Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího žactva jednotlivců

Opava (17. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 07.49
2 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.50
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 07.59
4 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 07.64
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.79
6 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 07.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 PB 07.59
2 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 07.82
3 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 07.92
4 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.97
5 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 08.01
6 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 08.03
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 08.45
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.47
3 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 08.59
4 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.71
5 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.91
6= Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.93
6= Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.93
8 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.12
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.47
2 Jonáš GužiakJonáš Gužiak 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 08.35
3 Jakub RichterJakub Richter 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.72
4 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.91
5 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 09.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.47
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 07.49
3 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.50
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 07.59
4 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 PB 07.59
6 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 07.64
7 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.79
8 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 07.82
9 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 07.92
10 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.97
11 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 07.99
12 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 08.01
13 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 08.03
14 Jonáš GužiakJonáš Gužiak 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 08.35
15 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 08.45
16 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.47
17 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 08.59
18 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.71
19 Jakub RichterJakub Richter 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.72
20 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.91
20 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.91
22 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.93
22 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.93
24 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.12
25 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 09.86

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 16:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 07.85
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.04
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 08.08
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 08.09
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.11
6 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 08.22
7 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.25
8 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 16:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 08.35
2 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 08.54
4 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.55
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.57
6 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.63
7 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.71
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 16:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 08.46
2 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.54
3 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.56
4 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.57
5= Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.68
5= Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 08.68
7 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 08.69
8 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.90
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 17.5.2022 - 16:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 08.69
2 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.81
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.88
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.90
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.96
6 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 09.05
7 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.43
8 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 17.5.2022 - 16:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.97
2 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 09.14
3 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 09.23
4 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 09.42
5 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.44
6 Vanesa FajkováVanesa Fajková 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 PB 09.61
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 17.5.2022 - 16:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.54
2 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 09.69
3 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.77
4 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.82
5 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.93
6 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 10.01
7 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 07.85
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.04
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 08.08
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 08.09
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.11
6 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 08.22
7 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.25
8 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 08.35
9 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.44
10 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 08.46
11 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47
12 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 08.54
12 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.54
14 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.55
15 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.56
16 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.57
16 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.57
18 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.63
19 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.68
19 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 08.68
21 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 08.69
21 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 08.69
23 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.71
24 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.81
25 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.88
26 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.90
26 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.90
28 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.96
29 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.97
30 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 09.05
31 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 09.14
32 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 09.23
33 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 09.42
34 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.43
35 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.44
36 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.54
37 Vanesa FajkováVanesa Fajková 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 PB 09.61
38 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.66
39 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 09.69
40 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.77
41 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.82
42 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.93
43 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 10.01
44 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.60

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 18:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 17.86
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.01
3 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 18.20
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 18.21
5 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 18.26
6 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 18.40
7 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 19.16
8 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.39
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 18:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 18.64
2 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 PB 18.96
3 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 20.08
4 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 20.63
5 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.75
6 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 21.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 18:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 20.87
2 Daniel RichterDaniel Richter 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 21.23
3 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 21.33
4 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 21.57
5 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 21.78
6 Jakub RichterJakub Richter 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.89
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 17.5.2022 - 18:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VenclíkJan Venclík 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 25.63
2 Daniel DumbrovskýDaniel Dumbrovský 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 30.29
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 17.86
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.01
3 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 18.20
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 18.21
5 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 18.26
6 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 18.40
7 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 18.64
8 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 PB 18.96
9 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 19.16
10 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.39
11 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 20.08
12 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 20.63
13 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.75
14 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 20.87
15 Daniel RichterDaniel Richter 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 21.23
16 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 21.33
17 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 21.45
18 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 21.57
19 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 21.78
20 Jakub RichterJakub Richter 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.89
21 Jan VenclíkJan Venclík 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 25.63
22 Daniel DumbrovskýDaniel Dumbrovský 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 30.29

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 18:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.63
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 20.04
3 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.68
4 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.24
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 21.44
6 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 18:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 20.34
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 20.94
3 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 21.40
4 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.59
5 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.61
6 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 21.66
7 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 22.15
8 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.87
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 18:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 22.40
2 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 22.59
3 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 23.43
4 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.91
5 Simona RadkováSimona Radková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 23.98
6 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 24.94
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 17.5.2022 - 18:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Polina KokinaPolina Kokina 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.97
2 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 24.94
3 Daniela MydlářováDaniela Mydlářová 08 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 3 26.18
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.63
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 20.04
3 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 20.34
4 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.68
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 20.94
6 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.24
7 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 21.40
8 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 21.44
9 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.45
10 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.59
11 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.61
12 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 21.66
13 Polina KokinaPolina Kokina 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.97
14 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 22.15
15 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 22.40
16 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 22.59
17 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.87
18 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 23.43
19 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.91
20 Simona RadkováSimona Radková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 23.98
21 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 24.94
21 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 24.94
23 Daniela MydlářováDaniela Mydlářová 08 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 3 26.18

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 38.85
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 39.73
3 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 39.96
4 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.20
5 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.60
6 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 44.85
7 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 45.85
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 44.63
2 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 46.06
3 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 47.42
4 Filip DylFilip Dyl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 50.24
5 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 50.61
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 38.85
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 39.73
3 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 39.96
4 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.20
5 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.60
6 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 44.63
7 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 44.85
8 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 45.85
9 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 46.06
10 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 47.42
11 Filip DylFilip Dyl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 50.24
12 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 50.61

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.74
2 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 45.25
3 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 45.66
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 46.02
5 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 47.00
6 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 47.10
7 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.78
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 47.54
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 48.44
3 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 48.69
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.74
2 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 45.25
3 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 45.66
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 46.02
5 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 47.00
6 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 47.10
7 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 47.54
8 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 48.44
9 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 48.69
10 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.78
11 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.82

800 m - Žáci

(út, 17.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 2:09.30
2 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 2:11.07
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:12.28
4 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:16.17
5 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:22.36
6 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 2:29.06
7 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 2:33.01
8 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 PB 2:33.06
9 Jonáš KokořJonáš Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 2:33.20
10 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 PB 2:38.36
11 Benjamín KuncBenjamín Kunc 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:41.90
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 2:39.01
2 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 2:39.64
3 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 2:40.43
4 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:42.36
5 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:46.38
6 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:47.42
7 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:59.87
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:27.40
2 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:49.83
3 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:52.37
4 Karolina KadlíkováKarolina Kadlíková 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 2:57.74
5 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:01.56
6 Eva HolíkováEva Holíková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:01.62
7 Eliška RážováEliška Rážová 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 3:04.87
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:27.40
2 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 2:39.01
3 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 2:39.64
4 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 2:40.43
5 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:42.36
6 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:46.38
7 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:47.42
8 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:49.83
9 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:52.37
10 Karolina KadlíkováKarolina Kadlíková 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 2:57.74
11 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:59.87
12 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:01.56
13 Eva HolíkováEva Holíková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:01.62
14 Eliška RážováEliška Rážová 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 3:04.87

1500 m - Žáci

(út, 17.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 4:56.32
2 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:10.47
3 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 5:12.47
4 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:18.44
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 5:52.33
2 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 6:04.26
3 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 6:23.32
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy

(út, 17.5.2022 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:51.80
2 Alena KovalčíkováAlena Kovalčíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:08.74
3 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:40.16
4 Sofie KloslováSofie Kloslová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13:08.75
Celkem 4 závodníků

3000 m - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10:55.77
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11:30.44
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11:53.11
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 13:20.79
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(út, 17.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 PB 14.31
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 15.49
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 16.05
4 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 16.19
5 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 17.70
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 15:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 14.49
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 15.03
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 15.12
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 15.30
5 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 15.45
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.12
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 15:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.99
2 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 17.01
3 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 17.29
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 14.49
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 15.03
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 15.12
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 15.30
5 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 15.45
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.12
7 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.99
8 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 17.01
9 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 17.29
10 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.44

200 m překážek (0.76) - Žáci

(út, 17.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 28.24
2 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 31.57
3 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 32.95
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 34.62
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 18:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 29.86
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 30.54
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 30.95
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 31.66
5 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 32.91
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 34.30
2 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 35.70
3 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 36.10
4 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 36.87
5 Karolina KadlíkováKarolina Kadlíková 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 37.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 29.86
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 30.54
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 30.95
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 31.66
5 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 32.91
6 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 34.30
7 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 35.70
8 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 36.10
9 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 36.87
10 Karolina KadlíkováKarolina Kadlíková 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 37.82

1500 m překážek - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:37.15
2 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:37.59
3 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 5:37.62
4 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 6:25.19
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(út, 17.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Riva, Gelnar, Šeliga, Košař Riva, Gelnar, Šeliga, Košař Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 29.93
2 Kotek, Holub, Drda, Baláž Kotek, Holub, Drda, Baláž Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 30.01
3 Rusz, Goron, Jarolím, Stanovský Rusz, Goron, Jarolím, Stanovský Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 32.71
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štefková, Šímová, Mazzolini, Káňová Štefková, Šímová, Mazzolini, Káňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.61
2 Chalupová, Babincová, Juráková, Huňková Chalupová, Babincová, Juráková, Huňková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 31.84
3 Machková, Byrtusová, Pluskalová, Ruferová Machková, Byrtusová, Pluskalová, Ruferová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.76
4 Štefánková, Maierová, Šenkeříková, Mošťková Štefánková, Maierová, Šenkeříková, Mošťková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 33.86
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 17.5.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,70
1 Jan SajdokJan Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 1.66 - - - o o o o xxo xxx
2 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 7 SB 1.66 - - - - o xo o xxo xxx
3 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 5 PB 1.51 o o o o xxo xxx
4 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 PB 1.41 o xo xo xxx
5 Daniel RichterDaniel Richter
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 1.36 xo xxo xxx
6 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 1.31 xo xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,55 1,59 1,63 1,67
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 16 1.63 - - - - o o o o xo xxx
2 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 15 1.55 - o o o xo o xo xxx
3 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 SB 1.51 - o o o o xo xxx
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 14 1.46 - o o o o xxx
5 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 1.46 - o o o xo xxx
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 PB 1.46 o o o o xxo xx
7 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 1.46 o o o xxo xxo xxx
8 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 PB 1.36 o o o xxx
9 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 10 1.36 - xxo o xxx
10 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 7 SB 1.36 o o xo xxx
11 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 PB 1.31 o o xxx
12 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
08 5 1.26 o xxx
13 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 PB 1.26 xo xxx
Julie HavlenováJulie Havlenová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Žáci

(út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,81 2,01 2,21 2,41 2,61
1 Viktor SchindlerViktor Schindler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 2 PB 2.21 o o o o xxx
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 PB 2.21 o o o xxo xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,81 2,01 2,21 2,41 2,61 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,61 3,80
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 3.61 - - - - - - - - - - o - o xo xxx
2= Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 PB 3.01 - - - - o o o xxo xxo xx
2= Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 PB 3.01 - - - - o o xxo o xxo xxx
4= Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 PB 2.01 o o o xxx
4= Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 PB 2.01 o o o xxx
6 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 1.61 xo xxx
MS Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 4 PB 3.31 - - - - - - - o o o xxo xxo xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 17.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 PB 5.87 +1.6 m/s x x 5.80  0,70 5.80 5.65  0,00 5.87  1,60 x
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 14 5.78 +0.9 m/s 5.52  0,90 5.66  0,00 5.71  1,30 5.71 5.67  0,00 5.78  0,90 x
3 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 11 PB 5.78 +0.0 m/s 5.65  1,50 x 5.67  1,20 5.67 5.39  0,00 5.43  0,00 5.78  0,00
4 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 13 PB 5.67 +0.9 m/s x 5.67  0,90 x 5.67 x 5.44  0,00 x
5 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 PB 5.23 +0.6 m/s 4.80  0,80 5.23  0,60 5.13  0,90 5.23 5.17  0,00 5.14  0,00 4.78  0,00
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 4.83 +0.5 m/s 4.57  0,10 4.66  1,20 4.68  0,00 4.68 4.70  0,60 4.34  1,00 4.83  0,50
7 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 4.63 +0.5 m/s 4.63  0,50 4.09  0,60 4.33  1,50 4.63 3.97  0,80 x 4.54  0,00
8 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 PB 4.56 +0.3 m/s 4.45  0,10 4.56  0,30 4.44  0,00 4.56 4.34  1,10 x 4.47  0,00
9 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 4.56 +0.5 m/s x 4.22  0,50 4.56  0,50 4.56
10 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 PB 4.53 +0.0 m/s 4.53  0,00 4.20  0,00 4.12  0,60 4.53
11 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 PB 4.17 +0.0 m/s 4.17  0,00 3.45  0,00 3.88  0,00 4.17
12 Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 PB 4.13 +0.5 m/s 4.02  0,70 4.13  0,50 3.76  0,50 4.13
13 Lukáš RybářLukáš Rybář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 PB 3.41 +0.8 m/s 3.41  0,80 3.38  0,80 3.25  0,70 3.41
14 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 7 0.00 -
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 SB 4.98 +1.2 m/s x x 4.98  1,20 4.98 4.73  1,10 x 3.87  1,80
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 24 4.96 +0.5 m/s x 4.87  1,10 4.94  0,50 4.94 4.96  0,50 x x
3 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 PB 4.92 +0.0 m/s 4.92  0,00 4.83  1,70 4.71  0,90 4.92 4.84  0,00 x 4.92  1,70
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23 PB 4.91 +1.4 m/s x 2.23  0,00 4.59  1,60 4.59 4.72  1,00 4.91  1,40 4.71  1,20
5 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19 PB 4.73 +0.8 m/s 4.73  0,80 4.17  0,50 4.37  1,00 4.73 4.40  1,00 4.55  2,90 4.33  1,40
6 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22 4.63 +0.0 m/s 4.44  0,00 4.37  0,80 4.49  0,90 4.49 4.63  0,00 4.41  2,30 4.63  3,10
7 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 SB 4.62 +1.7 m/s x 4.62  1,70 3.88  1,00 4.62 4.21  2,20 3.74  3,40 4.36  0,50
8 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 21 4.56 +1.3 m/s 4.48  1,50 4.30  1,80 4.31  1,30 4.48 4.49  1,20 4.52  1,10 4.56  1,30
9 Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 17 4.46 +0.8 m/s 4.46  0,80 x 4.12  2,00 4.46
10 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 15 4.30 +1.0 m/s x 4.30  1,00 4.26  1,00 4.30
11 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 16 4.24 +1.1 m/s 4.24  1,10 3.78  0,00 4.05  1,20 4.24
12 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 12 PB 4.22 +0.6 m/s 4.14  0,80 4.22  0,60 4.20  1,40 4.22
13 Nikol KernováNikol Kernová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 PB 3.93 +0.6 m/s x 3.71  0,80 3.93  0,60 3.93
14 Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 PB 3.68 +0.8 m/s 3.68  0,80 2.42  0,70 3.56  0,80 3.68
15 Julie HavlenováJulie Havlenová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 PB 3.66 +0.0 m/s 3.65  0,50 3.55  0,60 3.66  0,00 3.66
16 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 PB 3.63 +1.0 m/s 3.52  0,60 3.63  1,00 3.31  1,10 3.63
17 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 11 3.56 +0.6 m/s 3.56  0,60 3.27  0,00 3.45  0,90 3.56
18 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 3.53 +0.8 m/s 3.10  1,50 3.53  0,80 2.95  1,50 3.53
19 Marlene ČekalováMarlene Čekalová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 9 3.35 +0.0 m/s x 3.33  0,70 3.35  0,00 3.35
20 Ivana SalichováIvana Salichová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4 3.01 +1.0 m/s 2.96  0,00 3.01  1,00 2.97  0,70 3.01
21 Tereza KřístkováTereza Křístková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 PB 2.83 +0.5 m/s x x 2.83  0,50 2.83
Polina KokinaPolina Kokina
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 NM x -
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 PB 14.19 14.19 13.65 - 14.19
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 11.46 10.15 10.43 11.38 11.38 10.46 11.39 11.46
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15 SB 11.05 10.57 x 09.59 10.57 10.32 10.14 11.05
4 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 SB 11.04 x 09.81 11.04 11.04 10.55 10.79 10.72
5 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 PB 10.61 x 10.00 09.37 10.00 10.08 10.08 10.61
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 10.37 10.02 09.93 09.05 10.02 09.76 10.37 09.91
7 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 14 10.35 10.34 08.90 09.88 10.34 10.35 09.66 10.29
8 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 PB 10.14 x x 09.35 9.35 09.26 09.67 10.14
9 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 09.33 08.23 09.33 08.61 9.33
10 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 08.40 08.40 x x 8.40
11 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 08.02 08.02 07.66 07.99 8.02
12 Nikol KernováNikol Kernová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 PB 07.85 x 06.34 07.85 7.85
13 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 07.56 06.97 06.95 07.56 7.56
14 Julie BradáčováJulie Bradáčová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 06.38 x 06.38 x 6.38
15 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 5 PB 06.35 06.11 06.35 06.07 6.35
16 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 PB 06.16 x 06.16 05.10 6.16
17 Lucie GlombováLucie Glombová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 PB 05.62 x 05.62 x 5.62
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 17.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 15 11.83 11.53 x x 11.53 10.44 x 11.83
2 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 14 11.83 x 10.29 11.02 11.02 10.54 10.80 11.83
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 PB 11.75 10.79 10.46 10.80 10.80 10.95 11.75 11.28
4 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 PB 11.55 10.95 10.56 10.95 10.95 11.37 x 11.55
5 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 PB 11.35 10.59 10.92 10.99 10.99 11.35 10.55 10.91
6 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 PB 11.05 09.95 09.24 10.77 10.77 09.79 10.43 11.05
7 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 7 PB 10.41 08.75 10.41 09.81 10.41 09.76 09.44 09.60
8 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 10.39 10.01 10.39 09.58 10.39
9 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 09.88 x 09.88 09.14 9.88
10 Jonáš GužiakJonáš Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 09.33 x 09.33 08.66 9.33
11 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 6 PB 09.09 09.03 09.09 08.97 9.09
12 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 4 PB 09.00 07.82 07.86 09.00 9.00
13 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 08.84 08.13 08.77 08.84 8.84
14 Jakub TylšarJakub Tylšar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 PB 06.95 06.62 06.49 06.95 6.95
15 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 PB 06.02 05.64 05.84 06.02 6.02
Celkem 15 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 29.66
2 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 12 28.60
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 PB 28.47
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 PB 26.92
5 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 22.74
6 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 6 PB 22.64
7 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 PB 20.92
8 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 11 20.46
9 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 PB 17.58
10 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 17.52
11 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 7 16.62
12 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 PB 15.24
13 Sofie LípováSofie Lípová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 PB 13.16
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 17.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 13 PB 33.24
2 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 PB 32.74
3 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 PB 29.46
4 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 26.54
5 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 5 PB 22.49
6 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 4 PB 21.93
7 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 20.68
8 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 20.40
9 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 19.48
10 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 19.33
11 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 18.29
12 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 PB 11.90
Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3 NM
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 PB 39.84
2 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 36.27
3 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 PB 35.51
4 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 29.33
5 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 28.41
6 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 25.23
7 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 1 PB 23.52
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 17.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 PB 42.17 -
2 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 PB 37.00 -
3 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 26.69 -
4 Erik ŠolcErik Šolc
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
07 2 PB 23.80 -
5 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 1 PB 20.99 -
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 21 PB 38.16
2 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 20 PB 36.78
3 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 22 36.52
4 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 PB 32.76
5 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 14 PB 31.80
6 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 18 31.72
7 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19 31.38
8 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 29.70
9 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 PB 27.94
10 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 16 27.83
11 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 PB 27.60
12 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 26.01
13 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 13 24.10
14 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 9 PB 23.85
15 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 21.17
16 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 PB 18.83
17 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 18.51
18 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 17.18
19 Aneta DojčárováAneta Dojčárová
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
08 7 16.14
20 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 PB 15.07
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 17.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 19 PB 49.68
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 18 PB 42.71
3 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 16 PB 36.90
4 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 35.51
5 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 SB 34.41
6 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 15 33.30
7 Jan BarčákJan Barčák
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
08 2 PB 32.63
8 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 9 PB 32.29
9 Patrik FilípekPatrik Filípek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
08 11 PB 32.09
10 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 29.26
11 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 28.53
12 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 27.51
13 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 PB 25.78
14 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 5 PB 24.80
15 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 13 22.04
16 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 22.02
17 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 14 21.30
18 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 PB 20.78
Celkem 18 závodníků