Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva v pětiboji

Zlín (9. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RegnerJakub Regner 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.57 406.00
2 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.76 359.00
3 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.84 340.00
4 Marek BisMarek Bis 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.10 282.00
5 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.11 280.00
6 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.49 205.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 08.68 378.00
2 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 08.98 309.00
3 David KozubíkDavid Kozubík 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.36 229.00
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.40 222.00
5 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.50 203.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RegnerJakub Regner 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.57 406.00
2 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 08.68 378.00
3 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.76 359.00
4 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.84 340.00
5 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 08.98 309.00
6 Marek BisMarek Bis 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.10 282.00
7 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.11 280.00
8 David KozubíkDavid Kozubík 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.36 229.00
9 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.40 222.00
10 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.49 205.00
11 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.50 203.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.85 605.00
2 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.04 556.00
3 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 09.08 546.00
4 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.28 496.00
5 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.38 472.00
6 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.47 451.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.16 526.00
2 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 09.61 419.00
3 Karolína MydlováKarolína Mydlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 09.71 397.00
4 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.71 397.00
5 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.80 378.00
6 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.83 371.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.55 687.00
2 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.57 681.00
3 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.67 654.00
4 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.87 600.00
5 Tereza MarčíkováTereza Marčíková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.66 408.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.55 687.00
2 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.57 681.00
3 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.67 654.00
4 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.85 605.00
5 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.87 600.00
6 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.04 556.00
7 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 09.08 546.00
8 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.16 526.00
9 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.28 496.00
10 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.38 472.00
11 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.47 451.00
12 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 09.61 419.00
13 Tereza MarčíkováTereza Marčíková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.66 408.00
14 Karolína MydlováKarolína Mydlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 09.71 397.00
14 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.71 397.00
16 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.80 378.00
17 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.83 371.00

800 m - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 2:27.30 522.00
2 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:31.69 474.00
3 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 2:33.34 457.00
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:51.85 284.00
5 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:52.61 278.00
6 David KozubíkDavid Kozubík 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:54.03 266.00
7 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 11 2:54.89 259.00
8 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:55.37 255.00
9 Marek BisMarek Bis 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:57.90 236.00
10 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:58.05 234.00
Jakub RegnerJakub Regner 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:47.58 489.00
2 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 2:49.64 467.00
3 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:54.58 417.00
4 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:58.05 384.00
5 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:00.66 359.00
6 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 3:03.43 334.00
7 Karolína MydlováKarolína Mydlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 3:16.32 228.00
Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:41.02 561.00
2 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:44.40 523.00
3 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:57.09 393.00
4 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 2:58.21 382.00
5 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 3:00.95 356.00
6 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:02.01 347.00
7 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:02.38 343.00
8 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:02.73 340.00
9 Tereza MarčíkováTereza Marčíková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:06.75 305.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:41.02 561.00
2 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:44.40 523.00
3 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:47.58 489.00
4 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 2:49.64 467.00
5 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:54.58 417.00
6 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:57.09 393.00
7 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:58.05 384.00
8 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 2:58.21 382.00
9 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:00.66 359.00
10 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 3:00.95 356.00
11 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:02.01 347.00
12 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:02.38 343.00
13 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:02.73 340.00
14 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 3:03.43 334.00
15 Tereza MarčíkováTereza Marčíková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:06.75 305.00
16 Karolína MydlováKarolína Mydlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 3:16.32 228.00
Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNF

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.50 450.00
2 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.20 337.00
3 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.40 308.00
4 Marek BisMarek Bis 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.11 213.00
5 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.01 118.00
6 Jakub RegnerJakub Regner 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.81 56.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 10.98 371.00
2 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 11.27 327.00
3 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.33 187.00
4 David KozubíkDavid Kozubík 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.73 145.00
5 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.49 78.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.50 450.00
2 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 10.98 371.00
3 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.20 337.00
4 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 11.27 327.00
5 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.40 308.00
6 Marek BisMarek Bis 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.11 213.00
7 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.33 187.00
8 David KozubíkDavid Kozubík 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.73 145.00
9 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.01 118.00
10 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.49 78.00
11 Jakub RegnerJakub Regner 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.81 56.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.81 568.00
2 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.99 538.00
3 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.58 445.00
4 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 12.07 374.00
5 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 12.87 270.00
6 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.53 196.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.53 453.00
2 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.13 366.00
3 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 12.60 303.00
4 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.12 241.00
5 Karolína MydlováKarolína Mydlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 13.13 240.00
6 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.78 171.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 9.5.2022 - 16:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.51 620.00
2 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.05 528.00
3 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 12.52 314.00
4 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 13.24 227.00
5 Tereza MarčíkováTereza Marčíková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.74 89.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.51 620.00
2 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.81 568.00
3 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.99 538.00
4 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.05 528.00
5 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.53 453.00
6 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.58 445.00
7 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 12.07 374.00
8 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.13 366.00
9 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 12.52 314.00
10 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 12.60 303.00
11 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 12.87 270.00
12 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.12 241.00
13 Karolína MydlováKarolína Mydlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 13.13 240.00
14 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 13.24 227.00
15 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.53 196.00
16 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.78 171.00
17 Tereza MarčíkováTereza Marčíková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.74 89.00

skok daleký - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 4 PB 4.67 +1.0 m/s 4.34  1,80 4.42  1,20 4.67  1,00 4.67 321.00
2 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 11 PB 4.43 +1.8 m/s 4.27  1,80 4.30  -0,50 4.43  1,80 4.43 278.00
3 David KozubíkDavid Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 2 PB 4.19 +1.1 m/s 4.19  1,10 2.78  0,90 4.17  1,60 4.19 237.00
4 Jakub RegnerJakub Regner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 10 PB 4.16 +1.3 m/s 4.16  1,30 3.82  0,50 3.94  1,10 4.16 232.00
5 Adam PetrželaAdam Petržela
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 9 PB 4.05 +1.1 m/s 3.97  1,60 4.05  1,10 x 4.05 214.00
6 Jaromír PešekJaromír Pešek
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 8 PB 4.01 +1.7 m/s 3.98  0,90 4.01  1,70 3.94  1,40 4.01 207.00
7 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 7 PB 4.00 +1.0 m/s 3.83  1,60 3.79  1,80 4.00  1,00 4.00 206.00
8 Václav OlivíkVáclav Olivík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 6 PB 3.93 +1.4 m/s 3.79  0,90 3.31  2,00 3.93  1,40 3.93 195.00
9 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 5 PB 3.79 +0.8 m/s 3.72  -0,10 3.79  0,80 x 3.79 173.00
10 Jan KubešaJan Kubeša
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 3 PB 3.74 -0.5 m/s 3.74  -0,50 3.46  1,40 3.46  1,50 3.74 165.00
11 Marek BisMarek Bis
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 1 PB 3.40 +1.5 m/s 3.40  1,50 2.80  1,20 3.40  1,70 3.40 116.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 9.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 17 PB 4.59 +1.2 m/s 4.13  1,40 4.59  1,20 4.47  1,50 4.59 451.00
2 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 6 PB 4.22 +1.7 m/s 4.22  1,70 4.09  1,40 3.95  1,70 4.22 359.00
3 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 2 PB 4.18 +1.6 m/s 4.04  1,80 3.72  2,10 4.18  1,60 4.18 350.00
4 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 15 PB 4.14 +1.2 m/s 3.20  1,10 4.14  1,20 4.01  1,40 4.14 340.00
5 Ella LindnerováElla Lindnerová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 9 PB 4.10 +1.6 m/s 4.10  1,60 3.98  1,50 4.02  1,40 4.10 331.00
6 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 5 PB 4.10 +1.9 m/s 3.98  2,00 4.10  1,90 x 4.10 331.00
7 Johana KrupováJohana Krupová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 8 PB 3.89 +1.0 m/s 3.82  1,40 3.71  1,80 3.89  1,00 3.89 283.00
8 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 13 PB 3.89 +1.5 m/s 3.63  1,40 3.89  1,50 2.56  1,40 3.89 283.00
9 Eliška BartíkováEliška Bartíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 1 PB 3.88 +1.8 m/s 3.88  1,80 3.66  1,70 3.67  2,00 3.88 281.00
10 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 7 PB 3.81 +1.4 m/s 3.52  1,00 3.80  1,40 3.81  1,40 3.81 265.00
11 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 11 PB 3.81 +1.4 m/s 3.71  1,40 3.81  1,40 3.69  1,50 3.81 265.00
12 Lucie PetrželováLucie Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 14 PB 3.80 +1.8 m/s 3.69  1,30 3.76  1,40 3.80  1,80 3.80 263.00
13 Lucie SrnováLucie Srnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 16 PB 3.72 +1.4 m/s 3.72  1,40 3.55  1,60 3.57  1,40 3.72 246.00
14 Eliška HorákováEliška Horáková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 3 PB 3.59 +1.3 m/s x 3.59  1,30 3.48  1,40 3.59 218.00
15 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 4 PB 3.43 +1.5 m/s 3.43  1,50 3.21  1,70 x 3.43 186.00
16 Karolína MydlováKarolína Mydlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 12 PB 3.34 +1.7 m/s 3.15  1,10 3.17  1,20 3.34  1,70 3.34 168.00
17 Tereza MarčíkováTereza Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 10 PB 3.29 +1.5 m/s 3.29  1,50 3.22  1,60 3.26  1,70 3.29 159.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 9.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PetrželaAdam Petržela
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 9 PB 47.40 286.00
2 Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 4 PB 45.80 272.00
3 Jaromír PešekJaromír Pešek
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 8 PB 45.30 268.00
4 Marek BisMarek Bis
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 1 PB 43.80 256.00
5 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 11 PB 41.50 237.00
6 Jakub RegnerJakub Regner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 10 PB 35.70 189.00
7 David KozubíkDavid Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 2 PB 34.70 181.00
8 Václav OlivíkVáclav Olivík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 6 PB 32.80 166.00
9 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 7 PB 31.20 153.00
10 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 5 PB 29.90 143.00
11 Jan KubešaJan Kubeša
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 3 PB 28.70 133.00
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 9.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana KrupováJohana Krupová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 8 PB 36.34 311.00
2 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 7 PB 35.30 298.00
3 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 11 PB 34.22 285.00
4 Eliška HorákováEliška Horáková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 3 PB 34.00 283.00
5 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 5 PB 33.13 272.00
6 Eliška BartíkováEliška Bartíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 1 PB 31.50 253.00
7 Lucie SrnováLucie Srnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 16 PB 31.14 249.00
8 Lucie PetrželováLucie Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 14 PB 30.28 238.00
9 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 2 PB 29.80 233.00
10 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 6 PB 29.27 226.00
11 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 15 PB 28.88 222.00
12 Ella LindnerováElla Lindnerová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 9 PB 28.71 220.00
13 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 17 PB 28.52 218.00
14 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 4 PB 25.89 187.00
15 Tereza MarčíkováTereza Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 10 PB 23.00 154.00
16 Karolína MydlováKarolína Mydlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 12 PB 20.33 124.00
17 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 13 PB 19.25 112.00
Celkem 17 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1766
2 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1715
3 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1633
4 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1523
5 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1212
6 Marek BisMarek Bis 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1103
7 David KozubíkDavid Kozubík 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1058
8 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1052
9 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0899
10 Jakub RegnerJakub Regner 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0883
11 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0852
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2465
2 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2251
3 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2143
4 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2075
5 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2026
6 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1981
7 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1882
8 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1880
9 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1732
10 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1661
11 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1605
12 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1562
13 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1367
14 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1297
15 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1280
16 Karolína MydlováKarolína Mydlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1157
17 Tereza MarčíkováTereza Marčíková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1115
Celkem 17 závodníků