Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hášův běh

Moravský Beroun (20. 8. 2022)

200 m - Dorostenci

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KobakJakub Kobak 06 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 43.6
2 Daniel MikulkaDaniel Mikulka 05 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 48.2
Celkem 2 závodníků

200 m - Žáci

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 42.9
2 Jan VinohradníkJan Vinohradník 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 45.7
3 Daniel ŘezníčekDaniel Řezníček 07 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 47.6
4 Marek SázelMarek Sázel 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 48.3
5 Kamil PurKamil Pur 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 48.5
6 Jan KyselýJan Kyselý 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 49.1
7 Marek ZatloukalMarek Zatloukal 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 52.1
8 Marek ŽáčekMarek Žáček 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 53.5
9 Jakub VystrčilJakub Vystrčil 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 63.8
10 Petr FrančákPetr Frančák 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 83.6
Celkem 10 závodníků

200 m - Ml. žáci

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PurMartin Pur 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 56.2
2 Samuel ŘezníčekSamuel Řezníček 10 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 57.7
3 Marek BřezinaMarek Březina 09 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 58.2
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 48.2
2 Klára SlovákováKlára Slováková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 68.1
Celkem 2 závodníků

200 m - Žákyně

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 53.9
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 54.9
3 Veronika RožňákováVeronika Rožňáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 58.0
4 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 58.2
5 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 59.1
6 Jana StrakováJana Straková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 59.9
7 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 60.2
8 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 60.3
9 Petra ZahradníkováPetra Zahradníková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 61.1
10 Johanka MalinovskáJohanka Malinovská 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 63.7
11 Tereza ZálešákováTereza Zálešáková 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 64.7
Celkem 11 závodníků

200 m - Ml. žákyně

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HojgrováAdriana Hojgrová 09 BřidličnáBřidličná 53.9
2 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 55.0
3 Natálie BortlováNatálie Bortlová 09 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 57.4
4 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 60.3
5 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 64.7
6 Neiry Tess NovakNeiry Tess Novak 10 BřidličnáBřidličná 68.1
7 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 69.0
8 Vendula ZálešákováVendula Zálešáková 09 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 78.8
9 Andrea JílkováAndrea Jílková 10 PříchozíPříchozí 85.9
Celkem 9 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef SlintákJosef Slinták 13 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 66.2
2 Vojtěch ZatloukalVojtěch Zatloukal 13 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 69.2
3 Vladimír KubištaVladimír Kubišta 15 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 80.1
4 Ivan HlembaiIvan Hlembai 13 PříchozíPříchozí 80.9
5 Josef ZaoralJosef Zaoral 13 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 81.3
6 Jiří PetříkJiří Petřík 15 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 86.1
7 Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček 15 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 86.3
8 Daniel MachalaDaniel Machala 15 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 88.0
9 Lukáš BortlLukáš Bortl 15 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 89.3
10 Pavel FrnkaPavel Frnka 16 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 97.8
11 Matyáš PohankaMatyáš Pohanka 18 PříchozíPříchozí 99.4
12 Jakub PetýrekJakub Petýrek 14 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 99.5
13 Jan, Miroslav OndrušíkJan, Miroslav Ondrušík 17 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 99.6
14 Matouš VlachMatouš Vlach 17 PříchozíPříchozí 99.7
15 Filip PetýrekFilip Petýrek 15 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 99.8
16 Radim ObšívačRadim Obšívač 19 PříchozíPříchozí 99.9
Celkem 16 závodníků

200 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 49.5
2 Radek HojgrRadek Hojgr 11 BřidličnáBřidličná 56.6
3 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 12 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 58.5
4 Daniel BřezinaDaniel Březina 12 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 63.9
5 Tadeáš ŘezníčekTadeáš Řezníček 11 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 68.0
6 Kryštof VystrčilKryštof Vystrčil 12 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 69.5
7 Pavel ČervinkaPavel Červinka 12 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 72.9
8 Tomáš FrančákTomáš Frančák 12 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 74.1
9 Lukáš PočLukáš Poč 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 77.9
10 Šimon ŠímaŠimon Šíma 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 79.7
11 Maxim KrzákMaxim Krzák 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 99.9
Celkem 11 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beata HübnerováBeata Hübnerová 13 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 67.4
2 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 13 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 71.1
3 Diana SlintákováDiana Slintáková 15 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 77.2
4 Amálie PoštulkováAmálie Poštulková 16 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 79.3
5 Karolína VojtáškováKarolína Vojtášková 14 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 81.1
6 Vanesa SucháVanesa Suchá 13 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 88.0
7 Ema ŠtěpaníkováEma Štěpaníková 14 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 90.1
8 Barbora PoštulkováBarbora Poštulková 14 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 90.2
9 Natálie ZbořilováNatálie Zbořilová 15 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 94.0
10 Klára BřezinováKlára Březinová 14 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 95.8
11 Sofie SzentivanyiSofie Szentivanyi 17 PříchozíPříchozí 98.3
12 Sofie NovotnáSofie Novotná 16 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 98.4
13 Emma KrzákováEmma Krzáková 15 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 98.5
14 Simona OtrubováSimona Otrubová 17 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 98.6
15 Marie ŠubováMarie Šubová 16 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 98.7
16 Eliška ReichováEliška Reichová 15 PříchozíPříchozí 98.8
17 Zoe ŠtěpaníkováZoe Štěpaníková 17 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 98.9
18 Magdaléna VlachováMagdaléna Vlachová 15 PříchozíPříchozí 99.0
19 Valerie DvorskáValerie Dvorská 19 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 99.1
20 Nela SkopalováNela Skopalová 18 PříchozíPříchozí 99.2
21 Veronika JanalíkováVeronika Janalíková 18 PříchozíPříchozí 99.3
22 Linda SucháLinda Suchá 16 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 99.4
23 Šarlota FrnkováŠarlota Frnková 20 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 99.5
24 Kateřina SmažákováKateřina Smažáková 19 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 99.6
25 Kristýna SmažákováKristýna Smažáková 19 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 99.7
26 Šarlota, Kateřina OndrušíkŠarlota, Kateřina Ondrušík 20 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 99.8
27 Nela ZapletalováNela Zapletalová 16 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 99.9
Celkem 27 závodníků

200 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 20.8.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 59.9
2 Anežka PurováAnežka Purová 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 63.8
3 Julie VályováJulie Vályová 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 68.0
4 Aneta ŠterbováAneta Šterbová 11 PříchozíPříchozí 71.3
5 Anna FryblíkováAnna Fryblíková 11 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 73.1
6 Anna ČihulováAnna Čihulová 11 PříchozíPříchozí 73.2
7 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 76.5
Celkem 7 závodníků