Finále KP družstev mladšího žactva
Bílina (21. 9. 2022)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (st, 21.9.2022 - 16:15) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KošaVojtěch Koša | 09 | AK Bílina | 4 | 08.01 | qA | |||||||||||||
2 | Viktor De StefanisViktor De Stefanis | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | SB 09.13 | qA | |||||||||||||
3 | Jan VrňákJan Vrňák | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 09.29 | qB | |||||||||||||
4 | Jan HolubJan Holub | 09 | AK Bílina | 2 | 10.67 | ||||||||||||||
5 | Petr ŘíhaPetr Říha | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 11.17 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (st, 21.9.2022 - 16:15) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tim VaňkátTim Vaňkát | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.78 | qA | |||||||||||||
2 | Alex ZamrazilAlex Zamrazil | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 08.96 | qA | |||||||||||||
3 | Jan KabelaJan Kabela | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 09.38 | qB | |||||||||||||
4 | Jakub KlímaJakub Klíma | 11 | ASK Lovosice | 2 | PB 09.87 | qB | |||||||||||||
5 | Tomáš HrachTomáš Hrach | 10 | ASK Lovosice | 5 | 10.41 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (st, 21.9.2022 - 16:15) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.99 | qA | |||||||||||||
2 | Matěj KlitschMatěj Klitsch | 10 | ASK Lovosice | 3 | 09.10 | qA | |||||||||||||
3 | Jakub SmažíkJakub Smažík | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 09.15 | qB | |||||||||||||
4 | Jan NovotnýJan Novotný | 10 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 09.78 | qB | |||||||||||||
5 | Adam KabešAdam Kabeš | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 10.15 | qB | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KošaVojtěch Koša | 09 | AK Bílina | 4 | 08.01 | qA | |||
2 | Tim VaňkátTim Vaňkát | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.78 | qA | |||
3 | Alex ZamrazilAlex Zamrazil | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 08.96 | qA | |||
4 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.99 | qA | |||
5 | Matěj KlitschMatěj Klitsch | 10 | ASK Lovosice | 3 | 09.10 | qA | |||
6 | Viktor De StefanisViktor De Stefanis | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | SB 09.13 | qA | |||
7 | Jakub SmažíkJakub Smažík | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 09.15 | qB | |||
8 | Jan VrňákJan Vrňák | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 09.29 | qB | |||
9 | Jan KabelaJan Kabela | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 09.38 | qB | |||
10 | Jan NovotnýJan Novotný | 10 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 09.78 | qB | |||
11 | Jakub KlímaJakub Klíma | 11 | ASK Lovosice | 2 | PB 09.87 | qB | |||
12 | Adam KabešAdam Kabeš | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 10.15 | qB | |||
13 | Tomáš HrachTomáš Hrach | 10 | ASK Lovosice | 5 | 10.41 | ||||
14 | Jan HolubJan Holub | 09 | AK Bílina | 2 | 10.67 | ||||
15 | Petr ŘíhaPetr Říha | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 11.17 |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 21.9.2022 - 17:05) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KošaVojtěch Koša | 09 | AK Bílina | 4 | SB 07.99 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tim VaňkátTim Vaňkát | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 08.79 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | SB 08.92 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Alex ZamrazilAlex Zamrazil | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | SB 08.93 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Viktor De StefanisViktor De Stefanis | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | SB 09.11 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Matěj KlitschMatěj Klitsch | 10 | ASK Lovosice | 6 | 09.30 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 21.9.2022 - 17:10) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SmažíkJakub Smažík | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | SB 09.08 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Jan KabelaJan Kabela | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | SB 09.21 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jan VrňákJan Vrňák | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | SB 09.28 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Jan NovotnýJan Novotný | 10 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | SB 09.60 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Jakub KlímaJakub Klíma | 11 | ASK Lovosice | 6 | SB 09.83 | ||||||||||||||
6 | Adam KabešAdam Kabeš | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 10.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 21.9.2022 - 17:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková | 09 | ASK Lovosice | 3 | SB 08.66 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adriana ŘimsováAdriana Řimsová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | SB 08.70 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | SB 08.89 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nikola KlailováNikola Klailová | 09 | AK Most | 6 | 09.02 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Edita BlailováEdita Blailová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.03 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Denisa SvobodováDenisa Svobodová | 09 | ASK Lovosice | 1 | 09.10 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 21.9.2022 - 17:20) official | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová | 10 | AK Slovan Duchcov | 4 | SB 09.08 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Lota PříhodováLota Příhodová | 09 | ASK Lovosice | 3 | 09.25 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Eliška HrabánkováEliška Hrabánková | 10 | ASK Lovosice | 2 | SB 09.26 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana TupáZuzana Tupá | 11 | ASK Lovosice | 5 | 09.34 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Jana JestřábkováJana Jestřábková | 10 | AK Most | 1 | SB 09.36 | ||||||||||||||
6 | Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 09.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (st, 21.9.2022 - 16:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková | 09 | ASK Lovosice | 4 | 08.84 | qA | |||||||||||||
2 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 08.92 | qA | |||||||||||||
3 | Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 09.33 | qB | |||||||||||||
4 | Jana JestřábkováJana Jestřábková | 10 | AK Most | 5 | 09.43 | qB | |||||||||||||
MS | Anna RosenbaumováAnna Rosenbaumová | 10 | ASK Lovosice | 6 | 10.09 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (st, 21.9.2022 - 16:30) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KlailováNikola Klailová | 09 | AK Most | 4 | 08.97 | qA | |||||||||||||
2 | Denisa SvobodováDenisa Svobodová | 09 | ASK Lovosice | 3 | 09.02 | qA | |||||||||||||
3 | Zuzana TupáZuzana Tupá | 11 | ASK Lovosice | 5 | 09.28 | qB | |||||||||||||
4 | Rozálie BaškováRozálie Bašková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.54 | ||||||||||||||
5 | Denisa LečbychováDenisa Lečbychová | 10 | ASK Lovosice | 6 | 10.13 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (st, 21.9.2022 - 16:30) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana ŘimsováAdriana Řimsová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.79 | qA | |||||||||||||
2 | Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová | 10 | AK Slovan Duchcov | 3 | 09.15 | qB | |||||||||||||
3 | Nela GajdošováNela Gajdošová | 10 | ASK Lovosice | 2 | 09.45 | ||||||||||||||
4 | Alžběta KřížováAlžběta Křížová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
MS | Justýna NěmečkováJustýna Němečková | 10 | ASK Lovosice | 6 | 10.25 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 04 (st, 21.9.2022 - 16:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita BlailováEdita Blailová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 08.97 | qA | |||||||||||||
2 | Lota PříhodováLota Příhodová | 09 | ASK Lovosice | 4 | 09.21 | qB | |||||||||||||
3 | Eliška HrabánkováEliška Hrabánková | 10 | ASK Lovosice | 5 | 09.32 | qB | |||||||||||||
4 | Lada TomevováLada Tomevová | 10 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 09.56 | ||||||||||||||
5 | Michaela MalinováMichaela Malinová | 09 | AK Most | 6 | 10.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina OžďánováKateřina Ožďánová | 10 | ASK Lovosice | 1 | 10.04 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana ŘimsováAdriana Řimsová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.79 | qA | |||
2 | Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková | 09 | ASK Lovosice | 4 | 08.84 | qA | |||
3 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 08.92 | qA | |||
4 | Nikola KlailováNikola Klailová | 09 | AK Most | 4 | 08.97 | qA | |||
4 | Edita BlailováEdita Blailová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 08.97 | qA | |||
6 | Denisa SvobodováDenisa Svobodová | 09 | ASK Lovosice | 3 | 09.02 | qA | |||
7 | Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová | 10 | AK Slovan Duchcov | 3 | 09.15 | qB | |||
8 | Lota PříhodováLota Příhodová | 09 | ASK Lovosice | 4 | 09.21 | qB | |||
9 | Zuzana TupáZuzana Tupá | 11 | ASK Lovosice | 5 | 09.28 | qB | |||
10 | Eliška HrabánkováEliška Hrabánková | 10 | ASK Lovosice | 5 | 09.32 | qB | |||
11 | Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 09.33 | qB | |||
12 | Jana JestřábkováJana Jestřábková | 10 | AK Most | 5 | 09.43 | qB | |||
13 | Nela GajdošováNela Gajdošová | 10 | ASK Lovosice | 2 | 09.45 | ||||
14 | Alžběta KřížováAlžběta Křížová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 09.47 | ||||
15 | Rozálie BaškováRozálie Bašková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.54 | ||||
16 | Lada TomevováLada Tomevová | 10 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 09.56 | ||||
17 | Michaela MalinováMichaela Malinová | 09 | AK Most | 6 | 10.00 | ||||
18 | Kateřina OžďánováKateřina Ožďánová | 10 | ASK Lovosice | 1 | 10.04 | ||||
19 | Anna RosenbaumováAnna Rosenbaumová | 10 | ASK Lovosice | 6 | 10.09 | ||||
20 | Denisa LečbychováDenisa Lečbychová | 10 | ASK Lovosice | 6 | 10.13 | ||||
21 | Justýna NěmečkováJustýna Němečková | 10 | ASK Lovosice | 6 | 10.25 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 21.9.2022 - 18:10) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KošaVojtěch Koša | 09 | AK Bílina | 4 | 19.33 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vít KvasňaVít Kvasňa | 10 | Atletický klub Krupka, z.s. | 3 | PB 19.39 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin HakalaMartin Hakala | 09 | AK Bílina | 5 | 20.57 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Alex ZamrazilAlex Zamrazil | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 21.30 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Radek VaníkRadek Vaník | 10 | AK Bílina | 2 | 21.63 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 21.9.2022 - 18:10) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon ŠtochlŠimon Štochl | 09 | AK Bílina | 4 | PB 21.38 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 21.41 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš TomanecMatyáš Tomanec | 10 | Atletický klub Krupka, z.s. | 5 | PB 21.65 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Matěj KlitschMatěj Klitsch | 10 | ASK Lovosice | 2 | 22.50 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Jiří JurčaJiří Jurča | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 23.24 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 21.9.2022 - 18:10) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal VavřínekMichal Vavřínek | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 22.68 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KáraVojtěch Kára | 11 | AK Bílina | 5 | PB 23.52 | ||||||||||||||
3 | Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 3 | 24.04 | ||||||||||||||
4 | Štěpán MajerŠtěpán Majer | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 2 | PB 25.36 | ||||||||||||||
5 | Petr ŘíhaPetr Říha | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 28.83 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (st, 21.9.2022 - 18:10) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SmažíkJakub Smažík | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 22.63 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof VinczeKryštof Vincze | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 23.89 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PetržílkaTomáš Petržílka | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 24.09 | ||||||||||||||
4 | Jonáš BabickýJonáš Babický | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 27.60 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KošaVojtěch Koša | 09 | AK Bílina | 4 | 19.33 | 11.00 | |||
2 | Vít KvasňaVít Kvasňa | 10 | Atletický klub Krupka, z.s. | 3 | PB 19.39 | 9.00 | |||
3 | Martin HakalaMartin Hakala | 09 | AK Bílina | 5 | 20.57 | 8.00 | |||
4 | Alex ZamrazilAlex Zamrazil | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 21.30 | 7.00 | |||
5 | Šimon ŠtochlŠimon Štochl | 09 | AK Bílina | 4 | PB 21.38 | 6.00 | |||
6 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 21.41 | 5.00 | |||
7 | Radek VaníkRadek Vaník | 10 | AK Bílina | 2 | 21.63 | 4.00 | |||
8 | Matyáš TomanecMatyáš Tomanec | 10 | Atletický klub Krupka, z.s. | 5 | PB 21.65 | 3.00 | |||
9 | Matěj KlitschMatěj Klitsch | 10 | ASK Lovosice | 2 | 22.50 | 2.00 | |||
10 | Jakub SmažíkJakub Smažík | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 22.63 | 1.00 | |||
11 | Michal VavřínekMichal Vavřínek | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 22.68 | ||||
12 | Jiří JurčaJiří Jurča | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 23.24 | ||||
13 | Vojtěch KáraVojtěch Kára | 11 | AK Bílina | 5 | PB 23.52 | ||||
14 | Kryštof VinczeKryštof Vincze | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 23.89 | ||||
15 | Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 3 | 24.04 | ||||
16 | Tomáš PetržílkaTomáš Petržílka | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 24.09 | ||||
17 | Štěpán MajerŠtěpán Majer | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 2 | PB 25.36 | ||||
18 | Jonáš BabickýJonáš Babický | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 27.60 | ||||
19 | Petr ŘíhaPetr Říha | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 28.83 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 21.9.2022 - 18:20) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 21.15 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 21.76 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tereza NosováTereza Nosová | 10 | AK Slovan Duchcov | 2 | PB 22.18 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Karolína LukášováKarolína Lukášová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 22.22 | 6.50 | |||||||||||||
5 | Sofie ŠtorkováSofie Štorková | 10 | AK Slovan Duchcov | 1 | 22.48 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Klára BernáškováKlára Bernášková | 09 | ASK Lovosice | 6 | 22.73 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 21.9.2022 - 18:20) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice VeseláAlice Veselá | 10 | ASK Lovosice | 3 | PB 22.22 | 6.50 | |||||||||||||
2 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 22.64 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna NovotnáKristýna Novotná | 09 | AK Most | 4 | 22.76 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | PB 22.86 | ||||||||||||||
5 | Bára ZelníkováBára Zelníková | 09 | AK Most | 6 | 23.50 | ||||||||||||||
Ema ŠlégrováEma Šlégrová | 09 | AK Most | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 21.9.2022 - 18:20) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára MěrkováBára Měrková | 10 | AK Slovan Duchcov | 4 | PB 22.79 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Nela GajdošováNela Gajdošová | 10 | ASK Lovosice | 2 | PB 23.36 | ||||||||||||||
3 | Eliška HrabánkováEliška Hrabánková | 10 | ASK Lovosice | 6 | PB 23.50 | ||||||||||||||
4 | Tereza ČervenkováTereza Červenková | 09 | ASK Lovosice | 5 | 23.60 | ||||||||||||||
5 | Barbora OdlasováBarbora Odlasová | 11 | AK Most | 3 | 24.07 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (st, 21.9.2022 - 18:20) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie BaškováRozálie Bašková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 23.50 | ||||||||||||||
2 | Natálie HrdáNatálie Hrdá | 09 | AK Most | 4 | PB 23.69 | ||||||||||||||
3 | Elen HaklováElen Haklová | 11 | AK Most | 3 | 24.35 | ||||||||||||||
MS | Anna RosenbaumováAnna Rosenbaumová | 10 | ASK Lovosice | 6 | PB 24.44 | ||||||||||||||
5 | Elizabet PalečkováElizabet Palečková | 11 | AK Slovan Duchcov | 2 | 24.74 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (st, 21.9.2022 - 18:20) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Justýna NěmečkováJustýna Němečková | 10 | ASK Lovosice | 5 | PB 24.44 | ||||||||||||||
2 | Bára JečmenováBára Ječmenová | 10 | AK Slovan Duchcov | 4 | 25.58 | ||||||||||||||
3 | Linda MaráškováLinda Marášková | 09 | AK Most | 3 | 25.99 | ||||||||||||||
4 | Dominika RovnáDominika Rovná | 11 | AK Most | 6 | 26.10 | ||||||||||||||
5 | Markéta TicháMarkéta Tichá | 10 | AK Most | 2 | 26.41 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 21.15 | 11.00 | |||
2 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 21.76 | 9.00 | |||
3 | Tereza NosováTereza Nosová | 10 | AK Slovan Duchcov | 2 | PB 22.18 | 8.00 | |||
4 | Karolína LukášováKarolína Lukášová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 22.22 | 6.50 | |||
4 | Alice VeseláAlice Veselá | 10 | ASK Lovosice | 3 | PB 22.22 | 6.50 | |||
6 | Sofie ŠtorkováSofie Štorková | 10 | AK Slovan Duchcov | 1 | 22.48 | 5.00 | |||
7 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 22.64 | 4.00 | |||
8 | Klára BernáškováKlára Bernášková | 09 | ASK Lovosice | 6 | 22.73 | 3.00 | |||
9 | Kristýna NovotnáKristýna Novotná | 09 | AK Most | 4 | 22.76 | 2.00 | |||
10 | Bára MěrkováBára Měrková | 10 | AK Slovan Duchcov | 4 | PB 22.79 | 1.00 | |||
11 | Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | PB 22.86 | ||||
12 | Nela GajdošováNela Gajdošová | 10 | ASK Lovosice | 2 | PB 23.36 | ||||
13 | Bára ZelníkováBára Zelníková | 09 | AK Most | 6 | 23.50 | ||||
13 | Eliška HrabánkováEliška Hrabánková | 10 | ASK Lovosice | 6 | PB 23.50 | ||||
13 | Rozálie BaškováRozálie Bašková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 23.50 | ||||
16 | Tereza ČervenkováTereza Červenková | 09 | ASK Lovosice | 5 | 23.60 | ||||
17 | Natálie HrdáNatálie Hrdá | 09 | AK Most | 4 | PB 23.69 | ||||
18 | Barbora OdlasováBarbora Odlasová | 11 | AK Most | 3 | 24.07 | ||||
19 | Elen HaklováElen Haklová | 11 | AK Most | 3 | 24.35 | ||||
20 | Anna RosenbaumováAnna Rosenbaumová | 10 | ASK Lovosice | 6 | PB 24.44 | ||||
20 | Justýna NěmečkováJustýna Němečková | 10 | ASK Lovosice | 5 | PB 24.44 | ||||
22 | Elizabet PalečkováElizabet Palečková | 11 | AK Slovan Duchcov | 2 | 24.74 | ||||
23 | Bára JečmenováBára Ječmenová | 10 | AK Slovan Duchcov | 4 | 25.58 | ||||
24 | Linda MaráškováLinda Marášková | 09 | AK Most | 3 | 25.99 | ||||
25 | Dominika RovnáDominika Rovná | 11 | AK Most | 6 | 26.10 | ||||
26 | Markéta TicháMarkéta Tichá | 10 | AK Most | 2 | 26.41 | ||||
Ema ŠlégrováEma Šlégrová | 09 | AK Most | 5 | DNS |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 21.9.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít KvasňaVít Kvasňa | 10 | Atletický klub Krupka, z.s. | 4 | PB 41.48 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl | 10 | AK Bílina | 3 | 50.03 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Alex LesnikAlex Lesnik | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 51.57 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Jan KabelaJan Kabela | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 53.67 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Adam HoráčekAdam Horáček | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 6 | 55.20 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Jiří VorelJiří Vorel | 11 | AK Bílina | 1 | 56.42 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 21.9.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj SkupaMatěj Skupa | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 49.70 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 4 | 57.57 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jonáš BabickýJonáš Babický | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 62.53 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Jan HolubJan Holub | 09 | AK Bílina | 3 | 63.44 | 1.00 | |||||||||||||
František GaberaFrantišek Gabera | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít KvasňaVít Kvasňa | 10 | Atletický klub Krupka, z.s. | 4 | PB 41.48 | 11.00 | |||
2 | Matěj SkupaMatěj Skupa | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 49.70 | 9.00 | |||
3 | Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl | 10 | AK Bílina | 3 | 50.03 | 8.00 | |||
4 | Alex LesnikAlex Lesnik | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 51.57 | 7.00 | |||
5 | Jan KabelaJan Kabela | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 53.67 | 6.00 | |||
6 | Adam HoráčekAdam Horáček | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 6 | 55.20 | 5.00 | |||
7 | Jiří VorelJiří Vorel | 11 | AK Bílina | 1 | 56.42 | 4.00 | |||
8 | Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 4 | 57.57 | 3.00 | |||
9 | Jonáš BabickýJonáš Babický | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 62.53 | 2.00 | |||
10 | Jan HolubJan Holub | 09 | AK Bílina | 3 | 63.44 | 1.00 | |||
František GaberaFrantišek Gabera | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | DNS |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 21.9.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová | 10 | AK Slovan Duchcov | 3 | PB 48.67 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karolína LukášováKarolína Lukášová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 48.93 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Klára BernáškováKlára Bernášková | 09 | ASK Lovosice | 5 | 49.34 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Tereza NosováTereza Nosová | 10 | AK Slovan Duchcov | 2 | 51.19 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Jana JestřábkováJana Jestřábková | 10 | AK Most | 6 | 51.84 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 21.9.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa SvobodováDenisa Svobodová | 09 | ASK Lovosice | 5 | PB 49.64 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Dora BalíkováDora Balíková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 49.89 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Lada TomevováLada Tomevová | 10 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 51.01 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Natálie HrdáNatálie Hrdá | 09 | AK Most | 2 | 51.95 | ||||||||||||||
Bára ZelníkováBára Zelníková | 09 | AK Most | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 21.9.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára MěrkováBára Měrková | 10 | AK Slovan Duchcov | 2 | PB 49.33 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Tereza ČervenkováTereza Červenková | 09 | ASK Lovosice | 4 | 51.40 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová | 11 | ASK Lovosice | 3 | PB 52.10 | ||||||||||||||
4 | Ema HolubováEma Holubová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 53.12 | ||||||||||||||
5 | Elizabet PalečkováElizabet Palečková | 11 | AK Slovan Duchcov | 6 | 57.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (st, 21.9.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 52.03 | ||||||||||||||
2 | Dorota SrpováDorota Srpová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 52.11 | ||||||||||||||
3 | Bára JečmenováBára Ječmenová | 10 | AK Slovan Duchcov | 4 | PB 55.72 | ||||||||||||||
4 | Sophie Catherine BeckSophie Catherine Beck | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 61.14 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová | 10 | AK Slovan Duchcov | 3 | PB 48.67 | 11.00 | |||
2 | Karolína LukášováKarolína Lukášová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 48.93 | 9.00 | |||
3 | Bára MěrkováBára Měrková | 10 | AK Slovan Duchcov | 2 | PB 49.33 | 8.00 | |||
4 | Klára BernáškováKlára Bernášková | 09 | ASK Lovosice | 5 | 49.34 | 7.00 | |||
5 | Denisa SvobodováDenisa Svobodová | 09 | ASK Lovosice | 5 | PB 49.64 | 6.00 | |||
6 | Dora BalíkováDora Balíková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 49.89 | 5.00 | |||
7 | Lada TomevováLada Tomevová | 10 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 51.01 | 4.00 | |||
8 | Tereza NosováTereza Nosová | 10 | AK Slovan Duchcov | 2 | 51.19 | 3.00 | |||
9 | Tereza ČervenkováTereza Červenková | 09 | ASK Lovosice | 4 | 51.40 | 2.00 | |||
10 | Jana JestřábkováJana Jestřábková | 10 | AK Most | 6 | 51.84 | 1.00 | |||
11 | Natálie HrdáNatálie Hrdá | 09 | AK Most | 2 | 51.95 | ||||
12 | Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 52.03 | ||||
13 | Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová | 11 | ASK Lovosice | 3 | PB 52.10 | ||||
14 | Dorota SrpováDorota Srpová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 52.11 | ||||
15 | Ema HolubováEma Holubová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 53.12 | ||||
16 | Bára JečmenováBára Ječmenová | 10 | AK Slovan Duchcov | 4 | PB 55.72 | ||||
17 | Elizabet PalečkováElizabet Palečková | 11 | AK Slovan Duchcov | 6 | 57.54 | ||||
18 | Sophie Catherine BeckSophie Catherine Beck | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 61.14 | ||||
Bára ZelníkováBára Zelníková | 09 | AK Most | 6 | DNS |
800 m - Ml. žáci
(st, 21.9.2022 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip FiedlerFilip Fiedler | 09 | ASK Lovosice | 1 | 2:43.51 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Alex MüllerAlex Müller | 10 | AK Bílina | 2 | 2:49.58 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch WunderVojtěch Wunder | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 8 | PB 2:54.00 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Michal VavřínekMichal Vavřínek | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:55.52 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Vojta SkaličkaVojta Skalička | 11 | ASK Lovosice | 15 | 2:55.52 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 9 | PB 2:55.64 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Kryštof VinczeKryštof Vincze | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 2:56.32 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Jakub WeisJakub Weis | 10 | Atletický klub Krupka, z.s. | 7 | 2:58.49 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Antonín LosAntonín Los | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 14 | 2:58.50 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Jan PřibylJan Přibyl | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 12 | PB 2:59.37 | 1.00 | |||||||||||||
11 | Lukáš HralaLukáš Hrala | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 2:59.75 | ||||||||||||||
12 | Tomáš PetržílkaTomáš Petržílka | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 2:59.87 | ||||||||||||||
13 | Šimon ŠtochlŠimon Štochl | 09 | AK Bílina | 11 | PB 3:01.13 | ||||||||||||||
14 | Pavel StaněkPavel Staněk | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 13 | PB 3:09.33 | ||||||||||||||
15 | Richard ŠulcRichard Šulc | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10 | 3:24.75 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(st, 21.9.2022 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 2:48.47 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vanesa MockováVanesa Mocková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 2:52.48 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 2:52.82 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Anna LimberkováAnna Limberková | 09 | ASK Lovosice | 2 | 2:52.82 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Julie ŠediváJulie Šedivá | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:54.08 | 6.00 | |||||||||||||
MS | Viktoria PortzViktoria Portz | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 2:56.59 | ||||||||||||||
7 | Elen BelejováElen Belejová | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 10 | PB 2:57.72 | 5.00 | |||||||||||||
MS | Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 9 | 3:00.91 | ||||||||||||||
9 | Kristýna WorlováKristýna Worlová | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 8 | 3:09.65 | 4.00 | |||||||||||||
10 | Elen HaklováElen Haklová | 11 | AK Most | 11 | 3:14.27 | 3.00 | |||||||||||||
11 | Kamila ValentováKamila Valentová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | 3:23.20 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ml. žáci
(st, 21.9.2022 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník | 09 | AK Bílina | 4 | PB 5:05.85 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan NovotnýJan Novotný | 10 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | PB 5:20.05 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý | 09 | Atletický klub Krupka, z.s. | 2 | PB 5:44.02 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matěj ProsmanMatěj Prosman | 11 | AK Bílina | 5 | 5:56.35 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec | 11 | Atletický klub Krupka, z.s. | 1 | 5:59.07 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Aleš ObdržálekAleš Obdržálek | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 6:39.73 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně
(st, 21.9.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita BlailováEdita Blailová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 6:08.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kamila ŠimkováKamila Šimková | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 6:09.33 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Markéta TicháMarkéta Tichá | 10 | AK Most | 5 | PB 6:16.52 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Pavla KalenskáPavla Kalenská | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | PB 6:16.77 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Anežka FinkováAnežka Finková | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 6:20.10 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina ČervenkováKateřina Červenková | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 6:24.29 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Adina SmutnáAdina Smutná | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 8 | 6:29.47 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Linda MaráškováLinda Marášková | 09 | AK Most | 6 | 6:50.36 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 21.9.2022 - 15:55) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tim VaňkátTim Vaňkát | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 10.90 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martin HakalaMartin Hakala | 09 | AK Bílina | 5 | PB 11.06 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora | 10 | AK Bílina | 4 | 11.57 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Alex MüllerAlex Müller | 10 | AK Bílina | 2 | PB 12.15 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník | 09 | AK Bílina | 1 | 13.04 | 5.50 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 21.9.2022 - 15:55) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří JurčaJiří Jurča | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | PB 13.04 | 5.50 | |||||||||||||
2 | Lukáš HralaLukáš Hrala | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 13.21 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Adam SeberaAdam Sebera | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 13.39 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Pavel StaněkPavel Staněk | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | PB 13.72 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tim VaňkátTim Vaňkát | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 10.90 | 11.00 | |||
2 | Martin HakalaMartin Hakala | 09 | AK Bílina | 5 | PB 11.06 | 9.00 | |||
3 | Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora | 10 | AK Bílina | 4 | 11.57 | 8.00 | |||
4 | Alex MüllerAlex Müller | 10 | AK Bílina | 2 | PB 12.15 | 7.00 | |||
5 | Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník | 09 | AK Bílina | 1 | 13.04 | 5.50 | |||
5 | Jiří JurčaJiří Jurča | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | PB 13.04 | 5.50 | |||
7 | Lukáš HralaLukáš Hrala | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 13.21 | 4.00 | |||
8 | Adam SeberaAdam Sebera | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 13.39 | 3.00 | |||
9 | Pavel StaněkPavel Staněk | 11 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | PB 13.72 | 2.00 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 21.9.2022 - 16:05) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková | 09 | AK Slovan Duchcov | 5 | PB 10.43 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adriana GýnováAdriana Gýnová | 09 | AK Most | 4 | PB 10.44 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anna MilcováAnna Milcová | 09 | AK Slovan Duchcov | 1 | PB 10.87 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Adriana ŘimsováAdriana Řimsová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | PB 10.89 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Eva BisováEva Bisová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 10.92 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 21.9.2022 - 16:05) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka JiříkováRadka Jiříková | 09 | AK Most | 4 | PB 11.14 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Nikola KlailováNikola Klailová | 09 | AK Most | 3 | PB 12.02 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 12.10 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Anežka KotrbováAnežka Kotrbová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 12.74 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Valéria GoliašováValéria Goliašová | 10 | ASK Lovosice | 1 | 12.82 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 21.9.2022 - 16:05) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠturcováAdéla Šturcová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 11.64 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Elen BelejováElen Belejová | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 13.26 | ||||||||||||||
3 | Anežka FinkováAnežka Finková | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 13.70 | ||||||||||||||
4 | Eliška HavlůjováEliška Havlůjová | 11 | AK Most | 5 | 14.09 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková | 09 | AK Slovan Duchcov | 5 | PB 10.43 | 11.00 | |||
2 | Adriana GýnováAdriana Gýnová | 09 | AK Most | 4 | PB 10.44 | 9.00 | |||
3 | Anna MilcováAnna Milcová | 09 | AK Slovan Duchcov | 1 | PB 10.87 | 8.00 | |||
4 | Adriana ŘimsováAdriana Řimsová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | PB 10.89 | 7.00 | |||
5 | Eva BisováEva Bisová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 10.92 | 6.00 | |||
6 | Radka JiříkováRadka Jiříková | 09 | AK Most | 4 | PB 11.14 | 5.00 | |||
7 | Adéla ŠturcováAdéla Šturcová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 11.64 | 4.00 | |||
8 | Nikola KlailováNikola Klailová | 09 | AK Most | 3 | PB 12.02 | 3.00 | |||
9 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 12.10 | 2.00 | |||
10 | Anežka KotrbováAnežka Kotrbová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 12.74 | 1.00 | |||
11 | Valéria GoliašováValéria Goliašová | 10 | ASK Lovosice | 1 | 12.82 | ||||
12 | Elen BelejováElen Belejová | 10 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 13.26 | ||||
13 | Anežka FinkováAnežka Finková | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 13.70 | ||||
14 | Eliška HavlůjováEliška Havlůjová | 11 | AK Most | 5 | 14.09 |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 21.9.2022 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koša, Vaník, Hrnčíř, Hakala Koša, Vaník, Hrnčíř, Hakala | AK Bílina | 2 | 31.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomanec, Voráček, Nejedlý, Kvasňa Tomanec, Voráček, Nejedlý, Kvasňa | Atletický klub Krupka, z.s. | 6 | 33.57 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vaňkát, Novotný, Skupa, De Stefanis Vaňkát, Novotný, Skupa, De Stefanis | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 33.64 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kabela, Zim, Vrňák, Zamrazil Kabela, Zim, Vrňák, Zamrazil | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 34.78 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Angelidis, Novotný, Jurča, Kuděla Angelidis, Novotný, Jurča, Kuděla | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 36.37 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Fiedler, Klitsch, Lamoš, Hrach Fiedler, Klitsch, Lamoš, Hrach | ASK Lovosice | 3 | 38.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 21.9.2022 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Müller, Vobořil, Albl, Štochl Müller, Vobořil, Albl, Štochl | AK Bílina | 5 | 33.69 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Tomanec, Alinče, Weis, Kernaševič Tomanec, Alinče, Weis, Kernaševič | Atletický klub Krupka, z.s. | 6 | 36.54 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Petržílka, Vincze, Smažík, Richter Petržílka, Vincze, Smažík, Richter | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 37.29 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Lesnik, Kabeš, Sebera, Fuchsig Lesnik, Kabeš, Sebera, Fuchsig | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 38.00 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Le, Říha, Sokol, Staněk Le, Říha, Sokol, Staněk | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 42.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 21.9.2022 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slaměník, Vorel, Slezák, Prosman Slaměník, Vorel, Slezák, Prosman | AK Bílina | 3 | 36.95 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Majer, Kovalčuk, Horáček, Wunder Majer, Kovalčuk, Horáček, Wunder | Atletický klub Krupka, z.s. | 4 | 39.63 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koša, Vaník, Hrnčíř, Hakala Koša, Vaník, Hrnčíř, Hakala | AK Bílina | 2 | 31.58 | 11.00 | ||||
2 | Tomanec, Voráček, Nejedlý, Kvasňa Tomanec, Voráček, Nejedlý, Kvasňa | Atletický klub Krupka, z.s. | 6 | 33.57 | 9.00 | ||||
3 | Vaňkát, Novotný, Skupa, De Stefanis Vaňkát, Novotný, Skupa, De Stefanis | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 33.64 | 8.00 | ||||
4 | Müller, Vobořil, Albl, Štochl Müller, Vobořil, Albl, Štochl | AK Bílina | 5 | 33.69 | 7.00 | ||||
5 | Kabela, Zim, Vrňák, Zamrazil Kabela, Zim, Vrňák, Zamrazil | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 34.78 | 6.00 | ||||
6 | Angelidis, Novotný, Jurča, Kuděla Angelidis, Novotný, Jurča, Kuděla | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 36.37 | 5.00 | ||||
7 | Tomanec, Alinče, Weis, Kernaševič Tomanec, Alinče, Weis, Kernaševič | Atletický klub Krupka, z.s. | 6 | 36.54 | 4.00 | ||||
8 | Slaměník, Vorel, Slezák, Prosman Slaměník, Vorel, Slezák, Prosman | AK Bílina | 3 | 36.95 | 3.00 | ||||
9 | Petržílka, Vincze, Smažík, Richter Petržílka, Vincze, Smažík, Richter | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 37.29 | 2.00 | ||||
10 | Lesnik, Kabeš, Sebera, Fuchsig Lesnik, Kabeš, Sebera, Fuchsig | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 38.00 | 1.00 | ||||
11 | Fiedler, Klitsch, Lamoš, Hrach Fiedler, Klitsch, Lamoš, Hrach | ASK Lovosice | 3 | 38.09 | |||||
12 | Majer, Kovalčuk, Horáček, Wunder Majer, Kovalčuk, Horáček, Wunder | Atletický klub Krupka, z.s. | 4 | 39.63 | |||||
13 | Le, Říha, Sokol, Staněk Le, Říha, Sokol, Staněk | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 42.77 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 21.9.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markowiczová, Nosová, Škuthanová, Šustáčková Markowiczová, Nosová, Škuthanová, Šustáčková | AK Slovan Duchcov | 4 | 33.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dvořáková, Kubínová, Bisová, Křížová Dvořáková, Kubínová, Bisová, Křížová | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 33.68 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Blailová, Řimsová, Lukášová, Piramovská Blailová, Řimsová, Lukášová, Piramovská | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 34.00 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Goliašová, Lekavá, Limberková, Nedorostová Goliašová, Lekavá, Limberková, Nedorostová | ASK Lovosice | 2 | 34.42 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Gýnová, Klailová, Jestřábková, Šlégrová Gýnová, Klailová, Jestřábková, Šlégrová | AK Most | 6 | 35.25 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 21.9.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veselá, Příhodová, Ščučková, Svobodová Veselá, Příhodová, Ščučková, Svobodová | ASK Lovosice | 6 | 33.67 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Měrková, Milcová, Štorková, Thorandová Měrková, Milcová, Štorková, Thorandová | AK Slovan Duchcov | 4 | 35.71 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Helebrant, Procházková, Kalenská, Krčilová Helebrant, Procházková, Kalenská, Krčilová | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 36.02 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jiříková, Odlasová, Hrdá, Novotná Jiříková, Odlasová, Hrdá, Novotná | AK Most | 2 | 36.09 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Babková, Balíková, Hájková, Dyršmídová Babková, Balíková, Hájková, Dyršmídová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 37.85 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 21.9.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turková, Vlková, Mocková, Belejová Turková, Vlková, Mocková, Belejová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 36.44 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Tupá, Šedlbauerová, Hrachová, Gajdošová Tupá, Šedlbauerová, Hrachová, Gajdošová | ASK Lovosice | 2 | 36.94 | |||||||||||||||
3 | Palečková, Ječmenová, Hochmanová, Slaměníková Palečková, Ječmenová, Hochmanová, Slaměníková | AK Slovan Duchcov | 4 | 38.33 | |||||||||||||||
4 | Haklová, Rovná, Havlůjová, Tichá Haklová, Rovná, Havlůjová, Tichá | AK Most | 5 | 39.76 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markowiczová, Nosová, Škuthanová, Šustáčková Markowiczová, Nosová, Škuthanová, Šustáčková | AK Slovan Duchcov | 4 | 33.35 | 11.00 | ||||
2 | Veselá, Příhodová, Ščučková, Svobodová Veselá, Příhodová, Ščučková, Svobodová | ASK Lovosice | 6 | 33.67 | 9.00 | ||||
3 | Dvořáková, Kubínová, Bisová, Křížová Dvořáková, Kubínová, Bisová, Křížová | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 33.68 | 8.00 | ||||
4 | Blailová, Řimsová, Lukášová, Piramovská Blailová, Řimsová, Lukášová, Piramovská | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 34.00 | 7.00 | ||||
5 | Goliašová, Lekavá, Limberková, Nedorostová Goliašová, Lekavá, Limberková, Nedorostová | ASK Lovosice | 2 | 34.42 | 6.00 | ||||
6 | Gýnová, Klailová, Jestřábková, Šlégrová Gýnová, Klailová, Jestřábková, Šlégrová | AK Most | 6 | 35.25 | 5.00 | ||||
7 | Měrková, Milcová, Štorková, Thorandová Měrková, Milcová, Štorková, Thorandová | AK Slovan Duchcov | 4 | 35.71 | 4.00 | ||||
8 | Helebrant, Procházková, Kalenská, Krčilová Helebrant, Procházková, Kalenská, Krčilová | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 36.02 | 3.00 | ||||
9 | Jiříková, Odlasová, Hrdá, Novotná Jiříková, Odlasová, Hrdá, Novotná | AK Most | 2 | 36.09 | 2.00 | ||||
10 | Turková, Vlková, Mocková, Belejová Turková, Vlková, Mocková, Belejová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 36.44 | 1.00 | ||||
11 | Tupá, Šedlbauerová, Hrachová, Gajdošová Tupá, Šedlbauerová, Hrachová, Gajdošová | ASK Lovosice | 2 | 36.94 | |||||
12 | Babková, Balíková, Hájková, Dyršmídová Babková, Balíková, Hájková, Dyršmídová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 37.85 | |||||
13 | Palečková, Ječmenová, Hochmanová, Slaměníková Palečková, Ječmenová, Hochmanová, Slaměníková | AK Slovan Duchcov | 4 | 38.33 | |||||
14 | Haklová, Rovná, Havlůjová, Tichá Haklová, Rovná, Havlůjová, Tichá | AK Most | 5 | 39.76 |
skok vysoký - Ml. žáci
(st, 21.9.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,24 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,45 1,47 1,49 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK Bílina |
10 | 9 | PB 1.47 | - o o o o o o xo o o xxo xr | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
09 | 7 | PB 1.40 | o o o o o o o o xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK Bílina |
10 | 8 | 1.37 | - o o o o o xo xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Filip AngelidisFilip Angelidis
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
09 | 6 | 1.34 | o o xxo o o o xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Daniel SlezákDaniel Slezák
AK Bílina |
09 | 2 | PB 1.24 | xo o xo xxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Kryštof ZimKryštof Zim
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 3 | PB 1.24 | o o xxo xxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Denis AlinčeDenis Alinče
Atletický klub Krupka, z.s. |
09 | 4 | PB 1.20 | o o xxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Adam SeberaAdam Sebera
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 5 | 1.20 | xo xo xxx | 3.00 | |||||||||||||
Aleš ObdržálekAleš Obdržálek
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(st, 21.9.2022 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,15 1,19 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,58 1,60 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 13 | PB 1.58 | - - - - - o - o xo o o xo o o xo o xr | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Anna MilcováAnna Milcová
AK Slovan Duchcov |
09 | 11 | 1.44 | - - - o o xo xo o xo o xxo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK Lovosice |
09 | 12 | 1.41 | - - - o o o o o o o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan Duchcov |
09 | 9 | PB 1.38 | - - - o o o o xxo xxo xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Adriana GýnováAdriana Gýnová
AK Most |
09 | 6 | PB 1.35 | o o o o o xo o o xxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Valéria GoliašováValéria Goliašová
ASK Lovosice |
10 | 8 | 1.35 | - - o o o o xo xo xxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Elena LekaváElena Lekavá
ASK Lovosice |
09 | 10 | 1.32 | - o o o o o o xxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Dora BalíkováDora Balíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 4 | PB 1.32 | - o xo o o o o xxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 5 | 1.29 | - o o o xo xo xxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Radka JiříkováRadka Jiříková
AK Most |
09 | 7 | 1.29 | o o o xo o xxo xxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Anežka KotrbováAnežka Kotrbová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 3 | 1.26 | o o o o xo xxx | ||||||||||||||
12 |
Adéla ŠturcováAdéla Šturcová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 1 | PB 1.23 | o o o xxo xxx | ||||||||||||||
13 |
Pavla KalenskáPavla Kalenská
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 2 | 1.15 | o xo xxx | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 21.9.2022 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ValentaJan Valenta
AK Bílina |
09 | 16 | 5.12 +0.3 m/s | 5.05 -0,70 | 4.82 -0,60 | 4.88 1,40 | 5.05 | 5.12 0,30 | x 0,30 | 4.84 0,30 | 11.00 | |||||||
2 |
Radek VaníkRadek Vaník
AK Bílina |
10 | 15 | 4.26 +0.6 m/s | 4.26 0,60 | 4.15 -0,70 | 4.04 0,70 | 4.26 | 4.03 1,10 | 4.18 -0,20 | 4.25 -0,30 | 9.00 | |||||||
3 |
Matyáš TomanecMatyáš Tomanec
Atletický klub Krupka, z.s. |
10 | 14 | 4.26 +2.8 m/s | 4.08 -1.1 m/s | 3.95 0,40 | 4.08 -1,10 | 4.26 2,80 | 4.26 | 3.96 0,50 | 4.01 -0,20 | 4.04 -0,10 | 8.00 | ||||||
4 |
Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK Bílina |
10 | 13 | 4.15 +0.4 m/s | 4.15 0,40 | 3.73 -0,70 | 4.11 1,30 | 4.15 | 4.05 0,60 | 4.03 -0,60 | 4.14 -0,60 | 7.00 | |||||||
5 |
Kryštof ZimKryštof Zim
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 12 | 4.05 +0.7 m/s | 3.47 -0,50 | x -0,60 | 3.84 1,50 | 3.84 | 3.81 0,50 | 3.88 0,20 | 4.05 0,70 | 6.00 | |||||||
6 |
Jan VrňákJan Vrňák
USK PROVOD Ústí n/L. |
11 | 10 | PB 3.99 +0.8 m/s | 3.61 1,40 | 3.71 -1,60 | 3.56 0,60 | 3.71 | 3.99 0,80 | 3.57 0,70 | 3.87 0,40 | 5.00 | |||||||
7 |
Alex LesnikAlex Lesnik
USK PROVOD Ústí n/L. |
11 | 11 | 3.88 -1.1 m/s | 3.73 0,10 | 3.88 -1,10 | 3.48 0,30 | 3.88 | x 0,30 | 3.85 -0,90 | 3.81 0,10 | 4.00 | |||||||
8 |
Denis AlinčeDenis Alinče
Atletický klub Krupka, z.s. |
09 | 6 | PB 3.86 +0.4 m/s | 3.72 0,40 | x 0,20 | 3.86 0,40 | 3.86 | 3.78 1,00 | x -0,30 | 3.83 -0,20 | 3.00 | |||||||
9 |
Adam HoráčekAdam Horáček
Atletický klub Krupka, z.s. |
11 | 9 | 3.63 +0.2 m/s | 3.54 1,60 | 3.59 -1,10 | 3.63 0,20 | 3.63 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Vojta SkaličkaVojta Skalička
ASK Lovosice |
11 | 4 | 3.48 +0.5 m/s | 3.48 0,50 | x -0,50 | 3.14 0,90 | 3.48 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Jan PřibylJan Přibyl
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 5 | 3.46 +0.9 m/s | 3.46 0,90 | 3.19 0,60 | 3.33 2,30 | 3.46 | |||||||||||
12 |
Jakub KlímaJakub Klíma
ASK Lovosice |
11 | 2 | PB 3.42 +0.6 m/s | 3.42 0,60 | 3.38 -1,20 | 3.20 1,30 | 3.42 | |||||||||||
13 |
Vojtěch KáraVojtěch Kára
AK Bílina |
11 | 7 | 3.41 +0.5 m/s | 3.41 0,50 | 3.25 0,50 | 2.92 1,70 | 3.41 | |||||||||||
14 |
Jiří VorelJiří Vorel
AK Bílina |
11 | 8 | 3.25 -0.4 m/s | 3.19 0,80 | 3.25 -0,40 | 3.15 -0,60 | 3.25 | |||||||||||
15 |
Matěj ProsmanMatěj Prosman
AK Bílina |
11 | 3 | 3.23 +0.2 m/s | 3.23 0,20 | 3.18 -0,40 | 3.19 -0,50 | 3.23 | |||||||||||
16 |
Tomáš HrachTomáš Hrach
ASK Lovosice |
10 | 1 | 2.72 -0.1 m/s | 2.65 0,70 | 2.28 -0,80 | 2.72 -0,10 | 2.72 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 21.9.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 24 | 4.79 +0.4 m/s | 4.79 0,40 | 4.78 0,90 | 4.78 1,00 | 4.79 | 4.44 0,60 | 4.42 -0,30 | 4.50 -0,10 | 11.00 | |||||||
2 |
Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 18 | PB 4.28 -0.1 m/s | 4.28 -0,10 | x 0,00 | 4.06 1,50 | 4.28 | 4.03 0,20 | 4.12 0,00 | 4.15 -0,30 | 9.00 | |||||||
3 |
Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková
AK Slovan Duchcov |
09 | 22 | 4.24 +0.2 m/s | 4.24 0,20 | 3.91 1,20 | 4.04 0,70 | 4.24 | 3.98 0,70 | 3.93 0,00 | 3.75 0,20 | 8.00 | |||||||
4 |
Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK Lovosice |
09 | 21 | 4.21 +0.1 m/s | 4.21 0,10 | 4.05 0,90 | 4.08 1,00 | 4.21 | 3.99 1,00 | 3.84 -0,10 | 4.00 0,10 | 7.00 | |||||||
5 |
Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková
ASK Lovosice |
09 | 19 | 4.21 -0.4 m/s | 4.21 -0,40 | 3.94 0,20 | 4.03 0,70 | 4.21 | 4.01 0,60 | 3.97 0,20 | 3.83 0,20 | 6.00 | |||||||
6 |
Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK Most |
09 | 20 | 4.19 +0.3 m/s | x 0,50 | 3.92 0,60 | 4.03 1,10 | 4.03 | 4.15 0,90 | 4.19 0,30 | 3.96 0,00 | 5.00 | |||||||
7 |
Alžběta KřížováAlžběta Křížová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 15 | PB 4.19 +0.3 m/s | 3.92 -0,20 | 4.00 0,40 | 3.53 0,70 | 4.00 | 4.06 0,50 | 4.19 0,30 | 3.98 0,30 | 4.00 | |||||||
8 |
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 17 | 3.97 +1.5 m/s | 3.87 -0,20 | 3.85 0,20 | 3.97 1,50 | 3.97 | 3.79 0,90 | 3.85 0,20 | 3.58 -0,20 | 3.00 | |||||||
9 |
Sofie ŠtorkováSofie Štorková
AK Slovan Duchcov |
10 | 14 | 3.96 +0.2 m/s | 3.71 -0,10 | 3.96 0,20 | 3.81 0,40 | 3.96 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Zuzana TupáZuzana Tupá
ASK Lovosice |
11 | 23 | 3.89 +1.2 m/s | 3.50 0,10 | x 0,80 | 3.89 1,20 | 3.89 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Alice VeseláAlice Veselá
ASK Lovosice |
10 | 12 | 3.60 +0.3 m/s | 3.60 0,30 | 3.53 0,60 | 3.48 0,90 | 3.60 | |||||||||||
12 |
Kamila ŠimkováKamila Šimková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 10 | 3.60 +1.2 m/s | 3.48 0,30 | 3.41 0,50 | 3.60 1,20 | 3.60 | |||||||||||
13 |
Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 16 | 3.56 +0.0 m/s | 3.56 0,00 | 3.51 0,30 | 3.52 1,70 | 3.56 | |||||||||||
14 |
Barbora OdlasováBarbora Odlasová
AK Most |
11 | 9 | 3.53 +1.4 m/s | 3.42 0,20 | 3.05 0,90 | 3.53 1,40 | 3.53 | |||||||||||
15 |
Eliška HavlůjováEliška Havlůjová
AK Most |
11 | 8 | 3.46 +0.3 m/s | 3.35 0,80 | 3.46 0,30 | 3.32 2,00 | 3.46 | |||||||||||
16 |
Lota PříhodováLota Příhodová
ASK Lovosice |
09 | 13 | 3.26 +0.4 m/s | x -0,20 | 3.26 0,40 | 3.15 0,60 | 3.26 | |||||||||||
17 |
Denisa LečbychováDenisa Lečbychová
ASK Lovosice |
10 | 11 | 3.21 +0.7 m/s | 3.21 0,70 | 3.15 0,80 | 3.09 0,90 | 3.21 | |||||||||||
18 |
Eliška HrachováEliška Hrachová
ASK Lovosice |
10 | 5 | 3.11 +1.1 m/s | 2.91 0,40 | 3.11 1,10 | 2.77 0,40 | 3.11 | |||||||||||
19 |
Michaela MalinováMichaela Malinová
AK Most |
09 | 1 | PB 3.09 +1.6 m/s | 2.80 0,40 | 2.94 0,20 | 3.09 1,60 | 3.09 | |||||||||||
20 |
Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 7 | 3.04 +1.1 m/s | 2.87 0,30 | 2.86 0,10 | 3.04 1,10 | 3.04 | |||||||||||
21 |
Bára ŠedlbauerováBára Šedlbauerová
ASK Lovosice |
11 | 6 | 3.02 +0.1 m/s | 3.02 0,10 | 2.75 0,20 | 2.88 1,00 | 3.02 | |||||||||||
22 |
Dominika RovnáDominika Rovná
AK Most |
11 | 2 | PB 3.02 +0.0 m/s | 3.02 0,00 | 2.65 0,30 | 2.55 1,30 | 3.02 | |||||||||||
23 |
Kateřina OžďánováKateřina Ožďánová
ASK Lovosice |
10 | 4 | 3.01 +0.4 m/s | x 0,20 | 3.01 0,40 | 2.58 0,80 | 3.01 | |||||||||||
24 |
Kristýna WorlováKristýna Worlová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
11 | 3 | 2.88 +0.4 m/s | 2.70 0,30 | 2.88 0,40 | 2.59 0,60 | 2.88 | |||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(st, 21.9.2022 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicol DoležalováNicol Doležalová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 15 | PB 09.28 | x | 08.22 | 09.28 | 9.28 | 08.68 | 08.70 | 09.15 | 11.00 | |||||||
2 |
Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan Duchcov |
09 | 16 | 08.63 | 08.08 | x | 06.62 | 8.08 | - | - | 08.63 | 9.00 | |||||||
3 |
Barbora BabkováBarbora Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 1 | PB 08.58 | 08.13 | 08.36 | 08.58 | 8.58 | x | 08.32 | 07.82 | 8.00 | |||||||
4 |
Kristýna NovotnáKristýna Novotná
AK Most |
09 | 13 | PB 08.44 | 06.54 | 06.93 | 07.25 | 7.25 | 08.44 | 08.09 | 08.19 | 7.00 | |||||||
5 |
Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 14 | 08.25 | x | 08.08 | 07.84 | 8.08 | x | 07.90 | 08.25 | 6.00 | |||||||
6 |
Julie ŠediváJulie Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 12 | 07.64 | 07.64 | 06.71 | 06.14 | 7.64 | 07.29 | 06.91 | 06.82 | 5.00 | |||||||
7 |
Klára ŽelinováKlára Želinová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 11 | PB 07.26 | 06.92 | 07.09 | 06.77 | 7.09 | 07.16 | 06.92 | 07.26 | 4.00 | |||||||
8 |
Kamila ValentováKamila Valentová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 7 | PB 06.92 | 06.85 | 06.55 | x | 6.85 | 06.53 | 06.41 | 06.92 | 3.00 | |||||||
9 |
Kristýna ŠkrobováKristýna Škrobová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 10 | 06.51 | x | 06.51 | x | 6.51 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Lucie VlkováLucie Vlková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 8 | PB 06.36 | x | 05.31 | 06.36 | 6.36 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Nicol LiškováNicol Lišková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 9 | 06.06 | 05.69 | 05.78 | 06.06 | 6.06 | |||||||||||
12 |
Patrizia PredigerováPatrizia Predigerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 4 | PB 05.67 | 05.67 | 05.44 | x | 5.67 | |||||||||||
13 |
Kateřina KrálováKateřina Králová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 6 | 05.51 | 04.19 | 05.22 | 05.51 | 5.51 | |||||||||||
14 |
Barbora Michaela ČedíkováBarbora Michaela Čedíková
ASK Lovosice |
10 | 5 | 05.26 | 04.77 | 05.26 | 04.90 | 5.26 | |||||||||||
15 |
Sophie Catherine BeckSophie Catherine Beck
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
11 | 2 | PB 04.63 | 04.52 | 04.63 | 04.49 | 4.63 | |||||||||||
16 |
Marie SlaměníkováMarie Slaměníková
AK Slovan Duchcov |
10 | 3 | 04.36 | 04.30 | 04.36 | x | 4.36 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(st, 21.9.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK Bílina |
10 | 13 | 09.98 | 09.98 | x | 09.48 | 9.98 | - | - | - | 11.00 | |||||||
2 |
Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s. |
10 | 12 | 09.47 | 09.24 | 08.74 | 09.32 | 9.32 | 09.00 | 08.98 | 09.47 | 9.00 | |||||||
3 |
Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 11 | PB 08.52 | 08.41 | x | 07.37 | 8.41 | 07.89 | x | 08.52 | 8.00 | |||||||
4 |
Štěpán ČernýŠtěpán Černý
ASK Lovosice |
09 | 10 | 07.72 | 07.72 | 07.29 | 07.28 | 7.72 | 06.72 | 07.34 | 07.52 | 7.00 | |||||||
5 |
Daniel SlezákDaniel Slezák
AK Bílina |
09 | 4 | PB 07.51 | x | 07.07 | 07.51 | 7.51 | - | - | - | 6.00 | |||||||
6 |
Jan AubrechtJan Aubrecht
AK Bílina |
11 | 9 | 06.27 | x | 06.05 | - | 6.05 | 05.78 | 05.91 | 06.27 | 5.00 | |||||||
7 |
Augustýn PečivaAugustýn Pečiva
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 2 | PB 06.19 | x | 06.19 | - | 6.19 | - | - | - | 4.00 | |||||||
8 |
Hoanh Son LeHoanh Son Le
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
10 | 7 | 05.82 | x | 05.34 | 05.21 | 5.34 | x | 05.82 | 04.67 | 3.00 | |||||||
9 |
Tomáš SokolTomáš Sokol
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
11 | 5 | 04.94 | x | 04.94 | x | 4.94 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Richard ŠulcRichard Šulc
USK PROVOD Ústí n/L. |
11 | 6 | 04.36 | x | 04.36 | 04.22 | 4.36 | 1.00 | ||||||||||
Filip AngelidisFilip Angelidis
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
09 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Samuele PredigerSamuele Prediger
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(st, 21.9.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 16 | 28.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan Duchcov |
09 | 15 | PB 26.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 14 | 22.74 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Nicol DoležalováNicol Doležalová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 13 | PB 22.62 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Vanesa MockováVanesa Mocková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 5 | PB 21.99 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 11 | 18.88 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 2 | PB 18.43 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza TurkováTereza Turková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 12 | 17.83 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Lucie VlkováLucie Vlková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 6 | PB 15.75 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Kateřina KrálováKateřina Králová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 3 | PB 15.33 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Edit HochmanováEdit Hochmanová
AK Slovan Duchcov |
09 | 1 | PB 14.57 | |||||||||||||||
12 |
Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová
ASK Lovosice |
11 | 10 | 13.92 | |||||||||||||||
13 |
Eliška HrachováEliška Hrachová
ASK Lovosice |
10 | 9 | 11.25 | |||||||||||||||
14 |
Barbora Michaela ČedíkováBarbora Michaela Čedíková
ASK Lovosice |
10 | 8 | PB 11.07 | |||||||||||||||
15 |
Marie SlaměníkováMarie Slaměníková
AK Slovan Duchcov |
10 | 7 | 08.85 | |||||||||||||||
16 |
Nicol LiškováNicol Lišková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 4 | PB 08.11 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(st, 21.9.2022 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 14 | PB 31.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 13 | SB 27.43 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil
AK Bílina |
09 | 11 | PB 26.10 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s. |
10 | 10 | 23.91 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Štěpán ČernýŠtěpán Černý
ASK Lovosice |
09 | 12 | 23.63 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
09 | 8 | PB 23.62 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Matěj SkupaMatěj Skupa
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 2 | PB 23.23 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jakub RichterJakub Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 9 | PB 22.58 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Tomáš SokolTomáš Sokol
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
11 | 3 | PB 16.93 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý
Atletický klub Krupka, z.s. |
09 | 7 | 16.35 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Jakub LamošJakub Lamoš
ASK Lovosice |
11 | 5 | PB 16.20 | |||||||||||||||
12 |
Jakub WeisJakub Weis
Atletický klub Krupka, z.s. |
10 | 6 | 16.08 | |||||||||||||||
13 |
Hoanh Son LeHoanh Son Le
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
10 | 4 | 12.15 | |||||||||||||||
Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(st, 21.9.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ValentaJan Valenta
AK Bílina |
09 | 16 | PB 63.94 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 15 | 48.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil
AK Bílina |
09 | 7 | PB 46.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Filip FiedlerFilip Fiedler
ASK Lovosice |
09 | 2 | PB 41.39 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jakub RichterJakub Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 12 | PB 38.67 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Viktor De StefanisViktor De Stefanis
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 1 | PB 38.24 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Augustýn PečivaAugustýn Pečiva
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 14 | 37.55 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk
Atletický klub Krupka, z.s. |
11 | 8 | PB 34.67 | 3.00 | ||||||||||||||
9= |
Jan AubrechtJan Aubrecht
AK Bílina |
11 | 11 | 34.32 | 1.50 | ||||||||||||||
9= |
Jakub LamošJakub Lamoš
ASK Lovosice |
11 | 9 | PB 34.32 | 1.50 | ||||||||||||||
11 |
Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec
Atletický klub Krupka, z.s. |
11 | 13 | 33.72 | |||||||||||||||
12 |
Vojtěch WunderVojtěch Wunder
Atletický klub Krupka, z.s. |
11 | 10 | 33.09 | |||||||||||||||
13 |
Adam KabešAdam Kabeš
USK PROVOD Ústí n/L. |
11 | 4 | PB 28.91 | |||||||||||||||
14 |
Štěpán MajerŠtěpán Majer
Atletický klub Krupka, z.s. |
11 | 5 | PB 26.94 | |||||||||||||||
František GaberaFrantišek Gabera
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
11 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Samuele PredigerSamuele Prediger
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(st, 21.9.2022 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 12 | 47.37 | - | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan Duchcov |
09 | 11 | 39.33 | - | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Tereza TurkováTereza Turková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 10 | 38.60 | - | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Edit HochmanováEdit Hochmanová
AK Slovan Duchcov |
09 | 8 | 34.51 | - | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 9 | 33.62 | - | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Barbora BabkováBarbora Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 6 | PB 32.18 | - | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Kristýna ŠkrobováKristýna Škrobová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
10 | 7 | 32.03 | - | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Dorota SrpováDorota Srpová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 5 | 29.46 | - | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Patrizia PredigerováPatrizia Predigerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
11 | 4 | 26.86 | - | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Klára ŽelinováKlára Želinová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 1 | PB 25.77 | - | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Bára ŠedlbauerováBára Šedlbauerová
ASK Lovosice |
11 | 2 | 22.28 | - | ||||||||||||||
12 |
Ema HolubováEma Holubová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 3 | 21.95 | - | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |