Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezinárodní KROS

Rumburk (6. 11. 2022)

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(ne, 6.11.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:13:27
2 35 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:14:10
3 21 Ondřej CmuntOndřej Cmunt 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:14:23
4 27 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:14:48
5 20 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:14:54
6 37 Vladimír KolářVladimír Kolář 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:15:32
7 22 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:15:46
8 13 Marek VobrMarek Vobr 78 Orientační kros Nový borOrientační kros Nový bor 0:15:55
9 40 Pavel ŠikolaPavel Šikola 85 Český běhČeský běh 0:16:32
10 38 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:17:16
11 26 Marek RýdlMarek Rýdl 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:17:31
12 7 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:18:07
13 41 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:19:09
14 9 Jaroslav KolínJaroslav Kolín 72 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:19:31
15 30 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:19:52
23 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNF
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Ženy (Běh)

Běh (ne, 6.11.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 36 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:17:17
2 6 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:18:30
3 19 Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:18:32
4 3 Jana PatzeltováJana Patzeltová 78 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:20:14
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(ne, 6.11.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 35 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:03:24
2 11 František DvořákFrantišek Dvořák 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:03:50
3 28 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:03:51
4 18 Ondřej MacelOndřej Macel 10 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:03:52
5 17 Tobiáš ChoděraTobiáš Choděra 11 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:04:03
6 33 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:04:13
7 31 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:04:19
8 32 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:04:21
9 34 Jakub KapiasJakub Kapias 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:04:22
10 5 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:04:35
11 4 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:04:37
12 12 Sebastian DudákSebastian Dudák 15 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:06:13
13 39 Tomáš DudákTomáš Dudák 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:06:14
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh mílaři - Ženy

(ne, 6.11.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:03:45
2 15 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:03:46
3 8 Sára VokrouhleckáSára Vokrouhlecká 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:04:03
4 14 Silvie BičišťováSilvie Bičišťová 10 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:04:06
5 24 Linda VobrováLinda Vobrová 10 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:04:11
6 2 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:04:25
7 29 Adéla BěličováAdéla Běličová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0:04:36
8 25 Lola VobrováLola Vobrová 12 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:04:46
9 16 Beáta VáclavíkováBeáta Václavíková 13 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:04:48
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - štafeta - Mix

(ne, 6.11.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Macel, Choděra, Votýpka, Cmunt Macel, Choděra, Votýpka, Cmunt TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 50 0:14:09
2 41 Rein, Nedvídek, Král, Fúsek Rein, Nedvídek, Král, Fúsek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 54 0:14:36
3 36 Sklenářová, Vokrouhlecká, Šolc, Krinwaldová Sklenářová, Vokrouhlecká, Šolc, Krinwaldová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55 0:16:01
4 14 Bičišťová, Pavlíčková, Vobrová, Václavíková Bičišťová, Pavlíčková, Vobrová, Václavíková TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 51 0:16:49
5 2 Kašková, Dvořák, Rýdl, Baláková Kašková, Dvořák, Rýdl, Baláková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 56 0:17:30
6 28 Bělič, Bělič, Bělič, Běličová Bělič, Bělič, Bělič, Běličová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 52 0:17:48
7 32 Jireš, Nedvídek, Tejnor, Kapias Jireš, Nedvídek, Tejnor, Kapias AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 53 0:18:40
Celkem 7 závodníků