Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická liga škol - mladší žactvo

Domažlice (15. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 15.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JungTobiáš Jung 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.7
2= Matouš WeberMatouš Weber 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 09.2
2= Nguyen Marek Dang KhoiNguyen Marek Dang Khoi 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 09.2
2= Vojtěch ZardaVojtěch Zarda 11 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 7 09.2
5 Matěj KabourekMatěj Kabourek 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 11.1
6 Tomáš NovýTomáš Nový 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 11.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 15.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 7 07.9
2 Martin HujoMartin Hujo 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 08.6
3 Vojta HoudaVojta Houda 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 08.7
4 Filip JandaFilip Janda 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 4 08.9
5 Lukáš DolečekLukáš Doleček 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 6 09.2
6 Lukáš VilímLukáš Vilím 11 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 09.6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 15.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SviderSebastian Svider 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 08.5
2 Ondřej DužíkOndřej Dužík 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 4 09.0
3 Štěpán MalýŠtěpán Malý 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 09.2
6 Jan LešekJan Lešek 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 7 10.6
7 Dominik DeckerDominik Decker 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 10.8
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 7 07.9
2 Sebastian SviderSebastian Svider 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 08.5
3 Martin HujoMartin Hujo 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 08.6
4 Tobiáš JungTobiáš Jung 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.7
4 Vojta HoudaVojta Houda 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 08.7
6 Filip JandaFilip Janda 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 4 08.9
7 Ondřej DužíkOndřej Dužík 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 4 09.0
8 Matouš WeberMatouš Weber 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 09.2
8 Nguyen Marek Dang KhoiNguyen Marek Dang Khoi 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 09.2
8 Vojtěch ZardaVojtěch Zarda 11 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 7 09.2
8 Lukáš DolečekLukáš Doleček 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 6 09.2
8 Štěpán MalýŠtěpán Malý 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 09.2
13 Lukáš VilímLukáš Vilím 11 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 09.6
14 Jan LešekJan Lešek 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 7 10.6
15 Dominik DeckerDominik Decker 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 10.8
16 Matěj KabourekMatěj Kabourek 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 11.1
17 Tomáš NovýTomáš Nový 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 11.7

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 15.6.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 07.8
2 Sebastian SviderSebastian Svider 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 08.4
3= Tobiáš JungTobiáš Jung 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 08.5
3= Vojta HoudaVojta Houda 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 08.5
5 Martin HujoMartin Hujo 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 08.7
6 Filip JandaFilip Janda 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 6 09.4
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 15.6.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Matouš WeberMatouš Weber 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 09.1
1= Nguyen Marek Dang KhoiNguyen Marek Dang Khoi 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 09.1
3 Ondřej DužíkOndřej Dužík 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 09.2
4 Lukáš DolečekLukáš Doleček 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 09.3
5 Štěpán MalýŠtěpán Malý 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 4 09.5
6 Michal Anh Kiet PhamMichal Anh Kiet Pham 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 6 09.6
7 Matyáš ŠmídlMatyáš Šmídl 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 7 09.7
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 15.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Magda VeckováMagda Vecková 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 09.4
1= Eliška BalkováEliška Balková 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 09.4
3 Libuše BauerováLibuše Bauerová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 09.9
4 Tereza PražákováTereza Pražáková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 6 10.0
5 Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 10.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 15.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 08.8
2 Veronika OsičkováVeronika Osičková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 08.9
3 Vanessa JankováVanessa Janková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 09.5
4 Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 09.7
5 Martina VolfíkováMartina Volfíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 09.8
Alena ZmrzlíkováAlena Zmrzlíková 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 15.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Eliška LudvíkovskáEliška Ludvíkovská 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 09.4
1= Sabina DužíkováSabina Dužíková 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 09.4
1= Lucie DuchoňováLucie Duchoňová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 09.4
4 Michaela KocmanováMichaela Kocmanová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 10.3
Alice NovákováAlice Nováková 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 15.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 08.4
2 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 09.0
3 Natálie LepiešováNatálie Lepiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 09.2
4 Veronika FilipováVeronika Filipová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 09.5
5= Kamila DuchoňováKamila Duchoňová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 09.6
5= Anna VogeltanzováAnna Vogeltanzová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 7 09.6
Libuše BauerováLibuše Bauerová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 15.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýnsa JandíkováKristýnsa Jandíková 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 08.5
2 Kateřina KonopováKateřina Konopová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 09.3
3 Šárka VondrašováŠárka Vondrašová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 7 10.0
4 Anna TicháčkováAnna Ticháčková 11 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 10.2
Žaneta JankovcováŽaneta Jankovcová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 08.4
2 Kristýnsa JandíkováKristýnsa Jandíková 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 08.5
3 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 08.8
4 Veronika OsičkováVeronika Osičková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 08.9
5 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 09.0
6 Natálie LepiešováNatálie Lepiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 09.2
7 Kateřina KonopováKateřina Konopová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 09.3
8 Magda VeckováMagda Vecková 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 09.4
8 Eliška BalkováEliška Balková 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 09.4
8 Eliška LudvíkovskáEliška Ludvíkovská 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 09.4
8 Sabina DužíkováSabina Dužíková 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 09.4
8 Lucie DuchoňováLucie Duchoňová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 09.4
13 Vanessa JankováVanessa Janková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 09.5
13 Veronika FilipováVeronika Filipová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 09.5
15 Kamila DuchoňováKamila Duchoňová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 09.6
15 Anna VogeltanzováAnna Vogeltanzová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 7 09.6
17 Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 09.7
18 Martina VolfíkováMartina Volfíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 09.8
19 Libuše BauerováLibuše Bauerová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 09.9
20 Tereza PražákováTereza Pražáková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 6 10.0
20 Šárka VondrašováŠárka Vondrašová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 7 10.0
22 Anna TicháčkováAnna Ticháčková 11 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 10.2
23 Michaela KocmanováMichaela Kocmanová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 10.3
24 Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 10.7
Alena ZmrzlíkováAlena Zmrzlíková 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem DNS
Alice NovákováAlice Nováková 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 DNS
Libuše BauerováLibuše Bauerová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 DNS
Žaneta JankovcováŽaneta Jankovcová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 15.6.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 08.4
2= Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.8
2= Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 08.8
4 Alena ZmrzlíkováAlena Zmrzlíková 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 6 08.9
5 Veronika OsičkováVeronika Osičková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 09.3
6 Natálie LepiešováNatálie Lepiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 1 09.4
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 15.6.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BalkováEliška Balková 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3 09.2
2= Kateřina KonopováKateřina Konopová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 09.3
2= Sabina DužíkováSabina Dužíková 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 09.3
4= Eliška LudvíkovskáEliška Ludvíkovská 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 09.4
4= Magda VeckováMagda Vecková 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 09.4
6 Lucie DuchoňováLucie Duchoňová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 09.5
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 20.7
2 Rostislav RadošickýRostislav Radošický 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 21.5
3 Marek SmolíkMarek Smolík 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3 23.3
4 Albert HrubýAlbert Hrubý 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 4 24.3
Sebastian SviderSebastian Svider 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexander DušekAlexander Dušek 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 20.9
2 Nguyen Marek Dang KhoiNguyen Marek Dang Khoi 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 22.8
3 Matěj ŠímaMatěj Šíma 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 25.7
4 Martin ZdanovecMartin Zdanovec 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 26.1
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 15.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NěmecJiří Němec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 22.6
2 Matyáš JeroMatyáš Jero 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 5 23.7
3 Jiří BayJiří Bay 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 23.9
4 Matěj ZaujecMatěj Zaujec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 24.0
5 Peter KrehakPeter Krehak 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 25.6
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 20.7
2 Alexander DušekAlexander Dušek 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 20.9
3 Rostislav RadošickýRostislav Radošický 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 21.5
4 Jiří NěmecJiří Němec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 22.6
5 Nguyen Marek Dang KhoiNguyen Marek Dang Khoi 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 22.8
6 Marek SmolíkMarek Smolík 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3 23.3
7 Matyáš JeroMatyáš Jero 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 5 23.7
8 Jiří BayJiří Bay 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 23.9
9 Matěj ZaujecMatěj Zaujec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 24.0
10 Albert HrubýAlbert Hrubý 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 4 24.3
11 Peter KrehakPeter Krehak 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 25.6
12 Matěj ŠímaMatěj Šíma 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 25.7
13 Martin ZdanovecMartin Zdanovec 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 26.1
Sebastian SviderSebastian Svider 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 3 22.4
2 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 22.9
3 Barbora TicháčkováBarbora Ticháčková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 23.1
4 Ella PopelováElla Popelová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 24.0
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 15.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Magda VeckováMagda Vecková 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 23.2
1= Tereza KupilíkováTereza Kupilíková 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 23.2
3 Martina VolfíkováMartina Volfíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 24.2
4 Lucie HubkováLucie Hubková 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 5 24.6
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 15.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Eliška BalkováEliška Balková 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 23.4
1= Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 23.4
3= Vanessa JankováVanessa Janková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 23.7
3= Lucie DuchoňováLucie Duchoňová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 1 23.7
5 Lenka VeberováLenka Veberová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 25.1
6 Michaela KocmanováMichaela Kocmanová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 2 26.5
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 21.8
2 Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 24.1
3 Terezie PalenčátováTerezie Palenčátová 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 24.9
4 Anna TicháčkováAnna Ticháčková 11 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 26.3
5 Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 26.7
Libuše BauerováLibuše Bauerová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč NM
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libuše BauerováLibuše Bauerová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč NM
2 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 21.8
3 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 3 22.4
4 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 22.9
5 Barbora TicháčkováBarbora Ticháčková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 23.1
6 Magda VeckováMagda Vecková 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 23.2
6 Tereza KupilíkováTereza Kupilíková 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 23.2
8 Eliška BalkováEliška Balková 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 23.4
8 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 23.4
10 Vanessa JankováVanessa Janková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 23.7
10 Lucie DuchoňováLucie Duchoňová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 1 23.7
12 Ella PopelováElla Popelová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 24.0
13 Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 24.1
14 Martina VolfíkováMartina Volfíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 24.2
15 Lucie HubkováLucie Hubková 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 5 24.6
16 Terezie PalenčátováTerezie Palenčátová 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 24.9
17 Lenka VeberováLenka Veberová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 25.1
18 Anna TicháčkováAnna Ticháčková 11 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 26.3
19 Michaela KocmanováMichaela Kocmanová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 2 26.5
20 Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 26.7

600 m - Ml. žákyně

(st, 15.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 11 2:06.8
2 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 9 2:07.1
3 Julie KabourkováJulie Kabourková 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 2:12.0
4 Marie VachulkováMarie Vachulková 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 14 2:12.7
5 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 2:14.2
6 Karolína PovováKarolína Povová 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 8 2:15.6
7 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 2:15.9
8 Daniela DontováDaniela Dontová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 2:16.2
9 Eliška PivoňkováEliška Pivoňková 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 7 2:16.7
10 Šárka VondrašováŠárka Vondrašová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 15 2:20.0
11 Karolína StrejcováKarolína Strejcová 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 10 2:21.5
12 Karolína ŠvojgrováKarolína Švojgrová 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 12 2:23.1
13 Sofie IbrahimováSofie Ibrahimová 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 2:26.3
14 Eva VondrašováEva Vondrašová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 16 2:27.1
15 Vanesa VáchalováVanesa Váchalová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 13 2:37.9
Celkem 15 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David CihlářDavid Cihlář 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 3:26.6
2 Kryštof KarlíkKryštof Karlík 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 3:30.2
3 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 3:42.0
4 Lukáš VilímLukáš Vilím 11 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 10 3:48.4
5 Erik NagyErik Nagy 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 6 3:49.0
6 Tony PhamTony Pham 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3:53.0
7 Jan SladkýJan Sladký 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 8 3:53.9
8 Jaroslav KukačkaJaroslav Kukačka 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 4:07.6
9 Peter KrehakPeter Krehak 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 4:12.3
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65
1 Filip SiegerFilip Sieger
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 11 1.45
2= Štěpán WolfŠtěpán Wolf
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 14 1.40
2= Alexander DušekAlexander Dušek
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 3 1.40
4= Tony PhamTony Pham
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 9 1.30
4= Rostislav RadošickýRostislav Radošický
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 10 1.30
6 Filip DominikFilip Dominik
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 1 1.25
7= Tobiáš KozákTobiáš Kozák
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 7 1.20
7= Kryštof KarlíkKryštof Karlík
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
10 6 1.20
7= Filip JandaFilip Janda
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 4 1.20
10= Lukáš DuffekLukáš Duffek
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 2 1.15
10= Kryštof JankovecKryštof Jankovec
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 5 1.15
10= Jindřich FraněkJindřich Franěk
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 1.15
13= Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 8 1.10
13= Karel SoukupKarel Soukup
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 12 1.10
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40
1 Pavlína VozárováPavlína Vozárová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 14 1.35
2= Alena ZmrzlíkováAlena Zmrzlíková
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 15 1.30
2= Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
10 9 1.30
4= Anna KřepelováAnna Křepelová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 7 1.25
4= Karolína ŠibilováKarolína Šibilová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 10 1.25
6= Alžběta KnopfováAlžběta Knopfová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 3 1.20
6= Johana KováříkováJohana Kováříková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 6 1.20
8= Karolína ŠvojgrováKarolína Švojgrová
Základní a mateřská škola Domažlice 0Základní a mateřská škola D...
10 12 1.15
8= Kateřina KonopováKateřina Konopová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 4 1.15
10 Vanesa VáchalováVanesa Váchalová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 13 1.10
11 Kamila DuchoňováKamila Duchoňová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 16 1.05
Lucie ŠindelářováLucie Šindelářová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 11 DNS
Kristýnsa JandíkováKristýnsa Jandíková
ZŠ Horšovský Týn 0ZŠ Horšovský Týn 0
09 2 DNS
Amálie HradováAmálie Hradová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
11 1 NM
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.6.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David CihlářDavid Cihlář
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 4.52
2 Filip SiegerFilip Sieger
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 4.26
3 Tobiáš JungTobiáš Jung
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 4.24
4 Jiří NěmecJiří Němec
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
10 3.97
5 Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
10 3.67
6 Štěpán MalýŠtěpán Malý
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
10 3.58
7 Jiří BayJiří Bay
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 3.57
8 Lukáš DolečekLukáš Doleček
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 3.46
9 Albert HrubýAlbert Hrubý
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
10 3.45
10 Jindřich FraněkJindřich Franěk
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 3.35
11 Erik NagyErik Nagy
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
10 3.34
12 Tobiáš KozákTobiáš Kozák
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 3.31
13 Matěj ZaujecMatěj Zaujec
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
10 3.24
14 Lukáš DuffekLukáš Duffek
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 3.24
15 Michal Anh Kiet PhamMichal Anh Kiet Pham
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
10 3.03
16 Dominik DeckerDominik Decker
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 2.86
17 Radek SedláčekRadek Sedláček
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 2.62
18 Antonín HerianAntonín Herian
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 2.27
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína VozárováPavlína Vozárová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 21 4.28
2 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 15 4.16
3 Veronika OsičkováVeronika Osičková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 12 4.05
4 Marie VachulkováMarie Vachulková
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 19 3.89
5 Emma SmolíkováEmma Smolíková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 16 3.74
6 Eliška LudvíkovskáEliška Ludvíkovská
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 11 3.70
7 Anna VogeltanzováAnna Vogeltanzová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 20 3.64
8 Tereza KupilíkováTereza Kupilíková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
10 9 3.56
9= Veronika FilipováVeronika Filipová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 2 3.53
9= Šárka SokolováŠárka Sokolová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
10 17 3.53
9= Alžběta KnopfováAlžběta Knopfová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 7 3.53
12= Natálie LepiešováNatálie Lepiešová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 10 3.44
12= Lucie ŠindelářováLucie Šindelářová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 3.44
14 Julie KabourkováJulie Kabourková
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 5 3.40
15 Karolína PovováKarolína Povová
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 14 3.39
16 Johana KováříkováJohana Kováříková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 8 3.37
17 Žaneta JankovcováŽaneta Jankovcová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 4 3.22
18 Karolína ŠindelářováKarolína Šindelářová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 18 3.18
19 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 6 3.14
20 Tereza PlasováTereza Plasová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 13 3.07
21 Sarah ElsnerSarah Elsner
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 1 2.45
22 Amálie HradováAmálie Hradová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
11 3 2.35
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 15.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 15 62.00 -
2 Ondřej DužíkOndřej Dužík
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 3 49.10 -
3 Matyáš ŠmídlMatyáš Šmídl
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 44.80 -
4 Filip DominikFilip Dominik
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 2 44.60 -
5 Štěpán WolfŠtěpán Wolf
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 18 42.70 -
6 Matouš WeberMatouš Weber
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 17 42.40 -
7 Matyáš JeroMatyáš Jero
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 8 41.20 -
8 Vojta HoudaVojta Houda
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 5 40.40 -
9 Martin HujoMartin Hujo
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 6 40.20 -
10 Dominik VoseckýDominik Vosecký
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 16 36.90 -
11 Matěj KabourekMatěj Kabourek
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 9 35.20 -
12 Kryštof JankovecKryštof Jankovec
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 7 33.80 -
13 David NovýDavid Nový
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 11 33.60 -
14 Jakub VondrašJakub Vondraš
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 30.80 -
15 Antonín HerianAntonín Herian
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 4 30.30 -
16 Daniel AndrleDaniel Andrle
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
10 1 29.70 -
17 Radek SedláčekRadek Sedláček
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 13 27.40 -
18 Karel SoukupKarel Soukup
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 14 25.80 -
19 Vojtěch ZardaVojtěch Zarda
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
11 24.20 -
20 Jan LešekJan Lešek
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 10 19.10 -
21 Tomáš NovýTomáš Nový
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 12 15.80 -
Martin ZdanovecMartin Zdanovec
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
10 19 DNS
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 15.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ella PopelováElla Popelová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 38.50
2 Anna KřepelováAnna Křepelová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 36.10
3 Tereza PlasováTereza Plasová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 33.40
4 Sabina DužíkováSabina Dužíková
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
10 32.20
5 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 31.50
6 Karolína ŠibilováKarolína Šibilová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 30.70
7 Tereza VáchalováTereza Váchalová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 30.30
8 Lucie PovováLucie Povová
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 29.50
9= Žaneta JankovcováŽaneta Jankovcová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 28.90
9= Karolína TicháčkováKarolína Ticháčková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 28.90
11 Lucie ŠindelářováLucie Šindelářová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 28.70
12 Tereza PražákováTereza Pražáková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 28.40
13 Lenka VeberováLenka Veberová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 26.90
14 Eva VondrašováEva Vondrašová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 26.80
15 Barbora TicháčkováBarbora Ticháčková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 24.10
16 Sarah ElsnerSarah Elsner
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 21.70
17 Karolína ŠindelářováKarolína Šindelářová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 20.50
Tereza KupilíkováTereza Kupilíková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
10 DNS
Pavlína PhamPavlína Pham
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
10 DNS
Celkem 19 závodníků