Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen

Český Brod (29. 5. 2022)

skok daleký - Muži

(ne, 29.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 12 5.74 +0.9 m/s 11.00
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 14 5.62 +0.0 m/s 9.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 9 PB 5.54 +0.0 m/s 8.00
4 Matěj JungMatěj Jung
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 13 5.52 +0.0 m/s 7.00
5 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 10 5.21 +0.2 m/s 6.00
6 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 8 SB 5.13 +0.9 m/s 5.00
7 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 11 4.80 +0.0 m/s 4.00
8 Šimon SojkaŠimon Sojka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3 PB 4.79 -0.5 m/s 3.00
9 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 7 4.01 +1.1 m/s 2.00
10 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 4.00 +0.0 m/s 1.00
11 7 Miroslav HofbauerMiroslav Hofbauer
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
76 2 PB 3.66 +0.0 m/s
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 29.5.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 PB 5.07 +0.0 m/s 11.00
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 19 PB 4.91 +0.6 m/s 9.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 22 4.67 +0.4 m/s 8.00
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 21 4.59 +0.0 m/s 7.00
5 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 20 4.49 +0.0 m/s 6.00
6 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 12 SB 4.49 +0.5 m/s 5.00
7 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 PB 4.48 +1.5 m/s 4.00
8 Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 16 PB 4.43 +0.0 m/s 3.00
9 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 8 SB 4.29 +0.0 m/s 2.00
10 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 SB 4.24 +0.0 m/s 1.00
11 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 13 4.23 +0.0 m/s
12 Mariana TinkováMariana Tinková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 14 4.18 +0.0 m/s
13 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 18 4.12 +0.0 m/s
14 Dita AntošováDita Antošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 17 4.12 +0.0 m/s
15 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 15 3.94 +0.8 m/s
16 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3 PB 3.87 +0.7 m/s
17 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 11 3.81 +0.0 m/s
18 Petra NěmcováPetra Němcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 5 PB 3.64 +0.0 m/s
19 Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 2 SB 3.58 +1.0 m/s
20 Lucie MutinskáLucie Mutinská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
99 4 PB 3.53 +0.8 m/s
21 Kristina StrakováKristina Straková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 SB 3.51 +0.0 m/s
22 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 10 3.17 +0.0 m/s
Celkem 22 závodníků