Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev Olomouckého kraje staršího žactva

Hranice (16. 6. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 07.49 11.00
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 07.53 9.00
3 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.64 8.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 07.74 7.00
5 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.93 6.00
6 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.99 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 15:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.95 5.00
2 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.01 3.00
3 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 08.18 2.00
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.26
5 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.29
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 15:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 08.19 1.00
2 Ryan VogellandRyan Vogelland 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.36
3 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.36
4 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.64
5 Jan KyselýJan Kyselý 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 08.65
6 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 08.67
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 15:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.64
2 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 08.73
3 Šimon HradilíkŠimon Hradilík 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.79
4 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.04
5 Radim SkopalRadim Skopal 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.65
6 Miroslav SemjanMiroslav Semjan 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 10.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 07.49 11.00
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 07.53 9.00
3 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.64 8.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 07.74 7.00
5 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.93 6.00
6 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.95 5.00
7 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.99 4.00
8 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.01 3.00
9 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 08.18 2.00
10 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 08.19 1.00
11 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.26
12 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.29
13 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.36
13 Ryan VogellandRyan Vogelland 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.36
13 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.36
16 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.64
16 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.64
18 Jan KyselýJan Kyselý 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 08.65
19 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 08.67
20 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 08.73
21 Šimon HradilíkŠimon Hradilík 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.79
22 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.04
23 Radim SkopalRadim Skopal 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.65
24 Miroslav SemjanMiroslav Semjan 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 10.35

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 15:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.15 11.00
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.18 9.00
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.26 8.00
4 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.31 7.00
5 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.58 6.00
6 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.67 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 15:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 SB 08.70 4.00
2 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.71 3.00
3 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.72 2.00
4 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.74 1.00
5 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 08.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 15:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.79
2 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.97
3 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.99
4 Simona SelingerováSimona Selingerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.11
5 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.17
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 15:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.11
2 Lucie OpravilováLucie Opravilová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.16
3 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.34
4 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 09.43
5 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 09.60
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.15 11.00
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.18 9.00
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.26 8.00
4 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.31 7.00
5 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.58 6.00
6 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.67 5.00
7 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 SB 08.70 4.00
8 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.71 3.00
9 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.72 2.00
10 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.74 1.00
11 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.79
12 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 08.82
13 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.97
14 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.99
15 Simona SelingerováSimona Selingerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.11
15 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.11
17 Lucie OpravilováLucie Opravilová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.16
18 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.17
19 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.34
20 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 09.43
21 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 09.60

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.22 11.00
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 18.32 9.00
3 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 18.55 7.00
4 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.25 5.00
5 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.26 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 17:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.25 6.00
2 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.52 3.00
3 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 20.00 1.00
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 20.02
5 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 17:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 20.33
2 Bohumil CoufalBohumil Coufal 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 20.85
3 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 21.52
4 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 23.33
5 Jakub GrézaJakub Gréza 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 24.67
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 17:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 18.52 8.00
2 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.76 2.00
3 Ryan VogellandRyan Vogelland 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 20.29
4 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.10
5 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.22 11.00
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 18.32 9.00
3 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 18.52 8.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 18.55 7.00
5 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.25 5.00
5 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.25 6.00
7 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.26 4.00
8 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.52 3.00
9 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.76 2.00
10 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 20.00 1.00
11 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 20.02
12 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.12
13 Ryan VogellandRyan Vogelland 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 20.29
14 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 20.33
15 Bohumil CoufalBohumil Coufal 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 20.85
16 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.10
17 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 21.52
18 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.87
19 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 23.33
20 Jakub GrézaJakub Gréza 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 24.67

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.69 11.00
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.70 9.00
3 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.83 7.00
4 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.87 5.00
5 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 21.36 3.00
6 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 21.52 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.56 1.00
2 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 21.59
3 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.73
4 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.78
5 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 22.25
Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 22.16
2 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 22.50
3 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 23.09
4 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 23.13
5 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.57
6 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.61
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 19.76 8.00
2 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 20.41 6.00
3 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.20 4.00
4 Lucie OpravilováLucie Opravilová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.62
5 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 23.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.69 11.00
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.70 9.00
3 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 19.76 8.00
4 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.83 7.00
5 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 20.41 6.00
6 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.87 5.00
7 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.20 4.00
8 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 21.36 3.00
9 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 21.52 2.00
10 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.56 1.00
11 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 21.59
12 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.73
13 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.78
14 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 22.16
15 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 22.25
16 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 22.50
17 Lucie OpravilováLucie Opravilová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.62
18 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 23.09
19 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 23.13
20 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.57
21 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.61
22 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 23.64
Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 41.73 11.00
2 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.02 9.00
3 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 45.40 7.00
4 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 48.03 5.00
5 Jiří NovákJiří Novák 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 49.02 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 44.31 8.00
2 Jakub TrundaJakub Trunda 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 47.31 6.00
3 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 52.63 3.00
4 Radim SkopalRadim Skopal 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 54.64 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 41.73 11.00
2 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.02 9.00
3 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 44.31 8.00
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 45.40 7.00
5 Jakub TrundaJakub Trunda 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 47.31 6.00
6 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 48.03 5.00
7 Jiří NovákJiří Novák 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 49.02 4.00
8 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 52.63 3.00
9 Radim SkopalRadim Skopal 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 54.64 2.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 41.56 11.00
2 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 44.72 9.00
3 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 45.45 8.00
4 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 46.39 7.00
5 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 46.39 6.00
6 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 47.88 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 47.59 5.00
2 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 48.78 3.00
3 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 50.12 2.00
4 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 51.19 1.00
5 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 54.76
6 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 57.26
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 41.56 11.00
2 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 44.72 9.00
3 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 45.45 8.00
4 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 46.39 7.00
4 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 46.39 6.00
6 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 47.59 5.00
7 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 47.88 4.00
8 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 48.78 3.00
9 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 50.12 2.00
10 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 51.19 1.00
11 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 54.76
12 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 57.26

800 m - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:11.04 11.00
2 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:17.74 9.00
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:29.09 8.00
4 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 PB 2:31.30 7.00
5 Šimon HradilíkŠimon Hradilík 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 2:36.36 6.00
6 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:37.30 5.00
7 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:38.74 4.00
8 Marek ZatloukalMarek Zatloukal 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 7 2:46.51 3.00
9 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:46.62 2.00
10 Jakub GrézaJakub Gréza 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 3:05.20 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:28.51 11.00
2 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:35.33 9.00
3 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:37.69 8.00
4 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:38.74 7.00
5 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:42.79 6.00
6 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 PB 2:44.56 5.00
7 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 PB 2:49.65 4.00
8 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:50.08 3.00
9 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:50.96 2.00
10 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 2:53.23 1.00
11 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 PB 2:54.14
12 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 3:06.05
Celkem 12 závodníků

3000 m - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 59 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 10:17.92
2 75 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 11:07.90 11.00
3 61 Jakub VysloužilJakub Vysloužil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 12:01.47 9.00
4 18 Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 12:03.94 8.00
5 74 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 12:55.49 7.00
80 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
71 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
19 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11:34.92 11.00
2 14 Agáta KarczubováAgáta Karczubová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12:59.57 9.00
3 2 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 14:16.46 8.00
4 77 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 14:33.45 7.00
52 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 15:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 14.35 11.00
2 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 16.29 9.00
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.67 8.00
4 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 18.99 7.00
5 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.21 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 15:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.97 11.00
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.65 9.00
3 Julie MachytkováJulie Machytková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.89 8.00
4 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 17.45 7.00
5 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 17.71 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 15:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StrakováJana Straková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 18.27 5.00
2 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 18.39 4.00
3 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 18.72 3.00
4 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 19.40 2.00
5 Nikol KvíčalováNikol Kvíčalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.68 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.97 11.00
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.65 9.00
3 Julie MachytkováJulie Machytková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.89 8.00
4 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 17.45 7.00
5 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 17.71 6.00
6 Jana StrakováJana Straková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 18.27 5.00
7 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 18.39 4.00
8 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 18.72 3.00
9 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 19.40 2.00
10 Nikol KvíčalováNikol Kvíčalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.68 1.00

200 m překážek (0.76) - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 16:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 28.63 11.00
2 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 29.54 9.00
3 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 32.63 8.00
4 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 34.00 7.00
5 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 36.14 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 31.62 11.00
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 32.68 9.00
3 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 33.15 7.00
4 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 34.87 6.00
5 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 34.95 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 35.61 4.00
2 Jana StrakováJana Straková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 PB 36.16 3.00
3 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 36.50 2.00
4 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 36.84
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 33.12 8.00
2 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 36.75 1.00
3 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 38.89
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 31.62 11.00
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 32.68 9.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 33.12 8.00
4 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 33.15 7.00
5 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 34.87 6.00
6 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 34.95 5.00
7 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 35.61 4.00
8 Jana StrakováJana Straková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 PB 36.16 3.00
9 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 36.50 2.00
10 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 36.75 1.00
11 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 36.84
12 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 38.89

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednařík, Špička, Špička, Volf Bednařík, Špička, Špička, Volf Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 30.04 11.00
MS Mandák, Hýbl, Kotyza, Hus Mandák, Hýbl, Kotyza, Hus Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 30.56
3 Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 30.98 9.00
4 Hradilík, Pohanka, Šťastný, Leitgeb Hradilík, Pohanka, Šťastný, Leitgeb Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 32.20 6.00
5 Dobrovschi, Obšil, Trunda, Štencl Dobrovschi, Obšil, Trunda, Štencl Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 32.52 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klápště, Bezděk, Prokůpek, Bílek Klápště, Bezděk, Prokůpek, Bílek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.51 8.00
2 Pařenica, Kvíčala, Milar, Bakala Pařenica, Kvíčala, Milar, Bakala Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 32.03 7.00
3 Coufal, Novák, Jenáček, Kvasnička Coufal, Novák, Jenáček, Kvasnička Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.39 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednařík, Špička, Špička, Volf Bednařík, Špička, Špička, Volf Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 30.04 11.00
2 Mandák, Hýbl, Kotyza, Hus Mandák, Hýbl, Kotyza, Hus Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 30.56
3 Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 30.98 9.00
4 Klápště, Bezděk, Prokůpek, Bílek Klápště, Bezděk, Prokůpek, Bílek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.51 8.00
5 Pařenica, Kvíčala, Milar, Bakala Pařenica, Kvíčala, Milar, Bakala Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 32.03 7.00
6 Hradilík, Pohanka, Šťastný, Leitgeb Hradilík, Pohanka, Šťastný, Leitgeb Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 32.20 6.00
7 Dobrovschi, Obšil, Trunda, Štencl Dobrovschi, Obšil, Trunda, Štencl Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 32.52 5.00
8 Coufal, Novák, Jenáček, Kvasnička Coufal, Novák, Jenáček, Kvasnička Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.39 4.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufalová, Dvořáková, Kouřilová, Stejskalová Coufalová, Dvořáková, Kouřilová, Stejskalová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.66 11.00
2 Berková, Bláhová, Švejkovská, Skokanová Berková, Bláhová, Švejkovská, Skokanová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 32.29 9.00
3 Kvíčalová, Sedláčková, Kopecká, Hrubanová Kvíčalová, Sedláčková, Kopecká, Hrubanová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 32.29 8.00
4 Skřečková, Kuklová, Školová, Tichá Skřečková, Kuklová, Školová, Tichá Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 33.40 7.00
5 Šípová, Pelantová, Němcová, Šotolová Šípová, Pelantová, Němcová, Šotolová Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 33.99 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Batová, Janáková, Kostelanská, Míčková Batová, Janáková, Kostelanská, Míčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.35 5.00
2 Selingerová, Kriegerová, Pelikánová, Hrubanová Selingerová, Kriegerová, Pelikánová, Hrubanová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 34.64 4.00
3 Bartošová, Špringerová, Navrátilová, Mnichová Bartošová, Špringerová, Navrátilová, Mnichová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.06 3.00
4 Jungmannová, Pajchlová, Kučerová, Hráčková Jungmannová, Pajchlová, Kučerová, Hráčková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 36.21 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufalová, Dvořáková, Kouřilová, Stejskalová Coufalová, Dvořáková, Kouřilová, Stejskalová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.66 11.00
2 Berková, Bláhová, Švejkovská, Skokanová Berková, Bláhová, Švejkovská, Skokanová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 32.29 9.00
2 Kvíčalová, Sedláčková, Kopecká, Hrubanová Kvíčalová, Sedláčková, Kopecká, Hrubanová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 32.29 8.00
4 Skřečková, Kuklová, Školová, Tichá Skřečková, Kuklová, Školová, Tichá Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 33.40 7.00
5 Šípová, Pelantová, Němcová, Šotolová Šípová, Pelantová, Němcová, Šotolová Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 33.99 6.00
6 Batová, Janáková, Kostelanská, Míčková Batová, Janáková, Kostelanská, Míčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.35 5.00
7 Selingerová, Kriegerová, Pelikánová, Hrubanová Selingerová, Kriegerová, Pelikánová, Hrubanová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 34.64 4.00
8 Bartošová, Špringerová, Navrátilová, Mnichová Bartošová, Špringerová, Navrátilová, Mnichová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.06 3.00
9 Jungmannová, Pajchlová, Kučerová, Hráčková Jungmannová, Pajchlová, Kučerová, Hráčková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 36.21 2.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,81 Body
1 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 8 1.70 - - - - - - - o - xo o xo xxo xxx 11.00
2 Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 1.61 - - - o o o o o xxo o xxx 9.00
3 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 6 1.58 - - - - o xo o o xxo xxx 8.00
4 Šimon BujnochŠimon Bujnoch
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 4 1.49 o o xxo o o o xxx 7.00
5 Matyáš MelichMatyáš Melich
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 1.46 - - - - o xxx 6.00
6 Jiří ObšilJiří Obšil
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 2 PB 1.43 o o o o xxx 5.00
7 Marek ZatloukalMarek Zatloukal
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 PB 1.43 o o o xo xxx 4.00
8 18 Antonín MáčalaAntonín Máčala
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 3 PB 1.28 xo xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 Body
1 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 PB 1.43 o o o o xxx 11.00
2= Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 9 1.38 o o xo x- 8.00
2= Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 13 1.38 - o xo xxx 8.00
2= Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 8 1.38 o o xo xxx 8.00
5 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 PB 1.38 xo o xo xxx 6.00
6= Jana StratilováJana Stratilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 1.33 o o xxx 4.50
6= Anna NěmcováAnna Němcová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 10 1.33 o o xxx 4.50
8 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 1 PB 1.28 o xxx 3.00
9 Sandra KriegerováSandra Kriegerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 4 1.28 xo xxx 2.00
Natálie BatováNatálie Batová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 5 NM xxx
Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 11 NM xxx
Nikol KvíčalováNikol Kvíčalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 2 NM xxx
Tereza ScheuterováTereza Scheuterová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 3 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,12 2,22 2,32 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,02 Body
1 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 2.72 - - - - o xo o xxx 11.00
2 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3 2.72 - - - o xo xo o xxx 9.00
Natálie BatováNatálie Batová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 NM - xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 5.80 -0.4 m/s 5.80  -0,40 x x 5.80 4.54  1,10 x x 11.00
2 Filip MandákFilip Mandák
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 11 PB 5.63 +1.0 m/s 5.24  -1,20 4.21  -0,40 5.63  1,00 5.63 x - - 9.00
3 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 12 5.53 -0.2 m/s 5.18  -1,20 5.36  -0,40 x 5.36 x 5.22  1,60 5.53  -0,20 8.00
4 Martin LeitgebMartin Leitgeb
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 5 PB 4.98 +0.8 m/s x 4.92  -0,80 4.98  0,80 4.98 x 4.82  1,00 x 7.00
5 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 4.96 -0.1 m/s 4.76  -1,60 4.74  -0,50 x 4.76 4.68  1,50 4.63  0,90 4.96  -0,10 6.00
6 Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 3 PB 4.93 -0.2 m/s 4.88  -1,80 4.93  -0,20 x 4.93 x 4.85  1,00 4.72  -0,30 5.00
7 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 10 4.82 -1.7 m/s 4.82  -1,70 4.72  0,30 x 4.82 - - - 4.00
8 Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 4.76 +0.6 m/s 4.33  -0,70 4.63  -0,70 4.76  0,60 4.76 4.52  1,30 4.56  1,10 4.58  0,30 3.00
9 Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 9 4.72 +0.2 m/s 2.95  -0,70 4.14  -0,50 4.72  0,20 4.72 2.00
10 Jiří ObšilJiří Obšil
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 4 4.65 -1.6 m/s 4.65  -1,60 4.54  -0,20 4.63  -0,20 4.65 1.00
11 Marek ProkůpekMarek Prokůpek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 4.53 -0.2 m/s 4.47  -0,40 4.53  -0,20 3.72  -0,90 4.53
12 Šimon BujnochŠimon Bujnoch
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 6 4.38 -0.1 m/s x 4.38  -0,10 4.13  0,10 4.38
13 Marek ZatloukalMarek Zatloukal
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 PB 3.65 -0.8 m/s 2.34  -1,10 3.22  -0,50 3.65  -0,80 3.65
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 19 5.22 -0.4 m/s x 4.99  -0,50 5.22  -0,40 5.22 5.15  -0,80 5.20  -0,80 4.99  -2,40 11.00
2 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 18 4.81 -2.3 m/s 4.67  -0,90 x 4.52  0,10 4.67 4.63  -1,10 x 4.81  -2,30 9.00
3 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 15 4.66 -1.7 m/s 3.58  -1,40 3.05  -0,40 4.60  0,90 4.60 4.28  -1,00 4.66  -1,70 4.55  -1,30 8.00
4 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 16 4.55 +0.8 m/s x x 4.55  0,80 4.55 x x 4.35  -0,70 7.00
5 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 13 4.54 -1.1 m/s 4.54  -1,10 4.25  -0,60 3.77  0,40 4.54 4.02  -0,90 4.27  -1,20 4.33  -1,20 6.00
6 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 SB 4.53 -0.4 m/s 4.23  -1,40 4.42  -0,60 4.46  0,00 4.46 4.13  -1,20 4.53  -0,40 4.44  -2,00 5.00
7 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12 4.45 +0.2 m/s 4.30  -1,20 4.41  -0,80 4.31  0,40 4.41 4.23  -1,20 4.36  -0,60 4.45  0,20 4.00
8 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 14 4.39 -1.6 m/s 4.39  -1,60 4.03  -0,50 4.36  0,70 4.39 4.29  -0,20 - - 3.00
9 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 4.35 +0.4 m/s 4.08  -1,20 x 4.35  0,40 4.35 2.00
10 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 17 4.30 +0.9 m/s 4.04  -1,20 3.97  -0,60 4.30  0,90 4.30 1.00
11 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 6 PB 4.22 -1.0 m/s 4.22  -1,00 3.94  -0,80 3.96  0,50 4.22
12 Sára PelantováSára Pelantová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 11 4.21 -0.7 m/s 3.91  -1,70 4.21  -0,70 4.02  0,20 4.21
13 Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 5 SB 4.14 +0.5 m/s 3.91  -1,30 3.98  -1,10 4.14  0,50 4.14
14 Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 3 SB 4.10 +0.0 m/s 4.07  -0,90 3.87  -0,50 4.10  0,00 4.10
15 Pavlína KučerováPavlína Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 2 PB 4.09 -1.0 m/s x 4.09  -1,00 4.02  0,50 4.09
16 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 4 4.08 -0.5 m/s 3.76  -1,00 4.08  -0,50 3.88  -0,10 4.08
17 Simona SelingerováSimona Selingerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 3.99 -1.4 m/s 3.83  -2,20 3.99  -1,40 3.92  0,00 3.99
18 Tereza MnichováTereza Mnichová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 7 3.96 +0.5 m/s 3.61  -0,80 3.95  -0,80 3.96  0,50 3.96
19 2 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 1 PB 3.89 -0.6 m/s 3.85  -0,60 3.89  -0,60 x 3.89
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 10 PB 10.16 09.62 09.97 09.03 9.97 08.30 09.37 10.16 11.00
2 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 6 PB 09.44 09.16 08.98 09.29 9.29 08.68 09.43 09.44 9.00
3 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 PB 09.34 09.20 08.26 09.19 9.20 09.34 x 09.04 8.00
4 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3 PB 09.09 09.02 08.15 08.55 9.02 08.47 08.84 09.09 7.00
5 Monika KrmelováMonika Krmelová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 9 09.06 09.06 08.37 x 9.06 08.25 x 08.05 6.00
6 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 08.56 08.56 07.51 07.83 8.56 08.05 07.62 x 5.00
7 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 4 08.34 07.84 07.98 08.34 8.34 08.12 x 07.70 4.00
8 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 PB 08.13 08.04 08.13 07.93 8.13 07.45 07.52 07.67 3.00
9 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 5 07.41 06.42 07.41 06.60 7.41 2.00
10 Pavlína KučerováPavlína Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 2 07.33 06.13 07.33 06.86 7.33 1.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 19 12.98 12.83 12.57 12.97 12.97 12.60 12.75 12.98 11.00
2 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 18 12.77 12.16 12.45 12.77 12.77 12.28 x 12.40 9.00
3 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 17 11.08 10.82 09.84 10.59 10.82 10.10 11.08 10.22 8.00
4 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 16 PB 09.09 07.91 07.34 09.09 9.09 - - - 7.00
5 Martin LeitgebMartin Leitgeb
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 7 PB 07.82 07.53 07.27 06.75 7.53 07.32 07.82 07.50 6.00
6 Jakub MudrlaJakub Mudrla
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 15 07.79 07.79 - - 7.79 07.62 - - 5.00
7 Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 14 07.62 06.89 07.62 06.98 7.62 - - - 4.00
8 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 07.55 07.55 06.84 07.47 7.55 x 07.53 x 3.00
9 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 10 07.46 07.12 07.46 - 7.46 - - - 2.00
10 Martin RychteckýMartin Rychtecký
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 13 07.38 07.09 07.38 05.51 7.38 1.00
11 Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 11 07.33 07.23 07.33 - 7.33 - - -
12 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 6 06.73 06.44 06.73 - 6.73 - - -
13 Šimon RozehnalŠimon Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 4 06.72 06.72 06.64 06.48 6.72
14 Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 06.59 06.59 06.05 05.72 6.59
15 Marek UherkaMarek Uherka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 3 06.45 05.91 05.88 06.45 6.45
16 Tadeáš SvačinaTadeáš Svačina
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 06.42 06.42 - - 6.42 - - -
17 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12 06.10 06.10 05.68 05.58 6.10
18 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 06.06 06.06 06.04 05.95 6.06
19 Radim SkopalRadim Skopal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 05.81 05.22 05.52 05.81 5.81
Celkem 19 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 5 PB 27.27 11.00
2 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 9 23.24 9.00
3 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 21.96 8.00
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 21.48 7.00
5 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 3 17.86 6.00
6 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 2 PB 16.14 5.00
7 Eliška SloukováEliška Slouková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 14.14 4.00
Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 6 DNS
Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 8 DNS
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 15 PB 34.02 11.00
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 16 PB 32.02 9.00
3 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 17 PB 31.49 8.00
4 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 18 29.91 7.00
5 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 14 PB 25.09 6.00
6 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 5 PB 25.04 5.00
7 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 12 22.35 4.00
8 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 13 22.03 3.00
9 Adam ŠtenclAdam Štencl
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 9 PB 21.22 2.00
10 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 4 PB 20.45 1.00
11 Šimon RozehnalŠimon Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 11 18.74
12 Martin RychteckýMartin Rychtecký
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 10 18.02
13 Tomáš MondekTomáš Mondek
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 1 PB 17.51
14 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 6 16.24
15 Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 8 15.95
16 Marek UherkaMarek Uherka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 2 PB 15.35
17 61 Jakub VysloužilJakub Vysloužil
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 3 14.75
Tadeáš SvačinaTadeáš Svačina
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 7 NM
Celkem 18 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 34.88 - 11.00
2 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 7 PB 34.22 - 9.00
3 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 6 PB 24.05 - 8.00
4 Monika KrmelováMonika Krmelová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 4 PB 23.77 - 7.00
5 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 5 20.88 - 6.00
6 Veronika MotalováVeronika Motalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 PB 16.84 x - 5.00
7 Eliška SloukováEliška Slouková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 2 12.28 - 4.00
8 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 3 11.80 - 3.00
Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 9 DNS
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 PB 32.66 11.00
2 Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 9 PB 28.59 9.00
3 Jakub MudrlaJakub Mudrla
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 8 25.89 8.00
4 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 PB 20.44 7.00
5 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 6 18.09 6.00
6 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 3 PB 18.06 5.00
7 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 4 16.47 4.00
8 Tomáš MondekTomáš Mondek
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 2 15.16 3.00
9 Šimon RozehnalŠimon Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 1 PB 11.89 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 PB 30.60 30.60 x x 30.60 x x 27.24 11.00
2 Veronika MotalováVeronika Motalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 7 PB 26.94 26.94 22.88 25.28 26.94 26.78 26.07 25.75 9.00
3 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 6 24.11 22.69 20.55 x 22.69 24.11 22.47 x 8.00
4 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 4 PB 23.73 20.45 20.71 23.66 23.66 x 23.73 22.11 7.00
5 Sára PelantováSára Pelantová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 5 23.61 22.15 19.88 23.61 23.61 21.67 22.23 22.83 6.00
6 Jana StrakováJana Straková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 PB 23.26 09.92 13.43 15.80 15.80 19.84 18.44 23.26 5.00
7 Eliška HráčkováEliška Hráčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 2 PB 18.55 x x 18.55 18.55 x x x 4.00
52 Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 3 DNS - - - - - -
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 17 39.88 36.70 37.24 x 37.24 x 36.08 39.88 11.00
2 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 15 PB 36.99 36.80 x 33.11 36.80 31.62 34.02 36.99 9.00
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 16 32.80 31.79 31.01 29.43 31.79 28.26 32.80 30.92 8.00
4 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 14 31.94 31.18 27.12 28.88 31.18 30.81 31.94 27.75 7.00
5 Bohumil CoufalBohumil Coufal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 13 31.39 27.16 31.39 27.66 31.39 30.43 30.60 27.28 6.00
6 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 11 PB 31.27 23.09 29.24 x 29.24 31.27 27.15 27.14 5.00
7 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 12 29.79 20.87 29.38 29.06 29.38 26.89 22.34 29.79 4.00
8 Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 10 25.07 x 25.07 24.64 25.07 x x x 3.00
9 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 7 23.60 23.60 19.88 20.68 23.60 2.00
10 Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 5 PB 23.57 21.33 23.57 22.47 23.57 1.00
11 Jakub TrundaJakub Trunda
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 6 PB 23.57 15.17 22.47 23.57 23.57
12 Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 9 22.68 22.68 x x 22.68
13 Jakub GrézaJakub Gréza
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 4 PB 22.39 19.88 21.57 22.39 22.39
14 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 8 20.82 x 20.82 x 20.82
15 Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 3 19.80 19.50 18.08 19.80 19.80
16 Martin RychteckýMartin Rychtecký
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 2 17.05 17.05 15.34 16.79 17.05
17 Miroslav SemjanMiroslav Semjan
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 1 PB 14.66 12.55 14.66 x 14.66
Celkem 17 závodníků