Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev staršího žactva

Opava (24. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 16:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.45 11.00
2 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 PB 07.46 9.00
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 07.49 8.00
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 07.56 7.00
5 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 07.71 6.00
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.74 5.00
7 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 07.77 4.00
8 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 08.36
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 16:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 08.23
2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.48
3= Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 08.54
3= Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.54
5 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 08.56
6 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 08.78
7 Jakub RichterJakub Richter 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.89
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 24.5.2022 - 16:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 07.82 2.50
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 07.87
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 07.89
4 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.23
5 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 08.59
6 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 08.84
7 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.99
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 24.5.2022 - 16:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 PB 07.82 2.50
2 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 PB 07.83 1.00
3 Tobias HladkýTobias Hladký 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 PB 07.85
4 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.02
5 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 08.35
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 24.5.2022 - 16:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš GužiakJonáš Gužiak 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.35
MS Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 09.77
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 PB 07.76 11.00
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 07.89 9.00
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 PB 08.02 8.00
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.18 7.00
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.24 6.00
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 SB 08.25 5.00
7 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 08.31 4.00
8 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.39 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.38 3.00
2 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 PB 08.45 1.00
3 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.49
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.58
5 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.59
6 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.61
MS Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.57
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 24.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VavrečkováTereza Vavrečková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 PB 08.48
2 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 08.56
3 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.73
4 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.74
5 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 PB 08.77
6 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.78
7 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.85
MS Eliška BorunskáEliška Borunská 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.72
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 24.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 08.70
2 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 PB 08.83
3 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 PB 08.86
4 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 08.98
5 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 09.05
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 09.06
7 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.21
8 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 24.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 08.88
2 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.06
3 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 09.13
4 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.32
5 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 09.40
6 Marie BardoňováMarie Bardoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.41
7 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.47
8 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.59
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 24.5.2022 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 09.43
2 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 09.60
3 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.67
4 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.75
5 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.79
6 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.86
7 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.91
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 24.5.2022 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 PB 09.80
MS Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 09.34
MS Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.39
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 18:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 PB 17.24 11.00
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.08 9.00
3 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 18.16 8.00
4 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 PB 18.25 7.00
5 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 PB 18.40 5.00
6 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 18.99 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 18:35) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 PB 18.36 6.00
2 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 18.74 4.00
3 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 19.10 2.00
4 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 19.37 1.00
5 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.66
6 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 20.43
7 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.47
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 24.5.2022 - 18:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 PB 19.91
2 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 20.69
3 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.42
4 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 23.14
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 24.5.2022 - 18:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 21.02
2 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 21.07
3 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 21.87
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 18:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 19.09 11.00
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 19.11 9.00
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 19.54 8.00
4 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.56 7.00
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.58 6.00
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 21.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 18:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 21.22 4.00
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.40
3 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.51
4 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 PB 21.52
MS Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 PB 20.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 24.5.2022 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 21.37 1.00
2 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 21.65
3 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 21.80
4 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.17
5 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 SB 22.39
6 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 23.16
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 24.5.2022 - 18:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 PB 21.33 3.00
2 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 PB 21.73
3 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 21.89
4 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 22.41
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 PB 22.52
6 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 23.43
7 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 23.98
MS Kateřina KůželováKateřina Kůželová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 23.52
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 24.5.2022 - 18:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 21.36 2.00
2 Polina KokinaPolina Kokina 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 22.07
3 Julie HavlenováJulie Havlenová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 22.97
4 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 PB 24.75
5 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 24.98
6 Aneta RichterováAneta Richterová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.15
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 PB 38.90 11.00
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 PB 39.43 9.00
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 PB 40.31 8.00
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 41.11 7.00
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 42.10 5.00
6 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.04 4.00
7 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 PB 43.61 3.00
8 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 44.03 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 41.58 6.00
2 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 44.99 1.00
3 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 46.36
4 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 50.44
5 Filip DylFilip Dyl 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 50.51
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 42.39 11.00
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 PB 42.80 9.00
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 44.54 8.00
4 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 PB 44.87 7.00
5 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 45.48 6.00
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 PB 45.81 5.00
7 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 SB 46.60 4.00
8 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 SB 47.95 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 47.43 3.00
2 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 48.70 1.00
3 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 50.27
4 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 51.00
5 Bára NoháčkováBára Noháčková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 51.74
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 2:09.71 11.00
2 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 PB 2:10.84 9.00
3 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:19.41 8.00
4 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 2:22.74 7.00
5 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 PB 2:22.76 6.00
6 Ondřej GalloOndřej Gallo 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 PB 2:24.16 5.00
7 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 PB 2:26.31 4.00
8 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 PB 2:26.93 3.00
9 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:29.32 1.00
10 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 10 PB 2:29.70
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym ŠejdaJáchym Šejda 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 PB 2:28.32 2.00
2 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 2:32.09
3 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 PB 2:35.59
4 Filip RegerFilip Reger 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 2:48.14
5 Štěpán ZapletalŠtěpán Zapletal 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 PB 2:49.30
6 Matouš PolákMatouš Polák 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 PB 3:11.37
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:20.56 11.00
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 2:23.53 9.00
3 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 PB 2:23.78 8.00
4 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:31.03 7.00
5 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 2:40.21 6.00
6 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 2:45.48 5.00
7 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:47.87 4.00
8 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:50.97 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 2:48.30 3.00
2 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 2:50.44 2.00
3 Eva HolíkováEva Holíková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 3:02.94
4 Eliška RážováEliška Rážová 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 3:12.40
MS Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:48.23
MS Simona RadkováSimona Radková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 3:05.49
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 24.5.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 4:40.46 11.00
2 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 4:44.41 9.00
3 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 4:49.04 8.00
4 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 5:00.17 7.00
5 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 PB 5:01.68 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 PB 4:54.24 11.00
2 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 PB 4:55.36 9.00
3 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 5:02.13 8.00
4 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 5:15.21 7.00
5 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:34.30 6.00
6 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 PB 5:34.97 5.00
7 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 5:38.90 4.00
8 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 PB 5:45.72 3.00
9 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 PB 5:47.74 2.00
10 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 SB 5:54.23 1.00
11 Veronika MičkerováVeronika Mičkerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 15 6:01.30
12 Klára ZávadováKlára Závadová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 16 6:08.04
13 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 14 6:12.70
14 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12 6:18.41
MS Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 4:56.06
Celkem 15 závodníků

3000 m - Žáci

(út, 24.5.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 10:21.40 11.00
2 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10:53.25 9.00
3 Jan BarčákJan Barčák 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 11:18.72 8.00
4 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 11:20.65 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 12:44.87 11.00
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13:05.34 9.00
3 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 13:26.85 8.00
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13:40.05 7.00
5 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13:57.15 6.00
6 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 13 15:31.47 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(út, 24.5.2022 - 15:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 SB 13.74 11.00
2 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 PB 13.95 9.00
3 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 15.81 8.00
4 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 PB 15.94 7.00
5 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 16.39 6.00
6 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 PB 17.30 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 14.86 11.00
2 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 SB 15.21 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.90 8.00
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 PB 16.75 7.00
5 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 PB 16.76 6.00
6 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 17.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 17.32 4.00
2 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 18.61 3.00
3 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 20.06 2.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 17:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 PB 27.05 11.00
2 Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 27.98 9.00
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 28.48 8.00
4 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 PB 30.66 6.00
5 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 PB 31.49 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 17:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 28.81 7.00
2 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 31.61 4.00
3 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 33.80 3.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 24.5.2022 - 17:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 SB 30.80 11.00
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 31.49 9.00
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 32.23 8.00
4 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 PB 32.75 7.00
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 34.68 6.00
6 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 37.01 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 34.73 5.00
2 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 36.29 4.00
3 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 36.36 3.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(út, 24.5.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bolek, Goron, Riva, Stanovský Bolek, Goron, Riva, Stanovský Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:52.69 11.00
2 Reček, Malík, Horák, Hlavička Reček, Malík, Horák, Hlavička SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:52.78 9.00
3 Šelong, Jányš, Václavík, Mohyla Šelong, Jányš, Václavík, Mohyla TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:01.22 8.00
4 Stöcker, Polášek, Santarsia, Dyl Stöcker, Polášek, Santarsia, Dyl SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 3:18.62 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václavíková, Bartoňová, Kolčářová, Kokořová Václavíková, Bartoňová, Kolčářová, Kokořová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 3:04.89 11.00
2 Straková, Šímová, Machková, Mikulášková Straková, Šímová, Machková, Mikulášková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:09.18 9.00
3 Chalupová, Babincová, Juráková, Huňková Chalupová, Babincová, Juráková, Huňková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:09.77 8.00
4 Kubínová, Pindorová, Křevká, Kocurová Kubínová, Pindorová, Křevká, Kocurová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:14.16 7.00
5 Kožuchová, Majkráková, Koňaříková, Vaňková Kožuchová, Majkráková, Koňaříková, Vaňková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:16.81 6.00
6 Poláčková, Procházková, Kokina, Pannová Poláčková, Procházková, Kokina, Pannová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 3:17.69 5.00
7 Ruferová, Tvrdá, Kozelská, Richterová Ruferová, Tvrdá, Kozelská, Richterová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:25.52 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 24.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,32 1,37 1,42 1,47 1,52 1,57 1,60 1,65 1,70 1,74 Body
1 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 12 SB 1.70 - - - - o o o o o xxx 11.00
2 Max KaveckýMax Kavecký
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 10 1.52 - - - - o - xxx 9.00
3 Miroslav AndrleMiroslav Andrle
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 9 1.52 o o o o xo xxx 8.00
4 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 8 PB 1.52 o o o xo xxo xxx 7.00
5 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 PB 1.52 xo o o xo xxo xxx 6.00
6 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 11 1.47 - - o xo xxx 5.00
7 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 7 PB 1.47 o o xxo xo xxx 4.00
8 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 3 SB 1.42 o o o xxx 3.00
9 Jakub KokořJakub Kokoř
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 4 1.37 o o xxx 2.00
10 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 2 PB 1.37 o xo xxx 1.00
11 Erik ŠolcErik Šolc
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 5 1.37 o xxo xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,27 1,32 1,37 1,42 1,47 1,52 1,55 1,58 1,61 1,67 1,70 1,73 1,75 Body
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 19 PB 1.73 - - - - - - o o o xo xo o o xxx 11.00
2 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 18 1.58 - - o o o o o xxo o xxx 9.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 17 1.52 - o o o o o o xxx 8.00
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 1.47 - o o o o o xxx 7.00
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 1.47 - - o xo o o xxx 6.00
6 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 14 1.42 o o o o xo xxx 5.00
7 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 13 1.42 o o xo o xxo xxx 4.00
8 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 PB 1.37 - - o o xxx 3.00
9= Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 12 1.37 o o o xo x- xxx 1.50
9= Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 1.37 o o o xo xxx 1.50
11 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 8 1.37 o o x xo xxx
12 Anna HudečkováAnna Hudečková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 11 1.37 o xxo x- xo xx
13 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 PB 1.37 - o o xxo xxx
14 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 1.27 o o xx
15= Matylda KettnerováMatylda Kettnerová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 1 1.22 o xxx
15= Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
08 3 1.22 o xxx
Elena StrakošováElena Strakošová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 4 NM xxx
Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 10 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci

(út, 24.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,71 1,91 2,11 2,31 2,51 Body
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
09 2 2.31 o o o xxo xxx 11.00
2 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 PB 1.91 xo xo xxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,71 1,91 2,11 2,31 2,51 2,71 2,91 3,01 3,11 3,21 3,51 3,71 3,81 Body
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 10 PB 3.71 - - - - - - - - - xo o xo xxx 11.00
2 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 7 3.01 - - - o o o xxo o xxx 9.00
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
09 8 3.01 - - - o o o xo xo xxx 8.00
4 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 2.91 - - o - o o o xxx 7.00
5 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 9 2.91 - - - - - - xo - xxx 6.00
6 Eliška GieckováEliška Giecková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
10 5 2.71 - - o o xo xxo xxx 5.00
7 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 PB 2.11 o o o xxx 4.00
8 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 PB 2.11 o o xo xxx 3.00
9 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 1.71 xo xxx 2.00
Valentina ByrtusováValentina Byrtusová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 24.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 12 PB 5.90 +0.0 m/s 5.47  1,00 x 5.68  0,00 5.68 5.90  0,00 5.67  0,00 x 11.00
2 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 11 5.46 +0.0 m/s 5.21  1,00 5.43  0,00 5.46  0,00 5.46 5.33  0,00 5.28  0,00 5.09  0,00 9.00
3 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 9 5.29 +0.0 m/s 5.25  0,10 5.22  0,00 5.02  0,00 5.25 5.29  0,00 5.17  0,00 5.12  0,00 8.00
4 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 4.94 +0.0 m/s 4.89  0,00 x 4.34  0,00 4.89 4.94  0,00 x 4.70  0,00 7.00
5 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 8 4.93 +0.0 m/s 4.66  0,00 4.29  0,00 4.65  0,00 4.66 4.28  0,00 4.39  0,00 4.93  0,00 6.00
6 Tobias HladkýTobias Hladký
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 6 4.72 +0.0 m/s x 4.72  0,00 x 4.72 4.37  0,00 x 4.69  0,00 5.00
7 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 PB 4.72 +0.0 m/s 4.62  0,00 x 4.55  0,00 4.62 4.52  0,00 x 4.72  0,00 4.00
8 Richard StöckerRichard Stöcker
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 3 PB 4.60 +0.0 m/s 4.02  0,00 4.38  0,00 4.51  0,00 4.51 4.60  0,00 4.44  0,00 4.26  0,00 3.00
9 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 5 4.46 +0.0 m/s 4.42  0,00 x 4.46  0,00 4.46 2.00
10 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 4.35 +0.0 m/s 4.31  0,00 4.31  0,00 4.35  0,00 4.35 1.00
MS Lukáš RybářLukáš Rybář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 2 PB 3.52 +0.0 m/s 3.52  0,00 3.40  0,10 3.36  0,00 3.52
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 21 PB 5.31 +0.0 m/s 5.31  0,00 5.02  0,00 4.92  0,00 5.31 4.63  0,00 5.10  0,00 x 11.00
2 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 20 4.95 +0.0 m/s 4.10  0,00 4.78  0,00 4.85  0,00 4.85 4.74  0,00 x 4.95  0,00 9.00
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 18 4.91 +0.0 m/s 4.87  0,00 4.75  0,00 4.63  0,00 4.87 4.76  0,00 4.91  0,00 4.73  0,00 8.00
4 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 12 PB 4.88 +0.0 m/s 4.44  0,00 4.58  0,00 4.61  0,00 4.61 4.56  0,00 4.88  0,00 4.54  0,00 7.00
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 4.85 +0.0 m/s 4.67  1,10 4.85  0,00 x 4.85 x x x 6.00
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 4.81 +0.0 m/s x 4.81  0,00 x 4.81 x x x 5.00
7 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 4.71 +0.0 m/s 4.59  0,00 x 4.71  0,00 4.71 4.65  0,00 x x 4.00
8 Vendula BekováVendula Beková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 13 4.67 +0.0 m/s 4.52  0,00 4.54  0,00 4.54  0,00 4.54 4.44  0,00 4.64  0,00 4.67  0,00 3.00
9 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 4.54 +0.1 m/s 4.54  0,10 4.42  0,00 4.34  0,00 4.54 2.00
10 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 4.54 +0.0 m/s 4.22  0,00 4.54  0,00 4.36  0,00 4.54 1.00
11 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 4.53 +0.0 m/s 4.53  0,00 x 4.47  0,00 4.53
12 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 11 4.53 +0.0 m/s 4.26  0,00 4.53  0,00 4.26  0,00 4.53
13 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 19 PB 4.52 +0.2 m/s x 4.52  0,20 x 4.52
14 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 4.46 +0.0 m/s 4.32  0,00 3.59  0,00 4.46  0,00 4.46
15 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 2 PB 4.45 +0.0 m/s 4.12  0,00 4.45  0,00 x 4.45
16 Eliška KopcováEliška Kopcová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 14 PB 4.36 +0.0 m/s 4.01  0,40 4.36  0,00 4.08  0,10 4.36
17 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 4.35 +0.0 m/s 4.23  0,00 4.29  0,00 4.35  0,00 4.35
18 Polina KokinaPolina Kokina
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 1 PB 4.34 +0.2 m/s x x 4.34  0,20 4.34
19 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 1 PB 4.31 +0.0 m/s 4.31  0,00 3.97  0,00 3.95  0,00 4.31
20 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 10 4.24 +0.0 m/s 4.24  0,00 x 4.23  0,00 4.24
21 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 3 4.24 +0.0 m/s 4.24  0,00 x 4.04  0,00 4.24
22 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 18 SB 4.22 +0.2 m/s 4.06  0,30 4.22  0,20 4.10  0,40 4.22
23 Mariana ZíkováMariana Zíková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 16 PB 4.15 +0.6 m/s 3.97  0,40 4.15  0,60 4.06  0,00 4.15
24 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 4 4.15 +0.0 m/s 3.78  1,10 4.15  0,00 3.85  0,00 4.15
25 Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 5 PB 4.08 +0.3 m/s 3.88  0,70 3.66  0,20 4.08  0,30 4.08
26 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 17 3.98 +0.1 m/s 3.57  0,20 x 3.98  0,10 3.98
27 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 11 PB 3.90 +0.4 m/s 3.84  0,40 3.81  0,30 3.90  0,40 3.90
28 Julie HavlenováJulie Havlenová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 8 PB 3.86 +0.1 m/s 3.59  0,10 3.80  0,30 3.86  0,10 3.86
29 Eliška RážováEliška Rážová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
08 2 PB 3.72 +0.7 m/s 3.38  0,30 3.16  0,50 3.72  0,70 3.72
30 Petra MyškováPetra Myšková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 10 PB 3.71 +0.3 m/s 3.47  0,20 3.71  0,30 3.66  0,00 3.71
31 Marlene ČekalováMarlene Čekalová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 7 PB 3.69 +0.0 m/s 3.46  0,40 3.50  0,10 3.69  0,00 3.69
32 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 13 3.67 +0.2 m/s 3.43  0,40 3.67  0,20 3.58  0,30 3.67
33 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 12 3.63 +0.0 m/s 3.61  0,10 3.63  0,00 3.57  0,30 3.63
34 Adéla KocurováAdéla Kocurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4 PB 3.58 +0.0 m/s 3.58  0,00 2.65  0,20 3.34  0,10 3.58
35 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 3.55 +0.4 m/s 3.55  0,40 3.55  0,30 3.54  0,20 3.55
36 Elena StrakošováElena Strakošová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 9 3.46 +0.2 m/s 3.46  0,20 3.41  0,00 x 3.46
37 Tereza KřístkováTereza Křístková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 3 PB 3.44 +0.3 m/s 3.36  0,10 3.20  0,00 3.44  0,30 3.44
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 27 13.93 11.00
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 26 11.24 9.00
3 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 23 PB 11.15 8.00
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 25 11.02 7.00
5 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 24 10.98 6.00
6 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 21 PB 10.50 5.00
7 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 22 10.17 4.00
8 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 PB 09.94 3.00
9 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 3 PB 09.01 2.00
10 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 18 08.92 1.00
11 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 19 08.88
12 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 20 08.77
13 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 16 08.04
14 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 17 07.59
15 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 07.41
16 Růžena VlkováRůžena Vlková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 6 PB 07.29
17 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 14 06.81
18 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 13 06.64
19 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 7 PB 06.26
20 Valérie IvancováValérie Ivancová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 2 PB 05.83
21 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 PB 05.44
22 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 05.40
23 Karolína BlagováKarolína Blagová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 1 PB 05.07
Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 10 NM
MS Zuzana SklenářováZuzana Sklenářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4 PB 05.67
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 24.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 12.26 11.00
2 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 17 11.81 9.00
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 16 11.50 8.00
4 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 11.25 7.00
5 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 13 11.09 6.00
6 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 10.97 5.00
7 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 4 PB 10.14 4.00
8 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 10.06 3.00
9 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 15 09.29 2.00
10 Jonáš GužiakJonáš Gužiak
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 PB 09.28 1.00
11 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 09.10
12 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 8 08.92
13 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 08.79
14 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 7 08.48
Celkem 14 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 19 30.10 11.00
2 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 18 28.06 9.00
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 26.72 8.00
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 26.63 7.00
5 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 16 26.40 6.00
6 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 11 PB 23.94 5.00
7 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 PB 23.65 4.00
8 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 14 21.37 3.00
9 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 6 PB 21.08 2.00
10 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 SB 20.07 1.00
11 Hana KantorováHana Kantorová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 19.41
12 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 13 19.39
13 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 12 18.60
14 Růžena VlkováRůžena Vlková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 8 18.01
15 Marie BardoňováMarie Bardoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 5 PB 17.58
16 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 16.87
17 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 14.26
18 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 3 PB 13.87
MS Zuzana SklenářováZuzana Sklenářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 08.77
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 24.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 1 PB 34.01 11.00
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 14 PB 33.38 9.00
3 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 12 PB 31.66 8.00
4 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 PB 25.66 7.00
5 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 25.05 6.00
6 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 PB 22.18 5.00
7 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 22.10 4.00
8 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 9 20.90 3.00
9 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 PB 20.59 2.00
10 Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 5 17.93 1.00
11 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 17.58
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 NM
Jan SajdokJan Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 NM
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 39.48 - 11.00
2 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 36.93 - 9.00
3 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 PB 32.73 - 8.00
4 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 9 28.94 - 7.00
5 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 8 28.59 - 6.00
6 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 10 26.71 - 5.00
7 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 7 24.90 - 4.00
8 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 4 PB 22.25 - 3.00
9 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 6 22.20 - 2.00
10 Hana KantorováHana Kantorová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 PB 19.25 - 1.00
11 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 5 17.84 -
12 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 3 15.92 -
13 Aneta DojčárováAneta Dojčárová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 PB 13.14 -
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 24.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 37.38 11.00
2 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 9 36.35 9.00
3 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 PB 31.78 8.00
4 Erik ŠolcErik Šolc
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 6 PB 27.47 7.00
5 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 26.07 6.00
6 Patrik FilípekPatrik Filípek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
08 1 PB 22.66 5.00
7 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 5 PB 21.84 4.00
8 Eliáš HulvaEliáš Hulva
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 3 PB 21.25 3.00
9 Jan FoltysJan Foltys
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 2 PB 13.25 2.00
10 Jakub TylšarJakub Tylšar
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 PB 00.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 24.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 24 37.25 11.00
2 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 25 34.79 9.00
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 23 32.35 8.00
4 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 22 32.24 7.00
5 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 20 30.55 6.00
6 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 PB 30.23 5.00
7 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 21 30.17 4.00
8 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 17 PB 28.91 3.00
9 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 19 27.21 2.00
10 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 15 24.57 1.00
11 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 24.48
12 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 14 PB 23.11
13 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 PB 23.08
14 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 SB 21.47
15 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 21.02
16 Marie BardoňováMarie Bardoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 PB 20.29
17 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 12 19.36
18 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 10 18.59
19 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 11 18.40
20 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 7 18.25
21 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 2 PB 17.40
22 Klára OlivíkováKlára Olivíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 SB 17.36
23 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 16.63
24 Aneta DojčárováAneta Dojčárová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 6 15.77
25 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 8 11.48
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 24.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 22 46.16 11.00
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 21 39.94 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 20 36.05 8.00
4 Patrik FilípekPatrik Filípek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
08 13 PB 35.19 7.00
5 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 18 34.90 6.00
6 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 PB 34.47 5.00
7 Jan BarčákJan Barčák
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
08 15 PB 33.68 4.00
8 Jakub ČížJakub Číž
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 1 PB 32.64 3.00
9 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 16 32.30 2.00
10 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 19 31.61 1.00
11 Max KaveckýMax Kavecký
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 9 PB 30.44
12 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 14 28.86
13 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 28.48
14 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 27.23
15 Jan SajdokJan Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 PB 26.23
16 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 25.97
17 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 4 PB 25.61
18 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 25.18
19 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 24.60
20 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 21.14
Celkem 20 závodníků