Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Rieter mítink

Ústí nad Orlicí (30. 8. 2022)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 30.8.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 31 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 1:57.31
2 28 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:57.54
3 15 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 1:58.70
4 26 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:01.46
5 34 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:02.51
6 32 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:02.72
7 14 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:06.06
8 20 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 2:07.36
9 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 2:13.90
10 21 Filip VelínskýFilip Velínský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 2:20.14
11 17 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 2:26.79
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 30.8.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:47.89
2 Patryk SieradzkiPatryk Sieradzki 98 PolandPoland 4 1:48.14
3 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:48.15
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:48.87
5 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:49.11
6 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 1:51.74
7 5 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 1:52.16
8 27 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 1:54.43
9 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 1:57.84
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:47.89
2 Patryk SieradzkiPatryk Sieradzki 98 PolandPoland 4 1:48.14
3 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:48.15
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:48.87
5 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:49.11
6 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 1:51.74
7 5 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 1:52.16
8 27 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 1:54.43
9 31 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 1:57.31
10 28 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:57.54
11 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 1:57.84
12 15 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 1:58.70
13 26 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:01.46
14 34 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:02.51
15 32 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:02.72
16 14 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:06.06
17 20 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 2:07.36
18 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 2:13.90
19 21 Filip VelínskýFilip Velínský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 2:20.14
20 17 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 2:26.79

800 m - Ženy

(út, 30.8.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:04.47
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:05.06
3 15 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:06.94
4 6 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:07.04
5 16 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:07.06
6 12 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:10.71
7 14 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:16.10
8 20 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 2:19.75
9 18 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:20.90
10 11 Jana DvořáčkováJana Dvořáčková 97 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 2:20.93
11 19 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 2:22.91
12 17 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:25.75
13 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNF
Celkem 13 závodníků