Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Viktoriánek

Plzeň - Schwarzova (6. 6. 2022)

100 m - Ml. žáci

(po, 6.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.5
2 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.5
3 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 15.6
Celkem 3 závodníků

100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 6.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.3
2 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.7
3 Anna KoželuhováAnna Koželuhová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.9
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 6.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana JiráčkováZuzana Jiráčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 15.3
2 Anna HoangAnna Hoang 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.3
3 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.8
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 6.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.0
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.1
3 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.8
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.3
2 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.7
3 Zuzana JiráčkováZuzana Jiráčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 15.3
4 Anna KoželuhováAnna Koželuhová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.9
5 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.0
6 Anna HoangAnna Hoang 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.3
7 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.8
8 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.1
9 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.8

100 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 6.6.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.3
2 Vojtěch KrálVojtěch Král 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.4
3 Štěpán KeřlíkŠtěpán Keřlík 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.4
4 Jan VlčekJan Vlček 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.6
Celkem 4 závodníků

100 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 6.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.4
1= Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.4
3 Domenico ŠmicDomenico Šmic 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.2
4 Alex MacharáčekAlex Macharáček 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.4
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 6.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MalýLukáš Malý 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.9
2 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.0
3 Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.0
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MalýLukáš Malý 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.9
2 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.0
3 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.4
3 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.4
5 Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.0
6 Domenico ŠmicDomenico Šmic 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.2
7 Alex MacharáčekAlex Macharáček 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.4

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 6.6.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Sofie SzabóSofie Szabó 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.3
1= Rozálie KomzákováRozálie Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.3
3 Adéla ProvinskáAdéla Provinská 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.4
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 6.6.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.0
2 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.3
3 Barbora PlevováBarbora Plevová 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.5
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.0
2 Sofie SzabóSofie Szabó 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.3
2 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.3
2 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.3
5 Barbora PlevováBarbora Plevová 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.5
6 Adéla ProvinskáAdéla Provinská 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.4

100 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 6.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.2
2 Zuzana SlámováZuzana Slámová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.1
3 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 18.8
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 6.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.8
2 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.2
3 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.2
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.2
2 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.8
3 Zuzana SlámováZuzana Slámová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.1
4 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 17.2
5 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 18.8
6 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.2

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 6.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.31
2 Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.26
3 Otakar BednářOtakar Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.01
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 6.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1.31
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 6.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Anna KoželuhováAnna Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1.26
2 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.16
3 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.16
4 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.01
5 Anna HoangAnna Hoang
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 0.96
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 6.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KrálVojtěch Král
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.76
2 Martin JarenMartin Jaren
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
13 2.51
3 Jan VlčekJan Vlček
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.46
4 Štěpán KeřlíkŠtěpán Keřlík
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.08
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 6.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladimír OtýsVladimír Otýs
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 3.38
2 Lukáš MalýLukáš Malý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 3.21
3 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 3.12
4 Leonard JičínskýLeonard Jičínský
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 3.01
5 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2.88
6 Josef HošekJosef Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 2.74
7 Domenico ŠmicDomenico Šmic
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 2.38
8 Adam SzabóAdam Szabó
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 2.22
9 Alex MacharáčekAlex Macharáček
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2.22
Adam FlekAdam Flek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 NM
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 6.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
14 2.68
2 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.60
3 Nikol KlasnováNikol Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
15 2.40
4 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.25
5 Barbora PlevováBarbora Plevová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
13 2.01
6 Adéla ProvinskáAdéla Provinská
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
13 1.90
7 Sofie SzabóSofie Szabó
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
13 1.55
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 6.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 3.38
2 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 3.37
3 Zuzana JiráčkováZuzana Jiráčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 3.29
4 Adéla KrálováAdéla Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3.22
5 Natálie NovákováNatálie Nováková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 3.10
6 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 3.08
7 Tereza VrbováTereza Vrbová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2.96
8 Zuzana SlámováZuzana Slámová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2.96
9 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 2.93
10 Karolína VýduchováKarolína Výduchová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 2.80
11 Anna HoangAnna Hoang
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 2.77
12 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2.58
13 Bára SvobodováBára Svobodová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2.52
14 Klára ValenčatováKlára Valenčatová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2.23
15 Barbora PlevováBarbora Plevová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
13 1.91
Anděla KomzákováAnděla Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 NM
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 6.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KoželuhováAnna Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 09.01
2 Anna SlámováAnna Slámová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 06.11
3 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 05.25
4 Anna HoangAnna Hoang
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 05.22
5 Zuzana JiráčkováZuzana Jiráčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 03.73
6 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 03.31
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-hoši

(po, 6.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 05.12
2 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 03.92
3 Vladimír OtýsVladimír Otýs
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 03.68
4 Alex MacharáčekAlex Macharáček
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 02.50
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-dívky

(po, 6.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VrbováTereza Vrbová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 04.88
2 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 04.56
3 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 04.02
4 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 03.42
5 Natálie NovákováNatálie Nováková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 03.26
6 Bára SvobodováBára Svobodová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 03.20
7 Anděla KomzákováAnděla Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 03.01
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 6.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 08.25
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 06.89
Celkem 2 závodníků