Krajský přebor mladšího žactva jednotlivců
Opava (19. 5. 2022)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 19.5.2022 - 18:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít BouchalaVít Bouchala | 09 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 20.62 | ||||||||||||||
2 | Artem RegetskiyArtem Regetskiy | 09 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | PB 20.71 | ||||||||||||||
3 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 20.86 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BakotaTomáš Bakota | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 21.83 | ||||||||||||||
5 | Roman KulhánekRoman Kulhánek | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | PB 22.43 | ||||||||||||||
6 | Ondřej MynarzOndřej Mynarz | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 22.50 | ||||||||||||||
7 | Jonáš KleinJonáš Klein | 09 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.62 | ||||||||||||||
8 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | PB 23.06 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 19.5.2022 - 18:15) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel TvrdýDaniel Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 20.31 | ||||||||||||||
2 | Sebastian BogdaSebastian Bogda | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.94 | ||||||||||||||
3 | Roman CábelRoman Cábel | 10 | TJ Sokol Opava | 5 | 23.10 | ||||||||||||||
4 | Marek MrózekMarek Mrózek | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 23.15 | ||||||||||||||
5 | Adam MališAdam Mališ | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 23.16 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PaweraŠtěpán Pawera | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 23.30 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.70 | ||||||||||||||
8 | Alex ViochnaAlex Viochna | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 24.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 19.5.2022 - 18:15) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JadviszczokAdam Jadviszczok | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 22.36 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch CarbolVojtěch Carbol | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 23.01 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 09 | TJ Sokol Opava | 6 | 23.23 | ||||||||||||||
4 | Petr StaškovanPetr Staškovan | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 23.91 | ||||||||||||||
5 | Alexander SzczukaAlexander Szczuka | 10 | TJ TŽ Třinec | 1 | 24.38 | ||||||||||||||
6 | Josef KuchařJosef Kuchař | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 25.72 | ||||||||||||||
7 | Matouš VajdaMatouš Vajda | 10 | TJ Sokol Opava | 8 | 27.15 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (čt, 19.5.2022 - 18:15) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip StrnadFilip Strnad | 10 | Atletika Krnov z.s. | 6 | 23.24 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BernardTomáš Bernard | 10 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.55 | ||||||||||||||
3 | Adam StrnadAdam Strnad | 10 | Atletika Krnov z.s. | 3 | 23.79 | ||||||||||||||
4 | Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek | 09 | TJ Sokol Opava | 2 | 24.93 | ||||||||||||||
5 | Patrik MičolaPatrik Mičola | 10 | TJ Sokol Opava | 5 | 26.43 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel TvrdýDaniel Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 20.31 | |||
2 | Vít BouchalaVít Bouchala | 09 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 20.62 | |||
3 | Artem RegetskiyArtem Regetskiy | 09 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | PB 20.71 | |||
4 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 20.86 | |||
5 | Tomáš BakotaTomáš Bakota | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 21.83 | |||
6 | Sebastian BogdaSebastian Bogda | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.94 | |||
7 | Adam JadviszczokAdam Jadviszczok | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 22.36 | |||
8 | Roman KulhánekRoman Kulhánek | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | PB 22.43 | |||
9 | Ondřej MynarzOndřej Mynarz | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 22.50 | |||
10 | Jonáš KleinJonáš Klein | 09 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.62 | |||
11 | Vojtěch CarbolVojtěch Carbol | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 23.01 | |||
12 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | PB 23.06 | |||
13 | Roman CábelRoman Cábel | 10 | TJ Sokol Opava | 5 | 23.10 | |||
14 | Marek MrózekMarek Mrózek | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 23.15 | |||
15 | Adam MališAdam Mališ | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 23.16 | |||
16 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 09 | TJ Sokol Opava | 6 | 23.23 | |||
17 | Filip StrnadFilip Strnad | 10 | Atletika Krnov z.s. | 6 | 23.24 | |||
18 | Štěpán PaweraŠtěpán Pawera | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 23.30 | |||
19 | Tomáš BernardTomáš Bernard | 10 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.55 | |||
20 | Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.70 | |||
21 | Adam StrnadAdam Strnad | 10 | Atletika Krnov z.s. | 3 | 23.79 | |||
22 | Petr StaškovanPetr Staškovan | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 23.91 | |||
23 | Alexander SzczukaAlexander Szczuka | 10 | TJ TŽ Třinec | 1 | 24.38 | |||
24 | Alex ViochnaAlex Viochna | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 24.48 | |||
25 | Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek | 09 | TJ Sokol Opava | 2 | 24.93 | |||
26 | Josef KuchařJosef Kuchař | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 25.72 | |||
27 | Patrik MičolaPatrik Mičola | 10 | TJ Sokol Opava | 5 | 26.43 | |||
28 | Matouš VajdaMatouš Vajda | 10 | TJ Sokol Opava | 8 | 27.15 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 19.5.2022 - 18:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BastováKristina Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 20.21 | ||||||||||||||
2 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 6 | PB 20.25 | ||||||||||||||
3 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 20.75 | ||||||||||||||
4 | Sofie ŽwakováSofie Žwaková | 10 | Atletika Havířov 1965 | 5 | 21.15 | ||||||||||||||
5 | Veronika RulákováVeronika Ruláková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 21.40 | ||||||||||||||
6 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 22.02 | ||||||||||||||
7 | Ema ViochnováEma Viochnová | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | PB 22.03 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 19.5.2022 - 18:25) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka TrombikováLenka Trombiková | 10 | TJ TŽ Třinec | 3 | PB 21.43 | ||||||||||||||
2 | Veronika GolisováVeronika Golisová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 21.46 | ||||||||||||||
3 | Laura LášováLaura Lášová | 09 | Atletika Krnov z.s. | 6 | PB 21.68 | ||||||||||||||
4 | Adéla MatýskováAdéla Matýsková | 09 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 21.70 | ||||||||||||||
5 | Marina KaducováMarina Kaducová | 09 | Atletika Havířov 1965 | 5 | PB 21.92 | ||||||||||||||
6 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | PB 22.06 | ||||||||||||||
7 | Aneta MisiarzováAneta Misiarzová | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | PB 22.48 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 19.5.2022 - 18:25) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SehnalováEliška Sehnalová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 22.81 | ||||||||||||||
2 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | PB 22.95 | ||||||||||||||
3 | Eliška HajnáEliška Hajná | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 23.07 | ||||||||||||||
4 | Eliška DolanskáEliška Dolanská | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | PB 23.19 | ||||||||||||||
5 | Kateřina LackiKateřina Lacki | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 23.30 | ||||||||||||||
6 | Sára BordovskáSára Bordovská | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 23.66 | ||||||||||||||
7 | Aneta PařízkováAneta Pařízková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 23.80 | ||||||||||||||
8 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 24.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (čt, 19.5.2022 - 18:25) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ZajícováVeronika Zajícová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 22.71 | ||||||||||||||
2 | Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka | 10 | TJ TŽ Třinec | 1 | 22.96 | ||||||||||||||
3 | Bára OstruszkováBára Ostruszková | 10 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 23.15 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŠárkováKarolína Šárková | 10 | TJ Sokol Opava | 2 | 23.98 | ||||||||||||||
5 | Adéla KrasulováAdéla Krasulová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | PB 24.69 | ||||||||||||||
6 | Dora ThomasováDora Thomasová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 24.91 | ||||||||||||||
7 | Klára SkřečkováKlára Skřečková | 09 | TJ Sokol Opava | 6 | 25.34 | ||||||||||||||
8 | Natálie KrálováNatálie Králová | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 25.86 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (čt, 19.5.2022 - 18:25) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie ČechováViktorie Čechová | 10 | Atletika Krnov z.s. | 5 | 22.02 | ||||||||||||||
2 | Michaela HolpováMichaela Holpová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 22.67 | ||||||||||||||
3 | Daniela KolebačováDaniela Kolebačová | 10 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 24.03 | ||||||||||||||
4 | Veronika BoroňováVeronika Boroňová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 24.18 | ||||||||||||||
5 | Tereza MahrováTereza Mahrová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 25.67 | ||||||||||||||
6 | Vivienne Noemi FüssyVivienne Noemi Füssy | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 26.61 | ||||||||||||||
7 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 29.22 | ||||||||||||||
8 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 35.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (čt, 19.5.2022 - 18:25) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SalvováKateřina Salvová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 20.42 | ||||||||||||||
2 | Zuzana JuránkováZuzana Juránková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.92 | ||||||||||||||
3 | Ester MiklasováEster Miklasová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.57 | ||||||||||||||
4 | Vendula ŽihalováVendula Žihalová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 23.74 | ||||||||||||||
5 | Daniela HonkováDaniela Honková | 09 | TJ Sokol Opava | 4 | 24.44 | ||||||||||||||
6 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 24.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BastováKristina Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 20.21 | |||
2 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 6 | PB 20.25 | |||
3 | Kateřina SalvováKateřina Salvová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 20.42 | |||
4 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 20.75 | |||
5 | Sofie ŽwakováSofie Žwaková | 10 | Atletika Havířov 1965 | 5 | 21.15 | |||
6 | Veronika RulákováVeronika Ruláková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 21.40 | |||
7 | Lenka TrombikováLenka Trombiková | 10 | TJ TŽ Třinec | 3 | PB 21.43 | |||
8 | Veronika GolisováVeronika Golisová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 21.46 | |||
9 | Laura LášováLaura Lášová | 09 | Atletika Krnov z.s. | 6 | PB 21.68 | |||
10 | Adéla MatýskováAdéla Matýsková | 09 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 21.70 | |||
11 | Marina KaducováMarina Kaducová | 09 | Atletika Havířov 1965 | 5 | PB 21.92 | |||
12 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 22.02 | |||
12 | Viktorie ČechováViktorie Čechová | 10 | Atletika Krnov z.s. | 5 | 22.02 | |||
14 | Ema ViochnováEma Viochnová | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | PB 22.03 | |||
15 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | PB 22.06 | |||
16 | Aneta MisiarzováAneta Misiarzová | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | PB 22.48 | |||
17 | Michaela HolpováMichaela Holpová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 22.67 | |||
18 | Veronika ZajícováVeronika Zajícová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 22.71 | |||
19 | Eliška SehnalováEliška Sehnalová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 22.81 | |||
20 | Zuzana JuránkováZuzana Juránková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.92 | |||
21 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | PB 22.95 | |||
22 | Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka | 10 | TJ TŽ Třinec | 1 | 22.96 | |||
23 | Eliška HajnáEliška Hajná | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 23.07 | |||
24 | Bára OstruszkováBára Ostruszková | 10 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 23.15 | |||
25 | Eliška DolanskáEliška Dolanská | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | PB 23.19 | |||
26 | Kateřina LackiKateřina Lacki | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 23.30 | |||
27 | Ester MiklasováEster Miklasová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.57 | |||
28 | Sára BordovskáSára Bordovská | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 23.66 | |||
29 | Vendula ŽihalováVendula Žihalová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 23.74 | |||
30 | Aneta PařízkováAneta Pařízková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 23.80 | |||
31 | Karolína ŠárkováKarolína Šárková | 10 | TJ Sokol Opava | 2 | 23.98 | |||
32 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 24.00 | |||
33 | Daniela KolebačováDaniela Kolebačová | 10 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 24.03 | |||
34 | Veronika BoroňováVeronika Boroňová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 24.18 | |||
35 | Daniela HonkováDaniela Honková | 09 | TJ Sokol Opava | 4 | 24.44 | |||
36 | Adéla KrasulováAdéla Krasulová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | PB 24.69 | |||
37 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 24.82 | |||
38 | Dora ThomasováDora Thomasová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 24.91 | |||
39 | Klára SkřečkováKlára Skřečková | 09 | TJ Sokol Opava | 6 | 25.34 | |||
40 | Tereza MahrováTereza Mahrová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 25.67 | |||
41 | Natálie KrálováNatálie Králová | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 25.86 | |||
42 | Vivienne Noemi FüssyVivienne Noemi Füssy | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 26.61 | |||
43 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 29.22 | |||
44 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 35.35 |