Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinská půlka

Bílina (13. 8. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.8.2022 - 15:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.26 q 792.00
2 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.31 q 775.00
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.39 q 749.00
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 07.52 q 706.00
5 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.67 q 659.00
6 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 1 07.99 q 563.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.8.2022 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.05 q 865.00
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.55 q 697.00
3 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 07.56 q 694.00
4 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 07.59 q 684.00
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.62 q 675.00
6 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 1 07.66 q 662.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.8.2022 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 07.50 q 713.00
2 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.50 q 713.00
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.51 q 710.00
4 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.66 q 662.00
5 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.90 q 589.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.8.2022 - 15:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.40 q 745.00
2 Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.59 q 684.00
3 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 07.64 q 668.00
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.75 q 634.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 13.8.2022 - 15:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.76 q 631.00
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 4 07.89 q 592.00
3 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.99 q 563.00
4 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.09 q 534.00
5 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 6 08.14 q 520.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 13.8.2022 - 15:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 07.70 q 650.00
2 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 07.98 q 565.00
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.02 q 554.00
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.03 q 551.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 13.8.2022 - 15:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr FryčekPetr Fryček 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 07.95 q 574.00
2 David JuhásDavid Juhás 06 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 07.99 q 563.00
3 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.51 q 421.00
4 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.55 q 411.00
5 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 08.57 q 406.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 13.8.2022 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.07 q 540.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.13 q 523.00
3 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.25 q 489.00
4 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.72 q 369.00
5 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 09.11 q 280.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.05 q 865.00
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.26 q 792.00
3 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.31 q 775.00
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.39 q 749.00
5 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.40 q 745.00
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 07.50 q 713.00
6 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.50 q 713.00
8 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.51 q 710.00
9 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 07.52 q 706.00
10 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.55 q 697.00
11 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 07.56 q 694.00
12 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 07.59 q 684.00
12 Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.59 q 684.00
14 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.62 q 675.00
15 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 07.64 q 668.00
16 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 1 07.66 q 662.00
16 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.66 q 662.00
18 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.67 q 659.00
19 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 07.70 q 650.00
20 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.75 q 634.00
21 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.76 q 631.00
22 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 4 07.89 q 592.00
23 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.90 q 589.00
24 Petr FryčekPetr Fryček 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 07.95 q 574.00
25 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 07.98 q 565.00
26 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 1 07.99 q 563.00
26 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.99 q 563.00
26 David JuhásDavid Juhás 06 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 07.99 q 563.00
29 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.02 q 554.00
30 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.03 q 551.00
31 Matouš ČernýMatouš Černý 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.07 q 540.00
32 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.09 q 534.00
33 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.13 q 523.00
34 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 6 08.14 q 520.00
35 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.25 q 489.00
36 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.51 q 421.00
37 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.55 q 411.00
38 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 08.57 q 406.00
39 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.72 q 369.00
40 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 09.11 q 280.00

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.8.2022 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 07.68 q 949.00
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 08.14 q 806.00
3 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.17 q 797.00
4 Sabina ZáblockáSabina Záblocká 06 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 08.26 q 770.00
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.27 q 767.00
6 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.41 q 726.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.8.2022 - 16:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.19 q 791.00
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.37 q 738.00
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.40 q 729.00
4 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.42 q 723.00
5 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.49 q 704.00
6 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.65 q 659.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.8.2022 - 16:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 08.22 q 782.00
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.40 q 729.00
3 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.44 q 718.00
4 Klára DufkováKlára Dufková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 08.46 q 712.00
5 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.56 q 684.00
6 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.67 q 654.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 13.8.2022 - 16:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 08.64 q 662.00
2 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.72 q 640.00
3 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 08.72 q 640.00
4 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 08.75 q 632.00
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.87 q 600.00
6 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.90 q 592.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 13.8.2022 - 16:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HruškováMichaela Hrušková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 08.68 q 651.00
2 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.72 q 640.00
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.73 q 637.00
4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.05 q 553.00
5 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 1 09.20 q 516.00
6 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.27 q 499.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 13.8.2022 - 16:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.86 q 603.00
2 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 2 08.86 q 603.00
3 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 5 08.87 q 600.00
4 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 08.95 q 579.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 13.8.2022 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.63 q 665.00
2 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.01 q 564.00
3 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.14 q 531.00
4 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.32 q 487.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 13.8.2022 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svetlana PleskachSvetlana Pleskach 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 09.16 q 526.00
2 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.22 q 511.00
3 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.33 q 484.00
4 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 10.12 q 312.00
5 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 6 10.51 q 240.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 07.68 q 949.00
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 08.14 q 806.00
3 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.17 q 797.00
4 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.19 q 791.00
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 08.22 q 782.00
6 Sabina ZáblockáSabina Záblocká 06 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 08.26 q 770.00
7 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.27 q 767.00
8 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.37 q 738.00
9 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.40 q 729.00
9 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.40 q 729.00
11 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.41 q 726.00
12 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.42 q 723.00
13 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.44 q 718.00
14 Klára DufkováKlára Dufková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 08.46 q 712.00
15 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.49 q 704.00
16 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.56 q 684.00
17 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.63 q 665.00
18 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 08.64 q 662.00
19 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.65 q 659.00
20 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.67 q 654.00
21 Michaela HruškováMichaela Hrušková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 08.68 q 651.00
22 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.72 q 640.00
22 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 08.72 q 640.00
22 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.72 q 640.00
25 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.73 q 637.00
26 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 08.75 q 632.00
27 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.86 q 603.00
27 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 2 08.86 q 603.00
29 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.87 q 600.00
29 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 5 08.87 q 600.00
31 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.90 q 592.00
32 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 08.95 q 579.00
33 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.01 q 564.00
34 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.05 q 553.00
35 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.14 q 531.00
36 Svetlana PleskachSvetlana Pleskach 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 09.16 q 526.00
37 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 1 09.20 q 516.00
38 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.22 q 511.00
39 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.27 q 499.00
40 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.32 q 487.00
41 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.33 q 484.00
42 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 10.12 q 312.00
43 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 6 10.51 q 240.00