Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový uzavřený víceboj ročník 2010

Kladno (7. 5. 2022)

50 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.9 204.00
2 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.3 132.00
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 7.5.2022 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.4 388.00
2 Matyáš ŠimonMatyáš Šimon 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.1 233.00
3 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.3 196.00
4 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.8 115.00
5 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.0 88.00
6 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.2 64.00
7 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.7 20.00
8 Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.0 5.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.7 348.00
2= Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.5 201.00
2= Klára KalabováKlára Kalabová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.5 201.00
4 Karolína ČernáKarolína Černá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.7 170.00
5 Karolína HefrováKarolína Hefrová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.8 155.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.4 413.00
2 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.5 391.00
3 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.6 369.00
4 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.9 308.00
5 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.0 289.00
6 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.4 218.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.4 413.00
2 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.5 391.00
3 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.6 369.00
4 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.7 348.00
5 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.9 308.00
6 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.0 289.00
7 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.4 218.00
8 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.5 201.00
8 Klára KalabováKlára Kalabová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.5 201.00
10 Karolína ČernáKarolína Černá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.7 170.00
11 Karolína HefrováKarolína Hefrová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.8 155.00

800 m - Ml. žáci

(so, 7.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš ŠimonMatyáš Šimon 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:04.1 190.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:06.8 172.00
3 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:14.1 127.00
4 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:16.2 115.00
5 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:20.9 90.00
6 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:28.4 57.00
Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNF
Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 7.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:57.7 387.00
2 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:12.6 257.00
3 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:19.1 208.00
4 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 3:20.2 200.00
5 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:28.4 147.00
6 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:38.7 90.00
7 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:39.6 86.00
8 Karolína ČernáKarolína Černá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:01.3 13.00
9 Karolína HefrováKarolína Hefrová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:01.6 12.00
10 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 4:21.8 0.00
11 Klára KalabováKlára Kalabová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:43.4 0.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:25.9 162.00
2 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:49.3 46.00
Celkem 2 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.5.2022 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.1 524.00
2 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.1 336.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 7.5.2022 - 09:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.7 234.00
2 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.0 98.00
3 Matyáš ŠimonMatyáš Šimon 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.1 90.00
4 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.4 67.00
5 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.5 60.00
6 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.7 48.00
7 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.8 42.00
8 Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.5 12.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.4 185.00
2 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.3 104.00
3 Karolína ČernáKarolína Černá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.8 68.00
4 Klára KalabováKlára Kalabová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.3 0.00
5 Karolína HefrováKarolína Hefrová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.8 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.0 227.00
2 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.6 165.00
3 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.7 75.00
4= Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.8 68.00
4= Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.8 68.00
6 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.9 62.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.0 227.00
2 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.4 185.00
3 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.6 165.00
4 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.3 104.00
5 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.7 75.00
6 Karolína ČernáKarolína Černá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.8 68.00
6 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.8 68.00
6 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.8 68.00
9 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.9 62.00
10 Klára KalabováKlára Kalabová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.3 0.00
11 Karolína HefrováKarolína Hefrová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.8 0.00

skok daleký - Ml. žáci

(so, 7.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HůlkaAdam Hůlka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2 3.78 171.00
2 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1 3.71 161.00
3 Oliver NedvědOliver Nedvěd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3 3.64 150.00
4 Matyáš ŠimonMatyáš Šimon
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 3.58 142.00
5 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 8 3.40 116.00
6 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 3.12 80.00
7 Martin SuchopárekMartin Suchopárek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 5 3.05 72.00
8 Šimon ŠebekŠimon Šebek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 6 2.68 32.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 7.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 11 3.78 259.00
2 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 8 3.32 165.00
3 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 10 3.26 153.00
4 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 5 3.24 150.00
5 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1 3.19 140.00
6 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 9 3.09 122.00
7 Tereza KrejčíTereza Krejčí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 3.03 112.00
8 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 3.01 109.00
9 Klára KalabováKlára Kalabová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3 2.91 92.00
10 Zuzana LangerováZuzana Langerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 6 2.76 69.00
11 Karolína HefrováKarolína Hefrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2 2.42 25.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2 3.41 182.00
2 Klára FiřtováKlára Fiřtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 1 3.18 139.00
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 7.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3 47.62 288.00
2 Matyáš ŠimonMatyáš Šimon
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 44.33 260.00
3 Adam HůlkaAdam Hůlka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2 33.48 171.00
4 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 31.63 156.00
5 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 8 31.58 156.00
6 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1 27.80 126.00
7 Šimon ŠebekŠimon Šebek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 6 22.46 85.00
8 Martin SuchopárekMartin Suchopárek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 5 20.08 67.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 7.5.2022 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 11 32.03 259.00
2 Tereza KrejčíTereza Krejčí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 31.12 248.00
3 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 8 24.76 174.00
4 Karolína HefrováKarolína Hefrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2 22.75 151.00
5 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 10 22.62 150.00
6 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 9 20.24 123.00
7 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1 19.91 119.00
8 Klára KalabováKlára Kalabová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3 19.82 118.00
9 Zuzana LangerováZuzana Langerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 6 16.69 84.00
10 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 5 15.52 72.00
11 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 11.32 29.00
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.5.2022 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2 22.91 153.00
2 Klára FiřtováKlára Fiřtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 1 13.55 51.00
Celkem 2 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1232
2 Matyáš ŠimonMatyáš Šimon 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0915
3 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0751
4 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0552
5 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0511
6 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0355
7 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0294
8 Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0134
Celkem 8 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1545
2 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1101
3 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1049
4 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0860
5 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0758
6 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0674
7 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0628
8 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0529
9 Karolína ČernáKarolína Černá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0510
10 Klára KalabováKlára Kalabová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0411
11 Karolína HefrováKarolína Hefrová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0343
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1225
2 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0704
Celkem 2 závodníků