Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor ve vícebojích

Benešov (21. - 22. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 11:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 07.49 716.00
2 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.90 589.00
3 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.96 571.00
4 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.26 487.00
Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 11:45) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.37 755.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 07.60 681.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 07.85 604.00
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.89 592.00
5 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.92 583.00
6 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.10 531.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.37 755.00
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 07.49 716.00
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 07.60 681.00
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 07.85 604.00
5 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.89 592.00
6 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.90 589.00
7 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.92 583.00
8 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.96 571.00
9 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.10 531.00
10 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.26 487.00
Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS

100 m - Muži

(so, 21.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.52 748.00
2 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.53 746.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.63 725.00
4 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.21 610.00
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.35 584.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři

(so, 21.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.35 584.00
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.41 573.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.65 721.00
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.85 681.00
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.88 675.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 12.07 637.00
5 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.39 576.00
6 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 12.67 525.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 10:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.49 755.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 11.77 697.00
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.82 687.00
4 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.04 643.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.48 560.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.49 755.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.65 721.00
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 11.77 697.00
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.82 687.00
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.85 681.00
6 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.88 675.00
7 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.04 643.00
8 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 12.07 637.00
9 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.39 576.00
10 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.48 560.00
11 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 12.67 525.00

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.21 871.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 19.43 844.00
3 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.89 675.00
4 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 21.43 617.00
5 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 21.46 614.00
6 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 22.12 546.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 19.68 814.00
2 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 20.67 700.00
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 21.26 635.00
4 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 21.37 623.00
5= Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 NM 586.00
5= Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 21.73 586.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.82 683.00
2 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.58 601.00
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 21.64 595.00
4 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.04 554.00
5 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 24.76 311.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 19.39 849.00
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.10 765.00
3 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.36 735.00
4 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 20.61 706.00
5 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 20.87 677.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 NM 586.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.21 871.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 19.39 849.00
4 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 19.43 844.00
5 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 19.68 814.00
6 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.10 765.00
7 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.36 735.00
8 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 20.61 706.00
9 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 20.67 700.00
10 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.82 683.00
11 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 20.87 677.00
12 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.89 675.00
13 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 21.26 635.00
14 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 21.37 623.00
15 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 21.43 617.00
16 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 21.46 614.00
17 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.58 601.00
18 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 21.64 595.00
19 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 21.73 586.00
20 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.04 554.00
21 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 22.12 546.00
22 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 24.76 311.00

200 m - Ženy

(so, 21.5.2022 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.95 802.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 21.5.2022 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.56 666.00
2 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 29.01 553.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 14:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 27.32 685.00
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 27.69 655.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 28.14 620.00
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 29.07 549.00
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 14:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 26.36 766.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.63 660.00
3 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 28.27 610.00
MS Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.72 575.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 14:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 25.76 818.00
2 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 27.33 685.00
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 27.82 645.00
4 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 28.03 628.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 25.76 818.00
2 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 26.36 766.00
3 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 27.32 685.00
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 27.33 685.00
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.63 660.00
6 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 27.69 655.00
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 27.82 645.00
8 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 28.03 628.00
9 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 28.14 620.00
10 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 28.27 610.00
11 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.72 575.00
12 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 29.07 549.00
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNF

400 m - Muži

(so, 21.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 51.08 765.00
2 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.67 739.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 54.62 614.00
4 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 55.48 580.00
Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři

(so, 21.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 53.39 665.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 52.82 689.00
2 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 56.32 547.00
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 56.40 544.00
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 57.20 513.00
5 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 59.78 421.00
6 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 60.78 387.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 52.74 693.00
2 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 53.18 674.00
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 53.24 671.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 57.87 489.00
5 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.86 453.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 52.74 693.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 52.82 689.00
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 53.18 674.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 53.24 671.00
5 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 56.32 547.00
6 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 56.40 544.00
7 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 57.20 513.00
8 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 57.87 489.00
9 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.86 453.00
10 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 59.78 421.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 60.78 387.00

800 m - Ženy

(ne, 22.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 2:22.27 793.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 22.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 12 2:44.22 525.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 22.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 2:21.33 806.00
MS Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 2:28.86 707.00
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:35.27 628.00
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:37.56 601.00
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 2:37.84 598.00
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:40.10 572.00
7 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:41.00 561.00
8 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 2:43.62 532.00
9 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:43.77 530.00
10 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 3:01.04 356.00
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:28.86 707.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:29.06 705.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:30.02 693.00
4 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:38.61 589.00
5 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:52.95 433.00
6 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 2:53.79 425.00
7 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:54.30 420.00
8 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:57.36 390.00
9 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 3:01.81 349.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 2:33.21 653.00
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:34.17 642.00
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:41.08 561.00
4 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 2:41.10 560.00
5 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:44.68 520.00
6 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 2:46.19 504.00
7 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:51.45 449.00
8 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:52.02 443.00
9 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:52.54 438.00
10 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 3:09.01 286.00
Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:28.86 707.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:29.06 705.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:30.02 693.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 2:33.21 653.00
5 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:34.17 642.00
6 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:38.61 589.00
7 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:41.08 561.00
8 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 2:41.10 560.00
9 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:44.68 520.00
10 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 2:46.19 504.00
11 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:51.45 449.00
12 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:52.02 443.00
13 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:52.54 438.00
14 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:52.95 433.00
15 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 2:53.79 425.00
16 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:54.30 420.00
17 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:57.36 390.00
18 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 3:01.81 349.00
19 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 3:09.01 286.00
Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF

1000 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 3:08.89 580.00
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 3:10.35 566.00
3 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:13.12 541.00
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 3:13.72 536.00
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10 3:17.43 504.00
6 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:20.82 475.00
7 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 PB 3:21.04 473.00
8 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:21.87 466.00
9 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 3:22.04 465.00
Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNS
Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 DNF
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 22.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 PB 4:46.25 641.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 PB 4:53.53 598.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 15 4:55.16 588.00
Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 DNF
Celkem 4 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 PB 4:39.96 681.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 4:47.34 635.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 4:49.58 621.00
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 4:50.54 615.00
4 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 4:52.73 602.00
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 PB 4:55.33 587.00
6 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 5:03.14 542.00
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 5:24.67 426.00
8 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 5:25.66 421.00
9 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:32.68 386.00
10 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:47.51 317.00
Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.07 826.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 14.39 785.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 15.68 633.00
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 17.03 489.00
5 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 18.45 356.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 10:15) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 14.46 777.00
2 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 15.08 702.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 15.91 607.00
4 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 17.05 487.00
5 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 18.82 325.00
6 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 19.58 264.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.07 826.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 14.39 785.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 14.46 777.00
4 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 15.08 702.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 15.68 633.00
6 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 15.91 607.00
7 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 17.03 489.00
8 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 17.05 487.00
9 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 18.45 356.00
10 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 18.82 325.00
11 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 19.58 264.00

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 21.5.2022 - 11:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 15.31 801.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 21.5.2022 - 11:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.55 770.00
2 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 17.50 541.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 11:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 15.21 814.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 15.68 754.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 15.78 741.00
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 17.69 521.00
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 11:30) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 14.81 867.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 16.20 690.00
MS Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 17.22 572.00
4 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 17.32 561.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 11:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.80 1007.0
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.45 783.00
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 15.94 722.00
4 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 17.65 525.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.80 1007.0
2 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 14.81 867.00
3 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 15.21 814.00
4 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.45 783.00
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 15.68 754.00
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 15.78 741.00
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 15.94 722.00
8 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 16.20 690.00
9 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 17.22 572.00
10 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 17.32 561.00
11 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 17.65 525.00
12 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 17.69 521.00
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNF

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 15.28 805.00
2 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 16.22 688.00
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.66 635.00
4 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 17.77 512.00
5 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 18.22 466.00
Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 10:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 15.49 778.00
2 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 16.51 653.00
3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 16.55 648.00
4 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 17.33 560.00
5 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 17.69 521.00
6 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 18.31 457.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.35 796.00
2 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 16.30 678.00
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 17.00 596.00
4 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 17.55 536.00
5 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.44 350.00
6 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 23.54 76.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 10:30) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 15.70 751.00
2 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 16.07 706.00
3 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 17.29 564.00
4 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 18.01 487.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 15.28 805.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.35 796.00
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 15.49 778.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 15.70 751.00
5 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 16.07 706.00
6 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 16.22 688.00
7 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 16.30 678.00
8 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 16.51 653.00
9 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 16.55 648.00
10 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.66 635.00
11 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 17.00 596.00
12 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 17.29 564.00
13 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 17.33 560.00
14 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 17.55 536.00
15 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 17.69 521.00
16 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 17.77 512.00
17 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 18.01 487.00
18 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 18.22 466.00
19 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 18.31 457.00
20 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.44 350.00
21 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 23.54 76.00
Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.31 812.00
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 17.73 550.00
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 18.18 507.00
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 18.83 447.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.25 705.00
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

Dorostenci 01 (ne, 22.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 15.35 808.00
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 15.81 754.00
3 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.11 514.00
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 18.19 506.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 18.62 466.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenci 02 (ne, 22.5.2022 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 15.98 735.00
1= Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 15.98 735.00
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 17.14 610.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 18.04 520.00
5 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 18.63 465.00
6 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.23 331.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 21.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 PB 1.88 696.00
2= Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 PB 1.76 593.00
2= Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 PB 1.76 593.00
4= Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 5 PB 1.64 496.00
4= Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 4 PB 1.64 496.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 21.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 1.82 644.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 Body
1= Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 8 PB 1.64 496.00
1= Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 10 PB 1.64 496.00
3= Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 1.61 472.00
3= Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 PB 1.61 472.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 11 PB 1.58
5 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 PB 1.58 449.00
7= Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 PB 1.52 404.00
7= Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 1.52 404.00
7= Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 PB 1.52 404.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 1.46 360.00
11 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 PB 1.43 338.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 4 PB 1.70 544.00
2 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 6 PB 1.64 496.00
3= Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 1.58 449.00
3= Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 1.58 449.00
3= Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 PB 1.58 449.00
6= Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 1.52 404.00
6= Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 PB 1.52 404.00
8 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 SB 1.46 360.00
9 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 7 1.34 276.00
10 Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 PB 1.25 218.00
Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 DNS
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 21.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,36 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
96 1 PB 1.54 666.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 21.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 1.48 599.00
2 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 1 PB 1.45 566.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 21.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 PB 1.63 771.00
2 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 5 PB 1.57 701.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 1.54 666.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 PB 1.51 632.00
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 PB 1.48 599.00
MS Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 7 PB 1.48 599.00
7 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 1.45 566.00
8 Ema ZábranskáEma Zábranská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 12 PB 1.39 502.00
9 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 10 PB 1.36 470.00
10 Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 2 PB 1.33 439.00
11 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 PB 1.30 409.00
Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 NM
Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 NM
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 21.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 11 PB 1.50 621.00
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 PB 1.47 588.00
3 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 PB 1.47 588.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 1.44 555.00
5 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 PB 1.41 523.00
6= Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 22 PB 1.38 491.00
6= Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 14 PB 1.38 491.00
8 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 9 PB 1.38 491.00
9 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 19 PB 1.38 491.00
10 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 17 PB 1.38 491.00
11 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 5 PB 1.35 460.00
12= Tereza PlochováTereza Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 18 PB 1.35 460.00
12= Martina MarešováMartina Marešová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 15 PB 1.35 460.00
14= Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 PB 1.32 429.00
14= Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 6 PB 1.32 429.00
16 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 23 PB 1.29 399.00
17 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 12 PB 1.29 399.00
18= Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 PB 1.26 369.00
18= Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 PB 1.26 369.00
20 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 20 PB 1.26 369.00
21 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 7 PB 1.23 340.00
Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 16 NM
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 22.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60 4,70 4,80 4,90 5,00 5,10 5,20 5,30 5,40 5,50 5,60 5,70 5,80 5,90 Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 3.90 590.00
2 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 3.40 457.00
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 SB 3.20 406.00
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 4 PB 2.40 220.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60 4,70 4,80 4,90 5,00 5,10 5,20 5,30 5,40 5,50 5,60 5,70 5,80 5,90 Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 4.20 673.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60 4,70 4,80 4,90 5,00 5,10 5,20 5,30 5,40 5,50 5,60 5,70 5,80 5,90 Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 3.90 590.00
2 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 3.30 431.00
3= Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 3.20 406.00
3= Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 8 PB 3.20 406.00
3= Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 PB 3.20 406.00
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 10 PB 3.00 357.00
7 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 PB 2.80 309.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 11 2.80 309.00
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 2.30 199.00
Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 NM
Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 NM
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 21.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 PB 3.90 590.00
2 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 6 PB 3.40 457.00
3= Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 3.00 357.00
3= Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 PB 3.00 357.00
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 PB 2.80 309.00
6 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 2.60 264.00
7 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 7 PB 2.40 220.00
Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 NM
Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 NM
Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 4 NM
Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 21.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 4 6.52 +2.1 m/s 702.00
2 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 PB 6.08 +0.0 m/s 604.00
3 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 PB 6.05 +0.4 m/s 597.00
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 PB 5.92 -0.2 m/s 569.00
5 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 5 PB 5.23 +0.0 m/s 427.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 21.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 6.17 +2.7 m/s 624.00
MS Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 5.67 +2.2 m/s 516.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 9 PB 6.41 +0.3 m/s 677.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 12 6.03 +2.7 m/s 593.00
3 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 5.97 -0.3 m/s 580.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 11 5.96 +2.5 m/s 578.00
5 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 PB 5.89 +1.6 m/s 563.00
6 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 PB 5.71 -0.4 m/s 525.00
7 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 PB 5.53 +1.1 m/s 487.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 5.51 +2.1 m/s 483.00
9 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 PB 5.42 +2.0 m/s 465.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 5.39 +0.3 m/s 459.00
11 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 PB 5.22 +1.0 m/s 425.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 4 6.31 +2.4 m/s 655.00
2 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 5.66 +1.9 m/s 514.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 6 5.56 +3.0 m/s 494.00
4 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 5.23 +2.3 m/s 427.00
5 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 7 PB 5.04 +0.6 m/s 390.00
6 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 PB 5.01 +1.2 m/s 384.00
7 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 4.94 +4.1 m/s 371.00
8 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 4.80 +2.3 m/s 345.00
9 Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 4.74 +2.5 m/s 333.00
10 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 4.58 +0.0 m/s 304.00
Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 22.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
96 PB 4.87 -2.0 m/s 524.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 22.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 PB 5.01 -0.7 m/s 562.00
2 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 PB 3.79 +0.6 m/s 261.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 22.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 5.30 -0.8 m/s 643.00
2 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 5.26 -0.1 m/s 631.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 PB 5.20 -2.1 m/s 614.00
MS Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 PB 5.10 +0.9 m/s 587.00
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 PB 4.90 -1.8 m/s 532.00
6 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 PB 4.67 +0.1 m/s 472.00
7 Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 PB 4.45 -0.5 m/s 416.00
MS Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 PB 4.39 -2.6 m/s 401.00
9 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 PB 4.31 -1.1 m/s 381.00
10 Ema ZábranskáEma Zábranská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 PB 4.18 -0.8 m/s 350.00
11 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 PB 3.83 -1.5 m/s 270.00
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 12 5.12 +2.5 m/s 592.00
2 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 PB 4.95 +0.0 m/s 546.00
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 9 4.93 +3.4 m/s 540.00
4 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 11 4.91 +3.0 m/s 535.00
5 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 4.90 +0.0 m/s 532.00
6 Tereza PlochováTereza Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 18 PB 4.70 +1.6 m/s 479.00
7 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 22 PB 4.59 +2.1 m/s 451.00
8 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 PB 4.58 +0.0 m/s 448.00
9 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 5 PB 4.56 +1.9 m/s 443.00
10 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 PB 4.53 +1.1 m/s 436.00
11= Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 19 PB 4.50 +1.6 m/s 428.00
11= Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 PB 4.50 +0.8 m/s 428.00
13 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 20 PB 4.37 +0.0 m/s 396.00
14 Martina MarešováMartina Marešová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 15 PB 4.28 +1.8 m/s 374.00
15 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 14 PB 4.24 +0.0 m/s 364.00
16 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 7 PB 4.11 +1.0 m/s 333.00
17 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 6 PB 4.09 +2.0 m/s 329.00
18 Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 21 PB 3.93 +0.5 m/s 292.00
19 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 17 PB 3.87 +1.7 m/s 279.00
20 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 PB 3.62 +1.7 m/s 225.00
21 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 PB 3.38 -0.3 m/s 176.00
22 Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 16 PB 2.92 +1.6 m/s 94.00
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 21.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 PB 11.33 617.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 10.98 594.00
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 PB 10.97 593.00
4 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 PB 10.37 554.00
MS Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 PB 10.32 550.00
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 10 PB 10.20 543.00
7 Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 2 PB 09.75 513.00
MS Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 7 PB 09.68 509.00
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 PB 09.29 483.00
10 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 5 PB 09.03 466.00
11 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 PB 08.71 445.00
12 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 08.38 424.00
13 Ema ZábranskáEma Zábranská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 12 PB 07.18 347.00
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 21.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 11 PB 10.43 558.00
2 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 19 PB 10.34 552.00
3 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 PB 09.80 516.00
4 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 PB 09.67 508.00
5 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 PB 09.60 503.00
6 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 5 PB 08.97 462.00
7 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 22 PB 08.88 456.00
8 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 PB 08.83 453.00
9 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 12 PB 08.60 438.00
10 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 6 PB 08.48 430.00
11 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 PB 08.32 420.00
12= Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 14 PB 08.10 406.00
12= Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 08.10 406.00
14 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 20 PB 07.93 395.00
15 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 PB 07.85 390.00
16 Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 21 PB 07.67 378.00
17 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 17 PB 07.52 368.00
18 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 7 PB 07.21 348.00
19 Martina MarešováMartina Marešová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 15 PB 07.07 340.00
20 Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 16 PB 06.80 322.00
21 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 9 PB 06.72 317.00
22 Tereza PlochováTereza Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 18 PB 06.64 312.00
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 4 PB 13.91 723.00
2 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 6 PB 13.45 695.00
3 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 7 PB 10.73 530.00
4 Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 PB 10.72 529.00
5 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 10.16 495.00
6 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 PB 09.67 466.00
7 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 09.60 462.00
8 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 PB 08.62 403.00
9 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 08.61 403.00
10 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 PB 07.43 333.00
Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 DNS
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 21.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
96 1 PB 09.65 507.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 21.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 1 PB 09.60 503.00
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 NM
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 11 PB 13.83 718.00
2 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 PB 10.93 542.00
3= Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 PB 10.65 525.00
3= Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 10.65 525.00
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 9 PB 09.68 466.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 12 PB 09.54 458.00
7 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 PB 09.45 453.00
8 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 PB 09.01 426.00
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 08.54 398.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 08.31 385.00
11 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 PB 07.50 337.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 21.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 09.85 477.00
MS Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 PB 09.67 466.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 21.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 PB 14.21 741.00
2 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 PB 12.06 610.00
3 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 PB 11.44 572.00
4 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 5 PB 11.07 550.00
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 4 PB 09.69 467.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 21.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 4 PB 42.53 716.00
2 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 34.06 545.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 6 PB 29.81 461.00
4 Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 PB 26.84 403.00
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 PB 25.92 385.00
6 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 25.74 381.00
7 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 25.29 373.00
8 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 PB 24.65 360.00
9 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 PB 24.56 359.00
10 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 7 PB 24.45 357.00
11 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 PB 21.43 299.00
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 PB 43.78 742.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 PB 41.10 687.00
3 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 PB 27.31 412.00
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 PB 27.00 406.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 PB 24.43 356.00
6 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 PB 23.68 342.00
7 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 PB 21.95 309.00
8 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 PB 18.95 252.00
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 18.01 235.00
10 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 17.18 220.00
11 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 PB 15.95 197.00
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 PB 30.52 475.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 22.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 PB 41.15 688.00
2 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 PB 35.16 567.00
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 PB 28.93 443.00
4 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 PB 27.94 424.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 22.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 35.97 590.00
MS Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 PB 34.18 556.00
3 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 PB 33.62 545.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 PB 31.03 496.00
5 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 5 PB 24.20 367.00
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 23.36 352.00
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 10 PB 21.82 323.00
8 Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 2 PB 21.60 319.00
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 PB 17.99 252.00
10 Ema ZábranskáEma Zábranská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 12 PB 15.09 198.00
MS Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 7 PB 15.04 197.00
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 DNS
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 22 40.62 679.00
2 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 21 31.41 503.00
3 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 18 PB 29.61 469.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 16 PB 29.42 466.00
5 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 19 26.29 407.00
6 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 26.01 401.00
7 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 15 PB 25.60 394.00
8 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 PB 24.64 376.00
9 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 17 PB 24.43 372.00
10 Martina MarešováMartina Marešová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 10 PB 24.21 367.00
11 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3 SB 24.18 367.00
12 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4 PB 24.14 366.00
13 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 PB 24.05 364.00
14 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 SB 24.04 364.00
15 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 20 23.21 349.00
16 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 6 PB 22.92 343.00
17 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 5 PB 20.36 296.00
18 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 12 PB 19.26 275.00
19 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 9 PB 18.27 257.00
20 Tereza PlochováTereza Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 13 PB 15.68 209.00
21 Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 14 PB 09.05 89.00
22 Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 11 PB 09.03 89.00
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 21.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 6 PB 45.19 518.00
2 Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 PB 38.97 427.00
3 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 4 PB 38.26 417.00
4 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 PB 34.94 369.00
5 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 7 PB 30.89 312.00
6 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 PB 27.78 268.00
7 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 PB 26.64 252.00
8 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 PB 25.58 238.00
9 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 24.99 229.00
10 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 24.86 228.00
11 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 20.09 163.00
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 22.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
96 1 PB 38.81 644.00
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 22.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
95 2 PB 41.96
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
02 1 PB 38.97
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 22.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 34.96 571.00
2 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 1 PB 34.86 569.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 10 PB 57.23 696.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 48.09 560.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 11 43.08 487.00
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 8 PB 32.62 336.00
5 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 30.41 305.00
6 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 PB 30.40 305.00
7 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 27.87 269.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 27.27 261.00
9 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 PB 26.08 244.00
10 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 25.67 239.00
11 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 PB 24.10 217.00
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 49.86 587.00
2 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 PB 41.65 466.00
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 4 PB 40.27 446.00
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 SB 13.54 77.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 47.51 552.00
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4737
Hana HabalováHana Habalová 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. DNS
Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3518
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 2 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4331
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4304
MS Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4232
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4071
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3962
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3677
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3614
8 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3512
9 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3356
10 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3072
Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNF
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNF
Celkem 13 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4254
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4189
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4025
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3920
5 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3912
6 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3807
7 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3456
8 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3390
9 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková