Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody přípravek

České Budějovice (3. 6. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HorákMatěj Horák 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.78
2 Jan KopeckýJan Kopecký 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 11.25
3 Adam JandečkaAdam Jandečka 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.56
4 Lukáš DaněkLukáš Daněk 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 11.70
5 Jakub PlšekJakub Plšek 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 11.85
6 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 11.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZíkaLukáš Zíka 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 11.48
2 Ondřej KortišOndřej Kortiš 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.56
3 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 11.86
4 Štěpán BinědaŠtěpán Biněda 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 12.19
5 Jan ČejkaJan Čejka 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 13.96
6 Tomáš PíšaTomáš Píša 16 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 16.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HorákMatěj Horák 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.78
2 Jan KopeckýJan Kopecký 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 11.25
3 Lukáš ZíkaLukáš Zíka 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 11.48
4 Adam JandečkaAdam Jandečka 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.56
4 Ondřej KortišOndřej Kortiš 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.56
6 Lukáš DaněkLukáš Daněk 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 11.70
7 Jakub PlšekJakub Plšek 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 11.85
8 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 11.86
9 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 11.93
10 Štěpán BinědaŠtěpán Biněda 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 12.19
11 Jan ČejkaJan Čejka 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 13.96
12 Tomáš PíšaTomáš Píša 16 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 16.12

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 09.61
2 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 09.77
3 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 10.38
4 Jakub CsókaJakub Csóka 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 11.19
5 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 11.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 09.85
2 Karel VlásekKarel Vlásek 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.87
3 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 10.95
4 Vítek ŠandlVítek Šandl 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.91
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.69
2 Adam ČuřínAdam Čuřín 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.05
3 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.20
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 09.61
2 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 09.77
3 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 09.85
4 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 10.38
5 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.69
6 Karel VlásekKarel Vlásek 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.87
7 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 10.95
8 Adam ČuřínAdam Čuřín 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.05
9 Jakub CsókaJakub Csóka 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 11.19
10 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.20
11 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 11.52
12 Vítek ŠandlVítek Šandl 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.91

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.14
2 Kateřina SucháKateřina Suchá 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 10.81
3 Anna KysnarováAnna Kysnarová 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 10.83
4 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.91
5 Emma KrotkáEmma Krotká 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 11.01
6 Aneta ČejkováAneta Čejková 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 11.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 10.74
2 Edita BrejchováEdita Brejchová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 11.61
3 Aneta FrčkováAneta Frčková 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.72
4 Elen VláskováElen Vlásková 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 11.79
5 Rozálie KorandováRozálie Korandová 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 13.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie FormánkováSofie Formánková 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 11.58
2 Mia Ronia MilfaitMia Ronia Milfait 16 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.83
3 Anna ŠimečekAnna Šimeček 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 12.63
4 Kateřina HorákováKateřina Horáková 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 13.77
5 Markéta ČejkováMarkéta Čejková 19 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 25.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.14
2 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 10.74
3 Kateřina SucháKateřina Suchá 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 10.81
4 Anna KysnarováAnna Kysnarová 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 10.83
5 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.91
6 Emma KrotkáEmma Krotká 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 11.01
7 Aneta ČejkováAneta Čejková 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 11.08
8 Sofie FormánkováSofie Formánková 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 11.58
9 Edita BrejchováEdita Brejchová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 11.61
10 Aneta FrčkováAneta Frčková 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.72
11 Elen VláskováElen Vlásková 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 11.79
12 Mia Ronia MilfaitMia Ronia Milfait 16 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.83
13 Anna ŠimečekAnna Šimeček 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 12.63
14 Rozálie KorandováRozálie Korandová 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 13.11
15 Kateřina HorákováKateřina Horáková 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 13.77
16 Markéta ČejkováMarkéta Čejková 19 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 25.78

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 09.63
2 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 09.78
3 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.92
4 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 10.06
5 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 10.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 10.23
2 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 10.40
3 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10.77
4 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.29
5 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 11.33
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.42
2 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.04
3 Michaela ČápováMichaela Čápová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.31
4 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.06
MS Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 09.53
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.99
2 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.36
3 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.66
4 Nela SoukupováNela Soukupová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 10.67
5 Kateřina PrůchováKateřina Průchová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 10.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.42
2 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 09.53
3 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 09.63
4 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 09.78
5 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.92
6 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.99
7 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.04
8 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 10.06
9 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 10.23
10 Michaela ČápováMichaela Čápová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.31
11 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 10.36
11 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.36
13 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 10.40
14 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.66
15 Nela SoukupováNela Soukupová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 10.67
16 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10.77
17 Kateřina PrůchováKateřina Průchová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 10.98
18 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.06
19 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.29
20 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 11.33

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HorákMatěj Horák 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 27.06
2 Jan KopeckýJan Kopecký 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 28.38
3 Jakub PlšekJakub Plšek 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 28.91
4 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 29.56
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JandečkaAdam Jandečka 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 28.33
2 Lukáš ZíkaLukáš Zíka 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 28.67
3 Ondřej KortišOndřej Kortiš 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 29.39
4 Lukáš DaněkLukáš Daněk 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 30.91
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 30.16
2 Štěpán BinědaŠtěpán Biněda 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 35.10
3 Jan ČejkaJan Čejka 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 36.32
4 Tomáš PíšaTomáš Píša 16 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 44.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HorákMatěj Horák 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 27.06
2 Adam JandečkaAdam Jandečka 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 28.33
3 Jan KopeckýJan Kopecký 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 28.38
4 Lukáš ZíkaLukáš Zíka 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 28.67
5 Jakub PlšekJakub Plšek 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 28.91
6 Ondřej KortišOndřej Kortiš 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 29.39
7 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 29.56
8 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 30.16
9 Lukáš DaněkLukáš Daněk 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 30.91
10 Štěpán BinědaŠtěpán Biněda 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 35.10
11 Jan ČejkaJan Čejka 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 36.32
12 Tomáš PíšaTomáš Píša 16 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 44.64

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 23.62
2 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 24.60
3 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 28.99
4 Jakub CsókaJakub Csóka 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 29.51
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 24.10
2 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 26.52
3 Adam ČuřínAdam Čuřín 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 28.09
4 Vítek ŠandlVítek Šandl 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 29.28
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 25.15
2 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.63
3 Karel VlásekKarel Vlásek 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 25.75
4 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 27.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 23.62
2 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 24.10
3 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 24.60
4 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 25.15
5 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.63
6 Karel VlásekKarel Vlásek 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 25.75
7 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 26.52
8 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 27.57
9 Adam ČuřínAdam Čuřín 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 28.09
10 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 28.99
11 Vítek ŠandlVítek Šandl 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 29.28
12 Jakub CsókaJakub Csóka 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 29.51

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.95
2 Kateřina SucháKateřina Suchá 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 26.52
3 Aneta ČejkováAneta Čejková 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 27.38
4 Emma KrotkáEmma Krotká 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 27.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 26.18
2 Anna KysnarováAnna Kysnarová 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 26.76
3 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 27.61
4 Edita BrejchováEdita Brejchová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 28.85
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie FormánkováSofie Formánková 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 28.19
2 Aneta FrčkováAneta Frčková 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 29.72
3 Elen VláskováElen Vlásková 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 30.05
4 Anna ŠimečekAnna Šimeček 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 33.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia Ronia MilfaitMia Ronia Milfait 16 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 30.30
2 Rozálie KorandováRozálie Korandová 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 33.46
3 Kateřina HorákováKateřina Horáková 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 35.43
4 Markéta ČejkováMarkéta Čejková 19 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 73.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.95
2 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 26.18
3 Kateřina SucháKateřina Suchá 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 26.52
4 Anna KysnarováAnna Kysnarová 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 26.76
5 Aneta ČejkováAneta Čejková 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 27.38
6 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 27.61
7 Emma KrotkáEmma Krotká 13 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 27.85
8 Sofie FormánkováSofie Formánková 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 28.19
9 Edita BrejchováEdita Brejchová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 28.85
10 Aneta FrčkováAneta Frčková 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 29.72
11 Elen VláskováElen Vlásková 14 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 30.05
12 Mia Ronia MilfaitMia Ronia Milfait 16 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 30.30
13 Anna ŠimečekAnna Šimeček 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 33.08
14 Rozálie KorandováRozálie Korandová 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 33.46
15 Kateřina HorákováKateřina Horáková 15 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 35.43
16 Markéta ČejkováMarkéta Čejková 19 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 73.07

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 23.53
2 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 24.74
3 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 24.98
4 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 26.29
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.19
2 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 24.45
3 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 25.52
MS Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 24.85
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.84
1= Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 24.84
3 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 26.35
4 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 27.90
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.73
2 Michaela ČápováMichaela Čápová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 26.89
3 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 27.76
4 Kateřina PrůchováKateřina Průchová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 28.15
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 24.43
2 Nela SoukupováNela Soukupová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 26.94
3 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 27.82
4 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 30.24
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 23.53
2 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.19
3 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 24.43
4 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 24.45
5 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 24.74
6 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.84
6 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 24.84
8 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 24.85
9 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 24.98
10 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 25.52
11 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.73
12 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 26.29
13 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 26.35
14 Michaela ČápováMichaela Čápová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 26.89
15 Nela SoukupováNela Soukupová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 26.94
16 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 27.76
17 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 27.82
18 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 27.90
19 Kateřina PrůchováKateřina Průchová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 28.15
20 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 30.24

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 3.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj HorákMatěj Horák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 4 PB 06.61 06.60 05.97 06.61 6.61
2 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 7 PB 04.88 04.88 04.71 04.88 4.88
3 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 12 PB 04.66 04.66 x 03.25 4.66
4 Adam JandečkaAdam Jandečka
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 5 PB 04.61 04.44 04.31 04.61 4.61
5 Lukáš ZíkaLukáš Zíka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 11 PB 04.53 04.42 03.56 04.53 4.53
6 Pavel KalamárPavel Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 6 PB 04.20 04.20 03.68 03.96 4.20
7 Jan ČejkaJan Čejka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 2 PB 03.76 03.14 03.76 03.10 3.76
8 Lukáš DaněkLukáš Daněk
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 3 PB 03.66 03.66 03.29 03.12 3.66
9 Ondřej KortišOndřej Kortiš
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 8 PB 03.60 03.30 02.92 03.60 3.60
10 Jakub PlšekJakub Plšek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 10 PB 03.59 02.48 03.30 03.59 3.59
11 Štěpán BinědaŠtěpán Biněda
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 1 PB 02.64 02.64 02.14 02.10 2.64
12 Tomáš PíšaTomáš Píša
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
16 9 PB 02.26 02.26 02.18 2.26
Celkem 12 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(pá, 3.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 4 PB 09.60 08.60 09.60 09.21 9.60
2 Tomáš ZíkaTomáš Zíka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 10 PB 08.01 08.01 07.51 07.97 8.01 07.97
3 Marek MlezivaMarek Mleziva
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 12 PB 08.00 08.00 07.44 07.69 8.00
4 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 11 PB 06.71 x 06.59 06.71 6.71
5 Martin KalamárMartin Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 9 PB 06.65 06.19 06.36 06.65 6.65
6 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 8 PB 06.61 06.61 06.29 05.72 6.61
7 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 3 PB 06.33 05.59 06.33 x 6.33
8 Adam ČuřínAdam Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 2 PB 06.14 05.44 06.14 05.54 6.14
9 Karel VlásekKarel Vlásek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 6 PB 06.02 05.80 06.02 05.91 6.02
10 Jakub CsókaJakub Csóka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 7 PB 05.59 05.59 05.50 05.16 5.59
11 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1 PB 05.23 05.20 05.23 05.20 5.23
12 Vítek ŠandlVítek Šandl
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 5 PB 04.96 04.36 04.96 04.28 4.96
Celkem 12 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 3.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna VolemanováAnna Volemanová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 15 PB 07.10 06.75 07.10 06.85 7.10
2 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
13 9 PB 06.50 05.65 06.50 06.30 6.50
3 Edita BrejchováEdita Brejchová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 1 PB 05.08 05.08 05.05 04.75 5.08
4 Alžběta PaterováAlžběta Paterová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 11 PB 04.95 04.65 04.95 04.85 4.95
5 Sofie FormánkováSofie Formánková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 3 PB 04.75 04.75 04.73 04.30 4.75
6 Emma KrotkáEmma Krotká
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 7 PB 04.75 04.10 04.75 03.60 4.75
7 Kateřina SucháKateřina Suchá
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 12 PB 04.35 04.35 04.05 04.35 4.35
8 Anna KysnarováAnna Kysnarová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 8 PB 04.35 03.70 03.60 04.35 4.35
9 Anna ŠimečekAnna Šimeček
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 13 PB 04.25 04.25 03.80 04.00 4.25
10 Elen VláskováElen Vlásková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 14 PB 04.05 04.05 03.50 03.25 4.05
11 Aneta ČejkováAneta Čejková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 16 03.90 03.30 03.45 03.90 3.90
12 Mia Ronia MilfaitMia Ronia Milfait
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
16 10 PB 03.40 02.65 03.40 03.00 3.40
13 Kateřina HorákováKateřina Horáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 5 PB 03.40 02.80 02.90 03.40 3.40
14 Aneta FrčkováAneta Frčková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 4 PB 03.20 03.15 03.20 02.15 3.20
15 Rozálie KorandováRozálie Korandová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 6 PB 02.35 02.35 02.00 02.35 2.35
16 Markéta ČejkováMarkéta Čejková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
19 2 PB 01.01 00.90 00.90 01.01 1.01
Celkem 16 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(pá, 3.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka FraňkováAnežka Fraňková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 20 08.50 07.85 08.25 08.50 8.50
2 Aisha HemalováAisha Hemalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 7 PB 08.20 08.10 08.20 08.05 8.20
3 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 19 08.00 07.50 07.65 08.00 8.00
4 Kateřina ZochováKateřina Zochová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 6 PB 08.00 07.65 07.40 08.00 8.00
5 Anna PaterováAnna Paterová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 9 PB 07.05 06.65 07.05 06.05 7.05
6 Lucie ChylíkováLucie Chylíková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 17 PB 07.00 07.00 06.35 06.90 7.00
7 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 13 PB 06.95 06.95 06.55 05.10 6.95
8 Hedvika StaráHedvika Stará
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 10 PB 06.85 06.55 06.50 06.85 6.85
9 Michaela ČápováMichaela Čápová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1 PB 06.25 05.95 06.00 06.25 6.25
10 Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 16 PB 06.05 05.95 06.05 06.00 6.05
11 Alena NerudováAlena Nerudová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 3 PB 05.90 05.70 05.90 05.55 5.90
12 Veronika BlažkováVeronika Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 18 05.55 05.15 05.55 05.15 5.55
13 Sofie TrachtováSofie Trachtová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 12 PB 05.55 05.55 04.35 04.55 5.55
14 Nela SoukupováNela Soukupová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 5 PB 05.40 05.30 05.40 05.10 5.40
15 Kateřina PrůchováKateřina Průchová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 4 PB 05.40 05.40 05.05 x 5.40
16 Jana MichnováJana Michnová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 14 05.15 05.15 04.55 04.15 5.15
17 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 15 04.95 04.95 04.90 04.60 4.95
18 Linda KernerováLinda Kernerová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 8 PB 04.75 04.75 04.10 03.80 4.75
19 Ema SolnařováEma Solnařová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 11 PB 04.70 04.60 04.40 04.70 4.70
MS Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 2 PB 11.20 10.50 10.80 11.20 11.20
Celkem 20 závodníků