Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD staršího žactva PA kraje

Ústí nad Orlicí (4. 9. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.80
2 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.32
3 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.61
4 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.61
5 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.84
6 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.53
7 Adam HladíkAdam Hladík 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.98
2 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.12
3 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 08.38
4 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.46
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.55
6 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 08.96
7 Matyáš PostupaMatyáš Postupa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 07.97
2 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.00
3 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 08.33
4 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.41
5 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.53
6 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.83
7 Denis GultDenis Gult 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.80
2 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 07.97
3 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.98
4 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.00
5 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.12
6 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.32
7 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 08.33
8 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 08.38
9 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.41
10 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.46
11 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.53
12 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.55
13 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.61
13 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.61
15 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.83
16 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.84
17 Denis GultDenis Gult 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.88
18 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 08.96
19 Matyáš PostupaMatyáš Postupa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 09.32
20 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.53
21 Adam HladíkAdam Hladík 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.34

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022 - 12:00) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.89 11.00
2 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.92 9.00
3 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.08 8.00
4 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.12 7.00
5 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.25 6.00
6 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022 - 12:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.31 4.00
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.32 3.00
3 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 08.35 2.00
4 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.37 1.00
5 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.38
6 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.15
2 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.65
3 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.71
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.96
5 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 09.08
6 Leontýna MilotováLeontýna Milotová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.43
MS Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.70
3 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.76
4 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.93
5 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.96
6 Jolana JánováJolana Jánová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.09
7 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 SB 09.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.9.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.63
2 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.66
3 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.95
4 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.96
5 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.13
6 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.61
7 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 10.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.9.2022 - 11:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 08.35
2 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.45
3 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.72
4 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.11
5 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.15
6 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.24
7 Helena HájkováHelena Hájková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 09.32
8 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.52
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.15
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 08.35
3 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.43
4 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.45
5 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.63
6 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.65
7 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.66
8 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.70
9 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.71
10 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.72
11 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.76
12 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.93
13 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.95
14 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.96
14 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.96
14 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.96
17 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 09.08
18 Jolana JánováJolana Jánová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.09
19 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.11
20 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.13
21 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.15
22 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 SB 09.23
23 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.24
24 Leontýna MilotováLeontýna Milotová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.31
25 Helena HájkováHelena Hájková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 09.32
26 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.52
27 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.61
28 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 10.92

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.16 11.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 SB 08.33 9.00
3 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.44 8.00
4 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.51 7.00
5 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.66 6.00
6 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.66 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 08.53 4.00
2 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.67 3.00
3 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.72 2.00
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.74 1.00
5 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.88
6 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 08.92
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 12:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 18.68 9.00
2 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 18.82 7.00
3 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 18.98 5.50
4 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 19.80 1.00
5 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 19.81
6 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 20.22
7 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.60
8 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 22.31
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 12:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 17.30 11.00
2 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 19.49 3.00
3 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 19.60 2.00
4 Jan BernardJan Bernard 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 20.63
5 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 21.53
6 Michal VečeřaMichal Večeřa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.40
7 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 23.75
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 12:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 18.75 8.00
2 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 PB 18.98 5.50
3 Filip SochorFilip Sochor 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 19.45 4.00
4 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 19.87
5 Šimon SmolákŠimon Smolák 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 21.37
6 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 22.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 17.30 11.00
2 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 18.68 9.00
3 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 18.75 8.00
4 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 18.82 7.00
5 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 18.98 5.50
5 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 PB 18.98 5.50
7 Filip SochorFilip Sochor 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 19.45 4.00
8 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 19.49 3.00
9 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 19.60 2.00
10 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 19.80 1.00
11 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 19.81
12 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 19.87
13 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 20.22
14 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.60
15 Jan BernardJan Bernard 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 20.63
16 Šimon SmolákŠimon Smolák 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 21.37
17 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 21.53
18 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 22.31
19 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 22.42
20 Michal VečeřaMichal Večeřa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.40
21 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 23.75

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 13:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 19.21 11.00
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 19.87 9.00
3 Adéla HaškováAdéla Hašková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 20.10 7.00
4 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 20.16 6.00
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 20.18 5.00
6 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 20.81 1.50
7 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 21.05
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 13:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 19.95 8.00
2 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 20.35 4.00
3 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.43 3.00
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 20.91
5 Nela BisováNela Bisová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 21.01
6 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 21.07
7 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 21.11
8 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 21.52
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 20.81 1.50
2 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.05
3 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 21.23
4 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 21.24
5 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.79
6 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 21.82
7 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 21.84
8 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 22.56
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 4.9.2022 - 13:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.75
2 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 21.91
3 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 21.95
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 22.02
5 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 22.94
6 Tereza SalátováTereza Salátová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 23.55
7 Aneta GrigelováAneta Grigelová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 24.60
8 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 25.12
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 4.9.2022 - 13:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 21.52
2 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 22.17
3 Linda KaralováLinda Karalová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 22.51
4 Simona KolářováSimona Kolářová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 24.08
5 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 24.73
6 Anna BrožkováAnna Brožková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 26.18
7 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 27.03
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 4.9.2022 - 13:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 21.82
2 Jolana JánováJolana Jánová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 23.00
3 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 23.13
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 19.21 11.00
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 19.87 9.00
3 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 19.95 8.00
4 Adéla HaškováAdéla Hašková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 20.10 7.00
5 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 20.16 6.00
6 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 20.18 5.00
7 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 20.35 4.00
8 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.43 3.00
9 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 20.81 1.50
9 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 20.81 1.50
11 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 20.91
12 Nela BisováNela Bisová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 21.01
13 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 21.05
13 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.05
15 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 21.07
16 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 21.11
17 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 21.23
18 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 21.24
19 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 21.52
19 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 21.52
21 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.75
22 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.79
23 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 21.82
23 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 21.82
25 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 21.84
26 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 21.91
27 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 21.95
28 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 22.02
29 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 22.17
30 Linda KaralováLinda Karalová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 22.51
31 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 22.56
32 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 22.94
33 Jolana JánováJolana Jánová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 23.00
34 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 23.13
35 Tereza SalátováTereza Salátová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 23.55
36 Simona KolářováSimona Kolářová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 24.08
37 Aneta GrigelováAneta Grigelová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 24.60
38 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 24.73
39 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 25.12
40 Anna BrožkováAnna Brožková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 26.18
41 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 27.03

800 m - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 2:06.89 11.00
2 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 2:08.30 9.00
3 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 2:12.67 8.00
4 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 2:16.46 7.00
5 Maxim HanikMaxim Hanik 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:20.14 6.00
6 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 2:21.72 5.00
MS Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:24.34
8 Šimon KlasŠimon Klas 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:26.26 4.00
9 Jan BernardJan Bernard 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:28.77 3.00
10 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:33.96 2.00
11 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:37.03 1.00
12 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 2:37.51
13 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:57.39
14 Adam HladíkAdam Hladík 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 3:05.63
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 SB 2:30.03 11.00
2 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 2:30.28 9.00
3 Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 PB 2:33.94 8.00
4 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:39.20 7.00
5 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:40.88 6.00
6 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:44.03 5.00
7 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:44.25 4.00
MS Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 2:47.49
9 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:52.39 3.00
10 Natali RemešováNatali Remešová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 3:04.47 2.00
11 Simona KolářováSimona Kolářová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:05.05 1.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 5:05.46 11.00
2 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 5:05.65 9.00
3 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 5:09.23 8.00
4 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 5:14.71 7.00
5 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 5:15.29 6.00
MS Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:19.81
7 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 5:27.72 5.00
8 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 5:36.63 4.00
9 Denisa RočkováDenisa Ročková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 5:58.13 3.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10:46.55 11.00
2 Lukáš MarekLukáš Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 11:03.26 9.00
3 Štěpán KlasŠtěpán Klas 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 11:18.91 8.00
4 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12:12.04 7.00
5 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12:25.76 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 27.28 11.00
2 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 28.36 9.00
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 28.54 8.00
4 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 29.60 7.00
5 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 30.29 5.00
6 Matyáš PostupaMatyáš Postupa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 35.72 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 30.26 6.00
2 Šimon KlasŠimon Klas 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 33.26 4.00
3 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 36.93 2.00
4 Šimon PavlíkŠimon Pavlík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 37.84 1.00
5 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 39.31
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 27.28 11.00
2 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 28.36 9.00
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 28.54 8.00
4 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 29.60 7.00
5 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 30.26 6.00
6 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 30.29 5.00
7 Šimon KlasŠimon Klas 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 33.26 4.00
8 Matyáš PostupaMatyáš Postupa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 35.72 3.00
9 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 36.93 2.00
10 Šimon PavlíkŠimon Pavlík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 37.84 1.00
11 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 39.31

200 m překážek (0.76) - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 31.56 11.00
2 Adéla HaškováAdéla Hašková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 32.46 9.00
3 Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 33.31 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 34.18 7.00
5 Natali RemešováNatali Remešová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 39.92 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kraus, Marek, Vyroubal, Šmíd Kraus, Marek, Vyroubal, Šmíd TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:36.71 11.00
2 Křehla, Šerý, Švec, Tomín Křehla, Šerý, Švec, Tomín ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:47.72 9.00
3 Burkoň, Kábele, Růžička, Vrančík Burkoň, Kábele, Růžička, Vrančík Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:48.39 8.00
4 Kubíček, Krištof, Jůza, Schmíd Kubíček, Krištof, Jůza, Schmíd TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 2:55.48 7.00
5 Bezdíček, Kohout, Kohoutek, Klejch Bezdíček, Kohout, Kohoutek, Klejch ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 3:04.11 6.00
6 Zelinka, Van Sas, Vodička, Marek Zelinka, Van Sas, Vodička, Marek TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 3:05.87 5.00
7 Vítek, Bernard, Lukáš, Kraml Vítek, Bernard, Lukáš, Kraml Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:15.83 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hajdu, Procházková, Kapitolová, Vašíčková Hajdu, Procházková, Kapitolová, Vašíčková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 3:08.35 11.00
2 Bajerová, Bartoníčková, Novotná, Ouhrabková Bajerová, Bartoníčková, Novotná, Ouhrabková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 3:10.01 9.00
3 Bisová, Čížková, Skřivánková, Jičínská Bisová, Čížková, Skřivánková, Jičínská ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:10.03 8.00
4 Klodnerová, Mihulková, Chourová, Mencová Klodnerová, Mihulková, Chourová, Mencová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 3:10.40 7.00
5 Zahradníčková, Van Sas, Lipská, Jílková Zahradníčková, Van Sas, Lipská, Jílková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 3:13.26 6.00
6 Vajsarová, Bišková, Kolářová, Piechová Vajsarová, Bišková, Kolářová, Piechová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:14.53 5.00
7 Bálková, Lipenská, Pešinová, Kolísková Bálková, Lipenská, Pešinová, Kolísková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 3:17.27 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,27 1,32 1,37 1,42 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 Body
1 Denis GultDenis Gult
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 16 PB 1.67 11.00
2 Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 15 1.56 9.00
3 Pavel ČernýPavel Černý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 14 1.53 8.00
4 Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 10 PB 1.50 7.00
5 Šimon KlasŠimon Klas
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 13 1.50 6.00
6 Jiří StříteskýJiří Stříteský
AC PardubiceAC Pardubice
08 4 PB 1.47 5.00
7= Marek ZelinkaMarek Zelinka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 PB 1.47 3.50
7= Radek BurkoňRadek Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3 PB 1.47 3.50
9 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 9 PB 1.47 2.00
10 Jakub KábeleJakub Kábele
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 PB 1.42 1.00
11= Ondra SchmídOndra Schmíd
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 1.37
11= Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1 PB 1.37
13 Adam JonášAdam Jonáš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 11 1.37
14 Jakub KohoutekJakub Kohoutek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 7 1.37
15 Lukáš KumperaLukáš Kumpera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 1.32
16 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 2 1.27
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,27 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 Body
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AC PardubiceAC Pardubice
07 16 1.56 11.00
2 Sára MelezínkováSára Melezínková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 15 1.53 9.00
3 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 14 1.53 8.00
4 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 2 PB 1.47 7.00
5= Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 13 1.44 5.50
5= Natálie HajduNatálie Hajdu
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 11 1.44 5.50
MS Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 1.41
8 Elen ČížkováElen Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 7 1.35 4.00
9 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 1.35 3.00
10 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 SB 1.27 2.00
11= Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 10 1.27 0.50
11= Nela LuxováNela Luxová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 5 1.27 0.50
13 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 9 1.27
14 Barbora PešinováBarbora Pešinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 6 1.27
15 Adéla KolískováAdéla Kolísková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 4 1.22
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 NM
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,81 2,01 2,21 2,41 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 Body
1 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 9 3.51 11.00
2 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 3.31 9.00
3 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 7 PB 3.11 8.00
4 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 5 PB 2.91 7.00
5 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 PB 2.91 6.00
6 Jakub ŠerýJakub Šerý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 4 PB 2.41 5.00
7 Pavel VodičkaPavel Vodička
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 2.21 4.00
8 Jonáš HlaváčekJonáš Hlaváček
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 PB 1.81 3.00
Hugo KnajflHugo Knajfl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,85 2,05 2,25 2,35 2,45 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 Body
1 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 11 3.05 11.00
2 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 10 2.85 9.00
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 2.85 8.00
4 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 9 2.75 7.00
5 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 2.65 6.00
6 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 PB 2.55 5.00
7 Viola NovotnáViola Novotná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 5 2.45 4.00
8 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 PB 2.25 3.00
9 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 7 2.25 2.00
10 Adéla KolískováAdéla Kolísková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 2.05 1.00
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 13 5.52 +1.0 m/s 5.52  1,00 4.08  1,50 5.46  -0,50 5.52 x 5.20  -2,10 5.42  -1,20 11.00
2 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 11 PB 5.28 +0.1 m/s 5.22  0,30 5.28  0,10 4.91  -1,60 5.28 5.13  -1,10 4.98  -2,10 5.21  0,90 9.00
3 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 12 5.25 -1.2 m/s 5.08  0,90 4.77  -1,10 x 5.08 x x 5.25  -1,20 8.00
4 Jakub BrychtaJakub Brychta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 10 4.95 -1.8 m/s 4.57  -0,80 4.60  0,10 4.67  -0,70 4.67 4.33  -1,70 3.96  -2,40 4.95  -1,80 7.00
5 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 8 PB 4.78 +0.0 m/s x 4.56  -0,90 4.78  0,00 4.78 4.71  -2,40 4.48  -0,20 2.90  -0,20 6.00
6 Jakub KohoutekJakub Kohoutek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 7 PB 4.57 -0.6 m/s 4.31  0,00 4.27  -1,10 4.39  -0,70 4.39 4.06  -2,60 x 4.57  -0,60 5.00
7 Jakub LouvarJakub Louvar
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 4.40 -0.2 m/s 4.36  -1,30 4.40  -0,20 - 4.40 4.26  -1,90 - - 4.00
8 Radek ŠtěpánRadek Štěpán
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 PB 4.39 -0.4 m/s 4.25  0,10 4.39  -0,40 4.05  -0,70 4.39 3.98  -1,70 x 4.20  -1,10 3.00
9 Ondra SchmídOndra Schmíd
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 5 PB 4.22 -0.3 m/s 3.90  0,00 4.22  -0,30 4.00  -0,30 4.22 2.00
10 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 4 3.97 +0.1 m/s 3.97  0,10 3.70  -0,70 3.62  -0,50 3.97 1.00
11 Filip HubkaFilip Hubka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 2 PB 3.95 -0.5 m/s 3.95  -0,50 3.85  -0,80 x 3.95
12 Adam JonášAdam Jonáš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3 PB 3.87 -0.6 m/s 3.69  -0,90 3.87  -0,60 3.70  -0,60 3.87
13 Adam HladíkAdam Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
09 1 PB 3.39 -0.4 m/s 3.39  -0,40 3.34  0,20 3.10  -0,70 3.39
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 25 5.48 -0.2 m/s 5.20  -0,50 5.17  -0,80 5.48  -0,20 5.48 5.17  -1,70 5.34  -1,60 x 11.00
2 Nela BisováNela Bisová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 23 4.87 +0.1 m/s 4.87  0,10 4.58  -1,60 4.55  -0,80 4.87 4.42  -1,70 4.45  1,40 4.63  0,30 9.00
3 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 18 PB 4.86 +0.2 m/s 4.86  0,20 4.61  -1,50 4.43  -0,30 4.86 x x x 8.00
4 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 20 4.77 -0.4 m/s 4.77  -0,40 4.57  -1,50 4.68  -0,50 4.77 4.49  -2,50 4.45  -2,00 x 7.00
5 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 21 4.71 -0.7 m/s 4.71  -0,70 4.55  -2,70 4.53  -1,70 4.71 x x 4.68  -1,20 6.00
6 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 24 4.65 -0.7 m/s 4.65  -0,70 4.47  -0,70 4.58  -0,50 4.65 x x 4.46  0,20 5.00
7 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 22 4.65 +0.1 m/s 4.65  0,10 x x 4.65 4.51  0,20 x x 4.00
8 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 16 4.52 -0.7 m/s 4.52  -0,70 - - 4.52 - - - 3.00
9 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 17 4.46 -1.3 m/s 3.87  -0,40 4.46  -1,30 x 4.46 2.00
10 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 13 4.43 -2.1 m/s 4.40  0,20 4.43  -2,10 4.31  -0,20 4.43 1.00
11 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 10 PB 4.41 +0.8 m/s 4.41  0,80 4.11  -1,30 4.18  -0,70 4.41
12 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 19 4.39 -0.8 m/s x 4.07  -1,90 4.39  -0,80 4.39
13 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 11 4.28 -2.3 m/s 4.04  0,30 4.28  -2,30 x 4.28
14 Veronika CimflováVeronika Cimflová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 6 PB 4.27 +1.1 m/s 3.98  -1,60 4.16  -1,40 4.27  1,10 4.27
15 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 14 4.25 -1.4 m/s x 4.25  -1,40 x 4.25
16 Jolana JánováJolana Jánová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4 3.92 -2.4 m/s 3.92  -2,40 3.85  -2,20 x 3.92
17 Sabina ProcházkováSabina Procházková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 8 3.91 -0.2 m/s x x 3.91  -0,20 3.91
18 Lucie ManychováLucie Manychová
AC PardubiceAC Pardubice
07 15 3.90 -1.6 m/s 3.66  0,80 3.90  -1,60 x 3.90
19 Helena HájkováHelena Hájková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 7 3.77 +0.0 m/s 3.43  -2,30 3.77  0,00 3.70  2,10 3.77
20 Tereza SalátováTereza Salátová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 9 3.65 -0.5 m/s 3.65  -0,50 x 3.40  1,50 3.65
21 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 5 3.62 -2.1 m/s 3.24  -1,70 3.62  -2,10 3.18  -0,50 3.62
22 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská
AC PardubiceAC Pardubice
08 12 3.51 -0.8 m/s x x 3.51  -0,80 3.51
23 Michaela UmováMichaela Umová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 2 3.47 -1.6 m/s 3.47  -1,60 3.30  -2,90 3.22  -0,20 3.47
24 Aneta GrigelováAneta Grigelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 1 PB 3.15 -2.3 m/s x 3.15  -2,30 x 3.15
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 PB 10.81 11.00
2 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AC PardubiceAC Pardubice
07 21 PB 10.75 9.00
3 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 22 10.32 8.00
4 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 20 09.70 7.00
5 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 PB 09.69 6.00
6 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 19 09.43 5.00
7 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 18 09.41 4.00
8 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 16 08.96 3.00
9 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 13 08.60 2.00
10 Adéla FejfarováAdéla Fejfarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 15 08.45 1.00
11 Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 11 08.23
12 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 12 08.12
13 Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 8 PB 07.83
14 Pavla ChadimováPavla Chadimová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 1 PB 07.64
15 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 07.60
16 Leontýna MilotováLeontýna Milotová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 5 SB 07.18
17 Helena BálkováHelena Bálková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 6 PB 06.84
18 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 06.70
19 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
08 2 PB 06.68
20 Karolína JičínskáKarolína Jičínská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3 PB 06.27
21 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 7 06.04
22 Bibiana ŠtepanovskáBibiana Štepanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 4 04.62
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 PB 15.73 11.00
2 Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 PB 11.41 9.00
3 Jiří StříteskýJiří Stříteský
AC PardubiceAC Pardubice
08 7 PB 10.71 8.00
4 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 10.53 7.00
5 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 10 09.97 6.00
6 Štěpán SirotekŠtěpán Sirotek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 8 09.94 5.00
7 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 09.55 4.00
8 Samuel Van SasSamuel Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 5 PB 09.28 3.00
9 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 11 08.94 2.00
10 Karel KohoutKarel Kohout
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3 PB 08.29 1.00
11 Pavel VodičkaPavel Vodička
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 07.82
12 Michal VečeřaMichal Večeřa
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 07.74
Celkem 12 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 15 PB 31.36 11.00
2 Adéla FejfarováAdéla Fejfarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 14 27.89 9.00
3 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AC PardubiceAC Pardubice
07 13 26.08 8.00
4 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 11 25.95 7.00
5 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 9 23.95 6.00
6 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 2 SB 21.62 5.00
7 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 12 21.53 4.00
8 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 7 20.75 3.00
9 Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 6 20.64 2.00
10 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 PB 18.88 1.00
11 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 10 18.44
12 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 8 18.39
13 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 18.08
14 Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 3 PB 16.78
15 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 5 15.86
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 PB 53.76 11.00
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 13 44.03 9.00
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 39.74 8.00
4 Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 PB 36.12 7.00
5 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 11 31.98 6.00
6 Štěpán SirotekŠtěpán Sirotek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 10 28.06 5.00
7 Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 9 27.89 4.00
8 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 7 25.83 3.00
9 Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2 PB 25.16 2.00
10 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3 PB 25.05 1.00
11 Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 PB 24.30
12 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 23.05
13 Adam RůžičkaAdam Růžička
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 5 20.80
14 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 PB 20.63
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 41.14 11.00
2 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 34.86 9.00
3 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 8 33.39 8.00
4 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 7 30.24 7.00
5 Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 5 PB 29.82 6.00
6 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 4 PB 27.92 5.00
7 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 6 27.85 4.00
8 Helena BálkováHelena Bálková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 PB 23.06 3.00
9 Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 3 16.52 2.00
10 Bibiana ŠtepanovskáBibiana Štepanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 13.21 1.00
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 8 39.67 11.00
2 Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 PB 35.64 9.00
3 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 7 29.39 8.00
4 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 PB 28.02 7.00
5 Štěpán KlasŠtěpán Klas
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 6 26.90 6.00
6 Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 26.88 5.00
7 Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3 PB 23.24 4.00
8 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 2 PB 11.26 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 4.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 17 PB 40.42 11.00
2 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 16 35.07 9.00
3 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 15 28.19 8.00
4 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 7 PB 27.61 7.00
5 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 11 PB 27.54 6.00
6 Lea HovádkováLea Hovádková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 10 PB 27.37 5.00
7 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 1 PB 26.73 4.00
8 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 13 26.19 3.00
9 Barbora PešinováBarbora Pešinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 23.10 2.00
10 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 9 22.79 1.00
11 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 12 22.59
12 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 14 22.29
13 Natálie HajduNatálie Hajdu
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 21.01
14 Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 PB 20.79
15 Kamila BiškováKamila Bišková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 4 17.05
16 Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 3 PB 14.50
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 4.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 19 50.31 11.00
2 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 18 46.86 9.00
3 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 17 36.78 8.00
4 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 16 36.10 7.00
5 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 PB 35.60 6.00
6 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 14 35.05 5.00
7 Tomáš VítekTomáš Vítek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 15 34.24 4.00
8 Karel KohoutKarel Kohout
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 6 PB 33.59 3.00
9 Štěpán SirotekŠtěpán Sirotek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 13 30.54 2.00
10 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 8 28.78 1.00
11 Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 11 28.70
12 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 12 28.21
13 Jiří StříteskýJiří Stříteský
AC PardubiceAC Pardubice
08 7 PB 27.93
14 Radek BurkoňRadek Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 26.35
15 Matyáš PostupaMatyáš Postupa
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3 PB 22.65
16 Šimon PavlíkŠimon Pavlík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 5 21.14
17 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 2 PB 20.81
18 Jiří SedlákJiří Sedlák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 1 PB 20.24
19 Michal VečeřaMichal Večeřa
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 18.29
Celkem 19 závodníků