Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlatá liga atletických přípravek JMK

Hustopeče (7. 6. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 7.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian ŠálekSebastian Šálek 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.15
2 Jakub JurašJakub Juraš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.92
3 Ondřej KnapekOndřej Knapek 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 11.21
4 Filip PerútkaFilip Perútka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.22
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 7.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RotterVojtěch Rotter 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 11.44
2 Šimon KantorŠimon Kantor 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 12.49
3 Tomáš JulínekTomáš Julínek 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 13.38
4 Lukáš VršeckýLukáš Vršecký 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 14.32
5 Jakub SchwarzJakub Schwarz 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 15.22
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 7.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor ŠkarvodaViktor Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 6 11.72
2 Nikolas ŠkarvodaNikolas Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 12.06
3 Patrik HuszárPatrik Huszár 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 13.33
4 Jakub BeranJakub Beran 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 13.76
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 7.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias TručkaTobias Tručka 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.26
2 Šimon SejákŠimon Seják 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2 10.72
3 Kryštof HortKryštof Hort 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.82
4 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.14
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 7.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 09.89
2 Radek ZajícRadek Zajíc 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.61
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (út, 7.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.96
2 Filip RežňákFilip Režňák 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 5 10.61
3 Martin JanoušekMartin Janoušek 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.79
4 Sebastián SevskýSebastián Sevský 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.65
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 7.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 6 10.94
2 Šimon PlchútŠimon Plchút 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 11.03
3 Daniel ČutaDaniel Čuta 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 12.49
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 09.89
2 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.96
3 Sebastian ŠálekSebastian Šálek 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.15
4 Tobias TručkaTobias Tručka 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.26
5 Radek ZajícRadek Zajíc 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.61
5 Filip RežňákFilip Režňák 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 5 10.61
7 Šimon SejákŠimon Seják 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2 10.72
8 Martin JanoušekMartin Janoušek 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.79
9 Kryštof HortKryštof Hort 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.82
10 Jakub JurašJakub Juraš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.92
11 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 6 10.94
12 Šimon PlchútŠimon Plchút 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 11.03
13 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.14
14 Ondřej KnapekOndřej Knapek 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 11.21
15 Filip PerútkaFilip Perútka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.22
16 Vojtěch RotterVojtěch Rotter 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 11.44
17 Sebastián SevskýSebastián Sevský 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.65
18 Viktor ŠkarvodaViktor Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 6 11.72
19 Nikolas ŠkarvodaNikolas Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 12.06
20 Šimon KantorŠimon Kantor 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 12.49
20 Daniel ČutaDaniel Čuta 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 12.49
22 Patrik HuszárPatrik Huszár 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 13.33
23 Tomáš JulínekTomáš Julínek 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 13.38
24 Jakub BeranJakub Beran 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 13.76
25 Lukáš VršeckýLukáš Vršecký 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 14.32
26 Jakub SchwarzJakub Schwarz 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 15.22

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 7.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 09.68
2 Ondřej BalgaOndřej Balga 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.22
3 Filip LisoňFilip Lisoň 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 5 10.65
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 7.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik CvrčekDominik Cvrček 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 4 09.73
2 Samuel KosSamuel Kos 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 09.81
3 Matyáš KočicaMatyáš Kočica 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 10.17
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 7.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel MacekKarel Macek 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 09.97
2 Martin VališMartin Vališ 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 10.60
3 Stanislav PuzrlaStanislav Puzrla 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 11.09
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 09.68
2 Dominik CvrčekDominik Cvrček 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 4 09.73
3 Samuel KosSamuel Kos 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 09.81
4 Karel MacekKarel Macek 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 09.97
5 Matyáš KočicaMatyáš Kočica 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 10.17
6 Ondřej BalgaOndřej Balga 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.22
7 Martin VališMartin Vališ 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 10.60
8 Filip LisoňFilip Lisoň 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 5 10.65
9 Stanislav PuzrlaStanislav Puzrla 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 11.09

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 7.6.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BabáčkováSofie Babáčková 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 10.54
2 Miriam MitvalskáMiriam Mitvalská 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 6 11.03
3 Simona ŽákováSimona Žáková 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 11.50
4 Lucie DohnálkováLucie Dohnálková 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 12.15
5 Lina KönigLina König 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 13.12
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 7.6.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.74
2 Bára BulováBára Bulová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 10.63
3 Karolína BlažkováKarolína Blažková 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 11.37
5 Stela GrůzováStela Grůzová 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 11.66
6 Zita NěmečkováZita Němečková 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 11.73
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 7.6.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna OsičkováLeontýna Osičková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.80
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 11.01
3 Kristýna SevskáKristýna Sevská 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.48
4 Lilen NovakovaLilen Novakova 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.55
5 Markéta BrankovskáMarkéta Brankovská 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 11.77
6 Elin ZechmeisterováElin Zechmeisterová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.09
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 7.6.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bibiana LétalováBibiana Létalová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2 09.85
2 Alžběta ŠutorováAlžběta Šutorová 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.33
3 Edita BouchnerováEdita Bouchnerová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 11.52
4 Barbora HRONÍČKOVÁBarbora HRONÍČKOVÁ 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.85
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 7.6.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viola SvačinováViola Svačinová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.59
2 Adriana DřímalováAdriana Dřímalová 14 TJ Lokomotiva BreclavTJ Lokomotiva Breclav 4 11.04
3 Tamara TomiczkováTamara Tomiczková 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 11.57
4 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 11.66
5 Sabina KiclováSabina Kiclová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 12.28
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 7.6.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RelichováKarolína Relichová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 11.03
2 Lucie StrmiskováLucie Strmisková 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 11.27
3 Jůlie PavliňákováJůlie Pavliňáková 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 11.53
4 Lenka OstratickáLenka Ostratická 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 11.79
5 Ema ŠlancarováEma Šlancarová 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 12.15
6 Evelyna FraňkováEvelyna Fraňková 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 12.70
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 7.6.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ČutováNatálie Čutová 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 11.89
2 Stella VyskočilováStella Vyskočilová 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 12.26
3 Ema SieglováEma Sieglová 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 12.62
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.74
2 Bibiana LétalováBibiana Létalová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2 09.85
3 Alžběta ŠutorováAlžběta Šutorová 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 10.33
4 Sofie BabáčkováSofie Babáčková 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 10.54
5 Viola SvačinováViola Svačinová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 10.59
6 Bára BulováBára Bulová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 10.63
7 Leontýna OsičkováLeontýna Osičková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.80
8 Eliška NovotnáEliška Novotná 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 11.01
9 Miriam MitvalskáMiriam Mitvalská 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 6 11.03
9 Karolína RelichováKarolína Relichová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 11.03
11 Adriana DřímalováAdriana Dřímalová 14 TJ Lokomotiva BreclavTJ Lokomotiva Breclav 4 11.04
12 Lucie StrmiskováLucie Strmisková 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 11.27
13 Karolína BlažkováKarolína Blažková 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 11.37
14 Kristýna SevskáKristýna Sevská 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.48
15 Simona ŽákováSimona Žáková 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 11.50
16 Edita BouchnerováEdita Bouchnerová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 11.52
17 Jůlie PavliňákováJůlie Pavliňáková 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 11.53
18 Lilen NovakovaLilen Novakova 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.55
19 Tamara TomiczkováTamara Tomiczková 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 11.57
20 Stela GrůzováStela Grůzová 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 11.66
20 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 5 11.66
22 Zita NěmečkováZita Němečková 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 11.73
23 Markéta BrankovskáMarkéta Brankovská 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 11.77
24 Lenka OstratickáLenka Ostratická 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 11.79
25 Natálie ČutováNatálie Čutová 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 11.89
26 Elin ZechmeisterováElin Zechmeisterová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.09
27 Lucie DohnálkováLucie Dohnálková 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 12.15
27 Ema ŠlancarováEma Šlancarová 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 12.15
29 Stella VyskočilováStella Vyskočilová 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 12.26
30 Sabina KiclováSabina Kiclová 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 12.28
31 Ema SieglováEma Sieglová 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 12.62
32 Evelyna FraňkováEvelyna Fraňková 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 12.70
33 Barbora HRONÍČKOVÁBarbora HRONÍČKOVÁ 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.85
34 Lina KönigLina König 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 13.12

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 7.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 09.43
2 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 09.46
3 Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 10.18
4 Lucie DivokáLucie Divoká 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 10.24
5 Karolína MasekKarolína Masek 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 5 10.65
6 Julie SvobodováJulie Svobodová 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 11.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara MankTamara Mank 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.97
2 Zora PotůčkováZora Potůčková 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 09.49
3 Lea FraňkováLea Fraňková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 09.86
4 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.13
5 Tereza UhrováTereza Uhrová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.22
6 Kristýna KopečkováKristýna Kopečková 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 10.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 7.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.20
2 Karla KvasnovskáKarla Kvasnovská 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 11.47
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (út, 7.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ValentováHana Valentová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.97
2 Tereza BažantováTereza Bažantová 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 10.17
3 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 10.64
4 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 10.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara MankTamara Mank 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.97
2 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 09.43
3 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 09.46
4 Zora PotůčkováZora Potůčková 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 09.49
5 Lea FraňkováLea Fraňková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 09.86
6 Hana ValentováHana Valentová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.97
7 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.13
8 Tereza BažantováTereza Bažantová 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 10.17
9 Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 1 10.18
10 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 10.20
11 Tereza UhrováTereza Uhrová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.22
12 Lucie DivokáLucie Divoká 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 10.24
13 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 5 10.64
14 Karolína MasekKarolína Masek 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 5 10.65
15 Kristýna KopečkováKristýna Kopečková 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 3 10.91
16 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 10.93
17 Julie SvobodováJulie Svobodová 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 11.00
18 Karla KvasnovskáKarla Kvasnovská 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 3 11.47

300 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 7.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias TručkaTobias Tručka 13 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 57.63
2 Kryštof HortKryštof Hort 14 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 58.10
3 Sebastian ŠálekSebastian Šálek 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 58.36
4 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 58.60
5 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61.28
6 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 61.72
7 Jakub JurašJakub Juraš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61.81
8 Ondřej KnapekOndřej Knapek 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 62.37
9 Vojtěch RotterVojtěch Rotter 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 64.11
10 Josef StávekJosef Stávek 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 67.20
11 Filip PerútkaFilip Perútka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 67.51
12 Viktor ŠkarvodaViktor Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 67.97
13 Sebastián SevskýSebastián Sevský 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 70.15
14 Nikolas ŠkarvodaNikolas Škarvoda 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 71.61
15 Radek DenemarkRadek Denemark 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 77.04
16 Jakub NavrátilJakub Navrátil 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 77.14
17 Patrik HuszárPatrik Huszár 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 78.51
18 Tomáš JulínekTomáš Julínek 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 83.77
19 Jakub SchwarzJakub Schwarz 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 87.97
20 Lukáš VršeckýLukáš Vršecký 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 88.84
Celkem 20 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 7.6.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 58.33
2 Sofie BabáčkováSofie Babáčková 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 61.08
3 Bára BulováBára Bulová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 61.09
4 Simona ŽákováSimona Žáková 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 4 64.69
5 Karolína RelichováKarolína Relichová 13 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 66.32
6 Kristýna SevskáKristýna Sevská 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 66.95
7 Tamara TomiczkováTamara Tomiczková 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 69.30
8 Miriam MitvalskáMiriam Mitvalská 13 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 70.04
9 Lucie StrmiskováLucie Strmisková 14 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 71.00
10 Stella VyskočilováStella Vyskočilová 15 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 73.52
11 Lenka OstratickáLenka Ostratická 14 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 78.15
12 Evelyna FraňkováEvelyna Fraňková 16 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 82.60
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 7.6.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anthony WeinerAnthony Weiner 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:07.06
2 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2:08.72
3 Michal SítekMichal Sítek 12 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 1 2:10.78
4 Dominik CvrčekDominik Cvrček 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2:16.17
5 Martin VališMartin Vališ 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2:17.96
6 Samuel KosSamuel Kos 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2:21.31
7 Matěj DohnálekMatěj Dohnálek 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2:30.83
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 7.6.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tamara MankTamara Mank 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:02.48
2 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2:10.25
3 Hana ValentováHana Valentová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:10.66
4 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová 12 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2:10.66
5 Tereza UhrováTereza Uhrová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:22.42
6 Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2:29.29
7 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 2:29.87
8= Zora PotůčkováZora Potůčková 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 3 2:31.55
8= Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:31.55
10 Tereza BažantováTereza Bažantová 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2:31.59
11 Julie SvobodováJulie Svobodová 11 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2:36.06
12 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 12 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2:38.33
13 Lucie DivokáLucie Divoká 11 AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves 2 2:40.02
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 7.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 PB 3.49 -
2 Sebastian ŠálekSebastian Šálek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 3.33 -
3 Filip RežňákFilip Režňák
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 3.25 -
4 Tobias TručkaTobias Tručka
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 3.19 -
5 Radek ZajícRadek Zajíc
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 3.01 -
6 Martin JanoušekMartin Janoušek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 2.96 -
7 Šimon PlchútŠimon Plchút
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 2.93 -
8 Kryštof HortKryštof Hort
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 2.90 -
9 Šimon SejákŠimon Seják
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 2.83 2.83 2.82 2.83
10 Jakub JurašJakub Juraš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 2.83 2.83 2.81 2.83
11 Lukáš PešlLukáš Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 2.82 -
12 Filip PerútkaFilip Perútka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 2.80 -
13 Šimon KantorŠimon Kantor
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.73 -
14 Nikolas ŠkarvodaNikolas Škarvoda
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 PB 2.67 -
15 Ondřej KnapekOndřej Knapek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.65 -
16 Vojtěch RotterVojtěch Rotter
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 2.57 -
17 Lukáš VlasákLukáš Vlasák
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 PB 2.52 -
18 Viktor ŠkarvodaViktor Škarvoda
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 PB 2.51 -
19 Sebastián SevskýSebastián Sevský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 2.40 -
20 Petr StöhrPetr Stöhr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 2.38 -
21 Daniel ČutaDaniel Čuta
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.23 -
22 Tomáš JulínekTomáš Julínek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 2.16 -
23 Radek DenemarkRadek Denemark
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.15 -
24 Jakub NavrátilJakub Navrátil
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.10 -
25 Patrik HuszárPatrik Huszár
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 2.03 -
26 Jakub BeranJakub Beran
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.01 -
27 Jakub SchwarzJakub Schwarz
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 1.88 -
28 Matyáš StrieglerMatyáš Striegler
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 1.35 -
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(út, 7.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel KosSamuel Kos
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 PB 3.85
2 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 PB 3.70
3 Michal SítekMichal Sítek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 PB 3.49
4 Anthony WeinerAnthony Weiner
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 PB 3.46
5 Karel MacekKarel Macek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 PB 3.45
6 Dominik CvrčekDominik Cvrček
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 PB 3.40
7 Matyáš KočicaMatyáš Kočica
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 PB 3.35
8 Ondřej BalgaOndřej Balga
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 PB 3.31
9 Martin VališMartin Vališ
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 PB 3.05
10 Matěj DohnálekMatěj Dohnálek
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 PB 3.05
11 Stanislav PuzrlaStanislav Puzrla
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 PB 2.90
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 7.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bibiana LétalováBibiana Létalová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 3.10
2 Bára BulováBára Bulová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 3.08
3 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 2.95
4 Alžběta ŠutorováAlžběta Šutorová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 2.82
5 Stela GrůzováStela Grůzová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.71
6 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 2.59
7 Sofie BabáčkováSofie Babáčková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 2.59
8 Karolína RelichováKarolína Relichová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 2.56
9 Tamara TomiczkováTamara Tomiczková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 PB 2.55
10 Adriana DřímalováAdriana Dřímalová
TJ Lokomotiva BreclavTJ Lokomotiva Breclav
14 PB 2.52
11 Elin ZechmeisterováElin Zechmeisterová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 2.51
12 Miriam MitvalskáMiriam Mitvalská
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 PB 2.49
13 Viola SvačinováViola Svačinová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 2.47
14 Edita BouchnerováEdita Bouchnerová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 2.45
15 Lucie DohnálkováLucie Dohnálková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 PB 2.43
16 Leontýna OsičkováLeontýna Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 2.43
17 Zita NěmečkováZita Němečková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 2.43
18 Kristýna SevskáKristýna Sevská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 2.41
19 Lilen NovakovaLilen Novakova
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 2.41
20 Natálie ČutováNatálie Čutová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 2.39
21 Stella VyskočilováStella Vyskočilová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.37
22 Simona ŽákováSimona Žáková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 2.28
23 Lucie StrmiskováLucie Strmisková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 2.27
24 Lenka OstratickáLenka Ostratická
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 PB 2.26
25 Markéta BrankovskáMarkéta Brankovská
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 2.26
26 Lina KönigLina König
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 2.25
27 Sabina KiclováSabina Kiclová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 2.17
28 Barbora HRONÍČKOVÁBarbora HRONÍČKOVÁ
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 2.16
29 Ema SieglováEma Sieglová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 2.14
31 Jůlie PavliňákováJůlie Pavliňáková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 2.02
32 Karolína BlažkováKarolína Blažková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 2.02
33 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 PB 1.96
34 Evelyna FraňkováEvelyna Fraňková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 1.81
35 Ema ŠlancarováEma Šlancarová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 1.78
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(út, 7.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HelešicováKlára Helešicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 PB 3.73
2 Tamara MankTamara Mank
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 PB 3.67
3 Zora PotůčkováZora Potůčková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 PB 3.54
4 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 PB 3.50
5 Tereza BažantováTereza Bažantová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 PB 3.38
6 Lea FraňkováLea Fraňková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 PB 3.35
7 Tereza UhrováTereza Uhrová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 PB 3.33
8 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 PB 3.15
9 Hana ValentováHana Valentová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 PB 3.13
10 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 PB 3.08
11 Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
11 PB 3.06
12 Lucie DivokáLucie Divoká
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
11 PB 3.06
13 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 PB 3.00
14 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 PB 2.99
15 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 PB 2.99
16 Alžběta VaculíkováAlžběta Vaculíková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 PB 2.88
17 Karolína MasekKarolína Masek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 PB 2.70
18 Julie SvobodováJulie Svobodová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 PB 2.61
19 Karla KvasnovskáKarla Kvasnovská
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
11 PB 2.55
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 7.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek ZajícRadek Zajíc
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 36.60
2 Sebastian ŠálekSebastian Šálek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 32.13
3 Filip RožekFilip Rožek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 31.59
4 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 PB 30.16
5 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 24.69
6 Jakub JurašJakub Juraš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 23.84
7 Tobias TručkaTobias Tručka
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 23.40
8 Lukáš PešlLukáš Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 22.54
9 Kryštof HortKryštof Hort
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 20.30
10 Filip PerútkaFilip Perútka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 20.06
11 Lukáš VlasákLukáš Vlasák
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 PB 19.71
12 Filip RežňákFilip Režňák
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 18.74
13 Petr StöhrPetr Stöhr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 18.10
14 Josef StávekJosef Stávek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 16.35
15 Šimon PlchútŠimon Plchút
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 16.04
16 Ondřej KnapekOndřej Knapek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 15.67
17 Šimon SejákŠimon Seják
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 15.22
18 Vojtěch RotterVojtěch Rotter
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 15.00
19 Daniel ČutaDaniel Čuta
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 13.24
20 Radek DenemarkRadek Denemark
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 12.98
21 Jakub NavrátilJakub Navrátil
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 12.74
22 Šimon KantorŠimon Kantor
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 12.57
23 Sebastián SevskýSebastián Sevský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 12.27
24 Jakub BeranJakub Beran
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 11.78
25 Patrik HuszárPatrik Huszár
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 10.33
26 Tomáš JulínekTomáš Julínek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 08.05
27 Jakub SchwarzJakub Schwarz
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 06.41
28 Matyáš StrieglerMatyáš Striegler
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 03.17
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 7.6.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel KosSamuel Kos
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 6 PB 34.38
2 Karel MacekKarel Macek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 8 PB 31.29
3 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 9 PB 25.91
4 Ondřej BalgaOndřej Balga
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 1 PB 25.85
5 Stanislav PuzrlaStanislav Puzrla
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 11 PB 24.38
6 Michal SítekMichal Sítek
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 13 PB 23.76
7 Dominik CvrčekDominik Cvrček
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 3 PB 23.36
8 Matěj ProšekMatěj Prošek
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 10 PB 20.87
9 Anthony WeinerAnthony Weiner
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 14 PB 20.81
10 Matyáš KočicaMatyáš Kočica
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 5 PB 18.07
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 7.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Edita BouchnerováEdita Bouchnerová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 18.98
2 Bibiana LétalováBibiana Létalová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 18.00
3 Leontýna OsičkováLeontýna Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 14.67
4 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
14 PB 14.31
5 Sofie BabáčkováSofie Babáčková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 14.15
6 Karolína RelichováKarolína Relichová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 13.62
7 Alžběta ŠutorováAlžběta Šutorová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
14 PB 12.59
8 Karolína BlažkováKarolína Blažková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 12.55
9 Miriam MitvalskáMiriam Mitvalská
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 PB 12.45
10 Kristýna SevskáKristýna Sevská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 12.01
11 Natálie ČutováNatálie Čutová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 11.92
12 Stela GrůzováStela Grůzová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 11.39
13 Viola SvačinováViola Svačinová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 11.01
14 Lilen NovakovaLilen Novakova
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 PB 10.64
15 Simona ŽákováSimona Žáková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 10.60
16 Barbora HRONÍČKOVÁBarbora HRONÍČKOVÁ
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
14 PB 10.11
17 Lucie StrmiskováLucie Strmisková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 09.82
18 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 09.54
19 Tamara TomiczkováTamara Tomiczková
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
13 PB 08.90
20 Adriana DřímalováAdriana Dřímalová
TJ Lokomotiva BreclavTJ Lokomotiva Breclav
14 PB 08.74
21 Ema ŠlancarováEma Šlancarová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
14 PB 07.80
22 Ema SieglováEma Sieglová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
15 PB 07.73
23 Jůlie PavliňákováJůlie Pavliňáková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
13 PB 07.40
24 Lina KönigLina König
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
16 PB 05.88
25 Sabina KiclováSabina Kiclová
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
13 PB 05.85
Celkem 25 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 7.6.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zora PotůčkováZora Potůčková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 PB 27.72
2 Justýna MikolášováJustýna Mikolášová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
12 PB 26.35
3 Alžběta VaculíkováAlžběta Vaculíková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
11 PB 24.47
4 Tereza UhrováTereza Uhrová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 PB 24.08
5 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 PB 23.61
6 Klára HelešicováKlára Helešicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 PB 23.06
7 Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová
AKR Atletika Moravská Nová VesAKR Atletika Moravská Nová Ves
11 PB 19.85
8 Tamara MankTamara Mank
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 PB 19.17
9 Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 PB 17.49
10 Tereza BažantováTereza Bažantová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 PB 16.24
11 Lea FraňkováLea Fraňková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 PB 15.76
12 Julie SvobodováJulie Svobodová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 PB 15.33
13 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
12 PB 14.65
14 Kristýna KopečkováKristýna Kopečková
Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s.
12 PB 13.70
Celkem 14 závodníků