Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Olympiáda hustopečských škol

Hustopeče (22. 6. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 22.6.2022 - 09:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim NěmečekRadim Němeček 07 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 4 07.83
2 Adam PaštikaAdam Paštika 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 08.23
3 Matěj UrbánekMatěj Urbánek 07 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 6 08.36
4 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 08.40
5 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 5 08.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 22.6.2022 - 09:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max BlinkaMax Blinka 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 4 07.87
2 Oliver ListOliver List 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2 08.14
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 08.23
4 Daniel KrišpínDaniel Krišpín 08 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 3 08.40
5 Vlastimil TrunečekVlastimil Truneček 07 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 6 09.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim NěmečekRadim Němeček 07 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 4 07.83
2 Max BlinkaMax Blinka 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 4 07.87
3 Oliver ListOliver List 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2 08.14
4 Adam PaštikaAdam Paštika 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 08.23
4 Vít KrůzaVít Krůza 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 08.23
6 Matěj UrbánekMatěj Urbánek 07 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 6 08.36
7 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 08.40
7 Daniel KrišpínDaniel Krišpín 08 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 3 08.40
9 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 5 08.53
10 Vlastimil TrunečekVlastimil Truneček 07 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 6 09.08

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.6.2022 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim NěmečekRadim Němeček 07 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna SB 07.82
2 Max BlinkaMax Blinka 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 07.89
3 Oliver ListOliver List 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice SB 07.97
4 Vít KrůzaVít Krůza 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského SB 08.13
5 Adam PaštikaAdam Paštika 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského SB 08.15
6 Matěj UrbánekMatěj Urbánek 07 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní SB 08.27
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.6.2022 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BajcarAdam Bajcar 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 07.97
2 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského SB 08.28
3 José Armando RůžičkaJosé Armando Růžička 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského SB 08.73
4 Viktor StehlíkViktor Stehlík 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského SB 08.73
5 Stanislav SokolStanislav Sokol 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 08.74
6 Daniel TomanDaniel Toman 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 10.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 22.6.2022 - 08:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SokolStanislav Sokol 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2 08.72
2 Michal NekvapilMichal Nekvapil 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 5 09.01
3 Lukáš HranickýLukáš Hranický 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 3 09.07
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 10 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 6 09.70
5 Maroš BachratýMaroš Bachratý 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 4 10.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 22.6.2022 - 08:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BajcarAdam Bajcar 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 4 07.90
2 José Armando RůžičkaJosé Armando Růžička 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 6 08.81
3 Michal BrzobohatýMichal Brzobohatý 09 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 3 09.16
4 Dominik KováčDominik Kováč 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 5 09.32
5 Patrik KrulišPatrik Kruliš 10 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 2 10.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 22.6.2022 - 08:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 08.82
2 Viktor StehlíkViktor Stehlík 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 6 08.87
3 Daniel TomanDaniel Toman 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 1 08.96
4 Petr LangPetr Lang 09 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 2 08.99
5 Šimon BobekŠimon Bobek 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 4 09.62
6 Radim KapečkaRadim Kapečka 10 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 3 10.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BajcarAdam Bajcar 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 4 07.90
2 Stanislav SokolStanislav Sokol 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2 08.72
3 José Armando RůžičkaJosé Armando Růžička 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 6 08.81
4 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 08.82
5 Viktor StehlíkViktor Stehlík 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 6 08.87
6 Daniel TomanDaniel Toman 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 1 08.96
7 Petr LangPetr Lang 09 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 2 08.99
8 Michal NekvapilMichal Nekvapil 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 5 09.01
9 Lukáš HranickýLukáš Hranický 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 3 09.07
10 Michal BrzobohatýMichal Brzobohatý 09 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 3 09.16
11 Dominik KováčDominik Kováč 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 5 09.32
12 Šimon BobekŠimon Bobek 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 4 09.62
13 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 10 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 6 09.70
14 Maroš BachratýMaroš Bachratý 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 4 10.31
15 Patrik KrulišPatrik Kruliš 10 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 2 10.33
16 Radim KapečkaRadim Kapečka 10 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 3 10.69

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 22.6.2022 - 09:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice 3 08.08
2 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 08.58
3 Sára ŠebestováSára Šebestová 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2 09.39
4 Eva KrajčírováEva Krajčírová 08 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 4 09.56
5 Anna ŠpačkováAnna Špačková 07 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 6 09.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 22.6.2022 - 09:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 4 08.55
2 Amálie VrbováAmálie Vrbová 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 2 09.25
3 Zuzana MatějíčkováZuzana Matějíčková 07 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice 3 09.34
4 Ema PažebřuchováEma Pažebřuchová 07 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 5 09.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice 3 08.08
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 4 08.55
3 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 08.58
4 Amálie VrbováAmálie Vrbová 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 2 09.25
5 Zuzana MatějíčkováZuzana Matějíčková 07 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice 3 09.34
6 Sára ŠebestováSára Šebestová 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2 09.39
7 Eva KrajčírováEva Krajčírová 08 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 4 09.56
8 Ema PažebřuchováEma Pažebřuchová 07 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 5 09.57
9 Anna ŠpačkováAnna Špačková 07 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 6 09.62

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.6.2022 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice SB 08.07
2 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského SB 08.39
3 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní SB 08.41
4 Zuzana MatějíčkováZuzana Matějíčková 07 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice SB 09.11
5 Amálie VrbováAmálie Vrbová 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní SB 09.20
6 Sára ŠebestováSára Šebestová 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského SB 09.33
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.6.2022 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra SmutnáAlexandra Smutná 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna SB 08.76
2 Dominika MrázováDominika Mrázová 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče SB 09.29
3 Bára KapustováBára Kapustová 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského SB 09.30
4 Elise ŠpačkováElise Špačková 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče SB 09.50
5 Sofie KratochvílováSofie Kratochvílová 10 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče SB 09.51
6 Nela SkočkováNela Skočková 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 09.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 22.6.2022 - 08:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra SmutnáAlexandra Smutná 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 2 08.94
2 Dominika MrázováDominika Mrázová 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3 09.42
3= Nela SkočkováNela Skočková 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 5 09.55
3= Elise ŠpačkováElise Špačková 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 6 09.55
5 Martina MajerníkováMartina Majerníková 10 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 4 09.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 22.6.2022 - 08:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára KapustováBára Kapustová 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 09.41
2 Sofie KratochvílováSofie Kratochvílová 10 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 09.54
3 Beáta PacasováBeáta Pacasová 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 6 09.94
4 Adéla DohnálkováAdéla Dohnálková 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 10.07
5 Patricie UrbanováPatricie Urbanová 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 1 10.09
6 Nicol DianiNicol Diani 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 4 10.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra SmutnáAlexandra Smutná 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 2 08.94
2 Bára KapustováBára Kapustová 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 09.41
3 Dominika MrázováDominika Mrázová 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3 09.42
4 Sofie KratochvílováSofie Kratochvílová 10 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 09.54
5 Nela SkočkováNela Skočková 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 5 09.55
5 Elise ŠpačkováElise Špačková 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 6 09.55
7 Martina MajerníkováMartina Majerníková 10 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 4 09.58
8 Beáta PacasováBeáta Pacasová 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 6 09.94
9 Adéla DohnálkováAdéla Dohnálková 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 10.07
10 Patricie UrbanováPatricie Urbanová 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 1 10.09
11 Nicol DianiNicol Diani 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 4 10.19

300 m - Žáci

(st, 22.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KrišpínDaniel Krišpín 08 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 44.11
2 Vít KrůzaVít Krůza 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 44.43
3 Max BlinkaMax Blinka 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 45.62
4 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 52.87
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán OprchalŠtěpán Oprchal 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 1 52.41
2 Daniel HanákDaniel Hanák 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 2 60.01
3 Daniel TomanDaniel Toman 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 4 63.35
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SokolStanislav Sokol 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 1 48.73
2 Jiří FeitelJiří Feitel 10 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 55.47
3 Patrik KrulišPatrik Kruliš 10 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 3 59.71
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SoučekŠtěpán Souček 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 1 48.55
2 Michal NekvapilMichal Nekvapil 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2 48.66
3 José Armando RůžičkaJosé Armando Růžička 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 51.14
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SoučekŠtěpán Souček 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 1 48.55
2 Michal NekvapilMichal Nekvapil 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2 48.66
3 Stanislav SokolStanislav Sokol 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 1 48.73
4 José Armando RůžičkaJosé Armando Růžička 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 51.14
5 Štěpán OprchalŠtěpán Oprchal 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 1 52.41
6 Jiří FeitelJiří Feitel 10 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 55.47
7 Patrik KrulišPatrik Kruliš 10 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 3 59.71
8 Daniel HanákDaniel Hanák 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 2 60.01
9 Daniel TomanDaniel Toman 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 4 63.35

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice 1 45.08
2 Hana StrakováHana Straková 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 4 57.34
3 Martina KnoflíčkováMartina Knoflíčková 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 58.33
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 3 47.09
2 Šárka NovákováŠárka Nováková 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 4 54.47
3 Nikola BažantováNikola Bažantová 08 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2 55.61
4 Nataly KrňávkováNataly Krňávková 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 1 56.29
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena BiohdálkováAlena Biohdálková 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2 48.90
2 Adriana JedličkováAdriana Jedličková 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 1 50.57
3 Anna FejfušováAnna Fejfušová 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3 54.00
4 Sára ŠebestováSára Šebestová 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 4 56.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice 1 45.08
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 3 47.09
3 Alena BiohdálkováAlena Biohdálková 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2 48.90
4 Adriana JedličkováAdriana Jedličková 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 1 50.57
5 Anna FejfušováAnna Fejfušová 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3 54.00
6 Šárka NovákováŠárka Nováková 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 4 54.47
7 Nikola BažantováNikola Bažantová 08 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2 55.61
8 Sára ŠebestováSára Šebestová 08 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 4 56.02
9 Nataly KrňávkováNataly Krňávková 08 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 1 56.29
10 Hana StrakováHana Straková 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 4 57.34
11 Martina KnoflíčkováMartina Knoflíčková 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 58.33

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol HanákováNikol Hanáková 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3 49.44
2 Beata FrýbertováBeata Frýbertová 10 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 52.55
3 Martina MajerníkováMartina Majerníková 10 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 1 54.43
4 Patricie UrbanováPatricie Urbanová 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 4 56.46
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie MachalováViktorie Machalová 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 1 51.84
2 Adéla DohnálkováAdéla Dohnálková 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 57.69
3 Dominika BlinkováDominika Blinková 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2 59.92
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol HanákováNikol Hanáková 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3 49.44
2 Viktorie MachalováViktorie Machalová 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 1 51.84
3 Beata FrýbertováBeata Frýbertová 10 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2 52.55
4 Martina MajerníkováMartina Majerníková 10 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 1 54.43
5 Patricie UrbanováPatricie Urbanová 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 4 56.46
6 Adéla DohnálkováAdéla Dohnálková 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 57.69
7 Dominika BlinkováDominika Blinková 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2 59.92

800 m - Žáci

(st, 22.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš DufekTomáš Dufek 08 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2:23.72
2 Tadeáš MachalaTadeáš Machala 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2:25.86
3 Martin FurchMartin Furch 07 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2:29.83
4 Filip VojtěšekFilip Vojtěšek 08 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 2:45.09
5 Ondřej KovaříkOndřej Kovařík 08 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 3:31.58
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam BabáčekAdam Babáček 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2:35.78
2 Viktor StehlíkViktor Stehlík 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2:37.06
3 Maroš BachratýMaroš Bachratý 09 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 2:41.66
4 Lukáš HranickýLukáš Hranický 09 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 3:07.22
5 Ondřej KrybusOndřej Krybus 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 3:13.77
6 Jan ValihrachJan Valihrach 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 3:14.65
Tobiáš VlkTobiáš Vlk 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 22.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola SeďováNikola Seďová 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2:44.42
2 Lenka OdvářkováLenka Odvářková 07 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3:10.32
3 Adéla ŠkrabkováAdéla Škrabková 07 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 3:15.12
4 Lucie NekvasilováLucie Nekvasilová 08 ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 3:21.76
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie MachalováViktorie Machalová 09 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 2:53.06
2 Sofie KratochvílováSofie Kratochvílová 10 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3:10.87
3 Alexandra SmutnáAlexandra Smutná 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 3:12.03
4 Amélie KotyzováAmélie Kotyzová 09 Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 3:15.59
5 Bára KapustováBára Kapustová 09 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3:20.28
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Mix mladší žactvo

(st, 22.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bajcar, Sokol, Eliášová, Machalová Bajcar, Sokol, Eliášová, Machalová ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 57.01
2 Šebestová, Kapustová, Stehlík, Růžička Šebestová, Kapustová, Stehlík, Růžička ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 57.96
3 Bachratý, Bachratý, Hanáková, Mrázová Bachratý, Bachratý, Hanáková, Mrázová Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 58.82
4 Tesařová, Kováč, Mikulicová, Bobek Tesařová, Kováč, Mikulicová, Bobek Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 61.25
5 Majerníková, Skočková, Hranický, Serfözö Majerníková, Skočková, Hranický, Serfözö ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 62.92
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Mix starší žactvo

(st, 22.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Seďová, Pekaříková, Krůza, Paštika Seďová, Pekaříková, Krůza, Paštika ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 52.18
2 Dlapalová, Knapková, Hrdlička, Kopřiva Dlapalová, Knapková, Hrdlička, Kopřiva ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 53.00
3 Straka, Pažebřuchová, Kratochvílová, Němeček Straka, Pažebřuchová, Kratochvílová, Němeček Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna 55.23
4 Blinka, Stejskal, Špačková, Odvářková Blinka, Stejskal, Špačková, Odvářková Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 57.69
5 Stehlíková, Nekvasilová, Truneček, Janča Stehlíková, Nekvasilová, Truneček, Janča ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice 65.43
List, Štěpánek, Urbánková, Nováková List, Štěpánek, Urbánková, Nováková ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice DQ
Poznámky:
diskvalifikace dle TP24.7
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 22.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56
1 Matěj UrbánekMatěj Urbánek
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 PB 1.53 - - - - - o xxo o xxx
2 Josef FojtíkJosef Fojtík
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
07 PB 1.53 o o o o o xxo xxo o xxx
3 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
07 PB 1.45 o o o o o xxo xxx
4 Adam ŠtěpánekAdam Štěpánek
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
08 PB 1.40 - o o o o xxx
5= Adam PaštikaAdam Paštika
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 PB 1.40 o o o xo xxo xxx
5= David HuňařDavid Huňař
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
08 PB 1.40 o o xo o xxo xxx
7 Vlastimil TrunečekVlastimil Truneček
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
07 PB 1.20 o xx-
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,60 1,62
1 Adam BajcarAdam Bajcar
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 1.60 - - - o o o - o o xo o xxo xxx
2 Martin BachratýMartin Bachratý
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
09 PB 1.30 o o xo o xo xxx
3 Niklas KolegárNiklas Kolegár
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 1.20 o o o xxx
Jiří LukešJiří Lukeš
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
10 NM xxx
Denis SerfözöDenis Serfözö
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 22.6.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51
1 Nikola SeďováNikola Seďová
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 PB 1.48 - - - - - o o o xo xxx
2 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 PB 1.45 - - - - o o o xo xxx
3 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 PB 1.45 - - - - o o xxo xxo xxx
4 Nela UrbánkováNela Urbánková
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
08 PB 1.30 o o o o o xxx
5 Hana StrakováHana Straková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
08 PB 1.15 xxo xo xxx
6 Lucie NekvasilováLucie Nekvasilová
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
08 PB 1.10 xxo xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39
1 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 1.36 - - o o o o o o o xxx
2 Anna Sofie HavlíčkováAnna Sofie Havlíčková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 1.33 - - o o o o o xo xxx
3 Kateřina PelcováKateřina Pelcová
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 1.30 - - o o xo o xxo xxx
4 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
10 PB 1.25 - - o o xo xxo xxx
5 Nikol HanákováNikol Hanáková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
09 PB 1.25 - - o o xxo xxo xxx
6= Tereza StraškrábováTereza Straškrábová
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 1.20 - - o o xxo xxx
6= Bára KapustováBára Kapustová
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 1.20 - - o - xxo xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 22.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal HrdličkaMichal Hrdlička
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 PB 5.03 -
2 Richard KopřivaRichard Kopřiva
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 PB 4.86 -
3 Jakub SlanýJakub Slaný
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
07 PB 4.81 -
4 Jakub HerzánJakub Herzán
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 PB 4.58 -
5 Vít KrůzaVít Krůza
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
08 PB 4.54 -
6 Adam PaštikaAdam Paštika
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 PB 4.49 -
7 Adam ŠtěpánekAdam Štěpánek
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
08 PB 4.48 -
8 Daniel KrišpínDaniel Krišpín
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
08 PB 4.36 -
9 Šimon AdlerŠimon Adler
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
08 PB 3.32 -
10 Ján JančaJán Janča
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
07 PB 3.13 -
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 09:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BajcarAdam Bajcar
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 4.96 +1.5 m/s
2 José Armando RůžičkaJosé Armando Růžička
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 4.47 +1.4 m/s
3 Michal NekvapilMichal Nekvapil
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 4.14 +1.2 m/s
4 Viktor StehlíkViktor Stehlík
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 4.10 -1.2 m/s
5 Jiří FeitelJiří Feitel
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
10 PB 3.98 -0.8 m/s
MS Marek KovaříkMarek Kovařík
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 3.98 -0.8 m/s
7 Michal BrzobohatýMichal Brzobohatý
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
09 PB 3.84 -0.9 m/s
8 Jindřich FraněkJindřich Franěk
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
10 PB 3.80 +0.0 m/s
9 Denis SerfözöDenis Serfözö
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 3.75 +0.1 m/s
10 Stanislav VrbaStanislav Vrba
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
10 PB 3.58 +0.7 m/s
11 Štěpán SoučekŠtěpán Souček
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 3.57 -0.6 m/s
12 Ondřej KrybusOndřej Krybus
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 3.55 +0.9 m/s
13 Daniel TomanDaniel Toman
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 3.22 +0.4 m/s
14 Patrik KrulišPatrik Kruliš
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
10 PB 3.16 -1.0 m/s
15 Vítek ŠlichtaVítek Šlichta
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 3.14 -0.2 m/s
Dominik KováčDominik Kováč
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 NM +0.0 m/s
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 22.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola SeďováNikola Seďová
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 13 PB 4.70 +0.4 m/s -
2 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 11 PB 4.54 +1.5 m/s -
3 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 2 PB 4.52 +0.9 m/s -
4 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo
Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice
07 9 PB 4.07 +0.6 m/s -
5 Zuzana MatějíčkováZuzana Matějíčková
Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice
07 8 PB 3.98 +1.5 m/s -
6 Amálie VrbováAmálie Vrbová
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
08 18 PB 3.93 -0.9 m/s -
MS Natálie SáčkováNatálie Sáčková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
08 12 PB 3.73 -1.2 m/s -
8 Nela UrbánkováNela Urbánková
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
08 17 PB 3.70 -0.4 m/s -
9= Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
07 6 PB 3.56 +0.4 m/s -
9= Nikola BažantováNikola Bažantová
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
08 1 PB 3.56 +0.5 m/s -
11 Anna FejfušováAnna Fejfušová
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
08 PB 3.49 +0.8 m/s
12 Nataly KrňávkováNataly Krňávková
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
08 7 PB 3.29 +0.7 m/s -
13 Sára StehlíkováSára Stehlíková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
08 15 PB 3.26 -1.2 m/s -
14 Eva KrajčírováEva Krajčírová
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
08 5 PB 3.17 +0.1 m/s -
15 Hana StrakováHana Straková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
08 16 PB 3.13 +0.0 m/s -
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 09:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 3.95 +0.5 m/s
2 Dominika MrázováDominika Mrázová
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
09 PB 3.84 +0.2 m/s
3 Martina MajerníkováMartina Majerníková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
10 PB 3.77 -0.4 m/s
4 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
10 PB 3.59 +0.4 m/s
5 Gabriela KočíGabriela Kočí
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 3.50 +0.5 m/s
6 Viktorie MachalováViktorie Machalová
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 3.34 +1.2 m/s
7 Beáta PacasováBeáta Pacasová
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 3.30 +0.3 m/s
8 Nela SkočkováNela Skočková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 3.26 -0.2 m/s
9 Lenka OndrováLenka Ondrová
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 3.10 -1.2 m/s
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna Sofie HavlíčkováAnna Sofie Havlíčková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 09.36 -
2 Dominika MrázováDominika Mrázová
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
09 PB 08.84 -
3 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
10 PB 08.35 -
4 Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 08.03 -
5 Nela SkočkováNela Skočková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 07.62 -
6 Anna ŠlancarováAnna Šlancarová
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
10 PB 07.30 -
7 Elise ŠpačkováElise Špačková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
09 PB 06.42 -
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr LangPetr Lang
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
09 PB 09.13
2 Ondřej TeplýOndřej Teplý
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 08.95
3 Jan ZástěraJan Zástěra
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
10 PB 07.80
4 Radim KapečkaRadim Kapečka
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
10 PB 06.12
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 22.6.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 PB 09.34
2 Sára StehlíkováSára Stehlíková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
08 PB 06.87
3 Anna ŠpačkováAnna Špačková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
07 PB 05.95
4 Denisa MalhockáDenisa Malhocká
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 PB 05.91
5 Natálie SáčkováNatálie Sáčková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
08 PB 05.77
6 Martina KnoflíčkováMartina Knoflíčková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
08 PB 05.51
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 22.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver ListOliver List
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
07 PB 09.60
2 Miroslav ŠenkýřMiroslav Šenkýř
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
08 PB 08.65
3 Jan TančinecJan Tančinec
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
08 PB 08.42
4 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 PB 08.16
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 PB 07.96
6 Ján JančaJán Janča
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
07 PB 07.49
7 Matouš JandekMatouš Jandek
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
08 PB 07.43
8 Tomáš DufekTomáš Dufek
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
08 PB 07.37
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej SoldánOndřej Soldán
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
09 PB 56.63
2 Ondřej TeplýOndřej Teplý
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 50.35
3 Jan ZástěraJan Zástěra
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
10 PB 40.25
4 Ondřej KrybusOndřej Krybus
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 39.33
5 Denis SerfözöDenis Serfözö
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 34.68
6 Jan ValihrachJan Valihrach
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 34.16
7 Vítek ŠlichtaVítek Šlichta
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 33.85
8 Radim KapečkaRadim Kapečka
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
10 PB 32.34
9 Tobiáš VlkTobiáš Vlk
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 28.70
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 08:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠaškováTereza Šašková
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
09 PB 35.10
2 Natálie MikulicováNatálie Mikulicová
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
10 PB 30.10
3 Eliška TesařováEliška Tesařová
Základní škola Klobouky u BrnaZákladní škola Klobouky u Brna
10 PB 28.52
4 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
10 PB 28.18
5 Anna Sofie HavlíčkováAnna Sofie Havlíčková
ZŠ D.VěstoniceZŠ D.Věstonice
09 PB 27.23
6 Nikol HanákováNikol Hanáková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
09 PB 25.61
7 Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 24.59
8 Vendula PapežováVendula Papežová
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
09 PB 23.52
9 Alžběta KrušinováAlžběta Krušinová
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
09 PB 21.24
10 Adéla DohnálkováAdéla Dohnálková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
09 PB 17.87
Celkem 10 závodníků