2. kolo přípravek KPD SKAS
Nymburk (5. 6. 2022)60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 08:00) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KosmataMatyáš Kosmata | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 2 | 10.29 | ||||||||||||||
2 | Zdeněk VondráčekZdeněk Vondráček | 13 | AC Čáslav z.s. A | 5 | 10.44 | ||||||||||||||
3 | Franc KryštofFranc Kryštof | 13 | AC Čáslav z.s. B | 3 | 10.83 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VeseckýLukáš Vesecký | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 4 | 11.05 | ||||||||||||||
5 | Martin ChrpaMartin Chrpa | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 1 | 13.16 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 08:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MalinaTomáš Malina | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 10.55 | ||||||||||||||
2 | Viktor KlikaViktor Klika | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 2 | 10.59 | ||||||||||||||
MS | Jaromír HolajJaromír Holaj | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 10.63 | ||||||||||||||
MS | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 10.65 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NovákOndřej Novák | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 10.91 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 08:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VencourOndřej Vencour | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 5 | 10.38 | ||||||||||||||
2 | Matyáš ŠkorpaMatyáš Škorpa | 13 | AC Čáslav z.s. B | 4 | 10.51 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MachotkaTomáš Machotka | 13 | Atletika Vlašim, z.s. | 2 | 11.32 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠindelaJan Šindela | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 3 | 11.51 | ||||||||||||||
5 | Filip KaňkaFilip Kaňka | 13 | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | 11.52 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KosmataMatyáš Kosmata | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 2 | 10.29 | ||||
2 | Ondřej VencourOndřej Vencour | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 5 | 10.38 | ||||
3 | Zdeněk VondráčekZdeněk Vondráček | 13 | AC Čáslav z.s. A | 5 | 10.44 | ||||
4 | Matyáš ŠkorpaMatyáš Škorpa | 13 | AC Čáslav z.s. B | 4 | 10.51 | ||||
5 | Tomáš MalinaTomáš Malina | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 10.55 | ||||
6 | Viktor KlikaViktor Klika | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 2 | 10.59 | ||||
7 | Jaromír HolajJaromír Holaj | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 10.63 | ||||
8 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 10.65 | ||||
9 | Franc KryštofFranc Kryštof | 13 | AC Čáslav z.s. B | 3 | 10.83 | ||||
10 | Ondřej NovákOndřej Novák | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 10.91 | ||||
11 | Lukáš VeseckýLukáš Vesecký | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 4 | 11.05 | ||||
12 | Tomáš MachotkaTomáš Machotka | 13 | Atletika Vlašim, z.s. | 2 | 11.32 | ||||
13 | Jan ŠindelaJan Šindela | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 3 | 11.51 | ||||
14 | Filip KaňkaFilip Kaňka | 13 | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | 11.52 | ||||
15 | Martin ChrpaMartin Chrpa | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 1 | 13.16 |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 14:25) official | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ZinekMatěj Zinek | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
2 | Matěj ŠubrtMatěj Šubrt | 12 | Atletika Benešov A | 1 | 09.39 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 2 | 09.43 | ||||||||||||||
4 | Petr ŠmelcPetr Šmelc | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 4 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | Jiří RadochlibJiří Radochlib | 12 | Atletika Benešov A | 5 | 09.94 | ||||||||||||||
6 | Jakub SvěcenýJakub Svěcený | 11 | SKP Nymburk, z.s. C | 6 | 10.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 14:25) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít DalešickýVít Dalešický | 12 | AC Čáslav z.s. A | 2 | 10.09 | ||||||||||||||
2 | Vojta NovotnýVojta Novotný | 11 | AC Čáslav z.s. A | 1 | 10.42 | ||||||||||||||
3 | Matěj AbrahamMatěj Abraham | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 6 | 11.04 | ||||||||||||||
4 | Bořek ReichlBořek Reichl | 12 | Atletika Benešov A | 5 | 11.11 | ||||||||||||||
5 | Tomáš JantačTomáš Jantač | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 3 | 11.15 | ||||||||||||||
6 | Vít RadaVít Rada | 11 | Atletika Benešov B | 4 | 11.25 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 14:25) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BeránekJan Beránek | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 09.62 | ||||||||||||||
2 | Adam VokřálAdam Vokřál | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | 09.89 | ||||||||||||||
3 | Šimon HavlíkŠimon Havlík | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 10.17 | ||||||||||||||
4 | Václav ZábojVáclav Záboj | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. C | 6 | 10.34 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KinclMatyáš Kincl | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 10.40 | ||||||||||||||
6 | Matěj KalamárMatěj Kalamár | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 3 | 10.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 5.6.2022 - 14:25) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NovákŠtěpán Novák | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 3 | 10.51 | ||||||||||||||
2 | Filip VopěnkaFilip Vopěnka | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 10.62 | ||||||||||||||
3 | Matěj PospíšilMatěj Pospíšil | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 10.72 | ||||||||||||||
4 | Lukáš UrbánekLukáš Urbánek | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 10.83 | ||||||||||||||
5 | Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl | 14 | TJ Kavalier Sázava | 2 | 11.45 | ||||||||||||||
6 | Jiří BřinčilJiří Břinčil | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 12.37 | ||||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 5.6.2022 - 14:25) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HolíkAdam Holík | 13 | AC Čáslav z.s. A | 2 | 10.29 | ||||||||||||||
2 | Patrik ŠibravaPatrik Šibrava | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 5 | 10.64 | ||||||||||||||
3 | Robin KmošekRobin Kmošek | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 3 | 10.84 | ||||||||||||||
4 | Michal WinklerMichal Winkler | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 11.11 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch StyborVojtěch Stybor | 12 | SKP Nymburk, z.s. C | 4 | 11.34 | ||||||||||||||
MS | Marek ŠtěpánMarek Štěpán | 12 | SKP Nymburk, z.s. D | 6 | 11.91 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 5.6.2022 - 14:25) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán LamichŠtěpán Lamich | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 3 | 09.77 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 11 | Atletika Benešov A | 5 | 09.94 | ||||||||||||||
3 | Miloslav CajskaMiloslav Cajska | 11 | Atletický oddíl SK Městec K... | 1 | 10.70 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PražákVojtěch Pražák | 13 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 4 | 10.85 | ||||||||||||||
5 | Kryštof HrobskýKryštof Hrobský | 11 | Atletika Benešov B | 2 | 11.24 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (ne, 5.6.2022 - 14:25) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DavidFrantišek David | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. A | 3 | 08.86 | ||||||||||||||
2 | Adam BorovskýAdam Borovský | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 2 | 09.74 | ||||||||||||||
3 | Šimon HoferekŠimon Hoferek | 13 | AC Čáslav z.s. A | 4 | 10.00 | ||||||||||||||
4 | Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
5 | Marek BašusMarek Bašus | 12 | SKP Nymburk, z.s. B | 1 | 10.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (ne, 5.6.2022 - 14:25) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír MálekVladimír Málek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 2 | 09.61 | ||||||||||||||
2 | Jiří DudekJiří Dudek | 11 | SKP Nymburk, z.s. B | 1 | 10.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín PřibylAntonín Přibyl | 12 | SKP Nymburk, z.s. B | 3 | 10.21 | ||||||||||||||
4 | Jan VašákJan Vašák | 13 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 5 | 10.57 | ||||||||||||||
5 | Vít TuhýVít Tuhý | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 4 | 10.58 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DavidFrantišek David | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. A | 3 | 08.86 | ||||
2 | Matěj ZinekMatěj Zinek | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 3 | 09.26 | ||||
3 | Matěj ŠubrtMatěj Šubrt | 12 | Atletika Benešov A | 1 | 09.39 | ||||
4 | Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 2 | 09.43 | ||||
5 | Petr ŠmelcPetr Šmelc | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 4 | 09.52 | ||||
6 | Vladimír MálekVladimír Málek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 2 | 09.61 | ||||
7 | Jan BeránekJan Beránek | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 09.62 | ||||
8 | Adam BorovskýAdam Borovský | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 2 | 09.74 | ||||
9 | Štěpán LamichŠtěpán Lamich | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 3 | 09.77 | ||||
10 | Adam VokřálAdam Vokřál | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | 09.89 | ||||
11 | Jiří RadochlibJiří Radochlib | 12 | Atletika Benešov A | 5 | 09.94 | ||||
11 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 11 | Atletika Benešov A | 5 | 09.94 | ||||
13 | Šimon HoferekŠimon Hoferek | 13 | AC Čáslav z.s. A | 4 | 10.00 | ||||
13 | Jiří DudekJiří Dudek | 11 | SKP Nymburk, z.s. B | 1 | 10.00 | ||||
15 | Vít DalešickýVít Dalešický | 12 | AC Čáslav z.s. A | 2 | 10.09 | ||||
16 | Šimon HavlíkŠimon Havlík | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 10.17 | ||||
17 | Antonín PřibylAntonín Přibyl | 12 | SKP Nymburk, z.s. B | 3 | 10.21 | ||||
18 | Adam HolíkAdam Holík | 13 | AC Čáslav z.s. A | 2 | 10.29 | ||||
19 | Václav ZábojVáclav Záboj | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. C | 6 | 10.34 | ||||
20 | Matyáš KinclMatyáš Kincl | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 10.40 | ||||
21 | Jakub SvěcenýJakub Svěcený | 11 | SKP Nymburk, z.s. C | 6 | 10.41 | ||||
22 | Vojta NovotnýVojta Novotný | 11 | AC Čáslav z.s. A | 1 | 10.42 | ||||
23 | Štěpán NovákŠtěpán Novák | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 3 | 10.51 | ||||
24 | Jan VašákJan Vašák | 13 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 5 | 10.57 | ||||
25 | Vít TuhýVít Tuhý | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 4 | 10.58 | ||||
26 | Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 5 | 10.59 | ||||
27 | Filip VopěnkaFilip Vopěnka | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 10.62 | ||||
28 | Patrik ŠibravaPatrik Šibrava | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 5 | 10.64 | ||||
29 | Miloslav CajskaMiloslav Cajska | 11 | Atletický oddíl SK Městec K... | 1 | 10.70 | ||||
29 | Marek BašusMarek Bašus | 12 | SKP Nymburk, z.s. B | 1 | 10.70 | ||||
31 | Matěj PospíšilMatěj Pospíšil | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 10.72 | ||||
32 | Matěj KalamárMatěj Kalamár | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 3 | 10.74 | ||||
33 | Lukáš UrbánekLukáš Urbánek | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 10.83 | ||||
34 | Robin KmošekRobin Kmošek | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 3 | 10.84 | ||||
35 | Vojtěch PražákVojtěch Pražák | 13 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 4 | 10.85 | ||||
36 | Matěj AbrahamMatěj Abraham | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 6 | 11.04 | ||||
37 | Bořek ReichlBořek Reichl | 12 | Atletika Benešov A | 5 | 11.11 | ||||
37 | Michal WinklerMichal Winkler | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 11.11 | ||||
39 | Tomáš JantačTomáš Jantač | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 3 | 11.15 | ||||
40 | Kryštof HrobskýKryštof Hrobský | 11 | Atletika Benešov B | 2 | 11.24 | ||||
41 | Vít RadaVít Rada | 11 | Atletika Benešov B | 4 | 11.25 | ||||
42 | Vojtěch StyborVojtěch Stybor | 12 | SKP Nymburk, z.s. C | 4 | 11.34 | ||||
43 | Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl | 14 | TJ Kavalier Sázava | 2 | 11.45 | ||||
44 | Marek ŠtěpánMarek Štěpán | 12 | SKP Nymburk, z.s. D | 6 | 11.91 | ||||
45 | Jiří BřinčilJiří Břinčil | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 12.37 |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 08:00) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla UrbanováAdéla Urbanová | 12 | AC Čáslav z.s. B | 5 | 10.36 | ||||||||||||||
2 | Eliška BrzkováEliška Brzková | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 1 | 10.74 | ||||||||||||||
MS | Ema KuklíkováEma Kuklíková | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 11.16 | ||||||||||||||
MS | Gabriela ErnstováGabriela Ernstová | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 11.39 | ||||||||||||||
MS | Denisa KaráskováDenisa Karásková | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 11.51 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 08:00) official | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠmelcováMartina Šmelcová | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 10.35 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠípkováKateřina Šípková | 13 | Atletika Vlašim, z.s. | 4 | 10.62 | ||||||||||||||
MS | Helena NěmcováHelena Němcová | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 10.88 | ||||||||||||||
MS | Elen KřížováElen Křížová | 14 | Atletika Benešov | 2 | 11.68 | ||||||||||||||
5 | Marie ForetováMarie Foretová | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 1 | 11.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠmelcováMartina Šmelcová | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 10.35 | ||||
2 | Adéla UrbanováAdéla Urbanová | 12 | AC Čáslav z.s. B | 5 | 10.36 | ||||
3 | Kateřina ŠípkováKateřina Šípková | 13 | Atletika Vlašim, z.s. | 4 | 10.62 | ||||
4 | Eliška BrzkováEliška Brzková | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 1 | 10.74 | ||||
5 | Helena NěmcováHelena Němcová | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 10.88 | ||||
6 | Ema KuklíkováEma Kuklíková | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 11.16 | ||||
7 | Gabriela ErnstováGabriela Ernstová | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 11.39 | ||||
8 | Denisa KaráskováDenisa Karásková | 13 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 11.51 | ||||
9 | Elen KřížováElen Křížová | 14 | Atletika Benešov | 2 | 11.68 | ||||
10 | Marie ForetováMarie Foretová | 13 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 1 | 11.81 |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina SemeckáMartina Semecká | 12 | SKP Nymburk, z.s. A | 1 | 08.94 | ||||||||||||||
2 | Barbora VynšováBarbora Vynšová | 12 | Atletika Benešov A | 4 | 09.34 | ||||||||||||||
3 | Nela MihucováNela Mihucová | 11 | AC Čáslav z.s. A | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
4 | Tereza BukovicováTereza Bukovicová | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 3 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | Natálie KloučkováNatálie Kloučková | 11 | AC Čáslav z.s. A | 5 | 09.63 | ||||||||||||||
6 | Karolina KnapováKarolina Knapová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 6 | 09.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea HotyčováAndrea Hotyčová | 12 | AC Čáslav z.s. A | 2 | 09.74 | ||||||||||||||
2 | Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková | 11 | AC Čáslav z.s. A | 3 | 09.97 | ||||||||||||||
3 | Adéla KřelinováAdéla Křelinová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 1 | 10.00 | ||||||||||||||
4= | Adéla GabkováAdéla Gabková | 11 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 4 | 10.24 | ||||||||||||||
4= | Diana ArtusováDiana Artusová | 12 | Atletika Benešov B | 5 | 10.24 | ||||||||||||||
6 | Simona KřupkováSimona Křupková | 11 | Atletika Benešov B | 6 | 10.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura ZemanováLaura Zemanová | 11 | Atletika Benešov B | 2 | 10.29 | ||||||||||||||
2 | Edita PerclováEdita Perclová | 11 | AC Čáslav z.s. B | 1 | 10.43 | ||||||||||||||
3 | Nela MickováNela Micková | 12 | Atletika Benešov B | 5 | 10.61 | ||||||||||||||
4 | Martina BlažejovskáMartina Blažejovská | 11 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 4 | 10.69 | ||||||||||||||
5 | Antonie HušákováAntonie Hušáková | 11 | AC Čáslav z.s. B | 3 | 11.06 | ||||||||||||||
6 | Nella RokosováNella Rokosová | 12 | AC Čáslav z.s. B | 6 | 11.23 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela SkalníkováNela Skalníková | 13 | AC Čáslav z.s. A | 6 | 09.86 | ||||||||||||||
2 | Anna KoženáAnna Kožená | 11 | Atletika Městec Králové A | 5 | 10.26 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KořínkováKristýna Kořínková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 10.43 | ||||||||||||||
4 | Adéla ČervenáAdéla Červená | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 10.85 | ||||||||||||||
5 | Eliška KlaisnerováEliška Klaisnerová | 12 | AC Čáslav z.s. B | 1 | 11.13 | ||||||||||||||
MS | Kateřina BeranováKateřina Beranová | 11 | SKP Nymburk, z.s. D | 2 | 11.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester DuškováEster Dušková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 09.87 | ||||||||||||||
2 | Veronika KarnetováVeronika Karnetová | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 10.43 | ||||||||||||||
3 | Klára MaryskováKlára Marysková | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 3 | 10.60 | ||||||||||||||
4 | Lenka NerudováLenka Nerudová | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 10.63 | ||||||||||||||
5 | Nina ŘehákováNina Řeháková | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 10.94 | ||||||||||||||
6 | Gabriela MenclováGabriela Menclová | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 4 | 11.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie BoháčováJulie Boháčová | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 10.18 | ||||||||||||||
2 | Denisa HoloubkováDenisa Holoubková | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 4 | 10.30 | ||||||||||||||
3 | Marie PetřinováMarie Petřinová | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 10.63 | ||||||||||||||
4 | Monika MachováMonika Machová | 11 | TJ Sokol Kolín- atletika A | 5 | 10.93 | ||||||||||||||
5 | Alžběta BaláčkováAlžběta Baláčková | 12 | Atletika Městec Králové A | 1 | 11.23 | ||||||||||||||
MS | Sabina BorovičkováSabina Borovičková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. C | 3 | 12.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PavliščováAnna Pavliščová | 12 | Atletika Benešov A | 4 | 09.91 | ||||||||||||||
2 | Nela NovákováNela Nováková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 10.11 | ||||||||||||||
3 | Valerie StaňkováValerie Staňková | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 5 | 10.56 | ||||||||||||||
4 | Bára MaláBára Malá | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 10.70 | ||||||||||||||
5 | Kamila VolnáKamila Volná | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 11.07 | ||||||||||||||
6 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 11.42 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VáclavíkováEma Václavíková | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 09.70 | ||||||||||||||
2 | Sofie HavránkováSofie Havránková | 12 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 09.90 | ||||||||||||||
3 | Josefína RopkováJosefína Ropková | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 09.93 | ||||||||||||||
4 | Petra VálováPetra Válová | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 10.14 | ||||||||||||||
5 | Isabella BohuslavováIsabella Bohuslavová | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 10.48 | ||||||||||||||
MS | Štěpánka AntošováŠtěpánka Antošová | 12 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 12.09 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára TepláKlára Teplá | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 10.02 | ||||||||||||||
2 | Aneta VopěnkováAneta Vopěnková | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 6 | 10.07 | ||||||||||||||
3 | Terezie NovákováTerezie Nováková | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 10.41 | ||||||||||||||
4 | Jolana MatouškováJolana Matoušková | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 10.70 | ||||||||||||||
5 | Eliška KrálováEliška Králová | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 11.10 | ||||||||||||||
6 | Jasmína RomanovskáJasmína Romanovská | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.39 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella ŘečínskáElla Řečínská | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 09.84 | ||||||||||||||
2 | Marie HoreckáMarie Horecká | 12 | TJ Kavalier Sázava | 1 | 10.76 | ||||||||||||||
3 | Linda RejhonováLinda Rejhonová | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 10.86 | ||||||||||||||
4 | Josefína ChuchlováJosefína Chuchlová | 11 | TJ Kavalier Sázava | 3 | 11.13 | ||||||||||||||
5 | Barbora HrubínováBarbora Hrubínová | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 2 | 11.91 | ||||||||||||||
6 | Adéla MalinskáAdéla Malinská | 14 | TJ Kavalier Sázava | 4 | 12.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálka ŽirovnickáAmálka Žirovnická | 12 | Atletika Vlašim, z.s. | 4 | 09.61 | ||||||||||||||
2 | Dominika KmentováDominika Kmentová | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 6 | 09.87 | ||||||||||||||
3 | Tereza PíchováTereza Píchová | 12 | Atletika Vlašim, z.s. | 2 | 10.28 | ||||||||||||||
4 | Michaela KašparováMichaela Kašparová | 11 | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | 10.29 | ||||||||||||||
5 | Lucie SmetanováLucie Smetanová | 12 | Atletika Vlašim, z.s. | 3 | 10.47 | ||||||||||||||
6 | Tereza ČervinkováTereza Červinková | 13 | Atletický oddíl SK Městec K... | 5 | 11.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana MalinováAdriana Malinová | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 3 | 09.89 | ||||||||||||||
2 | Klára ŠafrováKlára Šafrová | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 5 | 10.43 | ||||||||||||||
MS | Aneta VaníčkováAneta Vaníčková | 12 | SKP Nymburk, z.s. D | 6 | 10.88 | ||||||||||||||
4 | Nela DrozenováNela Drozenová | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 2 | 10.92 | ||||||||||||||
5 | Marie BrožíkováMarie Brožíková | 12 | Atletika Benešov B | 1 | 11.10 | ||||||||||||||
MS | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 11 | SKP Nymburk, z.s. D | 4 | 11.23 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DrahotováAneta Drahotová | 11 | Atletika Benešov A | 3 | 09.84 | ||||||||||||||
2 | Anna ZafoukováAnna Zafouková | 13 | Atletika Benešov B | 5 | 10.34 | ||||||||||||||
3 | Anna DoležalováAnna Doležalová | 11 | Atletika Benešov A | 2 | 10.54 | ||||||||||||||
4 | Zuzana BervidováZuzana Bervidová | 11 | Atletika Benešov B | 1 | 10.77 | ||||||||||||||
5 | Zuzana JandováZuzana Jandová | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 4 | 11.04 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie ŘehákováValerie Řeháková | 12 | Atletika Benešov A | 4 | 10.19 | ||||||||||||||
2 | Klára NovákováKlára Nováková | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 3 | 10.93 | ||||||||||||||
3 | Josefina ŠofrováJosefina Šofrová | 12 | SKP Nymburk, z.s. C | 5 | 11.33 | ||||||||||||||
MS | Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková | 12 | SKP Nymburk, z.s. E | 2 | 11.86 | ||||||||||||||
Thea CimlováThea Cimlová | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 15 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta JustováAlžběta Justová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 2 | 10.31 | ||||||||||||||
2 | Karolína VozkováKarolína Vozková | 13 | AC Čáslav z.s. B | 5 | 10.46 | ||||||||||||||
3 | Julie HorákováJulie Horáková | 13 | AC Čáslav z.s. B | 1 | 10.47 | ||||||||||||||
4 | Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 3 | 10.56 | ||||||||||||||
5 | Lucie VeverkováLucie Veverková | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 4 | 10.61 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 16 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PavlíkováEliška Pavlíková | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 3 | 09.79 | ||||||||||||||
2 | Lucie MálkováLucie Málková | 11 | SKP Nymburk, z.s. B | 2 | 10.20 | ||||||||||||||
3 | Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková | 12 | SKP Nymburk, z.s. B | 1 | 10.35 | ||||||||||||||
4 | Marie PřibylováMarie Přibylová | 11 | SKP Nymburk, z.s. C | 4 | 10.46 | ||||||||||||||
5 | Vendula SedlatáVendula Sedlatá | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 5 | 10.55 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 17 (ne, 5.6.2022 - 13:50) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozárie PolákováRozárie Poláková | 11 | Atletika Benešov A | 4 | 09.97 | ||||||||||||||
2 | Otýlie VetešníkováOtýlie Vetešníková | 11 | SKP Nymburk, z.s. C | 5 | 10.32 | ||||||||||||||
3 | Emma HrdličkováEmma Hrdličková | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 2 | 10.38 | ||||||||||||||
4 | Anna NěmcováAnna Němcová | 11 | SKP Nymburk, z.s. B | 3 | 10.53 | ||||||||||||||
5 | Andrea ČechalováAndrea Čechalová | 12 | SKP Nymburk, z.s. C | 1 | PB 11.32 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina SemeckáMartina Semecká | 12 | SKP Nymburk, z.s. A | 1 | 08.94 | ||||
2 | Barbora VynšováBarbora Vynšová | 12 | Atletika Benešov A | 4 | 09.34 | ||||
3 | Nela MihucováNela Mihucová | 11 | AC Čáslav z.s. A | 2 | 09.41 | ||||
4 | Tereza BukovicováTereza Bukovicová | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 3 | 09.52 | ||||
5 | Amálka ŽirovnickáAmálka Žirovnická | 12 | Atletika Vlašim, z.s. | 4 | 09.61 | ||||
6 | Natálie KloučkováNatálie Kloučková | 11 | AC Čáslav z.s. A | 5 | 09.63 | ||||
7 | Ema VáclavíkováEma Václavíková | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 09.70 | ||||
8 | Andrea HotyčováAndrea Hotyčová | 12 | AC Čáslav z.s. A | 2 | 09.74 | ||||
9 | Karolina KnapováKarolina Knapová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 6 | 09.79 | ||||
9 | Eliška PavlíkováEliška Pavlíková | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 3 | 09.79 | ||||
11 | Ella ŘečínskáElla Řečínská | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 09.84 | ||||
11 | Aneta DrahotováAneta Drahotová | 11 | Atletika Benešov A | 3 | 09.84 | ||||
13 | Nela SkalníkováNela Skalníková | 13 | AC Čáslav z.s. A | 6 | 09.86 | ||||
14 | Ester DuškováEster Dušková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 09.87 | ||||
14 | Dominika KmentováDominika Kmentová | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 6 | 09.87 | ||||
16 | Adriana MalinováAdriana Malinová | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 3 | 09.89 | ||||
17 | Sofie HavránkováSofie Havránková | 12 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 09.90 | ||||
18 | Anna PavliščováAnna Pavliščová | 12 | Atletika Benešov A | 4 | 09.91 | ||||
19 | Josefína RopkováJosefína Ropková | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 09.93 | ||||
20 | Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková | 11 | AC Čáslav z.s. A | 3 | 09.97 | ||||
20 | Rozárie PolákováRozárie Poláková | 11 | Atletika Benešov A | 4 | 09.97 | ||||
22 | Adéla KřelinováAdéla Křelinová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 1 | 10.00 | ||||
23 | Klára TepláKlára Teplá | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 10.02 | ||||
24 | Aneta VopěnkováAneta Vopěnková | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 6 | 10.07 | ||||
25 | Nela NovákováNela Nováková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 10.11 | ||||
26 | Petra VálováPetra Válová | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 10.14 | ||||
27 | Julie BoháčováJulie Boháčová | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 10.18 | ||||
28 | Valerie ŘehákováValerie Řeháková | 12 | Atletika Benešov A | 4 | 10.19 | ||||
29 | Lucie MálkováLucie Málková | 11 | SKP Nymburk, z.s. B | 2 | 10.20 | ||||
30 | Adéla GabkováAdéla Gabková | 11 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 4 | 10.24 | ||||
30 | Diana ArtusováDiana Artusová | 12 | Atletika Benešov B | 5 | 10.24 | ||||
32 | Anna KoženáAnna Kožená | 11 | Atletika Městec Králové A | 5 | 10.26 | ||||
33 | Tereza PíchováTereza Píchová | 12 | Atletika Vlašim, z.s. | 2 | 10.28 | ||||
34 | Laura ZemanováLaura Zemanová | 11 | Atletika Benešov B | 2 | 10.29 | ||||
34 | Michaela KašparováMichaela Kašparová | 11 | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | 10.29 | ||||
36 | Denisa HoloubkováDenisa Holoubková | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 4 | 10.30 | ||||
37 | Alžběta JustováAlžběta Justová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 2 | 10.31 | ||||
38 | Otýlie VetešníkováOtýlie Vetešníková | 11 | SKP Nymburk, z.s. C | 5 | 10.32 | ||||
39 | Anna ZafoukováAnna Zafouková | 13 | Atletika Benešov B | 5 | 10.34 | ||||
40 | Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková | 12 | SKP Nymburk, z.s. B | 1 | 10.35 | ||||
41 | Emma HrdličkováEmma Hrdličková | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 2 | 10.38 | ||||
42 | Terezie NovákováTerezie Nováková | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 10.41 | ||||
43 | Edita PerclováEdita Perclová | 11 | AC Čáslav z.s. B | 1 | 10.43 | ||||
43 | Kristýna KořínkováKristýna Kořínková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 10.43 | ||||
43 | Veronika KarnetováVeronika Karnetová | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 10.43 | ||||
43 | Klára ŠafrováKlára Šafrová | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 5 | 10.43 | ||||
47 | Karolína VozkováKarolína Vozková | 13 | AC Čáslav z.s. B | 5 | 10.46 | ||||
47 | Marie PřibylováMarie Přibylová | 11 | SKP Nymburk, z.s. C | 4 | 10.46 | ||||
49 | Lucie SmetanováLucie Smetanová | 12 | Atletika Vlašim, z.s. | 3 | 10.47 | ||||
49 | Julie HorákováJulie Horáková | 13 | AC Čáslav z.s. B | 1 | 10.47 | ||||
51 | Isabella BohuslavováIsabella Bohuslavová | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 10.48 | ||||
52 | Anna NěmcováAnna Němcová | 11 | SKP Nymburk, z.s. B | 3 | 10.53 | ||||
53 | Anna DoležalováAnna Doležalová | 11 | Atletika Benešov A | 2 | 10.54 | ||||
54 | Vendula SedlatáVendula Sedlatá | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 5 | 10.55 | ||||
55 | Valerie StaňkováValerie Staňková | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 5 | 10.56 | ||||
55 | Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 3 | 10.56 | ||||
57 | Klára MaryskováKlára Marysková | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. B | 3 | 10.60 | ||||
58 | Nela MickováNela Micková | 12 | Atletika Benešov B | 5 | 10.61 | ||||
58 | Lucie VeverkováLucie Veverková | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. A | 4 | 10.61 | ||||
60 | Lenka NerudováLenka Nerudová | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 10.63 | ||||
60 | Marie PetřinováMarie Petřinová | 11 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 10.63 | ||||
62 | Martina BlažejovskáMartina Blažejovská | 11 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 4 | 10.69 | ||||
63 | Bára MaláBára Malá | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 10.70 | ||||
63 | Jolana MatouškováJolana Matoušková | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 10.70 | ||||
65 | Marie HoreckáMarie Horecká | 12 | TJ Kavalier Sázava | 1 | 10.76 | ||||
66 | Zuzana BervidováZuzana Bervidová | 11 | Atletika Benešov B | 1 | 10.77 | ||||
67 | Adéla ČervenáAdéla Červená | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 10.85 | ||||
68 | Linda RejhonováLinda Rejhonová | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 10.86 | ||||
69 | Aneta VaníčkováAneta Vaníčková | 12 | SKP Nymburk, z.s. D | 6 | 10.88 | ||||
70 | Nela DrozenováNela Drozenová | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 2 | 10.92 | ||||
71 | Monika MachováMonika Machová | 11 | TJ Sokol Kolín- atletika A | 5 | 10.93 | ||||
71 | Klára NovákováKlára Nováková | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 3 | 10.93 | ||||
73 | Nina ŘehákováNina Řeháková | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 10.94 | ||||
74 | Simona KřupkováSimona Křupková | 11 | Atletika Benešov B | 6 | 10.95 | ||||
75 | Zuzana JandováZuzana Jandová | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 4 | 11.04 | ||||
76 | Antonie HušákováAntonie Hušáková | 11 | AC Čáslav z.s. B | 3 | 11.06 | ||||
77 | Kamila VolnáKamila Volná | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 11.07 | ||||
78 | Eliška KrálováEliška Králová | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 11.10 | ||||
78 | Marie BrožíkováMarie Brožíková | 12 | Atletika Benešov B | 1 | 11.10 | ||||
80 | Eliška KlaisnerováEliška Klaisnerová | 12 | AC Čáslav z.s. B | 1 | 11.13 | ||||
80 | Josefína ChuchlováJosefína Chuchlová | 11 | TJ Kavalier Sázava | 3 | 11.13 | ||||
82 | Nella RokosováNella Rokosová | 12 | AC Čáslav z.s. B | 6 | 11.23 | ||||
82 | Alžběta BaláčkováAlžběta Baláčková | 12 | Atletika Městec Králové A | 1 | 11.23 | ||||
82 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 11 | SKP Nymburk, z.s. D | 4 | 11.23 | ||||
85 | Andrea ČechalováAndrea Čechalová | 12 | SKP Nymburk, z.s. C | 1 | PB 11.32 | ||||
86 | Josefina ŠofrováJosefina Šofrová | 12 | SKP Nymburk, z.s. C | 5 | 11.33 | ||||
87 | Kateřina BeranováKateřina Beranová | 11 | SKP Nymburk, z.s. D | 2 | 11.36 | ||||
88 | Jasmína RomanovskáJasmína Romanovská | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.39 | ||||
89 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 11.42 | ||||
90 | Tereza ČervinkováTereza Červinková | 13 | Atletický oddíl SK Městec K... | 5 | 11.82 | ||||
91 | Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková | 12 | SKP Nymburk, z.s. E | 2 | 11.86 | ||||
92 | Barbora HrubínováBarbora Hrubínová | 12 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 2 | 11.91 | ||||
93 | Gabriela MenclováGabriela Menclová | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. B | 4 | 11.99 | ||||
94 | Sabina BorovičkováSabina Borovičková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. C | 3 | 12.05 | ||||
95 | Štěpánka AntošováŠtěpánka Antošová | 12 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 12.09 | ||||
96 | Adéla MalinskáAdéla Malinská | 14 | TJ Kavalier Sázava | 4 | 12.94 | ||||
Thea CimlováThea Cimlová | 11 | SKP Nymburk, z.s. A | 1 | DNS |