Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo krajského přeboru družstev přípravek skupina A

Kostelec nad Orlicí (19. 5. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.8 115.00
2 7 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.1 75.00
3= 8 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 5 10.4 44.00
3= 2 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.4 44.00
5 13 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 1 11.0 5.00
6 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 11.1 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 19.5.2022 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.0 88.00
2 28 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.1 75.00
3 11 Vojta SeidlVojta Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 10.2 64.00
4 14 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 10.4 44.00
5 12 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 10.8 14.00
6 9 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.9 9.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 19.5.2022 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 21 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.1 75.00
1= 1 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.1 75.00
3 4 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.6 27.00
4= 19 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 10.8 14.00
4= 23 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1 10.8 14.00
6 6 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.0 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 09.5 161.00
2 3 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.3 53.00
3= 22 Jan NovotnýJan Novotný 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.6 27.00
3= 20 Matouš KolářMatouš Kolář 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 10.6 27.00
5 10 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 11.0 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.3 53.00
2 25 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 10.6 27.00
3= 15 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 10.8 14.00
3= 18 Marek DytrtMarek Dytrt 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 10.8 14.00
5 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.0 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.4 44.00
2 29 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 10.7 20.00
3 32 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.8 14.00
4 45 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.0 5.00
5 36 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 6 11.1 2.00
6 34 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.2 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.0 88.00
2 46 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 10.3 53.00
3 52 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 11.1 2.00
4 31 Antonín HejdukAntonín Hejduk 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 11.4 0.00
5 54 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 11.5 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 49 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 11.0 5.00
1= 33 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 11.0 5.00
3 50 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 11.9 0.00
4 43 Aleš BeranAleš Beran 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 12.5 0.00
5 51 Daniel PíšaDaniel Píša 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 13.8 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 10.3 53.00
2= 39 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.5 35.00
2= 41 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.5 35.00
4 35 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 10.9 9.00
5 30 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 11.4 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 10.5 35.00
2 47 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 4 10.9 9.00
3 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 11.8 0.00
MS 44 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 12.7
5 55 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 6 12.8 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 09.5 161.00
2 5 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.8 115.00
3 48 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.0 88.00
5 7 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.1 75.00
10 3 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.3 53.00
10 26 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.3 53.00
10 46 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 10.3 53.00
10 40 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 10.3 53.00
14 8 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 5 10.4 44.00
14 2 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.4 44.00
14 37 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.4 44.00
18 39 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.5 35.00
18 41 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.5 35.00
18 53 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 10.5 35.00
21 22 Jan NovotnýJan Novotný 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.6 27.00
21 20 Matouš KolářMatouš Kolář 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 10.6 27.00
21 25 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 10.6 27.00
25 29 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 10.7 20.00
26 15 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 10.8 14.00
26 18 Marek DytrtMarek Dytrt 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 10.8 14.00
26 32 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.8 14.00
32 35 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 10.9 9.00
32 47 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 4 10.9 9.00
35 13 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 1 11.0 5.00
35 10 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 11.0 5.00
35 45 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.0 5.00
35 49 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 11.0 5.00
35 33 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 11.0 5.00
40 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 11.1 2.00
40 36 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 6 11.1 2.00
40 52 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 11.1 2.00
43 34 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.2 0.00
44 31 Antonín HejdukAntonín Hejduk 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 11.4 0.00
44 30 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 11.4 0.00
46 54 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 11.5 0.00
47 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 11.8 0.00
48 50 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 11.9 0.00
49 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.0 0.00
51 43 Aleš BeranAleš Beran 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 12.5 0.00
52 44 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 12.7
53 55 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 6 12.8 0.00
54 51 Daniel PíšaDaniel Píša 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 13.8 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.2 458.00
2 58 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.3 235.00
3 68 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.9 141.00
4 62 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 11.3 91.00
5 57 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.5 70.00
6 67 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.0 28.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1 09.4 413.00
2 64 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.6 369.00
3 56 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.2 252.00
4 63 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 10.5 201.00
5 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 11.3 91.00
6 75 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 12.0 28.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 10.0 289.00
2 69 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.1 270.00
3 73 Marika DvořákováMarika Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.5 201.00
4 77 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 10.8 155.00
5 81 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.4 80.00
6 60 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 11.8 42.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 74 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.3 235.00
1= 59 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.3 235.00
3= 65 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.4 218.00
3= 82 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.4 218.00
5 76 Andělka KrušinováAndělka Krušinová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 11.7 51.00
6 83 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 12.1 21.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.0 289.00
2 79 Marie Ema NymsovaMarie Ema Nymsova 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.1 270.00
3 72 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 10.6 185.00
4 71 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.9 141.00
5 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 11.1 115.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 09.5 391.00
2 87 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 09.8 328.00
3 86 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.7 170.00
4 92 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 10.8 155.00
5 96 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 11.2 103.00
6 3 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.3 91.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 95 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.2 252.00
1= 11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 10.2 252.00
3 99 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.9 141.00
4= 91 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 11.2 103.00
4= 98 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 6 11.2 103.00
6 93 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.8 42.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 5 10.2 252.00
2 10 Ema NavrátilováEma Navrátilová 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.5 201.00
3 85 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 11.2 103.00
4 7 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 11.7 51.00
5 88 Eva HalamkováEva Halamková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 12.5 4.00
MS 12 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 13.3
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 10.0 289.00
2 4 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.4 218.00
3 8 Aneta MatyašováAneta Matyašová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.1 115.00
4= 97 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 11.6 60.00
4= 5 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 11.6 60.00
6 9 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 12.2 16.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 1 11.1 115.00
2 2 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.7 51.00
3 14 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 11.9 35.00
MS 13 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.9
MS 6 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.0
6 1 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 13.5 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.2 458.00
2 66 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1 09.4 413.00
3 89 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 09.5 391.00
4 64 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.6 369.00
5 87 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 09.8 328.00
6 84 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 10.0 289.00
6 78 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.0 289.00
6 90 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 10.0 289.00
9 69 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.1 270.00
9 79 Marie Ema NymsovaMarie Ema Nymsova 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.1 270.00
11 56 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.2 252.00
11 95 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.2 252.00
11 11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 10.2 252.00
11 94 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 5 10.2 252.00
15 58 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.3 235.00
15 74 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.3 235.00
15 59 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.3 235.00
18 65 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.4 218.00
18 82 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.4 218.00
18 4 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.4 218.00
21 63 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 10.5 201.00
21 73 Marika DvořákováMarika Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.5 201.00
21 10 Ema NavrátilováEma Navrátilová 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.5 201.00
24 72 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 10.6 185.00
25 86 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.7 170.00
26 77 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 10.8 155.00
26 92 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 10.8 155.00
28 68 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.9 141.00
28 71 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.9 141.00
28 99 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.9 141.00
31 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 11.1 115.00
31 8 Aneta MatyašováAneta Matyašová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.1 115.00
31 15 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 1 11.1 115.00
34 96 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 11.2 103.00
34 91 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 11.2 103.00
34 98 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 6 11.2 103.00
34 85 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 11.2 103.00
38 62 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 11.3 91.00
38 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 11.3 91.00
38 3 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.3 91.00
41 81 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.4 80.00
42 57 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.5 70.00
43 97 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 11.6 60.00
43 5 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 11.6 60.00
45 76 Andělka KrušinováAndělka Krušinová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 11.7 51.00
45 7 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 11.7 51.00
45 2 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.7 51.00
48 60 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 11.8 42.00
48 93 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.8 42.00
50 14 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 11.9 35.00
51 67 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.0 28.00
51 75 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 12.0 28.00
53 83 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 12.1 21.00
54 9 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 12.2 16.00
55 88 Eva HalamkováEva Halamková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 12.5 4.00
56 13 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.9
57 6 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.0
58 12 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 13.3
59 1 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 13.5 0.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:10.5 365.00
2 13 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 13 2:10.8 361.00
3 5 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 2:11.5 353.00
4 4 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 2:13.7 326.00
5 2 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:15.3 307.00
6 12 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 12 2:15.7 302.00
7 10 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:16.2 297.00
8 11 Vojta SeidlVojta Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 11 2:19.8 257.00
9 8 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 2:20.6 248.00
10 1 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:22.1 233.00
11 3 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 2:23.3 221.00
12 6 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 2:23.5 219.00
13 14 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 14 2:23.7 217.00
14 7 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 2:28.0 176.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 5 2:13.7 326.00
2 23 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 9 2:14.0 322.00
3 21 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 2:15.2 308.00
4 22 Jan NovotnýJan Novotný 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 2:17.0 287.00
5 16 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:17.7 280.00
6 27 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 13 2:18.3 273.00
7 15 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 1 2:21.0 244.00
8 20 Matouš KolářMatouš Kolář 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 2:25.1 203.00
9 25 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 11 2:26.5 190.00
10 26 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 12 2:31.8 143.00
11 18 Marek DytrtMarek Dytrt 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 2:40.3 82.00
12 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10 2:41.6 74.00
13 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 3:10.6 0.00
28 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 14 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11 2:16.9 289.00
2 40 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 12 2:19.5 260.00
3 37 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:21.0 244.00
4 30 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 2:21.8 236.00
5 29 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 2:26.5 190.00
6 41 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 2:32.1 141.00
7 32 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 2:32.3 139.00
8 35 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:33.7 128.00
9 33 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 2:34.7 121.00
10 31 Antonín HejdukAntonín Hejduk 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 2:38.9 91.00
11 36 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 2:47.6 42.00
12 34 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 3:00.3 3.00
13 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10 3:07.0 0.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 2:09.2 382.00
2 49 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 2:13.0 334.00
3 54 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 12 2:13.5 328.00
4 48 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 2:17.0 287.00
5 47 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 5 2:19.5 260.00
6 55 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 13 2:27.1 184.00
7 52 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 10 2:28.8 169.00
8 53 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11 2:29.0 167.00
9 46 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 2:42.6 68.00
10 50 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 8 2:49.5 34.00
11 51 Daniel PíšaDaniel Píša 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 9 2:54.0 18.00
MS 44 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:55.7
13 43 Aleš BeranAleš Beran 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 2:59.0 5.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 2:09.2 382.00
2 9 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:10.5 365.00
3 13 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 13 2:10.8 361.00
4 5 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 2:11.5 353.00
5 49 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 2:13.0 334.00
6 54 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 12 2:13.5 328.00
7 4 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 2:13.7 326.00
7 19 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 5 2:13.7 326.00
9 23 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 9 2:14.0 322.00
10 21 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 2:15.2 308.00
11 2 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:15.3 307.00
12 12 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 12 2:15.7 302.00
13 10 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:16.2 297.00
14 39 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11 2:16.9 289.00
15 22 Jan NovotnýJan Novotný 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 2:17.0 287.00
15 48 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 2:17.0 287.00
17 16 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:17.7 280.00
18 27 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 13 2:18.3 273.00
19 40 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 12 2:19.5 260.00
19 47 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 5 2:19.5 260.00
21 11 Vojta SeidlVojta Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 11 2:19.8 257.00
22 8 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 2:20.6 248.00
23 15 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 1 2:21.0 244.00
23 37 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:21.0 244.00
25 30 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 2:21.8 236.00
26 1 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:22.1 233.00
27 3 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 2:23.3 221.00
28 6 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 2:23.5 219.00
29 14 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 14 2:23.7 217.00
30 20 Matouš KolářMatouš Kolář 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 2:25.1 203.00
31 25 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 11 2:26.5 190.00
31 29 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 2:26.5 190.00
33 55 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 13 2:27.1 184.00
34 7 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 2:28.0 176.00
35 52 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 10 2:28.8 169.00
36 53 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11 2:29.0 167.00
37 26 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 12 2:31.8 143.00
38 41 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 2:32.1 141.00
39 32 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 2:32.3 139.00
40 35 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:33.7 128.00
41 33 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 2:34.7 121.00
42 31 Antonín HejdukAntonín Hejduk 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 2:38.9 91.00
43 18 Marek DytrtMarek Dytrt 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 2:40.3 82.00
44 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10 2:41.6 74.00
45 46 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 2:42.6 68.00
46 36 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 2:47.6 42.00
47 50 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 8 2:49.5 34.00
48 51 Daniel PíšaDaniel Píša 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 9 2:54.0 18.00
49 44 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:55.7
50 43 Aleš BeranAleš Beran 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 2:59.0 5.00
51 34 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 3:00.3 3.00
52 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10 3:07.0 0.00
53 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 3:10.6 0.00
28 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 14 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 19.5.2022 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 11 1:55.6 575.00
2 70 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 15 1:59.5 516.00
3 56 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:12.0 346.00
4 68 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 13 2:14.6 315.00
5 69 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 14 2:15.0 310.00
6 63 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 8 2:17.8 279.00
7 64 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 9 2:18.8 268.00
8 59 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:22.9 225.00
9 65 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10 2:27.4 181.00
10 57 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:27.6 180.00
11 60 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 2:32.0 142.00
12 58 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 2:35.5 115.00
13 67 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 12 2:35.6 114.00
14 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 2:36.8 105.00
15 62 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 2:36.9 105.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 14 2:07.0 411.00
2 78 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 2:14.9 312.00
3 82 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 12 2:17.4 283.00
4 76 Andělka KrušinováAndělka Krušinová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:23.3 221.00
5 73 Marika DvořákováMarika Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 2:24.7 207.00
6 77 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 2:27.6 180.00
7 74 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 2:29.0 167.00
8 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10 2:30.0 159.00
9 79 Marie Ema NymsovaMarie Ema Nymsova 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 9 2:30.4 155.00
10 75 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:30.9 151.00
11 81 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 11 2:31.9 143.00
12 72 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 2:32.6 137.00
13 71 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:33.0 134.00
14 83 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 13 2:33.6 129.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 1:58.4 533.00
2 95 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11 2:13.2 332.00
3 99 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 15 2:19.0 265.00
4 87 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 2:21.7 237.00
5 96 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 12 2:25.2 202.00
6 97 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 2:30.0 159.00
7 94 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10 2:32.0 142.00
8 98 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 14 2:36.0 111.00
9 92 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 8 2:40.1 83.00
10 91 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 7 2:42.9 66.00
11 90 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 2:49.9 32.00
12 85 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 2:50.7 29.00
13 93 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 9 2:54.7 15.00
14 88 Eva HalamkováEva Halamková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 2:55.2 14.00
15 86 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 3:20.5 0.00
Celkem 15 závodníků
Běh 04 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11 2:13.6 327.00
2 2 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 2:27.4 181.00
3 15 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 15 2:28.6 171.00
4 10 Ema NavrátilováEma Navrátilová 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10 2:31.0 150.00
5 5 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 2:34.3 124.00
6 8 Aneta MatyašováAneta Matyašová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 8 2:38.8 92.00
MS 13 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:43.0
8 14 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 14 2:49.0 36.00
9 1 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 2:49.8 33.00
10 3 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 2:53.9 18.00
11 9 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 9 2:54.0 18.00
12 4 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 2:54.3 17.00
MS 12 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:54.6
MS 6 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:58.2
7 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 89 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 1:58.4 533.00
4 84 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 14 2:07.0 411.00
6 95 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11 2:13.2 332.00
7 11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11 2:13.6 327.00
9 78 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 2:14.9 312.00
11 82 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 12 2:17.4 283.00
14 99 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 15 2:19.0 265.00
15 87 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 2:21.7 237.00
17 76 Andělka KrušinováAndělka Krušinová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:23.3 221.00
18 73 Marika DvořákováMarika Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 2:24.7 207.00
19 96 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 12 2:25.2 202.00
20 2 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 2:27.4 181.00
22 77 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 2:27.6 180.00
24 15 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 15 2:28.6 171.00
25 74 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 2:29.0 167.00
26 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10 2:30.0 159.00
26 97 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 2:30.0 159.00
28 79 Marie Ema NymsovaMarie Ema Nymsova 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 9 2:30.4 155.00
29 75 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:30.9 151.00
30 10 Ema NavrátilováEma Navrátilová 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10 2:31.0 150.00
31 81 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 11 2:31.9 143.00
32 94 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10 2:32.0 142.00
34 72 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 2:32.6 137.00
35 71 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:33.0 134.00
36 83 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 13 2:33.6 129.00
37 5 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 2:34.3 124.00
40 98 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 14 2:36.0 111.00
43 8 Aneta MatyašováAneta Matyašová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 8 2:38.8 92.00
44 92 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 8 2:40.1 83.00
45 91 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 7 2:42.9 66.00
46 13 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:43.0
47 14 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 14 2:49.0 36.00
48 1 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 2:49.8 33.00
49 90 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 2:49.9 32.00
50 85 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 2:50.7 29.00
51 3 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 2:53.9 18.00
52 9 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 9 2:54.0 18.00
53 4 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 2:54.3 17.00
54 12 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:54.6
55 93 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 9 2:54.7 15.00
56 88 Eva HalamkováEva Halamková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 2:55.2 14.00
57 6 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:58.2
58 86 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 3:20.5 0.00
7 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 DNS

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 19.5.2022 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 14 3.92 193.00
2 21 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 27 3.80 174.00
3 27 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 39 3.67 155.00
4 16 Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 2 3.62 147.00
5 14 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 54 3.56 139.00
6 9 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 25 3.56 139.00
7 35 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 38 3.52 133.00
8 1 Sebastian BašeSebastian Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 3 3.51 132.00
9 48 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 20 3.45 123.00
10 37 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 41 3.39 115.00
11 26 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
13 37 3.36 111.00
12 39 Richard SyrůčekRichard Syrůček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 45 3.36 111.00
13 2 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 5 3.34 108.00
14 49 Šimon KánskýŠimon Kánský
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 22 3.30 103.00
15 46 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 18 3.29 102.00
16 8 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 24 3.28 100.00
17 40 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 48 3.28 100.00
18 11 Vojta SeidlVojta Seidl
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
11 43 3.27 99.00
19 7 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 21 3.27 99.00
20 15 Tomáš AndrleTomáš Andrle
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 1 3.25 96.00
21 45 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 15 3.24 95.00
22 4 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 11 3.24 95.00
23 25 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 35 3.23 94.00
24 41 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 52 3.22 93.00
25 47 Jan HovorkaJan Hovorka
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 19 3.17 86.00
26 13 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
11 51 3.17 86.00
27 30 Ben FeuermannBen Feuermann
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 12 3.16 85.00
28 23 Kryštof PetiraKryštof Petira
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 29 3.15 84.00
29 12 Jan ŠvarcJan Švarc
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 49 3.14 83.00
30 10 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 26 3.13 81.00
31 53 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 46 3.08 75.00
32 32 Lukáš PopelákLukáš Popelák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 33 3.07 74.00
33 19 Lukáš GranátLukáš Granát
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
12 13 3.05 72.00
34 33 Tomáš PražákTomáš Pražák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 34 3.04 70.00
35 29 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 9 3.04 70.00
36 31 Antonín HejdukAntonín Hejduk
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 16 3.02 68.00
37 22 Jan NovotnýJan Novotný
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 28 3.01 67.00
38 34 Filip RacochaFilip Racocha
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 36 2.98 63.00
39 54 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 47 2.91 56.00
40 50 Radek PetiškaRadek Petiška
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 30 2.90 54.00
41 52 Filip SedláčekFilip Sedláček
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 42 2.82 46.00
42 18 Marek DytrtMarek Dytrt
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 8 2.81 45.00
43 3 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 6 2.81 45.00
44 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 32 2.80 44.00
45 20 Matouš KolářMatouš Kolář
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 23 2.76 40.00
46 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 44 2.75 39.00
MS 44 Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 10 2.58
48 36 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 40 2.56 21.00
49 55 Ada VondroušAda Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
15 53 2.47 14.00
50 43 Aleš BeranAleš Beran
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 4 2.39 8.00
51 6 David HirschDavid Hirsch
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 17 2.38 8.00
52 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 7 2.37 7.00
53 51 Daniel PíšaDaniel Píša
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
14 31 2.03 0.00
28 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 50 DNS
Celkem 54 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (čt, 19.5.2022 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 18 4.11 333.00
2 70 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 29 4.02 312.00
3 59 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 9 3.83 270.00
4 56 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 2 3.80 263.00
5 63 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 13 3.79 261.00
6 84 Amelie VíchováAmelie Víchová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 28 3.77 257.00
7 73 Marika DvořákováMarika Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 4 3.73 248.00
8 69 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 27 3.72 246.00
9 64 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 15 3.65 231.00
10 74 Barbora FišarováBarbora Fišarová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 6 3.60 220.00
11 81 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 23 3.55 210.00
12 58 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 8 3.55 210.00
13 68 Beata ŠvarcováBeata Švarcová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 26 3.50 200.00
14 78 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 19 3.48 196.00
15 62 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 12 3.42 184.00
16 77 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 17 3.41 182.00
17 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 11 3.41 182.00
18 76 Andělka KrušinováAndělka Krušinová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
13 14 3.40 180.00
19 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 21 3.39 178.00
20 71 Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
14 1 3.39 178.00
21 82 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 24 3.32 165.00
22 79 Marie Ema NymsovaMarie Ema Nymsova
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 20 3.25 151.00
23 75 Sabina HanákováSabina Hanáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 7 3.21 144.00
24 57 Nicol DvořákováNicol Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 5 3.21 144.00
25 67 Nora RolkoNora Rolko
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 22 3.20 142.00
26 65 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 16 3.11 126.00
27 60 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 10 3.10 124.00
28 72 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 3 3.05 116.00
29 83 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 25 2.93 95.00
Celkem 29 závodníků
Skupina 02 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 20 3.81 265.00
2 89 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 7 3.76 254.00
3 11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 23 3.60 220.00
4 4 Šárka HorákováŠárka Horáková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 9 3.55 210.00
5 92 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 13 3.50 200.00
6 99 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 29 3.32 165.00
7 90 Magdalena HuškováMagdalena Hušková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 10 3.30 161.00
8 86 Karolína BenešováKarolína Benešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 3 3.28 157.00
9 87 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 5 3.27 155.00
10 93 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 15 3.19 140.00
11 10 Ema NavrátilováEma Navrátilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 22 3.18 139.00
12 96 Eliška MertováEliška Mertová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 21 3.16 135.00
13= 5 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 11 3.15 133.00
13= 2 Nela CejnarováNela Cejnarová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 4 3.15 133.00
15 15 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 30 3.11 126.00
16 8 Aneta MatyašováAneta Matyašová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 17 3.08 121.00
17 94 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 18 3.01 109.00
18 91 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 12 3.00 107.00
19 97 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 24 2.96 100.00
20 14 Lucie ŠtočkováLucie Štočková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 28 2.83 80.00
21 9 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 19 2.80 75.00
22 85 Eliška BartošováEliška Bartošová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 2 2.77 70.00
23 88 Eva HalamkováEva Halamková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 6 2.72 63.00
24 1 Lucie AndrlováLucie Andrlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
15 1 2.71 62.00
25 98 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 25 2.70 60.00
26 3 Anna HavrdováAnna Havrdová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 8 2.69 59.00
MS 12 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 26 2.49
MS 6 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 14 2.46
MS 13 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 27 2.31
7 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 16 DNS
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (čt, 19.5.2022 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 2 44.37 260.00
2 28 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 26 34.50 179.00
3 25 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 21 34.40 179.00
4 23 Kryštof PetiraKryštof Petira
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 19 33.22 169.00
5 27 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 23 32.54 164.00
6 11 Vojta SeidlVojta Seidl
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
11 24 30.80 150.00
7 7 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 12 29.40 139.00
8 26 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
13 22 28.35 130.00
9 5 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 10 27.93 127.00
10 14 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 28 27.74 126.00
11 13 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
11 27 27.50 124.00
12 19 Lukáš GranátLukáš Granát
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
12 9 27.16 121.00
13 2 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 4 26.30 114.00
14 21 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 17 26.21 114.00
15 3 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 5 25.85 111.00
16 1 Sebastian BašeSebastian Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 3 25.82 111.00
17 15 Tomáš AndrleTomáš Andrle
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 1 24.64 102.00
18 8 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 14 24.38 100.00
19 10 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 16 24.12 98.00
20 4 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 8 23.86 96.00
21 12 Jan ŠvarcJan Švarc
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 25 23.85 96.00
22 22 Jan NovotnýJan Novotný
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 18 22.85 88.00
23 20 Matouš KolářMatouš Kolář
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 13 20.90 73.00
24 18 Marek DytrtMarek Dytrt
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 7 20.84 73.00
25 9 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 15 20.44 70.00
26 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 20 20.17 68.00
27 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 6 16.00 38.00
28 6 David HirschDavid Hirsch
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 11 15.67 35.00
Celkem 28 závodníků
Skupina 02 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 9 30.47 147.00
2 54 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 23 30.28 146.00
3 45 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 5 29.16 137.00
4 41 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 25 27.90 127.00
5 37 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 18 24.81 103.00
6 32 Lukáš PopelákLukáš Popelák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 13 24.17 98.00
7 36 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 17 23.89 96.00
8 40 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 24 23.68 94.00
9 53 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 22 22.91 88.00
10 33 Tomáš PražákTomáš Pražák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 14 22.31 84.00
11 39 Richard SyrůčekRichard Syrůček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 21 22.09 82.00
12 31 Antonín HejdukAntonín Hejduk
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 6 21.18 75.00
13 35 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 16 20.68 72.00
14 34 Filip RacochaFilip Racocha
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 15 19.90 66.00
15 30 Ben FeuermannBen Feuermann
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 4 18.72 57.00
16 43 Aleš BeranAleš Beran
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 1 18.45 55.00
17 49 Šimon KánskýŠimon Kánský
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 10 17.52 49.00
18 29 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2 17.30 47.00
19 47 Jan HovorkaJan Hovorka
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 8 17.28 47.00
20 50 Radek PetiškaRadek Petiška
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 11 15.92 37.00
21 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 20 15.84 37.00
MS 44 Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 3 15.83
23 46 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 7 13.27 19.00
24 52 Filip SedláčekFilip Sedláček
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 19 12.69 15.00
25 55 Ada VondroušAda Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
15 26 09.69 0.00
26 51 Daniel PíšaDaniel Píša
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
14 12 05.18 0.00
Celkem 26 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 18 30.18 237.00
2 63 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 13 27.62 207.00
3 59 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 9 26.66 196.00
4 67 Nora RolkoNora Rolko
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 22 26.36 193.00
5 57 Nicol DvořákováNicol Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 5 26.35 192.00
6 58 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 8 25.27 180.00
7 78 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 19 24.65 173.00
8 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 21 24.18 167.00
9 72 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 3 23.82 163.00
10 82 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 24 23.80 163.00
11 74 Barbora FišarováBarbora Fišarová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 6 23.61 161.00
12 69 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 27 23.14 156.00
13 73 Marika DvořákováMarika Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 4 22.33 146.00
14 81 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 23 22.20 145.00
15 70 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 29 21.94 142.00
16 60 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 10 20.83 130.00
17 56 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 2 19.16 111.00
18 71 Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
14 1 18.78 107.00
19 83 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 25 18.19 101.00
20 79 Marie Ema NymsovaMarie Ema Nymsova
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 20 17.78 96.00
21 75 Sabina HanákováSabina Hanáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 7 17.58 94.00
22 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 11 17.17 89.00
23 62 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 12 16.97 87.00
24 77 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 17 15.87 76.00
25 68 Beata ŠvarcováBeata Švarcová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 26 15.74 74.00
26 84 Amelie VíchováAmelie Víchová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 28 15.73 74.00
27 64 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 15 15.40 71.00
28 65 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 16 14.76 64.00
29 76 Andělka KrušinováAndělka Krušinová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
13 14 14.38 60.00
Celkem 29 závodníků
Skupina 02 (čt, 19.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 20 32.36 263.00
2= 87 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 5 21.04 132.00
2= 11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 23 21.04 132.00
4 97 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 24 20.74 129.00
5 94 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 18 20.51 126.00
6= 92 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 13 19.85 119.00
6= 89 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 7 19.85 119.00
8 3 Anna HavrdováAnna Havrdová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 8 19.29 113.00
9 90 Magdalena HuškováMagdalena Hušková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 10 19.14 111.00
10 96 Eliška MertováEliška Mertová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 21 18.90 108.00
11 91 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 12 18.37 102.00
12 5 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 11 17.34 91.00
13 85 Eliška BartošováEliška Bartošová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 2 17.26 90.00
14 4 Šárka HorákováŠárka Horáková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 9 16.40 81.00
15 98 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 25 16.39 81.00
16 10 Ema NavrátilováEma Navrátilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 22 16.30 80.00
17 88 Eva HalamkováEva Halamková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 6 15.92 76.00
18 99 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 29 15.42 71.00
19 86 Karolína BenešováKarolína Benešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 3 15.35 70.00
MS 6 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 14 15.34
21 15 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 30 15.05 67.00
22 93 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 15 13.77 54.00
23 14 Lucie ŠtočkováLucie Štočková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 28 13.28 49.00
24 7 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 16 12.51 41.00
MS 13 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 27 12.50
26 9 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 19 12.38 39.00
27 2 Nela CejnarováNela Cejnarová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 4 12.19 38.00
28 1 Lucie AndrlováLucie Andrlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
15 1 10.53 21.00
MS 12 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 26 10.50
30 8 Aneta MatyašováAneta Matyašová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 17 10.00 16.00
Celkem 30 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0788
2 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0775
3 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0753
4 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0671
5 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0645
6 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0619
7 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0589
8 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0583
9 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0576
10 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0573
11 Vojta SeidlVojta Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0570
12 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0551
13 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0544
14 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0533
15 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0530
16 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0526
17 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0517
18 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0507
19 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0506
20 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0495
21 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0492
22 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0491
23 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0490
24 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0489
25 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0481
26 Jan NovotnýJan Novotný 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0469
27 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0456
28 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0437
29 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0430
30 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0402
31 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0396
32 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0378
33 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0365
34 Matouš KolářMatouš Kolář 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0343
35 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0342
36 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0327
37 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0325
38 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0280
39 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0262
40 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0254
41 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0242
42 Antonín HejdukAntonín Hejduk 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0234
43 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0232
44 Marek DytrtMarek Dytrt 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0214
45 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0198
46 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0188
47 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0161
48 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0132
49 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0125
50 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0076
51 Aleš BeranAleš Beran 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0068
52 Daniel DvořákDaniel Dvořák 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0045
53 Daniel PíšaDaniel Píša 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0018
MS Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
Celkem 54 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1558
2 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1436
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1297
4 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1112
5 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1031
6 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0982
7 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0972
8 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0970
9 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0948
10 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0939
11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0931
12 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0926
13 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0852
14 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0829
15 Marika DvořákováMarika Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0802
16 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0783
17 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0740
18 Marie Ema NymsovaMarie Ema Nymsova 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0672
19 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0642
20 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0629
21 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0619
22 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0601
23 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0593
24 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0593
25 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0589
26 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0586
27 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0578
28 Ema NavrátilováEma Navrátilová 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0570
29 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0560
30 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0557
31 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0548
32 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0530
33 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0526
34 Andělka KrušinováAndělka Krušinová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0512
35 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0479
36 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0477
37= Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0467
37= Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0467
39 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0448
40 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0438
41 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0417
42 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0408
43 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0403
44 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0397
45 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0378
46 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0355
47 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0346
48 Aneta MatyašováAneta Matyašová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0344
49 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0292
50 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0281
51 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0251
52 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0200
53 Eva HalamkováEva Halamková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0157
54 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0148
55 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0116
56 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0092
MS Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
MS Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
MS Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
Celkem 59 závodníků