Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody

Praha - Juliska (6. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 6.6.2022) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 08.15 517.00
2 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.37 457.00
3 Demčenko Daniel GasiúnasDemčenko Daniel Gasiúnas 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.48 428.00
4 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.62 393.00
MS František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.13
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 6.6.2022) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 08.25 489.00
2 Nikola KneževićNikola Knežević 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.70 374.00
3 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.73 366.00
4 Martin LukešMartin Lukeš 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 09.44 214.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 6.6.2022) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.31 755.00
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 08.35 744.00
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.48 706.00
4 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.58 678.00
5 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.59 676.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 6.6.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.38 735.00
2 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 08.62 667.00
3 Klára KohoutováKlára Kohoutová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.24 506.00
MS Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.25
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 6.6.2022) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hubert HlavsaHubert Hlavsa 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.24
2 Adam KlimešAdam Klimeš 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.47
3 Tobias ČervinkaTobias Červinka 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.71
4 Tomáš ŠvejcarTomáš Švejcar 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.96
5 Teodor ŽeníšekTeodor Ženíšek 15 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.74
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 6.6.2022) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MatyáskoMatouš Matyásko 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.96
2 Patrik RyšánekPatrik Ryšánek 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.05
3 Daniel SteffalDaniel Steffal 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.14
4 Martin BukovskýMartin Bukovský 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.58
5 Albert RossiAlbert Rossi 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.70
6 Daniel EvanDaniel Evan 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.71
7 Kevin CermanKevin Cerman 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.29
8 Matyáš ZáhoraMatyáš Záhora 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.20
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 6.6.2022) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KalousekJan Kalousek 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.48
2 Kryštof Adam KotrbaKryštof Adam Kotrba 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.94
3 Jáchym RabasJáchym Rabas 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.14
4 Hugo KalhousHugo Kalhous 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.20
5 Metoděj VodenkaMetoděj Vodenka 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.44
6 Michal CveklMichal Cvekl 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.51
7 Tomáš KovářTomáš Kovář 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.85
8 Filip HuniovskýFilip Huniovský 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.87
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 6.6.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.13
2 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.48
3 Pavel HarazímPavel Harazím 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.58
4 Alex NovákAlex Novák 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.64
5 Martin ŠvejcarMartin Švejcar 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.77
6 David BukovskýDavid Bukovský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.88
7 David SzalbotDavid Szalbot 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.26
8 Štěpán ŽeníšekŠtěpán Ženíšek 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.44
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (po, 6.6.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ela ZdvihalováEla Zdvihalová 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.79
2 Eliška RadějováEliška Radějová 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.04
3 Nela KolarovaNela Kolarova 15 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.48
4 Eva FarářováEva Farářová 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.59
5 Alice DvořákováAlice Dvořáková 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.75
6 Eva VondruškováEva Vondrušková 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.96
7 Anna OpltováAnna Opltová 15 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.08
8 Anna PaxtromAnna Paxtrom 15 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.26
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 6.6.2022) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta DouchováAgáta Douchová 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.43
2 Nicolette JankůNicolette Janků 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.57
3 Sára KalouskováSára Kalousková 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.88
4 Ema BanýrováEma Banýrová 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.61
5 Viktorie PavlátkováViktorie Pavlátková 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.24
6 Emma GlajchováEmma Glajchová 14 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.43
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 6.6.2022) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.58
2 Anna ŽďánskáAnna Žďánská 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.78
3 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.85
4 Julie DřevníkováJulie Dřevníková 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.95
5 Eliška KlausováEliška Klausová 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.45
6 Amélie BláhováAmélie Bláhová 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.27
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 6.6.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena SzalbotováHelena Szalbotová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.56
2 Nora PaličkováNora Paličková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.93
3 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.10
4 Julia JanáčkováJulia Janáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.24
5 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.37
6 Julie PorubováJulie Porubová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.68
7 Emma EhrlichováEmma Ehrlichová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.94
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 6.6.2022) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.33
2 Ellen JankůEllen Janků 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.41
3 Adéla DouchováAdéla Douchová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.95
4 Anita PospíšilováAnita Pospíšilová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.27
5 Magdalena GregorováMagdalena Gregorová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.40
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 6.6.2022) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.50
2 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.83
3 Jasmina DrholcováJasmina Drholcová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.86
4 Veronika BartákováVeronika Bartáková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.94
5 Štěpánka JeřábkováŠtěpánka Jeřábková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.41
Poznámky:
Start z bloků.
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (po, 6.6.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:22.16 580.00
MS Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2:24.39
3 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:31.99 471.00
4 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:32.23 469.00
5 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:35.97 430.00
6 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:37.91 411.00
7 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:40.70 384.00
8 Filip KolářFilip Kolář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:47.22 324.00
9 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:47.24 323.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(po, 6.6.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:22.28 793.00
2 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:27.63 723.00
MS Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:28.67
4 Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:33.39 651.00
5 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:38.97 585.00
6 Anna MiterováAnna Miterová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:40.28 570.00
7 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:41.92 551.00
8 Amálie DoležalováAmálie Doležalová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:43.30 536.00
9 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:48.91 475.00
Celkem 9 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci

(po, 6.6.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gasiúnas Demčenko, Vajsejtl, Sadílek, Ďorď Gasiúnas Demčenko, Vajsejtl, Sadílek, Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:51.93
2 Dřevínek, Naxera, Hadač, Rákosník Dřevínek, Naxera, Hadač, Rákosník 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1:54.14
3 Hájek, Fajmon, Macoun, Zita Hájek, Fajmon, Macoun, Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:54.45
4 Měch, Rada, Janele, Moravec Měch, Rada, Janele, Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:57.68
5 Vacata, Kolář, Beníšek, Pokuta Vacata, Kolář, Beníšek, Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:01.13
6 Hrubý, Holman, Vondrášek, Novikov Hrubý, Holman, Vondrášek, Novikov 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:01.16
7 Tylich, Lukeš, Kotrba, Marášek Tylich, Lukeš, Kotrba, Marášek 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:04.79
8 Knežević, Sotona, Míka, Dostál Knežević, Sotona, Míka, Dostál 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:07.03
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně

(po, 6.6.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirková, Horáčková, Martinez, Králová Jirková, Horáčková, Martinez, Králová 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1:52.16
2 Prokešová, Petrová, Garayová, Veselá Prokešová, Petrová, Garayová, Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:52.46
3 Grabowská, Novotná, Bucková, Dobrá Grabowská, Novotná, Bucková, Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:53.77
4 Rychtaříková, Málková, Hesselink, Hamerníková Rychtaříková, Málková, Hesselink, Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:00.31
5 Bezděková, Čiberová, Dočkalová, Kopecká Bezděková, Čiberová, Dočkalová, Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:00.33
6 Svobodová, Pelusová, Jakešová, Andresová Svobodová, Pelusová, Jakešová, Andresová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:00.66
7 Příhodová, Talacková, Junaštíková, Daněčková Příhodová, Talacková, Junaštíková, Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:02.02
8 Kohoutová, Kedroňová, Miterová, Hývnarová Kohoutová, Kedroňová, Miterová, Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:03.54
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 6.6.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 1.56 434.00
2 Matěj MoravecMatěj Moravec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 1.50 389.00
3 Demčenko Daniel GasiúnasDemčenko Daniel Gasiúnas
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1.47 367.00
4 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 1.38 303.00
5= Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 1.35 283.00
5= Ondřej ZemekOndřej Zemek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 1.35 283.00
7 Vojtěch TylichVojtěch Tylich
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 1.32 263.00
8 Hugo HadačHugo Hadač
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 1.20 188.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 6.6.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 1.41 523.00
2 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 1.38 491.00
3 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
10 1.38 491.00
4 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 1.35 460.00
5 Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 1.35 460.00
6 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 1.32 429.00
7 Linda SvobodováLinda Svobodová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 1.32 429.00
8 Diana JirkováDiana Jirková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 1.24 350.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 6.6.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 53.62 339.00
2 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
10 50.76 314.00
3 Petr DušekPetr Dušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 50.72 314.00
4 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 49.47 303.00
5 Adam ŽacAdam Žac
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
10 48.22 293.00
6 Viktor BečkaViktor Bečka
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 41.30 235.00
7 Pavel RadaPavel Rada
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 39.79 222.00
8 Jan HolmanJan Holman
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 38.10 209.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 6.6.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 51.42 497.00
2 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 39.12 344.00
3 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 38.86 341.00
4 Sofie DaněčkováSofie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 38.84 341.00
5 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 37.12 320.00
6 Valerie TylichováValerie Tylichová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 36.27 310.00
7 Agáta MálkováAgáta Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 33.97 282.00
8 Ester KedroňováEster Kedroňová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 31.68 255.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2539
2 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2470
3 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2433
4 TJ Dukla Praha A TJ Dukla Praha A 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2344
5 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2304
6 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2283
7 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2173
8 TJ Dukla Praha B TJ Dukla Praha B 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 1831
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3537
2 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3510
3 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3436
4 TJ Dukla Praha A TJ Dukla Praha A 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3241
5 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3213
6 TJ Dukla Praha B TJ Dukla Praha B 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3048
7 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3006
8 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2852
Celkem 8 závodníků