Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. mítink Zlaté ligy atletických přípravek JMK + víceboj mladšího žactva

Brno (10. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Jakub ŠrámekJakub Šrámek 10 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 09.09 285.00
2 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.33 235.00
3 13 Marek HübelMarek Hübel 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.46 210.00
4 12 Vít CimalaVít Cimala 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.48 207.00
5 14 Tobiáš ŽákTobiáš Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.48 207.00
6 15 Maxim ŽákMaxim Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.18 95.00
7 11 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10.22 90.00
8 85 Samuel JarolímekSamuel Jarolímek 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.44 64.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.79 621.00
2 2 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.92 587.00
3 1 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 09 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 09.00 566.00
4 4 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.77 384.00
5 6 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.25 287.00
6 3 Ella DžozlićováElla Džozlićová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.32 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.72 640.00
2 9 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.05 553.00
3 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.49 447.00
4 94 Sára SýsováSára Sýsová 09 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 09.99 338.00
5 18 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.24 289.00
6 19 Viktorie DoubkováViktorie Doubková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.38 263.00
7 Sofie SamsulionikováSofie Samsulioniková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10.84 185.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.72 640.00
2 7 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.79 621.00
3 2 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.92 587.00
4 1 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 09 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 09.00 566.00
5 9 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.05 553.00
6 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.49 447.00
7 4 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.77 384.00
8 94 Sára SýsováSára Sýsová 09 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 09.99 338.00
9 18 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.24 289.00
10 6 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.25 287.00
11 3 Ella DžozlićováElla Džozlićová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.32 274.00
12 19 Viktorie DoubkováViktorie Doubková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.38 263.00
13 Sofie SamsulionikováSofie Samsulioniková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10.84 185.00

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Alex CahaAlex Caha 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.96
2 79 Jakub FormanJakub Forman 15 Running zoneRunning zone 3 11.44
3 93 Matyáš HandlMatyáš Handl 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.59
4 76 Felix FrantaFelix Franta 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 11.69
5 71 Martin AdamecMartin Adamec 14 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 6 11.83
6 69 Matyáš ČilíkMatyáš Čilík 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Otto KosařOtto Kosař 13 Running zoneRunning zone 5 10.71
2 68 Dominik MašaDominik Maša 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.15
3 66 Lukáš JuránekLukáš Juránek 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.21
4 80 Viktor KoubaViktor Kouba 14 Running zoneRunning zone 4 11.30
5 62 Matyáš KučeraMatyáš Kučera 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.59
6 82 Andrej KosařAndrej Kosař 13 Running zoneRunning zone 8 11.83
7 74 Jakub KuchařJakub Kuchař 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 12.17
8 91 Jan HübnerJan Hübner 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 14.89
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Richard NovákRichard Novák 13 Running zoneRunning zone 7 10.85
2 77 Edmund ValluEdmund Vallu 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 10.86
3 73 Richard VečeřaRichard Večeřa 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 11.25
4 64 Vojtěch MikulášVojtěch Mikuláš 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 12.14
5 90 Josef SiegelJosef Siegel 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.15
6 88 Jonáš UhrinJonáš Uhrin 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Otto KosařOtto Kosař 13 Running zoneRunning zone 5 10.71
2 83 Richard NovákRichard Novák 13 Running zoneRunning zone 7 10.85
3 77 Edmund ValluEdmund Vallu 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 10.86
4 87 Alex CahaAlex Caha 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.96
5 68 Dominik MašaDominik Maša 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.15
6 66 Lukáš JuránekLukáš Juránek 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.21
7 73 Richard VečeřaRichard Večeřa 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 11.25
8 80 Viktor KoubaViktor Kouba 14 Running zoneRunning zone 4 11.30
9 79 Jakub FormanJakub Forman 15 Running zoneRunning zone 3 11.44
10 93 Matyáš HandlMatyáš Handl 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.59
10 62 Matyáš KučeraMatyáš Kučera 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.59
12 76 Felix FrantaFelix Franta 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 11.69
13 71 Martin AdamecMartin Adamec 14 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 6 11.83
13 82 Andrej KosařAndrej Kosař 13 Running zoneRunning zone 8 11.83
15 69 Matyáš ČilíkMatyáš Čilík 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.00
16 64 Vojtěch MikulášVojtěch Mikuláš 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 12.14
17 90 Josef SiegelJosef Siegel 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.15
18 74 Jakub KuchařJakub Kuchař 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 12.17
19 88 Jonáš UhrinJonáš Uhrin 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.18
20 91 Jan HübnerJan Hübner 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 14.89

60 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.34
2 89 Filip KučerňákFilip Kučerňák 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.98
3 84 Jan ŠuškaJan Šuška 12 Running zoneRunning zone 2 10.17
4 75 Dan KrčmářDan Krčmář 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 10.27
5 65 Vítek MikulášVítek Mikuláš 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 13.62
6 72 Lukáš AdamecLukáš Adamec 11 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 4 13.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Amálie ŠpondrováAmálie Špondrová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.93
2 58 Valerie ŠpatnáValerie Špatná 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.24
3 57 Magdalena WinklerováMagdalena Winklerová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.26
4 59 Julie ŠrámkováJulie Šrámková 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.42
5 46 Nella UrbánkováNella Urbánková 14 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 12.67
6 55 Soňa MamulováSoňa Mamulová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 13.13
7 95 Karolína FukalováKarolína Fukalová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 13.67
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Karolína BothováKarolína Bothová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.12
2 27 Markéta BothováMarkéta Bothová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.30
3 22 Gréta HermanyGréta Hermany 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.83
4 47 Aneta HudcováAneta Hudcová 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 11.90
5 25 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.96
6 61 Sofie HandlováSofie Handlová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.09
7 32 Karolína DupalováKarolína Dupalová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.62
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Stela KutnohorskáStela Kutnohorská 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.55
2 40 Natálka KubíčkováNatálka Kubíčková 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 6 11.03
3 30 Tereza KučerňákováTereza Kučerňáková 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.36
4 35 Eva KučerováEva Kučerová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.40
5 29 Nelly MaláNelly Malá 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.30
6 43 Adélka KřížkováAdélka Křížková 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 5 12.34
7 36 Zuzana KučerováZuzana Kučerová 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.76
8 60 Viki MužíkováViki Mužíková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.94
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Eliška ServitováEliška Servitová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.83
2 48 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 10.91
3 151 Adéla MalachováAdéla Malachová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.21
4 54 Tereza RuprichováTereza Ruprichová 14 Running zoneRunning zone 4 12.05
5 33 Adéla MervartováAdéla Mervartová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.06
6 23 Nela MíčováNela Míčová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 12.84
7 41 Julie StrnadováJulie Strnadová 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 13.30
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Stela KutnohorskáStela Kutnohorská 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.55
2 96 Eliška ServitováEliška Servitová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.83
3 48 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 10.91
4 31 Amálie ŠpondrováAmálie Špondrová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.93
5 40 Natálka KubíčkováNatálka Kubíčková 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 6 11.03
6 28 Karolína BothováKarolína Bothová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.12
7 151 Adéla MalachováAdéla Malachová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.21
8 58 Valerie ŠpatnáValerie Špatná 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.24
9 27 Markéta BothováMarkéta Bothová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.30
10 30 Tereza KučerňákováTereza Kučerňáková 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.36
11 35 Eva KučerováEva Kučerová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.40
12 22 Gréta HermanyGréta Hermany 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.83
13 47 Aneta HudcováAneta Hudcová 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 11.90
14 25 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.96
15 54 Tereza RuprichováTereza Ruprichová 14 Running zoneRunning zone 4 12.05
16 33 Adéla MervartováAdéla Mervartová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.06
17 61 Sofie HandlováSofie Handlová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.09
18 57 Magdalena WinklerováMagdalena Winklerová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.26
19 29 Nelly MaláNelly Malá 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.30
20 43 Adélka KřížkováAdélka Křížková 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 5 12.34
21 59 Julie ŠrámkováJulie Šrámková 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.42
22 32 Karolína DupalováKarolína Dupalová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.62
23 46 Nella UrbánkováNella Urbánková 14 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 12.67
24 36 Zuzana KučerováZuzana Kučerová 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.76
25 23 Nela MíčováNela Míčová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 12.84
26 60 Viki MužíkováViki Mužíková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.94
27 55 Soňa MamulováSoňa Mamulová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 13.13
28 41 Julie StrnadováJulie Strnadová 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 13.30
29 95 Karolína FukalováKarolína Fukalová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 13.67

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Ella SýsováElla Sýsová 11 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 10.71
2 53 Lucia SurmařováLucia Surmařová 12 Running zoneRunning zone 5 10.91
3 24 Natálie NovotnáNatálie Novotná 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.37
4 49 Markéta PapírníkováMarkéta Papírníková 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 4 11.69
5 26 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.98
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Emma ArrufíEmma Arrufí 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.39
2 50 Eliška BurianováEliška Burianová 12 Running zoneRunning zone 6 10.10
3 51 Tea FormanováTea Formanová 12 Running zoneRunning zone 1 10.37
4 39 Helenka EliášováHelenka Eliášová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 7 10.72
5 56 Ema HavlováEma Havlová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.70
6 37 Valentýna DoubkováValentýna Doubková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.41
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Nella KabátováNella Kabátová 11 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 5 09.56
2 42 Nikola MrkosováNikola Mrkosová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 7 09.71
3 44 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 10.31
4 21 Eliška KoláčkováEliška Koláčková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.14
5 52 Anna NeradováAnna Neradová 12 Running zoneRunning zone 2 11.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Emma ArrufíEmma Arrufí 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.39
2 45 Nella KabátováNella Kabátová 11 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 5 09.56
3 42 Nikola MrkosováNikola Mrkosová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 7 09.71
4 50 Eliška BurianováEliška Burianová 12 Running zoneRunning zone 6 10.10
5 44 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 10.31
6 51 Tea FormanováTea Formanová 12 Running zoneRunning zone 1 10.37
7 86 Ella SýsováElla Sýsová 11 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 10.71
8 39 Helenka EliášováHelenka Eliášová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 7 10.72
9 53 Lucia SurmařováLucia Surmařová 12 Running zoneRunning zone 5 10.91
10 21 Eliška KoláčkováEliška Koláčková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.14
11 52 Anna NeradováAnna Neradová 12 Running zoneRunning zone 2 11.36
12 24 Natálie NovotnáNatálie Novotná 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.37
13 49 Markéta PapírníkováMarkéta Papírníková 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 4 11.69
14 56 Ema HavlováEma Havlová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.70
15 26 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.98
16 37 Valentýna DoubkováValentýna Doubková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.41

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Alex CahaAlex Caha 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 61.01
2 81 Otto KosařOtto Kosař 13 Running zoneRunning zone 5 61.95
3 83 Richard NovákRichard Novák 13 Running zoneRunning zone 9 66.54
4 62 Matyáš KučeraMatyáš Kučera 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 68.59
5 93 Matyáš HandlMatyáš Handl 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 69.67
6 80 Viktor KoubaViktor Kouba 14 Running zoneRunning zone 7 70.42
7 90 Josef SiegelJosef Siegel 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 71.45
8 82 Andrej KosařAndrej Kosař 13 Running zoneRunning zone 6 74.82
9 88 Jonáš UhrinJonáš Uhrin 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 84.62
10 91 Jan HübnerJan Hübner 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 91.27
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Lukáš JuránekLukáš Juránek 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 64.80
2 73 Richard VečeřaRichard Večeřa 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 12 64.85
3 79 Jakub FormanJakub Forman 15 Running zoneRunning zone 4 68.28
4 68 Dominik MašaDominik Maša 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 68.51
5 71 Martin AdamecMartin Adamec 14 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 73.61
6 74 Jakub KuchařJakub Kuchař 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 7 74.75
7 76 Felix FrantaFelix Franta 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 5 75.35
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Alex CahaAlex Caha 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 61.01
2 81 Otto KosařOtto Kosař 13 Running zoneRunning zone 5 61.95
3 66 Lukáš JuránekLukáš Juránek 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 64.80
4 73 Richard VečeřaRichard Večeřa 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 12 64.85
5 83 Richard NovákRichard Novák 13 Running zoneRunning zone 9 66.54
6 79 Jakub FormanJakub Forman 15 Running zoneRunning zone 4 68.28
7 68 Dominik MašaDominik Maša 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 68.51
8 62 Matyáš KučeraMatyáš Kučera 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 68.59
9 93 Matyáš HandlMatyáš Handl 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 69.67
10 80 Viktor KoubaViktor Kouba 14 Running zoneRunning zone 7 70.42
11 90 Josef SiegelJosef Siegel 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 71.45
12 71 Martin AdamecMartin Adamec 14 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1 73.61
13 74 Jakub KuchařJakub Kuchař 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 7 74.75
14 82 Andrej KosařAndrej Kosař 13 Running zoneRunning zone 6 74.82
15 76 Felix FrantaFelix Franta 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 5 75.35
16 88 Jonáš UhrinJonáš Uhrin 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 84.62
17 91 Jan HübnerJan Hübner 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 91.27

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Stela KutnohorskáStela Kutnohorská 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 61.32
2 27 Markéta BothováMarkéta Bothová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 66.32
3 30 Tereza KučerňákováTereza Kučerňáková 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 67.59
4 96 Eliška ServitováEliška Servitová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 69.71
5 25 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 72.34
6 60 Viki MužíkováViki Mužíková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 74.98
7 33 Adéla MervartováAdéla Mervartová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 77.38
8 35 Eva KučerováEva Kučerová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 77.59
9 61 Sofie HandlováSofie Handlová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 77.83
10 32 Karolína DupalováKarolína Dupalová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 78.08
11 23 Nela MíčováNela Míčová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 83.17
12 95 Karolína FukalováKarolína Fukalová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 89.90
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 10 59.38
2 151 Adéla MalachováAdéla Malachová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 63.55
3 58 Valerie ŠpatnáValerie Špatná 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 65.22
4 28 Karolína BothováKarolína Bothová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 65.39
5 40 Natálka KubíčkováNatálka Kubíčková 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 4 65.93
6 47 Aneta HudcováAneta Hudcová 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 73.72
7 54 Tereza RuprichováTereza Ruprichová 14 Running zoneRunning zone 8 76.59
8 41 Julie StrnadováJulie Strnadová 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 9 78.54
9 46 Nella UrbánkováNella Urbánková 14 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 14 82.29
10 55 Soňa MamulováSoňa Mamulová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 84.53
11 59 Julie ŠrámkováJulie Šrámková 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 84.62
12 36 Zuzana KučerováZuzana Kučerová 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 88.17
13 43 Adélka KřížkováAdélka Křížková 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 91.52
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 10 59.38
2 34 Stela KutnohorskáStela Kutnohorská 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 61.32
3 151 Adéla MalachováAdéla Malachová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 63.55
4 58 Valerie ŠpatnáValerie Špatná 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 65.22
5 28 Karolína BothováKarolína Bothová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 65.39
6 40 Natálka KubíčkováNatálka Kubíčková 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 4 65.93
7 27 Markéta BothováMarkéta Bothová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 66.32
8 30 Tereza KučerňákováTereza Kučerňáková 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 67.59
9 96 Eliška ServitováEliška Servitová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 69.71
10 25 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 72.34
11 47 Aneta HudcováAneta Hudcová 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 2 73.72
12 60 Viki MužíkováViki Mužíková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 74.98
13 54 Tereza RuprichováTereza Ruprichová 14 Running zoneRunning zone 8 76.59
14 33 Adéla MervartováAdéla Mervartová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 77.38
15 35 Eva KučerováEva Kučerová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 77.59
16 61 Sofie HandlováSofie Handlová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 77.83
17 32 Karolína DupalováKarolína Dupalová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 78.08
18 41 Julie StrnadováJulie Strnadová 13 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 9 78.54
19 46 Nella UrbánkováNella Urbánková 14 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 14 82.29
20 23 Nela MíčováNela Míčová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 83.17
21 55 Soňa MamulováSoňa Mamulová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 84.53
22 59 Julie ŠrámkováJulie Šrámková 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 84.62
23 36 Zuzana KučerováZuzana Kučerová 16 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 88.17
24 95 Karolína FukalováKarolína Fukalová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 89.90
25 43 Adélka KřížkováAdélka Křížková 15 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 91.52

600 m - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 1:48.06 699.00
2 2 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 1:52.22 629.00
3 9 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 1:53.01 616.00
4 18 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 1:58.28 534.00
5 7 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:08.06 397.00
6 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:11.37 354.00
7 6 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:14.88 312.00
8 4 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:17.09 286.00
9 94 Sára SýsováSára Sýsová 09 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 13 2:18.83 267.00
10 3 Ella DžozlićováElla Džozlićová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:21.39 240.00
11 1 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 09 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 9 2:22.69 227.00
12 19 Viktorie DoubkováViktorie Doubková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:31.33 147.00
13 Sofie SamsulionikováSofie Samsulioniková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 2:46.75 46.00
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 10.5.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:03.45
2 84 Jan ŠuškaJan Šuška 12 Running zoneRunning zone 7 2:14.83
3 75 Dan KrčmářDan Krčmář 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 3 2:25.61
4 65 Vítek MikulášVítek Mikuláš 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:08.08
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 10.5.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Emma ArrufíEmma Arrufí 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:12.56
2 42 Nikola MrkosováNikola Mrkosová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 11 2:23.61
3 86 Ella SýsováElla Sýsová 11 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 18 2:23.85
4 51 Tea FormanováTea Formanová 12 Running zoneRunning zone 5 2:28.65
5 50 Eliška BurianováEliška Burianová 12 Running zoneRunning zone 2 2:28.87
6 39 Helenka EliášováHelenka Eliášová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 4 2:34.02
7 45 Nella KabátováNella Kabátová 11 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 7 2:35.59
8 56 Ema HavlováEma Havlová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:37.93
9 53 Lucia SurmařováLucia Surmařová 12 Running zoneRunning zone 17 2:40.84
10 44 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 9 2:43.92
11 24 Natálie NovotnáNatálie Novotná 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 2:45.01
12 21 Eliška KoláčkováEliška Koláčková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:45.70
13 52 Anna NeradováAnna Neradová 12 Running zoneRunning zone 13 2:48.11
14 37 Valentýna DoubkováValentýna Doubková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:01.83
15 49 Markéta PapírníkováMarkéta Papírníková 12 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 15 3:02.91
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Marek HübelMarek Hübel 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:45.71 337.00
2 11 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:49.47 304.00
3 17 Jakub ŠrámekJakub Šrámek 10 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 6 2:51.79 284.00
4 12 Vít CimalaVít Cimala 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:53.88 267.00
5 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:56.21 249.00
6 85 Samuel JarolímekSamuel Jarolímek 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:07.24 169.00
7 14 Tobiáš ŽákTobiáš Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 3:10.62 148.00
8 15 Maxim ŽákMaxim Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 3:10.69 147.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Jakub ŠrámekJakub Šrámek
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
10 6 PB 4.23 4.20 4.23 4.05 4.23 244.00
2 13 Marek HübelMarek Hübel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 2 PB 4.17 3.80 x 4.17 4.17 234.00
3 Michal RajnohaMichal Rajnoha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 5 PB 3.77 3.59 3.77 3.75 3.77 170.00
4 14 Tobiáš ŽákTobiáš Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 9 PB 3.68 2.71 3.68 3.12 3.68 156.00
5 12 Vít CimalaVít Cimala
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 1 PB 3.46 3.39 3.24 3.46 3.46 125.00
6 85 Samuel JarolímekSamuel Jarolímek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 3 PB 3.28 x 3.28 x 3.28 100.00
7 15 Maxim ŽákMaxim Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 8 PB 3.18 x 3.18 3.00 3.18 88.00
8 11 Dominik KotyzaDominik Kotyza
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 4 PB 2.72 2.59 2.71 2.72 2.72 36.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Rozálie HájkováRozálie Hájková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 4 PB 4.13 3.77 3.56 4.13 4.13 338.00
2 2 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 12 PB 3.99 3.96 3.99 3.97 3.99 306.00
3 7 Nela PavlíkováNela Pavlíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 10 PB 3.96 3.76 3.95 3.96 3.96 299.00
4 1 Adéla KrejčováAdéla Krejčová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
09 9 PB 3.80 3.41 3.80 3.70 3.80 263.00
5 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 5 PB 3.63 3.57 3.63 3.31 3.63 227.00
6 9 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 13 PB 3.57 3.40 3.57 3.50 3.57 214.00
7 94 Sára SýsováSára Sýsová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
09 14 PB 3.29 3.18 3.29 x 3.29 159.00
8 4 Lucie BergerováLucie Bergerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 1 PB 3.24 3.24 3.02 3.05 3.24 150.00
9 18 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 6 PB 3.19 3.02 3.03 3.19 3.19 140.00
10 3 Ella DžozlićováElla Džozlićová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 3 PB 2.92 2.92 2.88 x 2.92 94.00
11 19 Viktorie DoubkováViktorie Doubková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 2 PB 2.62 2.42 2.62 2.62 2.62 49.00
12 6 Sabina KleberováSabina Kleberová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 8 PB 2.41 2.25 2.29 2.41 2.41 23.00
13 Sofie SamsulionikováSofie Samsulioniková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 15 PB 2.31 x 2.31 2.31 13.00
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Marek HübelMarek Hübel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 2 PB 42.27 243.00
2 Michal RajnohaMichal Rajnoha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 5 PB 35.05 184.00
3 15 Maxim ŽákMaxim Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 8 PB 32.90 166.00
4 14 Tobiáš ŽákTobiáš Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 9 PB 32.06 160.00
5 17 Jakub ŠrámekJakub Šrámek
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
10 6 PB 31.47 155.00
6 12 Vít CimalaVít Cimala
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 1 PB 27.70 125.00
7 85 Samuel JarolímekSamuel Jarolímek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 3 PB 27.15 121.00
8 11 Dominik KotyzaDominik Kotyza
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 4 PB 26.91 119.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Adéla KrejčováAdéla Krejčová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
09 9 PB 36.59 314.00
2 4 Lucie BergerováLucie Bergerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 1 PB 35.15 296.00
3 10 Rozálie HájkováRozálie Hájková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 4 PB 30.94 246.00
4 18 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 6 PB 25.74 185.00
5 3 Ella DžozlićováElla Džozlićová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 3 PB 23.27 157.00
6 2 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 12 PB 22.98 154.00
7 94 Sára SýsováSára Sýsová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
09 PB 22.44 148.00
8 7 Nela PavlíkováNela Pavlíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 10 PB 22.35 147.00
9 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 5 PB 20.41 125.00
10 Sofie SamsulionikováSofie Samsulioniková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 PB 20.24 123.00
11 9 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 13 PB 16.67 84.00
12 6 Sabina KleberováSabina Kleberová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 8 PB 15.98 77.00
13 19 Viktorie DoubkováViktorie Doubková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 2 PB 14.58 62.00
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Alex CahaAlex Caha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 3 PB 23.57
2 81 Otto KosařOtto Kosař
Running zoneRunning zone
13 12 PB 21.89
3 82 Andrej KosařAndrej Kosař
Running zoneRunning zone
13 11 PB 20.22
4 83 Richard NovákRichard Novák
Running zoneRunning zone
13 18 PB 17.21
5 79 Jakub FormanJakub Forman
Running zoneRunning zone
15 6 PB 15.88
6 62 Matyáš KučeraMatyáš Kučera
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
16 14 PB 15.62
7 73 Richard VečeřaRichard Večeřa
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
15 24 PB 15.58
8 76 Felix FrantaFelix Franta
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
13 7 PB 15.29
9 68 Dominik MašaDominik Maša
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 16 PB 14.71
10 80 Viktor KoubaViktor Kouba
Running zoneRunning zone
14 13 PB 14.21
11 64 Vojtěch MikulášVojtěch Mikuláš
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 17 PB 13.62
12 66 Lukáš JuránekLukáš Juránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 10 PB 13.30
13 71 Martin AdamecMartin Adamec
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
14 1 PB 13.12
14 93 Matyáš HandlMatyáš Handl
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 8 PB 12.69
15 77 Edmund ValluEdmund Vallu
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
13 23 PB 12.41
16 69 Matyáš ČilíkMatyáš Čilík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 4 PB 11.57
17 88 Jonáš UhrinJonáš Uhrin
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
16 22 PB 08.28
18 91 Jan HübnerJan Hübner
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
16 9 PB 06.57
19 90 Josef SiegelJosef Siegel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 21 PB 05.90
20 74 Jakub KuchařJakub Kuchař
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
15 15 PB 04.30
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 2 PB 38.61
2 89 Filip KučerňákFilip Kučerňák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 4 PB 33.56
3 75 Dan KrčmářDan Krčmář
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
12 3 PB 23.87
4 84 Jan ŠuškaJan Šuška
Running zoneRunning zone
12 6 PB 21.80
5 65 Vítek MikulášVítek Mikuláš
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 5 PB 16.43
6 72 Lukáš AdamecLukáš Adamec
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
11 1 PB 11.95
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
13 22 PB 21.99
2 58 Valerie ŠpatnáValerie Špatná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 24 PB 15.29
3 31 Amálie ŠpondrováAmálie Špondrová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 25 PB 14.93
4 34 Stela KutnohorskáStela Kutnohorská
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 14 PB 14.88
5 96 Eliška ServitováEliška Servitová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 20 PB 14.73
6 35 Eva KučerováEva Kučerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 12 PB 11.32
7 41 Julie StrnadováJulie Strnadová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
13 21 PB 10.70
8 30 Tereza KučerňákováTereza Kučerňáková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 11 PB 10.29
9 54 Tereza RuprichováTereza Ruprichová
Running zoneRunning zone
14 19 PB 10.19
10 55 Soňa MamulováSoňa Mamulová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 16 PB 09.98
11 47 Aneta HudcováAneta Hudcová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
13 8 PB 09.70
12 59 Julie ŠrámkováJulie Šrámková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 26 PB 09.63
13 23 Nela MíčováNela Míčová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 18 PB 09.26
14 40 Natálka KubíčkováNatálka Kubíčková
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
13 10 PB 09.20
15 36 Zuzana KučerováZuzana Kučerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
16 13 PB 09.17
16 33 Adéla MervartováAdéla Mervartová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 17 PB 09.00
17 22 Gréta HermanyGréta Hermany
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 7 PB 08.98
18 25 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 1 PB 08.78
19 61 Sofie HandlováSofie Handlová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 6 PB 08.68
20 43 Adélka KřížkováAdélka Křížková
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
15 9 PB 07.96
21 46 Nella UrbánkováNella Urbánková
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
14 27 PB 07.23
22 32 Karolína DupalováKarolína Dupalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 4 PB 05.77
23 95 Karolína FukalováKarolína Fukalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 5 PB 05.11
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Emma ArrufíEmma Arrufí
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 1 PB 27.78 -
2 45 Nella KabátováNella Kabátová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
11 7 PB 22.73 -
3 44 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
12 9 PB 20.42 -
4 39 Helenka EliášováHelenka Eliášová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
12 4 PB 20.39 -
5 53 Lucia SurmařováLucia Surmařová
Running zoneRunning zone
12 16 PB 19.47 -
6 86 Ella SýsováElla Sýsová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
11 17 PB 18.95 -
7 42 Nikola MrkosováNikola Mrkosová
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
12 10 PB 17.18 -
8 51 Tea FormanováTea Formanová
Running zoneRunning zone
12 5 PB 14.44 -
9 37 Valentýna DoubkováValentýna Doubková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 3 PB 13.94 -
10 24 Natálie NovotnáNatálie Novotná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 13 PB 13.04 -
11 60 Viki MužíkováViki Mužíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 11 PB 12.02 -
12 26 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 15 PB 11.06 -
13 56 Ema HavlováEma Havlová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 6 PB 10.59 -
14 49 Markéta PapírníkováMarkéta Papírníková
Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ...
12 14 PB 10.23 -
15 52 Anna NeradováAnna Neradová
Running zoneRunning zone
12 12 PB 09.82 -
16 50 Eliška BurianováEliška Burianová
Running zoneRunning zone
12 2 PB 09.12 -
Celkem 16 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek HübelMarek Hübel 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1024
2 Jakub ŠrámekJakub Šrámek 10 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 0968
3 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0838
4 Vít CimalaVít Cimala 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0724
5 Tobiáš ŽákTobiáš Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0671
6 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0549
7 Maxim ŽákMaxim Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0496
8 Samuel JarolímekSamuel Jarolímek 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0454
Celkem 8 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1923
2 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1676
3 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1467
4 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1464
5 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 09 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 1370
6 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1153
7 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1148
8 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1116
9 Sára SýsováSára Sýsová 09 Atletický klub Panter Brno z.s.Atletický klub Panter Brno ... 0912
10 Ella DžozlićováElla Džozlićová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0765
11 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0699
12 Viktorie DoubkováViktorie Doubková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0521
13 Sofie SamsulionikováSofie Samsulioniková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0367
Celkem 13 závodníků