Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická sportovní soutěž I. stupně ZŠ

Prachatice (9. 6. 2022)

50 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Adam VáchaAdam Vácha 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.13 q
2 18 David VáchaDavid Vácha 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.19
3 11 Max PlucarMax Plucar 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 5 08.25
4 4 Josef BušekJosef Bušek 10 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 08.67
5 Tomáš KohoutTomáš Kohout 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 3 09.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Lukáš NovákLukáš Novák 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 5 07.85 q
2 Joel VeselýJoel Veselý 10 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 6 08.20
3 8 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 3 08.23
4 16 Adam UhlířAdam Uhlíř 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 2 08.32
5 6 Adam LukšovskýAdam Lukšovský 11 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 08.46
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 3 08.02 q
2 19 Michal ViktoraMichal Viktora 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.13 q
3 Marek HauserMarek Hauser 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 08.43
4 15 Miloslav TrakalMiloslav Trakal 10 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 5 08.49
5 Jan VacíkJan Vacík 10 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 2 08.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Marek ParkmanMarek Parkman 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 07.94 q
2 12 Martin PozniakMartin Pozniak 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 08.09 q
3 2 Jakub BassermannJakub Bassermann 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 3 08.68
4 1 Ondřej BačíkOndřej Bačík 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 4 09.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Lukáš NovákLukáš Novák 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 5 07.85 q
2 10 Marek ParkmanMarek Parkman 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 07.94 q
3 5 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 3 08.02 q
4 12 Martin PozniakMartin Pozniak 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 08.09 q
5 17 Adam VáchaAdam Vácha 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.13 q
5 19 Michal ViktoraMichal Viktora 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.13 q
7 18 David VáchaDavid Vácha 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.19
8 Joel VeselýJoel Veselý 10 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 6 08.20
9 8 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 3 08.23
10 11 Max PlucarMax Plucar 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 5 08.25
11 16 Adam UhlířAdam Uhlíř 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 2 08.32
12 Marek HauserMarek Hauser 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 08.43
13 6 Adam LukšovskýAdam Lukšovský 11 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 08.46
14 15 Miloslav TrakalMiloslav Trakal 10 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 5 08.49
15 4 Josef BušekJosef Bušek 10 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 08.67
16 2 Jakub BassermannJakub Bassermann 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 3 08.68
17 Jan VacíkJan Vacík 10 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 2 08.83
18 1 Ondřej BačíkOndřej Bačík 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 4 09.08
19 Tomáš KohoutTomáš Kohout 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 3 09.81

50 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2022 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Marek ParkmanMarek Parkman 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 SB 07.85
2 9 Lukáš NovákLukáš Novák 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 07.89
3 12 Martin PozniakMartin Pozniak 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 SB 07.92
4 5 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 SB 07.95
5 19 Michal ViktoraMichal Viktora 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 1 SB 08.02
6 17 Adam VáchaAdam Vácha 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.29
Celkem 6 závodníků

50 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2022 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TrůblMartin Trůbl 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 SB 08.04
2 Mychailo SalzmannMychailo Salzmann 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 SB 08.09
3 Ondřej StřelečekOndřej Střeleček 11 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 4 SB 08.09
4 46 Jan KoškaJan Koška 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 08.23
5 50 Martin PechaMartin Pecha 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 6 08.45
6 57 Miroslav VlkMiroslav Vlk 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 1 08.73
Celkem 6 závodníků

50 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Jan KoškaJan Koška 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 08.14 q
2 Martin TrůblMartin Trůbl 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 08.14 q
3 50 Martin PechaMartin Pecha 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 2 08.36 q
4 Václav KoubaVáclav Kouba 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 08.48
5 41 Jan BabůrekJan Babůrek 12 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 4 09.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mychailo SalzmannMychailo Salzmann 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 08.12 q
2 Jonáš MrázJonáš Mráz 11 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 3 08.54
3 Eliáš HůrskýEliáš Hůrský 12 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 4 08.68
4 Jaroslav VoldřichJaroslav Voldřich 12 ZŠ StachyZŠ Stachy 6 08.79
5 Luboš PeckaLuboš Pecka 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 5 08.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Miroslav VlkMiroslav Vlk 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 6 08.38 q
2 Lukáš BrzobohatýLukáš Brzobohatý 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 08.39
3 Adam BoháčekAdam Boháček 12 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 4 08.62
4 Šimon MaříkŠimon Mařík 11 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 2 08.63
5 Maxim FridrichMaxim Fridrich 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 09.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StřelečekOndřej Střeleček 11 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 2 08.11 q
2 Michal ŠkopekMichal Škopek 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.40
3 Roman BedarievRoman Bedariev 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 08.50
4 44 Jakub HanzalJakub Hanzal 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 3 08.56
5 47 Josef KozelJosef Kozel 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.61
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StřelečekOndřej Střeleček 11 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 2 08.11 q
2 Mychailo SalzmannMychailo Salzmann 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 08.12 q
3 46 Jan KoškaJan Koška 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 08.14 q
3 Martin TrůblMartin Trůbl 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 08.14 q
5 50 Martin PechaMartin Pecha 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 2 08.36 q
6 57 Miroslav VlkMiroslav Vlk 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 6 08.38 q
7 Lukáš BrzobohatýLukáš Brzobohatý 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 08.39
8 Michal ŠkopekMichal Škopek 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.40
9 Václav KoubaVáclav Kouba 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 08.48
10 Roman BedarievRoman Bedariev 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 08.50
11 Jonáš MrázJonáš Mráz 11 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 3 08.54
12 44 Jakub HanzalJakub Hanzal 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 3 08.56
13 47 Josef KozelJosef Kozel 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.61
14 Adam BoháčekAdam Boháček 12 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 4 08.62
15 Šimon MaříkŠimon Mařík 11 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 2 08.63
16 Eliáš HůrskýEliáš Hůrský 12 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 4 08.68
17 Jaroslav VoldřichJaroslav Voldřich 12 ZŠ StachyZŠ Stachy 6 08.79
18 Luboš PeckaLuboš Pecka 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 5 08.92
19 Maxim FridrichMaxim Fridrich 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 09.02
20 41 Jan BabůrekJan Babůrek 12 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 4 09.12

50 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 ZŠ StachyZŠ Stachy 4 07.74 q
2 34 Vendula SrbováVendula Srbová 10 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 2 08.39
3 31 Nikol MarouškováNikol Maroušková 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 08.57
4 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 5 08.58
5 Stella SvěchotováStella Svěchotová 10 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 6 08.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 08.25 q
2 37 Alžběta VeseláAlžběta Veselá 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.41
3 28 Jana LevanskáJana Levanská 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 2 08.79
4 Viktorie BicanováViktorie Bicanová 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 09.01
5 Dita GregorováDita Gregorová 10 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 5 14.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela MickováStela Micková 10 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 08.21 q
2 Salma SichingerováSalma Sichingerová 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.33
3 Evelína MučkováEvelína Mučková 10 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 5 08.44
4 39 Lucie TychlerováLucie Tychlerová 11 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 6 08.71
25 Natálie GebauerováNatálie Gebauerová 10 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Kristýna FiedlerováKristýna Fiedlerová 10 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 3 07.95 q
2 33 Šárka SedleckáŠárka Sedlecká 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.22 q
3 22 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 08.28 q
4 29 Barbora LoudováBarbora Loudová 10 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 2 08.99
5 Zuzana HrdličkováZuzana Hrdličková 10 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 5 09.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 ZŠ StachyZŠ Stachy 4 07.74 q
2 24 Kristýna FiedlerováKristýna Fiedlerová 10 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 3 07.95 q
3 Stela MickováStela Micková 10 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 08.21 q
4 33 Šárka SedleckáŠárka Sedlecká 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.22 q
5 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 08.25 q
6 22 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 08.28 q
7 Salma SichingerováSalma Sichingerová 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.33
8 34 Vendula SrbováVendula Srbová 10 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 2 08.39
9 37 Alžběta VeseláAlžběta Veselá 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.41
10 Evelína MučkováEvelína Mučková 10 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 5 08.44
11 31 Nikol MarouškováNikol Maroušková 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 08.57
12 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 5 08.58
13 39 Lucie TychlerováLucie Tychlerová 11 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 6 08.71
14 Stella SvěchotováStella Svěchotová 10 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 6 08.75
15 28 Jana LevanskáJana Levanská 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 2 08.79
16 29 Barbora LoudováBarbora Loudová 10 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 2 08.99
17 Viktorie BicanováViktorie Bicanová 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 09.01
18 Zuzana HrdličkováZuzana Hrdličková 10 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 5 09.08
19 Dita GregorováDita Gregorová 10 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 5 14.34
25 Natálie GebauerováNatálie Gebauerová 10 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 DNF

50 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 ZŠ StachyZŠ Stachy 4 SB 07.63
2 24 Kristýna FiedlerováKristýna Fiedlerová 10 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 3 08.02
3 33 Šárka SedleckáŠárka Sedlecká 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 2 SB 08.09
4 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 SB 08.21
5 22 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 1 08.33
6 Stela MickováStela Micková 10 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 5 08.35
Celkem 6 závodníků

50 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.6.2022 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Zuzana SedlákováZuzana Sedláková 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 SB 08.34
2 Jana KubičkováJana Kubičková 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 SB 08.52
3 78 Barbora VlkováBarbora Vlková 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 08.63
4 71 Lucie KotrlíkováLucie Kotrlíková 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 SB 08.69
5 61 Anežka BuškováAnežka Bušková 11 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 3 08.72
6 69 Anna JiraňováAnna Jiraňová 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 1 SB 08.75
Celkem 6 závodníků

50 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Lucie KotrlíkováLucie Kotrlíková 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.70 q
2 67 Kristýna ChoďušováKristýna Choďušová 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 08.91
3 Anna HubenáAnna Hubená 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 09.06
4 Tereza VinšováTereza Vinšová 12 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 09.37
5 65 Adéla HrabětováAdéla Hrabětová 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 4 09.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Zuzana SedlákováZuzana Sedláková 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.40 q
2 78 Barbora VlkováBarbora Vlková 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.62 q
3 Eliška BendováEliška Bendová 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 08.78
4 63 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 3 08.91
5 77 Adéla TesařováAdéla Tesařová 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 2 16.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 61 Anežka BuškováAnežka Bušková 11 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 08.53 q
2 69 Anna JiraňováAnna Jiraňová 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 08.75 q
3 Klaudie TalafousováKlaudie Talafousová 12 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 6 08.86
4 Lucie KolínováLucie Kolínová 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 09.25
5 76 Tereza SorokováTereza Soroková 12 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 2 09.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KubičkováJana Kubičková 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.63 q
2 Tereza KováčováTereza Kováčová 12 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 3 08.84
3 68 Tereza JedličkováTereza Jedličková 11 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 4 08.85
4 Anežka LiterováAnežka Literová 11 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 2 09.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Zuzana SedlákováZuzana Sedláková 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.40 q
2 61 Anežka BuškováAnežka Bušková 11 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 08.53 q
3 78 Barbora VlkováBarbora Vlková 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.62 q
4 Jana KubičkováJana Kubičková 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.63 q
5 71 Lucie KotrlíkováLucie Kotrlíková 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.70 q
6 69 Anna JiraňováAnna Jiraňová 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 08.75 q
7 Eliška BendováEliška Bendová 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 08.78
8 Tereza KováčováTereza Kováčová 12 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 3 08.84
9 68 Tereza JedličkováTereza Jedličková 11 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 4 08.85
10 Klaudie TalafousováKlaudie Talafousová 12 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 6 08.86
11 67 Kristýna ChoďušováKristýna Choďušová 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 08.91
11 63 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 3 08.91
13 Anna HubenáAnna Hubená 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 09.06
14 Lucie KolínováLucie Kolínová 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 09.25
15 Tereza VinšováTereza Vinšová 12 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 09.37
15 Anežka LiterováAnežka Literová 11 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 2 09.37
17 76 Tereza SorokováTereza Soroková 12 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 2 09.38
18 65 Adéla HrabětováAdéla Hrabětová 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 4 09.87
19 77 Adéla TesařováAdéla Tesařová 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 2 16.12

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 08.58 q
2 Kryštof KlabouchKryštof Klabouch 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 08.61 q
3 Milan JakešMilan Jakeš 13 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 09.36
4 Tomáš HanzalTomáš Hanzal 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 09.53
5 František ValičFrantišek Valič 14 ZŠ StachyZŠ Stachy 1 09.89
6 Štěpán KortusŠtěpán Kortus 13 ZŠ StachyZŠ Stachy 6 10.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver TalafousOliver Talafous 13 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 1 08.98 q
2 Jiří DůraJiří Důra 14 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 3 09.09
3 Radim SivokRadim Sivok 13 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 09.25
4 Vít JenšovskýVít Jenšovský 13 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 5 09.64
5 Tomáš DůraTomáš Důra 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 09.81
MS Dominik PatrajDominik Patraj 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 09.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VeselýMatěj Veselý 13 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 1 08.56 q
2 Alexi Justin KocsisAlexi Justin Kocsis 14 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 3 08.97 q
3 Michal VaškoMichal Vaško 13 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 6 09.13
4 Vendelín HanzalVendelín Hanzal 14 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 09.14
5 David NovákDavid Novák 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 5 09.60
6 Ludvík PreslLudvík Presl 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VanýsekAdam Vanýsek 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 1 08.69 q
2 Filip KramlFilip Kraml 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 5 09.08
3 Daniel HauserDaniel Hauser 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 09.25
4 Jindřich MedekJindřich Medek 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 09.56
5 Patrik RosičPatrik Rosič 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 6 09.80
6 Jan KlišíkJan Klišík 14 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 3 09.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VeselýMatěj Veselý 13 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 1 08.56 q
2 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 08.58 q
3 Kryštof KlabouchKryštof Klabouch 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 08.61 q
4 Adam VanýsekAdam Vanýsek 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 1 08.69 q
5 Alexi Justin KocsisAlexi Justin Kocsis 14 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 3 08.97 q
6 Oliver TalafousOliver Talafous 13 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 1 08.98 q
7 Filip KramlFilip Kraml 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 5 09.08
8 Jiří DůraJiří Důra 14 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 3 09.09
9 Michal VaškoMichal Vaško 13 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 6 09.13
10 Vendelín HanzalVendelín Hanzal 14 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 09.14
11 Radim SivokRadim Sivok 13 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 09.25
11 Daniel HauserDaniel Hauser 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 09.25
13 Milan JakešMilan Jakeš 13 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 09.36
14 Tomáš HanzalTomáš Hanzal 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 09.53
15 Jindřich MedekJindřich Medek 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 09.56
16 David NovákDavid Novák 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 5 09.60
17 Vít JenšovskýVít Jenšovský 13 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 5 09.64
17 Ludvík PreslLudvík Presl 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 09.64
19 Patrik RosičPatrik Rosič 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 6 09.80
20 Tomáš DůraTomáš Důra 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 09.81
20 Jan KlišíkJan Klišík 14 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 3 09.81
22 Dominik PatrajDominik Patraj 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 09.85
23 František ValičFrantišek Valič 14 ZŠ StachyZŠ Stachy 1 09.89
24 Štěpán KortusŠtěpán Kortus 13 ZŠ StachyZŠ Stachy 6 10.39

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 9.6.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 SB 08.40
2 Adam VanýsekAdam Vanýsek 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 2 SB 08.63
3 Kryštof KlabouchKryštof Klabouch 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.70
4 Alexi Justin KocsisAlexi Justin Kocsis 14 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 SB 08.87
5 Oliver TalafousOliver Talafous 13 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 1 SB 08.95
6 Matěj VeselýMatěj Veselý 13 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 4 09.52
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 9.6.2022 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max TeršMax Terš 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 SB 08.30
2 Václav PravdaVáclav Pravda 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 SB 08.35
3 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš 12 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 5 SB 08.50
4 Pavel FiloPavel Filo 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 6 SB 08.54
5 Matyáš HeřtaMatyáš Heřta 12 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 2 08.75
6 Štepán JerllingŠtepán Jerlling 12 ZŠ StachyZŠ Stachy 1 08.99
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PravdaVáclav Pravda 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 2 08.43 q
2 Pavel FiloPavel Filo 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 08.63 q
4 Cuong (David) Le QuocCuong (David) Le Quoc 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 5 09.10
Deniel FroydaDeniel Froyda 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štepán JerllingŠtepán Jerlling 12 ZŠ StachyZŠ Stachy 5 08.66 q
2 Václav ŠteffekVáclav Šteffek 13 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 1 08.90
3 Mateo PetermannMateo Petermann 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 08.92
4 Jonáš PlánekJonáš Plánek 13 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.92
5 David BorošDavid Boroš 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 4 09.31
6 Vojtěch HadravaVojtěch Hadrava 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 3 09.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max TeršMax Terš 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.54 q
2 David VitišDavid Vitiš 12 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 08.67
3 Michal VoškaMichal Voška 13 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 1 08.72
4 Vít ŠtudlarVít Študlar 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 09.15
5 Kristián KotlárKristián Kotlár 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 09.17
Ondřej HynekOndřej Hynek 12 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš 12 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 4 08.57 q
2 Matyáš HeřtaMatyáš Heřta 12 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 08.59 q
3 Filip HromadaFilip Hromada 14 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 5 08.70
4 Václav ToušekVáclav Toušek 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 1 09.09
5 Jan MuškaJan Muška 13 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 2 09.16
6 Marián SitárMarián Sitár 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 6 09.20
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PravdaVáclav Pravda 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 2 08.43 q
2 Max TeršMax Terš 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.54 q
3 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš 12 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 4 08.57 q
4 Matyáš HeřtaMatyáš Heřta 12 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 08.59 q
5 Pavel FiloPavel Filo 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 08.63 q
6 Štepán JerllingŠtepán Jerlling 12 ZŠ StachyZŠ Stachy 5 08.66 q
7 David VitišDavid Vitiš 12 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 08.67
8 Filip HromadaFilip Hromada 14 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 5 08.70
9 Michal VoškaMichal Voška 13 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 1 08.72
10 Václav ŠteffekVáclav Šteffek 13 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 1 08.90
11 Mateo PetermannMateo Petermann 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 08.92
11 Jonáš PlánekJonáš Plánek 13 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 08.92
13 Václav ToušekVáclav Toušek 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 1 09.09
14 Cuong (David) Le QuocCuong (David) Le Quoc 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 5 09.10
15 Vít ŠtudlarVít Študlar 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 09.15
16 Jan MuškaJan Muška 13 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 2 09.16
17 Kristián KotlárKristián Kotlár 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 09.17
18 Marián SitárMarián Sitár 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 6 09.20
19 David BorošDavid Boroš 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 4 09.31
20 Vojtěch HadravaVojtěch Hadrava 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 3 09.38
Deniel FroydaDeniel Froyda 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 DNS
Ondřej HynekOndřej Hynek 12 ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec 4 DQ

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 9.6.2022 - 09:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZlochováBarbora Zlochová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 4 08.51
2 Sofie JanutkováSofie Janutková 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 SB 08.96
3 Elen KuthejlováElen Kuthejlová 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 2 SB 09.10
4 Natálie SosnováNatálie Sosnová 14 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 SB 09.14
5 Rozálie SapákováRozálie Sapáková 14 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 1 SB 09.23
6 Linda HeřtováLinda Heřtová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 5 09.30
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 09:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie JanutkováSofie Janutková 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 09.05 q
2 Natálie SosnováNatálie Sosnová 14 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 2 09.24 q
3 Rozálie SapákováRozálie Sapáková 14 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 09.27 q
4 Nina SteinbachováNina Steinbachová 14 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 09.71
5 Anna JedličkováAnna Jedličková 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 3 09.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 09:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KleinováTereza Kleinová 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 09.31
2 Markéta HorákováMarkéta Horáková 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 09.34
3 Viktorie DutkováViktorie Dutková 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 10.22
4 Markéta DrahošováMarkéta Drahošová 14 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 4 10.48
MS Karolína ChromáKarolína Chromá 14 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 11.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 09:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZlochováBarbora Zlochová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 1 08.50 q
2 Adél PředotováAdél Předotová 14 ZŠ StachyZŠ Stachy 5 09.54
3 Jana BukačováJana Bukačová 13 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 4 09.67
4 Adéla SteinbachováAdéla Steinbachová 14 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 6 10.09
5 Anna SládkováAnna Sládková 14 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 2 10.13
6 Vanesa PritokováVanesa Pritoková 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 10.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 09:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HeřtováLinda Heřtová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 4 09.09 q
2 Elen KuthejlováElen Kuthejlová 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 3 09.18 q
3 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 14 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 2 09.40
4 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 14 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 09.57
5 Agáta RandákováAgáta Randáková 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 1 09.60
6 Nikola NováčkováNikola Nováčková 14 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 5 09.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZlochováBarbora Zlochová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 1 08.50 q
2 Sofie JanutkováSofie Janutková 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 09.05 q
3 Linda HeřtováLinda Heřtová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 4 09.09 q
4 Elen KuthejlováElen Kuthejlová 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 3 09.18 q
5 Natálie SosnováNatálie Sosnová 14 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 2 09.24 q
6 Rozálie SapákováRozálie Sapáková 14 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 09.27 q
7 Tereza KleinováTereza Kleinová 13 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 09.31
8 Markéta HorákováMarkéta Horáková 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 09.34
9 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 14 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 2 09.40
10 Adél PředotováAdél Předotová 14 ZŠ StachyZŠ Stachy 5 09.54
11 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 14 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 09.57
12 Agáta RandákováAgáta Randáková 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 1 09.60
13 Jana BukačováJana Bukačová 13 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 4 09.67
14 Nina SteinbachováNina Steinbachová 14 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 09.71
15 Nikola NováčkováNikola Nováčková 14 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 5 09.80
16 Anna JedličkováAnna Jedličková 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 3 09.82
17 Adéla SteinbachováAdéla Steinbachová 14 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 6 10.09
18 Anna SládkováAnna Sládková 14 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 2 10.13
19 Viktorie DutkováViktorie Dutková 13 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 3 10.22
20 Markéta DrahošováMarkéta Drahošová 14 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 4 10.48
21 Vanesa PritokováVanesa Pritoková 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 10.86
22 Karolína ChromáKarolína Chromá 14 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 11.30

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 9.6.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MrázováKarolína Mrázová 13 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 08.44
2 Štěpánka TušlováŠtěpánka Tušlová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 08.54
3 Justina KublováJustina Kublová 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 SB 08.69
4 Martina LazinováMartina Lazinová 12 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 5 08.84
5 Anna SrbenáAnna Srbená 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 1 SB 08.99
6 Anna BláhováAnna Bláhová 13 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 6 SB 09.01
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MaláKristýna Malá 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 3 09.09
2 Lucie SucháLucie Suchá 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 09.12
3 Adriana PawlitschkováAdriana Pawlitschková 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 09.13
4 Tereza BastlováTereza Bastlová 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 09.30
5 Vendulka ŠanderováVendulka Šanderová 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 09.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina KublováJustina Kublová 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 08.85 q
2 Anna SrbenáAnna Srbená 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 09.03 q
3 Šarlota SochováŠarlota Sochová 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 09.05
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 12 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 5 09.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BláhováAnna Bláhová 13 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 4 09.01 q
2 Hana ŠvancarováHana Švancarová 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 09.13
3 Berenika TrojanováBerenika Trojanová 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 6 09.15
4 Karin TrnkováKarin Trnková 13 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 2 09.54
Zuzana ŠvancarováZuzana Švancarová 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MrázováKarolína Mrázová 13 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 08.41 q
2 Štěpánka TušlováŠtěpánka Tušlová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 6 08.42 q
3 Martina LazinováMartina Lazinová 12 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 08.74 q
4 Klára SládečkováKlára Sládečková 13 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 2 09.21
5 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 09.27
6 Viktorie ValičováViktorie Valičová 12 ZŠ StachyZŠ Stachy 1 09.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MrázováKarolína Mrázová 13 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 08.41 q
2 Štěpánka TušlováŠtěpánka Tušlová 13 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 6 08.42 q
3 Martina LazinováMartina Lazinová 12 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 3 08.74 q
4 Justina KublováJustina Kublová 13 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 08.85 q
5 Anna BláhováAnna Bláhová 13 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 4 09.01 q
6 Anna SrbenáAnna Srbená 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 09.03 q
7 Šarlota SochováŠarlota Sochová 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 09.05
8 Kristýna MaláKristýna Malá 13 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 3 09.09
9 Lucie SucháLucie Suchá 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 09.12
10 Adriana PawlitschkováAdriana Pawlitschková 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 09.13
10 Hana ŠvancarováHana Švancarová 13 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 5 09.13
12 Berenika TrojanováBerenika Trojanová 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 6 09.15
13 Klára SládečkováKlára Sládečková 13 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 2 09.21
14 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 09.27
15 Tereza BastlováTereza Bastlová 13 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 09.30
16 Viktorie ValičováViktorie Valičová 12 ZŠ StachyZŠ Stachy 1 09.42
17 Karin TrnkováKarin Trnková 13 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 2 09.54
18 Vendulka ŠanderováVendulka Šanderová 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 09.74
19 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 12 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 5 09.90
Zuzana ŠvancarováZuzana Švancarová 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 3 DNS

600 m - Žáci

(čt, 9.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 1:58.43
2 10 Marek ParkmanMarek Parkman 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 10 2:00.24
3 14 Šimon ŠebestŠimon Šebest 10 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 14 2:00.30
4 19 Michal ViktoraMichal Viktora 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 19 2:01.15
5 4 Josef BušekJosef Bušek 10 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 2:04.45
6 8 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 8 2:07.73
7 3 Jakub BohdalJakub Bohdal 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 2:10.17
8 9 Lukáš NovákLukáš Novák 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 9 2:10.59
9 18 David VáchaDavid Vácha 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 18 2:11.13
10 2 Jakub BassermannJakub Bassermann 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 2 2:12.65
11 11 Max PlucarMax Plucar 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 11 2:13.55
12 13 Marek SchwingerMarek Schwinger 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 13 2:17.45
13 15 Miloslav TrakalMiloslav Trakal 10 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 15 2:17.53
14 6 Adam LukšovskýAdam Lukšovský 11 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 6 2:20.64
15 17 Adam VáchaAdam Vácha 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 17 2:21.91
16 16 Adam UhlířAdam Uhlíř 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 16 2:25.74
17 12 Martin PozniakMartin Pozniak 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 12 2:28.56
18 1 Ondřej BačíkOndřej Bačík 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 1 2:31.45
19 7 Šimon MarkytánŠimon Markytán 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 7 2:35.38
Celkem 19 závodníků

600 m - Ml. žáci

(čt, 9.6.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 52 Filip RandákFilip Randák 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 12 2:01.81
2 49 Jan MžigodJan Mžigod 11 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 9 2:03.80
3 50 Martin PechaMartin Pecha 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 10 2:03.83
4 45 Tobiáš IglerTobiáš Igler 12 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 5 2:04.55
5 46 Jan KoškaJan Koška 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 2:08.31
6 54 Martin TrůblMartin Trůbl 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 14 2:12.62
7 55 Martin UlčMartin Ulč 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 15 2:12.74
8 41 Jan BabůrekJan Babůrek 12 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 1 2:13.89
9 42 Michael BžochMichael Bžoch 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 2 2:14.36
10 47 Josef KozelJosef Kozel 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 7 2:14.39
11 48 David KoželoužekDavid Koželoužek 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 8 2:20.24
12 53 Sebastian Jan RychlíkSebastian Jan Rychlík 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 13 2:20.43
13 44 Jakub HanzalJakub Hanzal 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 4 2:22.21
14 51 Vojtěch PospíšilVojtěch Pospíšil 12 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 11 2:23.91
15 56 David VanýsekDavid Vanýsek 11 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 16 2:35.97
16 57 Miroslav VlkMiroslav Vlk 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 17 2:39.82
17 43 Matěj FinkMatěj Fink 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 3 2:45.02
Celkem 17 závodníků

600 m - Žákyně

(čt, 9.6.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 33 Šárka SedleckáŠárka Sedlecká 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 13 2:02.03
2 38 Jana RandákováJana Randáková 11 ZŠ StachyZŠ Stachy 18 2:02.35
3 22 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková 10 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 2 2:04.38
4 28 Jana LevanskáJana Levanská 10 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 8 2:13.13
5 32 Kristýna RanglováKristýna Ranglová 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 12 2:15.17
6 37 Alžběta VeseláAlžběta Veselá 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 17 2:17.34
7 36 Markéta ŠtenglováMarkéta Štenglová 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 16 2:21.71
8 35 Klaudie StránskáKlaudie Stránská 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 15 2:22.64
9 25 Natálie GebauerováNatálie Gebauerová 10 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 5 2:22.80
10 29 Barbora LoudováBarbora Loudová 10 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 9 2:24.20
11 34 Vendula SrbováVendula Srbová 10 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 14 2:24.46
12 21 Klára AmbrožováKlára Ambrožová 10 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 1 2:29.34
13 30 Viktorie LustigováViktorie Lustigová 11 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 10 2:31.80
14 23 Diana CapůrkováDiana Capůrková 11 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 3 2:33.64
15 31 Nikol MarouškováNikol Maroušková 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 11 2:34.34
16 26 Adéla JurenkováAdéla Jurenková 10 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 2:34.76
17 27 Alexandra KoutnáAlexandra Koutná 10 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 7 2:41.16
18 24 Kristýna FiedlerováKristýna Fiedlerová 10 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 4 2:41.35
19 39 Lucie TychlerováLucie Tychlerová 11 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 19 3:06.92
Celkem 19 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(čt, 9.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 68 Tereza JedličkováTereza Jedličková 11 ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova 8 2:10.60
2 61 Anežka BuškováAnežka Bušková 11 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 1 2:11.95
3 62 Ladislava ČernáLadislava Černá 11 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 2 2:18.33
4 77 Adéla TesařováAdéla Tesařová 11 ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně 17 2:19.78
5 78 Barbora VlkováBarbora Vlková 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 18 2:20.27
6 72 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 11 ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov 12 2:20.45
7 64 Stella DvořákováStella Dvořáková 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 4 2:24.78
8 63 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 11 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 3 2:26.07
9 75 Zuzana SedlákováZuzana Sedláková 12 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 15 2:27.84
10 69 Anna JiraňováAnna Jiraňová 12 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 9 2:28.80
11 67 Kristýna ChoďušováKristýna Choďušová 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 7 2:29.89
12 66 Valerie HubáčkováValerie Hubáčková 12 ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí 6 2:30.75
13 70 Anna KadlecováAnna Kadlecová 11 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 10 2:31.56
14 71 Lucie KotrlíkováLucie Kotrlíková 11 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 11 2:37.54
15 74 Adéla RosičováAdéla Rosičová 12 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 14 2:38.55
16 76 Tereza SorokováTereza Soroková 12 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 16 2:40.64
17 65 Adéla HrabětováAdéla Hrabětová 11 Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š... 5 3:23.39
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 9.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Šimon ŠebestŠimon Šebest
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
10 13 PB 3.87
2 9 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
10 7 PB 3.86
3 19 Michal ViktoraMichal Viktora
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
10 18 PB 3.84
4 10 Marek ParkmanMarek Parkman
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
10 8 PB 3.82
5 3 Jakub BohdalJakub Bohdal
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
10 3 PB 3.71
6 Joel VeselýJoel Veselý
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
10 17 PB 3.63
7 Vojtěch VinšVojtěch Vinš
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
10 19 PB 3.58
8 13 Marek SchwingerMarek Schwinger
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 12 PB 3.51
9 Václav PotenecVáclav Potenec
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
10 10 PB 3.48
10 6 Adam LukšovskýAdam Lukšovský
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
11 21 PB 3.44
11 15 Miloslav TrakalMiloslav Trakal
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
10 14 PB 3.38
12 11 Max PlucarMax Plucar
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 9 PB 3.34
13 8 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
11 20 PB 3.33
14 Lam Ta TungLam Ta Tung
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
10 15 PB 3.32
15 7 Šimon MarkytánŠimon Markytán
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
11 6 PB 3.26
16= Tomáš RychtářTomáš Rychtář
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
10 11 PB 3.25
16= Adam BoudaAdam Bouda
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
11 4 PB 3.25
18 Jan VacíkJan Vacík
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
10 16 PB 3.23
19 2 Jakub BassermannJakub Bassermann
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
10 2 PB 3.08
20 1 Ondřej BačíkOndřej Bačík
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
10 1 PB 2.76
Danylo KhmarukDanylo Khmaruk
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
10 5 NM
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.6.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 54 Martin TrůblMartin Trůbl
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
11 19 PB 3.80
2 55 Martin UlčMartin Ulč
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 20 PB 3.57
3 Mychailo SalzmannMychailo Salzmann
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
11 15 PB 3.48
4 52 Filip RandákFilip Randák
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 13 PB 3.43
5 49 Jan MžigodJan Mžigod
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
11 9 PB 3.41
6 Šimon MaříkŠimon Mařík
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
11 7 PB 3.34
7 43 Matěj FinkMatěj Fink
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 2 PB 3.29
8 46 Jan KoškaJan Koška
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 5 PB 3.28
9 53 Sebastian Jan RychlíkSebastian Jan Rychlík
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
11 14 PB 3.24
10 Eliáš HůrskýEliáš Hůrský
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
12 4 PB 3.20
11 Jonáš MrázJonáš Mráz
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
11 8 PB 3.20
12 Čeněk SovaČeněk Sova
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
11 16 PB 3.19
13 56 David VanýsekDavid Vanýsek
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
11 21 PB 3.18
14 Ondřej StarýOndřej Starý
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
11 17 PB 3.17
15 Vojtěch KubičkaVojtěch Kubička
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 6 PB 3.15
16 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
11 12 PB 3.14
17 Luboš PeckaLuboš Pecka
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
11 10 PB 3.13
18 Ondřej StřelečekOndřej Střeleček
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
11 18 PB 3.13
19 51 Vojtěch PospíšilVojtěch Pospíšil
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
12 11 PB 3.11
20 Adam BoháčekAdam Boháček
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
12 1 PB 2.37
44 Jakub HanzalJakub Hanzal
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
11 3 NM
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 9.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Kristýna RanglováKristýna Ranglová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
10 12 PB 3.78 3.70 3.78 3.78
2 24 Kristýna FiedlerováKristýna Fiedlerová
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
10 3 PB 3.78 3.78 3.66 3.78
3 Evelína MučkováEvelína Mučková
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
10 11 PB 3.78 3.52 3.78 3.78
4 Kristýna HujdováKristýna Hujdová
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
10 6 PB 3.67 3.63 3.67 3.67
5 38 Jana RandákováJana Randáková
ZŠ StachyZŠ Stachy
11 20 PB 3.55 3.42 3.55 3.55
6 Sára MatějkováSára Matějková
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
10 9 PB 3.45 3.39 3.45 3.45
7 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
10 2 PB 3.45 3.28 3.45 3.45
8 Salma SichingerováSalma Sichingerová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 16 PB 3.42 3.28 3.42 3.42
9= Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
10 14 PB 3.27 3.27 3.17 3.27
9= 33 Šárka SedleckáŠárka Sedlecká
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 15 PB 3.27 3.27 3.17 3.27
11 Tereza VágnerováTereza Vágnerová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
10 19 PB 3.22 3.22 x 3.22
12 39 Lucie TychlerováLucie Tychlerová
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
11 18 PB 3.14 3.14 2.98 3.14
13 31 Nikol MarouškováNikol Maroušková
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
10 8 PB 3.12 3.12 3.12 3.12
14 Lucie RiskupováLucie Riskupová
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
10 13 PB 3.08 3.08 3.06 3.08
15 35 Klaudie StránskáKlaudie Stránská
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
11 17 PB 3.08 3.08 2.90 3.08
16 Dita GregorováDita Gregorová
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
10 4 PB 3.05 3.05 3.00 3.05
17 Eliška MiklasováEliška Miklasová
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
10 10 PB 3.05 2.93 3.05 3.05
18 21 Klára AmbrožováKlára Ambrožová
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
10 1 PB 2.98 2.92 2.98 2.98
19 Zuzana HrdličkováZuzana Hrdličková
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
10 5 PB 2.78 2.78 2.65 2.78
20 28 Jana LevanskáJana Levanská
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
10 7 PB 2.71 2.71 2.32 2.71
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.6.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 61 Anežka BuškováAnežka Bušková
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
11 1 PB 3.46
2 74 Adéla RosičováAdéla Rosičová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
12 12 PB 3.40
3 78 Barbora VlkováBarbora Vlková
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 19 PB 3.36
4 69 Anna JiraňováAnna Jiraňová
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 7 PB 3.17
5 68 Tereza JedličkováTereza Jedličková
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
11 6 PB 3.15
6 Klaudie TalafousováKlaudie Talafousová
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
12 16 PB 3.15
7 66 Valerie HubáčkováValerie Hubáčková
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
12 4 PB 3.13
8 Lucie KolínováLucie Kolínová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
12 8 PB 2.97
9 Jana KubičkováJana Kubičková
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 10 PB 2.88
10 76 Tereza SorokováTereza Soroková
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
12 15 PB 2.85
11 Julie SamkováJulie Samková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 14 PB 2.85
12 63 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
11 2 PB 2.81
13 77 Adéla TesařováAdéla Tesařová
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
11 17 PB 2.80
14 Adéla JarošováAdéla Jarošová
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
11 5 PB 2.76
15 Tereza KováčováTereza Kováčová
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
12 9 PB 2.72
16 Pavlína ŘídkáPavlína Řídká
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 13 PB 2.72
17 Anežka LiterováAnežka Literová
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
11 11 PB 2.70
18 Tereza VinšováTereza Vinšová
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
12 18 PB 2.62
19 65 Adéla HrabětováAdéla Hrabětová
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 3 PB 2.42
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 9.6.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 7 PB 3.29
2 Ludvík PreslLudvík Presl
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 16 PB 3.14
3 Daniel HauserDaniel Hauser
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
13 6 PB 3.08
4 Vendelín HanzalVendelín Hanzal
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
14 5 PB 2.98
5 Kryštof KlabouchKryštof Klabouch
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 9 PB 2.97
6 Michal VaškoMichal Vaško
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
13 20 PB 2.91
7 Matěj VeselýMatěj Veselý
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
13 21 PB 2.84
8 Jan FučíkJan Fučík
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
13 3 PB 2.80
9 Tomáš TischlerTomáš Tischler
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
13 19 PB 2.76
10 Adam BastlAdam Bastl
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
13 1 PB 2.71
11 Alexi Justin KocsisAlexi Justin Kocsis
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
14 12 PB 2.70
12 Jan KlišíkJan Klišík
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
14 11 PB 2.68
13 Dominik PatrajDominik Patraj
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
13 15 PB 2.68
14 Oliver TalafousOliver Talafous
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
13 18 PB 2.66
15 Filip KramlFilip Kraml
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 13 PB 2.65
16 Daniel KlímaDaniel Klíma
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
13 10 PB 2.65
17 Tomáš DůraTomáš Důra
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
13 2 PB 2.55
18 Vít JenšovskýVít Jenšovský
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
13 8 PB 2.50
19 Patrik RosičPatrik Rosič
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 17 PB 2.48
20 Tomáš HanzalTomáš Hanzal
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
13 4 PB 2.31
21 Jindřich MedekJindřich Medek
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 14 PB 2.15
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav PravdaVáclav Pravda
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
12 15 PB 3.37
2 Kristián KotlárKristián Kotlár
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 10 PB 3.21
3 Robert PavlíčkoRobert Pavlíčko
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 14 PB 3.18
4 Matyáš HeřtaMatyáš Heřta
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
12 6 PB 3.11
5 Vojtěch PůbalVojtěch Půbal
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 16 PB 3.10
6 Filip HromadaFilip Hromada
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
14 8 PB 3.08
7 Václav ŠteffekVáclav Šteffek
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
13 19 PB 3.07
8 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
12 2 PB 3.07
9 Michal VoškaMichal Voška
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
13 22 PB 3.06
10 Jan MuškaJan Muška
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
13 13 PB 3.05
11 Pavel FiloPavel Filo
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 4 PB 3.03
12 Václav ToušekVáclav Toušek
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
12 21 PB 3.00
13 Lukáš ČervíkLukáš Červík
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
12 3 PB 2.97
14 Lukáš SteidlLukáš Steidl
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
12 18 PB 2.92
15 Cuong (David) Le QuocCuong (David) Le Quoc
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
13 12 PB 2.89
16 Marián SitárMarián Sitár
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 17 PB 2.75
17 Vít ŠtudlarVít Študlar
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
12 20 PB 2.75
18 Aleš HodinaAleš Hodina
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
12 7 PB 2.70
19 Ondřej HynekOndřej Hynek
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
12 9 PB 2.68
20 Tadeáš KunaTadeáš Kuna
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
13 11 PB 2.61
21 Daniel BendaDaniel Benda
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 1 PB 2.44
Deniel FroydaDeniel Froyda
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
13 5 NM
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 9.6.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozálie SapákováRozálie Sapáková
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
14 15 PB 3.06
2 Barbora ZlochováBarbora Zlochová
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
13 21 PB 3.00
3 Anna JedličkováAnna Jedličková
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 6 PB 2.81
4 Lenka ŠindelováLenka Šindelová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
14 18 PB 2.78
5 Jana BukačováJana Bukačová
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
13 1 PB 2.77
6 Markéta HorákováMarkéta Horáková
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
13 3 PB 2.75
7 Ema KrejzováEma Krejzová
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
13 8 PB 2.73
8 Nina SteinbachováNina Steinbachová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
14 17 PB 2.70
9 Elen KuthejlováElen Kuthejlová
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
13 9 PB 2.64
10 Natálie UrbanováNatálie Urbanová
ZŠ StachyZŠ Stachy
14 20 PB 2.55
11 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
14 13 PB 2.53
12 Sofie JanutkováSofie Janutková
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
13 5 PB 2.49
13 Viktorie DutkováViktorie Dutková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 2 PB 2.48
14 Tereza KleinováTereza Kleinová
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
13 7 PB 2.44
15 Tereza PeškováTereza Pešková
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
14 11 PB 2.44
16 Adéla SteinbachováAdéla Steinbachová
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
14 16 PB 2.40
17= Vanesa PritokováVanesa Pritoková
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 12 PB 2.32
17= Nikola NováčkováNikola Nováčková
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
14 10 PB 2.32
19 Agáta RandákováAgáta Randáková
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 14 PB 2.15
20 Eliška TůmováEliška Tůmová
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
14 19 PB 2.08
21 Vanesa ChludilováVanesa Chludilová
ZŠ StachyZŠ Stachy
13 4 PB 1.83
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina LazinováMartina Lazinová
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
12 6 PB 3.28
2 Štěpánka TušlováŠtěpánka Tušlová
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
13 18 PB 3.28
3 Kateřina HodinováKateřina Hodinová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
13 3 PB 3.18
4 Karolína MrázováKarolína Mrázová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
13 8 PB 3.15
5 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
12 10 PB 3.05
6 Lucie SucháLucie Suchá
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 13 PB 3.00
7 Anna BláhováAnna Bláhová
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
13 2 PB 2.99
8 Eliška BalouškováEliška Baloušková
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
12 1 PB 2.96
9 Karin TrnkováKarin Trnková
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
13 16 PB 2.94
10 Justina KublováJustina Kublová
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 5 PB 2.80
11 Kristýna MaláKristýna Malá
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 7 PB 2.79
12 Kristýna KolářováKristýna Kolářová
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
13 4 PB 2.75
13 Berenika TrojanováBerenika Trojanová
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 17 PB 2.73
14 Sofie ŠebestováSofie Šebestová
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
12 15 PB 2.70
15 Isabella ZalewskáIsabella Zalewská
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
13 19 PB 2.47
16 Vendulka ŠanderováVendulka Šanderová
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 14 PB 2.43
17 Rozálie StrnadováRozálie Strnadová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 12 PB 2.42
18 Šarlota SochováŠarlota Sochová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
12 11 PB 2.10
38 Jana RandákováJana Randáková
ZŠ StachyZŠ Stachy
11 9 DNS
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žáci

(čt, 9.6.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Adam VáchaAdam Vácha
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
10 19 PB 39.31
2 Danylo KhmarukDanylo Khmaruk
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
10 10 PB 38.48
3 Jan VacíkJan Vacík
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
10 18 PB 36.95
4 13 Marek SchwingerMarek Schwinger
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 16 PB 35.72
5 Jan FouněJan Founě
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 7 PB 35.13
6 15 Miloslav TrakalMiloslav Trakal
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
10 17 PB 33.36
7 3 Jakub BohdalJakub Bohdal
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
10 3 PB 32.93
8 Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 6 PB 32.78
9 10 Marek ParkmanMarek Parkman
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
10 13 PB 32.41
10 Marek HauserMarek Hauser
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
10 8 PB 32.36
11 11 Max PlucarMax Plucar
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 14 PB 31.22
12 4 Josef BušekJosef Bušek
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
10 5 PB 31.08
13 7 Šimon MarkytánŠimon Markytán
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
11 11 PB 30.76
14 Adam BoudaAdam Bouda
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
11 4 PB 29.75
15 8 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
11 12 PB 29.45
16 Tomáš RychtářTomáš Rychtář
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
10 15 PB 27.60
17 Joel VeselýJoel Veselý
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
10 20 PB 25.80
18 5 Lukáš JelínekLukáš Jelínek
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
10 9 PB 24.01
19 2 Jakub BassermannJakub Bassermann
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
10 2 PB 22.31
20 1 Ondřej BačíkOndřej Bačík
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
10 1 PB 21.93
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav VoldřichJaroslav Voldřich
ZŠ StachyZŠ Stachy
12 20 PB 35.95
2 Šimon MaříkŠimon Mařík
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
11 10 PB 35.55
3 42 Michael BžochMichael Bžoch
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
11 4 PB 35.16
4 Čeněk SovaČeněk Sova
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
11 17 PB 34.76
5 52 Filip RandákFilip Randák
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 15 PB 34.45
6 Roman BedarievRoman Bedariev
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 2 PB 33.81
7 Mychailo SalzmannMychailo Salzmann
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
11 16 PB 33.74
8 Marek JiroušekMarek Jiroušek
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 8 PB 33.55
9 Maxim FridrichMaxim Fridrich
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
12 6 PB 32.74
10 43 Matěj FinkMatěj Fink
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 5 PB 32.44
11 50 Martin PechaMartin Pecha
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 13 PB 32.37
12 Daniel SukDaniel Suk
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 18 PB 31.92
13 Luboš PeckaLuboš Pecka
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
11 12 PB 30.21
14 Jonáš MrázJonáš Mráz
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
11 11 PB 29.92
15 55 Martin UlčMartin Ulč
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 19 PB 29.42
16 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
11 14 PB 28.90
17 48 David KoželoužekDavid Koželoužek
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
11 9 PB 28.32
18 41 Jan BabůrekJan Babůrek
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
12 1 PB 26.62
19 Vojtěch JeřábekVojtěch Jeřábek
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 7 PB 24.96
Adam BoháčekAdam Boháček
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
12 3 DNS
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(čt, 9.6.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína LoudováPavlína Loudová
ZŠ StachyZŠ Stachy
11 8 PB 45.92
2 Stella SvěchotováStella Svěchotová
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
10 18 PB 32.71
3 23 Diana CapůrkováDiana Capůrková
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
11 2 PB 30.71
4 Veronika NovákováVeronika Nováková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
10 15 PB 29.42
5 22 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
10 1 PB 28.73
6 Markéta DufkováMarkéta Dufková
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
10 3 PB 28.68
7 Petra MaškováPetra Mašková
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
10 10 PB 25.71
8 Iva KoudelkováIva Koudelková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
10 6 PB 25.25
9 33 Šárka SedleckáŠárka Sedlecká
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 17 PB 25.23
10 25 Natálie GebauerováNatálie Gebauerová
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
10 4 PB 24.15
11 Zuzana HrdličkováZuzana Hrdličková
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
10 5 PB 22.92
12 Sára MatějkováSára Matějková
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
10 11 PB 21.11
13 Lucie RiskupováLucie Riskupová
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
10 16 PB 20.89
14 36 Markéta ŠtenglováMarkéta Štenglová
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
11 19 PB 19.93
15 Kateřina ŽákováKateřina Žáková
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
11 21 PB 18.18
16 Eliška MiklasováEliška Miklasová
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
10 13 PB 18.02
17 Lilien Marley LukschováLilien Marley Lukschová
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
11 9 PB 17.67
18 Karin MrázováKarin Mrázová
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
10 14 PB 17.38
19 28 Jana LevanskáJana Levanská
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
10 7 PB 17.25
20 Stela MickováStela Micková
ZŠ a MŠ ZdíkovZŠ a MŠ Zdíkov
10 12 PB 16.30
21 39 Lucie TychlerováLucie Tychlerová
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
11 20 PB 15.85
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 9.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Luisa PreslováLuisa Preslová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 6 PB 22.11
2 68 Tereza JedličkováTereza Jedličková
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
11 3 PB 19.38
3 Julie SamkováJulie Samková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
11 7 PB 18.68
4 Karolína SeiblováKarolína Seiblová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
12 8 PB 18.01
5 78 Barbora VlkováBarbora Vlková
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
11 11 PB 17.11
6 62 Ladislava ČernáLadislava Černá
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
11 1 PB 16.99
7 Anežka LiterováAnežka Literová
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
11 4 PB 16.70
8 Klaudie TalafousováKlaudie Talafousová
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
12 10 PB 15.98
9 Eliška MazurováEliška Mazurová
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
11 5 PB 15.81
10 64 Stella DvořákováStella Dvořáková
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 2 PB 15.65
11 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 9 PB 14.72
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 9.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 6 PB 34.68
2 Ludvík PreslLudvík Presl
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 11 PB 30.87
3 Lukáš ProkopLukáš Prokop
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
13 13 PB 27.71
4 Daniel HauserDaniel Hauser
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
13 5 PB 24.55
5 Patrik RosičPatrik Rosič
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 14 PB 23.92
6 Jan FučíkJan Fučík
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
13 2 PB 23.49
7 Matěj VeselýMatěj Veselý
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
13 21 PB 23.17
8 Filip KramlFilip Kraml
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 9 PB 23.04
9 Adam VanýsekAdam Vanýsek
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
13 19 PB 22.21
10 Adam BastlAdam Bastl
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
13 1 PB 21.76
11 Radim SivokRadim Sivok
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
13 15 PB 21.61
12 Michal VaškoMichal Vaško
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
13 20 PB 20.94
13 Dominik ProkopDominik Prokop
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 12 PB 20.23
14 Oliver TalafousOliver Talafous
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
13 16 PB 19.30
15 Vít JenšovskýVít Jenšovský
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
13 8 PB 19.04
16 Tomáš HanzalTomáš Hanzal
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
13 3 PB 18.79
17 Tomáš TischlerTomáš Tischler
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
13 17 PB 18.69
18 Vendelín HanzalVendelín Hanzal
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
14 4 PB 17.21
19 Honza Trung PhamHonza Trung Pham
ZŠ StachyZŠ Stachy
13 18 PB 17.17
20 David NovákDavid Novák
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
13 10 PB 15.45
21 Thomas IlkoThomas Ilko
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 7 PB 13.50
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.6.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš HodinaAleš Hodina
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
12 5 PB 27.45
2 Vojtěch HadravaVojtěch Hadrava
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
13 4 PB 27.35
3= Václav ŠteffekVáclav Šteffek
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
13 18 PB 26.30
3= Tomáš HrošTomáš Hroš
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 6 PB 26.30
5 Vojtěch PůbalVojtěch Půbal
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 15 PB 25.95
6 Michal VoškaMichal Voška
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
13 20 PB 25.90
7 Lukáš SteidlLukáš Steidl
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
12 17 PB 25.65
8 Tadeáš KunaTadeáš Kuna
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
13 10 PB 25.30
9 Jan KindelmanJan Kindelman
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
12 8 PB 23.75
10 Václav PravdaVáclav Pravda
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
12 14 PB 23.65
11 Jan MuškaJan Muška
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
13 12 PB 21.95
12 Lukáš ČervíkLukáš Červík
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
12 2 PB 21.50
13 Jindřich MiklasJindřich Miklas
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 11 PB 21.10
14 Aleš NachlingerAleš Nachlinger
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 13 PB 20.40
15 Marián SitárMarián Sitár
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 16 PB 20.10
16 Ondřej HynekOndřej Hynek
ZŠ M.J. Husa HusinecZŠ M.J. Husa Husinec
12 7 PB 18.65
17 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
12 1 PB 17.50
Kristián KotlárKristián Kotlár
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 9 DNS
Jan FleischmanJan Fleischman
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
12 3 DNS
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 9.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla SteinbachováAdéla Steinbachová
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
14 12 PB 16.99
2 Rozálie SapákováRozálie Sapáková
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
14 11 PB 16.52
3 Lenka ŠindelováLenka Šindelová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
14 14 PB 16.39
4 Markéta HorákováMarkéta Horáková
ZŠ PJB Vlachovo BřezíZŠ PJB Vlachovo Březí
13 4 PB 15.76
5 Nikola NováčkováNikola Nováčková
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
14 8 PB 14.60
6 Sofie JanutkováSofie Janutková
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
13 6 PB 13.96
7 Tereza PeškováTereza Pešková
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
14 9 PB 12.53
8 Julie AdamíkováJulie Adamíková
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 1 PB 11.78
9 Agáta RandákováAgáta Randáková
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 10 PB 11.49
10 Anna JedličkováAnna Jedličková
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 7 PB 11.47
11 Šárka FučíkováŠárka Fučíková
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
14 3 PB 10.76
12 Markéta DrahošováMarkéta Drahošová
Základní škola a Mateřská škola LheniceZákladní škola a Mateřská š...
14 2 PB 10.62
13 Johanka HubenáJohanka Hubená
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
14 5 PB 09.48
Lucie SucháLucie Suchá
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 13 DNS
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.6.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
12 8 PB 23.78
2 Šarlota SochováŠarlota Sochová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
12 9 PB 21.47
3 Nela ŠántaNela Šánta
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
13 12 PB 20.90
4 Eliška BalouškováEliška Baloušková
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
12 1 PB 19.98
5 Rozálie StrnadováRozálie Strnadová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
13 11 PB 19.97
6 Sofie ŠebestováSofie Šebestová
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
12 13 PB 19.14
7 Natálie FrkováNatálie Frková
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
12 3 PB 16.99
8 Anna SrbenáAnna Srbená
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
12 10 PB 15.31
9 Laura NovákováLaura Nováková
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
12 7 PB 14.64
10 Justina KublováJustina Kublová
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
13 4 PB 14.43
11 Isabella ZalewskáIsabella Zalewská
ZŠ a MŠ ČkyněZŠ a MŠ Čkyně
13 14 PB 12.82
12 Barbora BžochováBarbora Bžochová
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
12 2 PB 10.99
13 Kristýna MaláKristýna Malá
ZŠ Vimperk, SmetanovaZŠ Vimperk, Smetanova
13 6 PB 10.97
Celkem 13 závodníků