Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Viktoriánek 2022

Plzeň - Schwarzova (4. 5. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 4.5.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.2
2 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.3
3 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.7
4 Alex MacharáčekAlex Macharáček 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (st, 4.5.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrálVojtěch Král 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.1
2 Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.5
3 Domenico ŠmicDomenico Šmic 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.6
4 Štěpán KeřlíkŠtěpán Keřlík 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.0
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.2
2 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.3
3 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.7
4 Vojtěch KrálVojtěch Král 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.1
5 Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.5
6 Domenico ŠmicDomenico Šmic 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.6
7 Štěpán KeřlíkŠtěpán Keřlík 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.0
8 Alex MacharáčekAlex Macharáček 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.1

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (st, 4.5.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.5
2 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.6
3 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.7
4 Vojtěch KrálVojtěch Král 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.1
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 4.5.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.0
2 Štěpán KeřlíkŠtěpán Keřlík 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.4
3 Domenico ŠmicDomenico Šmic 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.8
4 Alex MacharáčekAlex Macharáček 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.0
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 4.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HoangAnna Hoang 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.8
2 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.0
3 Nikol KlasnováNikol Klasnová 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.3
4 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.4
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (st, 4.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.8
2 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.2
3 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.3
4 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.8
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (st, 4.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.1
2 Tereza VrbováTereza Vrbová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.6
3 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.2
4 Barbora PlevováBarbora Plevová 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (st, 4.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libuše Lada VokounováLibuše Lada Vokounová 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.8
2 Nikol KlasnováNikol Klasnová 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.4
3 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.6
4 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.7
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HoangAnna Hoang 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.8
1 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.8
3 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.0
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.1
5 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.2
6 Nikol KlasnováNikol Klasnová 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.3
6 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.3
8 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.4
9 Tereza VrbováTereza Vrbová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.6
10 Libuše Lada VokounováLibuše Lada Vokounová 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.8
11 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.2
12 Nikol KlasnováNikol Klasnová 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.4
13 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.6
14 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.7
15 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.8
16 Barbora PlevováBarbora Plevová 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.3

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (st, 4.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.7
2 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.8
3 Anna HoangAnna Hoang 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.9
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.2
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 4.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.1
1= Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.1
3= Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.7
3= Tereza VrbováTereza Vrbová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.7
Celkem 4 závodníků
Finále C (st, 4.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libuše Lada VokounováLibuše Lada Vokounová 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.9
2 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.2
3 Nikol KlasnováNikol Klasnová 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.4
4 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.5
Celkem 4 závodníků
Finále D (st, 4.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.4
2 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.2
3 Barbora PlevováBarbora Plevová 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.5
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.32
2 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.28
3 Ondřej SenftOndřej Senft
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.20
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 4.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 1.32
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 1.43
2 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 1.36
3 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 1.20
4 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 1.20
5 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 1.15
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.32
2 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.10
3 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.05
4 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.05
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 08.40
2 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 04.66
3 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 04.65
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 07.06
2 Ondřej SenftOndřej Senft
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 06.44
3 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 06.20
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 4.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 11.32
2 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 08.47
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 08.23
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 08.12
3 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 07.12
4 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 05.96
5 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 05.10
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 4.5.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RušavýJakub Rušavý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 06.52
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(st, 4.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KoubkováTereza Koubková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 06.22
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 4.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 09.30
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 4.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VollerOndřej Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 06.72
Celkem 1 závodníků