515.00
9 Lukáš DvořákLukáš Dvořák
ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady
07 11 10.01 486.00
10 Daniel ČervenýDaniel Červený
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 7 09.82 475.00
11 František BohdalFrantišek Bohdal
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
06 3 09.67 466.00
12 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L...
06 20 09.62 463.00
13 Lukáš HerclíkLukáš Herclík
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
07 15 09.62 463.00
14 Daniel ŽižkaDaniel Žižka
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
06 45 09.50 456.00
15 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 27 09.41 450.00
16 Jakub NejedlýJakub Nejedlý
ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec
06 26 09.40 450.00
17 Kristián JežekKristián Ježek
ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova
06 17 09.38 448.00
18 Luboš BělíčekLuboš Bělíček
ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F.
06 2 09.30 444.00
19= Dominik ŠormDominik Šorm
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
07 39 09.20 438.00
19= Kryštof ČáslavskýKryštof Čáslavský
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 6 09.20 438.00
21 Matěj SoučekMatěj Souček
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
08 34 09.11 432.00
22 Adam HájekAdam Hájek
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
06 14 09.01 426.00
23 Martin DevátýMartin Devátý
ZŠ Juventa ZŠ Juventa
07 10 08.70 408.00
24= Martin RulcMartin Rulc
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
07 30 08.67 406.00
24= Filip PoršFilip Porš
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
06 28 08.67 406.00
26 Jaroslav ČervenýJaroslav Červený
ZŠ Semice ZŠ Semice
07 8 08.65 405.00
27 Michal KašparMichal Kašpar
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
06 18 08.55 399.00
28= Václav LhotskýVáclav Lhotský
ZŠ Kounice ZŠ Kounice
08 25 08.48 395.00
28= Jaromír ŘíhaJaromír Říha
ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
06 21 08.48 395.00
30 Jakub MalíkJakub Malík
ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F.
07 13 08.47 394.00
31 Vít ŠestákVít Šesták
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 35 08.46 394.00
32 František ŠimákFrantišek Šimák
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
07 46 08.39 389.00
33 Mikoláš UherMikoláš Uher
ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou
06 42 08.21 379.00
34 Lukáš SekeraLukáš Sekera
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 33 08.18 377.00
35 Jan HochmanJan Hochman
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 16 08.00 366.00
36 Tomáš AmbrožTomáš Ambrož
ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
08 1 07.98 365.00
37 Denis PrachDenis Prach
ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys...
07 29 07.93 362.00
38 MArtin FoltaMArtin Folta
ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 12 07.88 359.00
39 Antonín TučekAntonín Tuček
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad
07 41 07.22 320.00
40 Jan KopečekJan Kopeček
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ...
07 19 07.03 309.00
41 Filip ČervinkaFilip Červinka
ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové
08 9 05.47 218.00
Celkem 41 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal MyškaMichal Myška 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 1534
2 Matyáš KubečkaMatyáš Kubečka 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 1522
3 Adam MartínekAdam Martínek 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 1501
4 Lukáš HerclíkLukáš Herclík 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 1364
5 Václav BryndzaVáclav Bryndza 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 1349
6 Matyáš ValentaMatyáš Valenta 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1332
7 Daniel MarákDaniel Marák 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 1327
8 Radek ČernýRadek Černý 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 1261
9 Michal KašparMichal Kašpar 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1244
10 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1202
11 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 1180
12 Ladislav HejtmanLadislav Hejtman 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 1174
13 Marek PřibylMarek Přibyl 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 1164
14 Marek ŠimonMarek Šimon 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1083
15 Ondřej MusilOndřej Musil 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 1080
16 Antonín ŠiftaAntonín Šifta 06 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 1045
17 Matěj HejzlarMatěj Hejzlar 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 1032
18= Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 1031
18= Martin OttaMartin Otta 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1031
20 Jan FoltýnJan Foltýn 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0979
21 Jakub ŠulcJakub Šulc 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0944
22 Lucas PousteckýLucas Poustecký 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0942
23 Tomáš KuklaTomáš Kukla 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0920
24 Denis PrachDenis Prach 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0897
25 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 06 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0892
26 Petr DejmlingPetr Dejmling 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0889
27 Daniel PortyšDaniel Portyš 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0883
28 Albert SloupAlbert Sloup 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0859
29 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0811
30 Daniel ČervenýDaniel Červený 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 0776
31 Miroslav RulíkMiroslav Rulík 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0759
32 Jaroslav MichlJaroslav Michl 06 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0754
33 Jakub MalíkJakub Malík 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0749
34 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0738
35 Max AlexanderMax Alexander 06 ZŠ Semice ZŠ Semice 0729
36 Jiří ZázvůrekJiří Zázvůrek 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0712
37 Lukáš KamenecLukáš Kamenec 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0711
38 Lukáš VejvarLukáš Vejvar 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0703
39 Martin RulcMartin Rulc 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0672
40 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0641
41 Jiří KudyvejsJiří Kudyvejs 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0617
42 Jan LenerJan Lener 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0613
43 Filip DoležalFilip Doležal 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0611
44 Vojtěch SvátekVojtěch Svátek 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0583
45 Vojtěch ŠmrhaVojtěch Šmrha 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0577
46 Štěpán KrykaŠtěpán Kryka 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0570
47 Martin DevátýMartin Devátý 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0567
48 Denis LencDenis Lenc 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0563
49 Jiří KrálJiří Král 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0561
50 Štěpán PoledneŠtěpán Poledne 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0558
51 Stanislav BrokStanislav Brok 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0548
52 Ondřej ŠtrynekOndřej Štrynek 06 ZŠ Semice ZŠ Semice 0547
53 Yaroslav YefremenkoYaroslav Yefremenko 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0543
54 Andrii IvasivAndrii Ivasiv 06 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0528
55 Teodor KončickýTeodor Končický 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0528
56 Václav MetzlVáclav Metzl 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0522
57 Tomáš BylenkoTomáš Bylenko 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0515
58 Lukáš KolenčíkLukáš Kolenčík 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0509
59 David GoliašDavid Goliaš 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0506
60 Lukáš HavlinaLukáš Havlina 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0503
61 Šimon NovákŠimon Novák 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0495
62= Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 06 ZŠ Semice ZŠ Semice 0483
62= Petr ŽabenskýPetr Žabenský 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0483
64 Matyáš KrálMatyáš Král 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0473
65 Marek SuchanMarek Suchan 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0471
66 František BohdalFrantišek Bohdal 06 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0466
67 Daniel ŽižkaDaniel Žižka 06 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0456
68= Jakub NejedlýJakub Nejedlý 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0450
68= Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0450
70 Kristián JežekKristián Ježek 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0448
71 Mikuláš HavelkaMikuláš Havelka 08 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0445
72 Luboš BělíčekLuboš Bělíček 06 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0444
73 Jaromír ŘíhaJaromír Říha 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0442
74 Dominik SeresDominik Seres 07 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0441
75= Kryštof ČáslavskýKryštof Čáslavský 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0438
75= Dominik ŠormDominik Šorm 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0438
77 Matěj SoučekMatěj Souček 08 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0432
78 Adam HájekAdam Hájek 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0426
79= Adam PlačekAdam Plaček 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0419
79= Vlastimil HercokVlastimil Hercok 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0419
79= Martin RoušalMartin Roušal 06 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0419
79= Adam AdamecAdam Adamec 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0419
79= Kryštof JelínekKryštof Jelínek 06 ZŠ Semice ZŠ Semice 0419
84 Vladimir GainulinVladimir Gainulin 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0417
85 Vincent LuňákVincent Luňák 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0415
86 Filip PoršFilip Porš 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0406
87 Samuel NovotnýSamuel Novotný 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0401
88 Vít ŠestákVít Šesták 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0394
89 Adam KoulaAdam Koula 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0393
90 Matěj ChudobaMatěj Chudoba 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0391
91= Jan ČechJan Čech 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0389
91= František ŠimákFrantišek Šimák 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0389
91= Adam PavlišAdam Pavliš 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 0389
94 Dominik ZnamínkoDominik Znamínko 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0380
95 Lukáš SekeraLukáš Sekera 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0377
96 Matyáš MalýMatyáš Malý 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0372
97 Adam BenešAdam Beneš 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0371
98 Jan HochmanJan Hochman 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0366
99 Michal KonečnýMichal Konečný 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0360
100 Josef ZítaJosef Zíta 06 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0335
101 Antonín TučekAntonín Tuček 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0320
102= Kryštof EngehalerKryštof Engehaler 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0303
102= Matěj ŠilhánMatěj Šilhán 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0303
102= Matěj TáborskýMatěj Táborský 08 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0303
105 Jan NistorJan Nistor 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0293
106 Jan KubicaJan Kubica 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0273
107 Adam KrálAdam Král 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0271
108= Richard VymětalíkRichard Vymětalík 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0250
108= Petr SkokanPetr Skokan 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0250
108= Ondřej KočišOndřej Kočiš 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0250
111 Jiří KašparJiří Kašpar 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0219
112= Miroslav RybářMiroslav Rybář 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0200
112= Adam VrabecAdam Vrabec 08 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0200
114 Daniel KřížDaniel Kříž 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0190
115 Mikoláš UherMikoláš Uher 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0130
116 Jakub KáraJakub Kára 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0102
117= Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0000
117= Šimon JílekŠimon Jílek 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0000
119= Tomáš JobákTomáš Jobák 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0000
119= Patrik KošvanecPatrik Košvanec 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
119= Jan GolasowskiJan Golasowski 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0000
119= MArtin FoltaMArtin Folta 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
119= Jakub VejvodaJakub Vejvoda 07 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0000
119= Tomáš KožurikTomáš Kožurik 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0000
119= Matouš SoučekMatouš Souček 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
119= Václav LhotskýVáclav Lhotský 08 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0000
119= Josef SaranJosef Saran 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
119= Jan KopečekJan Kopeček 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
119= Václav HonzákVáclav Honzák 08 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0000
119= Martin SoukupMartin Soukup 06 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0000
119= Marek ŘímanMarek Říman 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
119= Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
119= Tomáš AmbrožTomáš Ambrož 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
119= Jan VelebilJan Velebil 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
119= Tomáš ChudobaTomáš Chudoba 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0000
119= Tomáš TruhlářTomáš Truhlář 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
119= Martin ČechMartin Čech 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
119= Jakub PažoutJakub Pažout 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 0000
119= Marek MachMarek Mach 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
119= Jakub SkopalíkJakub Skopalík 07 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0000
119= Patrik JozaPatrik Joza 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0000
119= Tadeáš MacháčekTadeáš Macháček 06 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0000
119= Filip KřížFilip Kříž 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
119= Petr ToporkovPetr Toporkov 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
119= Sebastian LéblSebastian Lébl 06 ZŠ Letců R.A.F. ZŠ Letců R.A.F. 0000
119= Jakub BelzaJakub Belza 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0000
119= Olexii BabchenkoOlexii Babchenko 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0000
119= Lukáš DvořákLukáš Dvořák 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
119= Ondřej VoničkaOndřej Vonička 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
119= Filip ČervinkaFilip Červinka 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0000
119= Vladimír StejskalVladimír Stejskal 08 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
119= Marc LedroitMarc Ledroit 06 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
119= Jaroslav ČervenýJaroslav Červený 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 0000
Celkem 153 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1955
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1667
3 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1607
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 1511
5 Evelína DusováEvelína Dusová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 1457
6 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1377
7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 1371
8 Kristýna JenčíkováKristýna Jenčíková 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 1346
9 Rozálie BohušováRozálie Bohušová 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 1305
10 Monika VávrováMonika Vávrová 08 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 1255
11 Daniela HubalováDaniela Hubalová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 1253
12 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1145
13 Lucie NovákováLucie Nováková 08 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1136
14 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 1099
15 Nora MalichováNora Malichová 08 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 1090
16 Eliška FrancováEliška Francová 08 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0990
17 Jana NovotnáJana Novotná 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0985
18 Gita ŽákováGita Žáková 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0971
19 Martina JežkováMartina Ježková 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0941
20 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková 08 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0940
21 Kateřina PrůšováKateřina Průšová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0912
22 Gabriela KrejčíkováGabriela Krejčíková 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0908
23 Anežka HeřtusováAnežka Heřtusová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0904
24 Jana NěmcováJana Němcová 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0901
25 Dominika MacháčkováDominika Macháčková 08 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0872
26 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 08 ZŠ Semice ZŠ Semice 0852
27 Hana VeseláHana Veselá 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0837
28 Evelin ZemancováEvelin Zemancová 08 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0800
29 Adéla ZedníkováAdéla Zedníková 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0798
30 Marijana ŠípkováMarijana Šípková 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0791
31 Johana HřebíkováJohana Hřebíková 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0753
32= Nella PozníkováNella Pozníková 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0747
32= Natálie ŠusterováNatálie Šusterová 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0747
34 Klára BurešováKlára Burešová 06 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0720
35 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0707
36 Karina BerdarKarina Berdar 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0688
37 Marie ZemanováMarie Zemanová 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0687
38 Adéla JankováAdéla Janková 22 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0687
39 Valerie BížováValerie Bížová 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0669
40 Kateřina SladkovskáKateřina Sladkovská 08 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0665
41 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0662
42 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0655
43 Kateřina MacounováKateřina Macounová 07 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0632
44 Jana NovákováJana Nováková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0629
45 Natálie JanoušováNatálie Janoušová 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0626
46 Valerie NovákováValerie Nováková 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0621
47 Dominika HolánkováDominika Holánková 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0616
48 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0609
49 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0582
50= Eliška HubnerováEliška Hubnerová 08 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0577
50= Marie ŠrůtováMarie Šrůtová 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0577
52 Ivana KalíškováIvana Kalíšková 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0576
53 Adéla HanouskováAdéla Hanousková 06 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0561
54 Kamila NěmečkováKamila Němečková 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0551
55 Ivana KalíškováIvana Kalíšková 08 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0543
56 Markéta KordačováMarkéta Kordačová 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0542
57 Nikol PošíkováNikol Pošíková 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0534
58 Nela LinhartováNela Linhartová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0526
59 Michaela MojžíšováMichaela Mojžíšová 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 0523
60 Denisa ŠmídováDenisa Šmídová 07 Základní a mateřská škola Loučeň Základní a mateřská škola L... 0487
61 Michaela LíbalováMichaela Líbalová 07 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0464
62 Andrea PlacháAndrea Plachá 06 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0455
63 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0444
64 Tereza ZelenkováTereza Zelenková 07 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0440
65 Sofie LadjimiSofie Ladjimi 08 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0438
66 Anna ChvojkováAnna Chvojková 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0434
67 Daniela KnotnerováDaniela Knotnerová 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0409
68 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0395
69 Eliška MyškováEliška Myšková 08 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0395
70 Zuzana HubálkováZuzana Hubálková 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0384
71 Klára CafourkováKlára Cafourková 06 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0381
72= Jana FoltováJana Foltová 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0377
72= Aneta LadrováAneta Ladrová 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0377
74 Kamila BečvářováKamila Bečvářová 07 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0374
75 Laura DytrychováLaura Dytrychová 07 ZŠ Tyršova ZŠ Tyršova 0370
76 Natálie HořejšováNatálie Hořejšová 08 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0369
77 Kamila HamáčkováKamila Hamáčková 07 ZŠ Semice ZŠ Semice 0356
78 Adéla ChrastnáAdéla Chrastná 06 ZŠ Václava Havla Poděbrady ZŠ Václava Havla Poděbrady 0345
79 Tereza KarbanováTereza Karbanová 07 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0341
80 Johana HalaxováJohana Halaxová 07 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0338
81 Kristýna ŠlégrováKristýna Šlégrová 07 ZŠ Libice nad Cidlinou ZŠ Libice nad Cidlinou 0336
82= Aneta KaráskováAneta Karásková 08 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0331
82= Kateřina VejtrubováKateřina Vejtrubová 06 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk ZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0331
82= Nicol MarchalNicol Marchal 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad Labem ZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 0331
82= Adéla ŠebelováAdéla Šebelová 06 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0331
82= Alena ČápováAlena Čápová 06 ZŠ Kounice ZŠ Kounice 0331
87 Jindřiška DoubravováJindřiška Doubravová 07 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0330
88 Anna HendrychováAnna Hendrychová 06 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala ... 0321
89 Alžběta JanouškováAlžběta Janoušková 07 ZŠ a MŠ Křinec ZŠ a MŠ Křinec 0319
90 Sarah LadjimiSarah Ladjimi 07 ZŠ Juventa ZŠ Juventa 0318
91= Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 07 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0306
91= Anna KulíkováAnna Kulíková 08 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Gymnázium Jiřího z Poděbrad 0306
93 Valentýna KůrkováValentýna Kůrková 06 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk ZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0304
94 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 07 ZŠ Městec Králové ZŠ Městec Králové 0304
95 Lucie SvobodováLucie Svobodová 08 ZŠ B. Hrozného Lys&